Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) fecus


fecus
őstag

Egy kis tapasztalati infót szeretnék kérni:
Egy Samsung S3 és egy 5-6 éves jabra headset kombinációval két problémám van:
1, Nagyon lassan kapcsolódik, vagy talál egymásra a beérkező hívás esetén. Sok esetben többször kell bemutatkoznom, mert az elsőket nem hallották.
2, Úgy veszem észre, hogy ha a telefon a bal zsebemben, a headset a jobb fülemben van akadozik. Feltöltve is.

A kérdés, ha egy mai típust vennék akkor ezek megszűnnének? Érdemes-e költenem, mert ezeken kívül működik a cucc?

Még egy kérdés: ha télen használom igencsak hűt a biciklin. Valaki használja így, télen-nyáron. Van olyan típus ami jobban hószigetel?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#552) Arween


Arween
senior tag

sziasztok

Most vettem egy plantronics m70-es headset-et de azt tapasztaltam hogy internetes hívásokat (skype,whatsapp-ot) nem kezel,ezzel vajon mindegyik headset így van? A hívásaim 90%-a internet alapú így eléggé kellemetlen hogy nem tudom a használni a headset-et :(

(#553) havri1 válasza Arween (#552) üzenetére


havri1
félisten

Milyen telefon? Elvileg program függő a történet. Viberrel is voltak gondok.

havri

(#554) Arween válasza havri1 (#553) üzenetére


Arween
senior tag

Xiaomi Note 4G . olvasgatok most több helyen is, sajnos a tapasztalat másnál is az, hogy ezeken az internetes hívásos alkalmazásokról nem működik a headset-es hívásfogadás:(

(#555) havri1 válasza Arween (#554) üzenetére


havri1
félisten

Hát, én most egy Note2-vel próbáltam és Plantronics 55-el, nekem jó a Skype..
Echo test-el próbáltam, mert nincs senki olyan, akivel beszélgetni tudnék.

[ Szerkesztve ]

havri

(#556) drnet válasza havri1 (#555) üzenetére


drnet
aktív tag

"Echo test-el próbáltam, mert nincs senki olyan, akivel beszélgetni tudnék."
Szegény. :(

(#557) havri1 válasza drnet (#556) üzenetére


havri1
félisten

Nem használom a Skypeot :P

havri

(#558) ottobacsi válasza Arween (#552) üzenetére


ottobacsi
tag

Nekem tökéletesen működik együtt a Viberrel és a Jiayu G2F-emmel az M70-esem.
Skype-ot nem használok, arról nem tudok nyilatkozni.

(#559) havri1 válasza ottobacsi (#558) üzenetére


havri1
félisten

Viber és Skype is működik M55-ön is, azóta kipróbáltam.

havri

(#560) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

Gyors és egyszerű kérdés uraim :D Melyik a piacon most a legjobb ár érték arányú Bluetooth headset? :D

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#561) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Úgy döntöttem én is beszerzek egy BT headsetet, 70%-ban autóban használnám.
Mi lenne a legjobb választás?
Körülnéztem kicsit a neten, találtam jó árban Plantronics M70-et (6000 Ft),vagy Plantronics Explorer 50?
Melyik lenne jobb, vagy inkább más márkát nézzek?

[ Szerkesztve ]

(#562) Arween válasza havri1 (#559) üzenetére


Arween
senior tag

Na most épp szervizben van a telóm de ha visszakapom tesztelem:) Megmondom őszintén whatsapp-ot használok zömében ott nem működik,de a másik kettőt mindenképp kipróbálom.köszi!

matyi19 M70-t ajánlom! nagyon kényelmes ,hosszú a beszélgetés /készenléti ideje is és nagyon jól hallanak/ hallom a kivel beszélek:)

[ Szerkesztve ]

(#563) matyi19 válasza Arween (#562) üzenetére


matyi19
őstag

Ok, ha áll még az ajánlat hétfőn meg is rendelem!

(#564) fecus válasza matyi19 (#563) üzenetére


fecus
őstag

Szabad tudni hol annyi az M70-es?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#565) matyi19 válasza fecus (#564) üzenetére


matyi19
őstag

olx.ro-n táláltam, csak hétfőn tudja küldeni az eladó, amugy új bontatlan garanciával. (Erdélyi vagyok)

(#566) Kékes525


Kékes525
félisten

Sziasztok.

Van egy bluetooth konig ip-handfree 30 headsettem, de csak a hívás hangjával tudom párosítani. Lehet a média hangjával is? Galaxy S6 android 5.1.1. a telefonom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#567) fecus válasza matyi19 (#565) üzenetére


fecus
őstag

Írsz két szót róla? Bevált, jól működik?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#568) csibe1 válasza Arween (#552) üzenetére


csibe1
addikt

Lassan egy hónapja használom az ML20-ast.
Az elején furcsa volt a füldugó alakja, és a kampó helye.
Előtte egy Jabra easycall-t használtam, azt egyszerűbb volt feltenni.
Az akksi tényleg jól bírja, a Jabra elég sűrűn kérte a töltőt.
Mostanra már a kialakítását is megszoktam.
Elég zavaró viszont, hogy nem jönnek át a rendszerhangok pl. sms, viber üzenet stb.
A Skype és a Viber gond nélkül ment mindkettővel.A Vibernél utólag is lehetett csatlakoztatni a headsetet.

Ezért gondolkodom a cserén, márkán belül.
Ezt néztem ki: Plantronics Explorer 50, ez már tudja az A2DP-t, és az üzemideje is jó.
Valakinek esetleg van ilyen Explorer 50-ese?

A Plantronics M és ML típusok között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#569) matyi19 válasza fecus (#567) üzenetére


matyi19
őstag

Szia!
Végűl nem vettem...
Rájöttem, úgysem használnám, felesleges pénzkodobás lenne egyenlőre.

(#570) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok!

Én zene hallgatáshoz keresek BT fülhallgatót.

(#571) ottobacsi válasza Zaji (#570) üzenetére


ottobacsi
tag

A zene minősége számít?

(#572) Zaji válasza ottobacsi (#571) üzenetére


Zaji
őstag

Most egy ilyet használok. Valami hasonlót szeretnék.

(#573) ottobacsi válasza Zaji (#572) üzenetére


ottobacsi
tag

A bt füles a vezetékes után csalódás lesz az biztos, mert meg sem közelíti hangminőségben pont a bt miatt.
De ha mindenképp bt-os kell akkor a plantronics backbeat-eket nézd meg, mondjuk elég húzós az áruk.
Ha a vezetékes is jó, akkor szerintem ezzel nem tévesztesz: Xiaomi Piston 3

(#574) Zaji válasza ottobacsi (#573) üzenetére


Zaji
őstag

Szóval akkor ezzel ne is próbálkozzam?

(#575) ottobacsi válasza Zaji (#574) üzenetére


ottobacsi
tag

Hát ez közel sem hasonló... :N
Itt egy teszt.
Azt vettem ki belőle hogy árához képest nem rossz, de azért közel sem tökéletes.
Találtam ezen kívül másik 2 apróhirdetést is ahol az volt írva hogy csak ki lett bontva és kipróbálva.
Ez azért sejtet valamit...
Mondjuk 7.500-ért jó áron van.
Ha van lehetőséged akkor próbálj ki egyet mielőtt megveszed.

(#576) Zaji válasza ottobacsi (#575) üzenetére


Zaji
őstag

Árához képest nem rossz. Sajnos nincs lehetőségem kipróbálni. :N

(#577) PapaMaci válasza PapaMaci (#547) üzenetére


PapaMaci
őstag

Jó reggelt!
Újra headset keresésben vagyok.
Az m90-est kidobtam az autópályán az ablakon. A legkisebb zajban már senki nem értette, mit beszélek, és meguntam.

...mint az közismert...

(#578) fecus válasza matyi19 (#569) üzenetére


fecus
őstag

Én megvettem a Plantronics M70-est. Nagyon jól működik. A szomszéd szobába sem kell elvinnem a telefont, mert "látja". Így a Cégnél töltöm a telót a gépről és házon belül a headsettel fogadom a hívásokat.
A zajcsökkentő algoritmust még nem teszteltem, mert senki sem hívott a biciklin vagy utcán.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#579) PapaMaci válasza fecus (#578) üzenetére


PapaMaci
őstag

Az M90 használhatatlan volt utcán. Vezetés közben is. Folyton visszakérdezgetett mindenki. Remélem, neked több sikered lesz!

[ Szerkesztve ]

...mint az közismert...

(#580) gabancs


gabancs
addikt

A problémám a következő. Vettem egy Bluetooth headset-et. Tökéletesen működik, de...
Az a gond, hogy a feleségem FM rádiót hallgatna rajta. Az FM rádióhoz viszont be kell dugni a vezetékes fülest antenna miatt. Ebben a pillanatban a hangot nem a bluetooth fülesre küldi, hanem a vezetékes fülesre.
Hogy lehet azt megoldani, hogy FM rádió esetében is a BT füles szóljon?
Tehát abban a pillanatban, ha a telefon észreveszi, hogy be van dugva egy füles, a BT el van felejtve.

(#581) ottobacsi válasza gabancs (#580) üzenetére


ottobacsi
tag

Dugd be a vezetékest, indítsd el a rádiót, kapcsold ki, majd be a BT fülest.
A Plantronics M70-esnél így működik.
Ha kihúzom a a vezetékest, majd visszadugom, akkor újra azon szól.

[ Szerkesztve ]

(#582) gabancs válasza ottobacsi (#581) üzenetére


gabancs
addikt

Sajnos ez nem segített.

(#583) ottobacsi válasza gabancs (#582) üzenetére


ottobacsi
tag

Milyen fajta a bt füles és a teló?

(#584) gabancs válasza ottobacsi (#583) üzenetére


gabancs
addikt

A telefon egy Ace 3 és a füles:

[ Szerkesztve ]

(#585) ottobacsi válasza gabancs (#584) üzenetére


ottobacsi
tag

Hányas verziójú a füles?
A bt beállításokban a fülesnek be van kapcsolva a "média audió?

(#586) gabancs válasza ottobacsi (#585) üzenetére


gabancs
addikt

A fülessel nincs gond, működik. Zenére vagy telefonálásra lehet használni. A gond ott van, hogy a telefon FM rádió esetén nem adja át a hangot a BT-ra, vagy a külső, vagy az antennaként szolgáló fülesre teszi ki. És semmi olyen opciót nem találok, hogy a rádió hangja is kimenjen a BT eszközre.

(#587) ottobacsi válasza gabancs (#586) üzenetére


ottobacsi
tag

Akkor passz...

(#588) ádika86


ádika86
aktív tag

sziasztok! adott egy használtan vásárolt jawbone era headset.

3 napja tesztelem és kivétel nélkül panaszkodik mindenki, hogy nagyon halkan hallanak. kipróbáltam más telefonnal is, eredmény nélkül, ugyanaz a probléma. a home gomb nyomva tartására csak a hangszóró hangerejét növeli a készülék, a mikrofonét elvileg automatikusan állítja, ahogy érzékelem kevés sikerrel... gondoltam, hogy frissítem a firmware-t, most 1.0-át ír a jawbone updater, viszont ezt a régebbi típusú ERA-t már nem engedi frissíteni. a kérdésem az lenne, hogy meg lehet valahogy oldani manuálisan a frissítést vagy mi baja lehet még a headsetnek? :R

Predator G3-571-77QK

(#589) ttt1


ttt1
őstag

Vettem a napokban egy open dott bt-os fülhallgatót és hozzá kapcsolódóan egy usb-s bt egységet ami edr2.1 kompatibilis. Ha telefonnal párosítom össze gyönyörű hangja van, ill. ha szgéppel és vezetékkel akkor is. Sajnis vezeték nélkül doboz hangja van és kicsit recseg ( félek a beépített mikrofonja szed össze vmi zajd pluszba) és egy bluethooth device drivert a win 7 64 bt nem tud feltelepíteni. 2 ilyen volt és addig addig ügyködtem míg felment vmi. Most 2 fül an az egyik egy Bt generic radio a másik meg MS Bt Enumerator. Mind2 működik hibátlanul de a hang nem javult meg.

(#590) kosaga


kosaga
tag

Sziasztok!Nemrég vettem egy Nokia 220dualt(ragaszkodom a buta telefonhoz),de az autómban lévő gyári nokia CK-7W kihangosítóval nem akar kapcsolódni,sőt semmilyen eszközt nem ismer fel(laptop,másik teló,headset).A régi C2-es minden gond nélkül működik mindennel.
Ötlet?

Pap leszek, az kurvaisten!

(#591) nubiai válasza kosaga (#590) üzenetére


nubiai
tag

Esetleg garancia? Állítólag a Nokia sem a régi már...

(#592) bozso073


bozso073
tag

Van egy iPhone S4 párosítva hozzá egy Plantronics ML-18. Minden gond nélkül működik, de media (rádió app) hangját nem teszi ki a fülesre és a teló bluetooth beállításaiban sincs opció a media engedélyezésére. A viber, skype viszont működik. A lehetőségek:
- a headset nem támogatja a funkciót (szerintem egy füles - bármilyen jelet kap - visszaadja)
- a telefon nem támogatja a funkciót
- mindkét eszköz alkalmatlan rá
- lehetséges a media (rádió) hallgatása bt-n, de én vagyok béna a beállításoknál
Melyikre tippeltek?

(#593) szekzol válasza bozso073 (#592) üzenetére


szekzol
tag

A media lejátszáshoz az A2DP funkciót kellene tudnia. Az ML-18 úgy olvastam, nem tudja. Az viszont tök jó, hogy megy a Skype és a Viber.

(#594) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

A segítségeteket kérném!
Szeretnék vásárolni egy bluetooth fejhallgatót. Számítógéppel és tablettel, később okostelefonnal szeretném használni!
A kritérium a következő: 1. Összecsukható legyen! (szeretném sűrűn szállítani, így ez nagy előny lenne!)
2. Ha lemerül az aksi, akkor jó lenne, hogyha vezetékesként is lehetne használni!

Ez a két legfontosabb.
+ 1. Ha az aksi nem adja meg magát 4 órán belül az jó lenne
+ 2. Azért nem árt, ha értékelhető hangja lenne.

Van ötlete valakinek erre a konstrukcióra? :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#595) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sony MBH10 bluetooth hedsetet használok.
Az utóbbi időben maximum hangerőre állítva is elég halkan hallom aki hívott.
Találkoztatok-e ilyen jelenséggel, meghibásodott volna a headset?
Van egy régebbi is otthon, majd azzal is kipróbálom a telefonomat, nehogy ott legyen valami probléma.

(#596) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#595) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Kipróbáltam a Nokia headsetet,az fél hangerőn olyan hangos,mint a Sony maximumon.Mi történhetett a Sonyval,hogy így lehalkult?

(#597) nubiai válasza GEPESZ66 (#596) üzenetére


nubiai
tag

Telefonkészülékek lehalkulásakor szokták tanácsolni, hogy ki kell takarítani a hangszóró előtti rácsozatot. Ott néha segít. Esetleg egy pillantást a Te esetedben is megérne, hátha csak "mechanikai" akadályok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#598) hajnalicsend


hajnalicsend
újonc

Sziasztok! Asegítségetekre lenne szükségem. Van egy Samsung Galaxy A5 telefonom, szeretnék vásárolni hozzá egy bluetoothos headsetet ami telefonbeszélgetésre, zene hallgatásra, és rádió hallgatásra is alkalmas. Ajánlanátok nekem valamit, mit érdemes megvenni? Tanácstalan vagyok! :F

(#599) ottobacsi válasza hajnalicsend (#598) üzenetére


ottobacsi
tag

Az a kérdés hogy mennyit szánsz rá, és kétfüles kell vagy csak sima?

(#600) hajnalicsend válasza ottobacsi (#599) üzenetére


hajnalicsend
újonc

Szia! Hát minél olcsóbban szeretném megúszni, de jót szeretnék, :) 10000, de húszezerig is elmennék, csak ne gagyit vegyek, nem számít, hogy sima, vagy 2 fülese van, a munkahelyemen amúgy sem szabad csak egy fülest használni. Köszönöm! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.