Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) Zοltta válasza Viktor77 (#10228) üzenetére


Zοltta
senior tag

Én a Charge 3-mat arra használom meló közben és jól vissza adja ,hogy ne öljön meg az unalom munka közben :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10502) Zοltta válasza espi38 (#10458) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ha esetleg eladod és ekkorában gondolkodsz őt ajánlom van ismerősöm akinek volt , de el kellett hogy adja.. ( csak a pénz miatt adta el nem a hangja miatt )

Blaupunkt MB06

A hangja , brutális erőteljes, akksirol és hálózatról is tudod üzemelni rádió is van benne pendrivet is kezel sd kártyát is és 500 wattos. kell ennél több ? :D

Egy 100-120m2 -es csarnokot 35-50%-os hangerőn simán megtölt és akkor hol van még a teljes 100 %..

Én is pont akarok egyet majd egy ilyet venni :) és csak azért tudom ajánlani mivel van vele saját tapasztalatom :)
Kiegyensúlyozottan szólal meg rajta minden hang, saját equalizere van így úgy állítod be ahogy akarod.

itt egy teszt róla, a telefon mikrofonja nem adja vissza , de a lényeget úgy is hallod rajta

[link]

Az utóbbit vettem de az eladásán gondolkodom, nem tudom érdemes e?

- ha neten vetted van rá 14 napod és vissza kapod a pénzed, indok nélkül elállhatsz tőle.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10503) Zοltta válasza carl18 (#10467) üzenetére


Zοltta
senior tag

Sal manapság nem ugyan az mint régen.... Csak a név ugyan az..
Ez bőven jó lesz a srácnak :D [link]

Egy kis bú felejtő.
[link] ;]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10504) carl18 válasza Zοltta (#10503) üzenetére


carl18
addikt

Hát valahogy az ára nem ezt türközi, csak pár hozzá szolást kéne vissza nézned hogy kipróbálta a "Sal-t" És a JBL is és ég és föld a különbség az utobbi javára.
Gondoltam hogy eljön az idő mikor az olcsó silány hangszórókat valaki pont az ellenkezőjét fogja mondani. Ha a Sal olyan jó volna, nem fillérekért árulnák a hangszórókat...

A kültéri videóra válaszolva elhiszem hogy hangos, de attól nem lesz élvezhetőbb a muzsika. :D Ez max arra jó hogy a szomszédott örületbe kergesse. :U

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10505) espi38 válasza Zοltta (#10502) üzenetére


espi38
őstag

Nos! A hétvégén nagyon rajta voltam ezen a partybox témán, elég sokat meghallgattam köztük tegnap a sonykat is.
Sony közül az xb60 volt igazán jó hangja kis hangerőn is szép melyeket adott, csak nincs rajta mikrofon bemenet igy kilóve.
Sony xb5 hallgatva semmi mélye nem volt nem beszélve a nagy tesorol xb72 hasonlóan rosszul szól es ráadásul a leírása is téves nem 16os hangszórók vannak benne hanem 13 cmes.
Panasonic ue 30, gyönyörűen szól és az ára is megfelelő de kinézetre meg a nejemnek nem tetszett.
JBLt megmutttam a nejemnek hát attól elallt a szava csak amikor meglatta az árat, felejtsem el.
Most itt tartunk, nem elég wgy partyboxnal hogy szól hanem a kinézet is lényeges.
Esetleg valakinel járt már egy gogen bps 738 most 62cezer Ft körül lehet kapni?

(#10506) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

20000 forintig mit ajánlotok ? Pici basszus legyen rajta, kb ennyi az igény.
Konyhában lenne az asszonynak...

[ Szerkesztve ]

(#10507) Prien válasza ProEvoFan (#10506) üzenetére


Prien
addikt

Konyhába akkusat én nem vennék, X óránként töltögetni? Nem lenne jobb valami hálózati? Csak kérdezem.

A kevés is több a semminél.

(#10508) <Adamsky> válasza ProEvoFan (#10506) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Van fix helye? akarjátok mozgatni? Szüleimnek anno egy Majority King's (tudom, hülye neve van) -et vettem, és megelégedéssel használják. A haver feleségének pedig most rendeltünk egy Majority Pembroke*-ot. Sajna még nem került kipróbálásra, mert ajándék lesz, de a King's-ből kiindulva szerintem nem lesz vele gond.

* mondjuk ahogy elnézem, most épp nem lehet kapni

[ Szerkesztve ]

(#10509) Zοltta válasza carl18 (#10504) üzenetére


Zοltta
senior tag

Én arra gondoltam hogy a régi Sal minőségibb volt oda figyelt mindenre mindez a mai cuccaira már nem igaz főleg auto technika részen

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10510) Zοltta válasza espi38 (#10505) üzenetére


Zοltta
senior tag

Amit említettem balupunktot hallgasd meg valahol. a gogen nem mérv adó

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10511) espi38 válasza Zοltta (#10510) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm de nem, JBL 100 lett a nyertes, keresgélem a neten hátha olcsón valahol hozzájutok 😀

(#10512) hcol7 válasza espi38 (#10511) üzenetére


hcol7
senior tag

en azt iden aprilis ota nezegetem, de nem volt sehol 75-80 alatt..

(#10513) espi38 válasza hcol7 (#10512) üzenetére


espi38
őstag

Április óta??? 80 ezer ftot még adnák érte.
:R

(#10514) carl18 válasza Zοltta (#10509) üzenetére


carl18
addikt

Hát változott a világ, nyilván a minőséget felváltotta a mennyiség. Igen olvastam róla voltak régen jó magyar termékek, de jót az olcsó kinai és mindennek alá ment.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10515) espi38


espi38
őstag

Még mindig nem vettem semmit :W
Ugyanis még mindig izgat az LG RK7, csak sajnos már nincs sehol kirakva, hogy meg lehessen hallgatni.
2x275W RMS teljesítmény, bluetooth is már fejlettebb benne, hangszinszabályzó és még sorolhatnam.
De mit érnek ezek a műszaki dolgok ha hangja meg nincsen. Esetleg valaki halotta már a típust? Válaszokat előre is köszönöm :R

(#10516) hcol7 válasza espi38 (#10513) üzenetére


hcol7
senior tag

en is ott huztam meg a hatart, ill inkabb 75nel, de azota megvan a pg10 es folyamatosan k*rvajo arra, amire kell.

azota csak kivancsisagbol nezegetem a pb100at.

amugy neztem oluv fele tesztet es pb100 vs pb300 osszehasonlitaskor gyakorlatilag oda jutott, hogy felesleges a 300, ha csak a hangzast nezzuk.

ugyhogy max pb1000re lesz itt upgrade, majd egyszer ;)

(#10517) hcol7 válasza carl18 (#10514) üzenetére


hcol7
senior tag

az a franya autocorrect :p

(#10518) espi38 válasza hcol7 (#10516) üzenetére


espi38
őstag

Hát igazad lehet. Most a hardveren hirdetnek egy 300-ast 120 ezer Ft-ért, és a 100 as hoz képest nem sokkal van nagyobb hangja,árban meg jelentős a 30 ezer ft különbség nem beszélve arról hogy nálam is 70-75 ezer ft volt a határ.
A 300 asban nagyobb akku hangszóró benne 80W nagyobb teljesítmény. stb.
Addig nem hiszem, hogy megveszem a 100ast míg nem tudok meghallgatni egy lg rk7 t. 😀

(#10519) <Adamsky> válasza espi38 (#10515) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem tudom mit izgatod magad a LG RK7 miatt. Bőven a keretösszeg fölött van. Vagy valahol meg tudnád venni 80e Ft-ért? :F

Egyébként nézem ezt a cuccot, és mit látok: aptX HD támogatás ... egy boombox-on. Wtf? :F

(#10520) espi38 válasza <Adamsky> (#10519) üzenetére


espi38
őstag

Igen meg tudnám venni 70 ezer Ft-ért egy bontatlant.
Sokkal több mindent lehet csinálni vele mint a jblel, főleg hogy gyerekeknek is lesz a cucc 😀
De a hangzása nem tudom milyen, ráadásul ez 2x275Wos RMS teljesítmény is egy nagy parasztvakitas lehet, legalábbis szerintem. :R

(#10521) y@g4n


y@g4n
tag

Helló! Találkozott már valaki HK Onyx Studio 4-nél olyan hibával, hogy aux-ról történő lejátszás közben a forrás hogyha éppen halk résznél tart, akkor a hangszóró elnémul, és akkor lesz újra hang, ha valami hangosabb rész jön a forrásban.

S ha sikerült megoldani, hogyan?
Flip 4-nél láttam [link] hogy valaki egy tranyót shortolt, ennél nem mernék ennyire belenyúlni hacsak valaki nem csinálta már.

हरि बोल | हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे ह रे

(#10522) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
vettem egy Denon Envaya 250-es, a hangjával elégedett is vagyok, de van vele 2 probléma

1. a tipikus önlemerítés, egy hét alatt nullára merül az aksi használat nélkül is. Erre van valami gyógymód? Olyat csinált már valaki, hogy kapcsolóval leválasztja az aksikat? Vagy firmwarefrissítés... létezik rá?

2. Nem lehet valahogy "néma üzemre" változtatni? Letiltani a rendszerhangokat? Borzasztó idegesítőek, különösen a kikapcsolást jelző, így pl. elalváshoz használhatatlan, mert 20 perc múlva felébreszt. Nem jövök rá, hogy ezt a csapdát szándékosan tették-e bele, vagy tényleg ennyire hülye volt valaki a Denonnál... :F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#10523) tranceplanet válasza Wolfskin (#10522) üzenetére


tranceplanet
addikt

Ilyen nincs, hogy tipikus önlemerítés, ez abnormális működés. A Charge 2-m fél év alatt sem merült le. Az viszont tény, hogy az Xtreme 1 töltő alaplap hibás sok embernél. Nálad lehet valamelyik cella haldoklik az akku pakkból.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10524) Wolfskin válasza tranceplanet (#10523) üzenetére


Wolfskin
őstag

Lehetséges, hogy hibás, de ezt az erőteljes önkisülést, mint típushibát nagyon sok külföldi főrumon és tesztben lehet olvasni. Más modellnél még nem olvastam róla.

A rendszerhangokat nem lehet kiirtani belőle, igaz? Annak jobban örülnék... :(

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#10525) tranceplanet válasza Wolfskin (#10524) üzenetére


tranceplanet
addikt

Az lehet, akkor széria hiba.
JBL Xtreme 1 is széria hiba, akku pakk és töltő alaplap cserével aztán üzemelnek szépen.
Az értesítő hang tiltást azt passzolom. Hátha más tud valami okosságot.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10526) <Adamsky> válasza espi38 (#10520) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a hangzása nem tudom milyen ... "
Youtube? Persze, tudom élőben lenne a tuti, de ha nem megy ...
Ha végig nézed / hallgatod, + meghallgatod, hogy a csávó mit mond a végén, szerintem tuti el fogod tudni dönteni, hogy neked melyik kell.

#10524 Wolfskin
Úgy rémlik, van itt egy-két Envaya tulaj. Én a helyedben rájuk írnék privátban.
... bár szerintem az, hogy 1 hét alatt csutkára merül, sehogy sem normális. Én gariztatnám.

(#10527) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Milyen bluetooth hangszórót ajánlanátok, amin normálisan szól és van lehetőség USB-ről, esetleg SD kártáról is zenét lejátszani? Akkumulátoros üzem annyira nem fontos, pár órát kibír, már elégséges. De van közelben áramforrás is, ha kellene.

(#10528) carl18 válasza BigBlackDog (#10527) üzenetére


carl18
addikt

Ilyen nem igazán van, usb-t felejteni kell. Valamiből mindig engedni kell, Doss SOUND XL tud micro sd-ről játszani.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10529) Wolfskin válasza <Adamsky> (#10526) üzenetére


Wolfskin
őstag

Nem garis, használtan vettem, ennek ismeretében, hogy tudtam, hogy típus ilyen. Legalábbis sokan kritizálták emiatt. Arra gondolok, hogy az aksikat leválasztom egy kapcsolóval, kérdés, meg tudom-e oldani, hogy vízhatlan maradjon (nyomókapcsoló :F ?)

Persze a legjo lenne, ha lenne hozzá új firmware. De nem találtam. És ezek az idióta rendszerhangok... A kikapcsolásra akkorát tütükél, hogy még a szomszéd szobában is felébrednek...

Valakinek van ötlete arra, mi motiválhatta a konstruktőrt. hogy a kikapcsolást ilyen hangorkánnal jelezze? Ez pont olyan, mint a kínai outdoor telefonom, alapból olyan muzsikálással indult, hogy rá kellett ülni, amikor bekapcsoltam. Ennyit az outdooról, jó vadászatot.. :W . Egy appal sikerült végül kilőni (silentboot)]

Vagy vettem egy aliexpressen 4-es usb hiperszuper gyorstöltőt, és szét kellett szednem, hogy megvakítsam a ledeket benne, mert nem lehetett mellette aludni. Egy usb töltő, ami nappali fényárt áraszt... :F

Olyan fogyasztói orgiában élük, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hány használatéi tárgyam van,. ami nem világiit ezer leddel, vagy nem zenél. Egyszerűen a tárgyaknak már versengeniük kell a figyelmünkért...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#10530) BigBlackDog válasza carl18 (#10528) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Akkor ez nem általános extra ezek szerint. Ez a Doss Sound XL hangminőségben mennyire hozza egy átlagos asztali, rádiós CD lejátszó szintjét?

(#10531) espi38 válasza <Adamsky> (#10526) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Köszönöm a válaszod,segíts kérlek mert angolul nem igazán tudok.
Mit mondott a végén a tesztelő?

(#10532) B1T3 válasza BigBlackDog (#10530) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Teljesen, nekem is van egy, hangerőben és hangzásban is kiemelkedik a kategóriájából, ha 20 ezer forintig sikerül beszerezned. Ami leginkább elkülöníti a kategóriatársaitól, hogy a jutányos árához képest képes valódi mélyhangokat is kiadni magából a dedikált mélyhangszórójának köszönhetően.

#10531 espi38
Igazából eléggé adja magát a válasz: az LG egy picit hangosabb, cserébe sokkal mosottabb hangképe, míg a JBL képes zeneien szólni. Én utóbbira voksolnék a kettő közül.

[ Szerkesztve ]

(#10533) <Adamsky> válasza B1T3 (#10532) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... és @espi38
A zeneiséget - már ha erről lehet beszélni egy ilyen boombox esetén - pont, hogy inkább az LG-re mondta. Az szerinte hangosabb, a közepek és a magasak jobbak benne, de a JBL mélyebbre megy, így teltebb a hangzása. Valamint azt is mondta, hogy a különbség (ezt inkább a mélyeket illetően említette) igazán akkor jön csak elő, ha egymás mellett hallgatod a kettőt. De, ezt az egészet egy közepesen jó fülessel hallani is a tesztből. A srác viszonylag jó mikrofonnal dolgozik. Egyébként az LG-vel szerintem azért sincs veszteni valód, mert ha ne adj' Isten mégse tetszik, szerintem simán tovább tudod adni (ha 70e-ért tényleg meg tudod venni, akkor akár bukó nélkül)

#10529 Wolfskin
Én megpróbálnám felvenni a gyártóval a kapcsolatot, hátha tudnak valamit mondani. Alapból pl. a Tribit hangszórói sem flash-elhetők, nekem mégis tudtak küldeni firmware-t.
Háááát... a "beköszönő" és a "búcsúzó" hang kikapcsolására vajmi kevés lehetőséget látok. Ez a - világít, csilingel, bimbammol - egy olyan téma, amiről én is hosszasan tudnék értekezni. Sajna ilyen világot élünk. :(((

[ Szerkesztve ]

(#10534) espi38 válasza <Adamsky> (#10533) üzenetére


espi38
őstag

itt a hardveren 60 ezer ftért is van egy LG RK7,de valamilyen okból kifolyólag nem veszik őket-persze ha a JBL van szó akkor van-volt-nincs.

(#10535) B1T3 válasza <Adamsky> (#10533) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Azt kifelejtettem, hogy saját véleményt írtam. :) Ismerem a srácot, valóban jó mikrofonnal dolgozik, de néhány korábbi megjegyzéséből nekem az jött le, hogy nem audiofil egyén.
Az LG hangképén én az erőlködő mélyeket és a mosott közepet éreztem, és nyilván nem adja teljesen vissza a videó, de összehasonlításképp lehet következtetéseket levonni az egymáshoz viszonyított hangjukból.

[ Szerkesztve ]

(#10536) espi38 válasza B1T3 (#10535) üzenetére


espi38
őstag

hát én sem halottam olyan tisztánal az LG hangját-magas közép szinte nem is volt-Amit a JBLnél lehetett hallani azt az LGnél nem-viszont kiváncsi voltam hogy mit mondott a tesztelő a végén.

(#10537) espi38


espi38
őstag

Hát bakker,tegnapelőtt rendeltem egy Gogen BPS738 ami már RMS 160Wot tud 62 ezer ftért.
Aztán másnap írtam nekik,hogy mégsem kell ,erre tegnap este jött egy mail,hogy átvehető :W :W
Erről a tipusról van valakinek valami tapasztalata,mert sehol nem lehet olvasni róla semmit?

(#10538) Baleszmode


Baleszmode
csendes tag

Hello
Hangszórót vennék, azonban akad egy probléma:
Kedves ismerősöm, aki a segítségemet kérte, nem adott konkrét árat.
Így egy dologra kérnélek titeket: A felsoroltak közül kategóriánként a legjobbat meg tudnátok mondani?
0K-10K: Sony SRS-XB01, vagy JBL GO 2
10K-20K: JBL GO 3 vagy JBL Clip 3
20K-30K: JBL Flip Essential vagy LG PL5 Xboom Go
30K-40K: JBL Flip 5 vagy LG PL7 Xboom Go

(Az LG-k tesztjeit olvastam, de a leírtak alapján se nagyon gondolom, hogy a JBL-nél jobbak lennének, de lehet mert a JBL berögzült, mint a márka.)
Minden segítséget köszönök. :DD

"Nincsen senkiben nagyobb szeretet annál, mintha valaki életét adja az ő barátaiért."Ján 15:13

(#10539) <Adamsky> válasza Baleszmode (#10538) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Kedves ismerősöm, aki a segítségemet kérte, nem adott konkrét árat."
Legjobb. Vetetni kell vele egy Stockholm-ot. Tuti nem fog csalódni. ;)
Viccet félretéve. Így nem lehet nézelődni. Nem tudod mit (hordozható legyen v. inkább "fix"), mennyiért (van a Vifa-ból mobilabb verzió, de az is rongyos 137e Ft + az apró).

Tényleg tud valaki bármit a cégről? Nem úgy volt, hogy megszűnik? :F

[ Szerkesztve ]

(#10540) Baleszmode válasza <Adamsky> (#10539) üzenetére


Baleszmode
csendes tag

Igen, elnézést a pontatlan fogalmazásért, a konkrétumok azok a következők:
max 40K
hordozható bluetooth hangszóró
és lehetőleg JBL-Sony-LG tengelyen (de legjobb lenne a fent felsoroltakból)
(A Stockholm az az enyém lesz :D )

"Nincsen senkiben nagyobb szeretet annál, mintha valaki életét adja az ő barátaiért."Ján 15:13

(#10541) Lami66 válasza Wolfskin (#10522) üzenetére


Lami66
őstag

Nekem is Denon Envaya 250 van.
1, Önlemerítés.
Nálam full töltésről (5 led világít) 1 hét alatt hármasra merül. Azt nem tudom mennyi idő alatt merülne le teljesen, mert nem azért vettem, hogy 2-3 hétig merülgessen unalmában a sarokban :D
2, Rendszerhangok. Csak azt a hangot sokallom, ha telefon kihangosítás közben hangerőt változtatnék. Akkor totál hangerőn csippan egy hatalmasat minden egyes hangerő megnyomáskor. Így ezt inkább kerülöm.
A ki és bekapcsolási hang szerintem elviselhető, persze elalvás előtti pillanatokban biztos én is hangosnak gondolnám.

(#10542) Wolfskin válasza Lami66 (#10541) üzenetére


Wolfskin
őstag

Minden relatív, mi a sok vagy kevés. Előtte envaya 150 volt, annak rossz volt az aksija, 10 percet se ment, ott normális volt, hogy powebank nélkül hozzá se nyúlok. Az előtt jbl clips, ott viszont nem is emlékszem, hogy valaha töltenem kellett volna. Kisarkítva persze. De bármikor kellett, bevethető volt. Én mondjuk ritkán használom, itthon soha, 2-3 hetente, de már kezdem megszokni, hogy rögtön power bank is kell hozzá. Ez amúgy pár órát elmenne aksiról.

Telefonkihangosításra ritkán használom, max ha hívnak zenehallgatás közben, de nekem elalvás után egy ilyen trallala a biztos ébredést jelenti. Úgyhogy utazás közben nem is kockáztatok, szép csendesen alszok el, max kicsit dudorászok... :DDD .
Amúgy sosem fogok rájönni, hogy ennek mi értelme, hacsak nem el lehet adni a 80-as években ragadt usereknek, mint fícsör. Akkor volt nagy divat a 7 zenés kvarcóra és társai. Seven Melodyes!!! Woooow :Y

@(#10533) <Adamsky> már gondolkodtam rajta, hogy indítok egy posztot, amiben mindenki leírhatja a tapasztalatát, hogyan küzd a mindent elborító ledek és dallamok ellen.

Pl az amd gyári cpu hűtőventilátora is (nem viccelek, ez tényleg ilyen) világít!!! és "színejátszós, csodaszép" módon. :W a világ egyik legfeleslegesebb dolga. És mivel nincs rajta a gép oldala, ha este töltök le, mindig rá kell dobnom egy pokrócot, különben fényárban úszik az egész szoba. A 4 usb-s gyorstöltőt meg szét kellett szednem és fekete zugsorcsövet melegíteni a 2 ledre, mert nem lehetett tőle aludni. Utazósnak vettem, szállodában az éjjeliszekrény fölött, szinte olvasni lehetett a fényénél. És el tudják adni, mint fícsör!!!! Az aliexpressen külön kiemelik. És az emberek az utcára tódulnak, és ünnepelnek. És hány ilyen sztorim van...

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#10543) Lami66 válasza Wolfskin (#10542) üzenetére


Lami66
őstag

Én sem értettem soha, hogy minek tesznek bele ilyen kikapcsolhatatlan trallalákat. Vásárlás előtt már tudtam, hogy ez a típus is ilyen, de még elfogadhatónak éreztem videók alapján. Szerintem kis barkácsolással bele lehet rakni olyan kapcsolót ami azelőtt lekapcsolja a hangszórókat mielőtt ráküldené a trillázást.

(#10544) Zοltta válasza espi38 (#10537) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ha nem tudsz róla semmit minek rendelted ? :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10545) hcol7 válasza Zοltta (#10544) üzenetére


hcol7
senior tag

engem is kezd vmifele guy ritchie film forgatokonyvre emlekeztetni az egesz projekt, de no offense :)

[ Szerkesztve ]

(#10546) Zοltta válasza Baleszmode (#10538) üzenetére


Zοltta
senior tag

Jbl-el az a gond, hogy csak papiron annyi az akksi üzemideje ... Lehet az bármelyik kiadás max felső kategóriában tartja az üzemidőt..

Soundcore Motion+ én ezt fogom venni következőnek. Eléggé tetszik az embereknek :)

Jelenleg Charge 3 van és egy Wirezoll WS-1 a Wirezollt már nem lehet kapni , mivel igen csak tronfosztó volt 7 ezres árban :D ..

van egy Flip 4 em is aminek döglött az akksija...

40körül tutira nem flipet vennék :) tennék hozzá egy kicsit és már inkább ez [link] [link]

#10545 hcol7

Azt nem tudom felfogni amig én napokig max 1 hétig utána olvasok annak és megnézek több tucat unboxingot arról amit venni akarok ,hogy ne lőjjek mellé.
Főleg nagy összegben , erre más azt se tudja mi fán terem az a csoda, látatlanban be rendeli . lehet csak én vagyok berögzült :D

(Tegyük hozzá most vettem egy Milwaukee mérőszallagot ami után is alapossan utánna jártam ,hogy mennyire közkedvelt, strapabiró... )

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10547) Zοltta válasza Baleszmode (#10540) üzenetére


Zοltta
senior tag

és lehetőleg JBL-Sony-LG tengelyen (de legjobb lenne a fent felsoroltakból)

Azért van a szemed előtt egy fizetett promoció ahogy látom :D márka ügyileg :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#10548) Devilstudio


Devilstudio
tag

Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni.
Akkut cseréltem mert azt hittem hogy azért recseg magasabb hangerőn a cucc de most meg ilyen lett.
Videó
Tudnátok segíteni? :R

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#10549) Lami66 válasza Devilstudio (#10548) üzenetére


Lami66
őstag

Amíg nem rakod össze LÉGMENTESEN, addig nem is lesz jobb.

(#10550) Zοltta válasza Lami66 (#10549) üzenetére


Zοltta
senior tag

Nem is tudtam ,hogy hangot ad ki a charge 2 töltés közben....

Devilstudio

Dugd vissza a régit ha ott nem csinálja ezt a hangot, akkor nem frankó az új akksid

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.