Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) havri1 válasza zavatar (#1300) üzenetére


havri1
félisten

Kompletten kaptad, és kompletten is kell visszaküldeni? Töltő, kábel stb?
Örülök, hogy sikerült:)
Ezért éri meg kicsit drágábban, minőségi prémium terméket vásárolni.

havri

(#1302) zavatar válasza havri1 (#1301) üzenetére


zavatar
csendes tag

Kompletten kaptam (autós töltőfej, mágneses USB kábel, fülklipsz, használati ,stb.) kompletten ugyanolyan dobozban, mint ahogy itthon vettem (ez 2017/11 havi gyártású). Az én hibás aksis fülesem az 2016/08 as gyártású. Én a régi gyári dobozában küldtem vissza, de csak a headsetet tettem bele. Ugyanis a többi kütyüt nem leltem fel per/pill. otthon. Azt is írták, hogy másoljam le az eredeti számlát és azt is tegyem bele a csomagba, én pedig így tettem. Ma reggel vitte el DHL a régit. Szóval, öröm bódogság van. :))

[ Szerkesztve ]

(#1303) kenwood3


kenwood3
őstag

Sziasztok!
Van olyan bt headset ami azon a csengohangon csorog mint a telo? Illetve 1 plantronics explorer 10-tol ill 1 awei a830bl-tol hangosabb? A valaszokat koszonom!

Mi az az ekezet dragasag??

(#1304) AndrewBlase válasza kenwood3 (#1303) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Pl Zealot E5. Nekem ez van.

Miért mindig én???

(#1305) kenwood3 válasza AndrewBlase (#1304) üzenetére


kenwood3
őstag

Igazabol az awei is hasonlo kialakitasu mint ez, es azt nem.birta a fulem. Kenyelmes? Mennyire stabil a fulben, bagyis konnyen ki tud esni? En napi 10 orat hordanam, raadasul fizikai munkat vegzek emiatt sokat kell hajolnom, es nem szeretnem ha allandoan a foldrol kene osszefele szednem. Mennyi ideig birja az akku? Illetve lemerules elott mennyi idovel tajekoztat? Ha reggel pl benyogi, hogy alacsony az akku, akkor azt a napot kibirja meg?

Mi az az ekezet dragasag??

(#1306) AndrewBlase válasza kenwood3 (#1305) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Kenyelmes?
Attól függ, hogy sikerül berakni. :DDD Van, hogy észre se veszem, de ha bénán rakom be, akkor egy idő után zavaró tud lenni. Van hozzá 2 fülbigyó.

Mennyire stabil a fulben, bagyis konnyen ki tud esni?
Még nem esett ki a fülemből, mondjuk én csak (busz)vezetéshez használom.

Mennyi ideig birja az akku?
Nagyjából 3 naponta töltöm, mondjuk én nem telefonálok sokat.

Illetve lemerules elott mennyi idovel tajekoztat?
Nagyjából 20-30 perccel a halála előtt elkezd csipogni, de elég hamar fel lehet tölteni. Telefonon egyébként jelzi a töltöttségét.

Miért mindig én???

(#1307) didros


didros
senior tag

Sziasztok!
Tudom, hogy nem szabad csodát várni egy 10-12 dolláros headsettől... de ha tényleg csak ennyi a keret, akkor van van valami, ami jobb mint a Xiaomi Youth headset-je?
Köszi előre is!

(#1308) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,

BT agybadugós sztereo mini headsetet keresnék 5, max 10K-ig. Jobb lenne 5 körül.

Valami ilyesmi lenne jó: [link], [link], [link], [link], [link]

Valami jó kis megbízható kellene, nem feltétlen a gearbest-ről, hirtelen ezeket találtam...
Felhasználási cél: film nézés, zenehallgatás. Nem kell mikrofon, de ha lenne az plusz....

Előre is köszi a segítséget, hátha van valakinek tapasztalata ilyenekkel. :R

Más: PLANTRONICS M70.
Vásárlás napja: [link]

Első tapasztalat: [link]

Tartósteszt: továbbra is meg vagyok elégedve a headsettel. Nem használom napi szinten, de autóval közlekedve mindig bekapcsolva van. Tényleg jó, ár/érték arányban tökéletes szerintem!
Bátran ajánlom iPhone-hoz is!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1309) zamo


zamo
csendes tag

sziasztok

jbl 50e bt, egy asus bt usb adapterrel összekapcsolva win10-el
rendszeresen kikapcsol a headset és nem értem, h miért

van vmi ötlet esetleg?

köszönöm

(#1310) boogie84 válasza nightzone (#1190) üzenetére


boogie84
veterán

Szia,
hogy vált be a füles? Hasonlót nézegetek én is.
[link] [link] [link] [link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1311) nikilauda


nikilauda
senior tag

Sziasztok,

Vezetéshez keresek egy BT headsetet.
Egy Plantronics m70-em van, de kb egy hónapja már csak nagyon halkan szól.
Mit vegyek helyette,ami bírja a napi két óra telefonálást és nem okoz csalódást?
Max 15 ezret szánok rá.

(a Plantronics explorer 500 jó lehet? )

(#1312) tothferenc


tothferenc
senior tag

sziasztok. Tudna valaki ajánlani ebay-es, normálisan használható -de korrekt árú- BT headsetet/fülest? napi max 3 óra zenehallgatásra kellene, esetleg alkalmankénti - max 2 óra - wazehez.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#1313) scott_free


scott_free
senior tag

Sziasztok,

vettem egy ilyen headsetet: Sony XB70BT, de teljesen alkalmatlan telefonálásra. :( Egy csendes szobában is folyamatosan azt hallottam, hogy nem hallják rendesen, amit mondok.

Szóval milyen sztereó, bt headsetet ajánlanátok, aminek jó a mikrofonja, tisztán hallanak engem? Samsung, LG? (ráadásul régi telefonhoz kéne, 2.1-es bt)

Köszi!

(#1314) #61392896


#61392896
törölt tag

Nekem kétféle is van. A régebbi egy 3.0-ás, az újabbik 4.2-es. A telefonom tudja kezelni mindkettőt. De mivel Android 7-es, az AutomaticCallRecorder programok mindegyike csak csendet vesz fel ha bt-t használok. Sajnos erre a problémára nem találtam megoldást már régen.

(#1315) #33253120 válasza scott_free (#1313) üzenetére


#33253120
törölt tag

Samsung Level U-t használtam egy ideig, de nem jött be a füles rész kényelmi szempontból, meg nem lehetett hozzá gumit kapni.
Most egy ideje már Level U Pro-t használok, mindkét említett füles két mikrofonos, max teljesen üres zárt nagy helyiségekben alakul kicsit visszhangosra a beszélgetés. Sokat használom nyáron kerékpározás közben (munkába járás 2*14km) és jól kezeli a szélzajt is.

Samsung Galaxy S7 készülékkel használom, nagyon sokat hallgatok rajta zenét, vagy tömegközlekedés közbeni mozizásnál a film hangját, illetve elég sokat játszom a telefonon természetesen azt is fülessel.

Ilyen használati szokások mellett naponta töltöm. A telefont meg napi kétszer.

Ha még fontosabb a tiszta beszélgetés, akkor van zajszűrős Level U Pro ANC is.

A múltkor a Samsung Experience store-ban ajánlgatták a Level U Flex-et, árban elég jónak tűnik, de még senkit nem ismerek aki próbálta volna. Ha valamikor tönkremegy a Level U Pro-m, akkor valószinűleg valami ilyesmire fogok benevezni.

[ Szerkesztve ]

(#1316) #33253120 válasza #33253120 (#1315) üzenetére


#33253120
törölt tag

Árak a hivatalos boltból:
[link]
De érdekes, hogy a Telekom webshopban 5990Ft volt Dec végén a Level U, illetve Debrecenben az egyik telefonkereskedésben egy ideig 8990Ft volt, de a múlt héten valami 11900Ft körül láttam.

(#1317) scott_free válasza #33253120 (#1315) üzenetére


scott_free
senior tag

Köszönöm az infókat! :R

Esetleg ezekről van még vmi tapasztalat? (főleg ami a beszédhangot, telefonálást illeti)
JBL T110BT
Philips SHB4205WT Flite Hyprlite
Philips SHB5850WT Metalix

[ Szerkesztve ]

(#1318) #33253120 válasza scott_free (#1317) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szivesen.
Sajnos nincs mással tapasztalat.
Szépen, komótosan ökoszisztémát építek, így próbálok amiben lehet egy gyártói vonalon mozogni.

Ja igen. Mielőtt a Samsung mellett tettem le a voksom kipróbáltam pár gagyit is. Sok esetben használat közben nem lehet tölteni. Ezt igen.

(#1319) 19Petya83


19Petya83
tag

SZiasztok!

Az mitől függ, hogy egy telefon kijelzi-e egy BT headset akkumulátor töltöttségét? Esetleg android verzió?

(#1320) havri1 válasza 19Petya83 (#1319) üzenetére


havri1
félisten

Biztosan nem android verzió.
Nekem pl a Mi4 kijelzi, a Mi5 nem, és volt, hogy a Mi5-n is 6.0 Android volt régen.

havri

(#1321) AndrewBlase válasza 19Petya83 (#1319) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Szerintem (elsősorban) a headseten múlik, hogy küld-e ilyen infót.

Miért mindig én???

(#1322) havri1 válasza AndrewBlase (#1321) üzenetére


havri1
félisten

Ez is igaz, viszont ugyanaz a headset a MI4-en kijelzi ikonnal, a Mi5 nem, mint írtam :)

havri

(#1323) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,
Bluetooth low energy-s headset-ek, mennyivel fogyasztanak kevesebbet a valóságban?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#1324) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok! Bluetooth headsetet szeretnék vásárolni. Eddig egy Jabra Bt2045 használtam de nagyon irritálta a fülem.
Ezért most egy agybadugós (szilikon harangos) fülest keresnék. Létezik olyan amihez két telefont lehet egyszerre csatlakoztatni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

SM s21+

(#1325) havri1 válasza dongasre (#1324) üzenetére


havri1
félisten

Ugyan nem agybadugós, de szilikonos az Explorer 500. A fül külső járatba feszül, nem érezni. Cserébe a hallójárat üres, nem zárja ki a külső hangokat. Én pont ilyet kerestem.
Megbízható, nagyon jó füles, csak ajánlani tudom.
2 készüléket lehet egyszerre csatlakoztatni.

havri

(#1326) nikilauda válasza dongasre (#1324) üzenetére


nikilauda
senior tag

Plantronics explorer 500-ra tőlem is megy egy szavazat.
Hangminőség rendben, kellemes kialakítású.

(#1327) minek?:S


minek?:S
őstag

Sziasztok!

Az LG G6 topicban az alábbi párbeszéd zajlott le: [link]

Mivel a kolléga még nem írt, de nekem fontos lenne, hogy tudjam, valaki hallott már ilyenről, vagy tud benne segíteni?

Üdv.:M.

(#1328) havri1 válasza minek?:S (#1327) üzenetére


havri1
félisten

2-t támogat egyszerre mind, többről sose hallottam még.
Párosításba kell tenni a headsetet, csak akkor fog párosodni a következő készülékkel.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1329) minek?:S válasza havri1 (#1328) üzenetére


minek?:S
őstag

Dehát használtam én már több telefonnal is, konkrétan mikor megvettem egy LG Spirittel próbáltam ki, mert az S6 Edge-em szervizben volt, utána használtam 3 hónapot a Samsunggal, utána jött a Blackberry PRIV, ez már így eleve három.

Párosításról meg, ha megnyomom a gombot akkor automatikusan csatlakozik, ha hosszabban nyomom, akkor meg kék-pirosan villog és lehet rá csatlakozni bármivel. Vagy nem erre gondoltál?

Üdv.:M.

(#1330) havri1 válasza minek?:S (#1329) üzenetére


havri1
félisten

De, arra. Korlátlan telefonnal lehet élete során használni, egyszerre lehet csak 2-vel.
Tehát most tedd párosításba, és a kívánt telefonnal keress BT eszközöket, és ott kell lennie. Ha nem, akkor van baj.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1331) minek?:S válasza havri1 (#1330) üzenetére


minek?:S
őstag

Akkor baj van.(most nem tudom megpróbálni, lévén mivel nem működik, otthon hagytam, de..) .. Tegnap 2x is próbáltam és nem látta, rendesen párosítással, elvileg működik, bekapcsol, hangot is ad hozzá rendesen, villog is, eddig működött is a PRIV-vel, de az LG egyszerűen nem látja.

Ugye erre írtam, hogy hátha a BT szar rajta, de a Hangfalat meg látja.

Üdv.:M.

(#1332) havri1 válasza minek?:S (#1331) üzenetére


havri1
félisten

Hm, másik készülékkel is nézd meg, ha másik látja, és párosodik, akkor inkompatibilitás lehet, bár ilyennel még sose találkoztam.
BT szabványok megvannak oda vissza?

havri

(#1333) minek?:S válasza havri1 (#1332) üzenetére


minek?:S
őstag

Hm.. a fülesé 4.0, az előző telóké 4.1, a G6-é 4.2. Inkompatibilitásról még én sem hallottam.

Üdv.:M.

(#1334) havri1 válasza minek?:S (#1333) üzenetére


havri1
félisten

Én sajnos már hallottam, bár látni még nem láttam.
Kollégám Mitsubishi asx gyári fejegysége a régebbi telefont nem volt képes felismerni, újabb okostelefonokkal ment már.
Itt ezt kizárnám azért.
Visszafelé kompatibilis a szabvány, mint USB-nél, más lesz a gubanc.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1335) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok! Vásároltam egy Plantronics M70es headsetet és az lenne a kérdésem h valaki használ ilyent? Nektek is ennyi lötyögős a bekaps gomb? Vagy én fogtam ki egy hibás példányt?

SM s21+

(#1336) minek?:S válasza havri1 (#1334) üzenetére


minek?:S
őstag

Esetleg valami otleted lehet, hogy mi? Mert en teljesen tanacstalan vagyok es uj fulest nem szívesen vennek.

Üdv.:M.

(#1337) havri1 válasza minek?:S (#1336) üzenetére


havri1
félisten

Nincs. Másik készülékkel próbáld ki, ha azzal megy, és a Te készüléked is másik headsettel, akkor passz.

havri

(#1338) minek?:S válasza havri1 (#1337) üzenetére


minek?:S
őstag

Na kipróbáltam egy Xperia U(BT2.1) telefonnal és az felismerte, látta, illetve a tesztnek gondolom megfelel az én telefonomhoz egy T&V Hoch is (nem?) és azt felismerte és rá is kapcsolódott, szóval nemtudom mi lehet.

Szerk.: Ma du is vagy 3x próbáltam, hogy a G6 felismeri-e a fülest és nem.

Sőt a G6-os topicban kaptam egy javaslatot, amit meg is csináltam és úgysem működik. [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#1339) havri1 válasza minek?:S (#1338) üzenetére


havri1
félisten

Tényleg nincs ötletem, párosítás módban látnia kellene, ha minden működik.

havri

(#1340) $atirka válasza minek?:S (#1338) üzenetére


$atirka
senior tag

Bocsánat, hogy belerondítok a beszélgetésbe, de...
Telefon formázás akár megoldhatja a problémát, én ezt tenném a fentieket látva...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#1341) minek?:S válasza havri1 (#1339) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát szerintem is ... Köszönöm azért a segítséged :R

(#1340) kis@tis

Igen igen, arra is gondoltam, de azt a legvégére szeretném hagyni, oké, hogy még 1 hete sem használom a telefon és minél később csinálom annál rosszabb lesz, de egész kényelmesen belaktam.

Esetleg a fülesen valamiféle beállítást nem lehet elvégezni? Esetleg "resetelni"?

Üdv.:M.

(#1342) Pól2


Pól2
csendes tag

Üdv Urak !
Olvasom hogy a bluetooth headset elsősorban a telefon hívásokra lebonyolítására alkalmas készülék , de szeretném megkérdezni , hogy zenehallgatásra, illetve rádió hallgatásra is alkalmas-e. illetve 20e forintig bezárólag kapható-e elfogadható minőségű készülék ami a fentieket tudja, illetve milyen típusok után érdeklődjek ?

(#1343) orso0355 válasza Pól2 (#1342) üzenetére


orso0355
őstag

Miért ne lenne alkalmas? Kérdés mindig a hangzás, pl. a csak egyik fülben használatos headsetnél furán szól a zene, inkább stereo cucc játszik ilyen esetben.Bár ha nem akarsz telefonálni rajta, akkor inkább egy jó fülest kellene keresned, ami erre való, nem headsetet.

(Bár én nem vagyok úr 😃)

[ Szerkesztve ]

(#1344) #33253120 válasza Pól2 (#1342) üzenetére


#33253120
törölt tag

Régebben a Zealot árult Alien névre szitázott vállalható minőségű sztereó bt füleseket rádióval, sd olvasóval ilyen 8000-12000Ft között. Mára megszűntek, de telefonra felrakod az Aliexpress appot, rákeresel a stereo bt headset fm radio-ra, és sok találat lesz. Pár esetben ha az appból vásárolsz kapsz még extra engedményt.
Nem nagyon szoktam kínából rendelgetni, de ebben az árkategóriában szerintem kevés hazai forgalmazótól kapsz normálisat.

Figyelem!
Elfogultság következik:
Ha eltekintesz a rádiótól, akkor ezért az árért majdnem kapsz egy Samsung Level U PRO-t.

[ Szerkesztve ]

(#1345) Pól2 válasza #33253120 (#1344) üzenetére


Pól2
csendes tag

Köszönöm az információkat !!!!

(#1346) minek?:S


minek?:S
őstag

Üdv. Még folyik a hiba feltárása, addig is két kérdésem lenne. Az egyik:

Barátnőm egyszerűen ki nem állhatja a gumiharangos füleseket, de mivel javarészt a BT fülesek olyanok, ezért csak jackes fülest használ. A kérdésem: Van olyan BT füles, a Samsung Level U-n kívül, ami nem agybadugós?

Üdv.:M.

(#1347) #35104512


#35104512
törölt tag

Sziasztok, tudtok olyan headset -et ajánlani ami több mint 5-6 óra beszélgetést tud..? Emellett jó lenne ha kényelmes és jól hallható lenne autóban is.. Köszönöm

(#1348) havri1 válasza #35104512 (#1347) üzenetére


havri1
félisten

Mekkora az összeg, amit ráfordítanál?

havri

(#1349) #35104512 válasza havri1 (#1348) üzenetére


#35104512
törölt tag

Gyakorlatilag mindegy ha tudja ezeket a feltételeket..

(#1350) havri1 válasza #35104512 (#1349) üzenetére


havri1
félisten

Én még most is plantronics Explorer 500-at vennék, ha újra kéne most vennem. Napi használatban van lassan 2 éve, és tökéletes. 7 óra beszélgetést tud, 2 mikrofonos, jól hallható oda vissza, HD hangot is tudja, kényelmes.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.