Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10251) <Adamsky> válasza vigyorgó (#10250) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Rendeld bátran! Még mindig a legjobb a kategóriájában. És most az ára is egész jó (kuponokra figyelj! ;) ). Ja, és tényleg van PayPal-os fizetési lehetőség (teszteltem).

~22,5e HUF

#10238 KunEmber
Szerintem neked is a Motion+ lenne a tuti. Lengyelből itt van hamar.

[ Szerkesztve ]

(#10252) fery02 válasza carl18 (#10242) üzenetére


fery02
addikt

Lehet a legszembetűnőbb (illetve füllbetűnőbb) az lesz majd, hogy saját füllel hallhatod, milyen egy bejáratott- és vadiúj Dockin közötti hangkülönbség. :)

Nem tudom amúgy mennyire lehet hallani ezt a különbséget átlagfülűeknek. Én mondjuk annak tartom magam.

[ Szerkesztve ]

(#10253) vigyorgó válasza <Adamsky> (#10251) üzenetére


vigyorgó
tag

Szia!
Ehhez a seller illetve AliExpress couponhoz hogy tudok hozzáférni? Egyébként még nem regisztráltam be az aliexpress re. Csak pénteken tudom megrendelni mert a ma befizetett összeg pénteken íródik jóvá a PayPal számlámon. Épp nézem black friday akció péntekig tart.

(#10254) vigyorgó válasza <Adamsky> (#10251) üzenetére


vigyorgó
tag


Azt látom hogy két dollár új felhasználóként lemegy az árból,de azt a kilenc dollárt nem értem.

(#10255) <Adamsky> válasza vigyorgó (#10253) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Azt - mármint a 4,5$-t - szerintem én valamelyik belépésnél v. app. használatnál (érdemes feltenni az Ali-s app.-ot) "kattintottam" össze. Ne vacakolj, regisztrálj minél hamarabb!

(#10256) tranceplanet


tranceplanet
addikt

[link] -Erre valaki? Tudtok kártyaolvasó funkcióval rendelkező értelmes darabot? :F

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10257) vigyorgó válasza <Adamsky> (#10255) üzenetére


vigyorgó
tag

Ha már ilyen segítőkész vagy :D azt nem tudod véletlenül hogyha ma beváltók minden kedvezményt és elindítom a vásárlást de csak pénteken tudom kifizetni nem fog elveszni a kedvezmény?

(#10258) tranceplanet válasza tranceplanet (#10256) üzenetére


tranceplanet
addikt

Ahogy elnézem a Tronsmart tud SD kártyáról olvasni zenét. Tronsmartok közül van ajánlott?

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10259) mcs válasza Lami66 (#10249) üzenetére


mcs
veterán

A legtöbb party hangszórójukhoz hasonlóan teljesen mosottas, természetellenes hangzása van. Azt a picike Extra Bass kiemelését, amivel rendelkezik, már 30%os hangerőn elkezdi drasztikusan visszavenni a dsp.

(#10260) vigyorgó válasza <Adamsky> (#10255) üzenetére


vigyorgó
tag


Innen melyik kupont tudom felhasználni?

(#10261) <Adamsky> válasza vigyorgó (#10257) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem nem vész el. A kuponoknak van egy lejárati dátuma. Ha azon belül vagy, és nem változnak a feltételek, akkor marad az ár.
Ja, a 9$ kupon a 149$ értékű rendelés esetén játszik. Egyébként vagy használj desktop nézetet, vagy ülj le a géped elé, mert mobilon sokszor elvész a lényeg (nálam biztos).

#10258 tranceplanet
Hááát ... hogy is fogalmazzak szépen :)
A Tronsmart-ról erősen megoszlanak a vélemények itt a topic-ban. Én csak annyit írok, hogy magamnak nem vennék.
Az SD-kártya foglalat pedig majdnem az a kategória, mint az FM-rádió. Nagyon kevés készüléken van, és azok közül még kevesebb az ajánlott.
Ami most így hirtelen eszembe jutott az a DOSS SoundBox XL (nem épp egy kicsi hangszóró, de cserébe van benne "akarat" és árához képest jól szól). Egy 20-asért (ami kuponnal tovább faragható) most spanyol raktárból beszerezhető.

(#10262) tranceplanet válasza <Adamsky> (#10261) üzenetére


tranceplanet
addikt

Köszi! Igen, tisztában vagyok vele én Anker márkát ajánlottam neki, de az illető ragaszkodik a zeneolvasás funkcióhoz sajnos.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10263) vigyorgó válasza <Adamsky> (#10261) üzenetére


vigyorgó
tag

Akkor ezek közül a store kuponok közül nem tudom valamelyiket felhasználni még a három dolláros új vásárló kedvezmény mellett?
Ha nincs más akkor elindítom a vásárlást most, aztán lezárom pénteken a fizetéssel. :K

(#10264) <Adamsky> válasza tranceplanet (#10262) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... az illető ragaszkodik a zeneolvasás funkcióhoz sajnos."
A DOSS-ban van kártyaolvasó.

#10263 vigyorgó
A 2$-t. Halmozni nem lehet. Ott van mindegyiknél, hogy milyen értékű vásárlás esetén tudod használni.

(#10265) vigyorgó válasza <Adamsky> (#10264) üzenetére


vigyorgó
tag

Igen,tapasztaltam. Jobb esetben 75 rosszabb esetben 78 dollárért tudom megvenni. Mindegy is jó ár lesz az a lényeg :K arról nem is beszélve hogy már régóta fáj a fogam erre hangszóróra :DDD
Köszönöm segítőkészségedet :R

(#10266) szabolcs.sz


szabolcs.sz
tag

Én vettem egy pár soundcore motion plust a pár hónapja, kb a mostani áron a lengyelektől. meg most kíváncsiságból egy tronsmart t6plust, mert miért is ne, 12 eft volt 11.11-en. Próbáltam összehasonlítani, de nem igazán ment, nagyon nem egy liga, max csak az, hogy 100 usd alatti mindkettő. Nekem konkrétan fájdalom volt, pedig nincs vájt fülem. Boris Brejcha faded gravity - elektronikus és van benne basszus is bőven - hát a tronsmarton Azonos hangerő mellett egy sipákoló erőlködő erőtlen valami volt. Pedig állítólag ez a műfaj TronSmart optimuma- Akkor milyen lehet a rossz…

[ Szerkesztve ]

(#10267) ®abstract®


®abstract®
őstag

Több mint egy éve vettem egy doss soundbox XL készüléket. Itt ajánlották a fórumban.
Akkumulátor kár hogy nem egy 5000 milliamperes telep, akkor jóval hosszabb lehetne Az üzemidő. De így olyan nyolc kilenc tíz óra körül szokott lenni.
Azt kell hogy mondjam hogy nagyon elégedett vagyok vele a mai napig. Nagyon tetszik a hangzása még most is és napi használatban van :K

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10268) Cyborg válasza ®abstract® (#10267) üzenetére


Cyborg
őstag

...majd, ha tönkremegy az akksi benne, pákázol bele új aksikat a mostani helyett, ha belefér, akkor meg 2db 26650 ( lesz összesen 10.000mah kapacitásod akkor), és soha nem áll le :)

[ Szerkesztve ]

(#10269) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok! Van itthon egy JBL Flip 5, amivel minden szempontból elégedett vagyok. Másik szobába szeretnék venni egy JBL Link Portable-t, specifikációk alapján párban vannak. Szerintetek "hozza" azt a szintet, mint a Flip 5?

Köszi!

PSN ID: marquuard

(#10270) <Adamsky> válasza vigyorgó (#10265) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Köszönöm segítőkészségedet"
Nm. Nincs brazil ismerősöd? :DDD Ez a banner még pár perce aktív volt.
49$ = ~ 15e Ft :D
Valami nemzeti ünnepünkre nekünk is csinálhatnának ilyet. Vennék a családba mindenkinek kettőt :DDD

(#10271) ®abstract® válasza Cyborg (#10268) üzenetére


®abstract®
őstag

Hogyan lehet kivitelezni mindezt?

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10272) Cyborg válasza ®abstract® (#10271) üzenetére


Cyborg
őstag

Amíg működik, addig én nem szedném szét.

...de egyébként beírod a YT-on, hogy: Doss Soundbox XL teardown, vagy repair, vagy dissassembly, vagy battery change, és tuti fogsz róla találni videót.

(#10273) B1T3 válasza ®abstract® (#10271) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Nem fér bele 10000 mAh, de 5000 körüli kapacitást még éppen bele lehetne ügyeskedni. (Nekem is van egy Doss Soundbox XL, és én is szétnéztem YouTube-on, milyen lehetőségeim lesznek majd egyszer.)

(#10274) Cyborg válasza B1T3 (#10273) üzenetére


Cyborg
őstag

Előre is bocsánat, ha hülyeséget írok, őszinte leszek, nem néztem utána, de egyszer régen mintha láttam volna, hogy 2db 18650 van benne.
Mondjuk, ha a 26650 nem is fér bele, egy 21700-as cella nem sokkal nagyobb, mint a 18650, és tud olyan 4000mAh-t, már azzal is jól jár.
De 18650-ből is 3400-3500 mAh a max kapacitás, tehát akármire cserél, elkerülhetetlen a fejlődés :)

...viszont úgy tudom, saját töltője van a Dossnak, azért is vetettem el anno, mert nem lehet USB-ről tölteni, amiből arra következtetek, hogy magasabb feszültséggel üzemel, tehát sorba vannak benne a cellák, nem párhuzamosítva. Ez esetben egy db cella kapacitása lesz a végleges eredmény, mivel sorba kötve nem változik a kapacitás, csak a feszültség nő.

(#10275) carl18 válasza szabolcs.sz (#10266) üzenetére


carl18
addikt

Nos Igen, ezek remek példa. Egy spanomnak volt T6 Plus és a Dockin D fine ellen mérten, nyilván nem egy liga sem méret se már szempontjából.
De mindegy milyen hangerőn milyen zenét hallgatunk a Dockin messze felül múlta.
Én is hallotam szinte mindegyik tronsmartot, de egyik se nyerte el a izlésemet.
T6 MAX van most spanomnak, hiába nagyobb az se igazán szól valami jól.

#10274Cyborg
Én is néztem a Doss SOUND XL-t és elég elterjedt a 3000 mah-as cella, igy abból kettő már 6000 mah simán összehozható. A 18650 csúcsa a 3400 Mah-es Cella, szóval a gyáritól mindenkép feljebb tornázható az akkumulátor időtartalma.

Régen néztem Teardown videókat a SOUND XL-ről és szerintem is beleférne a 26650 Cella. Annak a teteje 5000 mah, igy a 10.000 MAH Kijönne végül.

Nem tudom irtam-e ide a Dockin teszt óta, nekem a gyári 6600 MAH-es Dockin D FIne remek eredményt ért el 53% hangerőn. 14 óra 32 percet ment perc pontosan, és ez már elég jól halható hangerő. Ha valakinek ez számit, már a régi verzió is nagyon jól birja. Kiváncsi leszek a D FIne + a 9000 mah-es akkuvel mennyivel bir majd többet.
Jövőhéten Keddig kerül kiszállitásra.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10276) carl18 válasza carl18 (#10275) üzenetére


carl18
addikt

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10277) ®abstract® válasza Cyborg (#10272) üzenetére


®abstract®
őstag

Hát nyilván én is így vagyok vele hogy amíg amíg jó addig nem szedem szét :K
A gyári 2200mah akkumulátor kapacitás lehetne több is. Megnéztem a töltő fejet izomból tölti 12 volt két és fél amperrel. csak a gyári töltő jó hozzá :F

#10273✓B1T3✓

Egyébként köszönöm az információkat :)

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10278) Prien válasza carl18 (#10275) üzenetére


Prien
addikt

Egyébként mi történik, ha már egy kipurcant akkus hangszórót üzemeltet valaki hálózatról?

A kevés is több a semminél.

(#10279) Acélfarkas válasza Prien (#10278) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Elvileg semmi, de a kipurcant aksit nem jó ötlet benne hagyni.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#10280) carl18 válasza Prien (#10278) üzenetére


carl18
addikt

Ha már kipurcant az akkumulátor és nincs garancia se, akkor én is mindenkép kivenném azt a rossz akkumulátort. Sajnos a Litium akkumulátor pont olyan amivel nem szabad szórakozni.
Hogy mi történik ez sok mindentül függ, sokat számit maga a hangszóróban lévő elektronika. Vannak olyan hangszórók amik hálozatról 60 wattot tudnak, akkuről meg 30-at azaz a felét. Ilyen a Harman Onyx 3 is ami nővéremnek van.
A Charge 2+ például akkumulátor nélkül nem add hangot se, bekapcsol de hang nincs.
Szóval vannak hangszórók amik kizárolag akkuről müködnek.
Tudtommal a Dockin is ilyen, igy ezért nem használtam sose töltés közben.
Nem tartottam jó ötletnek hogy az akku töltés közben használjam is.
Talán 50% hangerőn még elképzelhető az ötlet de nagyobban nem.

Egyébként most láttam aliexpressen egész jó áron megy a Doss SOUNDBOX Color.
Nekem az Earfun Got talán a kevés basszus miatt cserélném, valakinek van véleménye róla?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10281) vigyorgó válasza <Adamsky> (#10270) üzenetére


vigyorgó
tag

😁

(#10282) KunEmber


KunEmber
senior tag

Köszi mindenkinek az észrevételeket!

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10283) Prien válasza carl18 (#10280) üzenetére


Prien
addikt

Arra gondoltam, hogy nincs ezekben a kütyükben olyan, hogy ha észleli a hálózatot, akkor az akkut nem használja?
Vagy egyszerűbb , ha csak az akkura van kötve minden és azon át kap szuflát a hangszóró?

Csontra merített akkuval is működik, ha hálózaton van, szóval valami megkerülős csel csak van benne, nem? :U

A kevés is több a semminél.

(#10284) carl18 válasza Prien (#10283) üzenetére


carl18
addikt

Ahány hangszóró annyi fajta megoldás, például a Harman Onyx 3, JBL Xtreme elmegy úgy is hogy kizárolag a hálozatról kapja az energiát és az akkut nem használja stb.

De irtam példának ott a JBL Charge 2+ ami nekem van és ha az akku nincs bekötve az elektronika kivilágit bekapcsol mert megkapja az 5 voltot, de egy deka hang nem jön belőlel. Azaz igy egészen biztosan az akkumulátorrol megy maga a hangszóró, sajnos ez a olcsóbb megoldás.
Persze egyetértek veled az volna a igazi ha úgy épülne fel a hangszóró és benne lévő elektronika ha az akku fel van töltva akkor müködjön kizárolag a rácsatlakoztatot töltöről vagy adapterről. Csak általában ez úgy müködik hogy a töltő tölti az akkumulátort, de a hangszóró pont azt az akkut falja ami töltés alatt van.
Igy jó esetben elég szépen lassul a töltési folyamat.

Meg belegondolva mi van most a régi modellekkel nem is az a tervük hogy ezek a hangszórók hosszú távon müködjenek. Tervezett elavulás korát éljük, vedd meg dobd el társadalom.
Mert mikor meglett a Charge 2+ akkor kicsit utána néztem még is milyen support van egy 5 éves hangszóróhoz és gyakorlatilag 0. A JBL garancia után semmi potalkatrészt nem árul a hangszórókhoz, a model ha ilyet akarsz meg kell venni a boltból az új aktuális modelt. noname cégek még persze gyártanak hozzá potakkút, de ha maga a hangszóró döglik be akkor sajnos már csak kinai hangszóróra lehet cserélni.
A Hangzás utána már nem lesz eredeti.

KIcsit hosszúra sikeredett, de úgy röviden próbáltam leirni mi miért van és milyen irányba tartunk. :)

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10285) Prien válasza carl18 (#10284) üzenetére


Prien
addikt

Persze, ezeket értem, csak annyira sajnálom szegény hangszóróm , gyakorlatilag egész nap 20 centire van a hálózati konnektortól.

Ha arról üzemeltetném, félek, hogy tönkre vágom az akkuját, mert ugye a töltés közbeni merítés eléggé gyilkos tud lenni, extrém esetben fel is púposodhat, stb. Nem tudom, ezekben milyen eletronika védi az akkut. (Nekem Niceboy van.)
Így marad a töltögetés, aztán a lemerítés az alsó harmadba, majd újra töltés. :O

Telefonoknál mondogatják, hogy tartsuk 20% és 80% között a töltöttséget a hosszabb élettartam miatt - hát, egy ilyen hangszórónál ezt nem lehet betartani.

A kevés is több a semminél.

(#10286) carl18 válasza Prien (#10285) üzenetére


carl18
addikt

Nos igen egy hordozható hangszórónál ami nem jelzi a töltöttséget sokkal nehezebb ezt a 20-80%-os töltöttséget betartani, bár ahogy olvastam a litiumról a cikkeket, 0-100 töltés esetén is bir 500 ciklust a litium akkumulátor komolyabb károsodás nélkül.
Esetleg érdemes olyan hangszórót venni aminek rengeteg bir az akkuja, az is egy remek módszer a töltögetés ellen.

Nekem is volt Tronsmart T6 de az is olyan keveset birt, sokszor 4-5 óra alatt átlag hangerőn lemerült. Ha kicsit hangosabban hallgatam már örültem ha 2 órát elment, sajnos nem igazán birt sokkat.
A T6 2X18650-es Cella volt 5200 Mah volt a kettő együtt, és igy volt jó esetben átlag hangerőn 5-6 óra a müködési idő. Ezért volt nagy meglepetés a Dockin mert annak 3X18650-es Cellája van amminek eredménye 6600(MAH) 11,1 volt 2200 mah valójában. Minden esetre nem sokkal nagyobb az akku ősszkapacitása mint a T6 esetében, de még is átlag hangerőn majd 3X annyit megy.
Ilyenkor jöttem rá arra hogy a számok semmit sem jelentenek, elektronika a hangszoró érzékenység rengeteg dolog rájátszhat a hangszóró akku idejére.

Attól függ mi a hangszóród pontos tipusa és hogy milyen akku került bele gyárilag.
Ha nincs garancia akkor idővel lehet majd azt bőviteni, 18650-es cellák igen elterjedtek.

Azért szerintem az akkumulátor pupposodás egy hosszú folyamat, azért irtam hogy még ha fél hangerőn tölti az ember és úgy hallgatja még elmegy. Néha-néha, de a teljes hangerőn hallgatás és töltés az ami valóban károsithatja az akkumulátort.

Már nem emlékszem melyik gyártónak volt a használati utasitásában hogy nem ajánlották a töltés közbeni használatot. Lehet tronsmart, nem emlékszek már.

Mondjuk nekem mióta meg van a Dockin nem panaszkodok, szó szerint ez a sima alap verzió a kisebb akkuval. De igy is rengeteget bir, olyan sokat nem használom de igy is van hogy heti 1X töltöm.
Majd ird meg pontosan milyen Razeboy amit használsz.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10287) Prien válasza carl18 (#10286) üzenetére


Prien
addikt

Niceboy Raze 3 Titan, lassan 2 hónapos lesz. :D

Hol a rádió megy róla, hol sima hangszóróként funkcionál, a lényeg, hogy nagyon szeretem, mert relatíve kicsi, nagy hanggal, zajos, poros munkahelyre vettem.
Pont ezért nagy hangerőn üzemel 5-6 órát, amit ugyan kibír, de meló vége felé fel szoktam tenni töltőre. (5000mAh akkuja van, az adatok szerint.)

A kevés is több a semminél.

(#10288) vigyorgó válasza <Adamsky> (#10251) üzenetére


vigyorgó
tag

Szia!
Tudnál segíteni? 23000 Ft ot fizettem be a PayPal számlámra, hogy meg tudjam venni az ankert.
74,52 dollárt van most a számlámon de a jelenlegi ára 75,25 :O
Hogy tudnám én is levinni 73, 75 re ahogy nálad is van a totál? :
Várom mihamarabbi válaszod mert a black friday akció nemsokára lejár :R
Promo code ezt látom még amit érvényesíteni lehetne. Ezt honnan tudnám beszerezni ?
Ezt másoktól is kérdezném. :R

[ Szerkesztve ]

(#10289) szetcsuszott válasza vigyorgó (#10288) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Ezeket próbáld hátha még szerencséd lesz..

[ Szerkesztve ]

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#10290) vigyorgó válasza szetcsuszott (#10289) üzenetére


vigyorgó
tag

Miket? :F

(#10291) Márton válasza vigyorgó (#10290) üzenetére


Márton
nagyúr

Hát a kódokat! Te kérdezted, ide írnak neked egy csomót.
Mi nem világos?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#10292) vigyorgó válasza Márton (#10291) üzenetére


vigyorgó
tag

Mikor frissítettem az oldalt még szerkesztve volt a hozzászólása, csak a szöveg jelent meg ezért írtam.

(#10293) vigyorgó válasza szetcsuszott (#10289) üzenetére


vigyorgó
tag

Köszönöm hogy be írtad, de ezek a kódok csak az AliExpress kupont veszik el, három dollárral még drágítanak is.

[ Szerkesztve ]

(#10294) szetcsuszott válasza vigyorgó (#10293) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

10$os kuponod van, hogy ezzel drágább? Mert van ezek között 7/50es is.. Ha promóciós kód nem jó, akkor nem fog lejjebb menni, ez van.

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#10295) <Adamsky> válasza vigyorgó (#10288) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Tudnál segíteni?"
Attól tartok nem. A coupon nem átruházható (különben megtenném, mert én most nem fogom felhasználni, így megy a levesbe).
"74,52 dollárt van most a számlámon de a jelenlegi ára 75,25"
Ez most egy csúnya tanulópénz lesz, mert most 0,73$ (~222 Ft) fog elúszni a vásárlásod.
Hogy lehet így kicentizni valamit? :F :W

(#10296) B1T3 válasza vigyorgó (#10288) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Nem értem ezt a PayPalos mizériádat. Tölts vagy valakivel töltess rá 1 dollárt, és meg is van oldva a problémád.

Úgy látom, ennél már nem fog lejjebb menni a mi segítségünkkel, böngéssz még más csoportokban, hátha rábukkansz valamilyen kódra, de azért nagy elvárásod már nem lehet, így is elég jó az ára.

[ Szerkesztve ]

(#10297) vicces válasza B1T3 (#10296) üzenetére


vicces
addikt

én a német lokalizációs paypal számlámra nem tudok 50€ alatti összeget átutalni, mert egyszerűen nem lehet. lehet nála is/hasonló a gond. :U

[ Szerkesztve ]

:)

(#10298) KunEmber válasza mcs (#10248) üzenetére


KunEmber
senior tag

Kicsattogtam végül Budaörsre, BF akcióban megvettem 30 helyett 20-ért az XB23-at. Gyorsan kikapcsoltam az extra basst és már hallgattam is. "23. Not good, not terrible" - amire kell, nekem jó lesz. Annyi mindennel kell foglalkozni, ebbe ennyi pénzt és ennyi időt, utána járást raktam most. (Hsz-ed alapján sokkal rosszabbat vártam amúgy.)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10299) B1T3 válasza vicces (#10297) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Korábban azt írta, hogy „csak pénteken tudom megrendelni mert a ma befizetett összeg pénteken íródik jóvá a PayPal számlámon”, hát ezek szerint lehetett volna 1 dollárral több is a befizetett összeg a kicentizés helyett. :) Már ha tőle érkezett az összeg ebből a célból.

Egyébként hasznos infó tudni, hogy ilyen is van.
Viszont mostantól zárjuk le az 1-2 dolláros kuponok rengeteg hozzászóláson keresztüli kitárgyalását, mert elvész ezek között a lényegi információ.

(#10300) <Adamsky> válasza KunEmber (#10298) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A Motion+ nem volt benne a kalapban? Pár ezressel lett volna csak drágább az XB23-as BF-es áránál (a normálnál meg kb. ugyanannyival olcsóbb). Ja, és akkor talán csak 22 "Not good, not terrible" cuccod lenne ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.