Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) BennyRay


BennyRay
tag

Sziasztok, a tanácsotokat szeretném kérni egy BT/wifi hangszóró beszerzéséhez:

- A lényeg az, hogy kizárólag alacsony hangerőn szeretném használni (értsd: miután a kölköt ágyba dugtuk, nekiállok összerakni a konyhát, de a fő prioritás, hogy fel ne ébresszem a kiscsajt, mert a feleségem megöl :DDD )
- Fentiek alapján alacsony hangerőn szeretnék valamennyire élettel teli hangzást, inkább középtartományra optimalizálva, mint durva V kiemelésre.
- Semmi másra nem használnám, mint, hogy elindítok egy Spotify műsorlistát.
- Akár vezetékes is lehet, nem fogom mozgatni.
- Fogalmam sincs mennyit érdemes a projektre szánni, nem szeretek szemétre pénzt kiadni, de túlárazott felső kategóriára sem, valami realisztikus jó minőséget keresnék.

Ezek alapján tudnátok ajánlani valamit? Előre is köszönöm!

(#11952) Sys85 válasza BennyRay (#11951) üzenetére


Sys85
veterán

Azért egy számodra elfogadható keretet írhatnál.
Legalább annyit,hogy mi az a max összeg amit rossz szájíz nélkül ki tudnál adni egy hangfalra.Sokat segítene az ajánlásban.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11953) BennyRay válasza Sys85 (#11952) üzenetére


BennyRay
tag

Köszi a tanácsot, akkor mondjuk legyen 50 eFt, mindegy, honnan rendelve. (aztán legfeljebb átlépem, ha indokolt)

(#11954) Sys85 válasza BennyRay (#11953) üzenetére


Sys85
veterán

Ebben az ársávba olyan 120-140k-ig Wifis hangfal nem nagyon lesz.Ha kicsit utána olvasol itt topikban,akkor igazából,az alábbiak játszhatnak (jobbára Amazon.de,vagy Ali eu raktár,de persze több itthon is kapható):
-Dockin D Fine
-Anker Soundcore Motion+ (ezt saját tapasztalat alapján is nagyon tudom ajánlani)
-Klipsch Heritage Groove (Ez 50k felett van).
-Harman Kardon Onyx Studio 5/6 (Ez is 50 felett van)
-Esetleg Marshall Emberton,bár ezért én sokallom azt a 60k+ árat

Ezek nem annyira tipikus V karakter diszkós hangfalak,de a Harmannál bele kell nyúlni a Spotify eq-jába,mert azért van mélye bőven.
JBL-t az általad leírt okok miatt annyira nem ajánlanám.Lakásban elég sok a mélye mondjuk egy Charge-nak.Igaz pont feljebb írtam a Onyx eq-zását,de ott azért a magasak és a közepek jobban a helyükön vannak mint egy Charge-nál,visszafogott mélyekkel az Onyx akkor is szebben szól.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11955) Lami66 válasza BennyRay (#11951) üzenetére


Lami66
őstag

.. fő prioritás, hogy fel ne ébresszem a kiscsajt...
Ebben az esetben én hangszóró helyett inkább egy bluetooth fejhallgatót vagy tws fülhallgatót ajánlanék.

(#11956) <Adamsky> válasza BennyRay (#11951) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A wifi-s vonalat szerintem engedd el! Drágák, és neked szvsz. egyébként is overkill. Én két hangszórót ajánlanék. Az olcsóbb a Tribit MaxSound Plus (egy fórumtársnak ajánlottam nem régi és azóta már vissza is jelzett, hogy tetszik neki) a másik az Anker Motion+ (Ali v. Amazon), amit Gixxer88 is ajánlott. Utóbbi szvsz. akkor érné meg, ha később másra / máshol is használnád, ill. nem riadsz meg egy kis "babrálással" az EQ-val.
Egyébként miért nem fej- .v fülhallgató, ahogy azt Lami66 javasolta?
Esetleg vm. menő "neck speaker"? Mondjuk ezektől nem tudom mit lehet várni. Sose hallottam még ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#11957) hcol7 válasza <Adamsky> (#11956) üzenetére


hcol7
senior tag

fules gondolnam azert nem jo, mert akkor azt sem hallja megfeleloen, ha o maga tul hangos amit csinal, vagy ha esetleg anya pisszeg altatas kozben h kell bevinni vmit.

sztem vmi olyan lenne megfelelo, amit nemkell felhangositani, hogy "kiadja" a hangokat - de ezt irta is.

[ Szerkesztve ]

(#11958) Sys85 válasza <Adamsky> (#11956) üzenetére


Sys85
veterán

Én személy szerint 50-60k-ból mindkettőt vennék és akkor van privát másokat nem zavaró zenehallgatás is,meg van egy minden másra használható BT hangfal is.
Én pl ritkán fej-/fülhallgatózok,arra meg a Honor Choice-om is teljesen jó.Ahhoz képest hogy 12-13e forint (van amikor akciósan 9900ft) teljesen jól szól.
Ha azt nézem 30+12k-ból le vannak fedve az igényeim.
Ha falakat akarok remegtetni arra meg van soundbar. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11959) hcol7 válasza hcol7 (#11957) üzenetére


hcol7
senior tag

tapasztalataim szerint, ha monoton szol vmi, arra nem ebred fel, viszont random zacskocsorges/kalapalasra azonnal. sot amugy nem is art, ha hozzaszokik, hogy nem csendszoba szeru hangnelkulisegben alszik.

(#11960) hcol7 válasza hcol7 (#11959) üzenetére


hcol7
senior tag

+bizonyos , nem ritka tipusu nemalvo gyereknel jol jon egy bt hangszoro, hogy ne a sajat telefont kelljenbenthagyni nala, amirol a 3-5 oras loopolt porszivo/hajszarito/egyeb feherzaj szol, hogy nagyonkicsivel kevesbe gyakrabban keljenfel felpercenkent : )

(#11961) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Segítségért fordulnék hozzátok, kb 2 hete van egy JBL Charge 5-öt. Tetszik a hangzása, nekem megfelel minden szempontból.
Nem vagyok vájtfülű, zenei ízlésem is mainstream (dance, house), szóval koca zenehallgató vagyok, csak szóljon valami alapon.
De...Azt vettem észre, hogy a Charge 5 "magasai" ciripelnek (vokál, emberi beszéd hangok), ad egy furcsa hangot, ami engem zavar, mintha szakadt lenne a hangszórója, vagy nem is tudom hogy írjam le. Tán torzít?
Elmentem madaras tescóba, mert tudtam, hogy ott ki van állítva egy, meghallgattam, az is ilyen, volt egy Charge 4, az nem ciripelt, meg volt más márka, azok sem ciripeltek, de 2/2 Charge 5 igen.
Egyedi hiba lehet, vagy szerintetek ez ilyen?

Mit ajánlotok helyette?, úgy látom egy Motion + -szal nem lőnék mellé, ha ez a hangosság, méret és stílus bejön? Vagy valami más?

:R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#11962) carl18 válasza BennyRay (#11951) üzenetére


carl18
addikt

Üdv! :)

Ezekre a célokra nem muszáj rögtön drága hangszórót venni. És nem is kell ide hatalmas hangerő, ha valóban nem hangos zene hallgatás a cél szerintem ide egy Earfun Uboom is simán elég volna. Én nekem az a másodlagos hangszóróm, és valóban jó vétel.

A Dockint szerintem overkill, főleg ha nem használod ki az erejét. :U
Én este az Uboomról hallgatok már zenét, halk zenelésre elég jó cucc.
Van EQ módja, bel-kül téri mód váltás.

Earfun Uboom, de ennek az alternatívája az Tribit Maxsound plus.
Válaszd amelyik jobban tetszik. :R

#11961retesz147
Hey!
Hát ha 2/2 így szólt akkor valóban lehet gyárilag ilyen, de ha zavar akkor nincs más opció mint cserélni. A Motion + jelenleg azért az árért az egyik legjobb vétel. :R

Hát ha ciripel lehet valami rezonál, vagy lehet valóban gyári hibás egy jó adag hangszóró.
Még a Charge 3-nál volt hasonló hogy a hangszórók egy másfél éven belül elkezdtek recsegni. Torzítania meg semmikép se szabadna, hallottam egy pár JBL hangszórót.
Haver Xtreme 2-es teljes hangerőn se torzít le az átlag esetekben.

Talán a Charge 5-nek van egy van foltja, van egy tartomány amit nem képes leadni.
Nekem a első Dockin D Fine-nak volt egy olyan hibája, hogy nagy dübögös részeknél rezonált a fém előlap. Szóval van hogy a hangszóró gyárilag így kerül piacra. :U
Lehet nem tesztelik ezeket gyárilag annyira, mert megküldik pár dübögös zenével és nem derül fény a hiányoságra.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11963) retesz147 válasza carl18 (#11962) üzenetére


retesz147
addikt

Szia.
Köszi!
Igen, sajnos zavar, úgyhogy váltok, csak szeretném megtalálni azt az utódot, ami ezt, vagy többet tud ebben az 50e Ft-s sávban és méretben.
A Motion + jóval olcsóbb, kíváncsi vagyok mit tud.

Xiaomi 13 eu dev...

(#11964) BennyRay


BennyRay
tag

Nagyon köszönöm Mindnyájatoknak a segítséget!

(#11965) Jarod1 válasza retesz147 (#11961) üzenetére


Jarod1
addikt

A Charge 5 max hangerőn van?
Firmware update legfrissebb rajta? Jbl app a telón és azon keresztül megnézi van e új.
akksi legyen feltöltve.

(#11966) retesz147 válasza Jarod1 (#11965) üzenetére


retesz147
addikt

Max hangerőtől 3-4 "kattintással" alacsonyabban, vagy még alacsonyabban. Teló hangerő a felén. Szombaton futtattam updatet, nagyon vártam a javulást, de semmi.
Köszi a tippeket!

Xiaomi 13 eu dev...

(#11967) <Adamsky> válasza retesz147 (#11966) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Bocsi, milyen telefonnal használod? Nekem vesszőparipám ez a "bluetooth absolute volume" így érdekelne, hogy a JBL hangszórója nem képes rá, a telefonod, vagy csak utóbbin ki van kapcsolva (mert esetleg pont te kapcsoltad ki)?
Egyébként EQ-val próbáltad kikorrigálni, hátha ... ?

(#11968) retesz147 válasza <Adamsky> (#11967) üzenetére


retesz147
addikt

Xiaomi Mi Mix2S, eu rommal.
Én mást nem próbálhattam. Absolute volume-> azt se tudom miről beszélsz... :Y
Bekapcsol, használ felhasználó vagyok...

Xiaomi 13 eu dev...

(#11969) <Adamsky> válasza retesz147 (#11968) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Valahogy sejtettem, hogy Xiaomi esetleg Huawei telefon. Ezeknél szokott ez a funkció - android verziótól függően - ki- v. bekapcsolva lenni vagy épp egyáltalán nem működni (Huawei Emui 8)
Lényege, hogy nincs külön "telefon hangerő" és "hangszóró hangerő", hanem a kettő szinkronban van. Nekem ez a halálom, ha nem működik.
Ha, keresnéd, akkor a developer options alatt tedd ...
... és minden ki-be kapcsolás után érdemes újrapárosítani az adott eszközt.

(#11970) retesz147 válasza <Adamsky> (#11969) üzenetére


retesz147
addikt

Így már értem. Igen, külön van a hangerő. Okés, meglesem.
Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#11971) retesz147 válasza retesz147 (#11970) üzenetére


retesz147
addikt

Tiltva volt a funkció.
És szerinted ez okozhat ilyen problémát?

Xiaomi 13 eu dev...

(#11972) makoss válasza Sys85 (#11944) üzenetére


makoss
veterán

:R Mikrohifiben is van 30.000 Ft-ért is ahogy nézem...

#11948 <Adamsky> Azért nem játszik, mert az okostelefon is már többszörös ugrás a kihajthatós buta telefonokhoz képest, (mert az van nekik) és az internetet meg hagyjuk is ;) Ha mégis internetes rádiós rádió, olyan ami én egyszer beállítok, gombnyomás és megy a Kossuth rádió, mert az van beállítva, és igen, nálunk is mindig a konyhában :B
Külföldi rendelést ellenségemnek sem ajánlanám, ennek roppant egyszerű oka van: nagyon megszivattak az utolsó rendelésemkor, 2 és fél hónapot vártam a kínai tabomra úgy, hogy hetekig azt sem tudták, hogy fizetőképes vagyok-e paypalnál (!!)
Végig "gyalogolt" rajta a vám, a nav, úgyhogy hagyjuk.....
Csak összehasonlításként: van olyan számítástechnikai bolt ahol törzsvásárló vagyok kb 15 éve, ha valami nem oké, még aznap (!!) kicserélik! Akkor ehhez hova jön a külföldi rendelés?? :)

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11973) carl18 válasza retesz147 (#11963) üzenetére


carl18
addikt

Hát megéri rá nézni :) Talán a végső megoldás csak a másik hangszóró.
Ha több basszus kell ott a Motion Boom is.

:R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11974) retesz147 válasza carl18 (#11973) üzenetére


retesz147
addikt

Meglesem este, megírom, de közben már megyek egy Motion + ért... :C

Xiaomi 13 eu dev...

(#11975) <Adamsky> válasza retesz147 (#11971) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Tiltva volt a funkció." - és működik? Úgy értem, hogy most szépen állítódik a hangerő a telefonodon (látod a csúszkát), ha a hangszórón változtatod azt?

" ... szerinted ez okozhat ilyen problémát?" - ilyet nem. Erre csak én voltam kíváncsi. Mármint, hogy mi a helyzet a JBL hangszóróival ...

EQ-val próbáltad kompenzálni? A Mix2S-ben nincs rendszer szintű EQ? Esetleg PowerAMP?

#11972 makoss
" ... az internetet meg hagyjuk is ... " - de, mondom, tudniuk sem kell róla. Ha van net, beállítod, és kész.
" ... ami én egyszer beállítok, gombnyomás és megy a Kossuth rádió, mert az van beállítva ... " - így van. De, van ugye szinte mindegyiken memória, és mondjuk az 1-re beteszed a Kossuth-ot, 2-re Petofi, 3-ra Retró, stb. Nem bonyolult. Nálam is "buta telefont" használnak az ősök nekik tök elég.
" ... 2 és fél hónapot vártam a kínai tabomra ... " - ez azért nagyon nem gyakori. Besz*ptad, ennyi. Kínából - ahogy állnak a dolgok - én se hiszem, hogy fogok már rendelni. Viszont ott van az amazon-on, amin azért akad bőven olyan jóság, amit itthon egyszerűen nem tudsz beszerezni (pl. az Anker v. a Tribit termékei)

(#11976) borbar válasza <Adamsky> (#11975) üzenetére


borbar
tag

"Kínából - ahogy állnak a dolgok - én se hiszem, hogy fogok már rendelni."
Én meg azt hiszem, ezentúl EU-s raktárból nem nagyon fogok. :-)

A múltkor leveleztünk, hogy bug-e az, amikor az Anker nem számít fel ÁFA-t.
Nem bug.
150 EUR alatti ÉS alis eladó EU-s vámraktárából vásárlás, megrendelés esetén az Ali felszámítja a magyar ÁFA-t, de Kínából 150 EUR felett nem változott az alis ügymenet.
Két tesztrendelést adtam fel. Július 13-án és 16-án. A 16-i a múlt héten megérkezett. 13 nap alatt. Kínából! (Igaz, a 13-i még Hollandiában.)
Nem állítom, hogy életbiztosítás Kínából rendelni 150 EUR felett, de az Anker egyébként is figyel vevőire. Pár hónappal ezelőtt írtam, hogy a Motion+-t 14 USD-os értékkel küldték el, ezt a mostanit 6 EUR-val.
Függetlenül ettől, nem állították meg a vámon, a posta kihozta ugyanúgy. Lehet, idővel felnőnek a feladathoz, és bírják majd adminisztrációval, és lesz valamiféle vámkezelés magyar ÁFA-val, mielőtt kiadná a Magyar Posta a Kínából rendelt árut, de ki tudja, ez mikor jön el. (És nem mindegy mekkora értékre vetik majd ki a 27 %-ot.)
Sajnos, ha viszont valami menő alis kuponnal (mondjuk 180 USD felett 20 USD kedvezmény) vásárolna az ember, akkor megint előjön az ÁFA, így azokat bebuktuk.

Nem ajánlok, és nem beszélek rá (és félre se szeretnék vezetni) senkit. Leírtam a tapasztalataimat, talán valaki hasznosnak találja.

[ Szerkesztve ]

(#11977) retesz147 válasza <Adamsky> (#11975) üzenetére


retesz147
addikt

Igen, működik, szépen állítódik a csúszka a telón, ha a hangszórón állítom, eddig ez nem így volt. Motion+ is így működik mostmár.

Nem nem próbáltam kompenzálni és nem is fogok vele szórakázni.

Motion+ lett, marad ez.

DE: kicsit tesztelgettem itthon, ha nem ciceregne a JBL Charge 5 (vagyis sztem cicereg, mások ezt nem biztos, hogy hallják), akkor a JBL maradna. Több a mélye, meg úgy pont egy fokkal több mindene, de engem a cicergés zavar, nagyon.
Igazából...az Anker nagyon éri a 30e Ft körnéykét, a JBL meg (ha nem cicereg) Éri a 40e Ft környékét, de 60+ biztos nem az Anker fényében....
Köszönöm mindenkinek a segítséget, ugyanitt JBL eladó :))

Köszi borbar kolléga... Lehet veszek egy tesót a Motion+ mellé, beraktad a fülembe a tücsköt :D

Xiaomi 13 eu dev...

(#11978) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. Masfel hete hasznalom a motion boom hangszorom es minden okes vele, viszont eddig megjegyezte a custom beallitast, most viszont rendre "elfelejti" es visszaall soundcore signature-re. Mitol csinalja ezt? Legujabb firmware van rajta es eddig tenyleg mukodott.

(#11979) Chesterfield válasza zuzozuzo (#11978) üzenetére


Chesterfield
senior tag

ugyanez

(#11980) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Ujratelepitettem az alkalmazast es az sem segitett. Ha mar a soundcore app fomenujebe is visszalepek akkor is elfelejti. Ez igy mar most nagyon idegesito.

(#11981) hkari válasza retesz147 (#11977) üzenetére


hkari
őstag

Meg is EQ-ztad? Úgy azért puffog ez is szépen :)

(#11982) <Adamsky> válasza borbar (#11976) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... ezt a mostanit 6 EUR-val."
A több mint 150$-os csomagra? :Y
"Függetlenül ettől, nem állították meg a vámon, a posta kihozta ugyanúgy."
Ezt nem is értem. :F Az 1$-s cuccot is le kéne Áfa-zák. Ez független attól, hogy az Ali kezeli-e a Áfa-t (a csomag kap egy IOSS számot) vagy sem. Az Eu raktár - ahogy írod - tényleg bukó. :((( Egyébként az elmúlt pár hétben a nagy meleg miatt gondoltam veszek egy Mi Fan-t (okos venti) kintről. Már majdnem rányomtam a vásárlásra, amikor ... mondom nézzük már meg van-e itthon és mennyiért?! Hááát, ~6e Ft-al volt alacsonyabb itthon a kisker bruttó, és erre - mármint az Ali-sra még rájött az Áfa. Na, mondom! :(((
" ... viszont valami menő alis kuponnal ... " - ja, és nem tudom nézted-e, hogy a kedvezmények csak a végén vonódnak le. :(((

#11977 retesz147
" ... úgy pont egy fokkal több mindene ... " - az EQ-val játszottál már kicsit? Szerintem az alap Bass UP - vagy mi a szösz - csapnivalóan sz@r

#11978 zuzozuzo & Chesterfield
Írjatok a service@soundcore.com -ra. Szoktak válaszolni, és készségesek.

(#11983) retesz147 válasza hkari (#11981) üzenetére


retesz147
addikt

A Motiont a gyári progijával meg EQ-ztam, de nem vagyok jártas ebben. Így már eléggé megközelítette a Charge 5-öt az én fülem alapján. De mondom, amatőr vagyok ehhez és botfülű.
Esetleg, ha van valakinek bevált EQ sémája deep house, house zenéhez, szívesen fogadom. :R
<Adamsky>: A JBL-t nem EQ-tam és már nem is fogom, mert el is kelt. Tetszik a Motion, egyre jobban, sőt, azon gondolkodom, veszek még 1-et. :)

Dual/sztereo módban a két hangszóró távolsága mennyi lehet egymástól? Azon gondolkodom, hogy egyik konyhában, másik nappaliban lenne...cca 5-7 méter távolság, de panelban.

Xiaomi 13 eu dev...

(#11984) hcol7


hcol7
senior tag

hali,

motion boom-ot honnan erdemes rendelni perpill? ali v anker hivatalos oldalrol? van barmi kuponos info esetleg?

koszi szepen!

(#11985) borbar válasza hcol7 (#11984) üzenetére


borbar
tag

Szervusz!
Amazon.de-n és a eBayen is 90 EUR a "német" ár jelenleg. Az Amazon szállítana Magyarországra, de akkor, ill. így 108 EUR-ba kerülne.
Az Alin az Anker Official Storeban jelenleg nem elérhető magyar címmel.
Az Alin 08.12-re meghirdetett a "Super Tech Deals". Hogy ez mit hoz, még nem látható.
Én még várnék.
Ha nem is az Alira, de akár az Amazon.de-n is elérhető lehet egy lightning deal vagy valami voucher. Páran vettek egy-két hete onnan, határozottan pozitív a visszajelzésük.
üdv, borbar

(#11986) hcol7 válasza borbar (#11985) üzenetére


hcol7
senior tag

hello, koszi szepen!

[ Szerkesztve ]

(#11987) hcol7


hcol7
senior tag

amugy charge 4 es 5 teljesitmenye kozott mennyi az elteres? foleg motion boom, mint alternativa tekinteteben? annyi megvan h a motion boomot "eq-zva" a charge 5 kozelebe lehet hozni, de mi a szitu a charge 4 el? igazabol van egy pb310em, ami nagyon szuper, de nyilvan nem mindenhova tudom elvinni, igy kellene egy hordozhatobb - es ezzel egyutt kompromisszumosabb- alternativa.
motion boom v vmelyik charge jonne szoba, de az 5-os azert egy lepessel feljebb van arban, es nem akarok feleslegesen kiadni ra plusz penzt.

..de azert nem art, ha van vmennyi melyhang + emellett azert szepen is szol.

koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

(#11988) hcol7


hcol7
senior tag

szamtalan leirast talalni, es ugy tunik h a motion boom inkabb vmelyik jbl extreme szeriaval vam paribam, de kivancsi vagyok a velemenyetekre.

(#11989) makoss


makoss
veterán

Üdv!

Szerintetek olyat meg lehet oldani, hogy egy számítógépre kötött PC hangszóróján lévő Jack kivezetésen egy Jack Bluetooth átalakítóval lehet zenét küldeni egy Bluetooth hangszóróra? :R
Tudom, hogy telefonon is lehet jelet küldeni, csak mint más lehetséges csatlakozási formát keresek :B

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11990) Sys85 válasza makoss (#11989) üzenetére


Sys85
veterán

Ennyi erővel vehetsz egy usb-s A2DP képes bt adaptert is a géphez (ha nincs a gépben alapból),a windows azon is kiküldi a hangot és össze lehet párosítani a bt hangszórókkal.
Feleslegesen ne bonyolítsd túl.
De persze megoldható amit leírtál,bt adapter 3,5-es jacken kapja a hangot,neki teljesen mindegy hogy az miből jön ki.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11991) makoss válasza Sys85 (#11990) üzenetére


makoss
veterán

:R Azért agyalok hasonlón mert van egy pár eszközöm amiben nincs Bluetooth, de ha lesz valamilyen JBL Bluetooth hangszóróm + egy ilyesmi [link] Akkor gondolom nem lesz gond a párosítás, vagy lehetnek problémák? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11992) <Adamsky> válasza hcol7 (#11988) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a motion boom inkabb vmelyik jbl extreme szeriaval vam paribam ... " - épp "javítani" akartalak a #11987-ban írtak miatt. Igaz alapvetően nem a Boom-ról szóló teszt, de össze van benne kóstolva a Boom az Xtreme 3-al ... én biztos nem az utóbbit venném ...

(#11993) Sys85 válasza makoss (#11991) üzenetére


Sys85
veterán

Ez konkrétan a bt képtelen hangcuccokat teszi bt képessé,nem fordítva,ez csak egyirányú.
Ez bt-n kapja a jelet valamiről és a 3,5-es jacken továbbítja a hangcucc felé.
Ilyesmire van szükséged,ez kétirányú: [link]
Egy usb-s bt adaptert olcsóbban megkapsz és azzal kevesebb a kábel és a kütyü is az asztalon. [link]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11994) makoss válasza Sys85 (#11993) üzenetére


makoss
veterán

Köszi az infót! :R

Adamsky#11992: Én az Xtreme 3-at! :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11995) hkari válasza <Adamsky> (#11992) üzenetére


hkari
őstag

Húha, ennyire erős mélybe a boom? Ott picit sok a magas, azt én lejjebb venném. Videón át meglepően jó. A JBL kicsit nem dobozhangú?

(#11996) <Adamsky> válasza hkari (#11995) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... picit sok a magas, azt én lejjebb venném." - megteheted. Erre van a gyári EQ. ;)
Más kérdés, hogy most valami bug. okán itt a topic-ban két tulajnak sem működik rendesen :(
"A JBL kicsit nem dobozhangú?" - hááát, máshogy szól ez tény ...

(#11997) Sys85 válasza <Adamsky> (#11996) üzenetére


Sys85
veterán

Volt pár JBL-em (Clip 2,Clip 3,Charge,Charge 2+,Charge 3,Partybox 310),sok másikat hallgattam/tesztelgettem is sok helyen,igazából kategóriájukban a hangjuk teljesen rendben van,de nálam az Xtreme-ek hangja mindig kilógott a sorból.Főleg a közép és magas hangokkal nem voltam egyiknél se elégedett,a gyári hangszínük nekem nem igazán tetszik.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11998) makoss válasza Sys85 (#11997) üzenetére


makoss
veterán

Érdekes, én nem így vagyok vele, amikor meghallottam a Xtreme 3-at, ledöbbentem, hogy ilyen kicsi valamiből hogyan jön ki ilyen jó hang? :Y

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11999) zuzozuzo válasza <Adamsky> (#11996) üzenetére


zuzozuzo
tag

Irtam a soundcore service-nek es azt a valaszt kaptam hogy az applikacioval vannak gondok de folyamatban van az uj verzio szoval varjak.

(#12000) <Adamsky> válasza zuzozuzo (#11999) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Amennyiben, tényleg az app-al van a gond, és nem riadsz meg az APKMirror-tól, akkor a 2.7.7-el tehetsz egy próbát (a Play!-en még csak 2.7.5 van fenn)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.