Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) havri1 válasza szundybence (#500) üzenetére


havri1
félisten

Ugyanez a tapasztalat.

havri

(#502) szundybence válasza havri1 (#501) üzenetére


szundybence
aktív tag

Gondoltam. :U

(#503) PapaMaci válasza szundybence (#500) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én csak beszélgetésre használom. Zenét biztosan nem hallgatnék rajta!

...mint az közismert...

(#504) szundybence válasza PapaMaci (#503) üzenetére


szundybence
aktív tag

Arra jó.

(#505) PapaMaci válasza szundybence (#504) üzenetére


PapaMaci
őstag

Csak arra is magas igényeim vannak! Naponta keresgélek, és még mindig nem találtam megfelelőt :(

...mint az közismert...

(#506) PapaMaci válasza ottobacsi (#479) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én anno még topikot is indítottam az egyik nagy kedvencemről ;)

[ Szerkesztve ]

...mint az közismert...

(#507) Humbucker


Humbucker
senior tag

Üdv.

Kinéztem két fejhallgatót. Csak esti filmnézésre kell, hogy ne zavarjam a többieket. Ezeket néztem ki:

[link]

[link]

Nyilván hogy a Sony biztosan jobb is, mivel drágább, csak attól tartok, hogy befog izzadni a fülem, főleg majd nyáron este. Ezért a Maxell felé húzok inkább. Nektek mi a véleményetek?Tényleg jobban járnék a Maxell-el ha ezt a szempontot nézem, hogy ne izzadjon be a fülem?A Maxell nem olyan zárt, tapadósnak tűnik mint a SONY.
Mi a véleményetek?Melyiket vegyem így sztetek?

(#508) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Érdeklődnék, hogy lehetséges, hogy egy vezetéknélküli Headset-en nem lehet zenét hallgatni, csak telefonálni?

(#509) PapaMaci válasza Humbucker (#507) üzenetére


PapaMaci
őstag

Bár nem vagyok a téma nagy szakértője, de személyes tapasztalat, hogy egy nyitott fejhallgató kb annyira zavarja az egy légtérben lévőket, mintha hangfalon hallgatnád. Nekem általában hozzászokik a fülem a zárt fejhallgatókhoz, és nem izzadom rommá magam alatta. Van, hogy egy nap 6-8 órát is a fejemen van.

...mint az közismert...

(#510) Humbucker válasza PapaMaci (#509) üzenetére


Humbucker
senior tag

AZt írják ez is zárt olvasd el: [link]

(#511) Tompie


Tompie
őstag

Az lenne a kérdésem, hogy aki Plantronics M70 headsetet használ, tudna infót adni arról, hogy autópályán tempónál mennyire hallható / használható?

Illetve mitől drágább az M55 az M70-nél? :)
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#512) Tompie válasza Tompie (#511) üzenetére


Tompie
őstag

Most viszont már az M70 vs. M90 érdekel, + továbbra is a hang autópályán. :)
THX

(#513) Chrys_ válasza Orsi0403 (#499) üzenetére


Chrys_
addikt

Motorozáshoz vehetsz a célra fejlesztett eszközt is, de hozzá való sisak is kell.
Én most kezdem a motorozást, egy N86 mattfekete bukóval, ehhez lehet ilyen (másik link) eszközt venni. Viszont különféle termékek vannak különböző bukókhoz, nézz szét itt.

(#514) Jabby


Jabby
őstag

Telefonálásra, (nem zenei) podcastek hallgatására milyen BT-os sztereo fülest ajánlotok?

(#515) PapaMaci válasza Humbucker (#510) üzenetére


PapaMaci
őstag

Hja... A hangszóró bizonyára, de akkor is kimászik a hang, ha nincs egy komoly szivacsrendszer körben, ami megfogná.

...mint az közismert...

(#516) hair


hair
csendes tag

Sziasztok! Olyan kérdésem van, hogy milyen kihangosítót tudtok ajánlani (Lenovo s750) amely rendelkezik alábbi tulajdonsággal:
-autóba kellene
-szinkronba lehessen hozni az autós rádióval.
Eddig ezt néztem:
-Platronics K100
-Jabra drive

De mindent meghallgatok :DD

(#517) ottobacsi


ottobacsi
tag

Sziasztok!
Januárban vettem egy M70-es Plantronics fülest, és akkor megígértem hogy írok róla pár sort.
2 hónap használat után szinte csak jót tudok róla írni, de azért van 1-2 hülye dolog amivel nem tudok kibékülni.
Pro:
A hangminőség szerintem nagyon jó, persze csak akkor ha a forrás is az.
A kényelemre sem lehet panasz, pár hét után már sokszor azon kaptam magamat hogy keresem a fülest, hová raktam, hol van má'?!... Ja... itt van a fülemben... :)
Az a 8 gramm egy idő után szinte észrevétlenné válik.
A zajszűrő is jól működik, de nem tökéletes.
Van hozzá a play-en 1-2 hasznos alkalmazás ami pl. kijelzi a töltöttséget, vagy megkereshetjük vele a fülest ha elhagyjuk véletlen.
Tölteni 1-1.5 hetente szoktam attól fügően hogy mennyit használom telefonálásra vagy egyéb audió célra.
Kb. fél-egy óra alatt feltöltődik 0-ró, de ezt még nem mértem le soha pontosan.
A hatósugár olyan 5-6 m körül van ha nincs fal, ha van fal akkor jócskán csökken a távolság.
2 év gari.

Kontra:
A tájékoztató néninek a hangját egy kicsit jobb minőségben is lejátszhatná, mert olyan mint ha egy vastagfalú dobozból szólna hozzám, és ha zajos a környezet, nem nagyon lehet érteni hogy mit mond.
Ha a túloldali nadrág zsebben van a telefonom, elég sűrűn szétkapcsol és rögtön össze is kapcsol, ez néha már zavaró tud lenni amikor 10 percenként pofázik hogy disconnected-connected.
A felvevő gombnak szerintem egy kicsit magas a nyomáspontja, és az elején akadt is egy kicsit, de mostanra már bekopott.

A következő nem a füles hibája, csak leírom hogy ne dobja el senki 3 nap után:
A fülkampót nem használom, csak a fülbedugós szilikonrögzítőt.
Ez az első ilyen fülesem, és szokni kellett a fülemnek egy darabig, kb. 2-3 hétig, mire nem úgy raktam be hogy fáj a fülem mert nyomja a szilkon.

Kb. ennyi, szerintem megérte az árát.

(#518) ottobacsi


ottobacsi
tag

Juteszembe...
Azt tudja valaki hogy hogyan lehet rávenni ezt az m70-es fülest arra, hogy ne a saját, hanem a telefon csengőhangját játssza le?
Pontosabban az lenne a cél, hogy ne csak a telefon mondja ki a hívó nevét, hanem a füles is beleduruzsolja a fülembe azt hogy ki hív.

(#519) havri1 válasza ottobacsi (#518) üzenetére


havri1
félisten

Androidon nem tudod megoldani hivatalosan.
Van megoldás, de kokány, meríti az aksit. Gyakorlatilag az a baj, hogy a hívás jelzése csak egy impulzus, nem küldi át csak a jelet a fülesre, és amikor fogadod, onnantól él a teljes kapcsolat. Ezért is késik 2-3mp-t néha az első "halló".
Kell egy külső program, ami folyamatos BT kapcsolatot ad hang terén a füles és a telefon között, tehát nem pihentet, állandó. Így a nem A2DP fülesen is lehet pl zenét, navigációt hallgatni. Na ez megoldja a csengőhang problémát is, de gyakorlatilag folyamatos zenehallgatásnak minősül, akksifogyasztás terén.
Más platformot nem ismerek.

[ Szerkesztve ]

havri

(#520) ottobacsi válasza havri1 (#519) üzenetére


ottobacsi
tag

Értem... :(((
Akkor nem töltöm az időt keresgéléssel.
Köszi a felhomályosítást! :R

[ Szerkesztve ]

(#521) kenivágja


kenivágja
újonc

Sziasztok!
Amikor én kerestem magamnak headset-et,valahogy ide lyukadtam ki.
Nem bánom mert sikerült az itteni tanácsok segítségével,mások tapasztalatával együtt döntenem.
Nálam a plantronics M70 lett a befutó!
Jó döntésnek tűnik közel 1 hónap elteltével.Jó a hangerő jó a kapcsolat a telefonnal/nokia lumia 630/ és a készenléti idővel sincs bajom.Nálam elég komoly használat mellet ami napi közel 4 órát jelent bár nem egyfolytában,egy hetet is kibír!!
Egy gondom azért nekem van vele,éspedig az,hogy amikor a fülemre akasztom egy idő után nyomja hátul a fül tövemet ami szinte már komoly fájdalmat tud jelenteni.Pedig a készülék súlya igen kicsi talán 8gram ha jól emlékszem és jól simul a fejhez tényleg csinos darab,nem olyan nagy ormótlan mint látok némelyik jabrát vagy nokiát. szóval ezt úgy oldottam meg,hogy itt olvastam,hogy lehet ezt a típust simán fülbe helyezni kampó nélkül....és működik bár néha néha oda nyúlok hogy meg van e még mert olyan mintha nem lenne rajtam,de rajtam van és tök jó!!!
Tulajdonképen azért is regiztem be ide és írok mert amikor én keresgéltem,olvastam egy hozzá szólót aki teljesen joggal nehezményezte,hogy aki itt kap és talál segítséget problémájára,elolvassa a dolgokat,sikerül neki továbblépnie és boldog és utána már nem jön ide és szólni,hogy segítség volt neki ez az oldal vagy sem.
Én most írok hogy igen is jó hogy van fórum ,lehet segítséget kérni és adni!
További sok jó hozzászólást és hajrá!!

[ Szerkesztve ]

(#522) FragMaster


FragMaster
addikt

Sziasztok! Plantronics M155-öt, vagy M25-öt érdemesebb venni? Kb. egy árban vannak, ami fontos a megbízhatóság, hatósugár és fogyasztás. Az M155-ben a hangvezérlés jópofa, de nem tudom jobb-e, mert ez azért koránt sem létszükség.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#523) sata005


sata005
csendes tag

füles headsettel harcolok. Nem tudom mit kell a telón beállítani, de nem jön össze mindig, ha a messengeren hívnak, akkor fel tudjam hivni és forditva. Kölcsönkértem az egyik ismerősömtöl egy Jabra headsetet, de a legszívesebben a földhöz vágtam volna. Normális telefonos hívásnál nincs probléma sem a hívással, sem a fogadásssal, de a messengeres hívás és fogadás az feladja neki a leckét. Nem tudom most a headsettel vagy a telóbeállítással van a probléma. Ha hívnak messengeren, akkor azt hallom a headseten is, de nem tudom felvenni. Ha valaki tudna valami okosat, megköszönném.

(#524) szekzol válasza FragMaster (#522) üzenetére


szekzol
tag

Szia,
A két model szerintem kb. ua. kivéve a hangvezérlés és esetleg a hozzáadott töltő. Mindkettő 1 mikrofonos így a specifikációban szereplő szélzaj csökkentés csak elméleti dolog, viszont így kevesebbet fogyaszt (az M155 utódjában az M165-ben már 2 mikrofon van...).
M155-ről nincs tapasztalatom viszont M25-öt vettem a feleségemnek kb. 2 éve, és ő nagyon szereti.
Sajnos nagy a fülkagylóm így ezek a szilikon "bigyóval" való beékelés a fülbe nálam nem járható, a rápattintható kampóval pedig még nem próbáltam, olyan öszvér megoldásnak tűnik.
Nekem a "csak" kampós modellek váltak be mint pl. az M20 amit nagy megelégedettséggel használok a kocsiban (ilyen még az ML18, ML20, Explorer 50, Explorer 10 stb.). Néha elkelne egy kicsit nagyobb hangerő, ez hívás/vonal függő.
Amikor az M25-öt vettem akkor a nagy testvére az M55 volt, de nekem nem ért a speckó alapján 3 ezerrel többet (az M20-nál pedig az M50 de nekem nem kellettek a plusz funkciók ott sem)
A hatósugárral ezeknél lehet baj, olvastam olyat, hogy az ellenkező oldali zsebben vagy hátizsákban volt a telefon és már szakadozott a vonal.
Fogyasztás tekintetében szerintem nagyon jók ezek a pici kütyük, én mindennap de csak pár percig használom a kocsiban és kikapcsolom mikor nem vezetek mert az M20 Deep Sleep-et nem tud és így kb. 2 hétig elvagyok töltés nélkül. Szerintem a kis fogyasztás az ára a hatósugárbeli problémáknak.
A hangminőség szerintem nagyon relatív ezeknél a kütyüknél. Ha rákeresel itt a fórumon, volt aki az M50 - M55-ről nagyon elismerően nyilatkozott, másnak az M55 modell nem ütötte meg az elvárt szintet és beruházott egy huszonpár ezer Ft-os többmikrofonos modellre.
Az M25 már régebbi modell, az előtted való hozzászólásban ajánlott M70 szerintem kb. ugyanaz de újabb, érdemes lehet megnézni. (bár hangvezérlést úgy látom nem tud de az M25 sem). Mondom ezt úgy, hogy ember legyen a talpán aki a Plantronics modellszámozását könnyen átlátja...

[ Szerkesztve ]

(#525) FragMaster válasza szekzol (#524) üzenetére


FragMaster
addikt

Köszönöm az infót.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#526) Gregman


Gregman
tag

Sziasztok!

Látom elég régi a topic, kár, hogy előbb nem fedeztem már fel.

Nagyon megtetszett egy Jabra bluetooth headset, ez lenne az:
Jabra Storm

Sajnos nem igazán találok tesztet róla itthon.
Még nem volt Jabrám, de korábban jókat olvastam a márkáról.
Nem találkozott vele valaki élőben, vagy esetleg használja is már?

Rég volt már a Prohardveren BT headset teszt, talán megérne egy misét.

[ Szerkesztve ]

(#527) zsoltix


zsoltix
tag

Sziasztok!

Üzleti célra milyen Bluetooth headsetet ajánlotok?

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#528) szekzol válasza Gregman (#526) üzenetére


szekzol
tag

Szia,
Jól néz ki ez a Jabra Storm. Én sem találtam itthoni tesztet, az Amazonon viszont elég sok felhasználói vélemény van róla, igaz angolul.
Ha ez mellett döntesz, mindenképen oszd meg velünk a tapasztalataidat. Én kíváncsi vagyok milyen.

(#529) szekzol válasza zsoltix (#527) üzenetére


szekzol
tag

Mobiltelefonhoz használnád? Mit értesz "üzleti célra" alatt?

(#530) zsoltix válasza szekzol (#529) üzenetére


zsoltix
tag

Igen, mobilhoz használnám, üzleti alatt a nagyon aktív használatot értem.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#531) domedee


domedee
senior tag

Sziasztok, sztereó BT headset-et keresnék, ami nem fülbedugós. A cél: telefonálás kis részben, nagyobbrészt zenehallgatás. Tudom, BT+zene, nem az igazi, de nem szeretem a madzagot. Úgyhogy inkább veszítek kicsit a hangminőségen.

Milyeneket tudnátok ajánlani? A z sem baj, ha valami külföldi webshopon át lehet beszerezni. Ahogy néztem, a magyar boltok kínálata nem túl nagy.

Amiket néztem eddig és tetszettek:
Creative Sound Blaster Jam
Creative WP-450
Sony MDR-AS700BT
Sony MDR-ZX550BN

Még amit láttam a neten, csak sajna tesztet nem róluk, az a PRESTIGIO PBHS1/E-Boda The Beat 1000/E-Boda The Beat 2000.
Na meg egy adag másikat, amiket más névvel, de már láttam az ebay-en fele ennyiért. De wezeket már nem is írnám.

Eddig egy Sony MW600-am volt. Vagy van is, de mivel letört a csiptető klipsz, így nem rögzíthető a ruhához. :(

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#532) szekzol válasza zsoltix (#530) üzenetére


szekzol
tag

Én a Plantronics márkát tudom ajánlani. Nekem is az van (M20) probléma mentesen teszi a dolgát. Mindennapos használatra a pár hozzászólással korábban dicsért M70 is megfelel a jelenlegi kínálatból. Igaz csak egy mikrofonos, így zajos környezetben nehezebben használható (autóban szerintem rendben van), viszont az üzemidő hosszabb mint a több mikrofonos kivitelűeknek, e mellett kicsi és könnyű. Nem túl drága.
A feleségem egy M25-öt használ, ez kb. az M70-nek felel meg tudásban és kialakításban, csak régebbi modell és nagyon szereti. Autóban is használja. Talán a bluetooth hatótávolsága gyengébb mint az enyémnek. Ez az ára a kis méretnek és fogyasztásnak.
Ha rám szakadna a bank akkor én egy Plantronics Voyager Legend-et vennék. Igaz ez sem tökéletes mert mérete nagyobb, saját szabványú töltőfeje van, de rendre ezt hozzák ki a tesztekben győztesnek ha rákeresel mint "Best Bluetooth headset".

(#533) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Bluetooth headsetet szeretnék venni a telefonomhoz.( Huawei G620S.) Van egy kb.8-10éves Motorola fülesem,de sajna az aksija már nagyon odavan,alig bírja. Körbenéztem több helyen,de a vaterán is azokat árulják jóval drágábban,mint amiket én nézegettem az ebay-en. Rendelt valaki közületek onnan valami jó-olcsó headsetet? Ha igen,mi a véleménye róla? Hangminőség,a hívott fél jól hallható-e,és a másik is jól érti,amit te mondasz,stb... Az mit jelent,hogy egyszerre 2 telefont lehet vele használni? Van egy tartalék Huawei Y300,ezt használom az autóba navigációnak. Tehát ha ezen bekapcsolom a bluetooth-t, a fülembe mondja az útvonalat,és egyszerre azt is,ha éppen hívnak a másikon? Köszi előre is a válaszokat!!

Üdv: Attila

(#534) szekzol válasza tillatrilla (#533) üzenetére


szekzol
tag

Szia,
"Az mit jelent,hogy egyszerre 2 telefont lehet vele használni?"
Multipoint néven keress rá. Egyszerre két telefon lehet párosítva a headsethez. Ha bekapcsolod a headsetet akkor automatikusan csatlakozik mindkét párosított telefonhoz, persze csak akkor ha azokon a BT be van kapcsolva és BT hatótávon belül vannak.
"Tehát ha ezen bekapcsolom a bluetooth-t, a fülembe mondja az útvonalat,és egyszerre azt is,ha éppen hívnak a másikon?"
Elvileg az A2DP funkció alkalmas arra, hogy zenét vagy navigációs hangot halld a headseten.

Régen a Motorola tudtommal nagyon jó BT headseteket gyártott. A Motorola honlapján látok pár típust pl. a BOOM a legolcsóbb és elvileg tudja mindkét fent említett funkciót. A beszerezhetőség (garanciával) már más kérdés.
Ebből a szempontból jobban járnál pl. valamelyik Plantronics modellel (vagy Jabra bár ahhoz több negatív hozzászólást szoktam találni, de még egyet sem használtam).

(#535) tillatrilla válasza szekzol (#534) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!
Köszi a választ. Körbenézek,hátha találok Motorola-t, ha nem, akkor kipróbálok valami olcsóbb kínai cuccot.

Üdv: Attila

(#536) tillatrilla válasza szekzol (#534) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia! Motorola biztos jó,de eléggé drágák,viszont találtam egy Jabra BT2045-öt,használtba,3000+posta lenne. Írtad,hogy nincs róla tapasztalatod. Hátha valaki olvassa,és tudna esetleg mondani róla valamit.

Üdv: Attila

(#537) szekzol válasza tillatrilla (#536) üzenetére


szekzol
tag

Szia,
Rákerestem erre a Jabra BT2045 -ra. Az Amazonon kb. 30 hozzászólás van hozzá. Többségük pozitív. Hangerő állítás nincs rajta. Ha ez mellett döntesz, beszámolhatnál majd róla.
Itthon rákerestem és kb. 4,5e -től indul újonnan, garival.

(#538) tillatrilla válasza szekzol (#537) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!
Közben találtam egy BT2046-ost is,de még nem jelzett vissza az eladó,hogy meg van-e még neki. Ha sikerülne valamelyik,természetesen jelzem,hogy hogy működik!

Üdv: Attila

(#539) zsoltix válasza szekzol (#532) üzenetére


zsoltix
tag

Köszönöm!

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#540) batortigris


batortigris
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni....
Bluetooth headsetet szeretnék venni, olyat ami két telefont is tud kezelni, és nem túl drága, de megbízható és tartós legyen. Anno egy plantronics M25öm volt, 6000 Ft körül vettem, Mára ez már 11ezer körül kapható. Az már drága. 6000 még OK.
Miket ajánlanátok?
Köszi a segítséget.

(#541) szekzol válasza batortigris (#540) üzenetére


szekzol
tag

Szia,
a korábban ajánlott/véleményezett Plantronics M70 gyakorlatilag ugyanazt tudja, talán még többet is (HD hang megfelelő hálózaton) mint az M25, tudásban és kialakításban is. Az M25 egy kifutott modell, kb. 8e-ért vettem a feleségemnek pár éve, a 11e nagyon sok érte.

[ Szerkesztve ]

(#542) macera2


macera2
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek!
Adott egy Nokia206-os telefon, egy PC, W7-el, és telepített IVT BlueSoleil 10. Problémám, hogy Bluetooth-al ugyan tudok küldeni pl. egy fotót a Nokiáról a PC-re (Fénykép0038.jpg), a Nokián látom a fájlküldést, kiírja, hogy sikeres, csak nem találom a fotót a PC-n. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#543) Surda-


Surda-
őstag

Sziasztok!

A JBL Synchros Reflect BT -vel van valakinek tapasztalata?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#544) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Jó reggelt!
Valakinek van bármi tapasztalata a M90-es Plantronics fülessel?

...mint az közismert...

(#545) PapaMaci válasza PapaMaci (#544) üzenetére


PapaMaci
őstag

Közben vettem egyet. Ha elkezdem használni mindenképp írok véleményt róla.

...mint az közismert...

(#546) szekzol válasza PapaMaci (#545) üzenetére


szekzol
tag

A hozzáadott töltőkábelt kivéve nem látom a különbséget az M90 és az M70 között. Ha a feleségem M25-öse bekrepálna, e kettő közül vennék neki. Használd egészséggel, várjuk a véleményt.

(#547) PapaMaci válasza szekzol (#546) üzenetére


PapaMaci
őstag

Az m70 a fülbecsúszó gumitölcsére miatt esett ki. Nekem anno volt ilyen, és szédültem töle, ahogy kizárta az egyik oldalon a külvilágot. Kvázi felborította a sztereo teret.
A 90-es egyelőre elég jónak néz ki. Buta nokiával használom, de összepároztattam az androiddal is. Tetszik az állapotkijelző.
Nagyon kicsi, és könnyű. Alig érzem, hogy a fülemben van. Majdnem teljesen jó a hangereje. Érthető a beszéd mindkét félnek. Nagy szélben erőlködött a zajszűrő, és kicsit érthetetlenné tett, de ezt megbocsájtom még neki.

[ Szerkesztve ]

...mint az közismert...

(#548) PapaMaci válasza PapaMaci (#547) üzenetére


PapaMaci
őstag

Hazudtam!
Valami más miatt esett ki az m70...

...mint az közismert...

(#549) Dagidög


Dagidög
senior tag

Sziasztok!
BT headsetet keresek aktív használatra. A legfontosabb, hogy tisztán, precízen halljam a beszélgetőpartnerem és ő szintén így halljon engem. Ezen felül legyen megbízható darab, ne dobáljon le a BT-ról véletlenszerűen. A hatótávolság nem szükséges, hogy nagy legyen, egy helyiségen belül 5m már rendben van. Továbbá legyen kényelmes, de ne potyogjon le a fejemről. Az akkuidő természetesen minél hosszabb, annál jobb. 10 ezer Ft-ig mit ajánlotok? Érdemes többet rááldozni?

(#550) tillatrilla válasza Dagidög (#549) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Én egy hete használok egy Bluedio F3 [link] típusú headsetet,és nagyon jól szól. A beszéd tiszta-érthető mindkét oldalon,eléggé hangos is,2 készülékkel párosítható. Egy női hang mondja az ember fülébe hogy power on,off,connetc,disconnect,illetve bejövő hívás,és talán az alacsony feszültség szintre is figyelmeztet.Ami másodlagos,mert nem ezért vettem,az a zene minősége.Jóóó!!Érintésre (nincs rajta külön nyomógomb) hívásfogadás,kezeli a telefon zenelejátszóját,szám előre-hátra,stb. Még egyszer sem dobott le a telefonról,és jó a készenlét/üzemidő is.Csak a szilikon van rajta,észre sem veszem,hogy a fülemben van,és nem esik ki könnyen...

Üdv: Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.