Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Doris Lune válasza Cleo (#100) üzenetére


Doris Lune
tag

Rendben, benne vagyok, ha tudsz segíteni mail-ben, mert amit leírtál, hogy mit kellene csinálni, abból valószínűleg az első lépésnél már megtorpannék kicsit. A továbbiakról már nem is beszélve. Ami egyedül menne ebből, az a párosítás, de ez már a munka vége, meg ez szerintem mindenkinek megy. Van ugyan bluetooth dongle-m, meg hozzá Blue Solei progi, s azzal ment is ez a füles, azt meg is tudtam csinálni, de nagyon belassítja a gépet a Blue Solei, a donglét meg már többször majdnem eltörtem, ötször leesett, kétszer elveszítettem, úgy hozták utánam, szóval inkább ez a beállítás, bevállalom, s utána nyugalom.
Ha dönteni kell, mindenképpen a sima Skype-ra való beszélgetéshez kellene beállítani, mert erre van szükség elsősorban, ez a legfontosabb. Ez egyszerű, sima egyfüles bluetooth haedset, mert nem dughatom be mindkét fülem, miközben az ügyfelek néznek rám. Az élvezeteket meg majd megoldom máshogy. Főleg, ha mondod, hogy vannak buktatói is a stereo fülesnek.
A jelenlegi haedsetemmel (SE HBH-600) is fogom tudni használni, vagy újat kell vennem?
A haedset mindegy, hogy milyen, csak a notebookon való beállítások a mérvadóak?
Van kikapcsoló a gépen, ki lehet kapcsolni a BT-t és a Wifi sem baj, ha addig ki lesz kapcsolva, mert úgyis a másik gépről e-mailezünk majd.
No, akkor majd jelentkezz, várom.
:)

(#102) Cleo válasza Doris Lune (#101) üzenetére


Cleo
tag

Nem olyan nehéz, csak egykicsit kell ráfigyelni és a helyzettől függően kell átmodosítani a dolgokat, ha kell.
Igaz, ha mindenféle dolog alapból rögtön indul a gépen bekapcsoláskor, akkor némely gondok előfordulhatnak. Másrészt, remélem , hogy a gyári és MS blutooth stackon kívül más bluetooth drivert nem installálgattál azóta. Ha igen, szedd le azokat és ellenőrizd még egyszer, hogy max csak gyári és őt lecserélő SP2 Ms bluetooth stack legyen rajta

Rendben, maradt a sima headset. A sztereohoz más kellékek szükségesek, beleértve a headset is.

''nem dughatom be mindkét fülem, miközben az ügyfelek néznek rám''.
- Ez jó, tudnék tanácsolni olyan sztereo headsetet is , olyan 007-es szerű, ami egyáltalán ki nem látszik a füledből. Annak is van haszna, legalább úgy csinálhatod időként, mintha baromira figyelsz rájuk ;)
''SE HBH-600''
- OK, szvsz, de majd meglátjuk
''A haedset mindegy, hogy milyen, csak a notebookon való beállítások a mérvadóak?''
- Nem.

Mail megy. Tekinsd át, de alaposan :).

(#103) EmThor


EmThor
addikt

ahoj,

1.olyan kérdésem volna, hogy ha veszek egy BT sztereo fülest + egy usb bluetooth dongle-t (ami van vagy 2000 pénz?!) azt tudom használ így PC-hez, vagy kell még software is, vagy mégsem ilyen eccerű? (win xp)

meguntam, hogy jack-jack hosszabító + fejhallgató kombóval tudom csak éjjel nézni a filmet (pc-ről tv-re kikötve a kép), ha nem akarok hangfalszettel hangoskodni...

2. no meg mobiltelefonhoz is jó lenne, gondolom ezzel hamar összepárosítható adott eszköz. (vagy nem?!) :) meg ha mikrofon is van rajta jön a 3. gondom:

3. playstation 3-hoz is használnám, de itt kéne a mikrofon a netes mókához, mobilarena tesztben láttam egy pár ilyen fülest, motorola ht820-as nem tűnik rossznak

thx

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#104) EmThor válasza EmThor (#103) üzenetére


EmThor
addikt

közbe utánaolvastam, hogy elég macera a cucc pc-vel, meg nem az igazi a hang... lehet maradok egy sima BT fülesnél

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#105) Jeannie válasza EmThor (#104) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Nekem mono BT fülesem van, Skype-oltam vele, de nem kívánom azt a macerát ami vele jár, de ha sikerül elfogadtatnod az xp-vel, a hangminőség akkor sem lesz jó, adódik ez a sávszélességből is többek között, bár a sztereó cuccokkal nincs tapasztalatom. De beszélgetni szvsz elég. A telefonnal összekötni semmi perc alatt lehet, az erre van kihegyezve.
Ha a hangminőség kell, vegyél egy Sennheisert, van hozzá ötméteres kábel, akár még wc-re is kimehetsz közben, meg vegyél mellé egy kis asztali mikrofont, árban nagyjábol ott leszel mint a sztereo bluetoothos cuccal :))

(#106) EmThor válasza Jeannie (#105) üzenetére


EmThor
addikt

sennheiser jó nagyon, de BT kell mindenképp', pc-ről lemondtam, marad a pc meg konzol használat.

aliph's jawbone megtetszett, csak hát 30 ropi

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#107) Ráket


Ráket
csendes tag

Hellósztok!
Valaki tudna nekem segiteni?
Ma vettem egy Southwing sa505-ős bluetoothos fülest már feltöltöttem az aksiját,de magyar leirás hiányában nemtudom összehangolni a telefonnal illetve a laptoppal (Noki 6288,ASUS A6M Q074) Probálkozok de semmi eredmény... Ha valaki tud magyar leirást hozzá kérem irja meg a linket!Előre is köszönöm!

Ráket!

Hiv a vasút, vár a MÁV,a fönökök jól beszivatnak ám!

(#108) sztikac


sztikac
őstag

Jabra BT110-el van valakinek tapasztalata? Sehol nem találtam tesztet róla... Pedig most jó áron tudnák hozzájutni (kb. 3000 HUF, zsírúj, 2 év garral)... A mostani headsetemmel (Logitech) nem nagyon vagyok megelégedve hangminőség terén :(

(#109) bylow válasza bylow (#50) üzenetére


bylow
aktív tag

Úgy látom még most se tudja senki

Na mindegy.

majd legközelebb.

ByLow #

(#110) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Lenne egy igen fontos kérdésem, mert bluetooth headset vásárlása előtt állok és vacillálok, h. merjek-e venni. Az maga a kérdés,h. ha a sebemben van a teló és headseten beszélek recseg-e néha a vonal vagy sem? Az egyik haveromnak van egy Nokia fülese és ha nadrágban van a telója, akkor recseg a vonal miközben beszél. Kipróbált SE és Logitech fülest is és azokkal is ezt a hibát tapasztalta.
Kinek mi a tapasztalata?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#111) Ricardo válasza Joe bácsi (#110) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem motorola H350-em van az nagyon jól bevált. Jó hangminőség és hosszú üzemidő.

(#112) Joe bácsi válasza Ricardo (#111) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Értem és kössz, de én a Nokiához ragaszkodom.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#113) 12vereb válasza bylow (#50) üzenetére


12vereb
csendes tag

Nekem van egy eladó headsetem ha valakinek kell :)

Üdv: veréb

(#114) Lejszi


Lejszi
senior tag

Sziasztok:

Lenne egy kérdésem:
Van egy Nokia_HS-36W headsetem. Valahogy úgy elpakoltam a töltőjét, hogy nem találtom. A headsetet a következő típusú töltővel kellene eredetileg tölteni: ACP-12

Van egy Nokia 6234-esem, amihez a következő típusú töltő tartozik: AC-3E

A két töltőnek a dugasza ugyan akkora.

Kérdésem az lenne, hogy használhatnám-e a telefon töltőjét a headsethez? (ha nem muszáj nem vennék fölöslegesen, ha használható hozzá a telefon töltője is)

Várom vki hozzáértő válaszát.
Köszönettel: :R
Lejszi

(#115) Viktor0610 válasza Lejszi (#114) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, használhatod, abban az esetben, ha veszel egy CA-44 típusú átalakítót.

Utánanézve v. nem jól írtad a típusszámokat v. más fajta töltőd van.
Elvileg a töltő, bár belemegy, nem biztos, h. tölteni fogja. (Legalábbis abból kiindulva, h. két fajta adaptere van a Nokiának: [link].

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#116) Lejszi válasza Viktor0610 (#115) üzenetére


Lejszi
senior tag

A típuszámokat jól írtam az tuti. Uh már nem értem a dolgokat, ugyanis:
A headset manual ezt irja szó szerint:
"Csatlakoztassuk az ACP-12-es töltõt egy fali
konnektorba vagy az LCH-12-es töltõt az autó
szivargyújtójába
."
Ergo az én töltöm (ami elveszett) az az ACP-12. (vékony dugaszú)
Na már most, a telómhoz a AC-3E töltő szintén vékony.
(Hozzá párosítottamaz imént, de nem tölti az AC-3E töltővel)

Egy srác árul a PH-n ACP-12 típusú töltöt amit így hirdet:
"Nokia Régi gyorstöltő ACP-12 990 Ft"

A hirdetés: [link]

Miért írja, hogy "régi" ????

(#117) Viktor0610 válasza Lejszi (#116) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont erre gondoltam én is. :D Az ACP-12 típusú töltőt én is régi csatlakozójúnak ismerem.

Egyik vékony csatlakozójú töltő sem lesz jó, csak a kifejezetten hozzá való, mert annak egy picivel hosszabb a csatlakozója.

Samsung Galaxy A54

(#118) Lejszi válasza Viktor0610 (#117) üzenetére


Lejszi
senior tag

Közben kezdek én is egyre jobban informálva lenni, köszi ;)

Nincs más választás, elő kell valahonnan kerítenem az elveszett töltőt, mert ha nem kerül elő akkor megint leszurkolhatok jópár ezer Ft-ot, hogy ujra legyen töltőm. :W

(#119) Viktor0610 válasza Lejszi (#118) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg az előbb linkelt konvertereket, a CA-71 használatával egy régi töltő segítségével töltheted a headseted.

Samsung Galaxy A54

(#120) Lejszi válasza Viktor0610 (#119) üzenetére


Lejszi
senior tag

ÁÁÁÁÁ, most jut eszembe, hogy az elveszett töltő ugyan ilyen konverterrel együtt veszett el :O

Na mind1, van egy fölös ACP 7E töltőm, ezt megpróbálom elcserélni egy ACP 12-re és akkor már csak a konvertert kell majd megvennem :D

Remélem a bevásárlás után nem fogom megtalálni a töltőt ami elveszett.
Vagy addig találjam meg, vagy tünjön el örökre :DD

Köszi mindent :R

(#121) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Sziasztok!

Szeretnék venni az N82-esemhez egy BT fülest. Olyan fülbedugós, zajszűrős kellene. De nem igazán tudok dönteni. Zenehallgatásra kellene, tehát a nagyon jó hangminőség a legfontosabb, illetve a külső zajok kiszűrése sem árthat. Én a SE féle HBH-DS970-re vagy DS980-ra gondoltam.
Használt már valaki ilyet Nokiával? Működnek rendesen a gombok? Meddig bírja?

Vagy valami tipp hasonlóra? Árban az SE fölé nem akarok menni.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#122) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok!
Valamilyen bluetooth headsetet szeretnék venni, nem tudom milyet érdemes ajánljatok valamit légyszíves, láttam 5 ezerért is, meg 25 fölött is, nem kell semmi extra, csak jó legyen :D. Olyan 15ezer Ft körül gondoltam -először- ha lehet venni valami normálisat ebben a kategóriában.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#123) csabika16


csabika16
csendes tag

Csá van egy motorola h700 headszetem és nem akar párosodni nokia 6131-el,nokia 6230-cal,mit csináljak?

(#124) Viktor0610 válasza csabika16 (#123) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A használatiban benne van az alaphelyzetbe hozás módja, próbáld meg utána, hátha.

Samsung Galaxy A54

(#125) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!

Mostanában gondolkodtam el, hogy BT headsetet kéne vegyek. Mindenképp valamelyik SE stereo fülest szeretném, DS200 / 205 / 220 amit kinéztem. Olvastam, hogy 6 órát bír az akku. Ez igaz? És ha lemerül be kell nyomni a töltőbe, uyganúgy mint a mobilt? Ez elég szarul hangzik...
Másik kérdésem: olvastam a logouton. hogy eléggé hamisítják az SE füleseket. Ez igaz a kékfog cuccokra is? Ha igen, honnan lehet megismerni a hamisítványt?

Előre is kösz a választ!

Beauty is pain

(#126) Viktor0610 válasza Narancs (#125) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogyan töltenéd másképp', mint a mobilt? ;)

A Sony Ericssonok töltőjével is töltheted akár.

Samsung Galaxy A54

(#127) Narancs válasza Viktor0610 (#126) üzenetére


Narancs
őstag

Hát, gondoltam hátha van olyan mód, hogy a telefontól szívja a naftát, és a töltő csak egy opció... ;]

Beauty is pain

(#128) Joe bácsi válasza Narancs (#127) üzenetére


Joe bácsi
őstag

És BT-os kapcsolaton keresztül menne a töltés? :F :DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#129) Viktor0610 válasza Joe bácsi (#128) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, nem is tudom, miből gondoltad, hogy ez így működhet... :U

A körülöttünk lévő fényből táplálkozna a headset... ;]

Samsung Galaxy A54

(#130) Joe bácsi válasza Viktor0610 (#129) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Kedves "Narancs" kolléga gondolta, hogy BT headsetet nem kell tölteni 220-al, hanem a teló tölti csak úgy.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#131) Narancs válasza Joe bácsi (#128) üzenetére


Narancs
őstag

pár éve az is elképzelhetetlen volt, hogy fülesnek ne kelljen zsinór... pár én és töltő se kell majd. Amúgy szvsz így már inkább veszek zsinórosat, mert harmadannyiba kerül, és nem merül le.

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#132) Viktor0610 válasza Narancs (#131) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pár te? Miért pont te? En nem lehetnék? Úgy szeretnék én lenni!? ;]

Egyébként nem hiszem, hogy pár év múlva már töltő nélkül használnánk majd a dolgainkat. Aztán ki tudja... ;)

Samsung Galaxy A54

(#133) Narancs válasza Viktor0610 (#132) üzenetére


Narancs
őstag

ja, pár én :D
Olvastam erről úgy jó két éve kb, hogy ilyesmivel próbálkoznak. Gondoltam azóta hátha beérett a projekt :))

Beauty is pain

(#134) gardener


gardener
senior tag

Nokia bluetooth headsetet szeretnék vásárolni.
(Mivel az "akciós" Motorola instabil piszkosul.)

Mivel haver nagy fun Nokiából volt neki jópár és következőket ajánlotta:
BH-700,BH-900,BH-200 (de ezekben a tipusszámokban nem is volt teljesen biztos)

Megnéztem mi is a választék Nokiánál. Teljesen összezavarodtam.

Valaki tud benne segíteni melyiket vegyem?

(#135) Enjoy


Enjoy
addikt

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék venni egy BT headsetet, s a jelenlegi kiszemeltem egy Samsung WEP-410-es.
Esetleg van valakinek ilyenje, vagy hallott róla jót-rosszat?

Vagy tud ajánlani valaki jobbat ilyen 10k környéki áron? :B

► més que un club ◄

(#136) Enjoy


Enjoy
addikt

Utánanéztem a kütyünek, de csak francia nyelven találtam róla tesztet: Link

Nah, meg orosz nyelven: link

Szerintetek? (sry az UP-ért, de még a héten meg szeretném rendelni)

► més que un club ◄

(#137) Viktor0610 válasza Enjoy (#136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy bármi gond volna vele, de segítek egy-egy linkkel -translated by Google.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#138) Enjoy válasza Viktor0610 (#137) üzenetére


Enjoy
addikt

Köszi szépen :R

Már csak azon gondolkozom, h ez az "agybadugós" megoldás, vagy a "pántos" megoldás lehet hosszabb távon 2-3óra fárasztóbb.
De szerintem ez a WEP 410-es lesz a befutó.

► més que un club ◄

(#139) Viktor0610 válasza Enjoy (#138) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ, néhányan ezt szeretik, néhányan azt.

Samsung Galaxy A54

(#140) cibuu


cibuu
tag

helo!

szeretném a segítségeteket kérni!nagyon fontos lenne!
szeretnék egy rokont megajándékozni egy motorola H12 Bluetooth headsettel.
szeretnélek kérdezni titeket hogy mit tudtok erről a termékről?megbízható,érdemes ilyet venni?kérem segítsetek,nagyon fontos
köszönöm előre is

(#141) cibuu


cibuu
tag

esetleg hol érdeklődjek,ahol erről infót tudnának adni nekem??

(#142) Joe bácsi válasza cibuu (#140) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Én motot nem vennék a helyedben az tuti. Esetleg másik fórumban valahol a neten. Vagy olyan bolt ahol árulnak headseteket.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#143) Magdus88


Magdus88
csendes tag

Nem tudna nekem valaki abban segíteni, hogy egy HTC kaiser-hez melyik bluetooth headset lenne a legjobb?

[ Szerkesztve ]

(#144) Syrano


Syrano
tag

Sziasztok,

bluetooth headsetet kell vennem a Samsung telómhoz és szeretném kikérni a tanácsotokat. Az egyik kollégám kölcsönadta egy próba erejéig az övét és véleményem szerint nagyon gyatra volt a hangminősége. Kérdésem az lenne, hogy tudtok-e ajánlani valami jó headsetet aminek a hangja is legalább elfogadható. Fej- és fülhallgatós tapasztalaimra hagyatkozva utánanéztem, hogy a Sennheiser gyárt-e ilyesmit és találtam is csak eléggé hanyatvágós áron: 16 ezer HUF. Ha ennél jóval olcsóbban (max 10ezer) is lehet kapni jó headsetet akkor ne kíméljetek!

Köszi

(#145) robagp


robagp
tag

Hello!

Szerettem volna a bluetooth os headset -emmel párosítani /jabra bt3030 sztereo headset/, hogy azon át hallgathassam a zenét, illetve mikrofonként használjam az msn-nél, de nem sikerül. Bár látja, de semmi. Se hang, se mikrofon. Hogyan tudnám ezt megvalósítani

Válaszokat előre is köszi! :R

(#146) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok! Kiegészítő ajándéknak szeretnék veni egy olcsó kis headsetet apámnak a telefonjához, ami Samsung J700-as. A lényeg, hogy telefonálni lehessen vele, és stabilan álljon, mert sokszor kell fizikai munka közben telefonálnia. Olyasmire gondoltam,mint a Motorola H555 vagy Nokia BH-102. Kérem ajánljatok valami jót.

(#147) Narancs válasza Viktor0610 (#132) üzenetére


Narancs
őstag

Nem is kellett pár év, elég volt öt hónap.
A legújabb Palm bigyula tölthető vezeték nélkül a cikk szerint.

Innen már csak köpés, hogy BL headset is tudja magát tölteni a mobilról...de állat lenne :U

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#148) footy


footy
addikt

Tud valaki nyilatkozni a Nokia BH-102 bluetooth headsetről?

(#149) pdw


pdw
csendes tag

Nokia BH-606-rol velemenyek?

Kulon orom lenne ha PS3-a is lenne az illetonek, es megmondana h ugye mukodnek e egyutt :D

(#150) lindermen


lindermen
aktív tag

Sziasztok! Plantronics 390-esről valakinek vélemény??
Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.