Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) kenwood


kenwood
veterán

Ha JBL got szeretnek ugy upgradelni, hogy a hangero elegendo, de sokkal szebb hangokra vagyom, akkor mik az opciok ?
Foleg elektronikus,de nem csak house/techno, hanem breakz, triphop, meg acid jazz is.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11552) Mauzes válasza kenwood (#11551) üzenetére


Mauzes
őstag

Erre csak egy költségkeret alapján tud bárki javaslatot tenni, hiszen tengernyi termék van a JBL Go felett (szinte az összes).

(#11553) Lami66 válasza kenwood (#11551) üzenetére


Lami66
őstag

Akkorka méretben semmi nem fog jól szólni. Akadhat olyan ami max egy picit jobban szól mint a Go, de az még mindig gyatra lesz. Egyetlen kivétel van: a Minirig, ami méretéhez képest nagyságrendekkel jobb, minőségibb mint a Go. Sajnos nagyságrendekkel drágább is, 50 ezer Ft körüli az ára. És nehezebb is: 79 deka. Viszont ha figyelembe veszem, hogy azt írod: SOKKAL szebb hangokra vágysz, akkor csak a Minirig marad. Vagy el kell engedned ezt a méretet és literes palack méretben 30 ezer körül már nagyon jó hangszórót tudunk ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#11554) kenwood válasza Lami66 (#11553) üzenetére


kenwood
veterán

Igazabol a meret nem szamit, csak egy tarsashaz udvaran szolna, oda meg a Go hangereje is sok, igy nagyobb csak akkor johet szoba,ha a meret nem noveli az arat.

Azt azert cafolnam, hogy minden jobb a Go-nal, mert a noti/mobil beepitett hangszorojat csunyan elveri mar ez is

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11555) Richard! válasza kenwood (#11554) üzenetére


Richard!
addikt

11-ért van Soundcore 3 az apróról :)
Vagy ha pedig hasonló méretben keresel, mint a jbl, akkor ott van a Soundcore Mini 3. AliExpressről pár nap alatt ideér.

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11556) Lami66 válasza kenwood (#11554) üzenetére


Lami66
őstag

Talán félreérthető volt, nem úgy értettem, hogy minden jobb mint a Go. Csak ami esetleg jobb nála hasonló árban/méretben, az nem sokkal jobb. Ami látványosan jobb, az bizony más ársávban mozog, pl. Beoplay P2, Bose Soundlink Micro.
Az nem jelent semmit, hogy egy hangszóró 5x akkora hangerőre képes. Azt is lehet kis hangerővel hallgatni, legalább sokkal tovább bírja.

(#11557) hcol7 válasza kenwood (#11551) üzenetére


hcol7
senior tag

szimpatikus a felsorolt "felhozatal" ; )

(#11558) Sys85


Sys85
veterán

Sziasztok!

Mivel google keresésem nem járt sikerrel (vagy csak én voltam béna),így ide jöttek egy kis segítségért.

Esetleg tudja valaki itthon merrefelé érdemes keresgélni 12V-os töltőkábel után egy JBL Partybox 310-hez?
Nem feltététlen kell gyári,utángyártott is jó lenne.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11559) hcol7 válasza Sys85 (#11558) üzenetére


hcol7
senior tag

ez engem is erdekelne.

(#11560) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ugrik a BT hang projekt, lehet, hogy új mosógépet kell venni... :O :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11561) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Még a mosógép előtt néztem, hogy már feltűnedeznek a SPAR-os extreme 3k az apróhirdetésekben... :W - mindegyis most nekem, de hihetetlen, hogy hogyan tudják megcsípni a (kijelölt) boltonkénti 1-2 darabot... :(((

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#11562) kenwood válasza koncsik (#11561) üzenetére


kenwood
veterán

Ott dolgoznak ? :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11563) Mauzes válasza koncsik (#11561) üzenetére


Mauzes
őstag

A pontokat is árulják az aprón, tudok olyanról, aki már az első nap eladott 30 db telenyomott pontgyűjtőt. Láttam a tele guriga JBL matricát, amit elhozott a boltból... :)

[ Szerkesztve ]

(#11564) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok nektek is ilyen csomaggal hozta az MPL ki az Anker hangszorot? :F

Üdv.: kóóó!

(#11565) Acélfarkas válasza kóóó (#11564) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ez elég takarékos megoldás. Igénytelen, ez jut eszembe az ilyen postázási módszerről.

Nekem szerencsére szépen be volt csomagolva annó.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#11566) <Adamsky> válasza kóóó (#11564) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem még volt egy külső - gyakorlatilag 100%-ban passzoló - doboz. Szóval, maga a hangszóró doboza teljesen érintetlen volt. Gyorsan lőttem két képet.

... de nekem nem most jött. Ha zavar és/vagy sérült a cucc, akkor szerintem kérdezz rá az eladónál. Hivatkozhatsz a képeimre, hogy régebben így jött tőlük ugyanaz a hangszóró.

[ Szerkesztve ]

(#11567) kóóó


kóóó
aktív tag

Nem serult szerencsere igy nem banom, csak nagyon igenytelen igy kiszallitani....

Üdv.: kóóó!

(#11568) Richard! válasza kóóó (#11564) üzenetére


Richard!
addikt

Nekem is így érkezett. Furcsa, hogy nem Lengyelországból, hanem a németektől. Kár, hogy a Soundcore 3 nem jött meg, pedig ugyanonnét rendeltem :(
De amúgy kegyetlenül szól ez a Motion+. Minden várakozásomat felülmúlta. Nagy tiszetl az Ankernek! :C

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11569) aujjobba


aujjobba
addikt

AirPlay kepes hangszorora van ajanlas, amit parban tudnek stereo set-nek hasznalni?
Ugyanezt BT-on vagy Wifi-n is jo lenne ha tudja, hogy a nem airplay-es telefonok is tudjak hasznalni.

(#11570) Zamma


Zamma
őstag

Nekem is megjött a Motion+ ma reggel, hasonló módon "csomagolva", azaz csomagolatlanul... Nekem sem volt olyan sérülés ami érintette volna a terméket - de a doboz imitt-amott igencsak viseltes. :F
Rá sem merek gondolni, hogy mi lett volna ha Kínából jön... Nah!
Sebaj, a hangzás kárpótol mint állat! :D
Ez egy jó vétel volt kéremszépen! :C
Köszönöm az ajánlóknak!!! :R Anker rulez! :))

[ Szerkesztve ]

(#11571) Lami66 válasza aujjobba (#11569) üzenetére


Lami66
őstag

Kb mennyit szánnál rá?

(#11572) aujjobba válasza Lami66 (#11571) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem is tudom, 50ezer körül a kettő.
De ha így esélytelen mondhattok drágábbat is.

(#11573) Lami66 válasza aujjobba (#11572) üzenetére


Lami66
őstag

A fórum sztárja, az Anker Motion+ az egyik javaslat. A két darab kb 60 ezer Ft. aktuális akciótól és kuponoktól függően. Hazánkban nem kapni. Amazonról vagy aliexpress európai raktárból lehet rendelni. Tud airplay-t, bluetooth, és sztereóba párosítható. Wifi nincs benne, az a multiroom hangszórókban van. De azok a duplájába kerülnek, cserébe komplett szolgáltatásokat tudnak, pl. önálló Spotify streamelés, egyéb eszköz (pl. telefon) nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#11574) aujjobba válasza Lami66 (#11573) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez lenne az?
Az oldal szerint nem tud AirPlay-t, és máshol se találok erre utalást.

(#11575) Lami66 válasza aujjobba (#11574) üzenetére


Lami66
őstag

Igen az lenne az.
Elnézést kérek! Tényleg nem tud airplay-t. Valószínűleg az tévesztett meg, hogy a honlapjukon még airplay fórum is van ( [link] ).....mondjuk nem olvastam bele.....eddig. Szóval az airplay a wifit használja adatátvitelre (most már ezt is tudom). Ebből következik, hogy a sima bluetooth képes hangszórók közül egy sem fog tudni airplayt, még a legdrágábbak sem. Maradnak a multiroom hangszórók. Ez viszont zsebbevágó dolog lesz így, mert a legolcsóbb (szerintem már ajánlható) hangszóró is 60 ezer Ft. és az csak 1 darab. Párban már 120.
A teljesség igénye nélkül pár típus amivel nem fogsz mellé (és tuti tudják az airplayt :) ):
Riva Arena
Sonos One
Denon Home150
Harman/Kardon Citation One MKII

(#11576) aujjobba válasza Lami66 (#11575) üzenetére


aujjobba
addikt

Ezt ismeritek? IKEA symfoniks.
Elvileg Sonos a bele, AirPlay + wi-fi.

(#11577) Lami66 válasza aujjobba (#11576) üzenetére


Lami66
őstag

Sonos a bele. Nem tud bluetooth-ot, ezért itt nem szokott szóba kerülni. És neked is csak részben felel meg, mert a bluetooth csatlakozást is kérted.

[ Szerkesztve ]

(#11578) aujjobba válasza Lami66 (#11577) üzenetére


aujjobba
addikt

Fenébe, itt bukik a dolog sajnos, valóban.
Az itthoni almás eszközök és az LG TV tud airplayt, de a droidok nem.
Köszi a tippeket, a többit meglesem.

(#11579) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Sziasztok!

Varhato a kozeljovoben Anker soundcore boost akcio valahol? Alin a legolcsobb vagy van mas forras?

[ Szerkesztve ]

(#11580) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Egy Go+Play mellé szeretnék egy hordozhatóbb hangszórót. Nem rég vettem egy Tronsmart T6 upgraded edition-t. Sajnos ennek picit sem tetszik a hangja. Tudtok ajánlani valami jó telthangzású hangszórót?

Köszönöm a segítséget! :R

(#11581) Sys85 válasza hkari (#11580) üzenetére


Sys85
veterán

Egy max árat ha mondasz,talán könnyebben lesz ajánlás. :)
Amúgy most a bestbuy az Anker Soundcore Motion+.
Cirka 30k Alin Lengyel raktárból ingyen szállítva.
Simán jobban szól mint a JBL Charge 4,vagy az 5 2x ennyiért.Ha vársz egy kicsit,akkor cirka 2nap múlva 3 rugóval olcsóbb lesz.
[link]

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11582) hkari válasza Sys85 (#11581) üzenetére


hkari
őstag

Ez a 30-40 környéke még okés. Neked van ilyen? :) Szép telt a hangja? Nekem a JBL hangzása kicsit sem tetszik. Puffogós mély és harsány magas amit én hallok. A Go+Play igazi megváltás volt az xtreme utan :)

(#11583) Sys85 válasza hkari (#11582) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem nincs,egy ismerősnél hallottam.Nekem sokkal jobban bejött a hangja mint a JBL-é.
Viszont itt van akinek van ilyenje,részletesebb beszámolót a tulajoktól kaphatsz.
Amúgy én jövőhéten szándékozok rendelni.
Munkahelyen és a garázsban eddig egy Blitzwolf BW-F4 szolgált,ez megvan több mint 4 éve,mostmár viseltes és az akkuja is harmatos,kiszolgálta az idejét.
Baráti összejövetelekhez lett egy JBL Partybox 310,de azt nem tudom mindenhova könnyedén vinni,ezért lesz ez az Anker nekem is.

"A Go+Play igazi megváltás volt az xtreme utan "
Ezen nem csodálkozom.A JBL inkább tipikus fiatalos hangfalakat gyárt,erős és nem túl kifinomult V karakterrel "csak szóljon mint az állat" ,a HK egy teljesen más célcsoportnak szól teljesen más hangkarakterrel,hiába egy cégcsoport gyártja mindegyiket.Nekem is inkább A HK hangja jön be.Az Onyx Studio 6 tetszik,de az megint olyan macerás cipelés szempontjából,azt nem dobom csak úgy be a hátizsákba/motoron a topcase-be.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11584) Richard! válasza hkari (#11582) üzenetére


Richard!
addikt

Szia!

Nekem ilyen van. Igaz nincs összehasonlítási alapom, de eszméletlenül jól szól. Vétel előtt rengeteg YouTube tesztet néztem és vakon vettem meg, de nem csalódtam. :)
Mellesleg van nálam eladó, nem 30K-ért... :B

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#11585) Zamma válasza hkari (#11580) üzenetére


Zamma
őstag

+1 Motion+ - nekem (is) nagyon bejön! ;) :C

Hang összehasonlításul 2 link Oluv bátyótól:
[link]
[link]

(#11586) Npeter25


Npeter25
tag

Sziasztok.
7-8 e. ft körül mi lenne a bestbuy? akár EU raktaras rendelés is szóba jöhet. Nincs semmi extra igény.
Alin lengyel raktárból Tronsmart t2 plus van 8000ert .

(#11587) embe válasza Npeter25 (#11586) üzenetére


embe
nagyúr

Volt ilyen Tronsmartom. Egy probléma volt vele: nem lehetett szép fokozatosan állítani a hangerőt. Az én fülemnek kellemes hangerőnél nagy volt az ugrás állítás során. Egyébként hangra, kivitelre bejött.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11589) tokyo2


tokyo2
tag

Új hangszóró dealer a piacon 😝😎 Van gazdája az összesnek! Szépen kartonban ahogy kell!

(#11590) tokyo2 válasza tokyo2 (#11589) üzenetére


tokyo2
tag

Kép nem ment át, vacakolt velem a fórum... Sry

(#11591) Tigerdavid


Tigerdavid
csendes tag

Nekem is ma jött meg a két Motion+-om. A Q30-as füles már előtte. Annak is remek hangzása van.
Most a hangszórókat tesztelem és nincs rá panasz. Szépen szólnak, a basszus is jó, bár lehetne jobb is ha finomhangolom,de már az alap beállítás is szép.

Olvastam és valóban így van, hogy TV-nél késik a hang. Telefonon még nem néztem, hogy mennyit késhet a videóhoz képest, de TV-nél érezhető. Most erre keresek megoldást. (Ha esetleg valaki tud rá azt megköszönném.)

A sztereó-s párosítás könnyen megy és szépen szólnak, nincs csúszás.
Megérte egyszerre kettőt venni, mert brutál amit tudnak együtt.

Annak ellenére, hogy jól szólnak a Motion Boomon elfogok gondolkozni és nézni fogok teszteket. Ha olyan rendelni is kipróbálásra. De 72 dolláros darab árra egy panaszom nem lehet. Motion Boom ha 90 vagy az alá megy akkor instant rendelés.

(Az árakat azért írtam, ki mert az Ankernél, az Alin szoktak lenni kuponok és különböző akciók amikor best buy. Valamint a füles 5 nap a két hangszóró 9 nap volt (benne volt a hétvége is,) míg megjött Lengyelországból. Végig követéssel.)

(#11592) Sys85 válasza Tigerdavid (#11591) üzenetére


Sys85
veterán

A tv-nél a tv bt-je miatt is lehet csúszás.
Az én LG-mben 4.2 van,sok bt hangszórónál csúszik is a hang.
A JBL-nél is.Ellenben az i12-vel rácsatlakozva nem.
Az Ankerben 5.0 van,ahogy a legtöbb telefonban is,ott nem hiszem hogy csúszás lesz.
Esetleg keresni kell olyan BT adaptert amin van optikai bemenet is és 5.0-ás,de még ebben az esetben is lutri hogy jó lesz e,vagy sem.
Amúgy tv mellé (alá) soundbart kell rakni nem bt hangszórót. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11593) borbar válasza Tigerdavid (#11591) üzenetére


borbar
tag

Két héten belül Summer Sale és Father's Day az Alin.
Furcsa, hogy a Summer Sale promója még nem indult be.
Bár az is kérdéses, elérhető lesz-e egyáltalán a Motion Boom. Valamiért a kontinentális Európa nem megengedett szállítási célpont. (UK igen.)

Érdemes az Amazon.de-t és a eBay-t is nézegetni.
Az Amazonon június 21-22 - Prime Day, szinte már Black Friday. Ha most 90 EUR, akkor még akár 80 alá is benézhet.

(#11594) Tigerdavid válasza Sys85 (#11592) üzenetére


Tigerdavid
csendes tag

Gondolkodtam Soundbaron is de annyit nem nézek filmeket, sorozatokat, hogy megérné nekem (még ha árban ugyan ott van mint amennyit ráköltöttem most) . Illetve a közeljövőben többet leszek mobilis, mint helyhez kötött ezért is lett inkább két BT hangszóró.
(így fel nap után nem bántam meg remekül szólnak).

Köszönöm a tanácsokat, utána nézek jobban a témának. Tavalyi LG tv-m van de eddigi kevés infó alapján azzal lehetne összehozni amit írtál is.

(#11595) betegphiu


betegphiu
senior tag

most, hogy nézegetem a neten, sokkal jobb hangzása van a motion boomnak, mint a motion plusnak. Sokkal mélyebbre leül és nem vész el a dinamikája sem 70%-nál.
Az áruk viszont ugyan az.
Szerintetek?

(#11596) Mauzes válasza betegphiu (#11595) üzenetére


Mauzes
őstag

Állítólag élőben egy picit azért árnyaltabb a dolog. Elmondások alapján a Motion Boom basszusa sokkal jobb és erősebb, cserében a Motion+ egy kicsit kiegyenlítettebb, természetesebb. Tehát ha kis helyen kellene zenegép, akkor valószínűleg a Motion+ jobb, nagy helyiségben vagy szabadtéren pedig Boom.

[ Szerkesztve ]

(#11597) <Adamsky> válasza Mauzes (#11596) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1

Ahogy azt már én is korábban megírtam a "tuti", mindent vivő cucc a kettő keresztezéséből születhetne meg.
A Motion+ "zeneibb" (vagy ha nagy szavakat akarok használni, akkor hifi-sebb) hála többek között a dóm magassugárzóknak. A codec támogatás is komolyabb: aptX, sőt - elvileg - aptX LL. A Boom sokkal mélyebbre tud menni, de kevésbé "csilingelő", ill. "tiszta" a hangzás. Kültéren - a jelentősen nagyobb passzív membránoknak köszönhetően - is jobban muzsikál, mint a Plusz. Utóbbi - kialakításából adódóan - az elhelyezésre is érzékenyebb.
Összefoglalva: zene, ízlés (több basszus vs. tisztább hangzás), és felhasználás (kültér vs. beltér) függő.
Ha egyszer az Anker megcsinálná a két hangszóró ötvözését, akkor szerintem az egy igazi HK Go+Play konkurens (killer?) lenne.

#11595 betegphiu
"Az áruk viszont ugyan az."
Volt. Én most azt látom, hogy a Boom hol picit, hol pedig jelentősen drágább. A tény pedig, hogy egy ideje eltűnt a lengyel raktárból még tovább drágítja ...

OFF
Srácok, van valakinek konkrét, friss infója azzal kapcsolatban, hogy hogyan is alakul majd a vámkezelés július 1-től? Mindjárt itt van, és ehhez képest rohadt nagy a kuss.

(#11598) carl18 válasza <Adamsky> (#11597) üzenetére


carl18
addikt

Ha egyszer az Anker megcsinálná a két hangszóró ötvözését, akkor szerintem az egy igazi HK Go+Play konkurens (killer?) lenne.

Igen azt én is megnézném ahogy jönne egy fúzió super hangzással és 2 utas hangrendszerrel. :)
Sajnos a HK GO+Play az akku miatt nem a legjobb vétel.

(Sajnos semmi új információ nincs a július áfa szabályra vonatkozóan. Ha minden ígaz vásárlás után még itthon +27% kell kicsengetni, ami miatt lőttek az olcsó Aliexpressen vásárlósoknak.)
Viszont nekem van egy megérzésem a kínai kereskedők se hülyék, ha más nem több termék lesz Europai raktáron és akkor nem megy rá a 27%+-ban.)

Így már jobban meg fogja érni amazonról rendelni, mert a +27% miatt talán még magasabb is lehet az Aliexpress rendelés ára. :S

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11599) hkari válasza carl18 (#11598) üzenetére


hkari
őstag

Örülnék ha lenne HK GO+Play utód, szóval legyen így :D Bármit is hallgatok meg még mindig jobban tetszik a Go+Play. Ezt a jó meleg hangzást eddig semmi sem adta át. Az enyém már 4 éves, szóval az akksi csere és lehet vele együtt valami hackelgetés ideje lassan eljön.

(#11600) Dnalorr válasza carl18 (#11598) üzenetére


Dnalorr
tag

Szerintem is több termék lesz EU-s raktáron, de ettől függetlenül a kínai kereskedőknek ugyanúgy meg kell fizetniük a behozott termékekre vonatkozó adót. Ergo ugyanúgy drágábban kapjuk kézhez, vagy tévednék? Ez csak nekünk egy "könnyítés", hogy ne kelljen már ezekkel utólag foglalkozunk, illetve hamarabb kapjuk kézhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.