Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10951) kmarci25 válasza dave_gahan (#10949) üzenetére


kmarci25
veterán

Inkább ezt a táskát vedd, kevesebb, mint a fele és tökéletes, én is ezt használom. Motion+ táska

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10952) dave_gahan válasza <Adamsky> (#10950) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Szeretem a mélyeket, de csak úgy, ha nem vesznek el a részletek és meg van a közép és a magas is. :) Azt kell mondjam, h sztem nekem elegendő az a basszus, amit a Motion+ tud: [link] , [link] , [link] , [link] :DDD
Egyébként sztem Alan Ross az egyik legjobb szakmai tesztelő, az alábbi összehasonlítást néztem a napokban, de sztem még megfülelem 1x-2x: ;] [link]
A másik kedvencem Antwan Richardson, ő is letette a haját: [link] és [link] :D

Nem vagyok egy audiophile, inkább laikus, csak szeretem a kiegyensúlyozott hangzást (amellett, hogy azért bejönnek a fejtépő, gyomorszaggató basszusok is ;) ), persze tisztában kell lenni ezen hangfalak korlátaival. Nyilván kísérletezgetni lenne jó az EQ-val mindkét cuccnál: a Boomnál az "A" formájú EQ lehet, h kiemeli a közepeket, de a többi rovására, ugyanúgy a Motion+-t is biztos lehet úgy hangolni, h brutálisabbá tegye a basszust. Ugyanakkor nem szabad elfelejteni, hogy mindkettő 30 W-os, kültéren mindkettőnek meg vannak a korlátai, hiába hirdetik a Bomo-ot "outdoor speaker"-nek és persze távolságfüggő is a dolog.

Valóban, a zene sem mindegy, a nickemből kifolyólag nálam a Depeche Mode a number one ;] , szorosan követi a U2, Paradise Lost, Vad Fruttik, FreshFabrik, Black Nail Cabaret, NIne Inch Nails, Massive Attack, Rammstein, Queens Of The Stone Age, Editors, Snow Patrol, Keane, Recoil, Nitzer Ebb, Faith No More, Placebo, INXS, Queen, The Beatles, Nephew, na nem sorolom tovább... Szóval főleg az elektronikával tűzdelt alter (+ egy kis elektronikus zúza, esetleg jófajta rock). Semmi tuccoskodás, dj-skedés. :P
kmarci25: mekkora király vagy! :Y Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#10953) carl18 válasza dave_gahan (#10949) üzenetére


carl18
addikt

Motion plus-al nem lősz mellé! :) Az a hangszóró lassan 2 éve van piacon de még mindig bestbuy.

Igen na én is azon csodálkoztam mikor jött a teszt tőle hogy a Tronsmart T6 a legjobb hangszóró, meg a T6 Max is milyen jó....
De bezzeg a JBL Xtreme rossz... LOL
Hát nem az én füllemben a hiba mert én valahogy máshogy hallottam.

Nekem mikor meg volt a T6 a basszusa csak egy torz puffogás/brummogásnak tünt ami számomra élvezhetetlen volt.
(Pedig elméletileg basszura van kihegyezve)
EQ-val elég komolyan vissza kellet venni a basszust hogy ne torzítson.

Nekem is ahogy az évek alatt egyre jobb hangszórókat hallottam úgy nőtt emelkedett az igényem. De az biztos hogy zene hallgatásra valahogy nagyon távol áll a Tronsmart attól ami értékelhető.

Néha mikor a Dockin hallgatom 60% körül komolyan annyira jó szép részletgazdad dinamikus hangzást tud nyújtani. Ellie Goulding - Under the Sheets nagyon jól szépen szól rajta.
De sok régi klasszikus esetén előjön a minőségi hangzás előnye!
Ratt - Scene of the Crime 3:11 az a gitár szólo annyira jó a hideg kirázz tőle!Ha már Rock :D

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10954) carl18 válasza carl18 (#10953) üzenetére


carl18
addikt

Ratt - Scene of the Crime!
Elöző link nem müködött!

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10955) kmarci25


kmarci25
veterán

Csak mondom, hogy az amazonon most 60 euró a Soundcore Motion+. Ennyiért érdemes lecsapni rá!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10956) carl18 válasza kmarci25 (#10955) üzenetére


carl18
addikt

amazon.de 69.99 euro. Hol 60?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10957) <Adamsky> válasza carl18 (#10956) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az ilyen renewd (ettől függetlenül megérheti, mert adnak rá 1 év garit) vagy mi a szösz (a store). Ez az official. De, lesz most megint az Ali-n nagy akciózás márc. 29-től...

[ Szerkesztve ]

(#10958) kmarci25 válasza <Adamsky> (#10957) üzenetére


kmarci25
veterán

Bocs, igaz, csak emailben láttam, nem néztem meg elég alaposan...:B

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10959) carl18 válasza <Adamsky> (#10957) üzenetére


carl18
addikt

Csak az amazonon venné az ember a garancia miatt! :)
Szerintem nem éri meg ali expressről rendelni a garancia hiánya miatt.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10960) kmarci25 válasza carl18 (#10959) üzenetére


kmarci25
veterán

Én nemrég pont onnan rendeltem... :) Akkor még 99 euró volt az amazonon, alin 85 dollár. Az már olyan jelentős különbség volt, hogy lemondtam a gariról.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10961) <Adamsky> válasza carl18 (#10959) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Honnan veszed, hogy Ali-n nincs gari? :F
Nekem volt "szerencsém" egy ~130$-os TWS fülest gariztatni, mert az egyik oldal nem töltött. Indítottam dispute-ot, és "Mr. Ali" egy kép alapján azt mondta, hogy full refund. Elvileg a hibás terméket vissza se kellett volna küldjem. Viszont mivel csak szerettem volna egy ilyen fülest, plusz az eladóval sem akartam kiszúrni, ezért rendeltem még egyet. Közben megjött a pénz, én pedig a hibásat feladtam postán. És most jön a lényeg (lényege), amit eddig az esetig én sem tudtam. Ha PayPal-al vásárolsz, akkor kb. 9500 Ft-ig a PayPal egy évben azt hiszem 10 alkalommal állja a postát. Szóval 0 Ft-ból meg volt a csere.
Nos, ez az ami miatt pl. az amazon.uk esetében már egyszer lemondtam egy hibás méretű papucs visszaküldéséről (Revolut-al fizettem), mert nagyon nem érte volna van. Tudom van olyan termék, ahol az eladó állja a cechet, de van, amikor nem.
Plusz nekem valahogy az Ali-s felület sokkal jobban kézre áll.
Most nézem, hogy az amazon-on is lehet valahogy PayPal-al fizetni, de vicces módon nem olyan egyszerűen, mint már akár Ali-n.

#10960 kmarci25
"Akkor még 99 euró volt az amazonon, alin 85 dollár." - ez a másik. Van, amikor akkora a difi, hogy simán megéri bekockáztatni. De, mint fentebb írtam, szerintem már kockáztatni sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#10962) carl18 válasza <Adamsky> (#10961) üzenetére


carl18
addikt

Hát én a Dispute emlékszek csak úgy értettem ha mondjuk 2-6 hónap után meghibásodik akkor is van-e lehetőség garanciára?
Miután leadta az ember a pozitív értékelést.
Én is kaptam már vissza árat ha nem érkezett meg a termék.

(Myearfun oldalon még mindig 100 dollár az uboom)
Talán kifutott széria? és át álltak füllhallgatokra?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10963) <Adamsky> válasza carl18 (#10962) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Abban igazad van, hogy van a dispute (15 napig), de van garancia is, amit már az eladó áll (vagy nem). Ezzel kapcsolatban vásárlás előtt érdemes érdeklődni. Az Official Anker Store esetén utóbbi 12-18 hónap, és mint írtam, ha PayPal-al fizettél, nem fog fájni a visszaküldés sem. Amazon-on nekem pont utóbbival van gondom. Gugliban rákeresve elvileg tudsz PayPal fizetni, de vagy PayPal Cash Card kell hozzá vagy PayPal Key, és úgy látom számunkra egyik sem elérhető. Szóval, hogy - és legfőképp mennyiért - küldesz vissza valamit, ha ne adj' Isten gariztatni kell?

[ Szerkesztve ]

(#10964) dave_gahan válasza <Adamsky> (#10957) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Ha jól látom, jelenleg a Motion Plus amazonos árát az alis még a 29.-én induló kedvezménnyel is csak megközelíteni tudja. ;]
A Boom-ot viszont érdemesebb lesz az Alin megvenni.
Én még tipródom... :D

(#10965) <Adamsky> válasza dave_gahan (#10964) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... jelenleg a Motion Plus amazonos árát az alis még a 29.-én induló kedvezménnyel is csak megközelíteni tudja."
Magyarországi címre rendelnéd? Mert akkor szerintem valamit elnéztél. Kattintgasd csak végig a fizetésig! Nálam most így néz ki:

Amazon.de Order Summary
Items: 58,82 EUR
Postage & Packing: 7,83 EUR
Total before VAT: 66,65 EUR
VAT: 17,99 EUR
Order Total: 84,64 EUR

Ezzel szemben az Ali-n - márc. 29-től - 82,76 $. Plusz nekem valahonnan van egy 3 $ seller kuponom, szóval nálam (!) 79,76$ lenne a vége.

A kis Boost viszont brutális. Össze fogom már valamikor jobban hasonlítani, de Isten bizony néha az az érzésem van, hogy kisebb hangerőn dinamikusabban szól, mint a Motion+. Nem tuc-tuc zenénél (ének, akusztikus hangszerek) viszont a Motion+ "lép elő" a csipogók miatt.

Én még legalább kétszer egy kattintásra voltam, hogy rendelek egy Boom-ot, de aztán valahogy csak sikerült legyűrni a bennem szunnyadó konzumidiótát :D . Megszületett az elhatározás: akkor váltok legközelebb, ha az Anker kiad egy Boom & Motion+ keresztezéséből született hangszórót.

(#10966) Acélfarkas válasza <Adamsky> (#10965) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

"Megszületett az elhatározás: akkor váltok legközelebb, ha az Anker kiad egy Boom & Motion+ keresztezéséből született hangszórót."

+1, de tedd azt is hozzá, hogy az idióta fogantyú nélkül. Azzal nagyon ormótlan a boom.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#10967) PitLee válasza Acélfarkas (#10966) üzenetére


PitLee
őstag

Speciel nekem tetszik a fogantyú, én valami régi rádióhoz hasonlatos masinát nézegetnék, amit tudok cipelni magammal ha bütykölök valamit.
Nézegettem a Sony boombox rádióit, de pont az a változat hiányzik ami nekem kellene.
Van cd, kazettás, rádió BT..ect., de BT-ba csak CD-s van, ami nekem nincs, ellenben van rahedli kazettám. :DDD
https://www.sony.hu/electronics/boombox-keszulekek/zs-rs60bt

(#10968) <Adamsky> válasza Acélfarkas (#10966) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Alapvetően a fogantyúval nincs bajom, de a Boom-é tényleg nem egy design díjas. Vagy valamilyen filigránabb kellene, vagy lehajtható (ld. régi magnók).
Én abban reménykedem, hogy csinálnak valami hasonlót, mint a HK Go+Play. Az tényleg leverne kb. mindent.

(#10969) gaben0318


gaben0318
csendes tag

Sziasztok nagy dilemmával állok szemben. Szeretnék vásárolni egy komolyabb bluetooth-os hangfalat. Kinéztem 2-őt.
Harman kardon go&play
Jbl boombox
Ezek közül melyik lenne a jó választás? A hangerő és a hangzás elég fontos lenne hogy jól szóljon. Tudtok segíteni pro és kontra? Milyen jellemző hibák stb fordulhatnak elő?

(#10970) carl18 válasza <Adamsky> (#10968) üzenetére


carl18
addikt

Én is örülnék ha jönne egy Go+Play kategóriáju hangszóró tölük! :D
A M-Boom nekem is azért nem tetszik a fogantyu elcsunyitja, válpántal sokkal praktikusabb volna. De még így is meglepő csak 1,5 kg és kategória társai 2-3 kg között vannak. Dockin/JBL Stb.

Jó volna ha jönne egy Motion+/Boom fúzió! A Tökéletes hangszóró lehetne.

Például az Onyx studio is jó hangszóró volna, borzalmasan gyenge az akkuja. :U
Idén lesz 2 éves a Motion+ szóval lehetséges végre kapunk egy model frissitést!

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10971) borbar válasza <Adamsky> (#10965) üzenetére


borbar
tag

Ezért is hasznos egy német postacím. Ha primeos vagy, akkor nincs se amazonos postaköltség, és a német ÁFA is alacsonyabb, így marad, érhető el 70 EUR alatt a Motion plus.

Viszont Alin mindenképpen jobb árat tudtok elérni. Négy ankeres cuccért a teljes rendelésre 6 % a kedvezmény. Ha a négy termékkel eléritek a 149 USD-t, akkor még 5 USD az Ankertől mint seller kupon. (Igaz annak aki már rendelt az Ankertől küldtek 2 és 3 USD-os seller kupont már.)

De érdemes az Alin is, a saját fiókotokban keresgélni. Én 10 USD-os kupont kaptam az Alitól a 11-ik születésnapjára, igaz rendeltem is mostanság párszor.
És fogok most is. Meggyőztetek engem is, veszek is magamnak egy Motion plust.

(#10972) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy BT hangszórót, ami nem túl nagy méretű, valamilyen vízálló minősítéssel rendelkezik, konyhában, fürdőszobában való használatra. Többnyire elektronikus zenét hallgatnék rajta (trance, progressive, deep house) Spotifyról. Árban olyan 10.000 Ft körül gondoltam, kicsit több még belefér, ahogy a külföldi rendelés is. Tudnátok ajánlani valamit?

(#10973) Aidan85 válasza borbar (#10971) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Sziasztok,
Alin a Motion+ árát 72,76 USD-ra tudtam levinni 3 USD store kupon és az EPN21328 kuponkód (7 USD) használatával.

(#10974) itroh válasza SH4D0W2011 (#10972) üzenetére


itroh
tag

Szia!

Nekem ma jött meg a Tribit Xsound Go-m, a fórum olvasgatása után találtam rá. Eddig bejövős, a tribit.com oldalon kuponnal szállítással 31euro. Annyit simán megér.

(#10975) <Adamsky> válasza Aidan85 (#10973) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A 72,76$ megint csak egy jó ár. A kuponkódot hol sikerült "lőnöd"?

(#10976) dave_gahan válasza <Adamsky> (#10965) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Igaz... ;]
Az Amazonos árnál sem a postaköltséget, sem az ÁFA-t nem vettem figyelembe. :N

Na, az Alin a 11. szülinapi kedvezénnyel Motion Plus most 71.9, a Boom 76.92 euro. :D
Sőt, ha jól látom, van még vmi Alis kupon, amivel előbbi 68.36, utóbbi 73.38 euro. Free shipping. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10977) Aidan85 válasza <Adamsky> (#10975) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Innen nézem, meg mindenféle csatornán küldik az infót, fb, telegram:
couponsfromchina

[ Szerkesztve ]

(#10978) Aidan85 válasza dave_gahan (#10976) üzenetére


Aidan85
aktív tag

A lengyeleknek külön van régiós kuponjuk, nekem csak azzal sikerült 70 alá vinnem.

(#10979) dave_gahan válasza Aidan85 (#10978) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Mármint a szállításra gondolsz? :) Valóban, az "Alis kupon", amiről írtam, a lengyel raktárat kiválasztva levont további kedvezményt jelenti. :K

(#10980) Aidan85 válasza dave_gahan (#10979) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Konkrétan erre a kuponra gondoltam:

De ha nem lengyel fiókod van, akkor nem veszi be a kódot.

(#10981) dave_gahan válasza Aidan85 (#10980) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Én magyar fiókkal ezt látom:

(#10982) borbar válasza dave_gahan (#10981) üzenetére


borbar
tag

Érdemes USD-ban fizetni, mert bár az USD/EUR kereszt nem olyan vészes, mint ha HUF-ra váltana, de az Ali alapból USD-ral számol. Revoluttal jobban jössz ki.

Az Amazon.de-n most megcserélték, a Boom-ot vitték le 70 EUR alá.

De ha az Alin vásárolsz, és veszel meg három tételt, akkor még olcsóbb lehet. Pl. én vettem adatkábelt, (azokért 30 USD-onként újabb kezdvezmény) telefonhoz, tablethez 10 USD-ért 10 Gbps-es szerintem jó ár.

(#10983) SH4D0W2011 válasza itroh (#10974) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi! :R

(#10984) Aidan85 válasza dave_gahan (#10981) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Jah, hogy nálad EUR van kiválasztva, én USD-ben néztem.
Euróban a kuponnal, amit linkeltem 61,86EUR.

[ Szerkesztve ]

(#10985) dave_gahan válasza borbar (#10982) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Én csak az összehasonlítás végett állítottam be EUR-t, amúgy forintra van állítva és forintszámláról is fizetem. De igazából ez a beállítás csak arra jó h milyen pénznemben mutassa az összeget, nem arra, hogy miben szeretnél fizetni, nem? ;) Ha EUR-ra állítom akkor sem vált duplán (USD->EUR->HUF), hanem akkor is csak egy váltás történne (USD->HUF), nem? :F Revolut-om nincs, bár olvastam róla. Csak az elmúlt 1 évben kezdtem rendszeresebben vásárolni Aliról, de sztem csupán havi kb. 10 ezerre jönne ki az átlag.

Nah, viszont ha jól látom, perpill nincs már Alin a Boom-ból... :O Láttam, h az Amazon.de-n bevitték 70 alá, de úgy látom nem tudnak olyan kedvezményt adni ott, h végül a VAT + posta miatt ne járna rosszul az ember...szóval sztem az Amazon felejtős. :N

Aidan85: köszi, magyar fiókkal 68.36 a minimum, ami elérhető. :D

(#10986) Aidan85 válasza dave_gahan (#10985) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Inkább 63,17: [kép] ;)

[ Szerkesztve ]

(#10987) borbar válasza dave_gahan (#10985) üzenetére


borbar
tag

Érdemes egyszer megnézned, ellenőrizned, hogy a különböző devizában szereplő árak vajon, ha Revoluttal és/vagy MNB középpel váltasz mekkora különbséget generálnak Forintban a végén.
A HUF nem kurrens odaát, az alis HUF/USD marzs jóval magasabb, mint az USD/EUR, de mindegyiké jóval magasabb, mintha USD-ban fizetnél a PayPal accountból mögötte a USD-ra állított Revolut kártyával, számládról, amit Forintban töltesz fel. Havi tízezre költésnél éves szinten legalább 5ezer Forintot spórolnál.

(#10988) dave_gahan válasza borbar (#10987) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Egyébként igen, jobban utána kellett volna néznem, ott kezdődik a dolog, h Paypal-om sincs, egyszerűen nem éreztem eddig szükségét. A Revolut-os megoldással pedig úgy vagyok, amiért pl. addig nem vagyok hajlandó telefonnal (NFC) fizetni (pedig szeretnék), amíg a bankom nem biztosítja ezt a saját appjával. Ezért nem fogok Simple-ra töltögetni mindig vigyzáva, h ne túl sokat, ne túl keveset, stbstb nekem ezek a több lépcsős megoldások nem komfortosak... ;]
Na a lényeg, h a Revolut-nak vannak ugyan gyermekbetegségei, de összességében valóban több az előnye. Viszont az is igaz, h keveset utazom külföldre és az Alis vásárlásaimat sem tartottam még elegendőnek... Majd meglátom, de köszi. :)

Aidan85: ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#10989) borbar válasza dave_gahan (#10988) üzenetére


borbar
tag

Még annyit, ha megengedsz, hogy a PayPal fiók a visszaküldés miatt is baromira megéri. Különösen Alin. Novemberben vettem egy upgradelt T6 Plust a Tronsmart Official Shoptól. Egy borzasztó alapzajos példányt szállítottak le, disputet indítottam, a shop a felületen bevállalta a postaköltséget, és akkor még nem olvastam Adamsky korábbi üzenetét, így 7200 Forintért visszaküldtem Lengyelországba. Azóta a tronsmartosok már letiltották a fiókom, annyi üzenetet írtam nekik, hogy utaljanak, tartsák a szavukat.
Szóval a PayPal visszaküldés aranyat érhet, Tronsmartot meg nem veszek többet.

(#10990) <Adamsky> válasza dave_gahan (#10988) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... amíg a bankom nem biztosítja ezt a saját appjával."
Melyik lenne az? Egyébként tényleg csak magaddal babrálsz ki. Várjon a hóhér ezekre a bankokra. Ha droid-os telefonod van, akkor Google Pay + Revolut v. Google Pay + Curve és mögé akár a saját bankkártyád, oszt' helló. PayPal acc.-ot, meg megint tessék szíves megcsinálni, mert nagyon fogod szívni a fogad, ha valamit majd saját kontóra kell visszaküldeni (ne adja Isten!).
A Revolut-al egyébként szerintem az ég világon nincs semmi baj. A Curve már más tészta, de ha talán most már kezdik összekapni magukat.

(#10991) hcol7 válasza dave_gahan (#10985) üzenetére


hcol7
senior tag

nem vagyok biztos benne, hogy forintszamlarol usd ben fizetve a bank nem eurora valtja-e at eloszor, es utana usd-re.
sot, sajnos ez a valoszinubb.

(#10992) kmarci25


kmarci25
veterán

Ma volt lehetőségem 2 Soundcore Motion+ összekapcsolására és sztereóban hallgatására. Egy rövid Vivaldi hegedűverseny szólt, hát valami fantasztikus! Erősen elgondolkodtam, hogy veszek magamnak még egyet.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10993) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!

Jbl partybox 100 vagy sony xb 90??
Hangerő,,akkumulátor??
Valakinek van tapasztalata mind a kettővel??

(#10994) seredy


seredy
tag

Sziasztok, próbáltam visszaolvasni, de nem találtam konkrét választ erre a kérdésre: iPhone-ra tudnátok ajánlani valamilyen eq-alkalmazást? Kicsit a w-king magasabb hangjait akarnám állítgatni, meg úgy általában kísérletezni a hangzással. Zene legtöbbször spotifyrol megy, szóval “sima” zenelejatszoba épített eq most annyira nem lenne megoldás.

(#10995) <Adamsky> válasza soultrapp (#10993) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én Sony-tól ilyen boombox-ot biztos nem vennék. Én még nem hallottam jót (OK, személyes tapasztalatom nincs, de minőségi YT-s reviewer-ektől hallottam párat).
Miért 100-as? Árban inkább a 200-as van pariban a Sony GTK-XB90-el (erre gondoltál, nem?).
Egyébkét kereső ...

(#10996) borbar válasza dave_gahan (#10985) üzenetére


borbar
tag

"Nah, viszont ha jól látom, perpill nincs már Alin a Boom-ból..."
Ma reggel úgy láttam visszakerült a lengyel raktárból szállított Boom az Anker hivatalos Ali shopjába, még 16 darab elérhető. Három 10 Gbps-s USB adatkábellel (magadnak, barátaidnak vagy fel a Vaterára) együtt is nézd meg az árát, ha javasolhatom.

(#10997) soultrapp válasza <Adamsky> (#10995) üzenetére


soultrapp
senior tag

Partybox 100-ra gondoltam, mert itt aprón van 75ért.

Sony Xb90 90k sok helyen.

Partybox 100 akkumulátoros,de a 200 nem sajnos.
Viszont azokat még nem is néztem milyen árban mozognak.
Lehet rápillantok,mert ha sokkal jobb teljesítményben,akkor lemondok a 100rol a 200as javára.

Novemberben még a sony mhc v42d-t nézegettem 90ért,de végül egy edifier r2750db lett belőle ami sajnos nem olyan mobilis. + hangerőben sem nagy szám...néha jól jönne a több kakaó:) :)

[ Szerkesztve ]

(#10998) gaben0318


gaben0318
csendes tag

Akkor megpróbálom tömörebben kérdezni :) szerintetek melyik a jobb zenecucc?
Harman kardon go&play
Vagy jbl boombox?
Fontos lenne a hangzás és a hangerő is.

(#10999) dave_gahan válasza <Adamsky> (#10990) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

UniCredit. ;]
Köszi mindenkinek a tanácsokat és igazatok van, egyszerűen csak nekem első blikkre nem tűnik komfortosnak NEM arról a számláról intézni a kifizetéseimet, amire a fizetésem érkezik. Ez az állandó figyelés, közbelső utalgatás, eleget tettem rá, túl sokat, stb.... Plusz mindezek mellett keveset utazom külföldre, tehát ez sem motivált. De OK, a puding próbája az evés. :D

borbar: "Három 10 Gbps-s USB adatkábellel (magadnak, barátaidnak vagy fel a Vaterára) együtt is nézd meg az árát, ha javasolhatom."
Ilyen comboban nem találtam meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#11000) <Adamsky> válasza dave_gahan (#10999) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nekem első blikkre nem tűnik komfortosnak NEM arról a számláról intézni a kifizetéseimet, amire a fizetésem érkezik."
Akkor Curve. 2 perc a regisztráció. Kapsz egy virtuális kártyát, amit dobhatsz be a GPay alá, a virtuális kártya "mögé" pedig mehet az UniCredit. 5 perc, a hatodikban már fizethetsz NFC-vel az UniCredit-es kártyádról. De, most már folyt. köv. itt ...

#10997 soultrapp
Az Edifier R2750DB azért más liga (ez inkább zenehallgatásra való). Azt kell eldönteni, hogy hová (lakás / szoba vs. kert) keresel hangfalat. Én valamelyik JBL-t venném (100 v. 200)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.