Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) tanulo


tanulo
tag

Üdv van egy első generációs Airpods fülhallgatóm, mostanában elkezdte azt csinálni hogy beszélek valakivel, és ha közbe pl sétálok, felemelek valamit vagy lerakók valamit az asztalra vagy bárhova, akkor a fulhallgatóba mocskos idegesítő kattogo hangot hallok, mintha vízhangzana, vagy nemtudom, hasonló. Pár hónapja kezdte el, de most kezdett el mocskosul idegesíteni. Van erre valami megoldás, kb másfél éves a fülhallgató, gari nincs már rá. Esetleg a fülesnek is lehet szoftver frissítést is csinálni, vagy mit lehet vele kezdeni, valaki van valami ötlete? Köszönöm a válaszokat.

(#1902) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Van egy 2,5 éves Plantronics Explorer 500-asom, ami random lecsatlakozik a telefonról. Van, hogy órákig semmi baja, de van, hogy amint összekapcsolódok a mobillal (Samsung Galaxy S9), pár másodperc alatt már le is szakad róla. Előfordult már, hogy beszélgetés közben szakadt le. Pár hónapja kezdte, hogy a hívást amikor fel akartam venni vele, akkor mondta be, hogy "bekapcsol, és kapcsolódik a telefonhoz".
Akik ilyet használnak, tapasztaltak hasonlót? Először a telefonra gyanakodtam, mert néha ki-kihagy bluetooth lejátszás közben (bluetooth hangfalon használva), de arról soha sem kapcsolódik le...

Persze a 2 év gari már lejárt, de ha van valakinek egy számlája 2 éven beüli vásárlásról, megköszönném, ha kisegítene.

Próbáltam szoftvert frissíteni, de az androidos Plantronics HUB érdemben semmit sem tud kezdeni a fülessel (akkuidőt kiírja, de semmi több), a Windows-os pedig nem is látja.

Minden megoldás érdekel, köszi a segítséget előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1903) Geresics válasza csabyka666 (#1902) üzenetére


Geresics
addikt

Nekem nem volt semmi ilyenem. :N
Viszont megjött amit az eBay-ről rendeltünk 3db-ot amcsiból. 1 törött volt, 1 hamis, 1 pedig szarul szól, és a hangerőgomb sem működik rajta... :O

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1904) Árpi001 válasza Geresics (#1903) üzenetére


Árpi001
senior tag

:(((

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1905) abw6291 válasza abw6291 (#1888) üzenetére


abw6291
csendes tag

Sziasztok!

Melyik vezeték-nélküli headsetet érdemes manapság megvenni jó árban telefonhoz, esetleg számítógéphez telefonálni, meeting stb?
Érdemes stereo-t?

[ Szerkesztve ]

(#1906) Geresics


Geresics
addikt

Jabra Talk 30 és Talk 45 headseteket próbálta már valaki?
Ezek is megpróbálják angol kiejtéssel beolvasni a hívó fél nevét, amit ráadásul a Talk 35-nél ki sem tudtam kapcsolni? :F

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1907) femiki válasza Geresics (#1906) üzenetére


femiki
tag

Én a Talk 45-öt használom már egy éve. Nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve! Én a telefon hivás menüben tudom ki/be kapcsolni hogy bemondja vagy ne a hivó fél nevét, vagy számát. Egyébként tisztán, érthetően mondja.

(#1908) Geresics válasza femiki (#1907) üzenetére


Geresics
addikt

Ezt örömmel hallom, mert épp a múlt héten rendeltem egyet, de még nem érkezett meg! :))

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1909) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Bedobom újra a kérdést. Nincs valakinek 2 éven belül vásárolt Plantronics E500-asa?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1910) djadji


djadji
senior tag

Sziasztok.
Olyan headset kellene nekem, amivel tudok szélben, bringán, hegytetőn telefonálni. A szélzaj szűrők (azt tapasztaltam) abban segítenek, hogy én ne halljam a szélzajt. A gond az, hogy a szél nem engem zavar, hanem a vonal túloldalán levőt, aki nem hall semmit, mert úgy zúg a mikrofonom. Ezt kellene szűrni valahogyan....
Erre van valami megoldás? Van olyan headset ami szélben is használható? (és érti a túloldal amit mondok neki?)

http://djadji.fw.hu

(#1911) Midway válasza csabyka666 (#1909) üzenetére


Midway
senior tag

Fél éve az ebay-en amerikából vettem.

(#1912) csabyka666 válasza Midway (#1911) üzenetére


csabyka666
addikt

Az lehet nem jó nekem. :)

Egyébként nem hamisítvány? Mert hallani olyat, hogy az ebayes példányokkal vannak kétségek.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1913) Midway válasza csabyka666 (#1912) üzenetére


Midway
senior tag

Eredeti , csomagolás nélkül küldték, de az benne is volt a leírásban.
Nagyon szeretem.
Nem tudom mi lesz a következő heatset ha ez tönkremegy. :F

(#1914) csabyka666 válasza Midway (#1913) üzenetére


csabyka666
addikt

Egy linket tudnál nekem küldeni konkrétan erről a termékről?
Nekem is van egy, de az elromlott, pedig nagyon szerettem!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1915) Midway válasza csabyka666 (#1914) üzenetére


Midway
senior tag

Megnéztem ,de már nem árulják sajnos .

(#1916) Árpi001


Árpi001
senior tag

Sziasztok.
Fogalmam sincsen milyen headsetet vegyek.
Plantronicsot használtam évek óta, de egymás után válnak használhatatlanná..
Az 500 as elhalkult, kicserélték egy legendre, de pár hét után az is elhalkult.
Marmint hivásoknál folyamatosan panaszkodnak a másik oldalról.
Időközben beszereztem egy m70 est is, de az olyan szinten rescseg zúg, hogy szintén használhatatlan telefonálásra.
A feleségem 70 ese is dettó. Ezek mind szoftveres problémák lesznek.
Valaki használ valamilyen megbízható, lehetőleg zajszürös cucott, amit jó szivel tud ajánlani?
Az sem volna rosz ha bemondaná a hívó fél nevét.
Ezt a legendben nagyon megszerettem.
Köszönöm!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1917) csabyka666 válasza Midway (#1915) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszönöm. Így jártunk. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#1918) havri1 válasza Árpi001 (#1916) üzenetére


havri1
félisten

Az a baj, hogy ha a másik fél panaszkodik, hogy halk vagy, akkor a zajszűrés működik..olyan környezetben vagy, ahol nagy a háttérzaj, és dolgozik, csak sajnos ilyenkor a beszédet is halkítja, ergo szart sem ér a szűrés.
Én felhagytam ezekkel a BT-s cuccokkal..vezetékes..tökéletes minőség.
Én olyan helyen dolgozom, ahol a háttérzaj nagy, mindegyik headset letérdelt.

havri

(#1919) Árpi001 válasza havri1 (#1918) üzenetére


Árpi001
senior tag

Semmilyen kiszürendő háttérzaj nem volt.
Egyszerüen elhalkul és mindenki halozik.
Az 500 as és legend is tökéletes volt, míg nem jött ez a probléma..

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1920) havri1 válasza Árpi001 (#1919) üzenetére


havri1
félisten

Akkor viszont a mikrofon lehet eltömődött. Vagy bármi. Borzasztó tapasztalataim vannak..az olcsók torzítanak, a drágák halkak.

havri

(#1921) Árpi001 válasza havri1 (#1920) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ez nem hardveres hiba.
És itt már más is ugyan erre panaszkodott az 500 as nál, és a legendnél is.
Konkrétan jól hallanak, azután mintha kútból, vagy nagyon messziről. Vagy nem hallanak.
A 70 es meg össze vissza torzít, recseg. Mindkettő...

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1922) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!

Jabra Talk 5- ről vélemények?
[link]

Köszi :R

Impossible is nothing

(#1923) Diamond500 válasza meroly (#1922) üzenetére


Diamond500
senior tag

Rohadtul nyomja a fület

(#1924) meroly válasza Diamond500 (#1923) üzenetére


meroly
veterán

Nem lenne benn egész nap, csak pár hosszabb hívásnál, amikor kell a két kezem.
Maxell MXH-HS03-am volt, hasonló kategória, de a túloldalon nagyon halkan hallottak.
Jabra esetén a hangminőség milyen? Elég rémisztő véleményeket olvastam eddig.a

Impossible is nothing

(#1925) bianca3


bianca3
tag

Szeretném megkérdezni, hogy egy Sennheiser CX150BT bluetooth fülhallgató kompatibilis egy Samsung Galaxy A32-vel?

(#1926) Diamond500 válasza meroly (#1924) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én jelenleg egy Jabra 35-öt használok, nem. olcsó, de szép erőteljes dinamikua hangja van. Panasz se volt eddig a másik oldalról..

(#1927) meroly


meroly
veterán

Végül egy USAMS BHULN01 headset lett, nagyon kellemes csalódás. Jól hallanak a túloldalon, én tökéletesen, zenére jó hangos és a kialakítása Apple headsetes, azt pedig nagyon szereti a fülem :DDD

Impossible is nothing

(#1928) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Szép napot!

Vezetéknélküli headsetet szeretnék. Igazából két opció van.
[apple airpods 2.] - [jblt225twsblk]
Agyba dugós nem játszik.
Ami fontos, hogy beszéd miatt jól halljanak a másik felén, illetve én is jól halljam őket, ne késsen a hang, üzemidő

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1929) Geresics válasza Ngtx (#1928) üzenetére


Geresics
addikt

én a Jabrát semmilyen körülmények között nem ajánlom! :(
Megvettem a Talk 45-öt 25eFt körül, gondolván, hogy ez már nem olyan sz@r, mint az olcsóbb Jabrák. De, pont olyan sz@r... :W

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1930) Ngtx válasza Geresics (#1929) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Jabra gondolom a JBL? Mi ennyire szar?

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#1931) Geresics válasza Ngtx (#1930) üzenetére


Geresics
addikt

úúú. benéztem! Azt hittem Jabra-t linkeltél, sorry! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1932) femiki válasza Geresics (#1929) üzenetére


femiki
tag

Cáfolom! A Jabra Talk 45 nekem 15 hónapja van meg, és a mai napig tökéletesen működik!

(#1933) _pda_


_pda_
tag

One+ 8T-hez kerestem autós BT headsetet.
Elolvasva az itteni véleményeket, meg az árukeresősöket is, nem mertem bevállalni sem a Jabrát, sem az esetleg elérhető egyetlen Plantronics modellt sem.
Vettem kínomban egy agybadugós Honor Choice-t.
Otthon tök jól működött, majd másnap jött az autós teszt.
Előtte egy öreg Jabra BT530-at használtam, panaszkodott rá mindenki.
Na az autóban a Honor is elvérzett, de nagyon.

További keresgélés után találtam egy BT5.1-es fülest, Blitzwolf márkájút.
Felhívtam a magyar forgalmazó srácot, volt még 1 db polcon.
Ezt vettem meg, a haverom akivel a legtöbbet beszélek autóból és eddig agyon szekált a hulladék hangminőségért, azt mondta, hogy olyan mint ha a telóba beszélnék.

Ellenben nem túl kényelmes, elég béna a fülkampója, de legalább eddig (kop-kop) a hangminőségére nem panaszkodnak a túloldalon.

(#1934) zolnagy


zolnagy
őstag

Telefonhoz BT fülest szeretnék feleségemnek beszédhez (sokat telefonál)
Mindig vezetékest használ erre a célra, ami rövid időn belül kibogozhatatlan csomóvá válik a táskájában. :)

Néztem a Jabra Talk 25, 35, 45 headseteket. Nem tudom, hogy a drágábbak miben jobbak, tudnátok ebben segíteni?
Megvenném neki a 45-t is, ha tényleg jobb, csak nem tudom miben a kinézeten kívül.
Linkek: [link] [link] [link]

(#1935) Geresics válasza zolnagy (#1934) üzenetére


Geresics
addikt

femiki-nek bejött a 45, nekem rohadtul nem! :o

A Plantronics Explorer 500 után a hangminőség egy fos, a kapcsolat rendszeresen instabil lesz (krixkraxokat hallasz beszéd helyett, vagy épp belőled nem értenek semmit). Letöltöttem a legfrissebb FW-t is, hátha segít, de nem! Ráadásul a frissítés is egy agyrém volt! Van hozzá 4 applikáció, de egyik a másik nélkül nem megy, viszont a másik a harmadikat üti, és nem képes menni, amíg az fent van!

Samsung Galaxy S9+ telefonom van, ami azért nem a gagyi kategória. A Plantronics-al sem volt soha ilyen gondom, illetve motorozásnál használok SENA bluetooth kommunikációt, azzal sincs ilyen gondom... :W

Szerintem ez egy rakás sz@r jó drágán! Direkt megvettem az elérhető legdrágábbat, mert a kollégák próbálták az olcsóbbakat, és nekik sem jött be. Gondoltam ez majd jó lesz, de nem... :(

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1936) zolnagy válasza Geresics (#1935) üzenetére


zolnagy
őstag

Na ez szép. Ha egy ilyen értékű eszköz is sz@r, akkor mi lehet a jó?
Van egyáltalán? Neked mi lett helyette?

(#1937) Geresics válasza zolnagy (#1936) üzenetére


Geresics
addikt

Semmi, ezzel küzdök. Majd ha a többiek találnak valami rendeset, akkor arra váltok, mert nem akarok tovább kísérletezni.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1938) zolnagy válasza Geresics (#1937) üzenetére


zolnagy
őstag

Én most a Plantronics Voyager Legenddel szemezek. Bár mindenről lehet rossz véleményt olvasni, erről is, de nagyrészt pozitív.

(#1939) _pda_ válasza Geresics (#1937) üzenetére


_pda_
tag

Próbáld ki amit én vettem/ajánlottam a #19933-ban.
Ez a kabátgomb kategória.
A hangminősége rendben van, nem panaszkodott még rá senki.
Megrendelheted a banggood-ról is.

(#1940) Geresics


Geresics
addikt

Nekem ezzel (és a Voyagerrel is) az a bajom, hogy fülre akasztós, márpedig olyat nagyon nem szeretnék - de hát ez már ízlés kérdése... :B

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1941) kp78 válasza _pda_ (#1939) üzenetére


kp78
addikt

Én berendeltem amit ajánlottál, ennyiért most nem akkora kockázat...
Remélem beválik... :U

(#1942) _pda_ válasza kp78 (#1941) üzenetére


_pda_
tag

Kíváncsi leszek a véleményedre :)
Kabaré, hogy nem lehet egy normális autós headsetet találni.

(#1943) Cs1csó válasza _pda_ (#1942) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lehet technológiailag nem érték még el azt a szintet amit te elvársz.

(#1944) zolnagy válasza Geresics (#1940) üzenetére


zolnagy
őstag

Nálam most a Jabra Stealth ami még szembejött, bár ez még egy kicsit drágább és kevés helyen kapható (lehet kifutó?). Találtam egy jó összehasonlító oldalt, ahol elég részletesen kiértékelik a headseteket, frekvenciagörbékkel és még a különböző körülmények között felvett hangfeájlok is visszahallgathatók: [link]

(#1945) _pda_ válasza Cs1csó (#1943) üzenetére


_pda_
tag

Haha.. :)
Tiszta beszédhang a túloldalnak vezetés közben, mert általában azzal van a probléma.
Szerintem ez nem egy eget rengető elvárás :(

(#1946) Cs1csó válasza _pda_ (#1945) üzenetére


Cs1csó
félisten

Oké, de a mikrofon ilyenkor mennyire van a szájtól? Mekkora ez a mikrofon? Mekkora zaj van a kocsiban?
Sajnos a szájtól nagyobb távolság, a nagy zaj és a mikrofon mérete, kialakítása is szerepet játszik.

(#1947) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Akkor most viszonylag használható a Jabra Talk 25? Különleges igényeim nincsenek. Jó hatótáv, ne legyen vödör, szakadozott hang. A hívott fél is értsen rendesen. Eddig Samsung EO-MN910 volt.(S10+) Nem volt rosz, de sajna 'leszakadt' a membránja. Előtte HM-3300,3350,6450 (S5/S7/S10+)
Talán a legjobb üzemidő és a detikált NFC chip volt a a legjobb fícsör az egyikben. Újracsatlakozáshoz elég volt a füleshez érinteni a telót. Sajna a samu kiszállt a piacról, mint látom. Nem gyárt újabb bt-füleseket. :-o

Üdv: -=Yogibear=-

(#1948) Árpi001


Árpi001
senior tag

Feleségemnek keresnék valamilyen jó minőségű Bluetooth headsetet.
Plantronicsot használtunk mindketten, de ott komoly problémák adódtak az utóbbi egy,-másfél évben 4 termékkel is.
Valaki használ valamilyen megbízható, jó hangminőségű és nem agybadúgos, hanem fülkampós cuccot?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1949) Yogibear974 válasza Árpi001 (#1948) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Kipróbáltam a Jabra Talk 25-öt. Pár nap használati tapasztalat után. A fülkampó&füldugó borzasztó. Rögtön lecseréltem egy samu szilikonos felxibilis kampójára+dugó. Így egészen kényelmes, bár ezzel is kissé jobban eláll az arctól. Ennyi negatívum. Ami tetszett az a hatótáv. Jóval több, mint 10m. Több falon át is működik. Hatókörzetbe visszaérve automatikusan újra csatlakozik. Hangra hozza az alapot. Nem vödör, telefon equ.-val javítható. Rádió stream, alap háttér zene hallgatásra jó. Hívó fél is jól érti a beszédet. App. használatával akár meg is keresheted az 'elhagyott' heatsetet, gps alapon. Amennyiben van kényelmes másfajta kampód, vállalható darab, ha nincsenek nagy igények.

Üdv: -=Yogibear=-

(#1950) Árpi001 válasza Yogibear974 (#1949) üzenetére


Árpi001
senior tag

Az árukeresőn is többen említetek a kényelmetlenségét, illetve sokan vissza sírjak a plantronicsokat. Mert ehhez hasonlítva jobbak voltak.
Nem tudom hogy az M70 es kampója, illetve füldugasza kompatibilis e ehhez.
Köszönöm.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.