Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ma megérkezett hozzám is az Earfün Uboom, az első érdekes pillanat már maga a csomag volt, mondjuk úgy, hogy az Amazon picit túltolta.. :D Kibontás után után elég minőségi termék benyomását kelti, nagyon jó az anyaghasználat, egyedül a csomagolásra érdemesebb lenne nagyobb hangsúlyt fektetniük, mert annak kicsit gagyi hatása van, de ez végülis úgysem olyan nagy szempont. Nálam egy sima Tronsmart T6-ot váltott, de már most így néhány óra használat után is azt mondom, hogy nagyon megérte a váltás, sokkal szebben, tisztábban szól. Korábban a Tronsmartot nem tudtam eq nélkül használni, mert olyan szinten torzított a mélyekkel, hogy muszáj volt belenyúlni, de itt semmi szükség rá, pont jó. Nekem kifejezetten tetszik az alap indoor mód, van basszus is de nincs túltolva benne. Eddig nagyon megérte a váltás. :)

(#10602) Ajatollah válasza pepe091 (#10601) üzenetére


Ajatollah
csendes tag

Dettó ugyanez. Akkora dobozban hozták ma, hogy azt hittem elrontottam a rendelést. :)

(#10603) ®abstract®


®abstract®
őstag

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10604) Riegerr


Riegerr
tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Harman Kardon Citation 200-as vezeték nélküli hangszóróval? Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy veszek egyet.
A régi Onkyo 500-as házimozi erősítőt (Az A hangfal csatorna nem működik és a B-t kell használnom, aminek kritikán aluli a hangja) és a Pioneer 3070-es hangfalat cserélném le, erre.
Szerintetek?

(#10605) Lami66 válasza Riegerr (#10604) üzenetére


Lami66
őstag

Na ez azért egészen más, mint egy erősítő+hangfalak. Ha el tudod engedni a sztereó élményt/térérzetet és megelégszel a közepes hangerőig kiváló hangzással, akkor nem lesz problémád vele. Én ennek a Denon-os megfelelőjét hallottam, ami nagyon jól szólt.
Ami a negatívum, hogy ennyi pénzért pl. egy Edifier, Microlab, Adam Audio (pl [link] ) stb aktív hangfal azért jóval komolyabb hangminőséget és hangerőt ad....viszont nem hordozhatók.

[ Szerkesztve ]

(#10606) Riegerr válasza Lami66 (#10605) üzenetére


Riegerr
tag

Nem tudok és nem is akarok fix eszközt, mert össze-vissza járkálok a lakásban.
Gondolkodtam aktív hangfalban is, de azért az akku nem lenne olyan rossz, ha van benne. Még a Citation 300-on gondolkodtam, de abban nincs akku. Meg még a Onyx 6-t néztem ki. Megéri dupla annyit költeni a 200-ra, vajon?
A hangerő annyira nem számít, inkább a hangminőség és a dinamika.

(#10607) Lami66 válasza Riegerr (#10606) üzenetére


Lami66
őstag

[link]
Első írásodban nem említetted, hogy fontos a hordozhatóság.
Itt egy teszt az Onyx6 vs Citation 200. Ez alapján nem éri meg a dupla pénzt. Kérdés, hogy neked kell-e wifis hálózati lejátszó képesség. Mert ha elég a bluetooth, akkor Onyx6. Megjegyzem az Onyxokat nem szokták dicsérni az akkujuk miatt.

(#10608) Riegerr válasza Lami66 (#10607) üzenetére


Riegerr
tag

Én is félek az akku problémától. Vajon a 200-ban már jó az akksi?

(#10609) Lami66 válasza Riegerr (#10608) üzenetére


Lami66
őstag

Szerintem már nem rosszak egyikben sem.

(#10610) B1T3 válasza Riegerr (#10608) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Tapasztalataim szerint nincs probléma az akkumulátorával (egy Onyx Studio 5-öm van), hacsak nem vesszük annak, hogy lehetne nagyobb kapacitású (amúgy halk és közepes hangerőn így is meglepően sokáig szól). :) Ráadásul a YouTube-os videók alapján a cseréje sem vészesen nehéz, szóval ez ne tántorítson el tőle.

(#10611) Riegerr válasza B1T3 (#10610) üzenetére


Riegerr
tag

Köszönöm a segítséget!
Szerintem beruházok egy Harman Kardon Citation 200-ra. Remélem nem fog csalódást okozni.

(#10612) gorje válasza gorje (#10589) üzenetére


gorje
senior tag

Valaki esetleg?

(#10613) tokyo2 válasza gorje (#10612) üzenetére


tokyo2
tag

[link] Próbáld meg itt, az Anker storeban, ami a költségvetésednek megfelel, illetve a lengyel raktárt figyeld, hogy onnan vegyed. Ingyenes szállítás pár nap alatt.

(#10614) <Adamsky> válasza gorje (#10612) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ahogy tokyo2 is írta, érdemes lenne szétnézned az Anker cuccai között. Sajna nem mindegyik hangszórójuk van a lengyel raktárban, de a Soundcore Mini 3 pont igen. 35,49$-os árával picit ugyan túllóg a kereten, de talán ér is annyit (type-C-s töltés, custom EQ saját app-al, bt 5 → kettő párba köthető)

[ Szerkesztve ]

(#10615) mcs


mcs
veterán

Beújítottam egy Sony XB43at. Be fogok számolni, hogy milyen a 33hoz képest, amit eladósorba szánok majd. :)
Elsősorban számítógép hangszórónak vettem a jack bemenete miatt, de a 33 is szebben szól a monitorom elé rakva a 2.1es Genius bögreszettemhez viszonyítva.

[ Szerkesztve ]

(#10616) mcs


mcs
veterán

Ahogy a kétszeres méretbeli különbség megvan, ugyanígy kijön ez az erőben is. Majd szétesik az éjjeli szekrényem, annyira berezonáltatja azt. Nem hiába van drasztikus árkülönbség a kettő között, és a mélyebb basszuson kívül a többi tartomány is tisztább.

[ Szerkesztve ]

(#10617) <Adamsky> válasza mcs (#10615) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Beújítottam egy Sony XB43at." - a "régi", "kopottas" 33 után? ;] Nem volt épp hosszú életű nálad a kistesó. Ennyire nem jött be, vagy ennyivel többre számítasz (számítottál) a 43-tól?

[ Szerkesztve ]

(#10618) mcs válasza <Adamsky> (#10617) üzenetére


mcs
veterán

Kíváncsi voltam, hogy mennyivel jobb a 43, és a számítógép mellől amúgyis ki akarom már hajítani azt a vacak Geniust, ami csak a helyet foglalja feleslegesen, és ocsmányul is szól. Már a 33at is a monitor elé téve sokkal szívesebben hallgattam zenét, viszont a 43on van jack bemenet is. Komolyabb hangrendszert pedig nem szándékoztam venni, így a 43al megtaláltam a hangzás és hordozhatóság közötti aranyközéputat. Ettől függetlenül a 33at továbbra is remek cuccnak vélem a maga kategóriájában, ezért nem utálattal fogom eladni. :R

(#10619) <Adamsky> válasza mcs (#10618) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a számítógép mellől amúgyis ki akarom már hajítani azt a vacak Geniust ... "
Ja, igen! Ezt akartam még írni: PC mellé minek bluetooth hangszóró? :F Én - a helyedben - inkább megtartottam volna a 33-at (főképp, ha tényleg meg voltál vele elégedve) és annyi pénzért, amennyibe gyanítom a 43 került, vettem volna egy 2.1-est a PC-hez. Mondjuk egy ilyet.

(#10620) mcs válasza <Adamsky> (#10619) üzenetére


mcs
veterán

Nincs szükségem izmosabb hangfalszettre, akármilyen brutál mélyet is ad a Logi Z szériája.
A 43at vagy a monitor elé rakom, vagy átviszem a szekrényembe, amikor lefekszek az ágyba. :)

[ Szerkesztve ]

(#10621) hcol7 válasza <Adamsky> (#10619) üzenetére


hcol7
senior tag

nekem ennek a valamelyik elodje van 2007bol(z2300), ultrabrutal, ami melyet tud meg mindig.

/blog

[ Szerkesztve ]

(#10622) <Adamsky> válasza mcs (#10620) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a monitor elé rakom, vagy átviszem a szekrényembe ... "
Na, nekem ez az állandó hurcibálás lenne kicsit kényelmetlen / macerás, de Te tudod :R

#10621 hcol7
" ... ultrabrutal, ami melyet tud meg mindig."
Ami tegnap jól szólt, az valószínű holnap is jól fog szólni. Én azt látom, hogy méret / minőség faktor az amiben erős a fejlődés. Vagyis, amihez régen 20 cm-es membrán kellett, azt ma egy kisebb hangszóróval, passzív membránnal, mindenféle kamrákkal, stb. is meg tudják oldani.
Nálam a PC-re köve egy Bose Companion 3 teljesít szolgálatot. Az sem mai darab, de azt hiszem még jó sokáig elég lesz. :K

(#10623) hcol7 válasza <Adamsky> (#10622) üzenetére


hcol7
senior tag

+1

amugy nem ertek hozza, de jelen tapasztalatok alapjan szerintem sem csak a membran meret szamit, hanem h mibol van a hangszoro.
a pg10 em is 18 centis mellyel rendelkezik, ha jolremlik a z2300 20cm-essel, de annak csak a melylada resze erzesre 3x nehezebb (tomorfa), mint az egesz pg10.
es a pg10 sem szol szarul, sot. de hangnyomasra elbujhat a logitech mogott.

[ Szerkesztve ]

(#10624) B1T3 válasza <Adamsky> (#10619) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Ennyiért még mindig inkább 2.0-t éri meg venni, ha megoldható az elhelyezése. Ha nem, ez enyhén szólva akkor sem tűnik a legideálisabbnak az egyutas szatellitek miatt – THX minősítés ide vagy oda (éppen a logó helyén kéne lennie egy magassugárzónak, hogy vállalható legyen a hangja). Persze biztos mélyen tud dörmögni a mélyláda, meg hangos is, de ezeknél minden esetben hiányzik valami a középből és/vagy még inkább a magasból.

[ Szerkesztve ]

(#10625) SRC


SRC
junior tag

Filléres vackok között van elfogadható hang?
Fürdőszobába gondoltam rá, hogy valami vackot, amiért nem kár, ha elpusztul a gőztől, hogy mégse a telefon csipogjon. Mondjuk 5k-ig?
Nem kell óra, meg rgb led meg kutyafüle...

(#10626) <Adamsky> válasza SRC (#10625) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ez ugye már messze nem az a kategória, ahol az ember nem a hangminőséget keresi :)
Szóval szvsz. kb. mindegy melyiket veszed. Alapvetően persze itt is igaz, hogy ha kintről rendelsz valamit, akkor azért jó eséllyel ár / teljesítmény viszonyban jobban fogsz kijönni. Mondjuk így hirtelen: Xiaomi Bluetooth Speaker (ugyanez Ali-n), Lenovo L01. A Lenovo kicsit modernebbnek tűnik (5-ös bt, TWS).

#10624 B1T3
"Ennyiért még mindig inkább 2.0-t éri meg venni ... " - így van. A lényeg, hogy oda szvsz. jobb a fix. ill. akkumulátor nélküli cucc. Nekem spec. azért jött be jobban a 2.1, mert kisebb a helyigénye az asztalon (és azért a Bose nem szól rosszul, annak ellenére, hogy ebben sincs "csipogó" :) )

[ Szerkesztve ]

(#10627) B1T3 válasza SRC (#10625) üzenetére


B1T3
Topikgazda

A Huawei CM510 meglepően jól szól a méretéhez képest (ez köszönhető, hogy még egy pici passzív membránt is sikerült beleerőltetni), bár egy kicsit éppen túllóg a kereteden.
Egyébként valószínűleg még a JBL GO ligájában játszó Mac Audio BT Style 1000 is jobban fog szólni, mint a telefonod, ha nagyon költséghatékony szeretnél lenni.

[ Szerkesztve ]

(#10628) mcs


mcs
veterán

Többféle elhelyezés és zenei stílus meghallgatása után le vagyok nyűgözve az XB43tól. Az én füleimnek sokkal élvezetesebb, mint egy JBL Xtreme 2 az erősen túlzó és karcos magasaival. :R

(#10629) SRC válasza B1T3 (#10627) üzenetére


SRC
junior tag

Pár perc kattintgatás után jó a benyomásom?

Úgy látom van ez a termékvonal, amit linkeltél, ez a batyuban kicsi, könnyű, övre akasztható, hóálló és ad egy kis öblösséget az orgánumnak. Szóval ez a hegymászós telefonkihangosító, hogy ne kelljen mászás közben kiabálni. Ez az ilyen-olyan mini hangszóróval szerelt passzív radiátoros cucc ez oda teli találat kihangosítónak. Ezek a mini hangszórók viszont bevallottan a specifikáció szerint 200-300Hz-től szólnak és a mély csak zeneileg értékelhetetlen játék a levegővel, nyilván nem is zenére való, hanem beszédre.

Ezt koppintják ezren, meg van a boom box, ami nagy és az a cél, hogy a zene leverje a vesémet én meg a kettő között gondoltam valami kismagnós feelingre valami 10cm-es szélessávú hangszórót képzelve el, de akkor ez kéz bilibe lóg jól gondolom, mert ez a BT termékfejlesztés kismagnós irányba nem is ment igazából soha (?) így olcsón csak az van, ami boom box akar lenni, de mini méretben és ez az erőlködésnek az a formája, aminek becarás a vége...
Stimmel?

(#10630) B1T3 válasza SRC (#10629) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Amit te keresnél, azt a 10-15 ezres kategóriában kezdik kínálni. Amíg nem futott ki a Mac Audio BT Elite 2000, pont ezért nagyon jó ajánlat volt 6990 Ft-ért, mivel hozta a legalább kétszer annyiba kerülő eszközök tudását. Így viszont jelenleg be kell érni a szokásos apró teljesítményű hangszórókkal, amelyeknek – mint mondtam – még mindig sokkal jobb lehet a hangzásuk, mint egy telefonhangszórónak.

(#10631) Salex1


Salex1
senior tag

Tudtok olyan Bluetooth készülékről, amivel lehetne egy eszközhöz egyszerre több BT fülest/hangszórót csatlakoztatni?
Esetleg olyan még jobb lenne, ami egyszerre több adó készüléket is tud kezelni.
(Van egy JBL fülesem, ami egyszerre két készülékről tud fogadni hangot és át lehet váltani. Valami hasonlóra gondoltam.)

[ Szerkesztve ]

(#10632) tranceplanet válasza SRC (#10629) üzenetére


tranceplanet
addikt

Nem tudom hallottál-e élőben BT hangszórókat, ha nem, menj el a kedvenc zenéddel telóval és hallgasd meg őket például a Media marktban. Régen valóban voltak elég jó hangzású magnók, de azok sem az olcsó kategóriában és a méretük sem volt elég kompakt. Ebből a pénz keretből kizárt, hogy kapsz vállalható "zenei" hangú készüléket. Vannak jól sikerült "zenei" hangú BT hangszórók, de még márkán belül is van szórás, némelyik tuti, másik feledhető hangzásban, vagy gyárilag van rosszul hangolva. Ezeknél a BT hangszóróknál nem eretnekség játszani az EQ-val vagy hangzásképpel, hogy számodra hosszú távon is megfelelő legyen a hangzása. Általánosan igaz a legtöbb gyártóra a V karakter, durva basszus és túltolt magas, azért vannak darabok, amik minden frekvencia tartományban megfelelőek, van szinergia. Persze ezektől a cuccoktól nem kell HIFI hangzást várni, bár a drágább árszegmensben vannak szép zenei hangú darabok. Vifa és Marshall márkában vannak jó hangú darabok. JBL elég népszerű, de túlárazott darabok, viszont sok tapasztalat és javító videó van hozzájuk és még többnyire egész vállalható a hangjuk. Legtöbbnél az akksi döglik be vagy a hangszóró membrán megy tönkre, de javíthatóak és cserélhetőek az alkatrészek. A töltő aljzat is sűrűn tönkre megy, kivéve a laptop töltős csatlakozásúak. A vízállóságot tekintve van sok IPX védelemmel ellátott készülék is, youtube-on találsz medencébe merítős videókat szép számmal. Itt a topikban ajánlott csatorna Oluv-é: [link]
Nekem pedig személyes kedvencem (szókimondó durva szövegek): [link] -bár ő javítással foglalkozik, de hangszóró témában profi
Azért a Vifa is tud hibázni: [link]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10633) SRC válasza B1T3 (#10630) üzenetére


SRC
junior tag

Rendeltem Emag-ról egy "Mac Audio Elite 5000" nevűt. Házhoz pk-val együtt 8k volt.
Fogalmam sincs jó választás volt e. Az tetszett meg, hogy van egy doboz, amit fixen be kell dugni és abban van a nagyobb hangszóró is és így az akksis részben csak csipogó van és úgy spekuláltam, hogy az akksi itt a legnagyobb tétel, amin spórolni lehet.
Az előző bt fülhallgatómnak konkrétan szétrohadt az USB aljzata a párától :DDD
Nincsenek nagy elvárásaim. Ez a 8k még belefér az "eldobós" kategóriába. Itthoni edzés után muszáj áznom a kádban, mert a zuhagy túl rövid. Nem áll le az izzadás annyi idő alatt kardió után. Hallgatok rajta valamit, meglátjuk meddig bírja. Lehet lesz pofára esés :)

(#10634) B1T3 válasza SRC (#10633) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Próbáltam már, borzalmasan gyengén szólt, számomra zenére alkalmatlan. :) Ha tippelnem kéne, nem én fogtam ki selejtet, hanem ez ilyen.

(#10635) SRC válasza B1T3 (#10634) üzenetére


SRC
junior tag

Proforma számla, még nem utaltam ;] Ilyen bedugósban ismersz jobb vételt? Itt kell legyen valahol a jó kompromisszumos megoldás, ennél a verziónál (ha létezik) mert alacsony keretnél a nagyját elvinné maga az akku ára, ha az jó lenne, szóval abból nem lehet benne jó.
"Jó" hangszóró jó akkuval 8k-ért teljesen kizárt ez egyértelmű.
Ha meg gyenge az akku és bedugni sem lehet akkor meg pláne semmire nem jó, tökmindegy milyen hangszóróval szerelik.
Gondoltam megnézem ezt a bedugóst.

(#10636) B1T3 válasza SRC (#10635) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Viszont akkumulátoros cuccokból sokkal-sokkal nagyobb a felhozatal, így a nagy konkurencia miatt a gyakorlatban még sincs felára az akkumulátoros kiszerelésnek. :)
Különben számodra úgysem lenne fontos a jó akkumulátor, mivel eleve a kiszemelted is bedugva használnád. Használatkor bármikor töltőre dughatnád az aksis hangszórót is.

Ami még ajánlható 8 ezer környékén, ha már addig felmentél, az a Tronsmart Element T2 Plus (itthon picit többe kerül, Aliexpressen EU raktárból [azaz úgy, hogy 1 héten belül nálad is van] pedig picit kevesebb). Jó az üzemideje és még vízálló is. :)

(#10637) SRC válasza B1T3 (#10636) üzenetére


SRC
junior tag

Bedugva, persze. Annyira gondoltam, hogy internetrádió valahogy… mert azzal nem fogok foglalkozni, hogy sd kártyára másoljak ki dolgokat. Á esélytelen, évek óta nem vagyok annyira képes, hogy a saját telefonom telemásoljam. Mindig eltervezem, hogy majd válogatok, aztán áhh...
Van viszont egy rádió, ahol nincs pofázás, csak régi blues, tehát olyan minőségű felvételek, amiket koruknál fogva nem hallgatok már.
Ezeket semmi értelme hifi vonalon hallgatni. Sisteregnek ezerrel, tudod csomó a 60-as években rögzített, régi technika. Az olyan kismagnók viszont, amikben van netrádió valamiért aranyért mennek csak, szóval adja magát, hogy mobil+bt hangszóró egérút ahogy sikerül.
Persze van itthon egy Fiio X1 is még régről, amiben legalább tele van a kártya flac-el és az még nem tud BT-t.
Kapóra jöhetne, hogy ezen a vackon meg van jack bemenet a bedugós részen rádughatnám, csak sejtem hogy azt inkább jobb ha nem…
A gépnél Focal Alpha szól itt nekem DAC-ról, szóval picit elszoktam a gagyitól.
Próbáltam én telefont hallgatni, de kinyomtam, mert az a csicsergés inkább csak idegesített pár perc után. Látod lebeszélsz, pedig lehet hogy jó lenne ez Mac 5000 ezekre a régi blues témákra. Elnyekeregne ott nekem egy bő 20 percet. Kissrác itt benyomja, annyira tán nem horror szar. Nem tudom.

(#10638) <Adamsky> válasza SRC (#10637) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... aranyért mennek csak ... "
Esetedben ez mit takar? Havernak (pontosabban az asszonykájának) rendeltünk egy ilyet. 26e Ft volt.

(#10639) B1T3 válasza SRC (#10637) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Nézd, abból indultunk ki, hogy 5 ezer forintig keresel valami nyekergőt, hogy ne a telefont kelljen hallgatni a fürdőben. :) Ekkora keretből nem lehet csodát művelni, és annál a tanácsnál, hogy szinte mindegy, mit veszel ennyiért, nem is nagyon lett volna érdemes továbbmenni. :)
A srác biztosan nem stúdió monitorokhoz van szokva, így laikus füllel akár még azt is gondolhatja, hogy jól szól a Mac Audio BT Elite 5000. Igazából nem lebeszélni akartalak róla, csak leírtam a tapasztalatomat (ami annyira rossz, hogy természetesen majdnem egyenlő az állításoddal :D ). Nyugodtan próbáld ki, legalább lesz még egy vélemény róla, és még az is lehet, hogy a fürdőben a víz csobogása mellé tényleg elmegy majd számodra.

(#10640) SRC válasza B1T3 (#10639) üzenetére


SRC
junior tag

Persze, tök jogos, nyilván vicc pénzről beszélünk. Csak tudod azt láttam, hogy egy ilyen 2x5W-os bt erősítő panel egy ezres Kínából. Kb. ennyi a lelke ezeknek. Felemeltem a szemöldököm tudod, hogy nem is biztos, hogy pocsék a hangszóró az ilyen filléres cuccokban.
Elkezdtem matekozni, hogy ha a lelke egy ezres, van mellette valami vacak akku, az is mondjuk egy ezres és hát ennyi. Egy filléres fröccsöntött házban valami hangszóró. Akár ki is jöhetne valami normálisabb szélessávú papírmembrános „kismagnó” hangszóró a maradék pénzből és írtad is, hogy volt ez a Mac 2000, csak pechemre pont az szűnt meg, hát ez pech.

A vicc valahol, hogy ha egy hasonló filléres panelt beletennék a garázsban porosodó 40 éves passzív polcsugárzóba az egész hóbelevancot alázná hangminőségben, mert egy 2x20W-os stereo IC is...hát max egy ezressel ha drágább. A mellette porosodó univerzális noti töltőn ott a tápfesz, fejben pikk-pakk össze is raktam, csak hát aztán elképzeltem hogy nézne már ki. :DDD Ahogy a 100 éves fosbarna dobozon első alkalommal még meg is dagadna az éleknél a forgácslap a párától ehhe. Na, jó. Hagyjuk is. Nem barkácsolok. :) Készen meg egy típus volt, az is megszűnt, hát így jártam. A többi bt hangszóróban meg az a jó, hogy lehet kapni :D Tényleg döbbenetes, hogy hány tonna ilyen semmire nem való kínai sz@r lepi el a világot.

Látókörszélesítő volt, köszi. Minden jót nektek!

(#10641) Hozoltan


Hozoltan
újonc

Sziasztok!
Teljesen új fórumozóként lenne egy kérésem.
Nagy megelégedéssel használok már évek óta egy JBL Charge 2+ hangszórót.
Mind a hang, mind a használhatósági ideje megfelelő.
Szerettem volna venni a Lányomnak is egyet, de már nem kapható.
Itt jönne a kérésem, segítsetek, hogy 30 e Ft-ig milyen készüléket ajánlatok
a JBL Charge 2+ -höz hasonlót.
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv.

(#10642) tranceplanet válasza SRC (#10640) üzenetére


tranceplanet
addikt

Hidd el én is azt hittem, hogy így van, nem egészen. Próbáld meg kihozni a hangzást ugyan abban a pici méretben, nem fog menni. Én megpróbáltam és páran itt, nem tudok róla, hogy sikerült volna bárkinek is. Nem hülyék a tervezők, akik hülyék, azoknak nem is jön össze a hangzás. :(

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10643) tranceplanet válasza Hozoltan (#10641) üzenetére


tranceplanet
addikt

Anker soundcore motion+
Earfün Uboom
DOCKIN D FINE
DOSS SoundBox

És majd a szakik írnak még!
Itt fejhallgatóval hallgatózz: [link]
:)

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10644) tranceplanet válasza Hozoltan (#10641) üzenetére


tranceplanet
addikt

Azt hiszem kihagytam:
Tribit MaxSound Plus

Csekkold le a hangjukat és az akku kapacitásokat vesd össze, hogy milyen üzemidőre van szükséged!

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10645) Hozoltan válasza tranceplanet (#10643) üzenetére


Hozoltan
újonc

Köszönöm!
Megnézem őket és egy kicsit várok még a "szakik"-ra :)

(#10646) B1T3 válasza Hozoltan (#10645) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Én is csak meg tudom erősíteni tranceplanet által írtakat, ha a keretedből szeretnéd kihozni a legjobbat. Nem kell tartani a külföldi rendeléstől.

Itthonról ennyiért talán a Divoom Mocha mellett döntenék.

(#10647) asdddsa


asdddsa
tag

Sziasztok!
Édesapámnak szeretnék venni egy hordozható hangszórót ami melós rádiónak lenne használva. Vizet nem igazán kapna, port azt igen meg ha véletlen esik egy nagyobbat ne essen szét. Nézegettük a Makita munkás rádiókat de azok aksival 50-60e Ft körül vannak és azt mondta, hogy próbálják valami olcsóbb alternatívát nézni, ha találok. Ezt néztem, hogy talán bírna ha leesik és még nincs is olyan árban, hogy közel legyen a Makitához. Nagy az aksi, elég hangos is és a minőség se rossz ahogy olvastam az értékeléseket. Ja igen, jó lenne ha tudna FM rádiót is, viszont ez se tud. Nem tudom hogyan lehetne megoldani, valami USB vevő létezik-e vagy esetleg egy régi mp3 lejátszóról megoldani. Nézte hazai webshopokat, volt amibe volt FM rádio, de vagy gyengének tűnt, vagy az aksi volt gyenge, vagy azt írták, hogy nagyon gyengén szól. Ha valakaniek van valami tippje akár egy hangszóróra ami megfelel a fent leírtaknak vagy tud egy FM vevő kütyüt az ne tartsa magába!
Köszönöm!

(#10648) Hozoltan válasza B1T3 (#10646) üzenetére


Hozoltan
újonc

Köszönöm!

(#10649) carl18 válasza Hozoltan (#10641) üzenetére


carl18
addikt

Konkrétan nem csak az ár kéne, hanem az adott méret is.
Gondolom a lányod azért hordozná is, igy a nagyobb hangszórók kilőve. A Dockin D fine 2 kg és nem jönne ki 40E fölött volna szállitással a hangszóró az kilőve.

A Charge 2 méretében az Earfun Uboom van meg a Maxsound plus tribit. Ezek között gondolkodnák, esetleg egy Anker soundcore motion plus.

Szóval ez még pont a hordozható kategória. :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10650) <Adamsky> válasza asdddsa (#10647) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az FM-rádiót - ha egy mód van rá - el kellene engedni. Ugyanis - ahogy te is tapasztalhattad - borzasztóan lekorlátozza a lehetőségeket. Apud, hol szokott dolgozni (az esetleges wifi-s lefedettség miatt kérdem), ill. milyen telefonja van (okos v. buta)?
A Makita-k nem rosszak, és van bennük pár ötletes dolog, plusz bírják a gyűrődést, de rettenetesen drágák. Max. annak éri meg, akinek már eleve elkötelezett a márka mellett, és akkor van otthon 2-3-4 akkumulátora. Utóbbi esetben olcsóbb tud lenni.

ui: Külföldi rendelés játszik?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.