Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) carl18 válasza Mauzes (#11447) üzenetére


carl18
addikt

Onyx Studio 3-as, még mindig müködik csak az akkuja halt meg. Most 4 éves kb, de elég jól szépen szól :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11452) Mauzes válasza Lami66 (#11446) üzenetére


Mauzes
őstag

Na közben nézegettem/hallgattam/olvastam teszteteket a Citation-ökről a 300-ig bezárólag. Nekem nem adja ez a hangzás. Méretükhöz képest komoly hangot tudnak mozgatni, de basszus túlsúlyos, unbalanced, kicsit (tényleg kicsit) dobozhangú szinte az összes. Ezektől a Go+Play nekem élvezetesebben szól normál hangerőn.

Bár azt meg kell mondjam, hogy a Citation okos funkciók nagyon jók, ez nekem is adná. :-)

(#11453) stewe780 válasza <Adamsky> (#11443) üzenetére


stewe780
őstag

A válasz nagyon egyszerű, párommal ketten szoktunk filmet nézni. Van egy galaxy buds-unk, ha úgy adódik, hogy nem mehet hangosan, azzal szoktuk hallgatni. Na az a csúcs, egyiket ő kapja, másikat én. Ez is egy technikailag megléphetetlen dolog, hogy két bluetooth füles ugyanarra a forrásra csatlakozzon 2021-ben... de ebben az esetben legalább sztereó, igaz mindenki csak az egyik oldalát hallja :DDD
Hangfallal meg eddig sem volt meg a sztereó (csak egy x11 van), és az x11 is a laptop mellett volt, szóval nem középről jött a hang.
Sajnos amit először írtál, attól egy kicsit én is tartok. Konkrétan, hogy most már kiviszi az ablakot a cucc (a robbanásoknál), de még mindig nagyon halkak lesznek a beszédek a filmekben. Ezzel már lehet, nem fogok tudni mit kezdeni... én megtettem mindent, hogy a filmet ne csak nézzük, de halljuk is :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11454) Zamma válasza stewe780 (#11453) üzenetére


Zamma
őstag

vannak olyan lejátszók amiben lehet normalizálni a kimenő hangot, így a mozis effektek (robbanások elsősorban) nem bontják le szilánkokra a falatokat... vlc például tudja: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11455) Zamma válasza stewe780 (#11453) üzenetére


Zamma
őstag

Ez szintén, csak kicsit egyszerűbben: [link]

(#11456) Lami66 válasza Mauzes (#11452) üzenetére


Lami66
őstag

A Citationt csak azért írtam, mert az is HK. Én sem azt venném akku nélküli hangszórónak.
Az akku nélküliség egyébként sem zárja ki a hordozhatóságot. Ha már úgyis állandóan kábeles áramról szól, átvihető bármely helységbe ahol van konnektor. Akár még kültérre is, csak egy hosszabbító kell hozzá. Néhány ilyen alkalom miatt nem vennék akkus hangszórót. Ha veszel kábelest is és akkusat is, az lesz a vége, hogy amelyik gyengébben szól (vagy nincsenek okos funkciói) azt nem fogod hallgatni, és csak ott áll feleslegesen.

(#11457) <Adamsky> válasza stewe780 (#11453) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... megléphetetlen dolog, hogy két bluetooth füles ugyanarra a forrásra csatlakozzon 2021-ben..." - pedig vannak ilyen kütyük. Én is szemeztem már egyikkel, másikkal, de mivel nincs rá igazán szükségem, elengedtem.

" ... nagyon halkak lesznek a beszédek ... " - erre írtam a Kodi-t vagy az MPHC lejátszót ffdshow-val vagy vm. 3rd party AC3 decoder-rel. A Kodi-nál és az ffdshow-ban külön tudom állítani a center hangerejét, így én ebbe hiszek. Amit Zamma írt sem tűnik épp rossznak, de az az egész hanganyagot normalizálja. Hát, nem tudom ... ki kellene próbálni.

De, az egészet nem értem. Miért laptop, miért bt. fülessel. Ráadásul egyen osztozva ketten :Y . Akkor már inkább egy Y-elosztó a jack-be, és két vezetékes füles. TV-tek nincs? Miért nyomorogtok egy laptop előtt? Annyi kérdés, de ez már így is nagyon off...
Röviden: vegyetek TV-t (ha nincs), mellé egy filléres box-ot, rá Kodi-t, oszt' csókolom.

(#11458) stewe780 válasza Zamma (#11455) üzenetére


stewe780
őstag

Nagyon szépen köszönöm!!! :R :R :R Nem is tudtam, hogy van ilyen, ki fogjuk próbálni!

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11459) stewe780 válasza <Adamsky> (#11457) üzenetére


stewe780
őstag

Nagyon szépen köszönöm, de a füles használata igazán ritka, inkább a kis hangfal megy, csak példának hoztam fel, hogy az legalább sztereó!
Az állapotokról annyit, de ez már tényleg nagyon-nagyon off, hogy képzelj el egy kis nyaralót, ahol egy 4:3as 32cm(!!)-es képátlójú katódsugárcsöves thomson televízió készülék szolgáltatja a hagyományos televízió adást, és ahova semmilyen nagyobb technikai beruházást nem tervezünk, amit ősszel nem tudunk hazavinni. Kb mint ez a tv, na ez marad :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11460) Mauzes válasza Lami66 (#11456) üzenetére


Mauzes
őstag

Van igazság abban, amit írsz, de a saját életemből is tudok csomó olyan példát, amikor nagyon jó (kényelmes), ha nem kell a gyári kábelt hurcolgatni, meg kültéren hosszabbítózni. És azért ez mégis csak valamilyen szinten egy luxus (kényelmi) termék, hiszen nem arról beszélünk, hogy mi a legolcsóbb egy Sokol rádió helyett.

De amúgy akkor mondj már olyan BT hangszórót, ami kábeles, jól szól és még meg is éri. Nem igazán találtam sokat ilyenből, mert leginkább kétfelé szakad a mezőny: van a hordozható akksis szegmens, és vannak a drága és még így sem elég jó hangminőségű "home speaker" tömbök.

(#11461) kmarci25 válasza stewe780 (#11459) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát, én ahhoz a katódsugárcsöves tv-hez is vagy vennék egy médiaboxot (rá egy Kodi), vagy valahogy megoldanám, hogy a laptop-ot rá tudjam kötni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11462) Lami66 válasza Mauzes (#11460) üzenetére


Lami66
őstag

Mekkora az az összeg amit szánnál rá?

(#11463) kóóó


kóóó
aktív tag

Lassan aktualis lesz az Ankeres akcios vasarlas, milyen kuponokrol tudtok esetleg amivel lentebb lehet vinni az arat? :U

Üdv.: kóóó!

(#11464) Mauzes válasza Lami66 (#11462) üzenetére


Mauzes
őstag

100

(#11465) stewe780 válasza kmarci25 (#11461) üzenetére


stewe780
őstag

Biztosan minden paraméterét elolvastad annak a katódsugárcsöves tv-nek? 32cm képátló, nem inch, nem col, centiméter. Konkrétan a laptopom monitorja nagyobb.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11466) Zamma válasza kóóó (#11463) üzenetére


Zamma
őstag

+1
UP! :)

(#11467) <Adamsky> válasza stewe780 (#11459) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én - laptop-os filmnézéshez - ezt vagy valami ilyesmit (USB-s csatlakozás, de tud BT-t is, és sztereó(bb), mint 1db hangfal, amit nem tud középen elhelyezni).

Közben megnéztem - picit jobban - a Media Player Classic Home Cinema-t (én erre esküszöm). Van internal AC3 / DTS dekódere (kép1, kép2), így nem muszáj az ffdshow.
Ez így szerintem a legjobb. Külön tudod állítani a center-t, a surround-ot és az LFE-t. Egyszerű, mint a szög. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11468) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Unokatesóm egy ilyen hangszórót nézett ki: [link]
Ismeri valaki esetleg?
A vélemények az árukeresőn nagyon jók róla.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11469) B1T3 válasza pècsimunkás (#11468) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Nagyon jó cucc, ha a nem kiemelkedő üzemidővel meg tud békélni. (Ugyanaz, mint a szintén sok pozitív értékelést kapott 5, csak a 6 már vízálló.) Hozzátenném, normál hangerőn azért ez is elmuzsikál hosszú órákon át. :)

[ Szerkesztve ]

(#11470) LanyUs


LanyUs
senior tag

Páromnak is tetszik az Onyx Studio 6. Van Extreme 1, de túltolt a basszusa. Van még két W-King D8 sztereóban összekötve hangosan és szépen is szólnak, viszont neki nem tetszik a külseje. Nekem jók lesznek a JBL mellé.
Mit fogunk hallani az Onyx Studio 6 esetében ezekhez képest? Pl. Tisztább hangzás? Kevesebb basszus, mint Extreme 1, de dinamikusabb, mint W-King stb.

[ Szerkesztve ]

(#11471) pècsimunkás válasza B1T3 (#11469) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi az :R!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11472) Richard! válasza kóóó (#11463) üzenetére


Richard!
addikt

Van ilyen, de gondolom ez már köztudott:

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11473) B1T3 válasza LanyUs (#11470) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Az Xtreme 1-nek gyakorlatilag nincs mélye, legalábbis azt a 70 Hz körüli puffogást nem nevezném annak. :) Az Onyx Studio 6 ezzel szemben valódi mélyet tud, és erőlködés nélkül lemegy 50 Hz környékére. Az elhelyezésre azért figyelni kell, mert a hátsó passzív membán miatt könnyen azon kaphatja magát az ember, hogy egy mélynyomót vett :D, magyarán könnyen eltúlzottnak tűnhet a mélytartomány.

(#11474) Mauzes válasza B1T3 (#11473) üzenetére


Mauzes
őstag

Én inkább úgy mondanám, hogy nagyon nehéz úgy elhelyezni az Onyx Studio-t, hogy ne legyen zavaró a túl sok mély. Mondjuk ez ízlés kérdése is. Kültérre jó.

(#11475) Zamma válasza Richard! (#11472) üzenetére


Zamma
őstag

Ühüm, bezsákoltam én is pár ilyen Store coupont...
Viszont alis kód kéne ettől jobb:
PF9LKEF9 - $3.39

[ Szerkesztve ]

(#11476) LanyUs válasza B1T3 (#11473) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nekem az Extreme 1 is sok már. Egy hírt nem lehet normálisan meghallgatni rajta, mert buffog az egész... Nem szól szépen. Évek óta gyepálom, de ez nem tetszett benne soha.
Ha az Onyx 6 ettől mélyebb, viszont tisztább, akkor talán jó lehet. Beltérre kell, ráadásul sarok elhelyezéssel vagy fal mellett, ami tovább növel a döngető érzésen. Lehet sok lesz az asszonynak. Gyerekkel akar tornázni ( ha meg nélküle, akkor szereti döngetni :) ). Viszont lehet azt halkan is hallgatni, legalább lesz minden tartomány :) Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#11477) kmarci25 válasza stewe780 (#11465) üzenetére


kmarci25
veterán

A laptopod monitorjának a képátlója hány centi?
Szerk.: ja írtad is. Akkor, értem.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11478) Mauzes


Mauzes
őstag

Az miért van vajon, hogy újra van Motion Boom az Ankernél, a kínai raktárban, de Kínából nem enged Magyarországra rendelni belőle? Motion+-t lehet rendelni Kínából is Magyarországra. Túl nagy a Boom csomagja vagy mi a fene? De akkor korábban hogy lehetett belőle rendelni?

(#11479) Zamma


Zamma
őstag

Senkihez nem tudok társulni egy Motion+ erejéig? Mauzes kolléga ráizgult erre a Motion Boomra (amit úgy néz ki eu-ba nem nagyon szállítanak jelenleg :( ), így ez a vonat elmenni látszik... :U

(#11480) hcol7


hcol7
senior tag

hali,

uj partybox 310et erdemes / kell bejaratni? ha igen, hogyan?

koszi

(#11481) tokyo2


tokyo2
tag

Csak nekem nem működik az Anker napok? Most reggel 95$ semmi kedvezmény.

(#11482) Richard! válasza tokyo2 (#11481) üzenetére


Richard!
addikt

9 órától indul. Addigra elfogy a lengyel magtárból. Az elmúlt 1 órában 900 db talált gazdára...
Már csak 62 db van. :W

[ Szerkesztve ]

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11483) Richard! válasza Zamma (#11475) üzenetére


Richard!
addikt

Sajna nekem is csak sztóros kuponom van... :(

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11484) kóóó válasza Richard! (#11482) üzenetére


kóóó
aktív tag

Eleg kamu szagunak tunik nekem ez az 1000db-os lengyel raktar.
Eddig nem fogyott most akcio elott meg elvisznek egybol 900at :U

Zamma
Nekem az a kód se mukodik🤷🏻‍♂️

Üdv.: kóóó!

(#11485) Richard! válasza kóóó (#11484) üzenetére


Richard!
addikt

Gondolom máshol Európában hamarabb lett PT 00:00 és lehalászták a nagyját. Amúgy jahh, elég fuckd helyzet...

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11486) kóóó


kóóó
aktív tag

Van uj 8$os store kupon, igy nekem Total: US $73.26 lett a vege.

Jahh es hirtelen lett 869 db lengyel raktarba, milyen erdekes. :Y

Üdv.: kóóó!

(#11487) Richard! válasza Richard! (#11485) üzenetére


Richard!
addikt

Pontban 9-kor felugrott 900-ra. És csak fogy és fogy és.... :))
Nekem ez lett a vége:

[ Szerkesztve ]

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11488) mclord válasza kóóó (#11486) üzenetére


mclord
aktív tag

697 pieces available :), nálam már benn sőt anynira bebugolt, hogy kettőt is vett a rendszer :DD

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#11489) maestro87 válasza Richard! (#11487) üzenetére


maestro87
őstag

Ez mitől jó annyira? Én kicsit drágának találom.
Ennyiért már van 60W-os Tronsmart Mega Pro, meg T6 Max, illetve fadobozos Edifier. Mondjuk tapasztalatom nincs egyikkel se, csak egy T6 Plus-szal. :)

Egyébként a készletet mutató szám nem mérvadó, kedvük szerint módosítgatják. :)

[ Szerkesztve ]

(#11490) B1T3 válasza maestro87 (#11489) üzenetére


B1T3
Topikgazda

A W itt kb. olyan, mint a megapixelszám, egyáltalán nem utal a hangképre (pl. a 108 megapixeles telefonos szenzor sem csinál jobb fotót, mint egy 24 megapixeles full-frame fényképezőgép). A Tronsmart Element T6 Maxot személyesen is ismerem, és gyakorlatilag alkalmatlan minőségi zenehallgatásra, míg az Anker Soundcore Motion+ képes zeneien megszólalni. Ráadásul hangerőben sem szégyenkezhet az árához képest, simán odatehető a JBL Charge 4 mellé.

(#11491) carl18 válasza maestro87 (#11489) üzenetére


carl18
addikt

Ha nem vagy otthon a témában miért szólsz bele?
Nem hallotad, nincs vele tapasztalatod de még is pártolod?

De akkor vedd meg a T6 maxot és élvezd a hangját! :D
Elhiszem hogy téged kilóra megvett a Tronsmart marketing ami átment a magyar youtube tábotorn, de az nem tükrözi a valóságot.
(Egy ismerősöm 10E forintért oda adnám(Régi barát) A T6 Maxot, de az baj hogy még annyit se ér meg a hangminősége végett. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11492) Mauzes válasza Mauzes (#11478) üzenetére


Mauzes
őstag

Ezt nem vágjátok esetleg?

(#11493) carl18 válasza Mauzes (#11492) üzenetére


carl18
addikt

Igen elég nagy és erre biztosan rámegy a Vám/Áfa és lehet közbe szól az új unios adózás ami július elsejétől jön a kínai termékekre.
Még az amazon is átmenetileg nem szállított magyarba.

Sajnos nem érné meg Motiom Boomot kínából venned, europai raktárból vagy amazonról vásárold meg. (Amazon.de) Stb

Nagy érték nagy doboz, a szállítás már lazán kostálna 50 dollárt és a vám/áfa is szépet dobna a végösszegen. (Kínából ezért nem érné meg rendelni) 60E forint is lehetne a végősszeg.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11494) Zamma


Zamma
őstag

-4$ text kód az Ankerhez ÚJ VÁSÁRLÓNÁL!
SUB4AE609
Az első 800-as rendelési 8 dodós kedvezményt kilőtték szerintem ezzel a raktárkészlet lenullázással, ez egy kamu kedvezmény volt... szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#11495) borbar válasza carl18 (#11491) üzenetére


borbar
tag

Egyetértek, Tronsmartot még véletlenül se. Az upgradelt T6 Plus egy selejt volt, amit leszállítottak. Több hónapos huzavona után kaptam vissza a pénzem.

(#11496) kóóó válasza Zamma (#11494) üzenetére


kóóó
aktív tag

Nem volt kamu, nekem beadta, igaza kerek 9-kor frissitettem es beadta.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: kóóó!

(#11497) carl18 válasza borbar (#11495) üzenetére


carl18
addikt

Hát hallotam tőlük egy jó pár modelt, de sajnos egyik se hozta a hozzá fűzött reményeket! :)
T6 Max árához kicsit hozzá rak az ember és inkább egy W-king D8-ast vegyen. Az is elég jól tud szólni, és akkumulátor is jól bírja.

Mondjuk úgy látom amazonon is pang a raktár, ami van még nem olcsón. D Fine eredeti 114 Euro, D Fine Plus már nincs is az D Fine 2+ meg 188 euro. És ezekre még rámegy a 14 euro szállítási díj is.

Hát ennyiért már nem tartom a Dockint olyan jó vételnek, Onyx Studio 6 szerintem jobb vétel sokkal. Egyetlen hátránya a kicsi akkumulátor.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11498) LanyUs válasza carl18 (#11497) üzenetére


LanyUs
senior tag

Most keresem épp vételi szándékkal az Onyx 6-ot és belefutottam a 7-esbe. 20e Ft-tal drágább, de nem vagyok képben, hogy miben fejlődött még tovább :F Esetleg hallottatok róla valami tapasztalatot?

(#11499) Mauzes válasza LanyUs (#11498) üzenetére


Mauzes
őstag

Nekem úgy tűnt (netes videók), hogy egy kicsit szebb és tisztább hangzása van a 7-esnek, de a mélyekből egy kicsit vesztett. Ami szerintem jó dolog. De ha hallottál már régebbi Onyx-et és teszett, akkor a 6-os jobban megéri.
A "fejlődés" másik része az az ufó-szerű mozgathatatlan fogantyú.

[ Szerkesztve ]

(#11500) Tigerdavid válasza Zamma (#11494) üzenetére


Tigerdavid
csendes tag

Ahogy írták, valóban nem volt kamu.
60 dollárért vettem Q30-at a 8 dolláros kuponnal.
Viszont amit live-ban adtak 200db 10 dolláros kuponokat 1-1 termékhez szerintem az volt vagy rárepültek nagyon az emberek esetleg a botok.
Kosárban volt a Motion+ és mire kimásoltam beírtam a kódot már el is fogyott és nem volt több, mint 10 másodperc az egész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.