Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10751) Jim76


Jim76
aktív tag

Sziasztok,
Itthonra szobába nézegetek bt hangszórót maximum 50-60eft közti kategóriában, kicsit, nem színest, inkább visszafogott stílusút de ami egy 20 m2-es szobában is kielégítő hangerőt és hangminőséget produkál illetve telefon kihangosítóként is funkcionál. Bose soundlink mini 2 és Denon Envaya modelleket néztem eddig, mi a szakavatottabbak véleménye melyik a jobb választás illetve milyen alternatívái vannak esetleg ezeknek amik itthon elérhetőek üzletben vagy megbízható webshopban? Köszi a válaszokat

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#10752) hajraolaj1


hajraolaj1
tag

Üdv.
25k-30k között kültéri zenehallgatáshoz melyik hordozható Bluetooth-os hangszórók a legajánlottabbak? A hangminőség fontosabb, mint hogy vízálló stb. legyen, de ha elkezdene esni rá az eső, attól még azért ne menjen tönkre, értitek. JBL Flip Essential-t és JBL Flip 5-öt néztem ki, van ezektől jobb?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#10753) mcs válasza hajraolaj1 (#10752) üzenetére


mcs
veterán

Akciósan 32990ért a Sony SRS-XB33 sokkal jobb vétel ezeknél hangminőségre és vízállóságra is.

[ Szerkesztve ]

(#10754) HKorn


HKorn
addikt

Van egy Tribit Xsound Go-m, amin van 3.5mm jack port. Kislányom szeretne mikrofont szülinapjára, kérdésem, hogy használható-e a hangszóró a mikrofonnal ha simán rádugom jackkel?

Run&Ride

(#10755) pipec


pipec
csendes tag

Sziasztok!

Jbl Charge 4 vásárlásán gondolkodom, de kicsit bizonytalan vagyok, gondoltam kérdezek előbb itt a fórumba, hátha tudok jobbat ajánlani.
Simán csak zene vagy podcast hallgatásra kellen, miközben teszek veszek a lakásban.
Jó ötlet a Carge 4 vagy inkább más gyártó felé kacsintgassak? Ha igen, akkor mit érdemes még megfontolni?
Köszi!

(#10756) Lami66 válasza Jim76 (#10751) üzenetére


Lami66
őstag

Nekem Envaya 250 van. A hangminősége kiváló. 30 nm-es nappaliban sem veszik el a hangja. Kihangosítóként se tudok rá rosszat mondani, talán csak az zavaró, kihangosítés közben hangerő állításkor túl hangosat csippan minden egyes gombnyomásra.
Ha sokáig nem használod akkor 10-12 nap alatt magától lemerül
Egy dologra vigyázni kell. Nagyobb hangerőn a basszusoktól annyira tud rázkódni, hogy csúszós felületről "lemászik" 😀
Én nagyon szeretem a hangját.

[ Szerkesztve ]

(#10757) tranceplanet válasza pipec (#10755) üzenetére


tranceplanet
addikt

Anker soundcore motion+
Earfün Uboom
DOCKIN D FINE
DOSS SoundBox
Tribit MaxSound Plus
...

Fejhallgatóval nála hallgatózz: [link]

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#10758) Skillet válasza Lami66 (#10756) üzenetére


Skillet
addikt

"sokáig". Azért ez erősen relatív. Ha 2 hét alatt lemerül, az eléggé nagy hiba. Ha egy év után tenné ezt, az még valahol oké, bár a li-ion tech miatt akkor sem volna helyén való.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#10759) Lami66 válasza Skillet (#10758) üzenetére


Lami66
őstag

Ha három nap alatt merülne le, arra azt mondom probléma. A majdnem két hét számomra amúgy is értelmezhetetlen időtáv, mert nem azért vettem, hogy hetekig őrizgesse a töltést, mert lehet, hogy egyszer be lesz kapcsolva valamikor tavasszal. Aki hetente legalébb kétszer használja, az észre sem veszi, hogy a használaton kívül is merül Aki meg hébe-hóba pár hetenként bekapcsolja, az nem Denont vesz 60 ezerért.

(#10760) Skillet válasza Lami66 (#10759) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem meg az az értelmezhetetlen, hogy szerinted normális az, hogy egy 60e Ft-os hangszóró magától lemerül :))
Mi pl a motion+-t a konyhában hallgatjuk. Van, hogy naponta, de volt olyan is, hogy egy hónapig nem volt bekapcsolva.
Van itthon erősítő, nagy hangfalak, van, hogy inkább az szól.
Szerintem nagyon lesarkítod. Rengeteg ember van, sokféle szituáció.
Aki hetente kétszer használja, de mondjuk csak 1-1 órát, az is észreveszi, hogy valami nem kerek.
Nem tudom pl nem rossz-e az akkuknak, talán túl is merülhet.
Szerintem sokaknak fontos, hogy ne merüljön le használaton kívül ilyen rövid idő alatt. És ők viszont valóban nem ezt fogják választani, főleg nem 60e-ért.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#10761) Lami66 válasza Skillet (#10760) üzenetére


Lami66
őstag

Nekem nem probléma, hogy ilyen. Mert kb észre sem veszem a rendszeres használat miatt. És egy töltőre dugással már meg is van oldva a "probléma". De leírtam, hogy van egy ilyen tulajdonsága. Majd jim76 tudja, hogy neki ez mekkora traumát okoz.
Akinek ez gond, az nem fog ilyet venni. Ahogy én sem vettem Motion +, mert nekem az elfogadhatatlan, hogy a normál, kiegyenlített hangzásra csak eq-val képes.

(#10762) mcs válasza pipec (#10755) üzenetére


mcs
veterán

Miért pont azt a túlárazott fostalicska mono, harsány hangzású Charge 4et nézted ki? :D
Ha szívesen rendelnél külföldről, akkor a Tranceplanet által felsoroltak egyike sokkal jobb választás lesz, de ha nem szeretnél rendelni, akkor pedig a Sony XB33 vagy 43.

(#10763) B1T3 válasza Lami66 (#10761) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Tényleg elfogadhatatlan, hogy használaton kívül lemerüljön. Ennyiért nem fér bele egy ilyen tervezési hiba vagy spórolás az aksin, és ez nem védhető azzal, hogy valakinek ez nem probléma, mert a lítiumos technológiánál ez egészen egyszerűen rendellenes. (Míg az általad említett hangkép csak egy sajátosság.)

Nekem is több bluetooth hangszóróm van különféle célokra, és pl. a JBL Flip 3-amat ritkán veszem elő, mert (főleg mostanában) ritkán van szükségem kicsi, vízálló cuccra (de amikor mégis csak ez fér el a táskában, akkor mégis jól jön, hogy van mit magammal vinnem).

(#10764) mosottsoder


mosottsoder
csendes tag

Udv, sziasztok!
Edifier MP260-at rendelt mar innen valaki? Nagyon tetszik kullemre, kivancsi lennek ra milyen. Sofor vagyok es teherautoba kellene napi zenehallgatasra. Esetleg ha tudtok valami egyeb jo cuccot azt is meghallgatom :D
 [link]

(#10765) B1T3 válasza mosottsoder (#10764) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Nem hiszem, de ha te lennél az első, mindenképpen számolj be a véleményedről! :)

(#10766) pipec válasza mcs (#10762) üzenetére


pipec
csendes tag

Köszi, akkor elvetem a JBL-t. Tranceplanet listájában van néhány, ami elég jónak tűnik. Valószínűleg azokból választok egyet, még kutakodom kicsit róluk.

(#10767) mosottsoder válasza B1T3 (#10765) üzenetére


mosottsoder
csendes tag

Meg alszok ra egyet, de ugy lesz amennyiben megveszem :D

(#10768) LoSA


LoSA
csendes tag

Kedves Fórumozók,

Szeretném a segítségeteket kérni. Szeretnék vásárolni egy otthoni felhasználásra szánt bluetooth hangszórót.
Paraméterek: nem fontos a vízállóság, viszont 3,5 jack jó lenne, a sztereó párosíthatóság előny lenne. Továbbá akkumulátorost szeretnék, mobilitási lehetőséget szeretném, de nem feltétlen muszáj a nagyon magas "üzemidő".

Én ezt néztem ki, elég jókat olvasni róla: [link]
Tronsmart Element T6 MAX SoundPulse hordozható Bluetooth hangszóró - 24.999 Ft.

Ár: maximum 25.000 ft lenne a határ.

Köszönöm szépen a segítségeteket!

(#10769) <Adamsky> válasza pipec (#10766) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én azért tranceplanet listájához hozzávenném a Soundcore Motion Boom-ot. Hallgatott zenétől, hangerőtől ill. felhasználástól (néha kültér) függően én lehet azt venném. Nagyon ütősre ("Xtream 3 killer") sikerült. A Motion Boom-on nincs jack, a Plus-on van (már, ha fontos).

(#10770) mcs válasza pipec (#10766) üzenetére


mcs
veterán

Bőven elég Oluv tesztjeire hagyatkoznod, és tőle is kérdezhetsz a Youtube csatornáján. Szerintem az egyik legjobb tesztelő, de Alan Ross is említésre méltó. :)

(#10771) Jim76 válasza Lami66 (#10756) üzenetére


Jim76
aktív tag

Köszönöm az infókat meg a tapasztalatokat, a 2-3 hét alatt lemerülést nem gondolom akkora hibának, aki 3 hetente nem tölti fel egyszer legalább az valóban ritkán használhatja csak. Végül az én választásom a Bose-ra esett, de leginkább csak azért mert a két általam említett modell mellé sem itt sem máshol nem tudott senki ajánlani a kívánalmaknak ugyanúgy mindenben megfelelőt és a Denon-t nem volt lehetőségem meghallgatni míg a Bose-t igen és nagyon meggyőző volt. Mind a hangminőség, a basszus, nekem még a hangerő is kiválónak tűnt így megrendeltem és ma jött meg az almás retailer webshopjából. Teljesen jó a szobába ahova terveztem, szép is, jól is szól a többit akksi stb. majd később tudom értékelni de így akciósan 52.9eft-ot úgy tűnik megért. Köszi mégegyszer!

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#10772) carl18 válasza <Adamsky> (#10769) üzenetére


carl18
addikt

Motion Boomot vettem volna én is, csak kár hogy későn jelent meg! :) Tesztek alapján mélyen és erőteljesen szól, az anker egyre jobb termékeket dob piacra.
Már meg van a D Fine Plus így egy darabig ezt használom, de az utodja úgy látszik Anker Motiom Boom lesz. :C

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10773) <Adamsky> válasza carl18 (#10772) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... de az utodja úgy látszik Anker Motiom Boom lesz."
Nekem meg ugye van egy Motion+, ezért nem "ugrálok". Plusz reménykedem, hogy egyszer kihoznak egy Motion+ Boom kombót :D Nekem a Boom kicsit csúnyácska, valamint el tudnám bele képzelni a Motion+ fincsi kis tweeter-eit. Szóval ha a kettőt "összegyúrnák", az egy elég ultimate cucc lenne.

(#10774) carl18 válasza <Adamsky> (#10773) üzenetére


carl18
addikt

Ilyen fúzióra én még nem is gondoltam! :D Bár ígaz lehet ezért is érdemes várni. Motion Boom azért lehet meg mert könyebb is 1.5 kg mint az Xtreme 3 ás társai. És a hangszóró is kisebb, 2X6 cm szélessávú hangszórót kapott. Méretben és súlyban is hátrányban van, még is versenyképes.

Dockin és Xtreme és társai 2 útas hangrendszer kaptak amik 65-70 miliméter átmérővel rendelkeznek.

Nekem a Dockolóra van 2 év garancia, így még egy darabig el zenélgetek vele. Aztán az Anker valóban piacra dobhatná azt a fúziót amit említettél :D

(Azért lesz választék később is, Earfun, W-King, Anker,Tribit. Egyre több cég veti meg lábát a piacon)

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10775) Cyborg válasza carl18 (#10774) üzenetére


Cyborg
őstag

Akkor lesz majd igazi a buli, ha az Earfun, és a Tribit is megveti a lábát a 30-40W, 1,5kg kategóriában, és akkor lesz választék, meg agyalni való :)

(#10776) LanyUs


LanyUs
senior tag

Van egy JBL Extreme 1-esem, amit főleg edzés/meló közben használok. Hálózatról is kevés a mély és a hangerő. Ki kellene váltani valamivel, ne szenvedjen...

Jbl partybox 300-ról volt szó itt 1 hónapja. Esetleg 100k körül alternatíva? Lazulni a gyerekek miatt nincs időm, ha szól, akkor pörgessen meg a basszus és a hangerő sport alatt :)

Mac Audio MMC 910 Mini Hifi :F [link]
LG ON9 XBOOM Aktív hangfal :F [link]

Ui.: alternatíva lehet egy 2.1 bluetooth erősítő is! Van egy aktív wharfedale sw-150 subom két hangfallal, de azt nem akartam kivinni a melléképületbe.

[ Szerkesztve ]

(#10777) carl18 válasza Cyborg (#10775) üzenetére


carl18
addikt

Hát pont azt várom egyre több és jobb hangszóró legyen ebben a kategóriában! :)
Vettem piacon egy régi boomoxot 1978-1980-as évekbeli. Panasonic a márkája, kipróbáltam hát 80-100% elég szépen torzít.
Ezek után sokkal jobban tudom értékelni amit a mai Bluetooth hangszórók tudnak, A Dockin hangminőségben fényéveket vár rá a kisebb méret elenére is. Csak régóta izgatta a fantáziám mire képes egy "régi hordozható hangszóró" Úgy látszik a mai hangszórók valóban szó szerint kimaxolták a fizika határait.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10778) carl18 válasza carl18 (#10777) üzenetére


carl18
addikt

Kis update! :) A 80-as évek egyik legjobb boomboxát sikerült beszereznem. Hitachi TRK 7620E 3D Woofer.
8X nagyobb mint a Dockin, így mondjuk úgy ez már egy reálisabb összehasonlítás. Mondjuk úgy a Dockin sokkal mélyebbre megy, és 100X szebben és tisztábban szól. Nagyon meglepett az eredmény mert a Hitachiban egy 16 centis mélynyomó helyezkedik el a közepén. Amúgy a Hitachi is egész jól szól ahhoz képest milyen régi darab, mert a sima kazettás magnókat oda veri.
Szóval ez az összehasonlítás jól bemutatja hogy a régi boomoxot odaver egy Dockin méretű bluetooth hangszóró! :)

A Hitachi csinálta régen a legjobb boomboxot, így nem lehet mondani hogy egy rossz példányal mértem össze.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10779) manka66


manka66
csendes tag

Sziasztok, jó estét.. Azt szeretném kérdezni, hogy a hangszóró mehet-e úgy, hogy folyamatosan töltőre van dugva? A rádiót hallgatnám, ha lehet, folyamatosan... Köszönöm.. 😉

(#10780) hcol7 válasza manka66 (#10779) üzenetére


hcol7
senior tag

de melyik?

(#10781) manka66


manka66
csendes tag

Most vettem egy kis ötezerforintos hangszórót, és a rádiót hallgatnám folyamatosan, és nem akarom ki-be húzgálni...

(#10782) Cyborg válasza manka66 (#10781) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha 5000 volt, akkor nyugodtan mehet úgy, akár évekig is :D

(#10783) mcs válasza carl18 (#10778) üzenetére


mcs
veterán

Az elhelyezés mennyire befolyásolja a Hitachi hangját? Erre ugyebár a mai passzív membrános hangszórók eléggé érzékenyek. :)

(#10784) fehervari795


fehervari795
csendes tag

Sziasztok,

Olvasgatom a fórumot, nézelődök, hallgatkozok és érdeklődni szeretnék.

Van egy 5-ös fogat, amiket kinéztem max ilyen 30k árban.

Doss SoundBox Pro és Pro Plus
Earfun UBOOM
Anker Soundcoure Motion Boom és Plus

Jelenleg van egy Doss SoundBox XL-em, de azt elajándékozom.

Ha jobban mai, modern zenéket hallgatok illetve kültérben is szeretném használni (kisebb kerti party, garázs buli), akkor jól sejtem, hogy ebben az árban a Soundcore Motion Boom lenne a tökéletes választás? Van jobb jelenleg a piacon ebben az árfekvésben? Esetleg érdemes várni új modellre?

Köszönöm szépen a segítséget előre is.

Üdv.

(#10785) becherpig


becherpig
újonc

Sziasztok, visszaolvastam pár ezer hozzászolást :)
Van egy olyan szokásom, hogy robogózás (illetve mopedezés) közben telefonról rádiót/zenét hallgatok. Most hangszórót váltanék, és kicsit gondban vagyok, hogy mire.

Eddig vagy egy JBL Pop-ot használtam (tökéletes a patentos megoldása, hogy a kormányra akaszthassam), viszont halk, nem is a sebesség, inkább a sisak meg a szél miatt, meg hát ugye 3W, illetve egy JBL Charge2+ az, amim van, de az meg hiába elég hangos, nem tudom felakasztani (csak a 4-eshez találtam akasztós szilikontokot alin). Ha meg a hátizsákom oldalsó zsebébe teszem, hiába hangos, nem hallom, mert hátrafelé szól, lehagyom a hangot :). Most vagy varratok neki egy szájkosárszerű akasztót, vagy belehúzom egy zokniba, vagy ráducttape-ezem egy vállfára, vagy veszek egy új hangszórót. (ilyen régi JBL go van itthon, de azt nem szeretem).

Mivel több robogót, illetve moped használok, a leguniverzálisabb akasztós megoldás nekem az Anker Soundcore Icon lenne, ami most 15e forintért jó vételnek tűnik, illetve egy fokkal macerásabb a Tribit StormBox Micro, Amit amazonról tudnék megrendeni, kb. ugyanennyiért. Melyiket tartjátok jobbnak? (a JBL Charge2+ hangjával kapcsolatban nagyjából osztom a topikvéleményt). Bonusz kérdésként felmerült a nagyobbik, Soundcore Icon+ is, 25k.

És természetesen bármi egyéb ötletet, tanácsot nagyon szívesen veszek, megköszönök!

(#10786) dethroner válasza becherpig (#10785) üzenetére


dethroner
veterán

Miért nem dugsz inkább a füledbe egy fülest?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#10787) hcol7 válasza dethroner (#10786) üzenetére


hcol7
senior tag

az bringan/motoron (szerintem) nem tul biztonsagos.

(#10788) becherpig válasza dethroner (#10786) üzenetére


becherpig
újonc

vannak füleseim, de fizikailag is zavarna, meg a hang miatt is, így meg kb. olyan, mintha kocsiban szólna a rádió.

(#10789) <Adamsky> válasza fehervari795 (#10784) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A kültér, kerti party, garázs buli miatt én a Motion Boom-ot választanám. Kategóriájánál drágább hangszórókkal is felveszi a versenyt.

#10785 becherpig
A Tribit StormBox Micro miért "macerás"? Nekem az Anker hangszórói tűnnek inkább annak. Utóbbiakat csak felakasztani tudod a kormányra, oszt' ott fityegnek. A Tribit viszont meglehetősen stabilan felerősíthető. Ha pedig veszel kettőt, akkor sztereóba kötve szvsz. kimaxoltad a lehetőségeidet ami a robogós zenélést illeti :)

(#10790) tokyo2 válasza becherpig (#10785) üzenetére


tokyo2
tag

Azért az Anker Soundcore Icon, bár az Ankernek vannak jó termékei, a hasonló ligában nem a legjobb kritikával illetett hangszóró. A Tribit StormBox Micro saját tapasztalattal kiegészítve, elég magasra teszi a lécet, az eggyel nagyobb hangszórók között is elég szépen "muzsikál". Én pont bringázásra vettem, a gumi szorítóval együtt az egyik legpraktikusabb erre a célra. Negatívuma: kb. 6-6,5 óra nálam egy töltéssel, illetve nincs garancia arra nézve, hogy a gumipánt meddig lesz tökéletes állapotban.

(#10791) becherpig válasza <Adamsky> (#10789) üzenetére


becherpig
újonc

A szélessége miatt gondolom macerásnak, nem mindenhol fér talán el, lógni meg van hely.

(#10792) becherpig válasza tokyo2 (#10790) üzenetére


becherpig
újonc

én azt a kis beakasztót látom a gyenge pontjának. A minőség/üzemidő tekintetében ebben az esetben hajlandó vagyok az üzemidő javára dönteni :)

(#10793) dethroner válasza hcol7 (#10787) üzenetére


dethroner
veterán

Az utcán hangosan hallgatni szerintem gusztustalan.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#10794) hcol7 válasza dethroner (#10793) üzenetére


hcol7
senior tag

az is boven igaz, de legalabb nem eletveszelyes.. ha meg halad vele az ember, az adott "kozonseget" nem huzamosabb ideig zavarja.

(#10795) becherpig válasza dethroner (#10793) üzenetére


becherpig
újonc

azért ez nem egy ültetett, mélynyomóval telepakolt bmw, amivel állok a király utcában :) illetve főleg akkor használom, ha nem 2 sarkot kell mennem, hanem végig az árpád fejedelmen, vagy a szentendrein, de sztm a margit körúton is elnyomja a zaj.

[ Szerkesztve ]

(#10796) carl18 válasza mcs (#10783) üzenetére


carl18
addikt

Tény hogy a térfogat miatt van jelentős előnye a Hitachinak, de az új Bluetooth hangszórók DSP miatt jelentősen mélyebbre képesek menni. A Hitachi se szól rosszul, FM Rádióban előjön a stereo hangzás és az 5 hangszóró szépen szórja a hangot.
De így most már van saját tapasztalatom mit szólt egy 80-as évekbeli boombox. Bár gondoltam arra is lehet az évek alatt romlott a Hitachi hangja is. Csak 1986-os, szóval azért egy Dockin/Xtreme 2 30 év múlva már lehet javában a szemét telepen lesz.

#10795becherpig
Hát kerékpáros zene hallgatáshoz városba nem hiszem van tőkéletes választás. De direkt erre a célra van a Tribit Stormbox amit kormányra lehet akasztani és közvetlen az arcodba kapod a hangot.

#10784fehervari795
Én mindenkép a Motion Boomot venném, bár attól függ mennyire akarod hurcolászni. Kisebb bulira már kevés volna az Earfun Uboom és társai.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#10797) <Adamsky> válasza becherpig (#10791) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ezt te tudod / látod. Egyébként le kell mérni, hogy odafér-e, ahová szánod.
A "lógással" szerintem még az is a gond, hogy ott tényleg inkább az utcának zenélnél. A Tribit-et magad felé tudod irányítani.

#10778 carl18
Nekem a Sharp VCZ 2000 égett be nagyon. Anno valamilyen német katalógusban láttam, és ez volt a vágyaim netovábbja. :)
Egyébként nagy fájdalom, hogy ezek a nagy nevek (érdemes azért megnézni, hogy - még mai szemmel nézve is - milyen bonyolultságú cuccokat raktak anno össze) mennyire eltűntek.
Egy Sharp v. Hitachi szerintem ma kb. verne mindent.

[ Szerkesztve ]

(#10798) fehervari795 válasza carl18 (#10796) üzenetére


fehervari795
csendes tag

Köszönöm a megerősítést carl18. :)

#10789 <Adamsky> Neked is köszönöm. 3 szavazattal akkor nyert a Motion Boom. :DD

(#10799) dethroner válasza hcol7 (#10794) üzenetére


dethroner
veterán

Életveszélyes? Ugyan mitől lenne az? A süketek szerinted hogy bicikliznek? Ésszel. Tudják hogy van szemük és használják :) És persze mindent meg lehet magyarázni az ember saját igazát védje. A bmw-s hülyegyerek mondhatja hogy ő is halad azért, míg a ferihegyi reptér egész évben zajos, stb. Én is bringáztam fülessel, és soha nem volt bajom belőle, figyelni kell a forgalmat.
Szerintem a lényeg az, ha te akarsz valamit hallgatni, ne kényszerítsd rá a környezetedre.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#10800) <Adamsky> válasza fehervari795 (#10798) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Köszönöm a megerősítést (...) akkor nyert a Motion Boom."
OK-OK, de ez kötelezettségekkel is jár kérem szépen! Ha megjött, várjuk ám a beszámolót. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.