Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11251) Richard! válasza dave_gahan (#11247) üzenetére


Richard!
addikt

Ha levonom a két kábelt, akkor 148,54$/2db :)

[ Szerkesztve ]

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11252) kóóó


kóóó
aktív tag

Ha valaki esetleg tobbet rendelen Motion Plusbol ebben az akcioa arban akkor em egyre vevo lennek😁 :R

Üdv.: kóóó!

(#11253) borbar válasza carl18 (#11248) üzenetére


borbar
tag

Végül 22ezerre jött ki. A 177 USD-ból még lejött a 10 USD-os alis kupon, így 167-et fizettem, leosztva 74 USD a Motion+.
A két kábel a 6% diszkontért meg az okostelefonos fotók gyors letöltéséért kellettek.

(#11254) <Adamsky> válasza borbar (#11253) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na, erre kíváncsi leszek...
Attól tartok, hogy egy ekkora pakkot (2 hangszóró + némi apróság) tuti megfognak. De, ne legyen igazam!

(#11255) dave_gahan válasza borbar (#11253) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi, de egyrészt nem látom, h a linkelt 10 USD-os alis kupon oldalról melyik használható jelen esetben. Másrészt nem tiszta, ahogy Richard!-nál sem (de azért szintén köszi :)), hogy akkor is kijönne ilyen olcsóra a Motion Plus /db, ha nem valasztok kábelt? Csak mert OK, h 74 USD-ra jön ki maga a hangszóró, de valójában többet kellene kifizetni számomra szükségtelen kábelre, tehát a végösszeget tekintve nem járok jobban. Vagy vmit benézek. :D ;]

(#11256) Richard! válasza dave_gahan (#11255) üzenetére


Richard!
addikt

Mindenféle szir-szar nélkül:

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11257) Richard! válasza dave_gahan (#11255) üzenetére


Richard!
addikt

Érdekes, most elfogadta a 15 dodós kupont (TECH15), korábban csak az ötöset.
Csak a hangszórók:

Így már egész baráti, de továbbra is fosok megrendelni :W

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11258) dave_gahan válasza Richard! (#11257) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi! :)
Azért nem mered, mert Kínából érkezne? A lengyel raktárból megrendelnéd? ;]

Bennem közben Adamsky újra elültette a bogarat, így miután 1 hónapja nagyjából a Motion Plus mellett tettem le a voksom, most megint újrahallgatom a Motion Boom-os teszteket, illetve az azóta kijött új bemutatókat... :D :O :U ;] Azért az a basszus nagyon ott van! :Y

(#11259) Richard! válasza dave_gahan (#11258) üzenetére


Richard!
addikt

Yep, a vám miatt. Mennyi lehet az esélye, hogy átcsusszan 2 elég nagy dobozka? Amilyen szerencsém van, duplán is ráteszik... ;]

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11260) kmarci25 válasza Richard! (#11259) üzenetére


kmarci25
veterán

Kb semennyi...:(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11261) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Tegnapelőtt jött e-mail, hogy ma megkapom az Uboom- ot.
Elmaradt. Tegnap este Erfurtban volt, 60 km kb, csodálkozom, hogy nem kaptam meg :) .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11262) kóóó


kóóó
aktív tag

Ankert bekovetve uzenetbe kijott egy ajandekdoboz arra kattintva adott 3$os kupont.
Igy egy rendelesenel is mar letornazhato 78$-ra.
Igaz csak kinai raktar van, onnan meg nem merem en se vallalni az afa-t.... :W

Üdv.: kóóó!

(#11263) tokyo2 válasza Zamma (#11249) üzenetére


tokyo2
tag

Hát Uraim, 1960-ba éreztem magam, amikor is a sztereó hangzás életre kelt. Napjainkban annyira elterjedt a mono hangzás, akár a telokon akár a mi kedvenceinken, hogy el is felejtettem milyen tért és plusz élményt ad egy egy szám élvezeti faktorához ez a hangzás.
Ma jött meg a Tribit Strombox Micro-ból a 2. darab. Van rajta party pairing és stereo pairing..az elég sok többletet ad. Egy kicsit úgy éreztem, hogy erre a sztereó hatásra rá is játszik az elektronika elképesztően széthúzta a két oldalt. Nagyon nem bántam meg ezt a vételt így. Csak csendben jegyzem meg az Uboom-ból is jön a második :)

[ Szerkesztve ]

(#11264) <Adamsky> válasza tokyo2 (#11263) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... el is felejtettem milyen tért és plusz élményt ad egy egy szám élvezeti faktorához ez a hangzás." - működik az agymosás / átnevelés. A mai fiatalok pedig aztán végképp úgy fognak felnőni (a többség), hogy kb. fogalma nem lesz az "igazi" zenéről, ill. zenehallgatásról. Mindenhol - csak és kizárólag - a b@**ó mélyeket keresik. Amit pedig az utcán - akár egyedül - leművelnek ... ááá ... én ehhez már lehet túl öreg vagyok. Ha egyedül megyek valahová, akkor fej- vagy fülhallgató, ha haverokkal, akkor pedig nem kell a csim-bumm cirkusz.

(#11265) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Megjött ma az Uboom. Kolléganőimmel mindjárt ki is próbáltuk :D .
Jövő héten használom kicsit, aztán feltöltve nemsokára megkapja az unakahúgom.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11266) Lami66 válasza tokyo2 (#11263) üzenetére


Lami66
őstag

Valószínűleg az elektronika is rásegít a "térérzetre". A valódi térérzetet nem ebben az árkategóriában osztogatják sajnos. Nem alapszintű hangfalaknál (100+ ezer Ft) már lehet tapasztalni azt a hatást amikor a hangkép különválik a hangszóróktól. Mintha nem a hangfalból jönne a zene.
Manapság nemcsak a mono a divat hanem a multiroom is. Az embereknek nincs ideje ücsörögni és csak zenét hallgatni, és élvezni ahogy Angus elkezdi a szólót a bal oldalon és szinte látod magad előtt ahogy szóló közben átmegy a szinpad jobb oldalára. Ma inkább az a lényeg, hogy legyen jó minőségű és élvezetes a hangzás. De már nem kizárólag a zene van, hanem csinálnak közben valamit. Pl.főzőcskézés vagy bármi egyéb ténykedés közben a térhatás nélkülözhető, de a hangzásminőség nem.

(#11267) Zamma válasza Lami66 (#11266) üzenetére


Zamma
őstag

Ja, meg levágja magát a padlóra, ott pörögve szólózva... ;)
Bátyám elvitt, és én 8 évesen néztem meg a koncertfilmet, ...még az átkosban!

[ Szerkesztve ]

(#11268) Zamma


Zamma
őstag

Nem tudom hogy volt-e már, de a Tribit is kedvezményes anyusnapot tart, a maxsound plus pl 42 dolcsi [link]... meg egyéb érdekességek itt [link]. 7 euró még plusz a posta!

(#11269) dave_gahan válasza Zamma (#11268) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi, a Stormbox Pro-ra lett volna érdekes (bár ha jól látom, nem is lehet kosárba tenni), igaz, amennyire jó a speckója, nálam a teszteken elvérzett, nagyobb durranásnak tűnt, mint amilyen.

Egyébként attól tartok, egyhamar nem fogják megtölteni a Soundcore lengyel raktárait. A Boom már jó ideje nem is elérhető Alin, az európai Soundcore oldalon is szinte minden sold out. Ha jól látom, a Motion Plus már csak Alin elérhető kínai raktárból, a Motion Boom pedig csupán Amazonon és slussz. :O Előbi esetben rágódhatunk, h átcsúszik-e a vámon, az utóbbi pedig eleve drágább. ;] :((

(#11270) <Adamsky> válasza dave_gahan (#11269) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... attól tartok, egyhamar nem fogják megtölteni a Soundcore lengyel raktárait."
Miért nem kérdezed / kérdezitek meg az eladót?

(#11271) dave_gahan válasza <Adamsky> (#11270) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Már megtettem Ali üzenetben, de valszleg inkább más csatornát kellene választani... :D

(#11272) <Adamsky> válasza dave_gahan (#11271) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nem az az idegbajos kapkodós bagázs, de fognak. Nekem legalábbis már 2× is sikerült velük "chat"-elni. Ha, hétfőig nem jön válasz, akkor csak dobj nekik egy kérdőjelet. A lényeg, hogy folyamatos legyen a "ping" :D

(#11273) betegphiu válasza <Adamsky> (#11272) üzenetére


betegphiu
senior tag

Akkor ezt a Motion+ most nem is lehet rendelni sehonnan?

(#11274) dave_gahan válasza betegphiu (#11273) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Ahogy írtam, Aliról lehet, de csak kínai raktárról.

[ Szerkesztve ]

(#11275) Win-T


Win-T
senior tag

Üdv!

Kerti munka mellé keresnék egyszerű bluetooth hangszórót olyan 10-15k forint körül maximum. Nem kell nagyot szólnia nem akarom üvöltetni, de azért jó lenne ha nem lenne vállalhatatlan a hangzása.
Egyelőre a JBL GO 2 és a Media-Tech MT3145 BOOMBOX BT között vacillálok, de ha tudtok esetleg jobb megoldást ajánlani köszönettel venném. Előbbi sajnos nem fogad SD kártyát vagy pendrive-ot, amit jó lenne ha tudna, de végül is nem vágok eret akkor sem ha only bluetooth.

(#11276) B1T3 válasza Win-T (#11275) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Mac Audio BT Elite 2000. Árához és itthoni elérhetőségéhez képest igencsak jó hangzás és üzemidő jellemzi, és még memóriakártyát is fogad.

(#11277) Win-T válasza B1T3 (#11276) üzenetére


Win-T
senior tag

Na ez is tetszik, csak nem nagyon kapni már. Talán az Aqua-ban még elérhető, rápróbálok. Köszönöm a tippet!

(#11278) B1T3 válasza Win-T (#11277) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Igen, épp azért ajánlottam, mert láttam, hogy ott újra felbukkant. Kár, hogy úgy tűnik, lassan teljesen kifut, mert jól sikerült modell.

(#11279) hcol7 válasza Win-T (#11277) üzenetére


hcol7
senior tag

aqua "uzleti modellje" sokszor olyan, hogy kirakja a termeket, olcsobban a konkurencianal, azt jelezve, hogy raktaron, hogy berendeld naluk, aztan kiderul, hogy az a raktar valamifele "kulso raktar", es varhatsz 1-2 ezer ft-ert cserebe akar tobb, mint egy hetet is.
reszben kapcsolodik csak ide, hisz aztmondod mar csak naluk van, de a lenyeg, hogy ha onnan rendel az ember, celszeru rajul csorogni rendeles leadasa utan, es nemcsak varni a visszaigazolo emailben irt "fogadtuk, es hamarosan ertesitunk" bullshitre.
parszor mar mondtam vissza ottani rendelest, es inkabb megvettem mashol picit dragabbam, 1-2 nap alatti atvetellel.

(#11280) Win-T válasza hcol7 (#11279) üzenetére


Win-T
senior tag

Van némi félelmem nekem is, mert tényleg sehol máshol nem kapható, nem tudom ők honnan tudnának csodát tenni. Mindegy, berendeltem aztán majd kiderül.
Ha ez nem jön össze akkor más ajánlott cucc még esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#11281) dave_gahan válasza dave_gahan (#11274) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Hm, most néztem, van Motion Boom lengyel raktárról! :Y
Nemrég frissíthettek... :)

(#11282) Zamma válasza dave_gahan (#11281) üzenetére


Zamma
őstag

Jaja, a lengyelek berendeltek :C
máshol meg nincs... :Y

(#11283) Richard! válasza dave_gahan (#11271) üzenetére


Richard!
addikt

Tegnap én is megkérdeztem őket Facebook-on, de még nem látták...

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11284) carl18 válasza Zamma (#11249) üzenetére


carl18
addikt

A saját tapasztalatból ez egy kicsit overkill kijelentés. Tény szépen szól az Uboom de teljesítményben 2 darab se elég véleményem szerint kerti partira. És itt nem is azt értem amire a Party box 100/300 képes.

3-4 darab Earfun Uboom se képes úgy zöngeni mint 1 Dockin D Fine.
Az Absolut Bestbuy a 70 euros használt Dockin D Fine volt amazon raktárról. :D persze erre rámegy egy szállítási díj is de az jóval jobb vétel.

Kültéren kipróbáltam az uboomot de 80/100%-on se nagy dur és 5/10 méterről alig hallani.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11285) dave_gahan válasza Zamma (#11282) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Téves volt a lelkesedés... :( Nem rendeltek be semmit, mindössze 3 db volt elérhető, mostanra el is fogyott, talán visszavett termékek voltak... :F

(#11286) borbar válasza dave_gahan (#11285) üzenetére


borbar
tag

Május 12. Anker Ali Live Day. Elvileg a kilenc kedvezményezesen kínált termék között ott a Motion+.
Május 27. Anker Brand Fest az Alin.

(#11287) Richard! válasza borbar (#11286) üzenetére


Richard!
addikt

Ez egy jó hír, köszönjük <3
Remélem lengyelszki raktárból való rendelési lehetőséggel... :K
Amúgy még mindig nem válaszoltak a fészbúkos üzenetemre :(

[ Szerkesztve ]

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11288) dave_gahan válasza borbar (#11286) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi, kisebb-nagobb szünetekkel ugyan, de folyamatosan vannak akciók az Alin, éppen most is egész jó áron szerepel a Motion Plus. A nagy kérdés, hogy a Motion Boommal mi van, ill. ahogy Richard! is említette, hogy mikor lesznek elérheőtek a lengyel raktárból. :)

[ Szerkesztve ]

(#11289) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Ismerősömnek csajnak kéne 10-11k árkategóriában bt hangszóró.
Ezt a kettőt nézte magának. Nem nagy elvárása van.
Trust Zowy compact és Jbl go 2.
Kettő közül melyik érné meg jobban?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#11290) Richard! válasza dave_gahan (#11288) üzenetére


Richard!
addikt

Mondjuk van fent egy Motion+ aprón 30-ért, de tudjuk, hogy ali-n nem annyiba kerül... ;]

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11291) pècsimunkás válasza FoLey-v (#11289) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Az Earfun Uboom akciója még megy. 39 dollár a kupon kóddal.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11292) FoLey-v válasza pècsimunkás (#11291) üzenetére


FoLey-v
addikt

Külföldi nem játszik meg ez a kettő tetszik neki. Rózsaszín,ezüst színben tetszik neki.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#11293) pècsimunkás válasza FoLey-v (#11292) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ok.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#11294) dave_gahan válasza Richard! (#11290) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Tudom, láttam. :K Amíg a lengyel raktárról nem érkezik pro, v. kontra infó, nem akarom elkapkodni, no meg most éppen a Boom-ra vagyok inkább rákattanva (persze, ez napról napra változik...;]...fő a határozottság :O). Azért hajlok perpill mégis inkább a Boom-ra, mert egyrészt a Plusnak minden teszt szerint gyengébb a basszusa, másrészt valóban főleg kültéren lesz használatban. Nem vagyok egy ultimate bass fan, aki seperc alatt élvez a basszus vezérelt JBL soundtól :D, viszont az én old school, de elektronikusabb, darkosabb zenéimhez szintén kellenek a jó mélyek (Depeche Mode, Recoil, Vad Fruttik, Paradise Lost, U2, Placebo, Mesh, IAMX, The Gathering, Editors, NIN, White Lies, Rammstein, Front Line Assembly, Faith No More, Queens Of The Stone Age, Massive Attack,...) Persze lehet, h a Motion Plus-nál szintén meg lenne a wow faktor ilyen téren is... :Y

[ Szerkesztve ]

(#11295) carl18 válasza FoLey-v (#11292) üzenetére


carl18
addikt

Ezt a szín ígényt el kell engedni a hangzásért cserébe! :DBár lehet házilag is festeni ha annyia fontos.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11296) FoLey-v válasza carl18 (#11295) üzenetére


FoLey-v
addikt

Kettő közül melyik éri meg? ;]
Miket tudsz még ajánlani?
Gyere fel arra az oldalra ott is írtam neked. :P

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#11297) <Adamsky> válasza dave_gahan (#11294) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a Boom-ra vagyok inkább rákattanva ... "
Van egy rossz hírem.

#11296 FoLey-v
Ezzel, hogy a külföldi vásárlást kilőttétek tényleg csak a Trust és a JBL maradt. Sajna szerintem nem úszod meg, hogy meg ne hallgasd mindkettőt. Szerintem itt a topic-ban nincs olyan, aki hallotta volna az említett Trust hangszórót. Papíron elvileg több / jobb mint a JBL, 2 év gar. van rá. A másik oldala a történetnek, hogy ebben az ársávban szerintem szvsz. nincs igazi difi hangszóró és hangszóró között. Plusz úgy látom, hogy a fő szempont az, hogy "csini legyen".
Én ezt venném az amazon-ról. Jól szól, és mégsem fekete (igaz, nem is rószaszín v. ezüst).

(#11298) FoLey-v válasza <Adamsky> (#11297) üzenetére


FoLey-v
addikt

Esetleg játszhat külföld is ha hamar meg is jön. Tribiten én is gondolkoztam,mivel nekem is van ilyenem csak Go verzióban. Azt beviszem és megmutatom neki.
Még ezt találtam neki [link].
Meg Lamax termékek is vannak. Ha rajtam múlna tribitet venném,hiába JBL egy túlárazott termék. :(((

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#11299) dave_gahan válasza <Adamsky> (#11297) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Tudom, erről írtam fentebb, erre szintén rákérdeztem az Ankernél. Egyébként a lengyel raktáras kerdésemet totál félreértették, azt valaszolták, h az Amazon.de-t javasolják, ill. közvetlenül Lengyelországban nem értékesítenek termékeket, de vannak kiskereskedőik, keressek rá... :DDD Vicc. :W
Szóval egy kicsit bővebben kifejtettem nekik, hogy egyrészt az Alin (nem) kiválasztható lengyel raktárra gondoltam, másrészt az Amazonon sem a Plus, sem a Boom nem elérhető, ahogy a Soundcore eu oldalról sem, szóval vmi ellátási/logisztikai gondjaik lehetnek Európában, és hogy ez a szitu meddig tart? :F

[ Szerkesztve ]

(#11300) <Adamsky> válasza FoLey-v (#11298) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nekem is van ilyenem csak Go verzióban."
Ez az! Mármint az XSound Go, csak ez kék. Ha, ilyened van, akkor biztos tudod / tapasztaltad, hogy ennél nem igazán van jobb ebben az ár / méret kategóriában.

#11299 dave_gahan
" ... erről írtam fentebb ... " - lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de én csak annyit olvastam tőled, hogy a lengyel raktárban épp nincs. Most viszont úgy néz ki, mintha a termék forgalmazását szüntették volna meg.
" ... az Amazonon sem a Plus, sem a Boom nem elérhető ... " - nem ugyanazt nézzük? :)
Van az amazon-on minden (vagy lesz hamarosan. Pl. Boom május 6 után), csak nem olyan áron, amihez szoktunk.
Remélem nem akarják az Ali-s boltot leépíteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.