Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) hzsolee válasza hzsolee (#700) üzenetére


hzsolee
őstag

Mod: bejővő hívást nem veszem fel, majd a hívó fél leteszi, egy pillanatra hallani a kiválasztott csengőhangot. :F

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#702) ottobacsi válasza hzsolee (#700) üzenetére


ottobacsi
tag

SMS-nél, emailnél és egyéb értesítésnél működik, de a hívás az más tészta sajnos, nem tudom miért van ez így... Én is megkérdeztem itt régebben és ezt a választ kaptam :[link]

(#703) hzsolee válasza ottobacsi (#702) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszönöm, hát ez szomorú. Kipróbáltam sms-el, valóban a beállított hang átjön. A navi hangja rendben, a rádió is szól. Mindegy, a telefon úgyis a zsebemben van, hallom ki hív. Azért kíváncsiságból megpróbálom más nem androidos telefonokkal is. (meg a multiportot is) Még a hangtárcsázással küzdök, de azt hiszem a telefonom ezt nem tudja...

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#704) #33253120 válasza hzsolee (#703) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha androidos akkor a Google Asszisztensből kellene mennie.
"Ok google" pittyenés után "call xy" azt hiszem a headset figyelést külön be kell kapcsolni.

(#705) hzsolee válasza #33253120 (#704) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszönöm, kipróbálom.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#706) javorb


javorb
csendes tag

Hello!

A következő problémám adódott:

Adott egy Isy IBH-2000 bluetooth fejhallgató és egy Speedlink SL-7409-BK USB-s bt adapter számítógéphez csatlakoztatva. Ha ebben a felállásban akarom használni a fejhallgatót, pl játékra, videózásra, akkor szaggat, késik a kép és a hang. Ha mobiltelefonhoz csatlakoztatom a fejest (az adapter nélkül, nyilván), akkor minden tökéletesen megy, simán tudok Youtube-on videót nézni. Mi lehet az oka, hogy PC-n adapterrel nem akar rendesen működni?

(#707) air


air
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami jó minőségű, de olcsó headsetet ebay-ről vagy Banggoodról, esetleg Gearbestről?
Max. 2,5-3 ezerért.
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#708) tillatrilla válasza #33253120 (#663) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!!
Pont találtam olyan BT fülest,ebay-en,mint amilyet ajándékba adnak. [link]

Kérdés tőled,vagy bárkitől,akinek ilyen van,és használja... Milyen a viselete,hogy szól? Elsősorban a lányomnak szeretnék ilyet,vagy hasonlót,hogy ha játszik a telón,ne gabalyodjon bele a vezetékbe,meg persze ne zavarja a játék hangja a család többi tagját.

Üdv: Attila

(#709) #33253120 válasza tillatrilla (#708) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én végül nem vettem meg, mert beforgattak azzal, hogy az Alin félárban van... :) Meg nem volt senkinek tapasztalata ezzel...

(#710) tillatrilla válasza #33253120 (#709) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Áhh,értem. Köszi a választ! Hátha lesz közben valaki,aki vett már ilyet..

Üdv: Attila

(#711) hzsolee válasza #33253120 (#709) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszi a tippet. Megtetszett a B570, benevezek egyre. Persze a féláras alisból....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#712) #33253120 válasza hzsolee (#711) üzenetére


#33253120
törölt tag

Na, erre kíváncsi leszek... :)

(#713) hzsolee válasza #33253120 (#712) üzenetére


hzsolee
őstag

Holnap megrendelem, ha gondolod jelzek ha megjön és jöhetnek a kérdések :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#714) Gaba#10


Gaba#10
csendes tag

Valakinek van ilyenje, vagy találkozott már ilyennel?

http://www.bee-wi.com/bluetooth-stereo-headphones-bbh300-a1-beewi,us,4,BBH300-A1.cfm

Most kaptam egy ilyet, de nem lehet bekapcsolni, így nem lehet a legfontosabb funkcióját kihasználni. És nem tudom mivel lehet a gond. Jack dugóval csatlakoztatva működik minden eszközzel, azonban tölteni nem tölt. Legalábbis azt jelzi, hogy tölt (próbáltam már a saját töltőjével is közvetlenül hálózatról, illetve más csatlakozókkal is laptopról, a dokkolójáról is, meg mindenhogyan, ahogy el lehet képzelni), de aztán nem tudom bekapcsolni.
A kibontáskor be tudtam kapcsolni egy percre talán, fel is ismerte a laptop bluetooth eszközként, de aztán gondolom lemerült, és azóta (2 nap) semmit nem tudok csinálni vele, pedig már tényleg mindent kipróbáltam.

Valakinek valami ötlet?

(#715) #33253120 válasza Gaba#10 (#714) üzenetére


#33253120
törölt tag

Saccra akku baja van... Vagy a firmware nem jut el addig, hogy tölteni bírjon a túlmerült akku miatt... :(
Próbáld pár napig a töltőn hagyni, közben nyomkodni néha a bekapcsoló gombot. Egy mp4 játékost már mentettünk így, de nem kell sokat remélni a dologtól...

(#716) garcia66


garcia66
tag

Sziasztok!

Két bluetooth headset-et nézegetek, a BLUEDIO F3-t és a JABRA BT2045-t. Bukósisak alá szeretném (az más kérdés, hogy kényesen befér-e) ezért valami olyan kellene, ami automatikusan felvenné a hívásokat, mivel nem tudok gombokat nyomogatni motorozás közben. Ezek az eszközök tudják ezt? vagy esetleg tudtok ajánlani valamit 5k-ig?
A választ előre is köszönöm.
Üdv.

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#717) tillatrilla válasza garcia66 (#716) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia. Nekem Bluedio F3 van,az nem tudja az automata hívásfogadást. De ez szerintem telefonfüggő beállítás,mert a 10 éves motorola headsetem a motorola v600-al tudja ezt a funkciót. Pedig a v600 is elmúlt 10 éves már. A mostani Huawei g620-on pl nincs ilyen opció...

Üdv: Attila

(#718) kavics21 válasza denis.p (#688) üzenetére


kavics21
újonc

Szia! Nálam a Plantronics M55 (bluetooth 3.0) egyszerűen nem működött 2 Windowsos telefonnal (bluetooth 4.0 mindkettő). Úgyhogy visszaküldtem, most várok mit mondanak... Egyébként a 2 telefon tökéletesen működött 2.1-es headsettel, csak azt már kinyírtam.

(#719) tillatrilla válasza garcia66 (#716) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Nekem is piszkálta az agyamat ez az automata híváskezelés,és addig keresgettem a play áruházban,míg megtaláltam a tökéletes,és egyszerű appot Androidos telefonhoz. Egyaránt kezeli a vezetékes,és a BT headsetet is. A neve: Handsfree. Fekete kocka,és benne egy kék bt füles körvonala az ikonja. Próbáld ki,nekem működik.

Üdv: Attila

(#720) dorika87


dorika87
őstag

Édesapám kinézte magának a Jabra bt2046-ot. Főként vezetés közben használná. Ajánlott ez a headset vagy 4-5 ezerért van jobb választás?

(#721) denis.p


denis.p
tag

Plantronics M70 tulajoktól szeretném megkérdezni, hogy csatlakoztatva a van a mobilhoz (nincs bekapcsolva zene, semmi hangátvitel nincs) , a női hang 15-20 mp-ként mondja, hogy van kapcsolat, nincs kapcsolat. Ez normális dolog? A mobilnál figyeltem a bluetooth kapcsolat menüben ott is ugyanilyen időközönként ugrál ki/be a kapcsolódás.
Azért kérdezem, mert amikor melózok, mindkét kezem elég koszos és nem szeretnék úgy a telefonhoz nyúlkálni (és nem hallgatok mondjuk zenét, csak készenléti állapotban szeretném tartani, telefonhívásra várva. De így nagyon idegesítő, ha percenkét kb 4x hallgatni a női géphangot, hogy van kapcsolat, nincs kapcsolat. Nem lehetne ezt a nőt valahogy elhallgattatni, de persze, ha bejövő hívásom van azt viszont jelezze?

[ Szerkesztve ]

(#722) hzsolee válasza denis.p (#721) üzenetére


hzsolee
őstag

Szerintem nem a nőt kell elhallgatattni, hanem megoldani a kapcsolódási hibát. Várhatod a bejövő hívást, ha nincs kapcsolat. Hol tartod közben a telefont? Nincs nagyon leárnyékolva? Más telefonnal is ezt csinálja? Nekem ha tankolok és kinnhagyom a kocsiban a telefont akkor sem szakad meg. (Plantronics exp. 10)

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#723) denis.p válasza hzsolee (#722) üzenetére


denis.p
tag

Jogos a felvetésed, hogy kapcsolódási probléma lehet vele, ugyanis a kezemben tartom a telefont, a távolság a headsettől kb. 30-40 cm és a nő állandóan mondja hogy van/nincs kapcsolat. Viszont ha hívom a telefont, akkor rendesen jelez a headset is és telefonálás és zenehallgatás közben egyszer sem szakad meg a kapcsolat.

(#724) hzsolee válasza denis.p (#723) üzenetére


hzsolee
őstag

Ezért kellene kipróbálni másik telefonnal, hogy a te telefonod miatt csinálja vagy a plantronicsodban van a hiba. Ha másik eszközzel is ezt csinálja akkor szervíz/gari, mert ezt a hangot szerintem nem lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#725) sumsang válasza hzsolee (#724) üzenetére


sumsang
aktív tag

Több mobilon 3 db + 2 laptopra (acer, lenovo) még be sem regisztrál, pedig itt mindegyik mobil fel van tüntetve, hogy működnie kellene velük.
Úgy gondolom vissza viszem az üzletbe. Látom korábban másnak is volt ilyen csatlakozási problémája.
Valami más, hasonló paraméterekkel rendelkezőt ha tud valaki, nem baj az sem ha kínai. Ennél gagyibb sztem az se lehet, esetleg ehhez képest féláron meg lehet kapni. :F

(#726) hzsolee válasza sumsang (#725) üzenetére


hzsolee
őstag

Ha neked is ez a problémád, és látom nálad egyértelműen kiderült, hogy a headsettel van a gáz, nincs más választás: vissza az üzletbe (szervizbe).
A topikban visszaolvasva választottam a Plantronics márkát, de nekem explorer10 van. Ezek szerint azért ennél is vannak érdekességek. Én DoogeeX5pro-val használom, de más telefonnal (okos és "buta") sem volt csatlakozási problémám (Sőt próbáltam 2 telefonnal is a multipointot amit elvileg nem is tud, pedig de... :) Egyedül az szomorított el, hogy nem viszi át a csengőhangot.

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#727) air


air
nagyúr

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Új headsetek tervezek venni, max. 6-7eFt körül.
Az edigitalnál 3 típus jöhet szóba:
Sony MBH20
Samsung EO-MG920
Plantronics Explorer 50
Tudnátok segíteni a választásban? Esetleg máshol, valami más terméket ajánlani ebben a szegmensben?
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#728) lindermen


lindermen
aktív tag

Sziasztok!

Akinek van tapasztalata, melyik márkát ajánljátok? Jabra vagy Plantronics? Utóbbival kellemes tapasztalataim vannak, de ha általánosan azt mondjátok a Jabra jobb, akkor elgondolgoznék. Nyilván az sem mindegy melyik típusokat állítjuk szembe. Egy középkategóriást típust néznénk, Jabra-ból a Storm, Plantronicsból az explorer 500-at néztem.

Előre is köszönöm! :R

(#729) DJosef válasza lindermen (#728) üzenetére


DJosef
őstag

Én csak a Plantronics-ról tudok véleményt mondani.

Jelenleg egy M55 használok, és nagyon megvagyok elégedve vele.

Forget about it

(#730) lindermen válasza DJosef (#729) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszönöm, szerintem maradok annál én is :)

(#731) DJosef


DJosef
őstag

Udv Urak!

Ha hasznal valaki Plantronics M55 vagy barmilyen mas bluetooth headset-et azokhoz lenne egy kerdesem.

Tegnap eszrevettem az ertesitesi savban a bluetooth ikon mellett, hogy mutatja a headset toltottseget is egy akkumulator ikonnal.

Viszont se azt nem tudom, hogy jott elo, sem pedig azt ,hogy azota ,hogy tunt el.
Otlet?

Egy Huawei P8-al használom egyébként.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#732) #33253120 válasza DJosef (#731) üzenetére


#33253120
törölt tag

Sacc... Töltőn volt a füles?

(#733) DJosef válasza #33253120 (#732) üzenetére


DJosef
őstag

Nem.

Forget about it

(#734) ottobacsi válasza DJosef (#731) üzenetére


ottobacsi
tag

Greenify vagy valami hasonló van a telón? Ha van, akkor nagy valószínűséggel az lövi le a plantronics appot.

(#735) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Olyan Bluetoth eszközt keresek ami kihangosítja a telefont, de nem headset és könnyen lehet kezelni, valamint felerősíteni az autóban műszerfalra vagy valahova.

Valami ilyesmit, de nem tudom melyik a jó minőség.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#736) Ladislawus


Ladislawus
csendes tag

Sziasztok!

Ismét vettem egy Plantronics M70-et,( az előző leppatant a fülemből sapka levételkor és elhagytam :-P )
Azóta más a telefonom, egy xiaomi redmi note 2 és meglepődve láttam, hogy kijelzi a headset akkumulátor töltöttségét egy kis ikonban, nem is kell külön app hozzá LOL
Gondoltam leírom hogy ilyen is van.

SamsungR210-SonyEricssonK700-Nokia5230-NokiaE72-SamsungAce 4-XiaomiRedmiNote2Prime

(#737) air válasza Ladislawus (#736) üzenetére


air
nagyúr

Illetve kell külön app hozzá, csak nálad már (talán gyárilag) telepítve van, nem?
Ezt alapból nem tudja a rendszer.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#738) Ladislawus válasza air (#737) üzenetére


Ladislawus
csendes tag

Konkrét ilyen app nincs a telefonomon, megnéztem. Hogy a MIUI rendszerben mi van beépítva, azt nem tudom :-)

[ Szerkesztve ]

SamsungR210-SonyEricssonK700-Nokia5230-NokiaE72-SamsungAce 4-XiaomiRedmiNote2Prime

(#739) air válasza Ladislawus (#738) üzenetére


air
nagyúr

Az értesítésen nyomj hosszan, és "Alkalmazás infó" vagy i-betűs ikon a jobb oldalon. Ez elvileg megmutatja, hogy ez melyik alkalmazás értesítése.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#740) Ladislawus válasza air (#739) üzenetére


Ladislawus
csendes tag

Ez nem egy értesítés, hanem egy kis ikon a bluetooth ikon mellett a főképernyő legtetején. Arra meg hiába kattintgatok ;-)

[ Szerkesztve ]

SamsungR210-SonyEricssonK700-Nokia5230-NokiaE72-SamsungAce 4-XiaomiRedmiNote2Prime

(#741) air válasza Ladislawus (#740) üzenetére


air
nagyúr

Akkor az biztosan a gyártó (Xiaomi) által módosított Bluetooth eszközkezelő rész lesz.
Jó lenne "kilopni" belőle. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#742) Ladislawus válasza air (#741) üzenetére


Ladislawus
csendes tag

Gondolom a headsetnek is tudnia kell kommunikálnia a saját akksi idejét...
Sok jó dolog van ebben a telefonban ;-)

[ Szerkesztve ]

SamsungR210-SonyEricssonK700-Nokia5230-NokiaE72-SamsungAce 4-XiaomiRedmiNote2Prime

(#743) Ladislawus


Ladislawus
csendes tag

Az vajon miért lehet, hogy időnként pattogó hangot lehet hallani hívás közben, recsegés félét... :-/
Plantronics m70

[ Szerkesztve ]

SamsungR210-SonyEricssonK700-Nokia5230-NokiaE72-SamsungAce 4-XiaomiRedmiNote2Prime

(#744) hzsolee válasza Ladislawus (#743) üzenetére


hzsolee
őstag

Akkor küldi át az akkuinfót.... :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#745) Ladislawus válasza hzsolee (#744) üzenetére


Ladislawus
csendes tag

Hehe :DDD

SamsungR210-SonyEricssonK700-Nokia5230-NokiaE72-SamsungAce 4-XiaomiRedmiNote2Prime

(#746) Tompie


Tompie
őstag

Hali!

Van egy Plantronics M70 headsetem. A gondom a következő, eddig hibátlanul működött, egy jó darabig nem használtam, de nem a kocsiban tároltam hanem itthon volt. Feltöltöttem az akksit rendesen. Most akartam használni és nem csatlakozik a telefonomhoz, egyikhez sem.
Ilyenkor mi baja lehet? Szerviz? (ha ezeket egyáltalán lehet szervizelni)
Köszönöm

(#747) air


air
nagyúr

A héten vettem egy Plantronics M70-et.
Feltöltés után a specifikáció által is jelzett 11 óra beszélgetési időt becsli.
Egy nap után azonban per pillanat 8 óra 33 percet ír úgy, hogy közben még egy órát sem beszéltem rajta.
Így nemigen hozza a 16 napos standby és a 11 órás beszélgetési időt.
Szerintetek erre érvényesíthető garancia?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#748) #33253120 válasza air (#747) üzenetére


#33253120
törölt tag

Érdekes kérdés, mert mire a specifikáció szerinti értéket lepróbálod kifutsz akár a 14 napos határidőből is.
Talán egy rákérdező jellegű mailt el lehetne küldeni....

(#749) air válasza #33253120 (#748) üzenetére


air
nagyúr

Igen, az lesz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#750) #33253120 válasza air (#749) üzenetére


#33253120
törölt tag

Drukkolok. Ilyen esetben eddig csak pozitív tapasztalataim vannak. (Samsung, meg régebben Westel vonalon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.