Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) tokyo2


tokyo2
tag

Négy Motion+ rendelve :) Remélem jó döntés volt. Mielőtt kérdeznétek, hogy miért négy, a három kevés az öt meg sok :) :))

(#11502) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Sziasztok!

Most akciós Alin az Anker termékek. Vettem egy Soundcore 3 -at de most láttam, hogy létezik Soundcore Boost is és lehet kicserélném.

Ritkán használnám, általában teraszon 1-2 órát, néha strand, stb. de többnyire home officeban a dolgozó szobában szólna.

Tudom, hogy a Boost nehezebb, nagyobb, fele annyit bír, de megéri a nagyobb basszus és/vagy hangteljesítmény az upgradet? Még most ki tudom cseréltetni velük :D

Köszi! :R

(#11503) Richard! válasza tokyo2 (#11501) üzenetére


Richard!
addikt

Végül én is négyet húztam be. Ráteszem az 50% hasznot és mehet az apróra ;]

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11504) maestro87 válasza B1T3 (#11490) üzenetére


maestro87
őstag

Igazad van, nagyobb méretet kellett volna írnom. :R Mert nehezen hihető, hogy egy majd fele akkora méretű és tömegű hangszóró jobban szóljon, aztán a teszt videókat elnézve mégis tud valamit. :)
Mondjuk az kicsit aggasztó, hogy csak EQ-val szól szépen és a többi hangszórónál meg nem alkalmaztak semmilyen EQ beállítást, hogy hiteles legyen a teszt. :F
Ennek ellenére az összeget még így is soknak tartom, ennél olcsóbban vettem a GGMM M3-at, attól meg már lehet nem jobb. :B

carl18: Ki pártolta? Tronsmart hangszórókról én eddig még nem hallottam rosszat (igaz, a T6 Plus nem a legjobb, de a célnak megfelel), Anker hangszóró ajánlást meg jóformán még senkitől (nincs egy magyar teszt se róla, pedig már két éves cucc ha nem több).
De ha ennyire képben vagy a Tronsmart marketinggel akkor egyszer biztos téged is megvettek már kilóra. :)
Ezzel a stílussal meg csak magadat minősítetted. ;)

(#11505) borbar válasza Richard! (#11503) üzenetére


borbar
tag

Érik a kiemelt magyar jelenlét, promó kód a következő Anker Brand Festre. :-)

(#11506) mclord válasza kóóó (#11496) üzenetére


mclord
aktív tag

Nekem is engedte a 8$-t tény elsőnek 2$-t engedett , de ha visszamentem a kosár berakas előtt és ott raktam a 8$-t akkor elfogadta :)

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#11507) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Üdv, a JBL Extreme 3 sztereó önmagában? Ha igen, jobban járok 2 charge 5-tel? Hangerő, hangminőség, mindenfajta zene főleg a könnyebik fajtából? (A szélesebb tér gondolom biztosan a 2 charge 5 mellett szól… előre is nagyon köszi a véleményeket.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11508) Richard! válasza borbar (#11505) üzenetére


Richard!
addikt

Aszondod'? :))

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11509) Lami66 válasza Richard! (#11503) üzenetére


Lami66
őstag

Ahogy elnézem itt kuponokkal vacakolást, és hetekig várakozást, mert a 33 ezres hangszórót majd akkor veszik meg ha leakciózzák 30 ezerre....biztos kapkodni fognak érte, ha 50%-al drágábban adod 😀

(#11510) carl18 válasza koncsik (#11507) üzenetére


carl18
addikt

Üdv! :)
Szerintem az árakat elnézve egy Xtreme 3 mindenkép jobb vétel mint egy Charge 5, az árakat és teljesítményt elnézve.
Persze a bluetooth hangszórók nagy része stereo, csak hát nincs sok távolság a 2 Driver között így ez nem olyan feltünő.

Attól függ mennyire akarod hordozni, mikor volt lehetőségem tesztelni Onyx 6 vs Xtreme 3-at nálam határozottan az Onyx tünt jobb választásnak. Ez már árban is egy liga, csak az Xtreme 3 mellet a hordozhatóság szól és a nagy akkumulátor.

Sajnos az Onyx széria elég vékony akkut kapott így hordozhatóságra nem az a legjobb. De otthonra sokkal jobb 1 Onyx mint 2 cincogo túlárazott Charge 5.

Sajnos igazság szerint teljesítményt basszust hangzást összemérve mindig jobb választás 1 erősebb hangszóró mint 2 gyengébb.
De ez egyén válogatja kinek mi az elsődleges, mekkora hangerő teljesítmény kell és számít-e a hordozhatóság.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11511) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok.
Megvan az Anker motion+.
Melyik codeket érdemes hozzá bekapcsolni, további mit állítsak még?
előre is köszi

(#11512) koncsik válasza carl18 (#11510) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönöm, nézegetem (hallgatom, amennyire YT-n lehet) a teszteket. Az Onyx Studio 6 klassz, de itthonra elég sok BT megoldás van már, (ezt nem írtam, bocs) most olyan kertbe, garázsba, ide-oda hurcolós kellene. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11513) <Adamsky> válasza ad4m1337 (#11502) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajna nem hallottam a Soundcore 3-ast (élőben), így arról nem tudok nyilatkozni, de egy Tribit, Anker vonalon (amiket hallottam) ez a sorrend: Soundcore 2 → Xsound Go → Maxsound Plus → Soundcore Boost (upraded ver.). YT-s review alapján a Soundcore 3 alulról "karcolja" a Maxsound Plus-t, míg a Soundcore Boost picit jobb utóbbinál. Ha méretben és árban feljebb tudsz menni, akkor a Boost szvsz. jobban megéri.

#11511 betegphiu
"Melyik codeket érdemes hozzá bekapcsolni ... "
Csak aptX-et és SBC-t támogat, szóval a többi nem fog menni. Ja, meg elvileg aptX LL-t, de olyan telefon, ami ezt tudná, tudtommal nem létezik. Ez egyébként milyen telefon?
Ja, esetleg a mintavételi frekit - ha tudod - vedd fel 48 kHz-re.

(#11514) betegphiu válasza <Adamsky> (#11513) üzenetére


betegphiu
senior tag

Köszi.
Redmi Note9.

(#11515) JiMN


JiMN
tag

Sziasztok,
Sparos akció miatt gondolkozom egy charge 5-ön, viszont ha hozzárakok egy kicsit, akkor az xb43 is szóba jöhet. Esetleg ebben az árkategóriában van valami jobb alternatíva?

(#11516) borbar válasza betegphiu (#11514) üzenetére


borbar
tag

Nekem az aptX-en szebb, erősebb hang jött ki. A tabletem csak AAC-n tudott csatlakozni, az valahogy szegényesebben szólt. Nem tudom, hogy ebben, a kódeken felül a két eszköz (egy Pixel 4 telefon és egy Huawei M6 tablet) hangképzésének mekkora volt a szerepe.

(#11517) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
AZ Anker Soundcore hangszórók milyen minőséget képviselnek?
Láttam ezt az Alis akciót ( vissza is olvastam itt ) , bá a kinézett 2-es 3-as modelleknek már nem annyi az ára mint amiről a hírlevél szólt.
Semmi extra igény, működjön normálisan. Volt Tronsmart T2Plusom, de nem szerettem, mert nem lehetett szép fokozatosan állítani a hangerőt. A nekem megfelelő tartományban nagyokat ugrott, hirtelen hangosodott.
Teraszra, udvarra, kerti medence mellé. Nem házibulihoz kell.
Magyar árat sem nagyon találtam, hogy el tudjam dönteni mennyire jók ezek az árak.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11518) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Munkahelyre keresek valami BT hangszóró-t.
Nem akarok sokat rá áldozni.

Ami fontos, hogy azért legyen hangja, mert a munkakörnyezet van hogy zajos :)

Illetve enyhe por terhelés is érheti.

Meg nem árt ha ki bírja a 8 órás műszakot.

Hangminőség mint olyan nyilván számít, de nem kell hogy nagyon profi legyen.

Lamax street 2 jó döntés lehet?

(#11519) F-ECT$


F-ECT$
titán

A Spar-os JBL akció keretében érdemes lehet valamelyik hangszórót beszerezni, vagy van jobb ár / értékű ajánlat? Konkrétan a Flip 5 Eco-t néztem ki 30e Ft-ért, mert csak ilyen alkalmi használathoz kellene valami kis háttérzenét biztosító cucc kültéri beszélgetésekhez.

Dive ever, work never.

(#11520) koncsik válasza F-ECT$ (#11519) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jelenleg ki vannak fosztva az üzletek, 2 Interspar nulla készlettel ma reggel... lehet kisebb helyen kell keresgélni :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11521) borbar válasza F-ECT$ (#11519) üzenetére


borbar
tag

Elfogult vagyok, de lehet, már függő, ezért nem írok semmit ehhez az összehasonlításhoz.
(Meg aztán sokat nem is tudnék.)

(#11522) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok 15k ért mi a best ?

(#11523) <Adamsky> válasza embe (#11517) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... vissza is olvastam itt ... " - ha visszaolvastál, akkor látnod kellett volna, hogy a Motion+, Soundcore 2, 3, Boom és szvsz. a Boost is erősen ajánlott kategória. :K Ár/teljesítmény viszonyban verik a konkurenciát. A Tronsmart-okért pedig nem nagyon vagyunk oda. ;)

(#11524) embe válasza <Adamsky> (#11523) üzenetére


embe
nagyúr

A visszaolvasást az Alis akcióra értettem.

Egyébként annyira nem volt ördögtől való korábban a Tronsmart... emlékeim szerint, de lehet már megkoptak.
Mint írtam nekem az volt vele a problémám, hogy nem lehetett szépen, fokozatosan állítani a hangerőt. Az általam használt sávban voltak elég nagy ugrások.
Ez a Soundcora 3 szimpatikus, várok valami újabb akcióra.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11525) stewe780 válasza JiMN (#11515) üzenetére


stewe780
őstag

Szia,

Én végül megvettem az xb43-at, tegnap este próbáltam ki. A hangja gyönyörű! Természetesen elfogult vagyok, és semmilyen összehasonlítási alapom nincs a most futó hangszórókat illetően, de én azt mondom, hogy ha ebben az árkategóriában nézelődsz, csak ajánlani tudom. Egyszerűen élvezet vele a zenehallgatás. Nem a szóljon a háttérben , vagy a csendtől azért csak jobb kategória, hanem zenehallgatást tesz lehetővé, élvezhető zenehallgatást. :K

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11526) hatala válasza koncsik (#11520) üzenetére


hatala
tag

Sziasztok.

Akit érdekel és keresi, ma délután 14 órakor, a Budapest, Viziorgona utca 5. szám alatti Spárban volt minden JBL-ből 6-7 darab még, tudom, mert vettem belőlük.
:K

(#11527) JiMN válasza stewe780 (#11525) üzenetére


JiMN
tag

Szia,

Én is az xb43 mellett döntöttem. Egyetértek minden szavaddal. :R

(#11528) Dnalorr


Dnalorr
tag

Sziasztok,

bocsi, ha hülye a kérdés. Akinek van Motion+-a:
Az appban beállított EQ-t a hangszóró jegyzi meg, vagy a telefon/app? Tehát ha más csatlakozik rá rajtam kívül, akkor az általam beállított hangszínen fog szólni, vagy az alapértelmezetten?
Az én Motion+-om még úton van, pusztán kíváncsiságból kérdezem :)
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#11529) Mauzes válasza Dnalorr (#11528) üzenetére


Mauzes
őstag

A hangszóró.

(#11530) Dnalorr válasza Mauzes (#11529) üzenetére


Dnalorr
tag

Köszi, ez plusz pont. :D Ha alkalomadtán nem az szól, amit én szeretnék, legalább úgy, ahogyan én szeretném .:C Kíváncsian várom.

(#11531) <Adamsky> válasza stewe780 (#11525) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Én végül megvettem az xb43-at ... " - na, hiába téptem a szám. :D
Mind1, az XB43-al végülis nem jártál rosszul, csak az eredeti problémára lett volna olcsóbb és/vagy jobb megoldás. Az XB43-t én mondjuk azért nem ajánlottam, mert annyira nem "mobil".

#11530 Dnalorr
Szerintem ez az egyik legjobb fícsöre. Sok gyártó letudja egy sima szoftveres EQ-val. Fülesnél különösen jól jön!

(#11532) kmarci25 válasza Dnalorr (#11530) üzenetére


kmarci25
veterán

Én is meglepődtem ezen múltkor, de tényleg így van. Mindegy, mihez kapcsolódik, de az az eq marad, amit legutoljára beállítottál.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11533) Richard! válasza Richard! (#11407) üzenetére


Richard!
addikt

Sajnos még mindig nem érkezett meg, ugyanazt írja ki a csomagszámra... Nyitottam egy vitát, visszakérem a valutát. Szomorú lettem. :(

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11534) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok! 30, nagyon max 35e-ig milyen hangszóró ajánlott? Extra kívánság nincsen.

(#11535) betegphiu válasza jackbacsi87 (#11534) üzenetére


betegphiu
senior tag

Anker Soundcore Motion+

[ Szerkesztve ]

(#11536) Zamma válasza Richard! (#11533) üzenetére


Zamma
őstag

Én 28-án rendeltem, nekem ezt mutatja most:
Tehát 4-ére ér ide valószínűleg. Sajnálom hogy ez történt veled.

(#11537) koncsik válasza betegphiu (#11535) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hol lehet kapni? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11538) borbar válasza koncsik (#11537) üzenetére


borbar
tag

AliExpress, Amazon, eBay...és pár fórumtag is bezsákolt belőle a hétvégi akcióban, így pár nap múlva már tőlük, tőlünk is.
Kár, hogy nem egy héttel ezelőtt érdeklődtél, mert a múlt hét a fórumon első sorban az alis Anker kuponokról szólt. :-)
De ha tetszik a tesztek, YouTube-videók alapján a hangszóró, az ajánlásokat és az ajánlkozókat fogadod, akkor egy héten belül lehet Neked is.

(#11539) betegphiu válasza koncsik (#11537) üzenetére


betegphiu
senior tag

Alin.
Még mindig csak 100 dollár és van a lengyeleknél !
[link]

(#11540) Zamma válasza koncsik (#11537) üzenetére


Zamma
őstag

Alin, lengyel raktárban van 93,30 dolcsiért kuponnal és bekövetéssel. Ha új vásárlóként bereggelsz akkor a Firefox/Honey kiegészítővel ha rákeresel - amikor már a kosárban van a cuccod - a kódra és további 4 dolcsival leszel még bejjebb...

(#11541) Zamma válasza borbar (#11538) üzenetére


Zamma
őstag

:Y :R :D :)) ;) :C

[ Szerkesztve ]

(#11542) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nagyon köszönöm mindenkinek, még keresek valami meggyőző hangtesztet... (és persze gondolkozom, hogy jbl extreme3 vagy ebből 2 (lsd. a korábbi 2 charge 5 kérdésem... :B )
Valahogy az az érzésem, hogy nem egy kategória a jbl e3-mal a motion+... de persze ha jobban szól, mint a jbl, nem baj.
Van egy blitzwolf (talán AS2) BT hangszorónk, jó hangja van (nem észbontó, de rendben), viszont vangy sistergő alapzaja, remélem a motion+ nem produkál ilyet... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11543) embe válasza Zamma (#11540) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi ezt a Firefox/Honey tippet! A Soundcore 3 árából is leszedett 5 $-t. :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11544) Zamma válasza embe (#11543) üzenetére


Zamma
őstag

Nagyon szívesen!

(#11545) stewe780 válasza <Adamsky> (#11531) üzenetére


stewe780
őstag

" - na, hiába téptem a szám...."

Ezen nagyon nevettem :D
Az van, hogy ajánlottál egy nem hordozhatót, és ott éreztem, hogy most van az, hogy nem írok vissza. Lehet, hogy maga a hangfal amit ajánlottál nem rossz, sőt, ugye sztereó lett volna, viszont az oldal, amire a link mutatott: AliExpress. És tényleg úgy éreztem, hogy mindenki ott költi el a pénzét, ahol szeretné, és nem megyek bele. Főleg mert ezen a fórumon nagyon megy az oldal, és több frontról kapnám a nyakamba az átkot :DDD De ha már ott voltam, szétnéztem azon az oldalon, és 80$-ért volt JBL boombox 2! Nyolcvan dollár!!! JBL boombox2!!! Na mondom, hagyom inkább az egészet, nem posztom nekem az egyes oldalak minősítése, de azért ez már amolyan vicc kategória. Még az is lehet, hogy bizonyos termékek megérik az árukat, de tőlem ezek nem kapnak valutát.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11546) kmarci25 válasza stewe780 (#11545) üzenetére


kmarci25
veterán

Hűűű... Úgy látom nem vagy tisztában azzal, hogy az Aliexpress micsoda. Ez nem egy bolt, hanem boltok gyűjtőoldala, az Ali a szolgáltató, aki összefogja őket, felületet ad nekik, és kezeli a pénzmozgást. Nyilván tele van kamu cuccokkal, bár az utóbbi években sokat tisztult. Az a JBL majdnem biztos, hogy kamu volt. De a Motion+ nem az, főleg, hogy az Anker, a gyártó saját boltjából került linkelésre. De mindegy is, az látszik, hogy az Ali, meg a Kínából rendelés nem neked való, nincs is ezzel semmi baj. Ott költöd el a pénzed, ahol akarod.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11548) B1T3


B1T3
Topikgazda

Kérlek titeket, ne menjünk el a szurkálódás irányába!

Az Aliexpress mint felület valóban megbízható, de természetesen kellő körültekintéssel kell kezelni az eladókat és a termékeket is, akárcsak az összes hasonló weboldalon.

(#11549) borbar válasza B1T3 (#11548) üzenetére


borbar
tag

Korrekt és gyors reagálás. Köszönöm!

(#11550) TMKKK


TMKKK
csendes tag

Május 28-án rendelt Anker Soundcore Motion+ mai napon (06.03) sikeresen megérkezett! Gyorsak voltak a fiúk :C

Tamás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.