Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#451) Wesder válasza Edem05 (#450) üzenetére


Wesder
félisten

Microsoft US Store.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#452) Deck válasza Edem05 (#450) üzenetére


Deck
titán

PS Store :P

PS5

(#453) Wesder válasza Edem05 (#450) üzenetére


Wesder
félisten

Még olvasni is fàj a jàték leíràsàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#454) pohár válasza Edem05 (#450) üzenetére


pohár
félisten

csak a Steaaaaaam

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#455) Wesder válasza pohár (#454) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor azt ajànlom, hogy Szeptember és Àprilis között ne nagyon làtogasd a topikot a spoilerek elkerülése miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#456) pohár válasza Wesder (#455) üzenetére


pohár
félisten

hát igen... :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#457) Sirandrish válasza Edem05 (#450) üzenetére


Sirandrish
legenda

CDkeys.com

;]

Csak vicceltem :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#458) Yutani válasza Sirandrish (#457) üzenetére


Yutani
nagyúr

Szerinted kamu? Ott gondoltam megvenni.

#tarcsad

(#459) Injun válasza Edem05 (#450) üzenetére


Injun
aktív tag

Kössz a tippet! ;)

(#460) TESCO-Zsömle válasza Yutani (#458) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kamu, csak szürke.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#461) Sirandrish válasza Yutani (#458) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyáltalán nem kamu, csak nem teljesen hivatalos.
Ettől még bátran megveheted! Én nem biztatlak rá, de nyugodtan! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#462) Yutani válasza Sirandrish (#461) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én ezektől a játék áraktól vagyok kiakadva. 19.000 Ft egy standard kiadásért? :Y

#tarcsad

(#463) TESCO-Zsömle válasza Yutani (#462) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dehogy is 19.000 Ft. Még mindig csak 60€.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#464) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#463) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ami pont 19K.
Bár tény hogy mint szám a 60 emészthetőbb a 19.000-nél, de amíg a pénztárcából ugyanakkora darabot vesz ki, addig tökmindegy.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#465) Yutani válasza TESCO-Zsömle (#463) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem hagytál le egy smiley-t véletlenül? Vagy én nem értem, mit is akarsz ezzel mondani.

#tarcsad

(#466) Sirandrish válasza Yutani (#462) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már rég nem éri meg első nap megvenni bármit. Néhány hét esetleg egy hónap alatt általában legalább egy 10-30%os akciót szinte minden kap.

Persze mindenki számára vannak olyan címek, amik megérik a teljes árat, de ha csak egy picit is türelmes az ember, akkor rengeteget spórolhat :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#467) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#464) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+(#465) Yutani: Arra próbáltam utalni, hogy a kettő közti különbség ügyében a Parlament előtt lehet reklamálni...

60€ nem sok egy új AAA címért figyelembevéve a fejlesztéshez szükséges időt és az ahhoz szükséges munkaerőt illetve a felhasznált technológiák költségességét.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#468) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#466) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem feltétlenül kell még törelmesnek se lenni, aki árérzékeny, annak ott vannak a szürke megoldások. Én kb 7k-val fizetek többet azzal, hogy az EPIC-nél rendeltem elő, mintha mondjuk cdkeys-ről vettem volna ugyanezt, cserébe itt a tudat, hogy támogattam a fejlesztőket.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#469) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#467) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyílván 2-3000 euróból kb fel sem tünik ha 60at játékra szánsz, de ugye idehaza azért nem ez a jellemző.
Sokaknak egy ilyen majd 20K-s cím elviszi a fizetése 10 vagy akár 15%át is.

Persze az okokat lehet keresni itt is és ott is, de a lényegen nem fog változtatni.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#470) Sirandrish válasza TESCO-Zsömle (#468) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mondjuk ez jogos. Nagyon sokszor belefutok már 35%os ELŐRENDELÉSI akciókba.
Azt hiszem a Cyberpunknak is volt valami GoGos kiadása amit ha előrendeltél, kb fél áron megvehetted...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#471) Wesder válasza Sirandrish (#469) üzenetére


Wesder
félisten

Nettò 150 az àtlag, abbòl 20k igen fàjòs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#472) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#471) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tiszte sor, de a már említett oldalon "csak" 13k és ugyanúgy 0day a cucc, ha jól tudom. Főleg nincs értelme rugózni, ha nincs preload opció. Pénteki szabit át is rakom keddre.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#473) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#472) üzenetére


Wesder
félisten

PC talàn ennyivel jobb, mert konzol előrendelés nem mindig van CDKeys-en.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#474) Sirandrish válasza Wesder (#471) üzenetére


Sirandrish
legenda

Épp ezt mondom én is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#475) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#473) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De konzolra nem is kell kedvezmény, mert ott a játékok árát megpórolod a HW-en.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#476) Wesder válasza Sirandrish (#474) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, még reggel van. Én úgy olvastam hogy 200 nettòs àtlagròl beszélsz, a 10% miatt. Ez esetben nem szòltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#477) #22889600


#22889600
törölt tag

udv, csatlakozom a brigadhoz en is, mar szeditem a bandat hogy csatlakozzanak, PC-n ha kerestek jatekosokat [link] :R

(#478) vitaro válasza #22889600 (#477) üzenetére


vitaro
senior tag

Jövő áprilisig van időd szédíteni őket, steam-re csak akkor érkezik.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#479) Wesder válasza vitaro (#478) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak itt biztos türelmes emberek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#480) #22889600 válasza vitaro (#478) üzenetére


#22889600
törölt tag

GMG-n vettem meg, Szeptember 13-tol indul a moka :K

Epic Store ;)

btw, ott van 12% voucher!!!

AUGUST12

GMG Store

[ Szerkesztve ]

(#481) vitaro válasza #22889600 (#480) üzenetére


vitaro
senior tag

Akkor nem szóltam, a linkelt steam account miatt feltételeztem, hogy oda szeretnéd.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#482) #22889600 válasza vitaro (#481) üzenetére


#22889600
törölt tag

Azt csak bratyizni :K

Nem tudom ki hogy all a raporgessel, itt mar atom hype van, tolom a BL2-t, sietek ahogy tudok, eszmeletlen hangulata van, meg 3 es fel het :C

(#483) TESCO-Zsömle válasza #22889600 (#477) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ismerős az a Steam-es név valahonnan... :P

Nálam a Hype-ot kicsit lehűtötte, hogy lemaradtam a gyűjtői kiadásról. :W :O

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#484) #22889600 válasza TESCO-Zsömle (#483) üzenetére


#22889600
törölt tag

220£-ert meg lehet rendelni, de nincs ra szuksegem.

[link]

(#485) TESCO-Zsömle válasza #22889600 (#484) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem lehet. :( (Két hónapja se lehbetett, mikor néztem.)

"We are unable to add the specific item to the basket as it is temporarily out of stock."

Ebay-en árulják ~150-180kHUF-ért a visszaigazolt előrendeléseket.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#486) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Feladtam a harcot. Viszlát a purgatórumban.

(játék megvélve EPIC fosra)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#487) Wesder válasza [Prolixus] (#486) üzenetére


Wesder
félisten

Felesleges küzdeni elenne. Én nem szopatnàm magam fél évig emiatt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#488) Amartus válasza [Prolixus] (#486) üzenetére


Amartus
senior tag

Alap, vagy bővített változat?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#489) [Prolixus] válasza Amartus (#488) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Egyelore csak alap. Meglatjuk mennyire erik meg a DLC-k. A skinek meg nem izgatnak kulonosebben.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#490) Wesder válasza Amartus (#488) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem megérte az SDE mert megjelenés utàn 120$€ lesz az àra.
Persze gondolom ebben a Pass-ban sem lesz benne az összes DLC, de ezt màr megszokhattuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#491) pohár válasza [Prolixus] (#486) üzenetére


pohár
félisten

ó basszus... egyre kevésbé bírom én is :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#492) Yutani válasza pohár (#491) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az a szerencse, hogy digitális terjesztés esetén bármikor megveheted, nem kell elsietni. :)

#tarcsad

(#493) [Prolixus] válasza Wesder (#490) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Cserébe nem tudod mennyire érik majd meg a DLC-k. Előrendelőként is a kockázat miatt kevesebbet kell fizetned, és ez teljesen rendjén van.

Én inkább fizetek nekik még 60€-t 4 jó DLC-ért, mint 30€-at 2 közepesért, 1 rosszért meg 1 jóért.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#494) Wesder válasza [Prolixus] (#493) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik DLC nem érte meg eddig?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#495) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#494) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pályák közül az arénák és gyak az összes skin. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#496) [Prolixus] válasza TESCO-Zsömle (#495) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Plusz a Big Hunt szerintme biztos nem ért teljes árat.

A probléma/kérdés mondjuk nem is az, hogy a korábbi season pass megérte-e a teljes árát vagy sem. 2012/13 régen volt, azóta más idők jának. A 2K simán kifosat a Gearbox-szal egy olcsó cash-grab DLC-t szembrebbenés nélkül, és elfelől ne legyenek kétségeink.

A Gearbox kudarcot kudacra halmoz mostanában, úgyhogy a BL3 kb az utolsó esélyük hogy megmaradjanak jó hírű AAA fejlesztőnek. Ezt valszeg ők is tudják, úgyhogy ebbe biztosna beleadtak most apait-anyait. Viszont az más kérdés, hogyha sikeres lesz a játék (és nem kel nagy jóstehetség hozzá hogy azt gondoljuk az lesz), akkor a kiadójuk mennyi időt és energiát enged majd belefeccolni a DLC-kbe.

Úgyhogy én inkább óvatos vagyok.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#497) TESCO-Zsömle válasza [Prolixus] (#496) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem volt az se rossz, a helyszín roppant hangulatos volt.

Én nem kételkedem, minden kiadó profit-orientált, de én mindenkinek megadom az esélyt, főleg egy olyan szériának, amibe 1000 óra felett tettem. Ha elkurják, buktak egy előrendelőt az elkövetkező összes művükre.

Nálam eddig az EA van totális bojkott alatt, mert ők tettek érte vastagon, az UBI-tól a FC-szérián túl teljes bizalommegvonás több másik IP elkkurjantása miatt, de főleg a TDU végett, amire mai napig a Forza Horizon az egyetlen pótlék, de az sem olyan.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#498) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#495) üzenetére


Wesder
félisten

A skin-t felesleges idevenni, mert az nem kimondottan + tartalom.
Nekem 13k-ba fàjt a GOTY+Handsome Collection. Ennyiért BB. BigGameHunt-ot még egyszer sem vittem végig, minden màst DLC-t igen. Most pòtolom a TPS-t, mert eddig valahogy nem tetszett, de szerintem az is jò lett. Kicsit furcsàlom hogy fikàzzàk. Töltelékrészhez képest simàn jò.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#499) Sirandrish válasza [Prolixus] (#486) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem fos az :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#500) malystryx


malystryx
senior tag

Sziasztok Urak!

Játék előrendelve, olvasgatom hogy páran inkább steam-en vennétek meg, nekem tök mindegy hol van a játék csak jöjjön már végre. Amit viszont kérdeznék, hogy a VIP pontokat honnan kapom? Nekem csak 1500 van. Az a lista amit linkeltetek, azokból kapnám? Mindet be lehet írni? Előre is köszi :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.