Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) zsloti válasza zsloti (#650) üzenetére


zsloti
senior tag

Esetleg olcsóbb megoldás a funkcionalitás megtartásával??
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#652) Dominator


Dominator
aktív tag

Szeretnék sztereó BT fülest rendelni (ebay, ali). Láttam is sokat jó áron, de semmi márkanév nincs a többséghez. Van valakinek egy jó tippje?

(#653) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Erről a fejhallgatóról mi a véleményetek: [link]

TV-vel való használatra kellene.

(#654) tillatrilla válasza ssgt1981 (#653) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Van BT a TV-ben,vagy a füles adója BT-os?Szerintem ebben beépített BT vevő van,így szerintem ezt nem tudod használni tv-hez. Én egy AKG T912-est vettem a tv mellé. Pár típust próbáltam előtte,de ez az AKG egy jó választás volt. Nagyon tisztán szól,a hangerő az brutál jó,és amit a legjobban szeretek benne,hogy hihetetlenül jó a mély,és tisztán szól a magas hangokkal is. Nem torzít nagy hangerőnél sem.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#655) ssgt1981 válasza tillatrilla (#654) üzenetére


ssgt1981
senior tag

3D-s Samsung TV-m van, és a soundbar-om is BT-vel kapcsolódik a tv-hez. A vezetéknélkülieket én is néztem, de azért vetettem el őket, mert a jack csatlakozó a tv hátulján van, a tv pedig bevan építve, ezért nagyon macerás állandóan le-fel szerelni ha szükségem van a fejhallgatóra.

[ Szerkesztve ]

(#656) tillatrilla válasza ssgt1981 (#655) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Értem. Akkor azt javaslom,hogy olyan helyen vásárold meg,ahol lehetőséged van kipróbálni.

Üdv: Attila

(#657) PapaMaci válasza bylow (#48) üzenetére


PapaMaci
őstag

A manóba

[ Szerkesztve ]

...mint az közismert...

(#658) csibor


csibor
őstag

Ilyesmit használ valaki? Jelenleg vezetni plantronics m70 használok, de dolgozni jó lenne egy sztereó. A vezetékeseket pillanatok alatt kivégzem :B

(#659) komzs


komzs
tag

Plantronics M70 et használok én is, nincs vele semmi gondom, pedig 2 telóval van kapcsolva.

Egy problémám viszont van. Callrecordert használok Androidon, de ha használom az M70et, csak a saját hangomat veszi fel a telefon.
Nem tudtok valami megoldást? Melyik programal működik a hangrögzítés normálisan ezzel a fülessel?
Köszi a válaszokat előre is.

(#660) nubiai válasza komzs (#659) üzenetére


nubiai
tag

Esetleg a hangrögzítő programod beállításaiban nem kell pluszban valamit kipipálni, hogy a BT headsetes hangot is rögzítse? Igaz hogy nem M70-el, de Explorer 500-al az ACR jól működött, rendesen rögzített mindent. Abban külön be kellett jelölni, hogy a BT-on folyó hang is rögzüljön.

(#661) Domonkos8


Domonkos8
tag

Sziasztok!

Nagyon nem értek a Bluetooth-headsetekhez, ezért gondoltam, hogy mielőtt ajándékot veszek, rákérdezek, milyet érdemes venni!
Felhasználása: kocsivezetés közben, egyszerű kezelés, hosszú üzemidő, és régi típusú (de bluetooth-os telefon) is tudja kezelni (nem tudom, hogy minden telefon képes kezelni, aminek van Bluetooth-ja?).
Árban 8 ezer forintig lenne jó!

Segítségeteket előre is köszönöm! :DD

(#662) ottobacsi válasza komzs (#659) üzenetére


ottobacsi
tag

Nekem működik rendesen nyalókás droiddal, az alap rekorderral. Egyébként nem nagyon van ötletem hogy mit lehetne csinálni vele hogy jól működjön neked is...

(#663) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv. Régebben szemezgettem a Zealot-digital termékeivel.
Most tegnap szóba került, felmentem az oldalra, és látom, hogy akció van. Egy bruttó 12000Ft fölötti cucchoz van ajándékba egy kisebb füles, vagy powerbank.
Ami jó, mert anno ezt néztem ki otthonra, meg közlekedni:
Kattintható.
http://zealot-digital.hu/media/com_hikashop/upload/b570ff-1.jpg
Ezt meg melóba:
Kattintható:
http://zealot-digital.hu/media/com_hikashop/upload/thumbnails/470x550fsO/b9fek-main.jpg

Most az elsőhöz, vagy a hasonló árúakhoz lehet kérni a másodikat ajándékba.

Van ezekkel a cuccokkal tapasztalata valakinek?
Mert szerintem árban most így elég baráti. Főleg az sd lehetőség, meg a rádió miatt....

Átolvastam mielőtt beküldöm... Na ez nem kicsit lett reklámszagú... :D

[ Szerkesztve ]

(#664) komzs válasza nubiai (#660) üzenetére


komzs
tag

Köszönöm!
... és tényleg működik a Callrecorderben is van. Tehát felveszi a kimenő-bejövő hangot is.

Még egy kérdés:
Plantronics M70 ben hogy lehet beállítani, hogy a hívás végén sípoljon, hogy bontották a vonalat.
Mindig meg kell néznem, hogy tényleg lerakták vagy még vonalba van.

(#665) tillatrilla válasza komzs (#664) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia! Melyik call recorder progit használod?Többet is találtam,milyen a logója? És jó minőségben rögzít?Üdv!

Üdv: Attila

(#666) komzs válasza tillatrilla (#665) üzenetére


komzs
tag

Többet is próbáltam, de a Samsung telefonjaimhoz ez volt jó /s3,s4,s4 mini, s6 alpha/
Callrecorder 1.4 full

(#667) #19784448


#19784448
törölt tag

Hali! Nem tudom jó helyen járok e. Én egy olyan bluetooth eszközt keresnék amibe bele tudom rakni a jelenlegi fülhallgatóm és úgy tudnák csatlakozni a telefonhoz. Konkrétan ilyenre gondoltam csak ennél barátibb áron. Ezeknek mi a nevük hogy rá tudjak keresni neten? Ezt az egyet találtam csak. Köszönöm a ki segít!

(#668) tillatrilla válasza komzs (#666) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Huawei g620hoz próbálnék ki egyet. Amit letöltöttem,annak a parancsikonja egy döntött telefon egy piros háromszöggel. BT-t kipipáltam,kíváncsi leszek,miként működik...

Üdv: Attila

(#669) #19784448 válasza #19784448 (#667) üzenetére


#19784448
törölt tag

Megtaláltam. Sony sbh-20 amit kerestem

(#670) komzs válasza tillatrilla (#668) üzenetére


komzs
tag

Küldj emailt és atkuldöm.

(#671) t9e8


t9e8
újonc

Sziasztok!

Ha van 1 telefonom aminek a jack csatlakozója nem kompatibilis a headset-el akkor attol függetlenül a bluetoothos headset működne vele?

(#672) ottobacsi válasza t9e8 (#671) üzenetére


ottobacsi
tag

:Y :F

Kifejtenéd bővebben?
A minijack csatinak nem sok köze van a BT-hoz.
Vagy mi is a kérdés? :F
Párszor elolvastam de nem értem... :U

(#673) #33253120 válasza ottobacsi (#672) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1
Nem mertem erre írni. :)

(#674) t9e8 válasza ottobacsi (#672) üzenetére


t9e8
újonc

Én is úgy gondoltam hogy működni fog mert én se tudok arról hogy a jacknek köze lenne a bthez de azért kiirtam a kérdést ide is.

A telefonomon a jack nem kezeli/kompatibilis a headsetel és a bt headsettel kompatibilis lenne e a jacktol függetlenül

remélem mostmár érted mert ennél jobban én se tudom leirni

(#675) #33253120 válasza t9e8 (#674) üzenetére


#33253120
törölt tag

Android vonalon kétféle 4P heatset van. Mindkettőnél közös, hogy a jobb/bal csatorna a helyén van.A különbség, hogy a klasszikus 3.5 jack kiosztásból hogy csinálnak négyet.
Első: A Gnd ketté van vágva, és a vezeték felőli rész a GND, a maradék a mikrofon.
Második: Ennek a fordítottja..

Amúgy én ilyen dologgal a gàlaxy spica óta nem találkoztam. Az meg nem most volt. )
Szerk. A régi telefonokkal egyes bt headsetek korlátozottan működnek

[ Szerkesztve ]

(#676) csibe1 válasza t9e8 (#671) üzenetére


csibe1
addikt

A bluetooth headsetnek elméletileg működnie kell.
A vezetékes néha azért nem működik, mert nem mindig ugyanolyan a csatlakozó, mint az európai szabvány.
Az is előfordulhat, hogy szól, de néhány funkció nem használható.
(a dualsimes topikban említették ha jól emlékszem)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#677) kavics21


kavics21
újonc

Sziasztok!
Több dolog is érdekelne, amik megoldására nem jöttem rá.
Van egy Jabra EasyVoice headsetem. 2 Lumiaval használom. Azt szeretném megbügykölni, hogy a fülemben a telefonok saját csengőhangja szóljon, illetve, hogy kimondja a hívó nevét. Hangtárcsázás szintén para, mert a 2 telefonkönyvem ugyanaz az outlook fióknak köszönhetően, szóval az szerintem kivitelezhetetlen.
A másik, hogy laptopos Skype-olásnál is szeretném ha működne a dolog.
Előre is köszi ha valakinek van ezekre tippje!

(#678) PapaMaci válasza kavics21 (#677) üzenetére


PapaMaci
őstag

Szia

Legutóbb a Sonyericsson telefonoknál láttam olyat, hogy átküldte a hívó nevét is.
A régi nokiák átküldték a csengőhangot is. Az jak nem tudom, mit tesznek meg.

...mint az közismert...

(#679) balbekk12


balbekk12
tag

Van valakinek olyan headset tippje,amit sportoláshoz használ? (Futáshoz kellene,olyan ami nem esik ki a fülemből...) Nem kell überbrutál jó hangzás, csak szóljon a fülembe a zene. Valakinek jó tapasztalata?

(#680) bf76


bf76
csendes tag

Sziasztok! Tudtok olyan BT Headset-ről, amely jelzést ad, ha a telefonra (Android) sms vagy email érkezik?

Köszi!

Feco

(#681) ottobacsi válasza bf76 (#680) üzenetére


ottobacsi
tag

Úgy általában szerintem mindegyik amelyik tudja az A2DP-t, tehát lejátsza a telefonról származó audiót és nem csak jelez ha történt valami.
Az én M70-es Plantronics-em pl. tudja mindezt.

(#682) komzs


komzs
tag

Plantronics M70 en hogyan tudnám beállítani, hogy hívás végén jelzést adjon?
Beszélgetés végén, ha lerakják a telefont, nem ad semmilyen jelzést. Samsung S6-om beállításaiban sem találom. :((

[ Szerkesztve ]

(#683) ottobacsi válasza komzs (#682) üzenetére


ottobacsi
tag

Szerintem nincs benne ilyen funkció!
Engem is zavar néha az hogy nem tudom lerakták e már vagy sem. De ha biztosra akarok menni, akkor nyomok egy gombot. :)

(#684) kavics21 válasza PapaMaci (#678) üzenetére


kavics21
újonc

Köszi de ez nem küldte át! :(

(#685) kavics21


kavics21
újonc

Na közben én cseréltem a Jabrat egy Plantronics M55-re mert egyszerűen nem bírta a fülem, az M55 meg teljesen jól elvan benne, nem akar kiesni. De! Elméletben mindkét telefonom csatlakozott a headsethez és mégsem úgy működnek a dolgok ahogy kéne. Nem hajlandó mindkét készülék belecsörögni a fülesbe :( Se kimenőnél, se bejövőnél. Ilyenkor mi van? Gyári hibás lehet a cucc, vagy csak valami beállítás? Nem akarom megint visszaküldeni, mert már hülyének néznek :W

(#686) kavics21


kavics21
újonc

Helyzetek vannak! A Plantronics szerint a Nokia cseszett el valami sztereo bluetooth profilt és azért zavarodnak meg a telefonjaim (nem tudom, másik multipoint headsettel ilyen bajom nem volt) a Nokia szerint meg lehet, hogy konkrétan annak a fülesnek van baja amit kaptam... Én ezt már nem bírom :DDD

(#687) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Sziasztok!

Van valami ajánlott fülbedugós bluetooth headset, amit pc-vel lehet használni?
A PC-n Windows 7 fut.
Ha lehet ne legyen arany árban.

Köszi!

Romani ite domum.

(#688) denis.p


denis.p
tag

Sziasztok,
Kinéztem vételre egy Plantronics M70-est, mely a leírások szerint Bluetooth 3-as. Viszont a mobilom (Huawei p8lite) bluetooth 4 -es. Felejtős-e a vásárlás, vagy tudja kezelni a mobilom az M70-est headsetet?

[ Szerkesztve ]

(#689) ottobacsi válasza denis.p (#688) üzenetére


ottobacsi
tag

Ugyanúgy mint az usb, ez is kompatibilis visszafelé.
Tehát nyugodtan megveheted, biztosan tudja kezelni majd!

(#690) denis.p válasza ottobacsi (#689) üzenetére


denis.p
tag

köszi:)

(#691) ottobacsi válasza denis.p (#690) üzenetére


ottobacsi
tag

Nekem pont 1 éve van meg és nagyon szeretem.
Ár/érték arányban szerintem az egyik legjobb volt amikor megvettem, most nem tudom mi a helyzet.

(#692) sumsang


sumsang
aktív tag

Mi lehet az oka, hogy a 1,5 hónapos Plantronics M70-es heasdsetemet nem találja a mobilom. Próbáltam másik két mobillal is, azok sem látják. Van valakinek tippje arra hogy mit lehet ilyenkor tenni?

(#693) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
A nejemnek keresek bluetooth heaset-et. Az egyik kiszemelt a Sony SBH20. Több helyen olvastam, hogy csak Sony telefonokkal kompatibilis. Gondolom ez nem teljesen igaz, mert bluetooth az bluetooth.
Köszi.

(#694) ottobacsi válasza sumsang (#692) üzenetére


ottobacsi
tag

Ha eddig jó volt akkor vidd/küldd vissza, valószínű hogy megadta magát.

(#695) randras válasza Zsocy155 (#693) üzenetére


randras
veterán

Nekem ilyen van, és LG G2-vel használom.

De amiért ide írok...

Nagyon gyorsan lemerül, szóval vennék egy másikat, milyen bluetoothos headsetet ajánlanátok, ami sokáig bírja, és mivel a hangminőség nem annyira fontos, nem is túl drága? Akár kínait is...

:R

(#696) sumsang válasza ottobacsi (#694) üzenetére


sumsang
aktív tag

kb 4-5 ször volt használva még az elején, de érdekes módon akkor is csak az én telefonom tudott csatlakozozni, 3 másik mobil, (Lenovo, Sony, Samsung) akkor sem tudott az PLT-M70-el kapocsolatba kerülni. Már akkor gyanús volt, hogy valami nem stimmel vele.
Este visszaviszem a Media M-ba, hogy küldjék szervízbe. De ezeket a 10e Ft alatti termékeket gari idő alatt nem cserélni szokták? Amúgy mondja a női hang, hogy nincs kapcsolat, meg hogy off, meg on, még a nyelvbeállítás is működik, csakhát a leglényegesebb adta meg magát, a kapcsolat/adatátvitel :W

(#697) Zsocy155 válasza randras (#695) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi!

(#698) ottobacsi válasza sumsang (#696) üzenetére


ottobacsi
tag

Fogalmam sincs hogy a MM-ban hogy működnek a dolgok, oda csak azért megyek be néha ha valamit még akarok fogdosni mielőtt máshol megveszem! ;]

(#699) sumsang válasza ottobacsi (#698) üzenetére


sumsang
aktív tag

Általában nekem is ez a taktikám, de dec. közepén, online ott volt a legolcsóbb 7499 Ft + ingyenes szállítás.:)

(#700) hzsolee válasza ottobacsi (#681) üzenetére


hzsolee
őstag

Szia!
Plantronics exp.10-em van. Tudja az A2DP-t, de a csengőhang nem jön át csak pittyeg. Nálad ez hogyan van beállítva?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.