Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) havri1 válasza Andralin (#1000) üzenetére


havri1
félisten

Ott valami beállítás gond lesz. Én is autóban és buszban használom, nagyon hangos nekem, 75%-on van a headset hangereje, és még így is bőven jó.
Az megvan, hogy duplán lehet a hangerőt állítani?
Egyszer a készüléken, másodszor a headseten. Nem szinkronizál, tehát duplán állítod.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1002) Andralin válasza havri1 (#1001) üzenetére


Andralin
aktív tag

Sajnos nem a hangerőbeállítás miatt nem elég hangos.

A telefonon hívás közben Bluetooth volume csúszka is maxon van, és ha megnyomom a fülesen a hangosító gombot, akkor bemondja, hogy Volume maximum, szóval az is maxon van.

Kicsit olvasgattam a témában, elvileg ez szoftveres korlátozás, egészségvédelmi előírások miatt nem engednek túl erős hangerőt. Csak akkor meg hogy használja az ember, ha nem ért semmit a beszélgetésből? :W

Azt is olvastam, hogy léteznek erre volume hack-ek, de BT-s fülesekkel nem garantáltan működnek, elég lutri, és root is kell hozzá, ami a garanciás telefonom miatt felejtős. :(

[ Szerkesztve ]

(#1003) havri1 válasza Andralin (#1002) üzenetére


havri1
félisten

Továbbra is azt mondom, ott valami más lesz. Nálam tökéletes a hangerő, pedig bal fülemen nyáron volt egy 70%-os hallásvesztés középfülgyulladás miatt, és még nem tökéletes, de minden körülmény között tökéletesen hallom a másik felet. Kb pont úgy, mint a telefonon, ha hagyományosan beszélek.
Vidd vissza, próbálj ki egy másikat, lehet hibás darab!

havri

(#1004) 123xyz


123xyz
tag

Sziasztok.

Jól látom, hogy az Awei az olcsóbb kategóriában valamilyen szinten "márkának" számít? Úgy értem, a többi nevenincs versenyzőhöz képest... szeretnék alkalmankénti zenehallgatásra bluetooth fülhallgatót venni, ezt néztem most ki: Awei 920BL, pénteken 9.5 $-ba fog kerülni, és a kb. 3000 forintra kitűzött felső határba bele is fér. (Az árak alapján egyértelmű lehet, nincsenek nagy igényeim, az éppen elég ha viszonylag szépen szólna a zene az árszinthez képest, esetleg némi mély is érződjön.)

Egyébként a legalja termékek, mint pl ez, mit tudhatnak, 4-5 $-ért?

[ Szerkesztve ]

(#1005) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem...

vezeték nélküli sport headsetet keresek elsősorban futáshoz

max 5-6000 Ft-ot szánnék a vásárlásra

Szeretném, hogy kényelmes és stabil legyen a viselete, viszonylag jó legyen a zenei teljesítménye, legyen benne mikrofon, hogy tudjak hívást is fogadni vele.

Beszerzésnek eBay, Aliexpress, Gearbest, GeekBuying, Bangood... szóba jöhet...

Mit ajánlanátok a fentiekre való tekintettel?

Köszi előre is!!

(#1006) Luissimo válasza LantosBerry8 (#1005) üzenetére


Luissimo
veterán

Szia,

Próbáld meg EZT, az áráért teljesen korrekt, jó hangú, hangos, jól megáll a fülben mozgáskor is és telefonálni is tudsz vele, zenehallgatás esetében legalább 4-5 órát tud élni...

(#1007) glspeter1


glspeter1
őstag

Sziasztok.

2 hete vagyok boldog tulajdonosa egy Plantronics Voyager Edge-nek.
Eddig mindenben tökéletesen teszi a dolgát és imádom is. :K
Egy zavaró hiba(?) akadályozza csak meg a felhőtlen örömömet és a segítségeteket szeretném kérni ez ügyben.
Röviden: Ha jól rémlik, csak általam indított hívásnál jön elő.
A hívásindítást még jelzi a headset, de a kicsengést már nem. A telefon ellenben igen és azon megy a hang is.
Egyszer volt, hogy hirtelen átváltott az Edge-re és onnantól jó volt. Nem az összes kimenő hívásomnál csinálja, minimális, ellenben zavaró. Ilyenkor vagy helyrejön magától vagy újra kell párosítanom a telefonnal.
Ja igen, a telefon egy Samsung Xcover 550 (céges).
Vidéken mozgok faluról falúra, lehet a térerő okozza ?

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#1008) Luissimo válasza Luissimo (#1006) üzenetére


Luissimo
veterán

Hmmmm?

Sto novava?
What's up?
Kak Gyelo?

hogyityegafityeg ?? :))

(#1009) nubiai válasza glspeter1 (#1007) üzenetére


nubiai
tag

Esetleg egy szoftverfrissítés a telón? Ha lehetséges.

(#1010) glspeter1 válasza nubiai (#1009) üzenetére


glspeter1
őstag

Legfrissebb. :K
De azóta sikerült megoldanom. A headset beállításaiban volt a megoldás.
Így hibátlanul teszi a dolgát. :))

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#1011) poirot válasza glspeter1 (#1010) üzenetére


poirot
senior tag

Ha elárulnád a megoldást mindannyiunknak...

Köszönöm.

(#1012) glspeter1 válasza poirot (#1011) üzenetére


glspeter1
őstag

Telefonon fix hálózatot állítottam, valamint kikapcsoltam az Edge okos szenzorát.
Röviden ennyi volt. :K

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#1013) Bossattila


Bossattila
csendes tag

Sziasztok a minap elhagytam a Jabra mini headsetem es imadtam atlagba birta is 9ora aktivitast eleg sokat beszelek sofor vagyok ipes jobb igy a fulembe mint a kocsi kihangositon :)

Na mar nezegettem mi legyen hat eddig nem nagyon talaltam ami multimedias es minimum ezt a 9orat birja

Szal mit tudtok ajanlani ? Mert ahogy neztem lehet ujra veszek egy jabra minit jabrabol meg andragabbak se szinpatikusak uzemidoben :(

GALAXY NOTE 4., GALAXY NOTE 10.1 LTE, SAMSUNG GALAXY TAB S 10.5 LTE, LUMIA 830, Iphone 6S , IPad AIR 2

(#1014) nVIPER


nVIPER
senior tag

Sziasztok. Autóba szeretnék használni bluetooth headsetet. A következők közül melyiknek a legjobb zajszűrés tekintetében a mikrofonja: Voyager Edge, Jabra Steel vagy Jabra Stealth. Esetleg ha van más ötlet, azokat is szívesen látom! :)

Köszi a segítséget!

(#1015) glspeter1 válasza nVIPER (#1014) üzenetére


glspeter1
őstag

Voyager Edge-et használok, még szélben se volt ràm panasz. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#1016) Tin


Tin
veterán

sziasztok,

milyen mono bluetooth headsetet érdemes vennem? kisebb részt autóban, nagyobb részt irodában kellene, egy kézzel gyorsan felrakható (tehát nem állandó viseletre), valami, ami kibír napi kb 2-3 órányi telefonálást, könnyen felvehető, normális a hangereje, az akkuja, és a minősége.

árban inkább 10 alattiakra gondoltam. abszolút nem ismerem a palettát, ha valaki esetleg leírná mik a jó vételek 10 alatt, és akár felett is, azt megköszönném!

(#1017) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok! Segitségetek kérném,szeretnék venni egy Bluetooth headset-et karácsonyra tesomnak amit főleg autóban használna de nem ismerem ezt a területet.
Ami a lenyeg lenne(nem tudom van-e ilyen) hogy ios és androidos teloval is mukodjon,ne legyen nagyon gagyi és jó lenne úgy 10k körüli áron hozzà jutni.
Előre is köszönöm! :R

Üdv! Gordon

(#1018) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok!
A különböző verziószámú Bluetooth eszközök kompatibilisek egymással?
Ha v4.0-ás telefonom van az fog működni a v2.0-ás headsettel? Jelent ez valami érdemleges hátrányt?
Köszi!

(#1019) Jb001


Jb001
tag

Sziasztok!

elolvastam már rengeteg hsz-t de nem találok választ a kérdésemre...

M55-öm volt eddig, meg voltam vele elégedve teljesen, kivéve a zajszűrését.

...ezért kétmikrofonos headseteket nézegetnék, de a plantronics honlapján se írják melyik milyen - vagy én vagyok vak, elképelhető.

Meg tudnátok mondani melyek azok amik 2 mikrofonosak v. tudtok egy linket ahol felsorolják?
Árban hol kezdődnek ezek, pl. plantronicsnál? Nekem kb. külsőre-belsőre az M55 kellene (pláne mert fülre akasztható), jobb zajszűréssel.

Köszi előre is ha valaki válaszolna!

(#1020) havri1 válasza Jb001 (#1019) üzenetére


havri1
félisten

Nekem volt M55, és úgy emlékszem az is 2 mikrofonos volt már.

Rákeresve mégsem. Mondjuk én nem vagyok oda meg vissza a 2 mikrofontól azért. Szerintem több háttérzajt összesed, mint amennyit inkább javítana. Igaz én VOIP beszélgetésre használom inkább, GSM hívásnál tökéletes a beszédhang. Előzőnél mindent felerősít.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1021) nubiai válasza Andris_2 (#1018) üzenetére


nubiai
tag

A saját példám alapján szerintem fog működni. Az idézett hozzászólásomban azért kapcsolódott nehezen, mert használtam egy wifi-t tétlenség esetén lelövő programot, amit elhagyva megszűnt a nehezen kapcsolódás. Ami nálam ennél az eszköznél negatív tulajdonság, hogy nincs dupla kattintásra az utolsó hívott szám újratárcsázása, viszont nem is biztos, hogy ez a bt verzió alacsonysága miatt van.

(#1022) Andris_2 válasza nubiai (#1021) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Köszi!

(#1023) Jb001 válasza Gordon32 (#1017) üzenetére


Jb001
tag

En merem allitani h pl. autoba perfekt az M55, persze nem hangos zene mellett, az tapasztalatbol ugyanugy belehallatszik mint ahogy a viseloje hallja.

Es tudtommal a bt szabvany miatt mind1 hogy ios v droiddal hasznalod, legalabbis ennel a tipusnal biztosan, mindkettovel mukodik.

[ Szerkesztve ]

(#1024) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Sziasztok!

Apukám kapott egy Parrot Minikit+ elnevezésű autós kihangosítót.
Tök jó meg miegymás, de meg lehet azt oldani, hogy magyarul vakeráljon? :F

Samsung Galaxy S10+

(#1025) NORBl


NORBl
aktív tag

Xiaomi bluetooth fülest rendelt már valaki ? Ezek a típusok is biztosan maradnak a fülben ? Mert én eddig olyat próbáltam, amit a fülre kell felakasztani, valaki használ ilyet, vagy hasonlót ?

(#1026) Retroger válasza Retroger (#768) üzenetére


Retroger
csendes tag

Sziasztok!

A tavasszal beszerzett SBH20 helyett alternatíván gondolkodom. A kritériumaim a következők:

A kialakítása csíptetős, hagyományos fülhallgatót lehet beledugni, és a gombjai elég nagyok kesztyűben való kezeléshez.
Bejövő hívást nem a saját csipogásával jelzi hanem a telefonon beállított csengőhang/hivónév felolvasás hallható.

Létezik ilyen egyáltalán?

(#1027) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Vett már kínai mini bluetooth headsettet? Mik a tapasztalatok?

(#1028) pvpEU


pvpEU
csendes tag

Hali.
2 bletoothos headsetet szeretnék csatlakoztatni egy PC re.
Hogyan tudom megoldani ezt? Kell hozzá vmi specko bluetooth adapter ami tud ilyen szolgáltatást?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/pvpeu/index.html

(#1029) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Üdv Urak!

Tudtok ajánlani hozzá headsettet a BH 4.0 vagy jobb?
Nagy az akku ideje és nem agybadugós?
És kapható Magyaroszágon. :)

(#1030) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok milyen bluetooth headset, füléhagatót ajánlotok Itthonról 6e max kicsit felette lehet, ha az a fontos, hogy jó legyen a beszédhang?

(#1031) milotyson


milotyson
újonc

Sziasztok !
Segítsetek nekem. Van egy Platronics explorer 50 headsetem. Lehet-e rajta resetet csinálni, és ha igen , hogyan. Telefonokat kellett cserélnem és az újhoz nem tudom párosítani. Most két telefonnal jól működik.

(#1032) havri1 válasza milotyson (#1031) üzenetére


havri1
félisten

Bekapcs, és a válaszgomb hosszan nyomvatart pár mp-ig. Ha a pairing elhangzik, akkor kell párosítani a telefonon.

havri

(#1033) milotyson válasza havri1 (#1032) üzenetére


milotyson
újonc

Szia !
Köszönöm, de ezen már túl vagyok. Nem hajlandó az új telefont párosítani. Reméltem, hogy van valami trükk a resetre ( nyomógombok egyszerre benyomása ).

(#1034) havri1 válasza milotyson (#1033) üzenetére


havri1
félisten

Más nincs. Villognak a ledek a headseten?

havri

(#1035) milotyson válasza milotyson (#1033) üzenetére


milotyson
újonc

Szia !

Igen, felváltva kék és piros.A telefon felismeri, utána vége. Ezek szerint ennyi. Az adatok belevasalva, lehet újat venni. Azóta próbáltam más típusú telefonnal, is azt sem hagyta.

(#1036) Virág et. válasza NORBl (#1025) üzenetére


Virág et.
senior tag

Nekem van egy, stabilan bent marad. Kicsi talán halk (Lumia 730-al használom), de autóban is megfelelő még.
Ja, és kínaiul beszél, van akit ez zavar :)

Viszon nekem is volna egy kérdésem: eredetileg a feleségemnek szántam, de ő panaszkodott, hogy hosszabb használatkor nyomja a fülét.
Tudtok olyan BT fülest javasolni, amelyiknek az átlagostól kisebb a fülbe rakandó kerek része?
(nem a szilikon hurok, hanem ahol a hangszóró van)

Előre is köszönöm.

(#1037) szekzol válasza milotyson (#1035) üzenetére


szekzol
tag

Szia,
Az eszközök keresésekor amikor a telefon felismeri, ki is választod a "PLT_E50" -et? Ha jelszót kérne akkor: 0000
Elolvastam a használati utasítását és nincs más lehetőség. Esetleg felejtesd el azzal a telefonnal amivel nem akarod használni.
Most van nekem rendelés alatt ennek a kistestvére az Explorer 10. Remélem nem lesz vele gond.

(#1038) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Üdv Urak!

Tudtok ajánlani P9 litehoz headsettet ami legalább BH 4.0 vagy jobb?
Nagy az akku ideje és nem agybadugós?
És most kapható Magyaroszágon... :U

(#1039) #34576640


#34576640
törölt tag

Mit gondoltok az ASUS Strix Wireless headsetről?
Megéri az árát? Az Astro A50-hez képest milyen a hangzása?
A virtuális 7.1 sokkal rosszabb mint a valódi?

(#1040) #33253120 válasza #34576640 (#1039) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hát... Mivel saját dongle van hozzá kicsi az esélye, hogy direktbe menjen a telefonokkal...

(#1041) nioskbn


nioskbn
csendes tag

Sziasztok !

Olyan gondom lenne, hogy mar 2,5 éve van egy Jabra Clear headset em és tök jó, csak kb. 3-4hónapig nem használtam és most annyira halk hogy szinte nem hallani benne semmit ! Telón is és a headseten is fel van véve a hang teljesen. Van valakinek valami tipje mit lehetne vele csinálni ? :(

(#1042) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék a Xiaomi Redmi 3S Prime típusú telefonommal kompatibilis, korrekt minőségű, jó ár/érték arányú Bluetooth headsetet.

Telefon specifikációja szerint a bluetooth: 4.1 (A2DP, LE)

Mit ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#1043) cotag


cotag
senior tag

Plantronics Voyager Edge vagy Jabra Stealth?????
Ki melyiket venné??
Ezek közül nemtudok választani :W

(#1044) air


air
nagyúr

Sportoláshoz, főleg futáshoz, milyen sztereó, BT headsetet ajánlanátok? Mondjuk max. $20-ig.

Én ezeket találtam a GB-en:
QCY QY19 Bluetooth V4.1 Sport Earbuds with Mic - BLACK
QCY QY8 Handsfree Wireless Bluetooth Sports In-ear Headset Stereo Earphone - BLACK
EXCELVAN BTH - 828 Sport Bluetooth V4.1 Headset - GRAY & RED
Awei A610BL Bluetooth 4.0 Earphone - BLACK
PLEXTONE BX240 Wireless Bluetooth Stereo Headphones - BLACK

Ezek közül vagy esetleg valami más?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1045) havri1 válasza air (#1044) üzenetére


havri1
félisten

[link]

havri

(#1046) air válasza havri1 (#1045) üzenetére


air
nagyúr

"Mondjuk max. $20-ig."

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1047) havri1 válasza air (#1046) üzenetére


havri1
félisten

Jah, 20e-t olvastam :)

havri

(#1049) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

Acme BH06 Easy Bluetooth headset-ről mi a véleményetek?

[link]

Van valakinek itt tapasztalata ezzel a készülékkel?

(#1050) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok! A win7 nem talál drivert a BT-163 hoz

Ez egy minden netes boltban kapható cucc, de drivert sehol nem mellékelnek v linkelnek hozzá.. honnan tudnék letölteni drivert..?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.