Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) GEPESZ66 válasza Nereyn (#1199) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szia!
Tényleg tetszik, már másnak is ajánlottam ismerőseim között.

(#1202) Jampec82


Jampec82
csendes újonc

Sziasztok!
Van valakinek eladó Samsung level u pro anc-je?
Árról, egyebekről megegyeznénk privátban!
Köszi

(#1203) #33253120 válasza Jampec82 (#1202) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hirdetést a Hardverapróra ha kérhetjük. Ide inkább csak kérdések, és tapasztalatok jöjjenek.
Köszi. :)
Szerk.: Nekem Sima Level U PRO van. Valamennyi szűrés abban is van. Egy lealkudott ANC áráért újonnan megkapod... :)

[ Szerkesztve ]

(#1204) Jampec82 válasza #33253120 (#1203) üzenetére


Jampec82
csendes újonc

Ok, köszi! Már megtettem, de a "Keres" jellegű hirdetéseket elég kevesen böngészik! Az üzleteléssel kapcsolatban keress meg légyszi privátban a tihijani@freemail.hu-n! Köszi előre is!

(#1205) #33253120 válasza Jampec82 (#1204) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én nem fogok üzletelni veled. Lassan 14 hónapja használom elégedetten. :)
Opció még, hogy berakod aláírásba, a vásárlási szándékod.

(#1206) Songo


Songo
senior tag

Megjött a storm.

Nagyon kényelmes. egész nap hordtam és a nap végére szitne el is feleljtettem hogy rajtam van. (de persze valaki mindig emlékezetettt azzal hogy felhívott :D )

Kicsit halknak találom a hangszóróját.

Szabad téren kb 15m a hatótáv. 20m körül pedig bontja is a kapcsolatot.

Be kell állítanom a hangvezérlést mert nagyon gyorsan össze fogom koszolni :(

Viszont nagyon nagyon halk amikor jelzi hogy megtörént a vonal bontás. (ezzel nem lehet valamit kezdeni? )
köszi

(#1207) DJGABI


DJGABI
addikt

használ valaki bt headsetet pc-hez? tudna erre válaszolni? [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1208) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Jabra Classic programját nem célszerű droidos telefonra felrakni,mivel néha az ébresztőnek ettől nem lesz hangja,csak a telefon újraindítása oldja meg.

(#1209) orso0355


orso0355
őstag

Sziasztok!

Egy Redmi 4X-hez szeretnék BT headsetet. Semmi extra, csak zavar a kábel, ha vezetek, de ez csak heti 1-2 alkalom, nem sok. Már rendeltem egy Xiaomit, EZT, de nem működik (már megreklamáltam, csak hát az is egy idő).

Aztán kinéztem EZT - esetleg ismeritek?

Köszi!

(#1210) DJGABI válasza orso0355 (#1209) üzenetére


DJGABI
addikt

én nem biztos hogy fizetnék érte ennyit, ha ráér és/vagy tudsz még szerezni akkor [így] telekomtól coop kuponnal [ez] ingyen (vagy 3500-ért, nem tudom az 5k-s módszer működik-e még, olyan kupont még én is tudok adni, azokat nem lőttem el [link]) elhozható

szerk: ja amit néztél sport változat volt, olyan is van [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1211) orso0355 válasza DJGABI (#1210) üzenetére


orso0355
őstag

Köszönöm a tanácsot, még nézgelődöm... fene tudja.
Nekem is fontos, hogy ne csak egyméretű illeszték legyen, mert az én füleim is elég ócska méretűek, ráadásul nem egyformák :D
A telefonom 4.2-es BT szabványú egyébként (bár ahogy néztem, ez kb. nem annyira számít).

De hogy Telekomtól vegyek??? Az fel se merült :D Nem vagyok az ügyfelük. Úgy is lehet?

[ Szerkesztve ]

(#1212) DJGABI válasza orso0355 (#1211) üzenetére


DJGABI
addikt

csak regisztráció kell, nem muszáj ügyfélnek lenni.
fülbedugó szerintem kb mindegyikhez jár 3 méretű. bt-t nem kell mondani, tudom milyen van a telefonunkban :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#1213) orso0355 válasza DJGABI (#1212) üzenetére


orso0355
őstag

Meggondolom. :D még keresgélek azért. Az Alinak is lehet hogy még adok egy esélyt... Fene tudja.

(#1214) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Tud valaki nekem segíteni nem találom ennek a deriverét SBTH 4.0 A1
Sajnos a gép nem találja.
Köszönöm.

(#1215) Songo válasza Songo (#1206) üzenetére


Songo
senior tag

na a héten megkapom az újat. sajnos nem bírta túl sokáig :S kb 30 üzemóra alatt megadta magát a mikrofon :(

(#1216) orso0355


orso0355
őstag

Ismeri valaki ezt a fajtát?

IPIPOO IL91BL Wireless Sport Bluetooth 4.2 Headset

Tökjó meg minden fasza vele, adja a BT jelet mint az állat, csak épp a telefonom nem látja :W :( még küzdök :U

(#1217) orso0355 válasza orso0355 (#1216) üzenetére


orso0355
őstag

Aha, semelyik telefon nem látja, úgyhogy megy vissza...

(#1218) Jhericho


Jhericho
tag

Sziasztok!

Olyan headsetet keresek vezetéshez aminek nagyon jó a zajszűrése és tisztán hallható a beszéd mind a két irányban. Jelenleg egy jabra stormot használok de néha az én hangom is kiszűri néha meg a zajtól nem hallatszom.
A segítséget előre is köszönöm!

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#1219) orso0355


orso0355
őstag

Csak úgy általánosságban mesélem el, hogy az első hibás példány (vagy hamisítvány) után megjött az új Xiaomi Mi LYEJ02LM headsetem, és ez végre MŰKÖDIK is :C
Igen, igaz, kicsit beszél kínaiul, de nem zavaró, inkább vicces. És könnyen kezelhető. Autóban szeretném tesztelni, eddig az irodában két hívásból mindkettő jó minőségű volt, én is hallottam, meg a másik fél is - de azért itt nincs sok zaj, ami zavarhatná a dolgot. Kíváncsi leszek. :U

(#1220) Gyrger72


Gyrger72
újonc

Sziasztok!
Mostanában kezdtem el nézegetni bluetooth-headseteket, egy Sony Xperia Z1 telefonhoz. Nézegettem is párat és ezekre esett a választásom:
[link]

Nem nagyon értek hozzá, ezért tőletek kérdem, hogy szerintetek melyik lenne a legjobb vétel?
Előre is köszi!

(#1221) orso0355 válasza Gyrger72 (#1220) üzenetére


orso0355
őstag

Ezek fejhallgatók, nem headsetek. Vagy rossz a link?

(#1222) Gyrger72 válasza orso0355 (#1221) üzenetére


Gyrger72
újonc

A link nem rossz, csak nem találtam a megfelelő fórumot. Mindenkitől elnézést kérek!

(#1223) Technoman


Technoman
őstag

Sziasztok!
Kérdésem lenne vezetékes-vezeték nélküli fülhallgató vásárlásra.
Zenehallgatáshoz a telómon egy ilyen adaptert használok, amihez egy vezetékes fejhallgatót társítok (ezért írtam a vezetékes-vezeték nélküliséget)
A gondom az, hogy nagyon sokszor szakadozik a jel (nem csak a túlzsúfolt bp.-i köztereken, hanem már a bekapcsolás során is)
Kérdésem, hogy tudtok -így karácsonyra- ajánlani egy olyan sztereó BT adaptert (nem tudom, ennek mi a becsületes neve), amivel kiválthatnám a mostani Sony-mat.
Mindenképpen ilyen megoldást szeretnék, -tehát nem egy "egyben BT fülest- mert sok jó madzagos fülhallgatóm van, aminek a dinamikáit már megszoktam.
(Nem a telóban van a hiba, kipróbáltam egy másik BT fülessel, annál nem szakadozott ennyit, cserébe rémes hangja volt)

Thx

(#1224) Ati009


Ati009
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek kérlek az alábbiakban. Szeretnék a TV-hez egy olyan adaptert ami bluetoothon keresztül a hangot továbbítaná a Buetooth-os fülesemre. Gondolom, valami jack dugos megoldás van rá, de eddig csak olyat találtam ami blutooth fogadásra alkalmassá tesz egy eszközt és nem fordítva.
Köszi előre is.

(#1225) Kékes525


Kékes525
félisten

Sziasztok!

Véletlenül az usb falicsatlakozójú töltőn [kép] hagytam a Plantronics Explorer 500 Bluetooth headsetemet mintegy 16 órán át (kb 1 óra alatt töltődik fel teljesen). Ez okozhat e valamilyen problémát, vagy az elektronikája véd a túltöltődés ellen?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1226) havri1 válasza Kékes525 (#1225) üzenetére


havri1
félisten

Persze, hogy véd, semmi baja nem lesz. Amikor feltölt, leold.

havri

(#1227) Kékes525 válasza havri1 (#1226) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi a választ, ez megnyugtató.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1228) peterszky


peterszky
őstag

[link] - ezt a típusú alkatrészt lehet itthon kapni valahol? Lehet nem tudom megfejteni a magyar nevét, azért nem találom... Plantronics Explorer 10-eshez kellene, szétrágta az autóba befészkelt egér... :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#1229) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Barátom vett 2 db-ból álló BT-s headset-et. Ilyet Mini TWS K2 Twins

Az oldalon írt párosítás után (a kettőt előbb egymáshoz, majd ezt követően a telefonhoz) zenét sztereóban hallja rajta, de bejövő vagy kimenő hívásnál már csak az egyik oldal működik. Ilyenkor a másikon bemondja, hogy: disconnected

Mielőtt belevágott a vásárlásba kipróbálta nálam az awei A880BL BT headsetemet és azzal a hívásoknál is szólt mindkét oldal

Van valami trükk ezeknél az olcsó BT cuccoknál, hogy hívások alatt is szóljon mindkét oldal vagy IJ esete áll fenn?

read-only mode on the forum

(#1230) Jhericho


Jhericho
tag

Sziasztok kinéztem két headsetet.
Plantronics explorer 10 és Plantronics explorer 50.
Kinek milyen tapasztalata van? Mi a külömbség köztük? Jobb a zajszűrése valamelyiknek?
Köszönöm a válaszokat előre is!

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#1231) GaborGh


GaborGh
őstag

Sziasztok!
10e ft-ig melyik bluetooth headset a legjobb választás, főként vezetéshez?

(#1232) Jhericho válasza GaborGh (#1231) üzenetére


Jhericho
tag

Szia tegnap vettem egy plantronics explorer 50-et, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#1233) IveyBaby válasza Jhericho (#1232) üzenetére


IveyBaby
tag

Szia! Milyen telefonnal parositottad? Konnyen csatlakozott? Mi a véleményed a hangeroszabalyozo es a felvevo mukodeserol, kényelmes a hasznalatuk?
Ilyet néztem en is, felkeltette az erdeklodesemet, de Xiaomi Redmi 3S-em van, és kicsit aggódom, hogy hogy sikerül majd csatlakoztatni.

(#1234) Jhericho válasza IveyBaby (#1233) üzenetére


Jhericho
tag

Könnyen csatlakozott samsung S7 edge és Huawei P8 lite. A hangerőszabályzó furcsa mert egy gomb és oda vissza váltogatod. A felvevő is kényelmes.

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#1235) IveyBaby válasza Jhericho (#1234) üzenetére


IveyBaby
tag

Remelem az enyemmel is müxik majd. Köszi a gyors választ! :))

(#1236) rpap96


rpap96
csendes tag

Sziasztok! Bárki keres esetleg mostanában egy komplett bluetooth-os fülhallgatót korrekt áron, ajánlom ezt a fajtát:

https://youtu.be/pbJqnuPztoY

(#1237) orso0355


orso0355
őstag

Hadd írjam le, hátha netán másnak segít az én hülyeségemből nyert tapasztalat :D
Rendeltem egy bt headsetet Aliról, meg is jött, szép, jó, nem működik. Próbálom párosítani, se jel, semmi. Megírtam nekik, levideóztam, visszaadták az árát. Oké. (Ez egy Ipipoo márkájú kis cucc volt.)

Akkor rendeltem egy Awei T11-et (EZT). Megjött, PONTOSAN ugyanolyan, mint a másik, de minden egyes millimétere, csak épp a márkajelzés más rajta. Nem működik, pont ugyanúgy.

Írtam nekik, hogy hát miez. És ők leírták a megoldást, ami egyetlen használati útmutatóban sem szerepelt. Ugyanis első használat előtt HOSSZAN kell nyomni a bekapcsoló gombot, de ez azt jelenti, hogy kb 10 másodpercig! Ekkor kezd el működni - és tényleg! És képzeljétek, a másiknál ugyanez volt, az is működik, aminek visszaadták az árát.

Szóval ha ezt ők akkor rögtön megírják nekem, hát nem dobtam volna rá 2 hónapot. Mondjuk így van két headsetem 1 áráért... :U

(#1238) Kolondrum válasza Jhericho (#1232) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nagyon jó, de... Redmi note 4 megeszi, Galaxy note 3 még csak nrm is látja. Előbbi a saját telefon, utóbbi akinek vettem. Brrr
Leírás szerint mindkettő támogatott telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1239) orso0355 válasza Kolondrum (#1238) üzenetére


orso0355
őstag

Ennél is úgy van, hogy ha párosítottad valamivel, akkor először onnan le kell választani, és csak utána tudod máshoz társítani? Az enyémek ilyenek.

(#1240) Kolondrum válasza orso0355 (#1239) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kérdés! Honnan? Telefonrol le lett, párosítás megszüntetése után sem látja a másik.

(#1241) orso0355 válasza Kolondrum (#1240) üzenetére


orso0355
őstag

Igen, a telefonról. Aztán a másikra esetleg ezzel a hosszannyomós megoldással sem megy fel? (Állítólag ez reseteli a headsetet, bár nyilván mindegyik más.)

(#1242) havri1 válasza Kolondrum (#1240) üzenetére


havri1
félisten

A headseten a pairing módot be kell kapcsolni. Ahogy előttem is írták. Funkció/bekapcs gomb hosszan nyomása, típustól függetlenül. Ameddig össze van kapcsolva másik telefonnal, nem fogja semmi se látni, vagy ha látja is, nem fog csatlakozni.
Szép lenne, ha csak így működne, bárki csatlakozhatna rá bármikor..

[ Szerkesztve ]

havri

(#1243) GaborGh


GaborGh
őstag

Vegul egy Jabra Classicot vettem, mert nagyon jokat olvastam rola, a kerdesem, a leirasaban az szerepel, hogy csak sajat toltojevel szabad tolteni, de csak egy kabel volt a csomagolasban, milyen adapterrel toltsem, hogy ne legyen baja?

[ Szerkesztve ]

(#1244) orso0355 válasza GaborGh (#1243) üzenetére


orso0355
őstag

Bt headsetet adapterrel? Nyilván PC-vel kell 😃

(#1245) GaborGh


GaborGh
őstag

Telefon toltovel nem szabad?

(#1246) Kolondrum válasza havri1 (#1242) üzenetére


Kolondrum
félisten

Megoldva, de volt benne egy kis csavar. Köszi

(#1247) orso0355 válasza GaborGh (#1245) üzenetére


orso0355
őstag

Nemtom, de annyira pici az akksija, hogy nem biztos, hogy bírja a telefontöltő erősségét, nem?
(Az okoskarkötőm pl. arra el se indul, azonnal letilt. Kizárólag gépen lehet tölteni.)

(#1248) orso0355 válasza Kolondrum (#1246) üzenetére


orso0355
őstag

Na és hogy sikerült végül? :D

(#1249) havri1 válasza orso0355 (#1247) üzenetére


havri1
félisten

Ez nem teljesen így van. Az adott akkumulátor vezérlője pontosan annyit enged át, amit lehet. Bármekkora töltővel lehet tölteni szinte bármit, le fog szabályozni. Tehát lehet tölteni egy 2A töltővel is egy headsetet, nem lesz baja. Egy töltőnél az amper azt jelenti, max ennyit képes leadni. Kevesebbet bármikor. A karkötőd vélhetően azért nem tölt, mert annak annyira pici az áramfelvétele, hogy a töltő nem érzékeli, és leold. (bár meg kell mondjam, eddig egy asztali/fali töltővel sem találkoztam, ami ne tudna tölteni egy karkötőt, nekem mi bandjeim vannak, mindegyik megy mindennel) Powerbankok közül pl csak a speciális képes erre.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1250) orso0355 válasza havri1 (#1249) üzenetére


orso0355
őstag

Kb én is ezt valahogy ezt akartam mondani 😃😃 csak konyhanyelven.
Mi band 1s-em van, csakis gépről tölthető, mindennel próbáltam. (Nem mintha baj lenne.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.