Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) havri1 válasza Skillet (#1500) üzenetére


havri1
félisten

Húzósabb használat során számomra kiderült, nekem nem jó., Halk. Gyengébb a hangminősége az explorer 500-nál. Tartaléknak hagyom meg.
Tudtommal nem lehet nyelvet állítani, googleztam sokat, nem találtam rá semmit.
Elvileg mindegyiknél a leírásban pirossal szerepel, vagyis a kínainál tuti, hogy csak kínait tud. Amelyiknél nincs, vélhetően az global (angol) verzió.

havri

(#1502) havri1 válasza havri1 (#1501) üzenetére


havri1
félisten

Persze, most egyik oldalon se látom, egyik kiírást sem :DDD

havri

(#1503) Skillet válasza havri1 (#1501) üzenetére


Skillet
addikt

Nem tudom, de már kivagyok. Ez is halk, a plantronics m55 is halk. Kipróbálom asszony m70-esét. Ha az sem, veszek egy Explorer 500-at? Azzal minden okés?
Évekig hibátlan volt az m55, aztán halk lett. Már-már azt hiszem, hogy az új telefon miatt. :U

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1504) havri1 válasza Skillet (#1503) üzenetére


havri1
félisten

MIUI10-el az is halk.
MIUI9-en (android 7-en) minden headset hangos volt nálam.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1505) Skillet válasza havri1 (#1504) üzenetére


Skillet
addikt

Redmi 6-om van, miui 10 ;] :W

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1506) havri1 válasza Skillet (#1505) üzenetére


havri1
félisten

Nekem Mi5-n, ameddig 7-es android alapon volt a MIUI9, és még egy ideig a 10, addig tökéletes volt az explorer 500. Android 8 váltáskor lett halk, de csak kimenő hívásnál, annak is az első 10-20 mp-jében.
Gondoltam régi, más BT driver stb.
Vettem ezt a Mi headsetet, ugyanaz.
Váltottam nemrég telefont, Mi8, Android 8 és 9 alapon is ugyanez, mind2 headsettel.

havri

(#1507) Skillet válasza havri1 (#1506) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem sajnos a teljes hívás halk. Emlékszem, régebben moto g (first gen, 4.4.4) alatt nem kellett maxra állítani a hangerőt, sőt... Itt meg hiába a max hangerő, vezetés közben az egyik kezemmel folyamatosan a fülembe kell nyomni a headset. Akkor meg akár már a telefont is tarthatnám :DDD
Amúgy ez a sáomi headset érdekes. A gumiharang szinte teljesen eltakarja a hangszórót :DD fura egy megoldás. Majd kipróbálom anélkül is. Nyilván nem marad a fülemben, csak a kíváncsi lennék a hangerőre.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1508) havri1 válasza Skillet (#1507) üzenetére


havri1
félisten

Elvileg hangcsatornás, hogy pont a hallójáratba tereli a hangot.
Érdemes amúgy ilyenkor kipróbálni egy régebbi androidot futtató készülékkel, egyből kiderül, telefon/szoftver hiba e.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1509) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
nem tudom mennyire él még ez a csoport de egy kis segitséget szeretnék kérni, nemrégiben beszereztem egy Patronics M70-es headsetet csatlakozott is a telefonhoz probléma nélkül. utána valami galiba miatt vissza lett állitva a telefonom és azóta nem látja a telefonom, se másik készülék. Amint bekapcsolom azt mondja hogy csatlakoztatva van gondolom itt a probléma de nincs olyan telefon amihez csatlakoztatna, ötletek?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#1510) Skillet válasza havri1 (#1508) üzenetére


Skillet
addikt

Xiaomi BT headset részemről kuka.
Már előbb is észrevettem, de ma egyértelművé vált, hogy csak a telefonhoz közel használható, különben pocsék lesz a hang. Kiszálltam az autóból, a telefon a műszerfalon volt és máris droid hangja lett a másik félnek.
A plantronics m55-nél ilyet sosem vettem észre. Marad az. A hangerő gond úgy sem fog megoldódni.
Asszony m70-esét majd próbálgatom még, ha az sem, akkor megpróbálom tesztelni az ő telefonján. Valamelyik nap már próbáltuk, szerintem ott is halk volt az összes.
Moto E4.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1511) orso0355 válasza Cry0 (#1509) üzenetére


orso0355
őstag

Akárhogy is, a hosszannyomós megoldást teszteld. Legalább 20, inkább 30 mp-ig a headset bekapcsológombját tartsd nyomva, aztán lesz, ami lesz 😃

[ Szerkesztve ]

(#1512) #05993472


#05993472
törölt tag

Tényleg van amelyiket lehallgatásra is lehet használni? Melyiket? Hogyan?

(#1513) height


height
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a
linken található eszközközről? érdemes meg vásárolni ?

(#1514) fzsolte


fzsolte
tag

Sziasztok!

Adott egy telefon (samsung galaxy s8) vagy tablet (huawei mediapad t3). A headsetet párosítom velük. Hívást tudok fogadni. De miért van az, ha a headset gombját hosszan nyomom, akkor ugyan bejön a google hangfelismerő része és pontosan meg is érti amit mondok, de a névjegyzék helyett a google keresőbe hozza be a bemondott szöveget? Ugye van ez az "ok google" meg a "please call XY"... 7.0 android. Valószínű ott lehet a gond, hogy a Voice Match inaktív. De miért?
Ezt megoldotta már valaki? Esetleg valami app segíthet?
Tök hülyeség, hogy nem tudok tárcsázni csak ha nyomkodom kézzel a két eszközt.
Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#1515) fzsolte válasza fzsolte (#1514) üzenetére


fzsolte
tag

Azért volt inaktív mert a magyar nyelv volt beállítva. Angol után már használható.

(#1516) havri1 válasza fzsolte (#1515) üzenetére


havri1
félisten

Így van, angol nyelven működik tökéletesen.

havri

(#1517) seadrone


seadrone
őstag

sziasztok!

10-20 e ft között keresek wireless fejhallgatót-headsetet, ami megállja a helyét egy irodában a többi wireless headset között is.

jó lenne, ha 20-40 méteres távolság és 1-2 gipszkarton fal nem okozna neki problémát

zene és beszéd ami menne benne :)

mit ajánlanátok erre a célra?

köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#1518) csibe1 válasza csibe1 (#1493) üzenetére


csibe1
addikt

Közben még lett tesztelgetve a Jabra Classic, és sajna ez sem tökéletes.
A plusz tapasztalatok:
- sajnos nagyon behallatszanak az egyéb zajok a háttérből, főleg a magas hangok pl.: egérgörgő kattogása, számítógép ventillátorának zúgása, autóban a rádió vagy lehúzott ablaknál a motorhang.
- a jó, hogy végre normálisan értenek a vonal túlvégén, nem halk a hangom és nem szakadozik

A Plantronics ML20 az jobb volt ebből a szempontból, de megadta magát, nagyon halk lett, állandóan összevissza csatlakozott, elég idegesítő volt a végére.
Ha lett volna még ML20 akkor megint azt veszek, de nem találtam sehol.
Ahogy látom max 2 évet bírnak ki a headsetek aztán muszáj újat venni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1519) height válasza csibe1 (#1518) üzenetére


height
aktív tag

Ahogy látom max. 2 évet bírnak ki a hadesetek aztán muszáj újat venni.-- azért ez nem teljesen igaz!

Én ezt 2015 novemberében (3éves elmúlt) vettem - ma napig jól működik, és használom is minden nap, mechanikai kopások vannak rajta, laza a fűl tartó kampója, de működik!

[ Szerkesztve ]

(#1520) havri1 válasza height (#1519) üzenetére


havri1
félisten

Szerk, téves.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1521) #33253120 válasza height (#1519) üzenetére


#33253120
törölt tag

[link]
Persze ezt is eltörtem, és ragasztgattam, de kb szintén bevált dolognak minősítem.

(#1522) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Egy ideje már tervezem, hogy veszek egy BT fülest. Korábban Nokia BH-609-em volt, csak kidöglött belőle az akksi.
A Plantronics Explorer 500-at nézegetem, mindenképp olyan kellene, ami nem "kampós", hanem ilyen szilikonos megoldással tapad meg a fülemben, mert vezetés közben nincs állandóan az agyamba dugva, csak ha csörög a telefon, akkor dugom bele. Árban is hasonló a Nokiához, minőségben is ilyet várnék.

Ami elbizonytalanított kicsit, hogy páran panaszkodtak a hangerejére (pl itt a topicban), páran viszont egyáltalán nem ítélték halknak. Tudom, ez relatív, de egy kombi autóban használnám, ami azért inkább zajos, mint nem. Visszacserélni elvileg nem lehet, ha webshopból veszem, akkor sem él a 14 napos elállás, mert ez ilyen higiéniás termék. Mondjuk ez érthető, de ha használhatatlanul halk, akkor mit csináljak vele?

A telefon oldaláról nem lenne gond, Samsung Galaxy S6 Edge-m van, 7-es Androiddal (csak mert említettek olyat is, hogy a szoftver miatt lehet halk a BT füles).

Mi a véleményetek? Jó lehet nekem ez a cucc?

Köszi a véleményeket előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1523) seadrone


seadrone
őstag

sziasztok!

szemezek egy ilyen headsettel futáshoz

https://eustock.eu/shop/audio/mi-sport-bluetooth-fulhallgato-fekete-reszletek

bluetooth headsetek nagyobb tömegben mennyire zavarják vajon egymást?
ha többen használnak hasonlót?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#1524) havri1 válasza seadrone (#1523) üzenetére


havri1
félisten

Kérdés jó.
Karáconyra vettem 2 egyforma JBL 500 fejhallgatót a gyerekeknek. Szgép, mobilhoz vannak csatlakoztatva. Gépen pl egyszerre nem tudják használni, akadozgat mind2. Amint kikapcsolom az egyiket, jó.
JBL Flip4 szintén. 2 van, ha egyszerre használják, szakadozgatnak.
Zavarják egymást.

havri

(#1525) csibe1 válasza height (#1519) üzenetére


csibe1
addikt

Amiatt írtam a 2 évet, mert a topikban jópár embernek ennyit bírt ki a headset, márkától függetlenül.
Akkor neked mákod van vagy kifogtad, használd egészséggel még sokáig. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1526) csabyka666


csabyka666
addikt

Valaki? :U

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1527) height válasza #33253120 (#1521) üzenetére


height
aktív tag

na igen...most keresésben vagyok melyik Bluetooth-headset válthatná fel a jól be vált régit.
De halvány fogalmam sincs melyik legyen.... ;]

(#1528) Nereyn


Nereyn
tag

Sziasztok!

Újabb headset keresésbe kezdtem, megint céges ügybe.

A következőeknek kell megfelelnie a headsetnek:
- vezeték nélküli
- telefonhoz csatlakoztatható
- telefonálni lehet róla
- mind a két fülön van, mint a normál fejhallgatók
- valamennyire zajszűrős

A szituáció hogy miért kell:

Az irodába egymás előtt, mellett ülünk és hogy könnyebb legyen a megrendelés felvétel, gépre kell felvinni egyből és hogy ne kelljen a vállunkkal tartani a telefont.

A sima alap headsetek, ami csak félfülű nem jó, már leszólták a kollégák, így bajba vagyok milyen lenne jó.

Bármilyen segítséggel tudtok lenni megköszönném! :)

(#1529) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Nézegetek egy samsung u level fülhallgatót. Sportoláshoz kellene és megtetszett a gumis pánt, mágneses fülhallgató rész. Van egy barátom aki használ ilyet csak dicséri azt mondja 1 hetet is elmegy simán. Viszont a sok fórumon panaszkodnak rá hogy eltörik a szára. Külön tetszik benne hogy rezeg maga a fejhallgató is. Bár mondjuk ez teljesen lényegtelen.

Van valakinek tapasztalata ezzel a típusú fejhallgatóval?
Esetleg tudnátok javasolni másik típusú fejhallgatót ami dizájnban ilyesmi mint az u level? Mindenkép olyan kellene ami stabilan fülben marad és nem agyba dugós.

Futáshoz kellene és galaxy S9hez használnám.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1530) ITI-san


ITI-san
tag

Sziasztok!

AWEI A830BL-el kapcsolatban van valamilyen tapasztalatotok? Kiesik, nem esik, kényelmes, jól szól, hangos, halk...stb?
Köszi!

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1531) ITI-san


ITI-san
tag

Sziasztok!
Hosszas nézegetés, na meg összehasonlítás után a kiszemelt a Jabra Talk 45 -ös headset lett. Ami tetszett az a design, és hogy a hívás fogadás érintő "gombbal" történik. Amit még nem tudom, hogy hátrány e, az a hangerő gomb hiánya, erre van app és elvileg tudja automatikusan is állítani, valamint, hogy bluetooth 4.0 verziós. Lehetne 4.1, vagy 4.2-is.
Elvileg ezzel semmi gond, a vélemények szerint jól csatlakozik (van benne NFC-is), de majd meglátjuk.
Persze nem olcsó, de jól néz ki, könnyű, és elvileg jó is.

[ Szerkesztve ]

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1532) blueye


blueye
veterán

Most egy Xiaomi AirDots-ot rendeltem, jokat olvastam rola, kivancsian varom milyen lesz.

(#1533) ITI-san válasza blueye (#1532) üzenetére


ITI-san
tag

Feltétlen érdekelne egy pontos elemzés tőled. Gondolok itt arra, miért ezt vetted, milyen tevékenységhez, gondolom zene hallgatásra, jó e a kapcsolat, kényelmes, kiesik nem esik.. Stb... Májd írd meg.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1534) blueye válasza ITI-san (#1533) üzenetére


blueye
veterán

Internet radiot, zenet hallgatok rajta.
Sokszor pedig ilyen BT fulhallgatot hasznalok az autoban kihangositonak, a privat szfera miatt.

(#1535) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok

Csendes megfigyelő vagyok :D, jelenleg én is BT headsetet keresek

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#1536) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Ezekről a Blitzwolf csodákról van valami vélemény? Elég kevés teszt van róla, azok is tűnnek inkább fizetettnek

Xbox One: bandymnc

(#1537) ITI-san válasza bandi0000 (#1536) üzenetére


ITI-san
tag

Szia! Kicsit ránéztem erre a márkanévre. Ami látszik, hogy rámentek a design-ra és ezt most nem pozitívan mondom. Kicsit öncélúnak érzem. Túl nagy túl hivalkodó. Van amikor valami nem öncélúan nagy, hanem mert ezt kívánja a technológia. Na itt nem ezt érzem.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1538) bandi0000 válasza ITI-san (#1537) üzenetére


bandi0000
nagyúr

köszi, mostanában én is sokat olvasgatok, de hogy nem találok normálisat...a xiaomi airdotsról is írtak jót rosszat, a hangminőségük annyira nem lehet rossz, csak a szakadozásoktól tartok

de még a 30+ kategóriát is szidják rendesen :D

Xbox One: bandymnc

(#1539) ITI-san válasza bandi0000 (#1538) üzenetére


ITI-san
tag

A szakadozás ahogy írod. Sajnos minden bluetooth cucc, headset velejárója. Itt valszeg a telefon a ludas, szerintem mindegyik headset kűzködhet ezzel a dologgal. Érdekes, én pl most mono headset vásárlásban vagyok. Ráadásul amit kinéztem még csak 4.0 - ás bluetooth verziót tud (már van 4.1,4.2,5.0), ennek ellenére a kapcsolat állandóságában még is jól működik. Talán a legújabb 5.0 verzió segít ezen. A 4-es verzió talán nem volt egy jól sikerült rendszer, talán nagy volt a technológiai ugrás a 3-hoz képest.... Passz

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1540) blueye válasza ITI-san (#1533) üzenetére


blueye
veterán

Megjott az AirDots. Nekem nagyon tetszik.
Korabban egy RIVERSONG Air X2-t hasznaltam, ehhez kepest jobban szol, kisebb, nem esik ki a fulembol (mondjuk ez egyedi de mivel konnyebb es mas kialakitasu igy masnal is jobb lehet).
Tetszik a dobozbol kiveve rogton kapcsolodas, nincs szakadas, nagyobb hatotav.
Mindez egy nap utan.

(#1541) bandi0000 válasza blueye (#1540) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Majd egy pár után is írj légyszíves :D Mert 1-2 helyen olvastam a szakadozásról, bár ha nem szakad meg akkor mikor a telefonom a zsebemben van, akkor semmi gond nincs vele

Basszust is tud?

Xbox One: bandymnc

(#1542) Luissimo válasza blueye (#1540) üzenetére


Luissimo
veterán

Szia Blue,

van egy dézsavűm.
Én ilyet rendeltem, szerintem hasonlít a külcsínje a Tiédhez.

Nekemteccik :)

(#1543) blueye válasza Luissimo (#1542) üzenetére


blueye
veterán

Ez nem hasonlit az enyemekre.

(#1544) Luissimo válasza blueye (#1543) üzenetére


Luissimo
veterán

enyémfajta:

versus
tiédfajta (?)
Xiaomi Redmi Airdots

akkor én értettem félre valamit.

Megmutatnád, hogy melyikről van nagyba szó??

[ Szerkesztve ]

(#1545) blueye válasza Luissimo (#1544) üzenetére


blueye
veterán

Olyan mint amit mutatsz, kialakitasban persze hasonlo a ketto.

(#1546) Luissimo válasza blueye (#1545) üzenetére


Luissimo
veterán

nem mondtam, hogy pont egyforma, de a körvonalai, külcsínje hasonló.
persze a belbecse, az biztosan más, hallani kék a hangját, érezni a fülben, stb.

Nagy ergonomiai formatervezési ujdonságokat nemnagyon tudnak bemutatni, az emberi fül járatai hasonlók. (na most peszer a birkózók és volt birkózók kivételek)

nekem tegnap jött meg. Így bejáratás után (2 nap még nem nevezhető bejáratásnak) alatt is már sokat finomodott a hangja.
első dolgom volt rajta lecserélni a kis gumiillesztéket nagyobbra, persze így macerásabb a töltőtokba dugni, de a gumi szerencsére enged mindkét irányban.
viszont sokkal jobb lett a basszusa. és lesz ezmég jobb is...
csodákat nem várunk tőle, de tetszik, hogy nem lifeg a fülemben semmi és kicsit megtekerve stabilan áll benne :)

(#1547) blueye válasza Luissimo (#1546) üzenetére


blueye
veterán

Azert irtam mert a Riversong meg nagyon mas kialakitasu volt. Az meg sokszor kiesett a fulembol, a Xiaomi mar nem.

(#1548) Rókabajusz


Rókabajusz
csendes tag

Sziasztok
Ma vettem egy JBL free x Bluetooth fülhallgatót,a problémák az az,hogy biciklizés közben sokszor szakadozik,ugrál,recseg a hang. Nézegettem online, hátha sikerül találni valami megoldást de nem sikerült, megköszönném ha adjatok tanácsot.

(#1549) havri1 válasza Rókabajusz (#1548) üzenetére


havri1
félisten

Vidd vissza, ha még tudod.

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#1550) bandi0000 válasza havri1 (#1549) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csak az a baj, hogy itthon kurva drága, mármint legolcsóbban is 20k, am meg 30

Nem tudom 30 körül a Samu buds megérné e, bár azt se dícsérték agyon hangminőségre

Xbox One: bandymnc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.