Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) orso0355 válasza tothferenc (#1400) üzenetére


orso0355
őstag

Picit több, mint négy óra. Ja, és autóban is használom headsetnek (bár ott van még két másik is).

(#1402) orso0355 válasza orso0355 (#1398) üzenetére


orso0355
őstag

Bocsánat, nem fülmögötti kampós, hanem belső "izés" 😃

(#1403) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!

Van egy Apple Airpods fülhallgatóm. Szeretném asztali számítógépen használni játszáshoz.
Rendeltem kis kínai pajtásainktól egy filléres usb adaptert ami működni működik, de késik a hang.
Mire kell figyelni vásárláskor, hogy olyat vegyek amivel játék közben sem késik a hang?
Esetleg van bevált típus valakinek?

(#1404) Geree


Geree
senior tag

sziasztok,

tud esetleg valaki olyan Bluetooth-os headsetet, aminke a mikrofonja manuálisan (pl fizikailag gombbal / kapcsolóval) némítható?
Pl. amikor android + skype-pal vagy hasonlókkal használom, akkor a mostanim ezt nem tudja, csak normál telefonhívás esetén.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

a friend in need is a friend indeed

(#1405) Geree válasza Geree (#1404) üzenetére


Geree
senior tag

úgy látom nem nagyon pörög a topik :)

csak referenciaként, hogy létezik ilyen - még ha nem is bluetooth-os...szóval valami hasonlót keresnék vezetéknélküli kivitelben:

https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Ear-Headphones-PS4/dp/B0146U49VA
https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Vita-ear-Headset/dp/B006H3PSYM/

a friend in need is a friend indeed

(#1406) havri1 válasza AndrewBlase (#1363) üzenetére


havri1
félisten

Tegnap telt le az eredeti 2 év garancia, és az újra már nincs, tehát csak addig volt érvényes az újra is, ameddig az eredeti tartott.

havri

(#1407) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Tudnátok nekem segíteni? Melyik egyfüles bluetooth headsetet ajánlanátok (magyarországi rendeléssel) telefonáláshoz max. 10 ezer Ft-ig?

Köszönöm!

(#1408) orso0355 válasza Brandynew (#1407) üzenetére


orso0355
őstag

Nekem Xiaomi van, imádom.

(#1409) fradi81 válasza orso0355 (#1398) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

Egy ilyen fülessel stabilan lehet zenét hallgatni úgyis ha a teló 2-3 méterre le van rakva?

moto g72, Ninebot d28e

(#1410) volandy válasza orso0355 (#1408) üzenetére


volandy
senior tag

Szia! melyik van neked? Mert nem mindegyikről írnak jókat! pl?: Xiaomi Mini-ről azt írják hogy halk.

[ Szerkesztve ]

(#1411) orso0355 válasza volandy (#1410) üzenetére


orso0355
őstag

Xiaomi Mi LYEJ02LM van nekem.

Zenét inkább a sztereó fülesen hallgatok, de telefonálni rengeteget szoktam vele úgy, hogy pl. a telefon a kocsiban van, én meg mászkálok körülötte kint. 2-3 métert bőségesen bír. Férjem munkában használja, irodában, mobil az asztalon, ő pedig sokszor átmegy a szomszéd irodába, stb.

[ Szerkesztve ]

(#1412) volandy válasza orso0355 (#1411) üzenetére


volandy
senior tag

Szuper!
Köszi a választ!
Megkérdezhetem milyen telót használsz?

(#1413) orso0355 válasza volandy (#1412) üzenetére


orso0355
őstag

Az aláírásomban lázhatod, de amúgy Redmi 4X 😃

(#1414) volandy válasza orso0355 (#1413) üzenetére


volandy
senior tag

Oké! Köszi!

(#1415) zsotto77


zsotto77
újonc

Sziasztok!
kérdésem lenne van egy régi nokia 6303-as telom,és szeretnék bluetooth-os fülest csatlakoztani hozzá.milyent lehet ehhez a készülékhez csatlakoztatni? vanvalakinek tapasztalt ezzel kapcsolatban? válaszokat előre is köszönöm!!

(#1416) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Sziasztok! Van egy Tronsmart Arc fülesem, amit minden csatlakozásnál újra kell párosítani, különben csak hívásokra csatlakozik, vagy egyáltalán nem. 7-es és 8-as droid alatt is ugyanazt csinálja S7-en, más eszközzel nem próbáltam, mert ezt használom első körben erre a célra. Van egy másik azonos márkájú termékem, az gond nélkül csatlakozik minden alkalommal. Mi lehet a probléma? Köszi!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#1417) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!

Bluetooth mono headsetet szeretnek vasarolni, de teljesen tanacstalan vagyok abban, hogy mit vegyek. Sokaig plantronics explorer 10-et hasznaltam ami nagyon jo uzemidovel rendelkezett, viszont 1 baja volt, hogy a hangereje szamomra nagyon keves volt. AFontos lenne, hogy fulre akaszthato legyen es megfelelo hangereju legyen illetve tudjon annyi uzemitod mint a plantronics! Mit tudnatok ajanlani?

Koszi!

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#1418) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok.

Van egy HUAWEI P20 LITE telefonom.

Van hozzá egy HUAWEI AM61 BLUETOOTH SZTEREÓ HEADSET amivel tökéletesen működik.

Vettem egy PLATRONICS EXPOLER 10 HEADSET. amivel csak szenvedek, nem tud csatlakozni, ha igen akkor van hogy a hang a telefonon szól.
De van hogy működik rendesen vele és semmi gond nincsen vele. De ez az egész véletlenszerű.

Mi lehet a gond ?

Üdv. Joe

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#1419) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Huawei P9plus telefonom, illetve egy a neve ellenére egészen jó GoGen márkájú bluetooth fejhallgató.
A fejhallgató másik telefonnal, tv-vel szépen működik.
A telefonommal csak akkor, ha vizuálisan"látják egymást".
Ha zsebre teszem a telefont, a fejemen lévő füles akadozik, elveszi a bt térerőt.

Van olyan hogy "nem szeretik egymást"?
Lehet ezzel kezdeni valamit? Természetesen le-fel csatlakoztattam ki-be kapcsoltam, de nem változott.

Köszi.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#1420) havri1 válasza Arlekim (#1419) üzenetére


havri1
félisten

Milyen BT szabványt tud a telefon és a fejhallgató?
Gyenge vétel, ez lehet régi BT szabvány probléma is.
Az új a 4.1 talán, azzal megnőtt a hatótáv.
Nekem pl ha a jobb zsebemben a telefon, bal fülemben a headset, néha szaggat. Ha csak úgy le van téve az asztalra a készülék, 5-8m simán beszélgetek..A test gondolom leárnyékolja.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1421) Arlekim válasza havri1 (#1420) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Mindkét eszköz 4.2-es szabványú.
Még az akksi állapotot is mutatja a bt ikon mellett, míg aktív a kapcsolat.
Biztos hogy a testem árnyékol, de kicsit életszerűtlennek érzem hogy 1-1,2méterről így működjön.
Néhány éve a jabra stereo headsettel, a fülkében hagyott telefonnal telefonáltam a teherautó rakteréből, gond nélkül, pedig az csak 4.1-es volt.

Arra van valami mód hogy a bt rádió teljesítményét valahogy fokozzam, valami spéci célapplikációval?

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#1422) lsdn


lsdn
csendes tag

Sziasztok!

1,5 év mérsékelt használat (heti 3 × 2 óra edzés) után a ~30.000 Ft-os JBL Everest 100 BT fülesem akkuja fél órát bír.

A lítium akkuk nem tartanak örökké, egy csúcskategóriás telefonnál is elfér 2 év után egy akkucsere, így egy ilyen fülesben a beépített mikro méretű akku is megadja majd magát.

És itt jön a meglepetés, illetve a szakszerviz mai válasza, miszerint egy új headset vásárlása oldaná meg a problémát, nincs lehetőség az akku cseréjére.

A garancia = 1 év, viszont már egy éves használat után érzékelhető volt, hogy a kezdeti 6 órás üzemidő helyett csak 2-3 órát bír.

A tanulság az, hogy a garancia lejárta előtt egy nappal előbbiekre hivatkozva ki kell cseréltetni egy újra.

Vajon minden BT fülest eldobható konstrukcióval terveznek?

Egyrészt zavar a kidobott pénz, persze lehet venni olcsóbbat, de az, hogy kb minden évben a szemétbe kerülne egy headset az elgondolkodtató...

Mi a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#1423) blueye válasza lsdn (#1422) üzenetére


blueye
veterán

En is dobtam ki mostanaban emiatt BT fejhallgatot (Arctic Headphone Sound P311), 2013as volt, nem vette a toltest egyaltalan. Kozben vettem tobb BT fulest (sokat is fejlodtek). Szoval a megoldas nalam is sajnos az uj vasarlasa es felek h a garancia nem is terjed ki az akkura :(

(#1424) draco31


draco31
veterán

Hello!
Szomszéd teherautózik, és keres valamilyen BT fülest telefonáláshoz. Mit ajánlotok? Nem akar vezetéket, maximum csak olyat, ami tarkóra akasztós, illetve a klasszikus fülre akasztós megoldás érdekli.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1425) #33253120 válasza lsdn (#1422) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hehe... Samsung Level U bt fúles volthasolnló....
Ez tartozék kategória. Tartozékot meg nem javítanak. Tartozékhoz nem tartanak tartozékot.
Egyedi fülesgumija van, és az bizony nálam fogyóeszköz. No meg a bizonsági övet hagytam hazafutni, és eltört az egyik ága a beleakadástól.
Nyeltem egyet, és vettem egy level u pro-t.

(#1426) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!
LG HBS-900-at lehet még kapni valahol?
Ha nem, akkor tudnátok ajánlani hasonlót? Fontos lenne, hogy a fülesek drótja visszahúzható legyen, mint az LG-nél.
Köszi

(#1427) peterszky


peterszky
őstag

[link] - Ilyen füleshez keresek jackes bluetooth adaptert, amivel "párosodhatna", esetleg tud valaki ajánlani ilyet?

What else you gonna do on a Saturday?

(#1428) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Az alábbi két versenyző közül van-e bármelyikkel tapasztalata vkinek, illetve melyik az ajánlottabb, melyik a jobb?
1 Xiaomi
2 Arctic Sound

Köszönöm előre is a válaszokat. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1429) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Van egy meizu EP51-em. Honor 10-el (minden frissítés rajta van) nem tudok kapcsolódni a füleshez bt-on. Egyszerűen nem látja a telefon. Honor 8-am simán látta. Bt ki-be kapcsolás, telefon újraindítás megvolt, semmi változás. Van bárkinek ötlete mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1430) jano_77 válasza jano_77 (#1428) üzenetére


jano_77
nagyúr

Van olyan füles topic, ami jobban pörög és adott esetben még választ is kaphatunk a feltett kérdésekre? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1431) orso0355 válasza Bennyboy (#1429) üzenetére


orso0355
őstag

Esetleg azt próbáltad, hogy a fülest reseteled? Hosszan, 12-15 másodpercig nyomd a bekapcsolóját, utána próbáld a másik telóval, hátha.

(#1432) Bennyboy válasza orso0355 (#1431) üzenetére


Bennyboy
őstag

Bevált a resetelés, köszi szépen a segítséget.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1433) orso0355 válasza Bennyboy (#1432) üzenetére


orso0355
őstag

:DD
Nincs mit!

(#1434) draco31 válasza jano_77 (#1430) üzenetére


draco31
veterán

Én annyiban tudok segíteni, hogy számomra az olyan kialakítás mint az Arctic, kényelmetlen volt.
Illetve van nagyjából 20 féle Xiaomi termék a családban, semmire nincs panasz.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1435) #33253120 válasza jano_77 (#1430) üzenetére


#33253120
törölt tag

Megveszed mindkettőt, leteszteled a hozzá vásárolt 15-20 féle készülékkel, és 4 féle laptoppal majd miután 5 féle bt dongle is tesztelve volt, remegve várhatod, hogy írjon a topicba valaki, és akkor meg tudod mondani neki, hogy mi a helyzet. :)

(#1436) jano_77 válasza #33253120 (#1435) üzenetére


jano_77
nagyúr

WHAT? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1437) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Apukámnak szeretnénk venni BT headset-et kocsiba. Jelenleg vagy egy Jabra kihangosítója, de azt annyira nem szereti. Mit tudtok ajánlani? Esetleg van olyan ami “beszél” magyarul? Vagy épp jól megérti hang paranccsal hogy kit hívjon? Vagy a headsetnél nincsen ilyen? :)

Köszi nektek!

Huawei P9 mellé lesz majd.

(#1438) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Jabra Classic bluetotth headset-em egyik pillanatról a másikra nagyon halk lett.
Kipróbáltam másik telefonnal is, azzal is halk.
Az utóbbi években jártam már így több headset-el is (Sony,Plantronics), hogy egyik pillanatról a másikra nagyon halk lett.
MI a fene romolhatott el benne?
Jártatok már így?

(#1439) blueye válasza GEPESZ66 (#1438) üzenetére


blueye
veterán

Mikor vetted?
Nem lehet h az aksi halodik benne?

(#1440) GEPESZ66 válasza blueye (#1439) üzenetére


GEPESZ66
veterán

2017 szeptember.
Az akku tökéletes, még mindig sokáig bírja.
Ahogy írtam a másik kettővel is így jártam 1 év után.
Esete kipróbálom egy Nokiával.
Van otthon egy elrakva tartaléknak a szekrényben.

(#1441) havri1 válasza blueye (#1439) üzenetére


havri1
félisten

Mármint te hallod a másik felet halkan, vagy téged hallani halkan a túlvégen?
Szennyeződés a hangszóróban, mikrofonban?

havri

(#1442) GEPESZ66 válasza havri1 (#1441) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Most nézem, hogy a gumi alatt valami sárga, ragadós anyag van.
Nem fülzsír, mivel a fülemet, ill. a gumi alatt a headsetet rendszeresen takarítom.
MI folyhatott ki belőle?

(#1443) havri1 válasza GEPESZ66 (#1442) üzenetére


havri1
félisten

Nyugi, az, ez természetes. Időnként alaposan ki kell takarítani. A fül szellőzik, folyamatosan termelődik a zsír, ami akaratlanul lerakódik. Hőmérséklet-különbség a headseten stb.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1444) GEPESZ66 válasza havri1 (#1443) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Folyamatosan szoktam takarítani a headseteket évek óta, a gumit elmosni.
Eddig soha semmi nem volt egyiken sem, nemhogy ilyen valami.
Letörlöm, s lerakom az asztalra, s kiderül, hogy jön-e még belőle valami.

(#1445) Skillet válasza GEPESZ66 (#1440) üzenetére


Skillet
addikt

Most nálam is szerintem ugyanez. A plantronics m55 halk lett. Tudtok helyette ajánlani valamit? Főleg vezetés közben használnám. Köszönöm

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1446) GEPESZ66 válasza Skillet (#1445) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Jabra-t nézzél.
Kényelmesebb,mint a Plantronics,ezt tapasztaltam.
Azért nézzé a fülgumi alá.

(#1447) Skillet válasza GEPESZ66 (#1446) üzenetére


Skillet
addikt

A szilikon tiszta. A rács is annak tűnik, aztán, hogy belül mi van, passz. Nem fog kiderülni. És pontosan melyik jabra-t ajánlanád?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1448) GEPESZ66 válasza Skillet (#1447) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nekem classic volt,de már kifutó.
Először a Jabra oldalán nézelödj.
Nekem a gumi alatt volt kosz,de ilyet még nem láttam,pedig nem most kezdtem headsetet használni.

(#1449) GEPESZ66 válasza Skillet (#1447) üzenetére


GEPESZ66
veterán

(#1450) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Tegnap lemostam a Bluetooth headset gumiját, a hangszórót áttöröltem.
Az előbb ismét leszedtem a gumit, s belül a gumin valami ragacsos nedvesség látható,, ill a hangszórón a gumi alatt is fellelhető ez a réteg.
Mi lehet rajta ez a réteg?
Mi jöhet ki a hangszóró részből?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.