Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) ottobacsi válasza hajnalicsend (#600) üzenetére


ottobacsi
tag

Nekem M70-es Plantronics-em van, itt írtam róla.
A szétkapcsolgatós probléma a telefon miatt volt, mert a mostani telefonnal már csak nagyon ritkán csinálja.
És itt egy másik vélemény.
Vagy egy ''kicsit'' többért a Marque 2 M165 pár extrával viszont kevesebb készenléti idővel.

(#602) hajnalicsend válasza ottobacsi (#601) üzenetére


hajnalicsend
újonc

Millió köszönet a segítségért!!! :R

(#603) komzs


komzs
tag

BLUETOOTH HEADSET, PLANTRONICS VOYAGER EDGE FEKETE (MULTIPONT, NFC)
Sziasztok!
Plantronics Edge
Segítséget kérnék, hogy fenti headsetről mi a tapasztalat.
Két telefonom van és egy kényelmes fülest keresek általában autóban használnám.

Válaszotok köszönöm!

(#604) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Kaptam egy Plantronics bluetooth headset-et.
Csak micro USB-s kábel van a PC-s töltéshez.
Viszint a múltkor vásároltam egy 220V-os konektorba dugható töltő adaptert, amihez az USB kábelt tudom csatlakoztatni.
Ezzel is tudom tölteni a headset-et, vagy maradjak inkább csak a PC-ről történő töltésnél?

(#605) ottobacsi válasza GEPESZ66 (#604) üzenetére


ottobacsi
tag

Teljesen mindegy. Töltheted bármivel amibe be tudod dugni a kábelt.

(#606) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Plantronics M70-en hogyan kell a nyelvet megváltoztatni, hogy ne angolul, hanem németül beszéljen?
A leírásban nem egyértelmű.
Nem lehet a nyelvet kikapcsolni, hogy ne szövegeljen?

(#607) ottobacsi válasza GEPESZ66 (#606) üzenetére


ottobacsi
tag

Hosszan nyom, amíg a nyelv választós szöveget elkezdi mondani, rövidet nyom, aztán amikor németül szövegel megint rövidet nyom, aztán mégegyszer rövid, utána pedig kikapcs, majd bekapcs.

(#608) GEPESZ66 válasza ottobacsi (#607) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A hívásfelvevő gombot kell hosszan nyomni?

(#609) ottobacsi válasza GEPESZ66 (#608) üzenetére


ottobacsi
tag

:K

(#610) GEPESZ66 válasza ottobacsi (#609) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szia!
Köszönöm!Sikerült átállítani németre.
Viszont kikapcsolni nem lehet,jól gondolom?

(#611) ottobacsi válasza GEPESZ66 (#610) üzenetére


ottobacsi
tag

Nem lehet, mert a szövegelés az "állapotjelző" benne.

(#612) GEPESZ66 válasza ottobacsi (#605) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nézegettem az USB adapteremet.
A régebbi töltő adaptereken 5V-750mA,vagy 5V-850mA volt.A várálolt HQ adapteren természetesen szintén 5V van,de 1000mA van.
Ugye ez nem gond,nyugodtan tölthetek vele?

[ Szerkesztve ]

(#613) ottobacsi válasza GEPESZ66 (#612) üzenetére


ottobacsi
tag

Töltheted akár 2000mA-es töltővel is, a füles úgy is csak annyi áramot fog felvenni amennyi neki kell.

(#614) Partyface007


Partyface007
őstag

Sziasztok!

Tudnátok mondani olyan BT-s stereo fülhallgatót aminek jó a zenei minősége ne adj isten sportoláshoz is alkalmas?

köszönöm szépen előre is

Sony MW1-ről jókat olvastam de mivel az kifutó modell így már nem láttam sehol..

(#615) Partyface007 válasza Partyface007 (#614) üzenetére


Partyface007
őstag

látom nagyon pörög a topic :-)

mindenesetre pár szóban leírom hátha érdekel valakit:

Végül a Sony SBH20 -ra esett a választásom és nem bántam meg, ár / érték arányban szerintem verhetetlen jelenleg a piacon. Egészen jó a zenei hangzása hibátlan a BT teljesítménye ( előző BT-s fülhallgatómnál már ha a farzsebemben volt a telefon gond volt néha a vétellel ) és az első benyomások alapján jó a mikrofon zajszűrése is. Az csak hab a tortán hogy egy bármilyen 3.5mm-es fülhallgatóval kiváltható a gyári míg a legtöbb mostani modellnél ez nem lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#616) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
Megleptem a feleségem egy Plantronics M70-es fülessel.
Nagyon tetszik neki, egyetlen problémája van: Amikor az utcán sétál és a telefon a zsebében van akkor nagyon akadozik a zene. Létezik, hogy leárnyékolja a ruha, vagy ennyire gyenge a Huawei P6 bluetooth-a?
Köszi

(#617) ottobacsi válasza Zsocy155 (#616) üzenetére


ottobacsi
tag

Nekem a Jiayu G2F-el csinálta ezt amellett hogy állandóan szétkapcsolódott ha zsebben volt, de ha az asztalon volt tőlem fél méterre akkor is.
A mostani Mlais M52-vel már nincs ilyen gond.
Ha zsebben van a teló, akkor ajánlott arra az oldalra rakni amerről a füles van.
Mondjuk nekem a másik oldalon van alul a kabát belső zsebében, de így sincs vele gond.
Én azt mondom hogy a telefon a gyengébbik láncszem.

(#618) Zsocy155 válasza ottobacsi (#617) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi!
Azon az oldalon van a telefon amelyiken a headset. Valószínű nézünk egy olyan tokot, amivel nyakban tudja hordani. Aztán meglátjuk.

(#619) havri1 válasza Zsocy155 (#616) üzenetére


havri1
félisten

Sajnos én is taasztaltam ezt. Mondják, h 10 méter a hatótávolság..aha, persze :)
1-2m és már sokszor akadozik a beszéd is.

havri

(#620) Zsocy155 válasza havri1 (#619) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ez remek!
Akkor tényleg csak az a megoldás ha közelebb tesszük a fülhöz.

(#621) ottobacsi válasza havri1 (#619) üzenetére


ottobacsi
tag

Ilyenkor nem a távolsággal, hanem a fizikai akadályokkal van a baj.
Például ha övtáskában van a teló akkor néha szaggat, viszont ha nincs semmilyen fizikai akadály, akkor akár 15 méter távolságról is simán beszélek vele.

(#622) 3psilon


3psilon
aktív tag

LG HBS-750 sztereó headset teszt
http://logout.hu/bejegyzes/3psilon/lg_hbs-750_sztereo_bluetooth_headset_teszt.html

Írjatok privit kérdés esetén!

[ Szerkesztve ]

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#623) tothak


tothak
tag

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy tudtok-e a Sony SBH sorozaton kívül olyan bluetooth headsetről, ami rendelkezik FM tunerrel is (Jabra Sport Wireless nem nyerő a felhasználói visszajelzések alapján, a Jabra TAG pedig nem kapható)?

Előre is köszönöm!

(#624) IMR


IMR
újonc

Üdv,

szeretnék egy bluetooth sztereó headset-et a jelenlegi telefonomhoz: CAT B30.
Bluetooth verzió: 2.1 , támogatott profil: A2DP.
Szimplán kimenő-bejövő hívásra, zenehallgatásra és esetleg rádiózásra használnám.
Tudna valaki szóba jöhető, vásárlásra kész tippet adni?

(#625) 1szer1


1szer1
újonc

Sziasztok!

Vettem egy Plantronics M90et amit a saját telefonommal(galaxy S5) és a munkafonnal (galaxy core prime) szeretnék használni.
Maga az M90 nagyon jó, brutál üzemidő, és szinte észre se veszem, hogy a fülemben van.
Viszont, amikor 4-ötödszörre újraindult beszélgetés közben, nem tudtam mit csapjak falhoz! A telefont, vagy a fülest!
Visszavittem a vétel helyére, ki is cserélték zokszó nélkül!
Mondjuk magával a munkafonnal is voltak gondjaim. Ledobott hívás közben, aztán percekig nem tudtam hívni róla, mintha valami azonnal kinyomta volna a hívást. Ez az utóbbi időben már megoldódott egy szoftverfrissítés után.

Az új füles másnap reggel már az első hívás után újraindult.
Ha Csak az S5 el van összekapcsolva, semmi gond (volt, hogy másfél órás hívásnál semmi gond nem volt), kipróbáltam a régi akaimmal, azzal se volt gond. Ha az akaival és az S5el volt összenyomva, akkor se volt gond.
Több alkalmazást is letöröltem, de nem volt megoldás.
Úgy néz ki, hogy a Galaxy Core Prime 5.1.1 el valahogy olyan jelet küldhet bluetoothon, hogy újraindítja hívás közben a fülest.
Viszont a samsung level over-emmel, meg minden telefonom működik, viszont egy ekkora batárral nehéz irodában dolgozni, ezért kéne az M90.
Van valakinek valami ötlete a magoldásra, vagy hogy mi lehet a gond?
Esetleg valami program?
A rendszergizda szerint az 5.1et nem szereti a füles..
Új telót nem tudok kiharcolni, és ezt se akarják szervízbe küldeni (pedig garis).

Köszi!

(#626) Zsocy155 válasza 1szer1 (#625) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Hol hordod a telefont? A nejemnek M70-t vettünk és ha a kabát zseben van a telefon akkor sűrűn megszakad a zene. Sok neki a ruharéteg. :F

(#627) 1szer1 válasza Zsocy155 (#626) üzenetére


1szer1
újonc

Szia!

Változó, de általában az irodában van az asztalon max fél méterre a fülestől.
És a többi telóval nincs gond ugyanazokon a helyeken!
Az S5el is szuperál, pedig a 2 telefon egymás mellett van.
Az a fő baj, hogy nem csak megszakad a kapcsolat, hanem újraindúl a füles! Bemondja, hogy power on, és elkezd újra csatlakozni a telókhoz. Előtte pár másodperc csönd. így van 20-30 másodperc, amíg se a telefonnal, se a fülessel nem tudok kommunikálni.

Mivel hűtőházi irodáról van szó, ahol rohadt sok a szigetelés, a rendszergazdának is mindjárt az volt mindenre a válasza, hogy nagy az árnyékolás (igaz, annyi jelerősítővel telepakolva a raktár és az iroda, hogy mikróra nincs is szükség!).

De 4-5 mobiltelefon szokott egyszerre lenni az irodában, és 3 füles, és csak ezzel a párossal (core-m90) van a gond.

(#628) Zsocy155 válasza 1szer1 (#627) üzenetére


Zsocy155
őstag

Akkor ott más gond lesz, mert ha az M70 közel van a telefonhoz (Huawei P6) akkor hibátlan beszélgetés és zenehallgatás alatt is.

(#629) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok,
barátnőmnek (és nekem is) szüksége lenne futáshoz zenehallgatásra vezeték nélküli agybadugós "in ear" fülhalgatóra avgy headsetre. Ami kéne:

-Vezetéknélküli funkció
-mikrofon nem létkérdés
-Lumia 635 és Lumia 820 telefonokkal lenne használva, mindkettő bluetooth képes
-extra basszus meg hasonló ökörségek nem érdeklik
10E forint alatt vagy körül kéne maradni.
Én ezeket találtam:

https://ipon.hu/webshop/product/logilink_bluetooth_stereo_earphone_fekete/755648

https://ipon.hu/webshop/product/logilink_bt0025/502957

https://ipon.hu/webshop/product/kruger_matz_kmp70bt/1279442

Ajánlott ezek közül valami? Esetleg van valami jobb termék a piacon?
üdv
J.

[ Szerkesztve ]

(#630) joysefke válasza joysefke (#629) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A kérdés még aktuális

(#631) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Ajándékba szeretnék vásárolni mono bluetooth headsetet.
Lehetőség szerint 3-4ezer forint között. Amennyiben ebben az árkategóriában lehet kapni megbízható, jó minőségű headsetet. Tudtok ilyet ajánlani? Van egyáltalán ebben az árkategóriában ajánlott headset? Előre is köszi.

(#632) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok,

Van egy Sony MDR-XB950APB bluetooth headsetem. A laptop beépített kékfogával sikerült összekapcsolnom. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám beállítani, hogy a nyomógombokkal lehessen némítani?

Ami pedig fura, hogy kb fele hangerőn tudja csak megszólaltatni a fejest a telefonomhoz képest. Minden csúszka maxon. A VLC túlhangosítása(>100%) kicsit tud segíteni.

Köszönöm,
Ádám.

(#633) ottobacsi válasza dorika87 (#631) üzenetére


ottobacsi
tag

Plantronics M70-et használok január óta minden nap minimum 8 órát!
Én ezt ajánlom, nekem nagyon bevált.
Igaz nem 3-4, hanem 7-8 ezer, de nagyon megérte az árát.
Ha visszaolvasol egy picit, el olvashatod róla a véleményemet.

(#634) dorika87 válasza ottobacsi (#633) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm, de ez az ár a duplája annak amit én keresek, ezért sajnos nem jó.

Jabra BT2045-ről van valakinek infója, véleménye?

(#635) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

pc-s, BT adapterrel működő headset létezik reális áron? telekom webshopból lehetőleg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#636) tillatrilla válasza dorika87 (#634) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Én ebay-ről rendeltem egy Bluedio F3 típusú akasztós headsetet,érintőgombos a hívásfogadás,a mellékelt pici fülbedugóssal pedig akár sztereóban is lehet vele zenét hallgatni. Napi több órás használat mellett is napokig bírja az aksija,és 4000 alatt volt picivel.2 telót kezel egyszerre,nem dobálja el a BT kapcsolatot,kényelmes viselni. Jó kis cucc!

Üdv: Attila

(#637) dorika87 válasza tillatrilla (#636) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi, az ajánlatot. Én is szoktam alkalomadtán ebay-ról vásárolni, de mivel ez most Karácsonyi ajándék lesz ezért fontos lenne, hogy minél előbb meglegyen (nem akarok az utolsó pillanatban ajándékokért rohangálni) és a garancia sem utolsó szempont. Ha magamnak venném nem számítana annyira, de ajándékként inkább jobb lenne a hazai megbízható beszerzés és persze.

(#638) dorika87


dorika87
őstag

Tetszene az M70, de többektől hallom, hogy előfordul, hogy megszakad ha pl zsebben van a telefon stb... ez azért nem elég bizalomgerjesztő. Ajándékba szeretném vásárolni, és fontos lenne, hogy ne legyen ilyen gond. Főként vezetés közben lenne használva úgy, hogy a telefon közben zsebben van.

Plantronics explorer 10-el vannak tapasztalatok?

(#639) szekzol válasza dorika87 (#638) üzenetére


szekzol
tag

Kollégámnak Plantronics Explorer 50 van ami az explorer 10 több funkcióval megáldott testvére (multipoint -két telefonnal lehet párosítani egyszerre). Összességében meg van vele elégedve, talán a beszélgetési hangerő lehetne picit hangosabb. Már csak azért is, mert ha zenét hallgat rajta akkor viszont halkabbra kell vennie, az már túl hangos.
Nekem ez a fix kampós kialakítás jobban bejön mint a szilikon bigyós rögzítés, így én is a fenti két modell közül választanék magamnak (10 v. 50), ha a jelenlegi M20-as tönkremenne (autóban használom én is).

[ Szerkesztve ]

(#640) Arween válasza dorika87 (#638) üzenetére


Arween
senior tag

Nekem M70-m van, soha sem szakadt meg pedig beszélek napi 6-8 órát rajta,nagyon szeretem jó hangminőség,11 óra beszélgetés a készenléti ideje sem kevés :) gyorsan éled ,kapcsolódik.Számomra egy hibája van :mivel 80%-ban whatsapp-ot használok telefonálásra baromi zavaró hogy a hívásokat nem tudom rajta se fogadni ,se letenni.Épp ezért most keresnék olyan fülest ahol ez nem gond. tudtok ilyet ajánlani?

(#641) PapaMaci válasza dorika87 (#634) üzenetére


PapaMaci
őstag

Boldog tulajdonosa vagyok egy 2045-nek. Kiváló hangminőség mindkét irányba. Megfelelő hangerővel. Még zajos környezetben is megállja a helyét. Egyetlen hiányossága számomra, hogy csak egyetlen gombja van. A nagyon buta telefonom mellé legalább egy hangerő állítási lehetőség jó lenne! De amikor kidobtam az m90-est az ablakon, nagyon jó volt, hogy elő tudtam venni.

...mint az közismert...

(#642) dorika87 válasza PapaMaci (#641) üzenetére


dorika87
őstag

Köszönöm a tapasztalatod, véleményed. Tetszik, hogy jó hangminőségűnek írtad, és zajos környezet sem okoz neki problémát. A hangerőszabályzás nekem hiányzik picit, de ettől függetlenül elgondokodtató.

(#643) gpeeter


gpeeter
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Plantronics Explorer 260-am...Egyszer csak gondolt egyet és nem lehet bekapcsolni...Vajon mi baja lehet, mit lehet vele csinálni? Egyedül annyit reagál, hogy a töltést jelzi, de semmi egyebet.

(#644) dorika87


dorika87
őstag

Egyelőre abbahagyom a keresgélést, mert rendeltem az emagról egy huawei headsetet 4ezer forintért, plusz kaptam egy 10%-os vásárlási utalványt, amit a következő vásárláskor felhasználhatok.
Igaz, hogy a beszélgetési idő kb. fele a plantronicséhoz képest, viszont az ára is kb. a fele egy M70-eshez képest. Kipróbálom aztán meglátjuk, ha mégsem válik be ott van a 14 napos pénzvisszafizetési garancia.

Nagyon sok érv szólt amellett, hogy 4-5e körüli értékben kellene most headset, és gondoltam egy próbát megér.

Közben egy picit elbizonytalanodtam, mert a legtöbb oldalon ahol utánanéztem azt írja, hogy csak a huawei telefonokkal kompatibilis. Igaz ez vajon? Egy bluetooth headset általában univerzális szokott lenni, vagy rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

(#645) PapaMaci válasza dorika87 (#644) üzenetére


PapaMaci
őstag

Az M70 nem biztos, hogy jó választás! Én az M90-et (ami állitolag még jobb is) dobtam ki a kocsiból, amikor már senki nem értette, mit beszélek.

...mint az közismert...

(#646) nubiai válasza dorika87 (#644) üzenetére


nubiai
tag

Ha már elhangzott ez a 14 napos visszavitel dolog, leírom hogy én hol tartok ebben a headset ügyben.
Kicsit távolabbról kezdem. Volt nekem egy M50-esem, még írtam is itt róla mikor megvettem. Nem voltam vele teljesen megelégedve, mert autóból beszélve sokszor panaszkodtak a túloldalon, hogy nem jól hallanak. Aztán idén, a nyári hőségben elpusztult, valószínűleg a felső ingzsebemben tomboló trópusi körülmények miatt. Tanulva az M50-ből, gondoltam vásárlás előtt ki kellene próbálnom valahogy a következő headsetet, mert nagy nevek ide vagy oda, simán bele lehet futni nem várt tulajdonságokba. Többször felhívtam a Quantum-R Kft-t (a Plantronics hivatalos forgalmazóját), hogy ugyan segítsenek már, hogy mi a különbség a forgalmazott termékeik közt, melyiket érdemes megvásárolni, de mindannyiszor egy nagy maszatolás volt a válasz, vagyis semmi konkrétum nem hangzott el. Elmentem hozzájuk kétszer is, hogy személyesen talán több sikerem lesz, de úgy sem jutottam velük semmire sem. Kértem őket, had próbáljam ki valamelyiket, de nem bontanak ki semmilyen dobozt sem. Kértem őket, hogy legalább had hívjam fel egy olyan kollégájukat, aki valamilyen Plantronics terméket használ, hogy halljam a mikrofon minőségét. Ez elől is elzárkóztak. A termékeket forgalmazó boltok sem hajlandóak kibontani egyetlen dobozt sem. Itt gondoltam/gondolom azt, hogy hivatalos úton én mindent megtettem azért, hogy kellő körültekintéssel válasszam ki a nekem megfelelő terméket.
A következő fázis az volt/van, hogy mindenkit megszólítok, akinek headsetet látok a fülében, hogy megkérdezzem, mennyire van megelégedve a saját eszközével és megkérem, had hívhassam fel, hogy halljam a hangminőséget. Ez már valami, de ekkor azt még mindig nem tudom meg, hogy mennyire hangos, mennyire kényelmes viselet (ennek később még jelentősége lesz).
Én is kitaláltam ezt a 14 napos visszavételes dolgot (ha kidobnak az ajtón, bemegyek az ablakon jelleggel). Pénzt, paripát, fegyvert nem kímélve vettem egy Plantronics Voyager Edge-et. Mindenhol ódákat zengenek róla, gondoltam nekem is meg fog felelni. Pláne ennyi pénzért. Nem így történt. Akárhogy igazgattam, valahol mindig nyomta a fülem. De már 10 perc után. Nosza, vissza is vittem az üzletbe. Ott toltam el a dolgot, hogy céges számlára vettem. A 14 napos visszavét csak magánszemélyekre vonatkozik! Rendes volt a bolt, azontúl a nagyker, 1 hónap elteltével mégis visszaadták a pénzt.
Következő kiszemelt Plantronics Explorer 500 volt. Most már az előbbieken kiokosodva saját nevemre vettem meg. Az eladóval nyittattam ki a dobozt, hogy úgy nyissa, lehet még egyszer el kell majd adnia. Volt olyan, hogy panaszkodtak a hangjára, volt olyan, hogy nem. Viszont. Az én oldalam nagyon halk volt. Annyira, hogy pl. egy Tescoban már a használhatatlanság határát súrolta, ami pedig valljuk meg őszintén nem egy nagy feladat lenne. A másik baja az volt, hogy többször elment vele a térerőm (dual simmel mind a kettő), egyszer újra is indult a telefon. Sem előtte, sem utána nem csinált ilyet a telefonom. Vissza az üzletbe. Közölték, hogy most az egyszer kivételesen visszaveszik, bár jogszabályilag nem kötelesek visszavenni. És sajnos igazuk volt. Ezért: 45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet
a fogyasztó és a vállalkozás közötti szerződések részletes szabályairól

"29. § (1) A fogyasztó nem gyakorolhatja a 20. § szerinti jogát
[...]
e) olyan zárt csomagolású termék tekintetében, amely egészségvédelmi vagy higiéniai okokból az átadást követő felbontása után nem küldhető vissza
[...]"

Ez már milyen megfogalmazás? "nem küldhető vissza" Mi az hogy nem küldhető vissza? Már hogyne lenne visszaküldhető. Megmutatom...
Viccet félretéve, gyakorlatilag innentől kezdve MATT. Kipróbálni nem tudod, visszavinni (elvileg) nem tudod. Arra utazni, hogy a kereskedő szívjóságból bevállalja a visszavétet meg elég nagy lutri. Vagy bejön, vagy rád szárad a cucc.
Itt tartok most (nincs fülesem). Illetve ott, hogy tényleg megpróbálok emberek felhívni, hogy legalább a kimenő hang rendben legyen. Meg valami "csőrös" kivitelt keresek, ami bevezeti a hangot a hallójáratba, mert akkor valószínűleg lesz elég hangereje. És valami olcsót keresek, hogy ha valami mégis hibádzik, akkor ne bukjak nagyot. Meg figyellek Titeket, hátha mondtok valami okosat. :) Plantronics-ot egyelőre hagyom, túl sok élményem volt vele mostanában...

(#647) dorika87 válasza nubiai (#646) üzenetére


dorika87
őstag

Hát ez szép kis beszámoló volt, sajnálom, hogy ez történt, remélem azért sikerrel jársz a későbbiekben.
Nekem Emaggal már volt jó tapasztalatom tavaly BF alkalmával rendeltem egy Philips bluetooth fejhallgatót, megérkezett kibontottuk, de megtartottunk minden papírt, csomagolást stb... és az a lényeg, hogy nem felelt meg az igényeknek, szóval visszaküldettem, kitöltöttem előtte egy papírt (neten, online) jött érte a futár, ingyen vissza is vitte, és nem emlékszem pontosan, de egy hónapon belül vissza is utalták a pénzt, úgyhogy szerencsére itt nem volt gond. Egyébként más terméket még nem kellett visszaküldenem, de itt emagnál sikerrel jártam.

Remélem nem lesz rá ismét szükségem, mert az az igazság, hogy ajándéknak szánom, de lehet előtte ki fogom bontani, hogy kipróbálhassam, nehogy valami baj/gond legyen vele, úgyhogy majd kiderül.
Jó árban volt, azért is rendeltem meg azt a huaweit, a márka miatt bízom benne, hogy 4e-t meg fog érni.
Apumnak szerintem autóban meg fog felelni vezetés közben, bízom benne.

(#648) PapaMaci válasza dorika87 (#647) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én is vettem az EMAG-nál egy heccetet.BF keretén belül (ami azóta is ugyan annyi), és írtak mélt, hogy 1-én kihozzák. 2-án hívott a futár, se elnézést, se semmi, én meg mondtam, hogy nem tudom már átvenni. Pedig nubia fórumtárs eléggé várta, hogy tudjunk beszélgetni!
Amúgy a Jabra 2045 hangminőségéről alkotott véleményem ő is alá tudja támasztani!

...mint az közismert...

(#649) dorika87 válasza PapaMaci (#648) üzenetére


dorika87
őstag

Én tegnap délután rendeltem ez a huaweit, ami ma már nem is képezi az emag kínálatát, viszont más boltokban 7500-8000ft körül van a legolcsóbb helyeken is az ára, szóval remélem szerencsésnek mondhatom magam, hogy 4ezerért hozzájutottam, már ma délután fél 3-kor hozta is a DPD futár.
Még csak fizikailag volt szerencsém megnézegetni, ha minden igaz este már ki is tudom próbálni.
A csomagolás mindenesetre nagyon igényes, ilyen bársonyos belül a doboz, van fülre akasztható kis "kampó" is hozzá, de fülbedugús headsetként is lehet használni ha valakinek az a megfelelőbb, ami így elsőre nagyon kényelmesnek és szinte észrevehetetlennek tűnik a súlya miatt is. Az az egészben a vicc, hogy ajándéknak szánom, de ha nagyon megtetszik és be is válik akkor megtartom magamnak, és apukámnak lehet nézek egy másikat hasonló árban, és akkor legalább össze is tudom hasonlítani a kettőt.

[ Szerkesztve ]

(#650) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Nem tudjátok mi a különbség a Sony SBH52 és az SBH54 es füles között?
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.