Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) #33253120 válasza vilmaboy (#1529) üzenetére


#33253120
törölt tag

A Level U, és a Level U PRo is törik, utóbbi nehezebben. Mindkettő van, a PRO jobb. Egyrészt nem olyan ropi anyag mint a sima U, másrészt a U olyan hangszórót tartalmaz amit csak a füledbe raksz, emiatt nekem buszon már pont halk volt pl filmnézésre, emellett olyan gumikkal van szerelve, amelyeket még a Samsung sem tud adni hozzá, de még Aliexpressen sem találsz csak 1-es méretben. A simát nem ajánlom.
A PRO sima agybadugós, de ha egy mérettel kisebb gumival használod, akkor még a füledben rendesen bent marad, de már nincs a sokakat zavaró jelentős külső zajok kizárása.
Ami nem törik, és kb a PRO-hoz hasonló, az most a Level U FLEX, de az is agybadugós.

(#1552) blueye válasza blueye (#1540) üzenetére


blueye
veterán

Igy par nap utan:
amiert vettem arra nagyon jo. DE nem vagyok abszolut hallasu, nem high end audiot hallgatok es nem csak zenet (es nem lossless-t). Aki basszus szereto ne ezt vegye. DE kenyelmes es teszi a dolgat, kapcsolodik, nem szaggat, nem esik ki a fulembol.
Van egy Xiaomi Mi ANC (Type-C) is, na az sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1553) blueye válasza blueye (#1552) üzenetére


blueye
veterán

Meg egy: jol lehet vele telefonalni, en is jol hallottam, engem is jol hallottak.

(#1554) havri1 válasza blueye (#1552) üzenetére


havri1
félisten

Melyik oldalon van a Xiaomi Mi ANC-n a mikrofon? Bal vagy jobb? köszi

havri

(#1555) blueye válasza havri1 (#1554) üzenetére


blueye
veterán

Jobb oldalon.
Ha jol emlekszem az osszes headsetem ott volt.

(#1556) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv! Edzéshez (kondi) szeretnék venni egy bt-os fülhallgatót. Olyat szeretnék amin nincs egyáltalán zsinór. Most meizu Ep51 van és nagyon zavar, hogy egyfolytában igazgatnom kell mert mindig elcsúszik az egyik irányba. Max 30k-t szánok rá. Elvárásaim: legyen hangos és tudjon normális mély-et. Kb 90%ban goát hallgatok. Ezen kívül ne essen ki. Eddig ezeket találtam: Muzix Air Twins, Awei T1, Redmi AirDots. Köszi előre is a segítséget.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1557) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

valaki tudna ajánlani jó bluetooth fülhallgatót,aminek jó a hangzása,stb??

[ez milyen lehet?]

köszi előre is

(#1558) Apucy01


Apucy01
őstag

Sziasztok!

Olyan Blutooth headsetet keresek amivel megtudom oldani azt hogy a híváslistában az utólsó számot visszahívjam, ez azért fontos nekem mert rokkant vagyok két támbottal járok a telefon álandóan a nyakamban lóg tokban és nem tudom nyomkodni ha megyek illetve ha az elektromos mopedemmel megyek valahová akkor sem mególdás hogy megálok és nekiálok telefont nyomkodni.

a telefon amihez keresek Samsung A7 2018

(érdekes hogy a gyéri headsetje nem tudja ezt a funkciót, még a 2015 J5 simán tudta..)

A segitséget előre is köszönöm. :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1559) ITI-san válasza Apucy01 (#1558) üzenetére


ITI-san
tag

Szia!
Ez furcsa, hogy nem tudja. Ezt a funkciót, az utolsó hívott szám visszahívása, mindegyiknek tudnia kell. Plantronics vagy Jabra headsetek jó választások lehetnek. Ha zenét is akarsz hallgatni bluetooth-on keresztül rajta, akkor érdemes sztereót nézni.
Ha főként telefonálni kell, akkor a mono bluetooth fülhallgató-t érdemes nézni. Persze a zenét ezek is továbbítják, de csak egyik füledre, mivel egy van belőle.
Olcsóbbat Plantronics Explorer 55 - 500 ig. sorozat azok jók.
Ha sztereót keresel, akkor sok lehetőség és verzió van. Abban nem vagyok képben, de ha kicsit visszaolvasol és írsz a fórumtársnak privátban akkor biztos megválaszolja, hogy az utolsó szám visszahívása funkciót tudja e.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1560) havri1 válasza ITI-san (#1559) üzenetére


havri1
félisten

De csak a hívottat tudják, a bejövőt nem. Lehet neki az kell.
Egyébként erre jó lehet a google now, Hangutasítás, angolul nagyon jól működik már. Még SMSt is lehet írni vele.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1561) ITI-san válasza havri1 (#1560) üzenetére


ITI-san
tag

Szia ez igaz lehet, nem derült ki pontosan hogy mit is. szeretne. A hangutsítással az a gond, hogy a telefon nyelvét is angolra kell állítani és nem árt ha angolul vannak a névjegyek is. Ez így eléggé nem felhasználó barát. Te próbáltad már?

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1562) havri1 válasza ITI-san (#1561) üzenetére


havri1
félisten

Igen, használtam egy ideg.

havri

(#1563) Apucy01 válasza ITI-san (#1559) üzenetére


Apucy01
őstag

Szia!

Van a Samsung galaxy A7 2018 telefonom, amihez van a gyári vetékes headset ami tökéletesen meg felene ha! tuná a hiváslistából való visszahívását az utólsó számnak , de sajnos nem tudja volt kb 3 éve egy samsung galaxy j5 telefonom ami tudta ezt a funkciót úgy hogy a headseten lévő gomb kétszeri gyors megnyomásával visszahívta a listába az utólsó számot, erre keresek valamilyen mególdást hogy a mostani is tudja.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1564) femiki


femiki
tag

Sziasztok!
Van egy Plantronics E500-as, pár napja alig hallani a hivást, olyan halkan vékony egér hangon szól. Tavaly októberben vettem, és nagyon örültem neki, mert tisztán érthetően hangosan szólt. A hangerő maxon van. Mi lehet vele? Telefonon állítódott valami el? Vagy megadta magát?

(#1565) Apucy01


Apucy01
őstag

Hát sajnos ez van......... :(

Szeretnék hozzá végre headsetet találni

16:01

Üdvözöljük a Samsung Live Chat szolgáltatásában.

16:01

Üdvözlöm, Beáta vagyok, máris olvasom az Ön által írottakat.

16:01

Üdvözlöm és köszönöm

16:01

Addig én is le írom bővebben mit is szeretnék

16:02

Rendben, köszönöm.

16:03

A gondom ott kezdődik hogy két bottal közlekedő rokkant vagyok akinek a nyakában lóg a telefon egy tokban . Bel dugva a headset és igy tudom fölvenni a hívásokat valamint befejezni azokat , de egy funkció hiányzik nekem mégpedig az hogy a hiváslistában szerepló utólsó számot gombnyomásra vissza tudjam hivni

16:05

ezt a funkciót a 2015 ös samsung j5 készüléken a gyári headsettel alapból tudta ez az uj sajnos nem tudja..

16:07

Köszönöm a türelmét, és, hogy részletezte az esetet.

17:10

Valóban a korábbi android rendszerrel rendelkező készülékek támogatták ezt a funkciót, az új android esetén azonban csak a hívás fogadására és elutasítására van lehetőség headset csatlakoztatásakor.

17:11

A hívás kezdeményezéséhez a telefonnak támogatnia kellene ezt a funkciót, ez viszont android rendszer függő, és csak a korábbi verziókon volt ez elérhető.

17:11

értem és mit tehetek? nekem ez fontos nagyon

17:12

Így jelen esetben nincs lehetőség a headsetről indítani a hívást. Esetleg alternatív megoldás lehet, ha Gear órát vásárol, (pl Gear S3, vagy Galaxy Watch), az óráról lehetősége van hívás indítására, úgy, hogy közben a headset is csatlakoztatva van a telefonhoz.

17:13

esetleg BT headset nem jöhet szóba?

17:13

Független ez igazából a headset típusától, mivel a telefonon található android verzió nem támogatja ezt a funkciót. Lehetősége van vezetékes és vezeték nélküli fülhallgatót is csatlakoztatni a telefonhoz, viszont a hívást csak elutasítani és fogadni lehet.

17:15

Értem és köszönöm szépen

UI:

Én is sajnálom, köszönjük mindenképp a javaslatát és, hogy jelezte a részünkre ezen igényét. A felhasználói észrevételek és a funkciókkal kapcsolatos visszajelzések kiemelten fontosak számunkra a különböző fejlesztések kialakítása tekintetében.

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1566) bandi0000 válasza Apucy01 (#1565) üzenetére


bandi0000
nagyúr

esetleg ha van időd, nézz szét Play áruházba rákeresve a headset szóra, hátha valamelyik button mapper működik

Xbox One: bandymnc

(#1567) Apucy01 válasza bandi0000 (#1566) üzenetére


Apucy01
őstag

Szia!

már néztem nem találtam ilyen app ot ami megoldaná a gondom..

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1568) #33253120 válasza Apucy01 (#1565) üzenetére


#33253120
törölt tag

Akár még az sem lehetetlen, hogy a Samsung hegeszt neked valamit.
Anno jeleztem, hogy bár az S9+ főképernyőjét lehet landscape módon használni, de a beépített játékkezelő Game launcher portrait marad minden esetben. Kb egy hónap múlva bele is került a feature...

[ Szerkesztve ]

(#1569) Apucy01 válasza #33253120 (#1568) üzenetére


Apucy01
őstag

Érdekes mert elmentem pontosabban gurultam egy maszek mobilos boltba és a gyári samu bt mono cucc azonnal megcsinálta amit én akarta, de zenét nem játszott le. Így abban maradtunk hogy keres nekem a srác sztereoban valamit ami jó lesz. Sajnos salgótarján nem Budapest itt nincs annyi ilyesmivel foglalkozó bolt.

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1570) ITI-san válasza Apucy01 (#1569) üzenetére


ITI-san
tag

Szia!
Na most sem vagyok teljesen képben.
Nekem Jabra Talk 45-ös headsetem van.
Samsung S7 telefon (egyelőre)
Ha duplán nyomon a gombot, újrahívja a legutolsó számot. Kíváncsi vagyok a Note 9-es telefonnal is tudni fogja e....
Ha igen akkor nem a készülékkel van gond. Várd meg, míg visszakapom és jelentkezem.
Vagy ha BP-en vagy kipróbálhatjuk.....
Sőt ha azt mondom answer, vagy ignore, felveszi illetve elutasítja a bejövő hívást.

[ Szerkesztve ]

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1571) orso0355 válasza ITI-san (#1570) üzenetére


orso0355
őstag

Az utolsó fogadott, vagy az utolsó hívott számot?

[ Szerkesztve ]

(#1572) ITI-san válasza orso0355 (#1571) üzenetére


ITI-san
tag

Igazad van, természetesen az utolsó hívott számot tudom újrahívni. :R
A fogadott szám újra hívása engem is érdekelne.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1573) havri1 válasza ITI-san (#1572) üzenetére


havri1
félisten

De miért nem használjátok a google-t erre?
Hey google, call név, és hívja.
Még csak hozzá sem kell nyúlni a headsethez!

havri

(#1574) ITI-san válasza havri1 (#1573) üzenetére


ITI-san
tag

Szia! Én úgy tudtam, hogy ehhez angolra kell állítani a telefon alap értelmezett nyelvét. Én legalább is így csináltam. Na most sikeres hívás egyszer sikerült, kb 10 ből. Ja és a beírt neveket nem tudtam angolul kiejteni. Szóval csak a rokonokat tudtam, de ők nem név szerint vannak beírva.

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#1575) havri1 válasza ITI-san (#1574) üzenetére


havri1
félisten

Angolra igen. Nálam jól működött, amikor próbáltam. Ahol több szám volt, rákérdezett melyiket hívja.
Angolul kell kiejteni a neveket :)

havri

(#1576) Apucy01 válasza ITI-san (#1570) üzenetére


Apucy01
őstag

Szia
Bocsi de egy ideig gép nélkül voltam...
igen az utólsó hivott számot sajna a normál headsetről nem tudom ujra hívni.. a samsung szerint az uj doidban tiltva van ez a funkció még bt headsetről is,csak valamilyen samsung óra segitségével müködik.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1577) #33253120 válasza Apucy01 (#1576) üzenetére


#33253120
törölt tag

Akkor bizony rá kell szoknod a google asszisztensre, ha a betegséged nem jár együtt beszédhibával is. :(

(#1578) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok!

keresnék zajos környezetben is telefonbeszélgetésre alkalmas fülest ki mit tudna ajánlani?

(#1579) femiki válasza Man0gatya (#1578) üzenetére


femiki
tag

Plantronics Explorer 500 Kicsit drága, de nagyon jó hangos!

(#1580) Man0gatya válasza femiki (#1579) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Nem a hanggal van gond hanem hogy nem hallják a mostani fülesem

(#1581) #33253120 válasza Man0gatya (#1580) üzenetére


#33253120
törölt tag

A két mikrofonos Samsung Level U PRO-val is arrébb kell menni ilyenkor... Nehéz lesz jót találni.
Bár elvben az enyémnek van egy ANC nevü utódja, ami 3 mikrofonos, és aktív szürös beszéd oldalon.
(Ékezetek miatt bocs, ilyen telefonos linuxot próbálgatok)

(#1582) havri1 válasza femiki (#1579) üzenetére


havri1
félisten

Én ilyet használok mar...nem is tudom, régóta.
Az a tapasztalat a mikrofonokkal, hogyha erős a hatterzaj, akkor az én hangomat is szűri erősen.

havri

(#1583) Man0gatya válasza #33253120 (#1581) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Vonaton elég nehéz arrébb menni

(#1584) #33253120 válasza Man0gatya (#1583) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ezt nem vitatom, és bár keveset vonatozom, ott erre nem volt panasz.
Nálam inkább a kerékpározás, vagy a nyílászáró nélküli építkezések szoktak problémát okozni.

(#1585) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!

Én két és fél évig használtam egy Plantronics Explorer 500-at. Sajnos csúnya vége lett neki, a parkolóban kiesett a zsebemből és egy kocsi végighajtott rajta. :O

Azon gondolkodom, hogy ugyanilyet vegyek-e helyette, vagy próbáljak ki mást.
Ezt a típust nagyon szerettem, mindenben szuper volt, főleg, hogy észrevehetetlen, egyáltalán nem zavart a viselése. Csak néha túl halk volt. Autópályán vezetés közben a menetzaj miatt gyakran alig értettem a beszédet max hangerőnél. Ilyenkor egy ujjammal nyomnom kellett befelé a fülembe, hogy rendesen értsem amit mondanak, ami valljuk be, nem egy túl bíztató dolog.

Tudtok esetleg ajánlani olyan típust, ami ugyanilyen profi, de valamivel hangosabb?

(#1586) havri1 válasza Andralin (#1585) üzenetére


havri1
félisten

Az a baj, ez szubjektív, hogy kinek mi hangos. Erre akkor lehetne valós választ adni, ha valaki ex500 után mást használ, és tényleg össze tudja (azonos környezetben) hasonlítani.

havri

(#1587) bpeterm


bpeterm
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy mi a véleményetek az alábbi fülhallgatóról:
QCY-M1c
https://www.gearbest.com/headsets/pp_009103564034.html

Több helyen néztem, egyiken BT5.0 másikon csak 4.2, egyiken van Apt-X, CSR8645, másikon nincs...
Az FCC ID alapján megfelel a QCY-S1-nek is...

Kicsit káosznak érzem az egészet...

Előre is köszönöm!
Péter

(#1588) vtechun


vtechun
veterán

Sziasztok!

Van ötlete valakinek a SonyEricsson MW600 BT headsetem alábbi hibájával kapcsolatban?

Rádió működik, jól szól. BT-n össze tudom párosítani akármivel, viszont nem hallani semmit, csak apró "súgás"-t, tehát alapzajt, ha elindítok valamit pl. a telefonon. Kiírja a telefonról átvett zeneszámok címeit is, tekerni is enged, a telefon is úgy mutatja, hogy minden rendben van, de gyakorlatilag hangot nem ad ki magából a headset. Miközben rádió módra állítva simán hallani. Valakinek ötlet, hogy mi lehet a gond?

Azt azért megjegyzem, hogy egyszer szétszedtem, és azóta csinálja :)

(#1589) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Van itt valaki akinek airdotsa van?

Én az olcsóbbat vettem, redmit, de nem tudom, hogyha belerakom a dobozába akkor is szól, nem kellene kikapcsolni vagy valami? ha meg kiveszem akkor automatán csatlakoznia kellene nem? Vagy a drágábbik tudja ezt csak?

Xbox One: bandymnc

(#1590) Luissimo válasza vtechun (#1588) üzenetére


Luissimo
veterán

ha (netes)rádiót tudsz vele hallgatni, akkor a füles jó.
Próbáld ki még legalább másik két telefonnal, vagy blututis zenelejátszóval .

(#1591) vtechun válasza Luissimo (#1590) üzenetére


vtechun
veterán

nem netes a rádió, van benne FM-rádió beépítve :)

(#1592) Luissimo válasza vtechun (#1591) üzenetére


Luissimo
veterán

jajjaa,
leesett,

Bluetooth vevő plusz FM rádió, megvan, használtam anno tizenéve.

Azóta lecseréltem egy sokkal jobbra, ez már microSD-t is fogad:

Akkor annyi a gond, hogy nem jól csatlakozik a telohoz?
kipróbáltad másik telókkal is?

És miért jött az a kényszered egyszer, hogy széjjelszedjed ? működési anomália volt?
Telefon mutatja, hogy rendben csatlakozva van?
Van olyan MP3 játszód, amin van bluetuti mód?

[ Szerkesztve ]

(#1593) vtechun válasza Luissimo (#1592) üzenetére


vtechun
veterán

ez milyen típus? csak kiváncsiságból szedtem szét, hátha egyszer akksicserére lenne szükség :) Elvileg szépen csatlakozik, 3 különböző eszközzel teszteltem, mutatja is a zeneszám címét, de hangot nem ad ki BT-módban.

(#1594) Luissimo válasza vtechun (#1593) üzenetére


Luissimo
veterán

SONY MW1 SMART WIRELESS HEADSET PRO sajnos ezek már nemkaphatók...

és amikor szétszedted, megnézted, felderitetted az akkucsere csínjátbinyját, az utána történő összerakás után működött még és csak mostanában halkult el?

A fiamnak megvan még az enyém, megkérdem használja-e vagy eladja esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#1595) #33253120 válasza vtechun (#1588) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kipróbálnád, egy vele egyidős készülékkel?

(#1596) vtechun válasza #33253120 (#1595) üzenetére


vtechun
veterán

ezt hogy érted?

(#1597) Nereyn válasza Nereyn (#1528) üzenetére


Nereyn
tag

Egy kis szösszenet ha kellene hasonló valakinek is :)

Változás volt az előző hozzászólásban, már nem sztereó kellett, hanem mono.
Zajszűrésről is letettünk így maradt nekünk egy opció.

Az alaphelyzet amihez néztem:
1. 4 fős egybe épített asztal, egymás s*gébe ülünk és beszélünk kb és legtöbbet sikerül egyszerre bonyolítani
2. Fele banda androidos, fele Iphone így olyan kellett ami mind a kettőt szereti.

Szóval így erre a helyzetre a Jabra Evolve 65 UC Mono lett a befutó.
(Van belőle sztereó is, de nekünk mono kellett végül)

Röviden pár szó róla:

- Lehet jobb vagy bal fülön is hordani, a mikrofont kell csak átfordítani a jobb helyzetbe.
- Relatíve kényelmes, de ahol csak a vékony párna van ott tud kényelmetlen lenni egy idő után
- Rendesen lehet benne hallani mit mondanak neked és a túlvégen is érthető végig
- A mikrofon kevésbé veszi a háttérzajt (kollégának sikerült nem lehajtani a mikrofont beszéd közbe, így nem értették :) )
- 2 eszközhöz is egyszerre csatlakozik, okosan kezeli a különböző telefonon bejövő hívásokat vagy zenehallgatást

Ezt a rövid tesztet egy munkanap alatti hordás alatt tudtam megállapítani, kíváncsi vagyok még az aksi meddig bírja (elvileg 10 óra, meglátjuk ).

Nyugodtan ajánlom eddigi alapján bárkinek, akinek hasonló felhasználásra kell.

Bármi kérdés lenne írjatok nyugodtan, hátha tudok válaszolni :)

Képeket mellékelek drive-ból : Képek

(#1598) Zola007


Zola007
veterán

tudtok ajánlani headsetet az alábbi paraméterekkel? :R

- min. 1 év gari
- hazai, számlás
- <10e
- hosszabb mikrofonos rész (vagy érzékenység állítható)
- főleg utcán és autópályán használnám egy kisautóban relative hangos menetzaj mellett

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#1599) scott_free


scott_free
senior tag

Sziasztok,

az mitől lehet, hogy ha zenét hallgatok a telefonról a Philips bluetooth headseten, akkor annak tök jó a minősége, de ha telefonálok, akkor gyenge és recsegős lesz a hang? :F

Köszi!

(#1600) havri1 válasza scott_free (#1599) üzenetére


havri1
félisten

Mert a 2 teljesen más protokollokon keresztül kommunikál.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.