Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10301) Lami66 válasza <Adamsky> (#10300) üzenetére


Lami66
őstag

Ajánlhattam volna a Motion+ is, de a #10234-ben volt egy kérése:
"Örülnék ha Budapest környékén át tudnám venni személyes átvétellel"
Gondolom, nem futártól akarta átvenni, hanem megvásárlás előtt megpróbálni.

(#10302) KunEmber válasza <Adamsky> (#10300) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nem találtam hirtelen itthon offline boltban. Amúgy a 23 nem a db. számra vonatkozott, hanem az XB23-as névre. :)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10303) <Adamsky> válasza KunEmber (#10302) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Nem találtam hirtelen itthon offline boltban."
Hááát, Motion+ nincs itthon, de ha lesz is, akkor sem ilyen árban, mint ahogy pl. a napokban lehetett hozzájutni.
"Amúgy a 23 nem a db. számra vonatkozott, hanem az XB23-as névre."
Ja, OK :) Ettől függetlenül, szerintem azzal elégedettebb lettél volna. Te tudod miért ragaszkodtál az offline bolthoz. Én - főleg látatlanban (ha nem hallottam előtte valahol) - egyébként itthon is online rendelnék. Ha nagy a gáz (nagyon nem tetszik) vissza tudom küldeni. De, most már mind1.

(#10304) carl18 válasza KunEmber (#10298) üzenetére


carl18
addikt

Hát a hazai garancia azért egy elég jó érv volt mellette! :)
De mondjuk kicsit többért aliexpressről azért nem kicsit jobb lett volna az Anker.
Sajnos szerintem a sony legkisebb modeljével az a baj hogy az SRS XB21-től kezdte elégé sporoltak az akkumulátoron. 1X 18650-es cella hajtja, hát az miatt nem hiszem sokat fog birni.
Az XB 20 még 2X18650-es cella hajtotta. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10305) <Adamsky> válasza carl18 (#10304) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... 1X 18650-es cella hajtja (...) Az XB 20 még 2X18650-es cella hajtotta."
Így már minden világos. Csak néztem is, hogy ebben a videóban miért van 1 "hurka" ott, ahol szemlátomást akár kettő is elférne.

(#10306) carl18 válasza <Adamsky> (#10305) üzenetére


carl18
addikt

Persze, mondjuk látszik is a kialakítás gyárilag 2 cellát tárolna, de valami oknál fogva kisporolták belőle.
Még valahol olvastam is hogy panaszkodtak az XB 21-re hogy 1 óra alatt teljes hangerőn és Extra bass mellet képes lemerülni csontig.

Szerintem jelenleg ebben a formában semmi létjogosultsága nincs az XB 23-nak. Mindegyik versenytársa sokkal nagyobb akkumulátort rejt.
Az XB33 már sokkal jobban megéri jobban is szól, na meg ott 4X18650-es Celle van benne. 33-34E most itthon, de jocskán megéri a felárat a kisebb testvéréhez képest.

XB 23 szerintem fölösleges beruházás. :(

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10307) KunEmber válasza <Adamsky> (#10303) üzenetére


KunEmber
senior tag

"Te tudod miért ragaszkodtál az offline bolthoz."

Hát, figyi, épp másoddiplomázom, jogi egyetemen azért az finom. Harmadik baba úton nálunk. Munkatársam, 5 testvérem, anyám, apám, nagyanyám vírusos. Egyik gyerek ovija zárva. Home office. Nem akartam még mással is foglalkozni. :R

Amúgy online rendeltem, bolti átvétellel. Ha nem tetszene, menne vissza. De nekem jó.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10308) <Adamsky> válasza KunEmber (#10307) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sajnos mindenkinek meg van a maga keresztje. Tudnék én is mesélni...
Nálam pont ezért pörgött fel az online vásárlás. Örülök, hogy nem kell boltokba rohangáljak ilyenek miatt (ill. frászt! Bár ez lenne a legnagyobb gondolom!)
Na, mindegy! A születendő gyerkőcnek egészséget, nektek pedig sok boldogságot kívánok! :R

(#10309) KunEmber válasza <Adamsky> (#10308) üzenetére


KunEmber
senior tag

Így, így. Kösz mindent.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#10310) B1T3


B1T3
Topikgazda

Újra kapható egy helyen a Mac Audio BT Elite 2000.

Az áráért (jelenleg 8 ezer, de volt már picit olcsóbb is) szerintem igencsak jól szól (minden szempontot figyelembe véve zeneibben még a Flip 3-amnál is, üzemidőben is erős, árban pedig egy JBL GO szintjén mozog, csak azt körberöhögi), szóval ha valaki olcsón akar ilyen jellegű karácsonyi ajándékot venni, érdemes lehet megfontolni ezt is.

(#10311) carl18 válasza <Adamsky> (#10308) üzenetére


carl18
addikt

Hát minden esetre azért jó hogy Média Markban ki lehet a hangszórókat próbálni :)
Még pár éve voltam bent tesztelni őket, és hát sajnos az akkori Sony SRS szériát is végig teszteltem.
Szerintem is tök jó ez a online vásárlás, mert sokkal jobb készüléket is vehet az ember a pénzéért.

Ahogy elnézzem a Doss SOUND XL 20E alatt egy legjobb Budget hangszóró, Tronsmart helyet simán ajánlott. De Charge 4 helyet is ott a Anker Sound Motion plus.
Az XB 23 szerintem még igy akciósan kiemelkedő ajánalatt, főleg a fent emlitett hangszórók mellé rakva. De a hangszórók nagyrésze elveszti a létjogosultságát, főleg mióta az Anker kidobta azt a Super hangszórót! :R
Remélhetőleg egyre többen vesznek majd a feltörekvő márkáktól, igy majd talán a többi gyártó észhez kap hogy nagy érdemben fejlődést érjenek el.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10312) carl18


carl18
addikt

Üdvözlet! :) Na most én jöttem egy kis segitségért, ugyebár meg van még a JBL Charge 2+. Szóval az a gondom hogy ezen be kapcsolták a Low Freqvency módot, mielőtt hozzám került volna. De most az a fő problémám hogy minden bekapcsolásnál bekapcsol magától. Igy minden bekapcsolás után 15 másodpercig nyomva kell tartani azt a gomb kombinációt.

Esetleg erre létezik valami megoldás?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10313) m3ss


m3ss
veterán

hello
20k-ig milyen bt hangszorot ajanlotok? kicsit nagy a valasztek, nezegetem az itt irogatott ankereket is, doss-t, tronsmartokat..igy hallgatas nelkul nehez donteni. kulfoldi rendeles is szoba johet ha az eri meg, de inkabb hazai szamlas.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#10314) B1T3 válasza m3ss (#10313) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Ha mindenképpen 20 ezer alatt akarsz maradni, a legjobban a Doss Soundbox XL-lel jársz, kicsit kibővítve a kereted pedig 30 ezer alatt megúszhatod az Anker Soundcore Motion+-szal.

Szerk.: hm, a Doss ára felkúszott 20 ezer fölé. Itthonról talán a Divoom Onbeat-500 2G tűnik még értelmes ajánlatnak ebben az ársávban.

[ Szerkesztve ]

(#10315) carl18 válasza B1T3 (#10314) üzenetére


carl18
addikt

Divoom helyet inkább a Doss SOUND XL-t, azzal csak jobban járna ha már 20E forint a hattár.
:R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10316) m3ss válasza B1T3 (#10314) üzenetére


m3ss
veterán

lehet 20-30 is, itthoni vasarlast azert preferalnam, mert el tudom szamolni meg vissza tudom kuldeni. nem volt meg bt hangszorom es eleg haklis vagyok hifinel a hangminosegre, szoval nem tudom mennyire fogom ezeket szeretni...legalabb el tudnek allni itthon. egyszer hallgattam ilyen bt-s hangszorot, szabadteren vmi nagy 60-80+ ezres jbl-t es a testes melyet leszamitva rettenetes "dobozhangja" volt. zomeben bent hasznalnam kis zajkeltesre raadasul ritkan, de ha vallalhatatlan jo lenne visszakuldeni.
viszont soundcore motion+ meg doss xl is csak kint van, elobbi meg mar olyan arkategoria hogy le is vamoljak gondolom, ennyir erovel itthon 40+ezres hangszorokkal is ugyanott vagyok.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#10317) Acélfarkas válasza m3ss (#10316) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Tévedsz, EU-n belül nincs vám. És a kb. 30k-s árban már az áfa is benne van. Amazon.de oldalról rendeld meg, és max. 1 héten belül kézhez is kapod. Én pl. a rendelés utáni 3. napon már kézhez is kaptam.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#10318) <Adamsky> válasza m3ss (#10316) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Neked a Motion+ való ... lenne. Csak most egyfelől újra elég drága lett (jó érzékkel megvártad a nagy akciók 11:11, péntek 13 végét :) ), másfelől a népek kinullázták a lengyel raktárat, így Kínából most tényleg csak drágán, és - jó eséllyel vámmal terhelten - tudnál csak vásárolni.
B-terv az amazon (.de → ez is vámmentes). Én nem tudok neked itthon jó hangszórót ebben a sávban mondani.

[ Szerkesztve ]

(#10319) m3ss


m3ss
veterán

Értem, mennyiért mentek 11.11-en ezek?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#10320) <Adamsky> válasza m3ss (#10319) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Kis szerencsével (plusz kuponnal, amit azért nem nehéz összeszedni) ~22,5e Ft. (szállítással, lengyel, áfa és vámmentesen). Most Kínából ugyanez 96,55$ + sarc, ha megcsípik (ezt pedig szvsz. tuti megcsípnék, mert nem egy pendrive méretű cucc).
Amazon.de: 99,99€ + 9.88€ (csomagküldés). Nem vicceltem, mikor azt írtam, hogy sikerült a legrosszabb időpontot választanod. Ha, nem sürgős, akkor szvsz. várj.

(#10321) m3ss válasza <Adamsky> (#10320) üzenetére


m3ss
veterán

ok. ez a motion+ szimpi tesztek alapjan. viszont a kozel 40e ft-os amazonos ar kevesbe. annyira nem surgos, varok akkor hatha akciozzak meg vmikor.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#10322) balpis válasza <Adamsky> (#10320) üzenetére


balpis
őstag

kettőt vettem az Alin, lengyel raktárból. 42 306,70Ft volt a pár.
Ha nem sürgős, várj, szerintem lesz itt még akció 1-2 hónapon belül... Ha más nem, év elején.

(Bocs, m3ss számára írtam az infot...)

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#10323) carl18


carl18
addikt

Akit érdekel Amazon.de Anker Soundcore Motion + most (Hétfő Éjfélig) 70 Euro. :)
Igazán jó árérte, de csak éjfélig tart az akció szóval akinek kell az még ma rendelje be.
Esetleg van más is, Tribit Maxsound Plus 42 euro, Xsound GO Ugraded 16 watt 26 euro,Stormbox 36 euro.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10324) m3ss válasza carl18 (#10323) üzenetére


m3ss
veterán

na a legjobbkor tevedtem a topicba :) koszi a segitseget mindenkinek :R

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#10325) Kalandor válasza carl18 (#10276) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

:W
Régóta vennék valamit, de egyszerűen akárhány tesztet nézek meg, mindig a Dockin D Fine-hoz (sima vagy + mindegy) jutok vissza én is (ami persze nem olcsó, de legalább már nem is kapható).

(#10326) <Adamsky> válasza Kalandor (#10325) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mi a gond? Sokallod az árát? Most kemény 90 Eur volt pár napja ...
Egyébként carl18 lehet átpasszolja neked (a "simát"), ha ez a szíved vágya :D

[ Szerkesztve ]

(#10327) carl18 válasza Kalandor (#10325) üzenetére


carl18
addikt

De még mindig árulják amazonon az első 2 generációt. Sima és a D Fine plust, nekem is holnap jön a plus verzió. Igen van úgy az ember szeme megkivánja az új terméket, de hát hogy is mondjam ha nincs akkor nincs mit venni.

Én is teljesen elvagyok a Dockinnal most lesz a sima 1 éves, mondjuk az biztos ami bejön nagy részt hazai piacra egyik se versenyez a D Fine-al. A T6 Max is bőven elvérzik ellene, akkor jön a Tronsmart Mega pro de hallanom se kell hogy tudjam az is kikap tőle. :R
Havernak van Xtreme 2 az már versenyképes ,de hát mennyivel drágább.?
Szóval idáig csak a JBL volt az amit egylapon emlithettem vele.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10328) Kalandor válasza <Adamsky> (#10326) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Lemaradtam róla, nem láttam.
Használt simát már nem vennék az akku miatt.

[ Szerkesztve ]

(#10329) carl18 válasza Kalandor (#10328) üzenetére


carl18
addikt

Nem akarom dicsérni az enyém de 1 év alatt kb 15-20X volt maximum töltve, és lehet sokat is irtam vele. ;] Mert volt 1 töltéssel elment 1-2 hétig is ha keveset hallgattam.
Múltheti mérésem 53% hangerőn 14 óra 32 percet ment, szóval azért nem mennek könnyen tönkre a litium akuk. Egy 4-5 éves hangszórónál megértem hogy parázik az ember az akku miatt.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10330) B1T3 válasza Kalandor (#10325) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Mik pontosan az igényeid, amelyek miatt nem tudsz dűlőre jutni?

(#10331) EnterR válasza carl18 (#10280) üzenetére


EnterR
veterán

Olvasom itt az Earfun Go tapasztalataidat és ott tartok, hogy be kéne szereznem egyet. Van itthon egy JBL Flip 5, kellene a másik helyiségbe (egy kisszoba) is egy hangkeltő. De nem Flip áron.

Earfun Uboom jó lehet? Még a Tronsmart T6 Plus-t nézegettem, de ha ennyire bestbuy ennyiért a Uboom, nem is kérdéses a további.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#10332) Kalandor válasza B1T3 (#10330) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

- zenehallgatásra, a basszus nem fontos
- a méret/súly mindegy
- akkuidő mindegy, de jó lenne ha menne tápkábelre kötve is
- 3.5 jack jó lenne
- a hangerő és a hangminőség kettőséből mindenképp a hangminőség
- nettó 20-35e környéke
- ha megunom, el lehessen adni (vannak brandek, amik szinte eladhatatlanok)
- fontos az ár/érték arány: inkább veszek valamit 20-ért mint egy picivel jobbat 30-ért. Ha 30, legyen 30, de tudjon is annyit, ne csak szimplán kicsit jobb legyen.

(#10333) B1T3 válasza Kalandor (#10332) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Igazából ezeket tényleg a már sokat emlegetett Anker Soundcore Motion+ és a Dockin D Fine tudja lefedni, bár utóbbi sajnos meghaladja a keretedet a múltkori ütős akció nélkül.

(#10334) Kalandor válasza B1T3 (#10333) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Most ennyi a Dockin D Fine + az amazon.de-n:

Artikel:EUR 122,15
Verpackung & Versand:EUR 14,18
Gesamtsumme:EUR 136,33
Gutschein eingelöst:-EUR 26,87
Gesamtbetrag:EUR 109,46

Erre gondolom ÁFA/VÁM sincs, ha Berlinből jön.

[ Szerkesztve ]

(#10335) Cyborg válasza Kalandor (#10334) üzenetére


Cyborg
őstag

Az Anker meg olyan 80€ környéke.

A döntés a tiéd, rosszul egyikkel sem jársz.
Mindkettő jó, a dockin nagyobb, nehezebb, ezáltal hangosabb, de az meg nem szempont, uh vedd, amelyiket valamiért szimpatikusabbnak találod.

[ Szerkesztve ]

(#10336) B1T3 válasza Kalandor (#10334) üzenetére


B1T3
Topikgazda

VÁM természetesen nincs, de a magyar ÁFA miatt a végösszeg egy picit még emelkedhet, mert a rendelés összesítésénél sajnos már azzal számol az Amazon.
Egyetértek Cyborggal, egyikkel sem jársz rosszul, de azt azért hozzátenném, hogy az Ankert sem kell félteni hangerőben, simán a JBL Charge-ok mellé tehető ilyen szempontból.

(#10337) vicces válasza Kalandor (#10334) üzenetére


vicces
addikt

az anker még most 69€. én erre az árra vártam, de csak nem adták ennyiért. én 79-ért vettem. igaz az első nálam megadta magát, de ennyiért nagyon megéri.

[ Szerkesztve ]

:)

(#10338) carl18 válasza EnterR (#10331) üzenetére


carl18
addikt

Hát egy adott keretig elég jó hangszóró az Earfun go, még most se rossz vásár az tény. De ha kompakt méret, talán a Tribit Xsound go ugraded version már jobb is mint az Earfun go. Oluv tesztjében nagyobb hangerőn se vette vissza a mélyet, ami az Earfunban nagy hangerőn elment.
Fürdés közben az earfun go-ról megy a zene, néha pislogok fél hangerőn ha jól helyezi el az ember milyen szép részlet gazdag a hangzása.

A Tronsmartot én nem ajánlok felejtős, helyete mindenkép az Uboom.Itt nincs fizetett promoció :D

Amúgy összehasonlitottam ma a Dockin haverom Xtrem 2 hangszórója ellen, az Xtreme 2 azért érződött hogy mélyebre megy 10-15hz-el talán.
A Dockin nem mely olyan mélyre mint az Xtreme 2, igy mély hangokban veri a Dockin.
De összesitett hangképben egész jól megállja a helyét :)

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10339) EnterR válasza carl18 (#10338) üzenetére


EnterR
veterán

Uboom-ról elmondhatók hasonlók, vagy azt nem ismered? T6 helyett venném, még jobban is tetszik. Ha ennyiért kihozza a maxot, akkor rendelek egyet.

PSN ID: marquuard

(#10340) carl18 válasza EnterR (#10339) üzenetére


carl18
addikt

Oluv oldalán összehasonlitottam, a Tronsmart T6 volt nekem ,haveromnak T6 Plus.
És hát nem tudom néha a Trons hangja elég sokszor volt gagyi vagy torz.
Élőben teszteltem, és hát nem igazán merem úgy ajánlani hogy áldásom adjam rá.
Az Uboom oluv összehasonlitó oldala szerint sokkal szebben szól, nagy hangerőn is torzitja a basszust. Itt a link hallgasd meg magad, és tudsz dönteni. [link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10341) gtamate2 válasza Kalandor (#10334) üzenetére


gtamate2
veterán

Igazából csak sajnálod rá a pénzt, mert lehet nincs is szükséged rá. Először el kellene dönteni, utána vásárolni, mert nem lesz jó vége :)

*Sn0w

(#10342) carl18 válasza gtamate2 (#10341) üzenetére


carl18
addikt

Szerintem akción belül elégé megéri rá beruházni, végül is a Dockint rá lehet kötni Jack csatlakozon keresztül számitógépre is. Én is volt hogy filmet néztem rajta, a részleg gazdagság miatt hatalmas élmény volt.

Persze elsőnek el kell dönteni hogy kihasználja-e az ember, de az se jobb ha mindig csak agyal a témán vágyik rá, de sose vásáról.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10343) gtamate2 válasza carl18 (#10342) üzenetére


gtamate2
veterán

relatív, hogy mi éri meg. Akinek otthon van egy több százezres rendszere és sosem mozdul ki, annak teljesen felesleges pl :)

*Sn0w

(#10344) <Adamsky> válasza gtamate2 (#10343) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... sosem mozdul ki ... " - ja, annak viszont elég egy vezetékes telefon is :P
Hogy, kinek mi éri meg, azt neki kell eldöntenie. De, ha vannak igények és nincs pénz, akkor nem a termék sz@r. Ma már szinte minden kategóriában meg lehet találni a "best buy"-t, ha az ember nyitott szemmel jár.
Az tény és való, hogy aki egy használt autó áráért vesz pl. hangszóró kábelt, annak kicsit szűkebb a mozgástere. Bár annak egyébként is lehet kerülnie kellene a bluetooth-t ;)

(#10345) carl18 válasza gtamate2 (#10343) üzenetére


carl18
addikt

Hát nekem is van itthon rendes hifim (Sony) Amit általában itthon használok filmet nézni stb, a Dockin például hordozható célokra tökéletes vagy ha veszek fel egy új táncvideót kültéren.
De amúgy igazolom hogy nem mindig lehet kihasználni a hordozható hangszórókat, főleg most a korona virus idején. A Dockin súlya miatt azért nem is egy túl könnyen hordozható darab.
De szerintem ez az a kategória amit még magával tud vinni az ember komolyan gond nélkül. A Boombox Aiwa 9 például a 6 kg súlya miatt már nem kényelmes mozgolodni vele :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10346) carl18


carl18
addikt


Nos nagy nap a mai, megjött az új D fine plus. Alaposan körbe mértem a kettőt mind anyaghasználat mind hangminőség terén. Tetszik hogy a cég fejlődik és javitották az első verzió hiányoságait. :) Teljesen pozitiv a benyomásom.

Elsőként térjünk ki a külsöre, az új hangszóró 1953 gramm a régi 1978 gramm mérlegen pontosan. A Rács a hangszóró más anyagból van, körömmel megkopogtatva más a kongása. A Hangszóró oldalán a gumi bevonat anyaga megint más, az első D Fine gumiboritása elég szépen gyüjtötte a karcokat.

Főként azért emelném ki a hangszóró rácsát, mert az első D fine hátsó rácsa bizonyos mélytartományoknál igen recseg vagy rezonál. Ami kicsit képes rontani a zenei élményen. Az új D fine ugyan annál a zenénél, már nem rezonál be.

Akkor az új fekete gombok a szürke helyet alapból jobban néznek ki esztétikai szempontból. Az oldalsó fekete szürkés fekete részek is az újon mint ha sötétebb árnyalatot kaptak volna. A Fő legjobb fejlődés hogy ez szinnel világit a D fine plusz az akkumulátor állapotáról. Zöld 50-100% között- Sárga 20-50% között- Piros 20% alatt.

A Régi D fine csak az alacsony feszültséget jelezte piros szinnel, igy fogalma se volt az embernek mennyi lehet benne vajon.

És akkor térjünk ki a hangra, gondolom ez érdekel úgy is mindenkit. Azonos hangerőn, azonos zenével valóban szebben részlet gazdagabban szól az új verzió. :)
Összpontositottam, és valahogy most olyan tartomány is kijön az új verzióból ami a régiben hiányos volt. Az új verzió hangja teljesebb, valahogy kapott kis közép tartományt is amiből a régi verzió hiányos volt.
Mind kettőt hallgattam és az új verzió hangja tényleg élvezhetőbb.

1 éve meg van a D Fine igy a hangját elégé megszoktam, ezért bármilyen változást a hangjában észreveszek. Igy az új verzió mondhatjuk valóban új, én azt hittem csak a bluetooth modult és az akkut bővitették. :)

De ez engem is meglepett hogy az anyagokat is cserélték a hangszóró külsején, szó szerint a D Fine első verzió mindegyik hiányoságát, vagy problémáját megoldották.
Kellemes meglepetés ez számomra, nagyon tetszik ez a hozzá állás :)
Tetszik hogy figyeltek a visszajelzésekre, és orvosolták mindet.

Igy összeségében, szerintem megéri a felárat az új verzió. Már a rezonálás elmaradása is mosolyt csalt az arcomra. :) És az új hangszóró még be sincs járatva, majd végig tolom ezen is az 53%-os hangerő tesztet és kiváncsi vagyok mennyivel bir többet az a régihez képest.
Hát én ha most értékelném akkor nyomok egy ajánlott minősitést ennek a hangszórónak. :R
A Régi D Fine 10/8,5 értékeltem volna
D FIne Plus meg 10/10

Persze ez csak a Rövid véleményem, az első benyomás pozitiv.
Majd a hosszú távú használat esetén még lehet irok róla frissitést.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10347) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sziasztok!
Tudtok esetleg hangszórót ajánlani az alábbi szempontokkal:
– 15e környékén,
– inkább legyen a szép hang, mint nagy,
– nem szempont a combos basszus, ha kiegyensúlyozott,
– legyen hordozható?

Simán elképzelhetőnek érzem, hogy lehetetlent kérdezek, de hátha...
Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(Testvérem egy Blitzwolf BW-AS2-t rendelt banggoodon 17-ért nemrég, de sajnos arról az akcióról lemaradtam....)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10348) B1T3 válasza Dr. 444Hertz (#10347) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Kuponnal továbbra is 16600 Ft-ra jön ki EU raktárból.
A másik opció a Tribit Maxsound Plus a német Amazonról.

(#10349) Dr. 444Hertz válasza B1T3 (#10348) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Na én ezekhez a kuponokhoz nem értettem eddig...
Köszönöm :)
Tribit is jó ajánlatnak tűnik, még egy gyors fejtörést végigfuttatok :R

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10350) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!
Bluetooth hangcuccot keresek TV-hez, mert sajnos az új TV nem rendelkezik fejhallgató kimenettel, így a régi hangcuccomat nem tudom csatlakoztatni hozzá. :(
Nem akarok sokat rákölteni, mert a TV így sem volt kevés, így a következőket néztem ki:
- Proda 22 Soundbar (Most edigitálnál 5990)
- kínából valami pl ez, vagy ez. Esetleg ez.

Esetleg valamelyik ismeri valaki, vagy a paraméterek alapján, tudna tanácsot adni, hogy melyiket érdemes megvenni?

90%-ban filmnézés, 10% zenehallgatás.

Előre is köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.