Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#501) Deck


Deck
titán

Még a Borderlands 3 előtt végigvinnénk a 2-t a nagyobb nehézségei szinteken. Új karaktert szeretnék, hogy változatos legyen így Maya lenne most, 30-as szinten kapnék ugye egy teljesen újat. De a cuccaim, fegyverek stb ennél magasabb szintűek és nincsenek alacsonyabbak. Ilyenkor mi lesz a helyzet? Nem fogom tudni használni őket?

PS5

(#502) vitaro válasza Deck (#501) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem értem a kérdést. Egy 30-as karakter max lvl 30-as fegyvereket tud használni. Ha magasabb szintűeket szeretnél a kezébe adni, értelemszerűen előbb el kell érned azt a szintet.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#503) Deck válasza vitaro (#502) üzenetére


Deck
titán

Akkor jól gondoltam. De olyanjaim már nincsenek. Ez a true vault hunter mód lenne. Amúgy a Borderlands 2 topikba akartam írni de valamiért ide írtam :D

PS5

(#504) bolondember válasza Deck (#501) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én is most kezdtem az első TVH-ba...
Hát, esek-kelek, de legalább sok XP-t kapok minden ellenért.

Viszot egy haverom beszállt, adtam neki 3 efervescent cuccot, de mivel nincsen meg neki a Lillith DLC, hiába lenne meg lvl 50 sem tudná használni. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#505) Wesder válasza Deck (#503) üzenetére


Wesder
félisten

LVL30 karakter felszeretléssel indít.
TVH egyszerű. Normàlon feltàmoltam a karit LV50-ig, így bàr TVH-ban màr csak daràlni kell.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#506) Deck válasza Wesder (#505) üzenetére


Deck
titán

Akkor jó. :R

PS5

(#507) gbors válasza Wesder (#505) üzenetére


gbors
nagyúr

Annak mi ertelme? Ue. mi benne a fun?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#508) Wesder válasza gbors (#507) üzenetére


Wesder
félisten

Arròl nem tehetek hogy a DLC-k ennyi XP-t dobtak. Nem szeretek új szintet kezdeni, amíg nincs kész minden. Persze a BGH-t megint kihagytam.:D Hammerlock nem a kedvencem.

Egyébkén Aureliàval mi lett? Az tudom hogy a 2-ben mindegyik TPS Vault Huntert megöljük, kivéve Athena-t. Egyedül Timothy-t sajnàlom. Szegénynek csak annyi bűne volt, hogy hasonlított Jack-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#509) [Prolixus] válasza Wesder (#508) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Clappy sem halt meg ugyebár. Aurelia meg él és virul, benne lesz a 3. részben.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#510) Wesder válasza [Prolixus] (#509) üzenetére


Wesder
félisten

Fragtrap az a Claptrap? Mivel mindegyik Claptrap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#511) gbors válasza Wesder (#508) üzenetére


gbors
nagyúr

Hat, en tuti kihagynam igy a tvhmet, de kinek mi :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#512) Wesder válasza gbors (#511) üzenetére


Wesder
félisten

Màshogy nincs UVH mòd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#513) gbors válasza Wesder (#512) üzenetére


gbors
nagyúr

Gibbed, TVHM osszes kuldetes beikszel, UVHM available :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#514) Deck válasza gbors (#513) üzenetére


Deck
titán

Ps4-en?

PS5

(#515) gbors válasza Deck (#514) üzenetére


gbors
nagyúr

Aw fuck, ez kiesett :B

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#516) Wesder válasza gbors (#513) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt nem értem:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#517) gbors válasza Wesder (#516) üzenetére


gbors
nagyúr

PCn van egy gibbed nevu app, amivel kb. barmit at lehet irni a save fileban. Nem volt meg hogy Te PS4en tolod.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#518) Wesder válasza gbors (#517) üzenetére


Wesder
félisten

Xbox-on, de ez mellékes.
Màr több mint egy éve nincs PC-m.
Hàt az se normàlis, aki ezt hasznàlja. Ne vedd magadra, nem neked szólt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#519) Deck válasza Wesder (#518) üzenetére


Deck
titán

Sajnos ps4-en is vannak trainerek, save file átírók. Tudjuk milyen eszközökön. Undorító az összes. Örök élet, no damage, végtelen stamina (más játék) stb..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#520) prolad válasza Wesder (#518) üzenetére


prolad
őstag

Arra kiváló a gibbed, ha új karakternél nem akarod huszadjára is végigvinni a sztorit normal/TVHM módban, vagy ha nem karsz valamit huszadjára farmolni/olyat szeretnél tesztelni, amit nehéz megszerezni és lehet nem is jó. Vagy ha már unod a grind részét level 80ig és mennél egyből az OP szintekre.

(#521) Wesder válasza prolad (#520) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, ez így rendben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#522) gbors válasza Wesder (#518) üzenetére


gbors
nagyúr

Nehez nem magamra venni, sokat hasznaltam :) Egyreszt en BL2 jatekot mar csak uvhmben kezdek, masreszt neha megunom az aktualis karaktert vagy coopba epp mas kell, akkor atoperalas, stb. Alapvetoen nekem arra valo a gibbed, hogy felesleges daralos jatekidot megsporoljon, most pl. vszleg inditok egy Mechrot, ami vagy 51es, vagy 72es, vagy 80as lesz. Ha azt 30tol kellene kezdenem, akkor hagynam a francba.

@Deck: egy tool nem undorito, tudni kell vele ertelmesen banni.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#523) Wesder válasza gbors (#522) üzenetére


Wesder
félisten

Írtam hogy így rendben van, de azért hogy elkúrd vele a jàtékélményt, nem igazàn.
80-as karaktered hogy lehet, mikor 72 a max szint?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#524) Deck válasza gbors (#522) üzenetére


Deck
titán

Persze ez teljesen más, megértem amit írsz. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#525) prolad válasza Wesder (#523) üzenetére


prolad
őstag

Most már 80-as, az utolsó DLC feljebb tolta (plusz mostmár OP10 a max).

(#526) Wesder válasza prolad (#525) üzenetére


Wesder
félisten

Ja ezt nem tudtam fasza, bàr még sosem értem el még a 72-sem soloban.:)) Nincs lehetőségem Co-Op-ra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#527) Shadowguard válasza [Prolixus] (#509) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ebbe pont most futottam bele
. After the Vault Hunters extracted the H-Source, Jack used one of the modules to remotely shut down all robots of the Claptrap line, and he personally shot the Fragtrap prototype.

Kicsit olvasgatok Jack-ről, a TPS fényében nem tudom a kettőben abszolút gonoszként kezelni :U

(#528) bolondember válasza Shadowguard (#527) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, fene se tudja - nálam aki a saját lányát fogolyként tartja és sok-sok embert megöl/megölet csak úgy, akár szórakozásból is, az nálam abszolút gonosz. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#529) oriic válasza bolondember (#528) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Megerdemelte amit a 2. resz vegen kapott tolunk.

Live-Die-Respawn

(#530) Shadowguard válasza bolondember (#528) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igen, de ahhoz még a kettőben van egy apróság, direkt megkerestem:
You think I enslaved Angel. But you didn't see what she did to her mother. I had to restrain Angel's power.

Nem azt mondom, hogy pozitív figura, de nekem a TPS után inkább tűnik elmekórtani esetnek, mint konkrétan gonosznak. Oké, az tény, hogy hatalommániás, de bizonyos döntéseit meg lehet magyarázni. Például a Meriffet elsőre megkíméli, az mégis hátba akarja lőni, utána megkattan egy picit. És szerintem erre vezethető az is, amit aztán a mérnökökkel tett.
Azt is jó lenne tudni mikor kezdett el tényleg szórakozásból embereket ölni. Nekem úgy tűnik csak a TPS után kattant meg teljesen, ami voltaképp érthető, félig a fejébe égett egy idegen ereklye. És előtte sem volt mentálisan stabil...

Viszont valószínű pont emiatt figyeltem fel arra is, hogy Lilith a kettőben folyton "killer"-nek hív. Most azt nem tudom ez Zeroval is így volt-e vagy csak Mayát szereti ennyire, de ritka idegesítő :(( Egyre kevésbé szimpatikus nekem a csaj...

(#531) TESCO-Zsömle válasza Shadowguard (#527) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

SPOILER

Nem kötekvésként, de Jack a TPS-ben is egy pszichopata, aki élvezettel gyilkol, egyebek mellett a neki dolgozó tudósokat is.

Nisha meg egyenesen szadista, ha figyeled a beszólásait.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#532) TESCO-Zsömle válasza Shadowguard (#530) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lilith minden játékost így szólít, mint ahogy Moxxy-nak mindenki "sugar", vagyis "édes/-em".

Megjegyzem a küldetések 90%-ában valakit vagy valakiket le kell hentelni, a maradékn10%-ban pedig olyan dolgokat kell csinálni amikhez vagy amin után hentelni kell, szóval a megszólítás helytálló.

SPOILER

Rage2-be a mutánsok, akiket az első részben halomra gyilkolhattunk, halálistenként imàdják az első rész karakterét, gyakran a nevét üvöltve rontanak rád.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#533) Wesder


Wesder
félisten

Egyébként csak nem lett voona gonosz, ha nem szúrjàk többször is hàtba. Tény hogy egy ilyen hatalmas fegyvert, mint a Helios szeme nem adunk csak úgy egy megalomàniàs kezébe. Ma még csak a banditàkat írtanà ki, hogy megtisztítsa Pandora-t, de holnap?

Én azon sem csodàlkoztam hogy kivàgta a tudòsokat.
Jack egy antihős, én úgy gondolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#534) prolad válasza Shadowguard (#527) üzenetére


prolad
őstag

Azért annyiból érdekes Jack karaktete a TPSben, hogy hiába próbálják bemutatni, hogyan lett ő egy gonosz valami, a TPS elejére már fogva tartja Angelt, az első 4 vault hintert csellel rávette, hogy kinyissák a vaultot, csinált egy tömegpusztító fegyvert a destroyer szeméből és már a slag experimentek is mennek (ugye slaggel nyomják fel a destroyer szemét), valószínűleg már az eridium biznisz is. És pont emiatt nem jön be a sztori, ha az lenne a vége, hogy Jack tényleg gonosz volt és csak megvezetett mindenkit, akkor oké, de itt valami jellem (vissza) fejlődést próbálnak bemutatni, ami egészen biztosan nincs. Csak hőskomplexus, de az később is megmarad.

(#535) Wesder válasza prolad (#534) üzenetére


Wesder
félisten

Iszonyú gyerekkora is volt. Nem csoda a torzult személyiség.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#536) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Igen, Jack már a TPS legelején is egy hatalommánis, arrogáns szadista pöcsfej. Szociopata borderline.

A TPS arról szól hogy hogy veszítette el azt a minimális humanizmusát is, ami még ajáték elején volt neki.

Angel kapcsán meg: Most komolyan ki hisz el Jack-nek hogy mit csinált Angel az anyjával? Szerinte mi vagyunk a bad guy, ő meg a hero. Közben meg fordítva. :) Másrészt lehet tényleg történt valami nagyon rossz az anyjával amit Angel csinált, de biztos nem szándékosan...másrészt nem biztos hogy a bebörtönzés lett volna az egyetlen megoldás, ahogy ő állítja ("I had to").

Csak némi hátteret próbáltak neki adni a TPS-ben, de ennyi. Nem tragikus hős vagy antihős vagy "a cél szentesíti az eszközt" vagy "megölök 100-at hogy megmentsek 1000-et" figura, vagy bármi ilyesmi

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#537) Wesder


Wesder
félisten

Arra van utalàs hogy mi lehetett a Traveler Vault-ban?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#538) [Prolixus] válasza Wesder (#537) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Semmi.

Ami főleg érdekes mgé, hogy Rhys és Fiona együtt tűntek el a Vault kinyítása után, Rhys valahogy "visszajött" de Fiona-ról semmi hír egyelőre tudtommal. Az sme biztos hogy lesz említve a Bl3-ban..

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#539) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Nem tudom, én hiszek Jacknek Angellel kapcsolatban. Az, hogy nem ez volt a legjobb megoldás, az más kérdés, de abban szerintem megegyezhetünk, hogy a kezdetektől fogva sem normális. És azért a szirének megítéléséről Maya logja sokat elárul, vele egy egész bolygót riogattak.

Azért nem bánnám, ha a háromban lenne egy Jack életével kapcsolatos mellékküldetés szál, ami még pár dolgot megvilágítana vele kapcsolatban, hogy mi volt igaz, és mi nem. Meg pontosan mik voltak a terveii mielőtt teljesen megkattant. A szemmel elvileg "csak" a banditákat akarta kitakarítani, ha jól emlékszem. Igen, csúnya dolog, de szerintem az első rész egyik karaktere se emlegessen tömeggyilkosságot :U Az meg, hogy csellel vette rá az első rész karaktereit... Logikusan végiggondolva ki vállalta volna, ha azzal kezdi, hogy ott a Vault, benne egy naaagy csápos rusnyasággal, ugyan nyisd már ki és öld meg.

Ami még kifejezetten érdekelne és én nem láttam egyértelmű magyarázatot:
Egy low-level programmer hogy tudta összehozni a Control Core-t, tudta rákapcsolni az egész Echo hálózatra Pandorán és ez hogy nem tűnt fel senkinek? Ugyanez igaz a szemre is (mondjuk az egyik logban Lead Engineerként emlegették, de akkor is fura).

(#540) prolad válasza Shadowguard (#539) üzenetére


prolad
őstag

Angel annyiból volt más, hogy mire a képbe került, már nem volt semmi ereje (ezért is áldozta be Jack, hogy Lilith ott legyen), gyerekként valószínűleg veszélyes volt, de ez már nem hiszem hogy kiderül.

Szerintem a Contol Core-t nem Jack egymaga csinálta, amikor még senki volt, addig rávett másokat Tassiter orra alatt (ha megnézed milyen a Hyperion szervezettsége és az ott dolgozók mentális állapota, látszik, hogy simán lehet), aztán gondolom végzett velük. Amikor meg ő lett a főnök, utána már könnyű volt.

Én már nem akarok több Jacket, szuper gonosz volt, hagyjuk is meg ennyiben. Inkább a 2 új legyen ugyanilyen jó.

(#541) Wesder válasza prolad (#540) üzenetére


Wesder
félisten

Ròluk tudunk valamit?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#542) prolad válasza Wesder (#541) üzenetére


prolad
őstag

Nem igazán azon túl, hogy ikrek. És ha hozza a játék a papírformát az elsó meghal majd valahol mid game vége fele, a másik meg majd a legvégén. Remélem nem túlják túl náluk a hülyeséget.
Mondjuk a gameplayekbe csak beletekertem, meg nem olvastam utána, lehet már van róluk egy csomó infó.

Más:
Épp a napokban gondolkodtam, hogy eddig az összes Borderlands megjelenésekor hiányoztam suliból/betegszabin voltam munkából, de nem volt összefüggés a kettőnél (illetve BL1 már régebben kijött, pont nem tudtam magammal kezdeni semmit otthon, haverom mondta, próbáljam ki, van benne 1 millió féle fegyver, na mondom olyan nincs), kíváncsi vagyok ezzel hogy alakul :D

(#543) Deck


Deck
titán

Van már 18k pontom borderlands.com-on. Mikre lehet ezeket beváltani? :D

PS5

(#544) Wesder válasza Deck (#543) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy szereztél ennyit? Én 2 emailt kaptam, ami 500 pont.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#545) Deck válasza Wesder (#544) üzenetére


Deck
titán

Van egy lista a hivatalos weboldalon amiket ha megcsinálsz kapsz sok pontot és sok minden van. Olvasd el ezt, azt, nézd meg ezt a trailert, nézd meg azt.. Linkelt hozzá a Twitter fiókod meg a többit stb.. Rengeteg pontot lehet így összesedni meg van neten lista különböző kódokról amiknek egy része még most is jó.

[link]

Én is ma csináltam meg ezeket :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#546) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#544) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem úgy van kb 4k, hogy már megvan a Maliwan legendary.

Google jó barát, találtam 3 oldalt, ami az ilyen beváltható kódokat listázza, plusz valamelyik hétvégén is hozzámvágtak 4k-t amiért GOTY-ztunk haverral.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#547) Wesder válasza Deck (#545) üzenetére


Wesder
félisten

Megvolt, kb 4k pont jött össze.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#548) Deck válasza Wesder (#547) üzenetére


Deck
titán

Annál több pont szerezhető a linkről. Meg van lista beváltható kódokról.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#549) vitaro


vitaro
senior tag

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#550) Wesder válasza vitaro (#549) üzenetére


Wesder
félisten

Ez Potato PC szint. Remek.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.