Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) Czimby válasza carl18 (#10099) üzenetére


Czimby
addikt

Ejjj ezzel a videóval fájdítod a szívem :O

Ez a hangszóró ajándék volt 20 dollárér, simán kifizetném érte a 40-et ha találnék, de az itthoni 25+ e Ft-os árak viccesek, tudva mennyi is a rendes ára.

Jó a videó, csomó olyan zene amit hallgattam régebben, tudom, miként kell szóljanak.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10102) carl18 válasza Czimby (#10101) üzenetére


carl18
addikt

KÖszönöm! :)
Sajnos a 20 dolláros ár csak amerikába volt akcióként.
Német amazonos ára 36 euro volt+ a szállitás magyarba.
Én dupla kuponnal jó áron vettem, minden esetre valóban szépen szól.
Főként én is olyan zenékkel teszteltem ami tetszik, nem a mai okádék fingos dubstep szarokkal.

Igen sajnos 20-25E forintot már nem ér meg a Earfun go, mert annyiért már van akcióban Soundcore Motion+ is.
Amúgy vannak még jó hangszórók, amazonon épp sok akció van.
Anker Soundcore Flare mini most épp akciós 26 euroért! :)
[link] Az biztos ez is leszólná a Xiaomit.
Amúgy azóta a Tribitnek is piacon az ugraded 16 wattos verziója 33 euroért. [link]

Esetleg most 20%-os kuponnal van Tribit XSound Surf is. [link]
Azért van bőséggel olcsó is jó hangszóró, igaz itt magyarban már kevésbé.

Ha itthon keressel ami aránylag jó is, esetleg a VAVA Voom 20-ast érdemes kipróbálni. :) 15E alatt megvehető, és a 2 év hazai garancia nem hátrány! Mielőtt a Earfunt vettem még ezzel szemezgettem.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10103) Czimby válasza carl18 (#10102) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi a sok ajánlást!

https://myearfun.com/-on 40dolláráért van most.
És regisztrációkor ad 20%-os kupont.
Elvileg ingyen hozzák hozzánk, és van PayPal is

De nekem mégis gyanús az oldal, vannak pl helyesírási hibák rajta...
Ha regisztrálok és belépek akkor 404-es hibád dob pl a Go oldalára,
de ha vendéként nézem akkor simán meg tudnám venni.

Érdekes, na nem tudom rápróbáljak-e.
Trustpiloton semmi sincs róla.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10104) Czimby válasza carl18 (#10102) üzenetére


Czimby
addikt

Az Amazonos Tribit xsound biztos már az upgraded verzió?
Mert 12w-nak van írva.
A surf akkuban meg hangban is gyengébb ahogy látom, azt kihagynám.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10105) Klon válasza <Adamsky> (#10100) üzenetére


Klon
aktív tag

azért vagyok mérges, mert 11.11 én már a párját akartam megrendelni. De előtte ki akartam próbálni...
Nem beszélve arról, hogy már másodjára írják, h nincs raktáron. Akkor minek engedi megvenni!?

[ Szerkesztve ]

(#10106) carl18 válasza Czimby (#10104) üzenetére


carl18
addikt

Bluetooth Lautsprecher Tribit XSound Go [Upgraded] 16W
Amit linkeltem neked ha rákatintasz igy irja. Nem az én készülékemben van a hiba.

Gondoltam leirom, azért olyan nagy különbségekre nem kell számitani. A Tribit jó minőségü hangfalakat gyárt, Xsound Go és a Surf egyaránt a Earfun Go méret és suly csoportja.
Most nem akarom az Earfunt se agyon dicsérni, még Tribitet nem hallottam. De oluv tesztjében az ugraded verzió sokkal szebben szólt.
Ahogy elnézzem a Tribit Surf is teljesen jó hangszóró lett, egy tesztben az magas hangok szebben jöttek ki mint az EarFU-góból.

Nem kell ezt annyira túl parázni, amiket linkeltem hangszórók mindegyik szépen szól és minőségi hangzást nyújt.
Ha Tronsmart lenne köztük akkor megérteném hogy félsz :D
T6 torz mélyei ota nekem is voltak álmatlan éjszakáaim! :D
De a T6 MAX is valahogy kizárolag a mély hangokra koncentrált.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10107) Czimby válasza carl18 (#10106) üzenetére


Czimby
addikt

A hiba az Amazon készülékében volt. :))
Ha nyelvet váltánál angolra nálad is 12w-nak írná, upgraded nélkül. Ugyanúgy 33euroért.

Jaja megnéztem pár oluv videót közben, earfunban igazából csak az tetszene jobban, hogy kis hangerőn is teltebben szól. De igazad van nem hatalmasak a difik hangban.
A Doss Soundbox Color is egész jó, 6500Ft-ért a tesztek alapján, de azért egy kategóriával lentebb van.
A xiaomi meg vagy 5-el volt lentebb, így összehasonlítva.

Anker-ből van valami hasonló színvonalú?
Van Alira egy kuponom, el kellene lőni. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10108) carl18 válasza Czimby (#10107) üzenetére


carl18
addikt

Anker SoundCore 2 is elméletileg a Tribit és Earfun ligájában játszik.
Kicsit kompakt hordozható és jó akku idő, de főként az a garancia miatt ajánlottam az amazont. Mert nem sok különbség van árban, de a 18 hónap earfun garancia azért nem mindegy.

Igen persze alacsony hangerőn is telt az Earfun Go hangja, mikor elsőnek meglett és benyomtam rajta a Billie Jean számot pislogtam mint hal a szatyorba hogy remeg a hangszóró a kezemben! :D
Már akkor éreztem nem bántam meg a vásárlást, mert ráuntam arra is hogy mindig vásárlak hangszórót, aztán ha nem szól jó eladóm és venni kell másikat.
Igy hogy a EARGO valóban jól szól, és az akku is sokat bir nem volt kockázat vállalás.
Viz és porálló igy fürdés közben is lazán magammal vihetem, de eső/munka esetén is befogható használatra.

Sajnos a bluetooth hangszóróknál az egyik gond ha van egy sikeres széria csak egy adott idáig van gyártó soron.
Lehet az Earfun Go is kifutó széria, talán azért van europába készlet hiány belőle.
De a Bluetooth 5.0 és a 24 órás akku üzzemidőért hatalmas plusz pont jár.

Egy utolsó konfluzió, talán épp azon nevettem mikor láttam hogy a 20-30 euros nagy része már minimum BT 4.2 de nagy részük 5.0 tartalmaz.
Erre ott a Dockin D Fine ami 100 euro felett megy és még is a filléres 4.0 bluetooth kapcsolatot használja.
Igy hogy a olcsó hangszórók is játszni könnyedséggel megkapják az 5.0-át bele gondolni se merek mennyi lehet az ellőállitási költsége.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10109) Lami66 válasza carl18 (#10108) üzenetére


Lami66
őstag

A Dockin d Fine-nak a 4.0-ás bluetooth-os verziója már legalább 3 éves modell (2017 vagy 2018-ban indult talán)
Azóta már megjelent a Fine + (4,2-es bluetooth) és a Fine+2 5-ös bluetooth-al, csak ezeket itt nem ajánlgatjátok, mert nem jön ki 100 euróból.

[ Szerkesztve ]

(#10110) Czimby válasza carl18 (#10108) üzenetére


Czimby
addikt

Oluv 3-4 hónappal ezelőtti videóban már kifutott típusnak mondta.

Nem tudom merjem-e berendeljük a myearfun.com -ról.
Gyanús nekem az oldal, 32dolcsi free shippingel, túl szép...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10111) carl18 válasza Lami66 (#10109) üzenetére


carl18
addikt

Főként azért nem mert ha az ár-érték arányt figyelembe veszük akkor nem feltétlen jobb annyival mint amennyivel többe kerül.
Főként azért se ajánlottam az D FIne 2+ mert 200 euroért már nem biztos megéri, mikor itthon idehaza még nyáron 62E forintért volt Xtreme 2 is.

Igen tudom van D FIne + persze, de az új fúnkciók már felárba mennek.
Mondjuk a nagyobb akku valóban jól jön.
Inkább azt írom attól függ mennyi a diferenciál, ha 5-6E a különbség akkor megéri a + verziót venni.
Mert a D FIne + is volt hogy ment 140 (Nyító ár 180 euroval)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10112) Skillet válasza carl18 (#10108) üzenetére


Skillet
addikt

Az earfün go porálló? IPX7, ha jól olvasom. "Csak" vízálló, nem?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#10113) Czimby válasza carl18 (#10111) üzenetére


Czimby
addikt

Én a sima D Fine-t 99 vagy 109Euróért vettem, úgy, hogy kaptam mellé az elég drága Dockin hordtáskát is, aszm külön 30-40 euro lett volna.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10114) carl18 válasza Skillet (#10112) üzenetére


carl18
addikt

Az IPX7 minősités viz és porállóságot jelez. Az IPX 6-tól már por behatolása ellen védelemnek minősül.


#10113Czimby
Igen nekem is 114 euro lett tavaly a vége szállitással. :)
Amúgy nekem teljesen megfelelt a sima D Fine is, ez is sokat bir és szépen szól.
Mondjuk ritkán láttam a D Fine +-t is jó akcióban, ha csak 5000-6000 ft az eltérés akkor jobban megérné a plus kiadás.
Mondjuk most végre reális árba megy, a D Fine + 120 euro.
Mikor én vettem akkor volt vagy 35-40 euro a kettö között, igy nekem nem érte volna meg a felárat.
Aztán mikor meg volt a D Fine rá pár hónapra láttam egyszer akciósan 111 euroba a D FIne+-t! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10115) B1T3 válasza carl18 (#10114) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Nem egészen, az X (mivel elöl áll) azt jelenti, hogy nincs porállóságra hitelesítve az eszköz. A második szám jelöli a víz elleni védettség szintjét, jelen esetben a 6-os vízsugár elleni védelmet jelent, víz alá meríteni 7-es értéktől szabad.

Egy legalább IP67-es termék az, amely kellően védett a porral és a vízzel szemben is.

[ Szerkesztve ]

(#10116) Cyborg válasza Skillet (#10112) üzenetére


Cyborg
őstag

Igen. Ellenáll a véletlen vízbeesésnek, 1 méteres mélységben akár 30 percen át.
Por ellen nincs hitelesítve, de azért legyünk őszinték egymással, ha a vizet bírja, valamennyire a port is bírnia kell.

...azt is el tudom képzelni egyéként , hogy így olcsóbb a hitelesítés, ráadásul a vízállósag sokkal jobb vevőcsalogató, mint a porállóság. Persze ez csak az én elméletem, nem mélyedtem bele.

(#10117) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok :)

Van valakinek itt tapasztalata JBL XTREME 2 vagy 3 + PC összekapcsolásáról? Telefon mellett néha a Pc-vel is osszepárositanám a hangszórót, Bluetooth-al vagy AUX kabellel, viszont olvastam olyanról, ha pl filmet vagy hasonlót néznék gépről, akkor elképzelhető 1-2 mp-es delay. Errol tud valaki gyakorlati szempontból nyilatkozni, hogy vajon fennálló jelenseg-e?

https://www.twitch.tv/csehla

(#10118) Czimby válasza Cheesus (#10117) üzenetére


Czimby
addikt

Tipussal személyes tapasztalatom nincsen, de AUX esetén nem hiszem, hogy lenne delay.
BT esetén Aptx kell, hogy legyen mindkét fél és nem kellene gond legyen.
Film esetén egyébként tizedmásodperc csúszás is nagyon idegesítő tud ám lenni...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#10119) carl18 válasza Cheesus (#10117) üzenetére


carl18
addikt

Ha gépre akarok kötni, akkor természetesen auxal használd és nem lesz késleltetés. Én is volt hogy néha befogtam a Dockint filmet nézni, páratlanul szépen is dinamikusan szólt! :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10120) Cheesus válasza carl18 (#10119) üzenetére


Cheesus
senior tag

+Czimby

Köszönöm szépen a választ, így akkor már bátrabban merek beruházni. :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#10121) carl18 válasza Cheesus (#10120) üzenetére


carl18
addikt

Pontositva 3,5 mm jack kábelel! :) De az gyárilag járni szokot sok bluetooth hangszóróhoz.
Főként jól kell elhelyezned, tévé alá rakod akkor szépen fog szólni! :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10122) <Adamsky> válasza Cheesus (#10117) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Először is a kábeles kapcsolat "a tuti".
Másodsorban PC-n (de akár droid-on is) létezik olyan lejátszó, amin tudod csúsztatni a hangot a képhez képest, ha gond adódna. PC-n egyébként eléggé gyengusz a bluetooth codec-ek támogatása. Az átlag USB-s bt.-s dongle pl. 99%, hogy SBC-t fog használni.

#10118 Czimby
Az "alap" aptX még nem garantálja a kis késleltetést. Arra az aptX Low Latency való (olyan bt.-s hangszóró, ami ezt támogatja, ritka mint a fehér holló, és ugye akkor még a számítógépnek is tudnia kéne ...)

(#10123) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello mindenki!!!

Már régóta leszeretném cserélni a sony srs xb40 hangszóróm,de eddig nem sikerült!!

Harman kardon go+play 89990ft.

Sony mhc vd42 most akciós a media marktban 89990 ft.

Harmadik ötlet, hogy veszek egy Edifier 1850db aktív hangfalat 53000ft.

Nem nagy szobába lenne kb 30-40 m²,de jó ha van hangerő .
Telóról lenne bluetoothon a zene és nem baj,ha nem mobilis a hangszóró.
Max az udvaron lenne még használva.

Ki mit venne??

(#10124) carl18 válasza soultrapp (#10123) üzenetére


carl18
addikt

Ha nem számit a hordozhatóság, akkor szerintem Onyx Studio 6! :) Harman Kardon persze, az hálozatról szépen megy és egy szóbát is szépen ki zenél.
Bár ha neked nem kell hordozhatóság, lehet érdemes volna valami szóba hangszórót nézni.
Az Onyx 6-van akkuja igy a kertbe is tudsz vele zenélni, ha véletlen arrak erül a sor.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10125) hcol7 válasza soultrapp (#10123) üzenetére


hcol7
senior tag

gtk-pg10 100 rol 60ert?
csak kerdezem, nekem nagyon bevalt minden tekintetben, es halistennek nem tud vilagitani (plusz penzert).

szerk.: most latom h epp legkevesebb 89 ert van elerheto, na annyiert nem vennem meg, de 60- ert megerte.

[ Szerkesztve ]

(#10126) soultrapp válasza carl18 (#10124) üzenetére


soultrapp
senior tag

Az onyx 6 studio jobb lehet a go+playtől???

Van aki árul ilyeneket ő például az onyx 6al szemben egyből a go+playt ajánlotta.

A sony hangszóróm legnagyobb baja,hogy halkan már recseg hangosan meg eltűnik a mély hang :(

Néztem sima sztereo hangszórót is :
Edifier r1850 db.

hcol7:

Sajnos az annyira nem tetszik.
Egyébként hangerővel,hogy áll??
Olvastam régi hozzászolásodat,hogy nem vagy a hangerejével megelégedve.

(#10127) soultrapp válasza carl18 (#10124) üzenetére


soultrapp
senior tag

Néztem még a samsung mx t50-et is.

Ismered esetleg azt is ???

(#10128) Lami66 válasza soultrapp (#10126) üzenetére


Lami66
őstag

Az miért van, hogy akkus hangszórókat 80-90 ezerért vennél, de Edifiert csak 56 ezrest? Az R2750- es Edifier már hangerőben (136 W) és hangminőségben is felette van ezeknek a hordozhatóknak, 80 ezerért.

(#10129) soultrapp válasza Lami66 (#10128) üzenetére


soultrapp
senior tag

Mert a harman kardon go+play is beszerezhető innen apróról már 60körül.
Az a 90 a bolti ára.

A sonyt már régóta néztem és most egész jó árban van a media marktban és gondoltam,ha megéri akkor kitolom a keretet.
Szintén így a samsungal.

Az edifierből pedig az r2000db típust néztem eddig, de pár napja felment az ára 65 ről 100felé sajnos.

Elég nehéz a döntés sajnos :(

Ránézek az R2750re is,de normális helyről az is 90 lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#10130) hcol7 válasza soultrapp (#10126) üzenetére


hcol7
senior tag

jo lett aztan, annyi, hogy auxkabelen hangosabb, de siman eleg BT-n at is vegul.
el voltam tajolva, mert azt a fejleszakito basszust vartam tole, mint a regi logitech z2300 tol, ami 200watt.
egesz nyaron hasznaltuk a pg10 et a kertben, nemnagyon kellett meg bulizaskor sem feljebbvenni 4/5-nel a hangerot, es a szomszedok mar igy is boldogok voltak.

(#10131) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

Beruháztam egy Sony SRS-XB33-ra és szeretném a legtöbbet kihozni belőle.

Mi az optimális hangerő beállítás az eszközön és a telefonon?

Pl. a sonyt kb 75% ra teszem és a telefonon állítom a hangerőt.
Van valami általános szabály?

Köszönöm

(#10132) B1T3 válasza szab13 (#10131) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Általános szabályként talán az állapítható meg, hogy érdemes a hangszórón 100%-ra állítani a hangerőt, majd a hozzákapcsolt eszközön szabályozni a hangerőt.

(#10133) szab13 válasza B1T3 (#10132) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#10134) <Adamsky> válasza szab13 (#10131) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... ezek szerint nincs szinkronban a telefon (?) hangereje a hangszóróéval.
Van másik bluetooth-os eszközöd (amin van hangerő állítási lehetőség)? Esetleg másik készülék, amivel meg tudod hajtani a hangszórót?

(#10135) szab13 válasza <Adamsky> (#10134) üzenetére


szab13
aktív tag

Szerintem nincs. Tehát,ha a hangszórót lehalkítom a tetején, akkor hiába hangosítom a telefonon, nem lesz max hangerőn.

(#10136) <Adamsky> válasza szab13 (#10135) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Csak nem Huawei v. Xiaomi telefonod van?
Próbáld ki mással!

(#10137) carl18 válasza <Adamsky> (#10136) üzenetére


carl18
addikt

Nekem Xiaomi de tökéletesen megy vele.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10138) <Adamsky> válasza carl18 (#10137) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... de tökéletesen megy vele."
Mi (neked is van ilyen Sony SRS-XB33-ad, nem is tudtam) és mi számít tökéletesnek (szab13-nak is szól, és sokakat az sem zavar, ha a hangerő nincs szinkronban)? :)

[ Szerkesztve ]

(#10139) szab13 válasza <Adamsky> (#10136) üzenetére


szab13
aktív tag

Pont mindkettő. És egy JBL Charge 2+ is és azzal is ugyanaz a helyzet. Külön-külön lehet szabályozni a hangot.
De este megnézem mégegyszer

(#10140) <Adamsky> válasza szab13 (#10139) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"De este megnézem mégegyszer"
Próbáld ki egy másik (ne Huawei v. Xiaomi) készülékkel. Jó eséllyel meg fogsz lepődni. A Miui és az Emui is sajnos híres arról, hogy sz@rul kezeli a bluetooth hangerőt. Az én P10-em esetén is csak a Pie hozta meg a "megváltást". Oreo-n rossz volt, és talán Nougat-on is (bár az kb. 2 napig volt csak fenn)

(#10141) Klon


Klon
aktív tag

Sziasztok!
Használ valaki közületek 2db motion+ -t sztereoban zene hallgatásra?
Mi a vélemény?

Én most akarok venni,de nem tudom eldönteni hogy kettőt vegyek, vagy elég egy is...

Köszi!

(#10142) hcol7


hcol7
senior tag

sztem aktiv hangfalnal kulon lehet a hangfalon is meg a lejatszon is. de lehet tevedek.
nalam is kulon lehet allitani a hangerot a ket eszkozon (nem xiaomi)

(#10143) szab13 válasza <Adamsky> (#10140) üzenetére


szab13
aktív tag

Bakker, igazad van, meglepődtem... :Y

Samsung A71-el a Sony és a JBL is "együttműködik" , tehát ha a hangfalon emelem a hangerőt az látszik a telefonon is és fordítva.

Xiaomi esetén, mindkettőnél külön életet él a hangerőszabályzó (telefonon és a hangfalon is). külön-külön lehet őket szabályozni.

Erre van megoldás?

(#10144) <Adamsky> válasza szab13 (#10143) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Erre van megoldás?"
Nem ismerem az éppen futó Miui-kat, így az is lehet, hogy erre van valahol eldugva egy dedikált kapcsoló, mint pl. egyes Samsung-oknál.
Ha, nem akkor a Developer Options alatt érdemes keresgélni vagy olyan után, hogy "disable absolute volume" (értelem szerűen ennek ki kellene lennie kapcsolva ahhoz, hogy a szinkronban legyen a hangerő) vagy "bluetooth absolute volume" (... itt pedig be ... )

Egyébként bt-s hangfalaknál még csak-csak meg lehet lenni szinkron nélkül (bár engem nagyon idegesített, hogy általában mindig a "rossz oldalon" akartam hangerőt növelni (és jöttem rá, hogy ott pl. már "csutkán van"), de a TWS-es fülesemnél a telefonért kotorászni, ha hangerőt akarok állítani ... ááá ...
Egyébiránt van még egy kellemes hozadéka a szinkronnak. Az adott eszköz olyan hangerőn fog megszólalni, amin legutóbb. Mennyiszer volt olyan korábban, hogy az egyik eszközhöz feltekert bt-s hangerő miatt a másik a csatlakozást követően leüvöltötte a fejem.
Most az autóban lévő BT-s eszközre csatlakozva max. hangerőn szól a telefonom (itt egyedül a fejegységen állítom a hangerőt), a TWS-re kapcsolódáskor kb. közepesen, a Motion+ -hoz pedig halk beállítás tartozik.

Ha sehogy sem jönne össze a dolog, akkor pedig bombázni kell a Miui support-ot, hogy tegyék rendbe a sz@ros rendszerüket, mert ez egy alap Android fícsör. Én is ezt tettem anno az Emui-nál. Nem merem állítani, hogy végül csupán miattam javították ki, de szeretném hinni, hogy volt hozzá közöm. :)

(#10145) szabolcs.sz válasza Klon (#10141) üzenetére


szabolcs.sz
tag

igen. kettőt vegyél, széles vigyor lesz, ha meghallod.

(#10146) szab13 válasza <Adamsky> (#10144) üzenetére


szab13
aktív tag

Nagyon köszönöm :R , utánanézek!

(#10147) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Kellene nekem egy olcsóbb alternatíva a Jabra 710 helyett. Tudtok valamit ajánlani? Bluetooth vagy/és USB csatlakozás, normális hangszóró és mikrofon. Videóhívásokhoz lenne használva laptopról, de kellene mindenhová 1db, a Jabra viszont elég húzós. Vegyek 410-es Jabra-t 30k körül, vagy van ennél olcsóbban is használható?

(#10148) szab13 válasza <Adamsky> (#10144) üzenetére


szab13
aktív tag

Működik :))

"Developer Options alatt érdemes keresgélni vagy olyan után, hogy "disable absolute volume"

Kikapcsoltam és láss csodát... mint borsó meg a héja :)

köszönöm :)

(#10149) <Adamsky> válasza szab13 (#10148) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szívesen! Még szerencse, hogy működött a kapcsoló. Az Emui-ba is ott volt, csak az ég egy adta világon nem csinált semmit a korábbi rendszereken. :(((

#10147 diegho
Ha, mindenáron ilyen konferencia cuccot keresel, akkor talán az Anker PowerConf ...
... lengyel raktárból 11:11-es kedvezménnyel, kuponnal, mennyiségi kedvezménnyel akár 4-et is vehetsz a 710-es árából ;)

[ Szerkesztve ]

(#10150) gtamate2 válasza <Adamsky> (#10149) üzenetére


gtamate2
veterán

Ez vajon kocsiba is jó 3,5" okosítóként? :U

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.