Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) DJosef válasza ottobacsi (#734) üzenetére


DJosef
őstag

Nincsen semmi ilyen, és ehhez hasonló alkalmazás telepítve.

Forget about it

(#752) hzsolee válasza hzsolee (#711) üzenetére


hzsolee
őstag

Na, nagynehezen megjött. Első benyomás: ez egy sz*r.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#753) #33253120 válasza hzsolee (#752) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha már részben miattam rendelted meg, lehet kérni részletes szarozást? :)

(#754) hzsolee válasza #33253120 (#753) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát mondjuk nekem kényelmetlen. A fülesek nem fekszenek fel rendesen, a felső részek kicsit jobban nyomnak. Aztán a rádió is sistereg-sutyorog. A gombok gagyi fillingessen kattognak. A leggázabb a villogó kék fények az oldalán. Telefonálni még nem próbáltam vele, de a párosítás legalább simán ment. A bejövő hívást egy saját hangon jelzi, nem viszi át a telefon csengőhangot. A hangminőséget még nem volt módom kipróbálni. Az mp3 lejátszást még szintén nem próbáltam, de remélem az legalább jó lesz, mert akkor jó lesz a futópadon zenehallgatáshoz, ott mindig lerántom a vezetékes pda-t :) Szóval kicsit csalódás, de hát ennyiért mit várhat az ember...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#755) #33253120 válasza hzsolee (#754) üzenetére


#33253120
törölt tag

Érdekesek ezek a koncepció különbségek, nekem főleg mp3-ra kellene, jellemzően sd kártyáról, de miért ne telefonról, másodsorban ha telón nézek filmet, utána jön a telefonhívás, a rádió meg olyan, hogy ha jó akkor hallgatom, ha rossz akkor meg meg mp3....
Megtennéd nekem, hogy leteszteled pár kedvenc zenéddel sd kártyáról?

A villogás meg megöl amúgy kb a Samsung BH270 óta. Volt már azóta Lazer MA-826 meg mindenféle cucc, de erre kifejezetten kíváncsi vagyok. Legfeljebb ha van rá olyan rom kiöljük a fényt belőle, ha nincs, akkor meg kiforrasztom a ledeket. :D

(#756) hzsolee válasza #33253120 (#755) üzenetére


hzsolee
őstag

Rendben, majd megnézem egy kártyával valamelyik nap mit mutat. De most mennem kell.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#757) #33253120 válasza hzsolee (#756) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ok. Várom. :)

(#758) hzsolee válasza #33253120 (#757) üzenetére


hzsolee
őstag

Nos, kártyával korrekt a hangja. Kijelzi a szám hosszát, az aktuális időt a számban. A kártyán talált mp3ak számát, az aktuális mp3 számát. Kiírja a szám címét 6 karakter+kiterjesztéssel. Nem vagyok egy vájt fülű, nem tudok olyat mondani, hogy a mélyek így meg úgy....

Egy 600 mAh akku van benne, majd kiderül ez mennyi időre lesz elêg

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#759) ottobacsi válasza hzsolee (#758) üzenetére


ottobacsi
tag

(#760) hzsolee válasza ottobacsi (#759) üzenetére


hzsolee
őstag

Igen, és akkor most mi is van? :F

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#761) ottobacsi válasza hzsolee (#760) üzenetére


ottobacsi
tag

Nincs semmi, csak a zealotról rögtön a strarcraft jutott eszembe! :)

(#762) hzsolee válasza ottobacsi (#761) üzenetére


hzsolee
őstag

Aha, értem. Én még mással játszottam... :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#763) #33253120 válasza hzsolee (#758) üzenetére


#33253120
törölt tag

Elvben Nokia BL-5C kompatibils, azaz még pár évig telefonos boltból lehet akkut venni hozzá.
Köszi, hogy megnézegetted, a kijelző lekapcsolható?

(#764) #33253120 válasza ottobacsi (#759) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kétszer akartam tőlük rendelni, de egyszer sem sikerült az egy napos postázást komolyan venniük. Amikor egy hét után rájuk írtam, hogy lejárt a szabadságom, ne küldjék, nem lesz aki átvegye akkor meg sajnálkoztak.

Harmadjára nem fogok rájuk próbálni.

(#765) hzsolee válasza #33253120 (#763) üzenetére


hzsolee
őstag

Igen, nokia akku. A kijelző magától kikapcsol.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#766) VIBO


VIBO
őstag

Sziasztok

Iphone 5s-hez milyen bt headset javallot 5-15000 Ft kozott?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#767) cotag


cotag
senior tag

Platronics 500....
Csengőhangot miért nem játsza le?? Cdak bemodja hívás jött...

(#768) Retroger válasza Zsocy155 (#693) üzenetére


Retroger
csendes tag

Üdv,
Nemrég vettem egy Sony SBH20-at gondoltam megosztom a tapasztalatokat.

Már erősen kifutott így örültem hogy az egyik gsm boltban találtak egy feketét pink helyett. :DD Az sem zavart hogy csak zacskóban volt és egy normál egygombos MH 750 headsetet adtak hozzá az eredeti rövid füles helyett. Rajta volt a gyári védőfólia és piszkálás mentesnek tűnt.
Eredeti tervemnek megfelelően egy sonyericsson w300i kétrészes headsetjének a fülesével használom, amit már jóideje megelégedéssel haszmálok (egy átalakított alsó résszel).
Moto X 2st gen-el NFC először Empty tag-et jelzett (néha azóta is) de másodikra már tudta mit kell csinálni, rákérdezés után már párosodtak is. :)) Hangminőségben nem tapasztaltam különbséget a vezetékeshez képest, az MBS-100 nál tapasztalt "húzódik a szalag" hatás sincs.
Vezérlés tekintetében viszont először csak a hangerőszabályzás működött. :F Kifejezetten ehhez való appot nem találtam, de az SBH50-hez való alkalmazással működik, csak az akksi töltöttséget nem jelníti meg a telefonon. A visszajelző led egyébként magától értetődő színekkel villogásokkal jelez. Az alkalmazással már megy a lejátszás, léptetés, hívás fogadás a gombokkal, sőt az alkalmazás törlése után is megmaradtak ezek a funkciók (hogy meddig marad így az jó kérdés).
Bejövő hívásnál leállítja a zenét de nem a csengőhangot játsza, hanem saját trillázása van. Ezzel együt a hívó nevének felolvasása sem működik (ReadItToMe alkalmazással), viszont az Auto Answer alkalmazás nem akad meg, és működik az automatikus hívásfogadás. ;)
Egyszer előfodult hogy "no phone" módban kapcsolódott, de vissza lehetett téríteni a helyes útra.
Nagyon pici, és a gombok sem feltünőek ezért téli bringás kesztyűben, már csak szerencsével, motoros kesztyűben sehogy nem lehet vezérelni. :(
Üzemidőre nem panaszkodom, pedig gyakrabban használom mint a vezetékest, mert kényelmesebb.

Bringán, motoron nem tökéletes a fenti apróságok miatt, de egyelőre megtartom, amíg nem találok jobbat.

(#769) front3r


front3r
őstag

Mekkora véletlen! Én pedig egy Sony SBH80-at vettem a mai napon, erről írnék egy pár szót.
Ennek az elektronikája a tarkódon pihen körívben, így sétálás vagy futás közben sem zavaró. Sétáláskor egyáltalán nem is lehet észrevenni, hogy ott van. De futáskor sem zavart.

Nekem fontos volt, hogy normális legyen a hangminősége, és ne legyen hátrányom a vezeték nélküli technológiából.
Ezt meg is lépte az eszköz, de ledöbbenésemre túl is szárnyalta!
Az aptX-nek köszönhetően(olyan mobil is kell hozzá, ami támogatja) kiváló hangminőséget kapok. Előtte az Xperia Z1 Compacthoz kapott vezetékes Sony headsetet használtam, de engem mindig is zavartak a kábelek, és 2016-ban nem tudtam elképzelni, hogy ne legyen wireless headset jó minőségben.
Még mindig csodálkozom rajta, olyan hangokat hallok a kedvenc zeneszámaimban, amit még asztali hangszóróknál sem hallottam!

A vezérlést úgy oldották meg, hogy bal és jobb oldali vezetéken is van 1-1 vezérlő gombokkal. Egyik oldalt tudsz hangosítani és hívást feltenni/letenni, a másikon pedig tudsz a zeneszámban tekerni, és léptetni is, illetve a középső gomb a szüneteltetés.
Egyetlen hátránya ez lenne, hogy kicsit kényelmetlen a füled alá nyúlogatni, ha akarsz valamit, kivéve ha ugye nem a telefonodon teszed ezt.

Összességében teljesen elégedett vagyok vele, hozta a Sony minőséget.
Csak az ára... hát igen, 25 ezer volt, de legalább van mögötte minőség is, úgyhogy megtartom ezt az eszközt.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#770) Bling95


Bling95
őstag

Sziasztok !

Tudtok ajánlani valamilyen bevállt modellt 10 ezer alatt? 1 telefonnal lenne csak használva, talán legfontosabb azlenne hogy könnyen fel-le vehető és kényelmes legyen. Meg persze nyílván a hangminőség.

Más: azt jól gondolom hogy ezek az eszközök tudnak olyat hogy nem a headset csörög hanem a telefon de headseten beszélek? :B

(#771) hzsolee válasza Bling95 (#770) üzenetére


hzsolee
őstag

"azt jól gondolom hogy ezek az eszközök tudnak olyat hogy nem a headset csörög hanem a telefon de headseten beszélek?"
Egy plantronics tulajaként mondom, hogy a telefonom cseng + a headset is csipog. A headsettel felvéve beszélek. Arra még nem jöttem rá, hogy a headset saját hangját ki lehetne kapcsolni. Amúgy kényelmes, kétoldalas, könnyű és már egy kézzel simán felrakom/leveszem.
Már megszívtam egyszer, hogy bekapcsolt headset mellett (nem volt a fülemen) felvettem a telefont aztán csak hallóztam mert a headsetten volt a hang... :D

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#772) Bling95 válasza hzsolee (#771) üzenetére


Bling95
őstag

neked melyik típus van?

(#773) air válasza Bling95 (#770) üzenetére


air
nagyúr

Plantronics M70.
Kicsi, könnyű, nem drága, jó a hang minősége.
Egyedül csak annyi hátrányát látom, hogy közel nem hozza a specifikációban írt készenléti és beszélgetési időt. Mondjuk a felét tudja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#774) hzsolee válasza Bling95 (#772) üzenetére


hzsolee
őstag

Plantronics Explorer 10

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#775) dorika87


dorika87
őstag

Én egy Huawei AM04-et használok iPhone 6 Plus-al és a telefon csengőhangját játsza le a headset is amikor hívnak, ez azért is kényelmes funkció, mert amikor zsebben vagy táskában van a készülék nem hallom, a csengőhangot, de a headsetben igen, és azt a személy akihez van beállítva külön csengőhang gyorsan meg tudom állapítani. :)

Ui. viszont ugyanezt andoriddal nem tudta a headset, tehát csak a csipogott a fülemben amikor hívtak.

(#776) hzsolee válasza dorika87 (#775) üzenetére


hzsolee
őstag

Ezt alapból tudja az iphone? Nekem a plantronics iphone-al sem a telefon hangját játszotta. Viszont az akku állapotát magától kijelezte.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#777) dorika87 válasza hzsolee (#776) üzenetére


dorika87
őstag

Nem tudom. Nemrég lett iphone-om. Előtte LG -m volt és azzal nem ment. Úgyhogy lehet a Huawei tudja. Emelett az akku állapotát is kijelzi.

[ Szerkesztve ]

(#778) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg olyan headsetet ajánlani, ami esetében a mikrofon kiszűri a külső zajokat? A füles minősége annyira nem lényeg, mert nem zenehallgatásra lenne a cucc. Tehát arra gondolok, hogy ha beszélek, akkor ne szűrődjön bele az, ha mondjuk mellettem beszélgetnek. Remélem érthető az igény. :)

Köszönöm, előre is! :)

(#779) air válasza wopi (#778) üzenetére


air
nagyúr

A Plantronics-ok zajszűrősek.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#780) Arween


Arween
senior tag

Van egy Plantronics M70es fülesem,eddig tökéletesen működött de ma teljesen megbolondult.Bekapcsolom csatlakozik a telefonomhoz rendesen a szokásos szöveggel:bekapcsolva csatlakoztatva és x hívásidőm van,de ha hívásom érkezik vagy indítanék akkor is csak ezt a bekapcsolós szöveget nyomja,de se hívást indítani se fogadni nem tudok.Sőt ha engem hívnak szét is kapcsolja a hívást :( Lehet ezt valahogy resetelni?vagy marad a szerviz?

(#781) ottobacsi válasza Arween (#780) üzenetére


ottobacsi
tag

Párosítás törlése és újra párosítás sem segít?
Ha nem, akkor szerintem szervíz.

(#782) Arween válasza ottobacsi (#781) üzenetére


Arween
senior tag

köszi ez megoldotta+ telefon újraindítás és működik rendesen :)

(#783) garcia66


garcia66
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tudtok megbízható app-ot, ami kezeli a BT headset-et, pontosabban automatán felvenné a bejövő hívásokat. Az egyik fórumtárs ezt írta "A neve: Handsfree. Fekete kocka,és benne egy kék bt füles körvonala az ikonja" - sajnos ez nem androidos verzió. :(
A választ előre is köszönöm.

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#784) cmd3


cmd3
tag

Sziasztok!

Bluetooth-headset vásárlása előtt állok. Főket autóban szeretném használni napi szinten. Szempont, hogy két eszközt is rá lehessen csatlakoztatni egy időben..
Böngészve fórumokat nagyjából 2 esélyes befutó van. Az egyik a Plantronics Explorer 50 a másik a Plantronics M70. Az Explorernek a dizájnja jobban bejön az M70-nek pedig a tudás tetszik.

Ti melyiket ajánlanátok?
Illetve az árkategóriájukban (7-8 ezer) van ezeknél jobb választás is?

Előre is köszönöm a segítséget :R

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#785) szekzol válasza cmd3 (#784) üzenetére


szekzol
tag

Mennyivel tud többet az M70? Én nem látok nagy különbséget. (Deep sleep talán?)
Viszont alapvető különbség a fülre rögzítés:
Explorer 50: csak fülkampó. Nekem kényelmes. (M20-am van, az u.a.)
M70: Szilikonbigyó és/vagy fülkampó
Fül kialakítástól függ, nekem M20 van ami az Explorer 50 rögzítését használja. Az M70 csak a szilikonbigyóval kiesne a fülemből.

(#786) air válasza szekzol (#785) üzenetére


air
nagyúr

Nem esne ki.
Először én is azt hittem, de amióta megvan, egyszer sem volt rajta a kampó.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#787) cmd3 válasza szekzol (#785) üzenetére


cmd3
tag

Pont a Deep Sleep ami tetszik mert sokszor felejtem bekapcsolva a mostanit. Illetve igazából az Explorer 50-nek csak a dizájnja tetszik de az nagyon. :)

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#788) Arween válasza cmd3 (#787) üzenetére


Arween
senior tag

M70-em van nagyon szeretem,könnyű kényelmes,nekem valós a 10-11ó beszélgetési idő.Hamar feltölt és ha bekapcsolva hagyod sincs para,mert bírja :)

(#789) rongyi


rongyi
aktív tag

Sziasztok!

Bluetooth headsetet keresek legfeljebb 10 ezer forintig, tudtok ajánlani valami jót? :)

(#790) szekzol válasza air (#786) üzenetére


szekzol
tag

Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Kiesik. Mivel páromnak M25 van és azt próbáltam. Egyébként én is az M70-et választanám, ha nem lenne ez a genetikai problémám.

(#791) szekzol válasza rongyi (#789) üzenetére


szekzol
tag

Ha mono kell akkor a fentebb említett M70 jó választás lehet neked is.
(Bocs a dupláért)

[ Szerkesztve ]

(#792) cmd3 válasza szekzol (#790) üzenetére


cmd3
tag

És mi a helyzet az M55-el? Ahogy néztem csak a hangvezérlésben különbözik. Vagy tévedek?

Alapból alapfeszen szerettem volna használni de épp készülök az erő sötét oldalára állni :D

(#793) szekzol válasza cmd3 (#792) üzenetére


szekzol
tag

Tudtommal az M55 régebbi modell, az M25-nek volt a nagytestvére. Ettől függetlenül szerintem ajánlott, ha jó áron hozzájutsz.

(#794) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Sziasztok!

Plantronics Explorer 500-at szeretnék PC-vel (is) használni mikrofonként/fülhallgatóként. Mobillal tökéletesen működik, használom már jóideje.

PC-vel a felismerés, párosítás sikerült tökéletesen, viszont utána telepíteni akarja a Win a szükséges drivereket, de Win update webhelyről nem megy neki. Azt mondja, hogy Bluetooth perifériaeszköz illesztőprogram telepítése nem sikerült.

Utánanéztem neten, senki nem tud megfelelő megoldást a problémára.

PC-s gyári illesztőprogram persze nincs a headset-hez valamiért, amit nem is értek, mivel tökéletesen használható lenne PC-vel is.

Esetleg ti tudtok valamilyen megoldást?

(#795) #33253120


#33253120
törölt tag

Használ valaki Samsung Level U, vagy Level U Pro bluetooth headsetet?
Milyen minőségű? Megéri a 19990/29990Ft-ot?

(#796) Pacino68


Pacino68
tag

Sziasztok!
A régi M25 headsetem, kezdi megadni magát, gondolkodom az Explorer 500 jó választás lenne e, azt olvastam, hogy ez már 2 mikrofonos kivitel. Szerintetek megéri a többlet árat az M70-hez képest?

"A 22-es csapdája"

(#797) sellerbuyer válasza Pacino68 (#796) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Plantronicsból az Exp. 500-as alatt semmit nem szabad megvenni, mert ipari hulladékok! Saját tapasztalat! Exp. 500-at használok, eddig tökéletes. A két mikr. miatt sajnos visszhangos helyiségben meghal, nem értik a "vonal" másik oldalán, hogy mit beszélek.

(#798) Pacino68 válasza sellerbuyer (#797) üzenetére


Pacino68
tag

Ok, köszönöm. Elsősorban kocsiban használnám, városi forgalomban. Esetleg más gyártó terméke, ami megbízható és árban hasonló?

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#799) ottobacsi válasza sellerbuyer (#797) üzenetére


ottobacsi
tag

Nekem az M70-es is teszi a dolgát már 1.5 éve minden áldott nap.
Igaz már egy kicsit széthullott mert ráléptem, de a zsugorcső csodákra képes! :DDD

Viszont van egy kérdésem, hogy hol lehet venni hozzá való normális szilikon fülbedugót?
És persze nem arany árban mérve...

Az ebayről rendeltem már olcsót, de nem is sokáig bírta és nem is jó rá teljesen...

(#800) sellerbuyer válasza ottobacsi (#799) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Az Exp. 500 alatt bármi, amit kézbefogtam, azonnal hulladék benyomását keltette, majd megvettem (spórolni is akartam) és vihettem vissza másnap, mert az aksi felmondta szolgálatot, de én nagyon örültem ennek, mert így lett okom legalább visszavinni. Ahogy használni kezdtem, azonnal tudtam, hogy ablakon kidobott pénz volt. Rengeteg helyen olvashatsz ezekről az alacsonyabb típusokról, konkrétan az összesnél probléma, hogy nagyon sűrűn elveszti a telefont, eldobja a párosítást, hibás, "lefagy", stb-stb... Az exp. 500-tól felfelé nincsenek ilyen nagy számban, általános jelleggel problémák, csak egyedi esetek.

Egyébként az a röhej a sztoriban, hogy alaposan utánanéztem előzőleg neten mindennek és eleve Exp. 500-ért mentem a boltba, de mivel csak fehér volt és amúgy is spórolni akartam, így inkább elhoztam egy fisfos 7e Ft-os feketét... rá is faragtam a nagy spórolásra...

Lehet, hogy te pont kifogtál egy olyan darabot, amit nem sikerült elrontaniuk. :D

Mo-n nem tudok sehol szilikont a pótlásra sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.