Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) havri1 válasza Ramius (#200) üzenetére


havri1
félisten

Nekem is ilyenem van, de én már ott tartok, hogy a második telefonhoz csatlakoztatni sem tudom.
Amikor megvettem, első próbálkozásoknál működött. Csatlakozásnál bemondta, hogy phone 1 connected, phone 2 connected..most semmi...
AMeddig az elsővel kapcsolatban van, a másodikhoz nem tud kapcsolódni.
Ha rájössz, oszd meg pls a megoldást!

havri

(#202) Ramius válasza havri1 (#201) üzenetére


Ramius
őstag

Nekem kapcsolódik mindkettőhöz, de a gio valahogy mégse látja annak ami. Akkor sem, ha azt csatlakoztatom először.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#203) havri1 válasza Ramius (#202) üzenetére


havri1
félisten

És ha csak azt csatlakoztatod? Egyedül?
MI a menete a 2 telefon csatlakoztatásának?

[ Szerkesztve ]

havri

(#204) Ramius válasza havri1 (#203) üzenetére


Ramius
őstag

Na, közben sikerült :D

Leírásból lestem ki hogy kell a második telefont is csatlakoztatni. Ha jól emlékszem a hívásfogadó gombot kell hosszan nyomni, amíg a piros - kék ledek elkezdenek felváltva villogni. Akkor párosítod a második telefont is. Négy nulla a kód, ha kérdezi. Androidnál nyomj "hosszút" a plt m50-en a párosított eszközöknél, és a beállításoknál legyen mindenhol pipa. Én ezeket megnéztem, ki-be kapcsolgattam, és most egyszer csak működik. :D
Csatlakoztattam egyszerre a két telefont, majd egymás után indítottam mindkettőről hívást. Működött most szépen, ahogy kell.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#205) havri1 válasza Ramius (#204) üzenetére


havri1
félisten

:C
Nekem nem megy sajnos, 10 mpig csak próbálkozik, majd visszaáll az alap helyzetbe.
Droid írja, hogy párosítva, de nincs csatlakoztatva a telefon hangjához. Ha a nokiát kikapcsolom, egyből kapcsolódik a droidhoz..

havri

(#206) Ramius válasza havri1 (#205) üzenetére


Ramius
őstag

A párosított eszközöknél megnézted a beállításait?

A droid nekem is nagyon lassan csatlakozik, bőven 10 mp fölött, de megbirkózik vele :D

[ Szerkesztve ]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#207) havri1 válasza Ramius (#206) üzenetére


havri1
félisten

Nem tud kapcsolódni hozzá. Kapcsolódást ír kb 10 mpig, és visszalép.
Ilyenkor a nokiával már kapcsolódva van. De ha a nokiát kikapcsolom, a droid egyből kapcsolódik..olyan, mintha a dual rész 1:1ben nem menne.
Gondoltam hogy valahogy resetelem a fülest, de nem találtam semmi ilyet..
A droid beállításainál 3 lehetőség van :
- Csatlakozáskor csatlakozás a Bluetooth eszközhöz
- Telefon
- Média

Első csúszkát ha bekapcsolom, akkor csatlakozni próbál, sikertelenül
A másik 2 aktív.

[ Szerkesztve ]

havri

(#208) Ramius válasza havri1 (#207) üzenetére


Ramius
őstag

Próbáld meg, hogy törlöd a párosítást, aztán újra.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#209) havri1 válasza Ramius (#208) üzenetére


havri1
félisten

Ah, ezeken már rég túl vagyok, teljesen lemondtam róla már.

havri

(#210) Ramius válasza havri1 (#209) üzenetére


Ramius
őstag

Sajnos mást nem tudok segíteni, én is csak próbálgattam, és bejött.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#211) havri1 válasza Ramius (#210) üzenetére


havri1
félisten

Köszi

havri

(#212) havri1


havri1
félisten

Activate Multipoint (for 2nd phone):
While pressing Call button, turn
on the headset and continue
pressing Call button until LED
flashes blue twice. Repeat to turn
off multipoint.
Pair New or Second Phone:
Turn on headset. Press Call
button until the LED flashes red/
blue.

Ki lehet kapcsolni a multipointot..meg be..
:W

havri

(#213) GixerZsolti


GixerZsolti
csendes tag

Hali! Adott egy Samsung WEP-460 bluetooth headset. Samsung Galaxy S2-höz vettem, minden tökéletesen működött, most van egy Galaxy Note-m, és nem akarnak kapcsolódni egymáshoz... Mi lehet a hiba? :R

Üdv: Zsolti

(#214) havri1 válasza GixerZsolti (#213) üzenetére


havri1
félisten

Hello!

Headseten torolted a parositast?

havri

(#215) GixerZsolti válasza havri1 (#214) üzenetére


GixerZsolti
csendes tag

Nem! Hogyan kell?

Üdv: Zsolti

(#216) havri1 válasza GixerZsolti (#215) üzenetére


havri1
félisten

Mindegyiken más, de általában a bekacs gombot kell nyomva tartani bekapcsoláskor, 5-10 mpig.
Meg kell nézni a doksiját.
Multipointos? MErt ha az, akkor csak második eszközt kell aktiválni, ez is doksiban benne kell legyen.

havri

(#217) GixerZsolti válasza havri1 (#216) üzenetére


GixerZsolti
csendes tag

Nem multipontos! Megnézem a doksiját! Köszi

Üdv: Zsolti

(#218) havri1 válasza GixerZsolti (#217) üzenetére


havri1
félisten

Ha nem az, akkor 1 készülékkel képes csak kapcsolódni.
Így ha másik eszközzel akarod párosítani, törölni kell az előzőt.
99% hogy ez a baj sztem.

havri

(#219) Ramius válasza havri1 (#218) üzenetére


Ramius
őstag

Szerintem mindegy, hogy hány telefonhoz van párosítva, bekapcsoláskor ahhoz kellene csatlakoznia, amelyiken aktív a bluetooth.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#220) havri1 válasza Ramius (#219) üzenetére


havri1
félisten

Az M50 előtt nokiát használtam, és az így működött. Ameddig össze volt párosítva 1 készülékkel, csak restet után ment a másikkal.
Szerintem ez HW függő lehet.
Remélem visszaír a srác, kíváncsi vagyok mi lett a gond.

havri

(#221) GixerZsolti válasza havri1 (#220) üzenetére


GixerZsolti
csendes tag

A gond az volt, végülis külföldi fórum segítségével rájöttem, bár pontosan nem írták, csak az én agyam adta ki, hátha így jó lesz... A bekapcsoló gombját tovább kell nyomni a bekapcsolásnál 2-3 másodperccel, és akkor vált át pairing mode-ba. Csak ebben a módban tud kapcsolatot teremteni más készülékkel, ha volt már csatlakoztatva... Azonban az első üzembehelyezésnél automatikusan ebbe a módba kapcsol be. Ha nem nyomod a bekapcsoló gombot tovább, akkor az ég világon nem fog semmi történni, csak várakozik a legutóbb csatlakoztatott eszközre! Hát így röviden ez volt a hiba. :)) :C

[ Szerkesztve ]

Üdv: Zsolti

(#222) havri1 válasza GixerZsolti (#221) üzenetére


havri1
félisten

:C

havri

(#223) Attila0313


Attila0313
csendes tag

Sziasztok!Tanásot kérnék,h milyen headset-et vegyek a Sony Ericsson Live with Walkman mobilomhoz?Valami ütős kellene.A bluetooth-os szólhat olyan jól mint a sima vezetékes?Előre is köszi a segítséget!

(#224) Attila0313


Attila0313
csendes tag

Stereo headsetre gondoltam zenehallgatásra.

(#225) GixerZsolti válasza Attila0313 (#224) üzenetére


GixerZsolti
csendes tag

Nos, ha valami ütőset akarsz, akkor 30k alatt eszedbe ne jusson. Példa okáért egy Sennheiser MM 400 fog olyat szólni mint az azonos kategóriájú madzagos társai...

Üdv: Zsolti

(#226) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
A kérdésem a következő lenne:
Van egy SE W910i-m és feleségemnek egy Samsung S5230-asa.
Arra gondoltam, hogy veszek egy bluetooth headsete-et. Olyan kellene, ami mind2 telóval kompatibilis. Mit ajánlotok elfogadható áron?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#227) GixerZsolti válasza Blabcsi (#226) üzenetére


GixerZsolti
csendes tag

Hali! A bluetooth-os headsetek minden bluetooth képes telóval kommunikàlnak. A dràgàbbak egy időben többel is. Leginkàbb a nokia füleseket dícsérik, hogy jól bírjàk... De bàrmelyik mobilboltba tàjékoztatnak. Nekem samsung wep 460-am van, és hasznàlom galaxy note-tal, nokia 5300-val és iphone 4-el. Tökéletesen műxik! Remélem segítettem.

Üdv: Zsolti

(#228) Blabcsi válasza GixerZsolti (#227) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Igen, köszi.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#229) szogicsa


szogicsa
csendes tag

Sziasztok! Üdv mindenkinek!
Pici gondom akadt. Van egy Nokia BH 217-s fülesem . A minap eltörött a fülpántja és sehogyan sem tudom pótolni .Természetesen a Nokiánál nem kapható ez az egyébként filléres ,de nélkülözhetetlen alkatrész. Nekem a kettő gyári közül a kisebbik kellene ,így ha valaki a nagyobbikat használja , szívesen elcserélném vele.
Egyébként nagy csalódás a készülék. A régi nem multipointos alap Motorolámat kéthetente kellett tölteni . Míg ez a második nap délutánján már közli velem hogyaz akku lemerült. Miközben alig vagy esetleg nem is beszélgettem vele. Vannak azért jó tulajdonságai is . PL. nagyon kicsi a súlya. Alig észrevehető a viselése.
Tehát keresem a cserepartnert a fülpánttal kapcsolatban .
Ha lehet PÜ.-t kérnék ! :R

(#230) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Azt be lehetne valahogy állítani, hogy a BT fülesen, ha hívnak, ne a "sima csörgés" legyen hallható, hanem a telefonon megszólaló mp3?
A2DP vagy mit támogatja a füles, zenét lehet hallgatni, sőt, az értesítési hangok egyből átjönnek mp3-ban, de a csengőhang, nem.
Telefonok : Samsung Nexus S, Nokia 3120c
Füles : Plantronics M50

Köszönöm!

havri

(#231) Ramius válasza havri1 (#230) üzenetére


Ramius
őstag

Ha jól emlékszem a Nokia E65 nálam átviszi a csengőhangot, a Galaxy droid meg nem. Nem tudom miért/hogyan. :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#232) havri1 válasza Ramius (#231) üzenetére


havri1
félisten

Érdekes a dolog, mert egy sima mezei nokia headset a nokia 3120 c-n csengőhangként csörög, ez meg még azon sem.
Nem értem, de kicsit zavaró, hogy sima alap csengés van csak fülben:(

havri

(#233) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Sziasztok!

Szükségem lenne valamilyen bluetooth sztereó headsetre. Kipróbáltam párat, és arra a következtetésre jutottam, hogy ha valamilyen csíptethető/akasztós + rövid vezetékes megoldást választok, akkor adtam a ....nak egy pofont, mert nem szabadulok meg a fő problémámtól, állandóan beleakadok abba a kis vezetékbe is. Kihúzom a fülemből a kabát gallérjával stb. Így SE cuccok, vagy a borsos árú MM200 nem jön szóba.

Szóval jobban érdekelne valamilyen hátsó pántos megoldás. A Nokia BH-501-et hallgattam, a basszus kissé eltúlzott, a középhangok valahonnan az erdő mélyéről akartak jönni, egyszóval nem tetszeett + a kevés a gomb, a számok léptetését nem szívesen áldoznám fel. Hasonlókat írtak a BH-505-ről hangzást tekintve, amely amúgy kifejezetten tetszik külsőleg.

A tesztek nagyobb része dícséri a Plantronics 903/903+ -t. Megadnám érte az árát, egy picit azonban félek a konfortjától. Voltak kantáros fej(fül?)hallgatóim, a Panasonic sebesre dörzsölte a fülemet, a Sony sokkal elviselhetőbb volt, de 1-2 óra után az is fárasztott.

Szóval a kérdésem az lenne: a 903 jó valáasztás-e, ha nem csak a döngésre vagyok kívácsni egy zenében, és mennyire kényelmes hordani (pl. vonaton 2 órán keresztül).

Köszi.

(#234) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Samsung Wave-hez keresek bluetooth headsetet. Tudtok valami jót?
Apunak szeretnék venni majd a születésnapjára és olyat szeretnék, ami tuti működik a Wave-el :) 6-8e Ft lenne a max. keret
:R :R

(#235) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Sziasztok!

Bluetooth sztereo headset-et keresek.tudtok ajánlani vmi jót, ami tudja a multipontot?
köszi

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#236) maggi1886076 válasza maggi1886076 (#235) üzenetére


maggi1886076
addikt

[link]
erről mi a vélemény?

és ezek tudják a multipoint-ot?
[link]

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#237) TommyX_ válasza maggi1886076 (#236) üzenetére


TommyX_
őstag

Szerintem nem rossz, meg jól is néz ki. :D

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#238) maggi1886076 válasza TommyX_ (#237) üzenetére


maggi1886076
addikt

multipointot tudják?mert vhol azt írjak, hogy igen valahol azt, hogy nem.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#239) TommyX_ válasza maggi1886076 (#238) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha beirod a googleba, hogy jabra bt3030 pdf, kiadja találatnak, a kézikönyvet, és abban le van írva, hogy tudja.
De nézd meg te is, hogy jól láttam-e.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#240) Nyunyumaci


Nyunyumaci
csendes tag

Sziasztok!

Van nekem egy Nokia BH-214 Bluetooth headsetem csak van vele egy kis gondom!
Hívás fogás nem müködik,de a gomb az igen,mert ha rányomok akkor hangparancsot kér vagy utolsó hívást hívja,de ennek okait nem ismerem!
Zenelejátszó gombok jól müködnek és hangerőszabályzó is!
Van-e valakinek egy kapcsolási rajza?
Kellene!
Van még egy dolog, néha rájön,hogy kell neki a kód, pedig telefonba be van állítva,hogy automatikusan kapcsolódjon
Akitől vettem annak nem volt ilyen kód problámája (sonyericson telefon)

[link]

Made for Saújhely by Győr in 15 year..... HUAWEI MATE 20 Lite - TOSHIBA A500-1EE By.:Nyunyumaci

(#241) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Bluetooth headset keresnék telefonálásra az alsó középkategóriából, fontos volna a kényelem és a hosszú üzemidő, elsősorban C2-01-es és C5ös Nokiával szeretnénk használni.

Mielőbbi válaszaitokat előre is köszönöm.

(#242) f4lcon


f4lcon
őstag

Nokia BH-310 nem tudjátok mikor kerül a boltok polcaira?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#243) Hege1234


Hege1234
addikt

sziasztok!

vettem egy defy+-t és szeretnék hozzá egy
bluetooth-os stereo headset-et agybadugósat
a gondom annyi lenne hogy a 10 órát lazán átvészelje (utazás+meló miatt)
max 13-15000ft ot szánok rá
van olyan ami beletartozik ebbe a kategóriába ?

(#244) kicsikosee


kicsikosee
csendes tag

Sziasztok!
Olvasgattam már itt az előttem szólókat, de nem jutottam sajnos eredményre.
Az a helyzet, hogy én is beruháztam egy Nokia BH-217-es multipointos fülesre.
A leírás alapján megpróbáltam egyszerre csatlakoztatni a két telómhoz de nem sikerült.
Ehhez kérném a segítségeteket.
A két telefon Nokia 3120, és Samsung Galaxy 3.
Külön külön szépen működik mindkettővel, de egyszerre nem tudom őket.
Van aki nagy guru ebben, és tud segíteni?
Előre is köszönöm! :)

Ha Nokia aktív, akkor Samsung csak annyit csinál hogy Kapcsolódás... aztán párosítva, de nem Csatlakoztatva.
Ha Samsung aktív, akkor meg a Nokia keres keres, és azt írja hogy Kapcsolódás sikertelen... Ellenőrizze a bla bla bla.... :D

-

(#245) havri1 válasza kicsikosee (#244) üzenetére


havri1
félisten

Ezt akkor csinálják általában a multis headsetek, ha ki van kapcsolva a multipoint.
Keress rá a user manualban, lehet véletlen kikapcsoltad, mint én :)

havri

(#246) Gyugyus


Gyugyus
csendes tag

Sziasztok!
Tud valaki Nokia BH-503 headsethez valamilyen drivert, ami elfut win7 alatt?
Köszi előre is.

(#247) Atek123


Atek123
csendes tag

Hello
Van egy nokia 5130am és egy nokia bh-217 bluetooth headsetet akarok hozzá csatlakoztatni de nem engedi mi lehet a probléma?

(#248) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Nokia BH-804-ről mi a vélemény? kerstem róla teszteket neten, de minden oldalon ugyan az a szöveg van, még teszt előtti (húdejólesz) írás.

Alapvetően jó ez a fajta füles minőségre?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#249) sgery


sgery
őstag

Elhagytam a múlt héten a nokia 109-es BT headsetemet (1év alatt már rommá ment amúgyis), hát vettem egy ugyan ilyet, mert amúgy jó volt.
Viszont az új fél nap alatt már pittyeg hogy lemerült (max 20perc beszélgetéssel). Ez mitől lehet? Vigyem vissza? A régi több napot is bírt :/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#250) havri1 válasza sgery (#249) üzenetére


havri1
félisten

Lítiumos az akksi vagy nikkeles?
(Li-Po vagy Ni-mh?)

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.