Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) carl18 válasza Veron (#10849) üzenetére


carl18
addikt

"Ja és még valami, baromira idegesít, ha üvölt a szervizüzenet (csatlakoztatás, módváltás), van ami nem csinalja ezt?"

A minségi hangszórók már nem rendelkeznek ilyen tényezőkkel. Az olcsó silány darabok az olcsó kínai erősitő mellet szoktak vísitani igy.
"Letisztult? Divoom onbeat 500 2ND :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10852) Veron válasza carl18 (#10851) üzenetére


Veron
őstag

köszi és ez a Divoom nem ordibálja a világba, hogy bekapcsolt, vagy módot váltott?
Ezt találtam még alternatívának, ismerős valakinek? [link]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#10853) LanyUs válasza carl18 (#10851) üzenetére


LanyUs
senior tag

Feleségem szebb hangszórót akar, mint a mac910-es és ne legyen "batár" :) . Legyen akkora, mint az Extreme 1-esem és a hangereje is elég Neki. Viszont akkor nekem kell egy másik. Van alternatíva 50-60k körül? Ha már újat veszek jó lenne szintet lépni hangerőben felfelé. Minőség és tartományok annyira nem érdekelnek, mert edzés közben kell legtöbbször.

(#10854) carl18 válasza LanyUs (#10853) üzenetére


carl18
addikt

Hát akkor ha a hangerő számít Xtreme méretében egy W-king D8 ideális lehet. Abban a méretben az adja ki magából a legnagyobb hangerőt! Szerintem kültéri edzésekhez ideális volna.
Van bel és kültéri mód, de a kültéri mód szépen dob a hangerején.

#10852Veron
Elolvastad egyáltalán a választ amit írtam?
Úgy látom úgy is a saját fejed után mész, vedd ami neked tetszik akkor. A téma tárgytalan, így az ajánlás értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10855) LanyUs válasza carl18 (#10854) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszönöm! Széles körű ismereteid vannak :R W-king D8 csak 4 cm-el nagyobb ( 32 x 12 x 12, viszont 50w), mint az Extreme 1 ( 28 x 12 x 12, 40w ). Akkor ha kell az erő beltéren megkapja a kültéri módot :) 42e-ért megy most. Lehidalok ha azt mondod, hogy eddig ez is 30k volt :D

(#10856) LanyUs válasza LanyUs (#10855) üzenetére


LanyUs
senior tag

Néztem róla youtube videókat és úgy látom, hogy ha 2 db van, akkor össze is párosíthatóak. Használtan venni 2 db-ot 30-40e-ért, akkor van 100w és még mindig csak Extreme 50% árnál vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#10857) <Adamsky> válasza LanyUs (#10855) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Utálom X-edik alkalommal leírni, de ennyi pénzért (ill. olcsóbban), miért nem Motion Boom? Nem kicsit jobb, mint bármelyik "viking" :D

(#10858) LanyUs válasza <Adamsky> (#10857) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nem vagyok képben, de ez a Motion Boom csak 30W. Jól látom? 100$, tehát 30e Ft. Teljesítmény alapján gyengébb, mint egy darab W-king D8, ami 50W. Ha 35-40e Ft-ért hozzá lehetne jutni 2 db-hoz, akkor az már Boom :) . Az Extreme 1-esem 40W, de úgy kértem ajánlást, hogy tudjon többet. Ez a king nem tűnik rossznak ennyiért... 2 db meg főleg.

[ Szerkesztve ]

(#10859) Veron válasza carl18 (#10854) üzenetére


Veron
őstag

Persze, hogy elolvastam és értékelem.
Annyit kérdeztem, hogy az általad ajánlott nem üvölt-e módváltásoknál. Illetve egy újabbat találtam (nem, nem a Macaudio, értem, hogy az nem minőségi darab), erről kértem véleményt.
Nem gondolom, hogy bármivel is arra engedtem következtetni, hogy nem érdekel a véleményed. Vagy ha igen, az biztosan nem volt szándékos.
:R

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#10860) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

nem teljesen idevág a téme, de hátha tudtok segíteni.
Adott egy BT speaker, gagyi, mindegy, kábelen kötve a laptopra jól szól(viszonylag), de BT-on csatlakoztatva iszonyat visszhangos, meg doboz hangja van, olyan, mint a mozis hang, amit kamerával vettek fel anno.

Win10-ben sehol nam találok rá állítási lehetőséget, hogy javítsak rajta, viszont drivert cserélni se tudok ,mert nem vagyok rendszergazda a gépen.

Esetleg van vmi ötletetek, azon kívül, hogy marad a kábeles megoldás? :)

Köszi

(#10861) carl18 válasza <Adamsky> (#10857) üzenetére


carl18
addikt

Hát ő hangerőt szeretne, ezért javasoltam a W-king D8-at.
Tény a Motion boom biztos jobban szól, de jelentősen halkabb.
Neki a hangerő volt a lényeg, és ilyen téren a W-kingtől nincs jobb választás! :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10862) <Adamsky> válasza LanyUs (#10858) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a Motion Boom csak 30W ... "
Hát, ha a teljesítmény mindenek felett, akkor tényleg a "viking" lesz a nyerő.

#10860 Cyborg
Csak laptop-ról van ilyen "doboz" hangja, telefonról, nem?

(#10863) LanyUs válasza <Adamsky> (#10862) üzenetére


LanyUs
senior tag

Eddig Extreme 1 ment. Nem bántásból írom rá és a tulajokra sem, de nem igazán klasszikusra való az sem :D

(#10864) <Adamsky> válasza LanyUs (#10863) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Igaz csak Youtube-on keresztül volt szerencsém hallgatni a W-king-eket, de nekem olyan "pattogós" a basszusuk.
Idézném: Alan Ross-t: " ... we have got upper bass pop-pop-pop & we've deep bass boom, boom, boom ... ".
Az első a D8, a másodikat a Motion Boom-ra értette. Az pedig, hogy kinek, melyik jön be, Alan szerint is ízlés kérdése.

" ... nem igazán klasszikusra való az sem ... "
Egyik sem való klasszikusra. Talán ahhoz inkább a Motion+ passzol. A mai, dögös pop zenéhez szvsz. kell az ütős mély, amiben a JBL-ek mellett most már a Motion Boom is partner tud lenni.

(#10865) Cyborg válasza <Adamsky> (#10862) üzenetére


Cyborg
őstag

Csak laptopról van rossz hangja.
Új gép, win10-zel a héten kaptam, Dell 5410, ez előző HP-vel nem volt gond, bár az nem volt ennyire korlátozva a win 7 miatt.

BTW megjött a Life Q30, már egy hete nyúzom. Hát tényleg nagyon rendben van, a hangja is, a komfortja is jó, órákig tudom hordani anélkül, hogy zavarna, ilyen még nem fordult velem elő, plusz eléggé rendben van az appos EQ settings is, a lehetőségek száma határtalan.
Még nem volt ANC-s fejhallgatóm, így nincs összehasonlítási alapom, de így elsőre megdöbbentő, hogy mennyi minden ki tud szűrni a környezeti zajokból.
...még nem kellett töltenem, 70%-os akksival érkezett, és még mindig 30-on van :)

Köszi, hogy lebeszéltél a Tribitről :R

(#10866) <Adamsky> válasza Cyborg (#10865) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nézd meg, hogy ha Win10-en a kis hangszóróra kattintasz, majd kinyitod a playback devices listát nincs-e hangszóróból kettő (mondjuk egy olyan, amit headset-ként fut). Én arra tippelek, hogy lesz, és lesz egy olyan is, ami vm. stereo. Próbáld meg a nem headset-est kiválasztani.
Pl. a Life Q30-at is duplán ismeri fel a Win10. Az egyik a headset mód (akkor rettenetesen ergya lesz a hangja) és a stereo (headphone) "mód".
"Köszi, hogy lebeszéltél a Tribitről" - nincs mit! ;)
Jó cucc a Tribit is, de a Q30 simán megéri a több pénzt. Mind üzemidőben, mind minőségben köröket ver előbbire.

(#10867) LanyUs válasza <Adamsky> (#10864) üzenetére


LanyUs
senior tag

Jó meglátás! Valóban pattogós a basszus, de 60% teljesítmény felett már jobb a helyzet. Közepes tartomány megtolva. Sokan nem szeretik az állandó buffogast, azoknak megváltás. Érdekes, hogy minőségi zenével jön a több mély belőle. A JBL erre nem érzékeny. Buffog ha kell ha nem. Akármilyen szar a forrás... Vikingek esetében megoldás, hogy felteszem 80% ra és telóról szabályozás.
Viking Tisztábban szól, mint az Extreme 1. Ami érdekes, hogy max. hangerőn is torzítás mentes! JBL nem igazán.
36ert kettőt kaptam. A stereo mód! Na itt kezdődik az élet és a hangzás. Bejött...
Ha sokáig hallgatod sztereóban nem szabad visszatérni mono módra mert érdekes szavak hagyják el a szád 😀

Aztán hallgattam erősítővel zenét, na ja az megint más világ...

[ Szerkesztve ]

(#10868) <Adamsky> válasza LanyUs (#10867) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Valóban pattogós a basszus, de 60% teljesítmény felett már jobb a helyzet."
No, ezek szerint mát be is futott? És hol sikerült kettőt (?!) 36e Ft-ért kapni? Az azért tényleg ütős ár!

(#10869) carl18 válasza LanyUs (#10867) üzenetére


carl18
addikt

Az a jó ha torzítás mentes! :) Az volna az ideális! :D
Péntekre itt az enyém is ha minden jól megy.
Kíváncsi leszek mit szól a D Fine ellen a W-king D8. :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10870) LanyUs válasza <Adamsky> (#10868) üzenetére


LanyUs
senior tag

Utaztam a családdal személyesen érte. Egy a lényeg, hogy az internetes értékesítő felületek tele vannak idióta, debil lényekkel, akik messze nem korrektek. Szerencsére van remény és belefutunk néha Hozzánk hasonló normálisokba is :)

(#10871) Maxxa01


Maxxa01
csendes tag

Sziasztok kocsiba szeretnék venni bluetoth hangfalat, esetleg tudnátok ajánlani valamit ?

(#10872) Cyborg válasza Maxxa01 (#10871) üzenetére


Cyborg
őstag

Hááááát.

Saját tapasztalat, én próbáltam a Motion+-t egy viszonylag csendes suvban, hát nem voltam elájulva tőle, otthon imádom hallgatni, mindenre elég, de egy autóban...

Oda vmi nagyon bika cucc kellene, az meg nem olcsó.

Nagy a menetzaj, plusz Sok a kárpit, ergo nincs reflexió, nem tud sehonnan visszaverődni a hang.
Puha felületre rakva ráadásul még a passzív membrán rezonációit is elnyeli az ülés, szőnyeg.

Nem hiába vannak az ajtóba csavarozva, ahol az ajtó (is) adja az akusztikát.

Persze ez csak az én véleményem, lehet más mást fog mondani, de nekem még a gagyi gyári rendszerem is jobban szól a kocsiban, mint egy Motion+ pl.

Persze, ha nem megoldható máshogy, én megértem, hogy szükség van rá. Viszont akkor, ha teheted, próbáld ki a kocsiban, mielőtt megveszed.

[ Szerkesztve ]

(#10873) carl18 válasza Maxxa01 (#10871) üzenetére


carl18
addikt

Ár? Valóban valami komolyabb teljesítményű hangszórót kell nézzegetni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10874) Maxxa01 válasza Cyborg (#10872) üzenetére


Maxxa01
csendes tag

Köszi a hozzászólást, hát akkor lehet mégis maradok a mély ládánál, mobilitás miatt lett volna jobb bluetoth hangfal.

(#10875) Cyborg válasza Maxxa01 (#10874) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha van rá pénzed, mindenképp a rendszer építést ajánlom, akármilyen gyagyi mélyládával többet érsz, mint egy BT speakerrel.

(#10876) mcs


mcs
veterán

Volt szerencsém kipróbálni a JBL Charge 5öt. Nincs olyan fránya, karcos magaskiemelése, mint a 4nek, de egy mono hangszóróért iszonyatosan sok a bolti 67 ezres ár. A basszusa körülbelül egál a Sony XB33al, és középben sem szégyenkezhet mellette. :)

(#10877) carl18 válasza mcs (#10876) üzenetére


carl18
addikt

Igen piacon a Charge 5 de 180 euro/67E forint elég sok érte.
A Sony XB33 fél árban megy vele + Ott a 1 kg-os kategória Bajnoka az Anker Soundcore Motion+.

Biztos szépen szól, de ha vennem kéne Motion+ venném a helyébe! :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10878) carl18


carl18
addikt

Ma megjött a W-king D8! :) Az biztos ez valóban egy remek hangszóró, főleg az áráért! Az EQ outdoor módban elég durva hangerőt tud.

A Dockin D Fine + ellen is összehasonlítottam. A Dockin basszusa jóval mélyebb és erősebb basszus orientált hangzást nyújt.
A W-Kingnek is van egész jó mélye, de más fajta de teljesen élvezhetó az is. Középtartomány van bőven, mély és magas is.
Néhány zenében tisztán kijön a Dockin főlénye, de ezért az árért nem is szabad túl kritikusnak lenni! :)

Amúgy teljesen versenyképes, hogy kinek melyik jön be jobban izlés határozza meg. :) De teljesen jó a hangminősége.
Főleg ezért az árért Bestbuy volt!

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10879) moma


moma
őstag

Sziasztok! Anyukámnak kellene valami főleg lakáson belülre. Ez lenne a fő hangszórója, de így a konyhába is ki tudja majd vinni ha főz, vagy másik szobába át, ha ott van. 42 m2es panel szóval nem túl nagyok a szobák.
Lenne tippetek, hogy most mi jó vétel ilyen célra?

we all deserve a bit of luck.

(#10880) carl18 válasza moma (#10879) üzenetére


carl18
addikt

Egy adott keret azért kéne, így ár nélkül elég nehéz ajánlani.
Na meg mekkora méret/teljesítmény kéne?
Játszik külföld /amazon rendelés is?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10881) moma válasza carl18 (#10880) üzenetére


moma
őstag

játszik külföld/amazon is teljesen.
minél olcsóbb :D az is benne van, hogy már idős kicsit és nem tudom, hogy meg fog e barátkozni a bluetooth párosítgatás rejtelmeivel, szóval attól is tartok, hogy a végén nem fogja használni. de azt is szeretném, hogy valami élvezhetője legyen azért, amivel azért öröm zenét hallgatni. abból az irányból nem lehetne, hogy mondtok valamit, hogy ennyit költsek erre észerűen? Teljesítmény, mondjuk 20 w mondjuk.

we all deserve a bit of luck.

(#10882) Acélfarkas válasza moma (#10881) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Tribit Xsound Go?

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#10883) <Adamsky> válasza moma (#10881) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Xsound Go (amazon.de) - amit Acélfarkas ajánlott is ajánlott -, vagy ha "belefér", akkor MaxSound Plus (amazon.de). Édesanyádnak szerintem már az XSound Go is bőven elég (lehet, nem tudom mennyire szereti "bömböltetni" a zenét :D ), de ha rászánod a pénzt, akkor a MaxSound Plus szvsz. (nekem volt mindkettő) talán (még) jobb választás a nagyobb teljesítmény, és a ki/be- kapcsolható mély-kiemelés miatt.

(#10884) carl18 válasza moma (#10881) üzenetére


carl18
addikt

Ha minél olcsóbb akkor ahogy a többiek írták a Tribit Xsound go, esetleg Xsound Surf ami nagyon olcsón kapható.
Xsound go-ból van ugraded verzió 16 watt teljesítménnyel, ami teljes hangerőn jobban megtartja a basszust.

Szerintem fölösleges ettől drágábbat venni ha arra sincs garancia hogy használni fogja! :) Azért fölösleges drágább hangszóró hogy a polcon porfogó legyen.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10885) tokyo2 válasza <Adamsky> (#10883) üzenetére


tokyo2
tag

Xsound Go "XD30OFF" 30 % kupon! a tribit.com oldalon való vásárláshoz.Ha érdekes.Kedvezménnyel és szállítással együtt: €30.09!!

[ Szerkesztve ]

(#10886) tokyo2 válasza tokyo2 (#10885) üzenetére


tokyo2
tag

Anker Soundcore 2 esetleg lengyel raktárból szállítási díj nélkül 35,35 $... [link]
Árfolyamokat nézve ez egy picit olcsóbb. Ez talán valamivel jobb vétel ár/érték arányban

[ Szerkesztve ]

(#10887) <Adamsky> válasza carl18 (#10884) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én a "Surf"-öt már nem venném. YT-n hallgatva, az már kicsit vérszegény.

"Xsound go-ból van ugraded verzió 16 watt teljesítménnyel ... "
Elvileg most már csak azt forgalmazzák. Mondjuk ez az amazon-os oldalukon rohadtul nem látszik. Úgy rémlik itt valaki a topic-ban (az én bujtogatásomra) egyszer már rákérdezett náluk, hogy mi is a helyzet, és fenti választ kapta.

#10885 tokyo2
Az jó ár! Jobb, mint a 36,30 Eur-os amazon.de-s. Én azért mindkét helyen rákérdeznék, hogy melyiket küldik. Persze a régi se rossz, de ha már lúd, akkor ... legyen upgraded :DDD
Te most vásároltál, vagy rajta vagy valamilyen hírlevélen (és onnan van a kupon)?

(#10888) carl18 válasza <Adamsky> (#10887) üzenetére


carl18
addikt

A Surf csak budgetket írtam, bár az Xsound go valóban jobb tőle! :D
az amazon.de-es linken ott van a 20% Voucher bár akkor se jön ki 30 eurora szállítással.
Sajnos valóban nincs feltüntetve amazonon milyen verzió is, de állitólag mindegyik az ugraded .

Van új Tribit hangszóró amúgy Stormbox pro néven! :Y 120 euroért.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10889) B1T3 válasza carl18 (#10888) üzenetére


B1T3
Topikgazda

A 3"-es mélynyomótól nem várok nagy csodát, de azért kíváncsi vagyok rá, mert érdekes koncepció. :) Hasonlít a Tronsmart Element T6 Maxra, csak lehet, ez végre alkalmas lesz zenehallgatásra. :D

(#10890) Szabmester03


Szabmester03
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy bt hangszórót. Néztem párat, max 20ezerig, de az sem baj ha olcsó, és jó :DD

Jelenleg egy jbl flip 4 van kölcsönben nálam, szépen szól, csak a basszus kicsit kevés.
Ezeket néztem
Tronsmart Element T6 Plus uprgraded
Fenton sbs65
A fentonnal van valakinek tapasztalata? Magyar tesztet, véleményt nem találtam.
Esetleg tudtok jobbat ennyiért?
Köszi

(#10891) moma


moma
őstag

Nagyon köszi mindenkinek! Árban még a MaxSound Plus is beleférhet. Ez van annyival jobb, hogy megérheti az ár különbséget a 15w-os Tribit Xsound Go-hoz képest? Nézegetem még őket, meg az Anker Soundcore 2-ot is és aztán rendelek egyet holnap.

Nagyon tökéletes segítség volt, köszönöm!! :R

Jah még egy dolog jutott eszembe: abban lehet esetleg különbség, hogy a bluetooth csatlakozás mennyire kényelmes?

we all deserve a bit of luck.

(#10892) B1T3 válasza moma (#10891) üzenetére


B1T3
Topikgazda

A bluetooth csatlakozással manapság egyik készüléknél sem szokott probléma lenni, a hangszóró automatikusan rákapcsolódik a legutóbbi eszközre (ha az elérhető, azaz a készüléken nyilván aktiválva kell lennie a bluetooth-nak).

(#10893) <Adamsky> válasza moma (#10891) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem mint írtam, volt mindkettő. A MaxSound annyival nem nagyobb és nehezebb, hogy szerintem (!) ne érné meg a plusz pénzt. Az árkülönbözet sem vészes a tudáskülönbséghez képest. Hatótávja jobb mint a Go-nak. Ami nekem külön tetszik benne, hogy ha csak mondjuk valamilyen beszélgetős műsort akar az ember hallgatni este, akkor kinyomja a basszuskiemelést.
Ja, Go esetén a "sima" verzióról beszéltem. Az upgraded verziót nem ismerem, de szvsz. annyival nem lehet jobb, hogy érdembe megszorongassa a MaxSound-ot. Esetleg ami még dealbreaker lehet, hogy a MaxSound még micro-USB-s. Csak az új, upgraded type-C-s.

"... bluetooth csatlakozás mennyire kényelmes?"
Gondolom Édesanyádnak ez lesz az egyetlen bt-s cucca. Akkor pedig csak annyi dolga lesz, hogy bekapcsolja a hangszórót és vár pár másodpercet. A telefon és hangszóró párosítását gondolom Te majd az elején megcsinálod neki. :) Utána már nem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

(#10894) carl18 válasza Szabmester03 (#10890) üzenetére


carl18
addikt

Hát 20E alatt a régi általam ajánlott hangszóró a Divoom onbeat 500 volt! :) Ami nagyon jól adta a mély hangokat, de akku ideje nem volt a legjobb ha nagyobb hangerőn használta az ember.
Már most már nem tudom mennyire volna versenyképes...
Régi model, sajnos az akku is lehet elöregedett a gyártás óta.

W-King D8 mini talán, itthon is van forgalomba Evolveo néven.
unokaöcsém ilyet kapot szülinapjára, vettem róla videót.
EVOLVEO ARMOR POWER 6A
Tronsmart helyet mindenkép ezt venném.

Külföldi rendelés játszik?

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10895) Szabmester03 válasza carl18 (#10894) üzenetére


Szabmester03
csendes tag

W-kinget honnan lenne érdemes rendelni? Amazonon több a szállítás mint a termék :DDD Illetve az evolveo miben különbözik? Ha ugyan az, akkor nem bajlódnék a külföldi rendeléssel.
Tronsmartot semmiképp?

(#10896) carl18 válasza Szabmester03 (#10895) üzenetére


carl18
addikt

Hát mondjuk úgy én hallottam több Tronsmartot, de egyik se igazán nyerte el az izlésemet. Egy olcsó noname kínai hangszórót lelép,de ha van tőle azonos árban jobb csak arra törekszik az ember.
Persze ez az adott izlés határozza meg, esetleg ha bot fülled van és nem tünik fel a torzítás brummogás akkor nyugodtan veheted a Tronsmartot! :D

Hát minimális változások biztos vannak körülőte.
A D8 mini Bluetooth modulja 5.0 és ez mellé 5000 mah-es akkumulátor társul.
Az Evolveo adalapja alapján csak 4.2-es a Bluetooth és 2000 mah-es az akku, a termék leírás alapján ez szerepel.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10897) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Ali-n megvásárolnám az most akciós anker motion boom-ot.
Van esetleg rá kupon, hogy tovább faraghassak az árból? :B

(#10898) <Adamsky> válasza _stick_ (#10897) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ali-n én még nem láttam kuponkódot. Kuponok szoktak lenni, amiket be tudsz gyűjteni. Nekem most pl. 85,81 USD-re jönne ki.

(#10899) B1T3 válasza <Adamsky> (#10898) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Néha szokott lenni promóciós kód is, de általában csak orosz vásárlóknak. :D

(#10900) <Adamsky> válasza B1T3 (#10899) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... csak orosz vásárlóknak. :D "
Úgy látom, Te tudsz valamit ... mesélj csak! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.