Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#901) Amartus


Amartus
senior tag

A már beírt konfiggal gond nélkül fut a game dx11 és dx12-ben is. Full beállítások, kikapcsolt vsync-kel. Crash, vagy egyéb gond nem volt. Dx12 beállítással lassan indul(Claptrap rohangál), de utána álom szépen fut. Epic-cel sem volt problémám.
Hangulatban nekem hozza a második részt, hál'Istennek.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#902) Wesder


Wesder
félisten

Majd 10h-t beletettem màr a jàtékba, azt hiszem ez màr orvosi eset:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#903) shotika válasza Daelion (#893) üzenetére


shotika
őstag

Tapasztalataim szerint a volumetric fog eszi nagyon az fpst, igy azt offra raktam. Nalam 8gb rammal, highon (a fogon kivul), 1060gtx 8gb ram, i5 3550nel 70-85 fps, egesz addig mig nem zoomolok. Az uj drivert javaslom, anelkul a nagy harcokban 50 fpsekre zuhant be. 1080p felbontason.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#904) Deck válasza Wesder (#902) üzenetére


Deck
titán

Jó neked, én is alig várom már :P

PS5

(#905) gbors válasza oriic (#882) üzenetére


gbors
nagyúr

X-cuze me? ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#906) Wesder válasza Deck (#904) üzenetére


Wesder
félisten

Vasàrnap szabad, úgyhogy ott szerintem belemegy majd még 6-8-10h.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#907) Ghoula válasza Motoxxx (#888) üzenetére


Ghoula
senior tag

Kapcsold ki a sharpent, bár még nem teszteltem,csak olvastam valahol, hogy javítja.

(#908) Daelion válasza shotika (#903) üzenetére


Daelion
őstag

RX 570-em van az meg valamennyivel gyengébb kari már ha 6 gigás 1060 illetve 2560x1080 lehúz még vagy 10-15 fpst sima 1920x1080-hoz képest.
Igazából örülök,hogy egyáltalán így fut.
Lényeg az volt nekem,hogy benne legyek a 45-75 közti Freesync tartományomba és az megvan még ha esik is valamennyit.
Low-on meg semmilyen játékot se játszom,medium volt az ami alá nem akartam menni.

Driver update már megvolt,hozott kb +5 fpst. :)

Egyenlőre jó lesz ez így azt majd valamikor úgy is kari csere lesz,nekem ez teljesen kényelmes fps arra hogy egyedül játszak és eddig egész stabilnak is tűnik.

Játék amúgy eddig nagyon tetszik,őszintén szólva nekem nem volt nagy kedvencem a BL2 és inkább az 1 ment sokat meg valamennyit a TPS.
Ez a rész lesz szerintem a kedvencem hosszú távon. :K

[ Szerkesztve ]

(#909) bunfi


bunfi
őstag

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#910) Yutani válasza Daelion (#908) üzenetére


Yutani
nagyúr

Low annyira nem gáz, kb BL2 szint. :D

#tarcsad

(#911) Yutani válasza bunfi (#909) üzenetére


Yutani
nagyúr

Lett egy COV pengés pisztolyom, néztem is, hogy nincs tárméret és nincs reload. A meele attack pedig 80% plusz. Elég frankó, zenés fickót főleg körbe meeleztem, skulót keveset használtam el rá.

#tarcsad

(#912) Sonja


Sonja
veterán

(#913) Wesder válasza Sonja (#912) üzenetére


Wesder
félisten

Észrevettük. A Fogaskerekesdoboz valamit nagyon elbaszarintott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#914) bunfi


bunfi
őstag

Diamond Loot Chest Golden Key
ZRWBJ-ST6XR-CBFKT-JT3J3-FRXJ5

beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#915) Injun


Injun
aktív tag

[link]

Kínos.

(#916) l.skywalker válasza Wesder (#913) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sebességváltó? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#917) bunfi válasza Injun (#915) üzenetére


bunfi
őstag

Konklúzió: ha nem szeretnéd megfizetni a korai adopterek adóját, akkor várj ki, többet nyersz, mint amit veszítesz ;)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#918) gbors válasza Injun (#915) üzenetére


gbors
nagyúr

Racionálisan igen, de ha az elmúlt 2-3 év nagyobb launch-ait nézed, ez még bőven a jobbak közül való. Most gondolj bele, van olyan ember a fórumon (nem is egy), akinek PC-n elindul :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#919) Wesder válasza l.skywalker (#916) üzenetére


Wesder
félisten

De az úgy nem vicces:(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#920) #22889600


#22889600
törölt tag

Indulaskor kikapcsolom az Epic klienst es csokolom, nagyon pengen megy a jatek, toltok fel par videot, ott meg lehet nezni a beallitasokat.

Legujabb AMD driver van fent 19.9.2.

ps: iszonyatosan jo a hangulata a jateknak :C :Y :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#921) Daelion


Daelion
őstag

Akkor nekem tényleg nincs okom a panaszra mert nekem ezek a komolyabb 'idegesítő' gondok nem jelentkeznek.

Nincs Scope/zoom FPS gond meg az inventory is rendben van első betöltés után meg úgy alapon nincs random akadozgatás indok nélkül.

Még SSD-re sincs rakva a játék,Ultra Texture streaming,shadows és minden más Mediumon Temporal AA-val.
Fullscreen,vsync kikapcsolva mert driverbe van bekapcsolva 74 fps-es globális limit Freesync tartomány miatt és igy semmi gondom sincs.

DX 11-be futtatom mert 12 az vagy 10 percig töltöget és semmivel se fut jobban.

Úgy szint legújabb AMD driver-el de hajnalba se volt baja a régivel csak azzal kevesebb FPS volt.

[ Szerkesztve ]

(#922) Deck válasza bunfi (#914) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#923) TheProb válasza bunfi (#914) üzenetére


TheProb
veterán

Köszi!

Furi, hogy az új, borderlands.com-os felület azt írja, hogy xbox live acc-hoz lehet csak beváltani... A régi szutyok meg megette.

(#915) Injun: Nem véletlen féltem a pre-order-től...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#924) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Ahogy elnézem ebből nem lesz virágbolti demo :D
Vélemények,jó lett-e vagy ilyen pre-squel szint?
Illetve ez a legjobb ára amin hozzá lehet jutni?1-2 dollárral olcsóbban?

Avatar

(#925) Wesder válasza GAbre (#924) üzenetére


Wesder
félisten

10 òra jàték utàn szerintem köröket ver a 2-re minden téren, és amúgy a TPS-sel sem volt semmi gond 2014-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#926) Joco_77


Joco_77
aktív tag

3 küldetést csináltam végig...egyelőre top a hangulat súlyos kockulás lesz itt, pedig nálam már régen volt....

Sok helyen lehúzzák a humort...kicsit "tompább" mint a 2ben volt de azért még elég jó :)

Teljesítmény:

8600k, gtx 1080, ugye 4k a monitor...próbáltam 1440pt akármilyen élsimítást raktam rá akárhogy toltam ultrára "életlen" tompa lett a kép a 4ks kijelzőn, nem is kicsit...számomra kiderült, hogy WQHD az WQHD monitorra való akárki akármit mond.

50-60fps hez 4k ban low settingsre kellett raknom, textúrát húztam fel high ra a "tárgyakat" (most hirtelen nem tudom hogy van angolul a menüben) a modelleket, és kb ennyi , fog, árnyék és minden ilyesmi off vagy low. Mérföldekkel néz ki jobban ígyis(!!!) mint a BL2 köröket ver rá, úgyhogy én elégedett vagyok mert én annak a képi világát is imádom, tehát kompromisszumokkal 1080 is viszi a 4kt igaz sokszor van 48-50fps(ez alatt 1 pillanatra sem láttam eddig) de nekem jó lesz így.

Ja új nvidia driver persze felfigyelt, az kellett hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#927) TheProb


TheProb
veterán

VIP és SHIFT kódok gyűjteménye, meg lehet erőszakolni a CTRL,C és V billentyűket.
Vagy a VIP kódok beváltásánál segítségül lehet kérni a már linkelt auto beváltós kis progit.
Bekéri ugyan a login credential-t a borderlands.com-ra, de twitter-en írják, hogy többen átnézték a kódot és nem kerül felhasználásra 3. fél által.

(#924) GAbre: Nemtom él-e még a tegnap deal, de amit linkeltem tegnap este, szerintem az volt eddig a legjobb ár kb.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#928) GAbre válasza TheProb (#927) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi gondolkozok rajta.
Ezt az offline-s epic store-s játszást valaki már próbálta,amit mondjuk ebayen is árulnak?

Avatar

(#929) bunfi


bunfi
őstag

Diamond Loot Chest Golden Key
HXKBT-XJ6FR-WBRKJ-J3TTB-RSBHR

beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

Az 1000 pontos OVERABILLION email kód beváltható, javították a beváltást. Az 500 pontos ITSABOUTTIME vault kód mellé.

(#927) TheProb :R

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#930) Joco_77 válasza bunfi (#929) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm neked ezt is és az előzőt is :R

(#931) Deck válasza bunfi (#929) üzenetére


Deck
titán

Megint köszi! :R

PS5

(#932) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

VIP reward-okat hol/mikor lehet majd beváltani? Még nem találtam SHIFT-panelt a játékon belül.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#933) TheProb válasza TESCO-Zsömle (#932) üzenetére


TheProb
veterán

Amit linkeltem google sheet, ott mind a VIP, mind a SHIFT beváltáshoz írnak linket is.
Egyébként 95%-ban minden beváltható itt: [link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#934) oriic válasza TESCO-Zsömle (#932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játék közben Social menüben.

Live-Die-Respawn

(#935) gbors


gbors
nagyúr

Valaki tolja már PC-n multiban? Mennyire megy flottul?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#936) GAbre


GAbre
veterán

Úgy olvasom vannak technikai gondok,és hogy erős pc-n se tudja a 60 fpst?

Avatar

(#937) Wesder válasza GAbre (#936) üzenetére


Wesder
félisten

Minden csak beàllítàs kérdése

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#938) bunfi válasza Wesder (#937) üzenetére


bunfi
őstag

9900K+1070 100+ fps lowon 1440p-vel.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#939) #22889600 válasza GAbre (#936) üzenetére


#22889600
törölt tag

Dehogynem :DDD [link]

(#940) GAbre válasza #22889600 (#939) üzenetére


GAbre
veterán

Ez se 4K.Meg passz,hogy milyen az új amd kari.
Másoknak
Hát az 1 dolog,hogy lehet talán 30ezer ft-os kártyával is 60fps-en nyomulni.
Csak ha már high end géped van 144hz stb,akkor 1 rajzfilm grafika,meg akár mi is tudjon fullon 60 fps-t.
Szerintem ezt azért mindenki elvárja,még ha kell 1-2 napot várni patchre.
Én azért 1 alsó-felső kategóriás géppel,nem nagyon ugrálok,de sztem én is rárakni amit lehet,hogy a 60 meglegyen.

Avatar

(#941) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Bár még csak lvl5 vagyok de egy valami furcsa....csak és kizárólag pisztolyok és shotgunok esnek. Sehol egy Assault rifle sehol egy smg....1db sem, tehát 0. Bug?

(#942) bunfi


bunfi
őstag

Diamond Loot Chest Golden Key
ZFKJ3-TT6FF-KTFKT-T3JJT-JWX36

beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#943) oriic válasza Joco_77 (#941) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez full random. Nekem volt hogy órákig a ládákból csak pisztoly esett semmi más. Azóta már jött persze egyéb is. :D Most Level 19 vagyok. A maradék három golden key-emet viszont megtartom szerintem a max szintemhez.

Live-Die-Respawn

(#944) Joco_77 válasza Joco_77 (#941) üzenetére


Joco_77
aktív tag

nyugtassatok meg, hogy ez másnál is így van.

#943 ok...nagyon furcsa...továbbra is csak pisztoly és soti...fura ez a "random"

[ Szerkesztve ]

(#945) Deck válasza bunfi (#942) üzenetére


Deck
titán

Köszi! :R

Itt van még egy:
ZFKJ3-TT3BB-JTBJT-T3JJT-JWX9H
(Reward: 3 Gold Keys)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#946) Wesder


Wesder
félisten

Ezek a logikai feladvànyok annyira jòk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#947) Injun


Injun
aktív tag

Gunnerrel tolom és a bad reception (open trap door) küldit csinálom.Ott kell ráugrani egy adott pontra,hogy betörjön egy ajtó.Az a kérdésem,hogy PS4-en milyen gombot kell nyomni ahhoz,hogy az ajtó betörjön?

(#948) Zsohi


Zsohi
őstag

Sziasztok,

Itt is itt figyel a játék. :)) Azonban sokatokkal ellentétben számomra annyira nem lett kerek ez a harmadik rész, egyenlőre nem tudom hova rakni. A legfőbb gondom, hogy a 4 karakter közül valahogyan egyik se passzol hozzám, MOHAA, COD4, majd az AlterIW quickscope szerverein nevelkedtem és ehhez nem érzem bármelyik is passzolna, na meg ez a b*** nem dob semmi mást a pisztoly, shotgun és smg-n kívűl... :U A játékról, mechanikáját tekintve olyan mintha csak a 2. résszel játszanák ami kapott volna egy "smart" patchet, minden jobban átgondoltabb és logikusabban kivitelezett lett, kivétel a loot ládák/dobozok amik számomra néha túlságosan is beleolvadnak a környezetükbe és maga a dizájnjuk is béna lett, ja és a hud se tetszik. :D Viszont meg kell hagyni, hogy nagyon-nagyon érződik a cuccon, hogy nem csak úgy összeszarták pillanatok alatt.

Technikai gondok akadnak, szerencsémre eddig még nem akadályoztak a továbbhaladásban. ~70-80 körüli fps egy 2080ti-vel 3440*1440 felbontáson(Metro RT-vel nem sokkal kevesebb...) és valami oknál fogva az átvezető bejátszások 4:3-as képarányban futnak le.

(#947) Injun: Földet érés előtt nyomjad meg a guggolás gombját és át fogja törni.

[ Szerkesztve ]

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#949) Deck válasza Deck (#945) üzenetére


Deck
titán

Diamond Loot Chest Golden Key:
9XCBT-WBXFR-5TRWJ-JJJ33-TX53Z

PS5

(#950) XeeN válasza gbors (#935) üzenetére


XeeN
senior tag

MI hárman játszunk együtt. Egy-két fagyástól eltekintve, flottul megy a játék.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.