Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bylow


bylow
aktív tag

Na úgy látom, nincs értelme erőködni ezügyben!
:U
:(

ByLow #

(#52) Viktor0610 válasza bylow (#51) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Működni működik más márkákkal is, azonban apró, kompatibilitási problémák lehetnek -pl. hanghívás nem megy.

Samsung Galaxy A54

(#53) erdoke


erdoke
titán

Beruháztam a Plantronics Discovery 640 mellé egy 655-re is (640 az asszonyé lesz). Méltó utódnak tűnik. Az apró hibák többségét kijavították (könnyen leeső fülgumi és zseblapoc), a dizájn még igényesebb lett, a hangja legalább olyan jó (én nem hallom a DSP egyértelmű előnyét, viszont már a 640-nél is mindig azt hitték, a telefonba beszélek), az előnyöket tovább domborították. A fülkampóra abszolút nincs szükségem, szinte nem is lehet kirázni a fülemből. Talán közelebb van a súlypontja a fülemhez, mint a 640-nek.
Az biztos, hogy ennél nehezebb (9 g) headsetet huzamosabb viselésre nem vennék, és a fülkampót is nehezen viselem.
[kép]

A legjobb aláírás a héten

(#54) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Hi all,
Ma vettem használtan egy jó kis BT headsetet (az én céljaimra talán megfelel): Sony Ericsson HBH-060. Szolid, no csicsa, szürkében elegáns...

Viszont az akkujukat nem ismerem. A gyári speckókkal nem foglalkozom, mivel mindig túloznak. Szerintetek mennyi lehet a valós beszélgetési ideje egy ilyennek? Illetve mennyi idő alatt merülhet le, ha nem használom? Lehet, hogy kb 2 hetente használnám csak, mivel minden nap vezetek, de vezetés közben azért nem hivogatnak egyfolytában...

Egyáltalán mennyi ideig kell tölteni? Nincs rajta kijelző, csak 1 led, ami zölden vagy pirosan tud villogni. :F

(#55) Viktor0610 válasza Coyote2000 (#54) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván addig kell töltsd, amíg pirosan világít (általában ezzel a színnel jelölik a töltést a headsetek).

Samsung Galaxy A54

(#56) Coyote2000 válasza Viktor0610 (#55) üzenetére


Coyote2000
őstag

Koszi a tippet! Latod ezt pl nem tudtam volna kezikonyv nelkul... :(

(#57) bylow


bylow
aktív tag

Logitech® Mobile Freedom™ Headset
Ilyen tulajdonosok válaszát várnám, jól működik-e, meg vannak-e elégedve vele? stb.

ByLow #

(#58) bylow


bylow
aktív tag

Vettem 1 Logitech® Mobile Freedom™ Headset -et.
Egyenlőre meg vagyok vele elégedve, bár 1nagyon pici kivetni valóm van rajta, mégpedig hogy nem ovális az akasztója, hanem inkább kerek. De legalább jó tart.barátnőm édesanjának van 1 nokia tipus, és ő 1 picit lazának tartja, fél hogy 1x el fogja hagyni mert olyan könnyű, hogy szinte észre sem veszi a fülén.
Szépen ,jó hangosan szól, tehát 5-ös listán adok neki 4.65 pontot :)) :DD

ByLow #

(#59) fd3


fd3
tag

hellosztok.

nekem olyan bt füles kellene, amivel lehet hívást fogadni, elutasítani, hangerőt állítani rajta, és legyen 1.2-es, és legyen kompatibilis egy samsung e370-essel, és ne legyen túl drága.
kb ennyi.
tudnátok segíteni?

(#60) fd3


fd3
tag

kicsit utánanéztem, gondolom ilyen Logitech Bluetooth Mobile Express címűt ajánlanátok ugye? én ezt ajánlanám magamnak.
tapasztalataitok milyenek? 6ezerért megéri??

(#61) bylow válasza fd3 (#60) üzenetére


bylow
aktív tag

És ezt mennyiért találtad? csak puszta kíváncsiság.
Jól néz ki ez is!

JA! Bocs, most látom hogy egybe ítad 6ezerért
Szerintem megéri, én is 6 k-ért vettem a fent emlitett BT.-om.


[2 az egyben.
Viktor0610]

ByLow #

(#63) Ricardo válasza fd3 (#59) üzenetére


Ricardo
félisten

Én motorola H350-et használok. Könnyen kezelhető, sokáig bírja...
Ezt ajánlanám.

(#64) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Üdv!

nekem csak annyi volna a kérdésem, hogy ki tudna valami eszméletlen olcsó bluetooth headsetet eladóban?
kéne egy nékem egy se k700i-hez...

(#65) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Eeeembereeeeeeeeeeeeeeeeek!

sehol senki?

(#66) -NOKIA- válasza Ezekiel Ston (#65) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nincs szerencséd Ezekiel Ston,mert most adtam el egy S.E bl.headsetet 2000ért...
amúgy nézd meg itt az aprókba,én mintha láttam valna 5000körül neked valót ;)

(#67) Ezekiel Ston válasza -NOKIA- (#66) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

köszi...de nekem pl nincs 5k-m...
ócsó kéne meg használható...

(#68) -NOKIA- válasza Ezekiel Ston (#67) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

akkor nézelődj tovább (pl.expresszen,apróneten..)ott is láttam már 2-3ezerért régebben... ;)

(#69) tusi74


tusi74
őstag

Szerintetek mivel járok jobban? Ha a Samsung telefonomhoz Samsung bluetooth headsetet veszek, vagy a kiváló hangminőség miatt Plantronicsot?

(#70) tusi74


tusi74
őstag

A végén egy Plantronics Discovery 610-es lett.
[kép]

9 g-os, nagyon jó hangminőségű, nagyon kényelmes. 8000 Ft volt szállítással együtt az angol e-bay-ről. Szerintem nagyon megérte az árát.

(#71) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Pár napja vettem egy Logitech® Mobile Express Headset-et és sem az én Sony Ericsson T630-om, sem apám K750-e nem látja, mi lehet a gond? :F

Xbox GT: nozsolt

(#72) nofi válasza nofi (#71) üzenetére


nofi
őstag

UP! :F

Xbox GT: nozsolt

(#73) Oly válasza nofi (#71) üzenetére


Oly
senior tag

Mindent a leírás szerint csináltál?
Volt már valamivel párosítva?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#74) nofi válasza Oly (#73) üzenetére


nofi
őstag

Mai nap kipróbáltam még egy Nokia-val is. A Nokia meg a T630 még sose volt párosítva headsettel, csak más bluetoothos készülékkel. A k750 (amihez ténylegesen kellene) az volt már párosítva másik bluetooth-val.
Igazából annyit csináltam, hogy feltöltötem a headsetet, bekapcsoltam, majd megpróbáltam párosítani a telefonokhoz, valamit kihagytam? :F

Xbox GT: nozsolt

(#75) róland válasza nofi (#74) üzenetére


róland
veterán

Kód (minden headsetnél): 0000

Én sajnos valószínű, cserélem a Nokia HS-36W-met, mert a SE telefonom nem küldi ki rá a zenelejátszó hangját, csak mint egyszerű headset használható most. (De jó volt a 6280-mal annak idején biciklizés közben zenét hallgatni.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#76) róland válasza Viktor0610 (#55) üzenetére


róland
veterán

Nokia pont nem. Legalább is a HS-36W nem. Ott folyamatosan kéken világít töltés közben. Használat közben kéken villog. Mikor lemerülőben van, akkor vált csak pirosra.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#77) nofi válasza róland (#75) üzenetére


nofi
őstag

úgy emlékszem az előző sony ericsson headset akkor kérte a kódot mikor már megtalálta a headsetet és fixálod a párosítást

Xbox GT: nozsolt

(#78) Oly válasza nofi (#74) üzenetére


Oly
senior tag

:W A Headset volt-e párosítva?
új/használt?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#79) nofi válasza Oly (#78) üzenetére


nofi
őstag

jabocs :B
nem volt még párosítva semmivel, csont új

Xbox GT: nozsolt

(#80) Oly válasza nofi (#79) üzenetére


Oly
senior tag

2 lehetőség van szerintem:

1. Valamit bénázol (A leírást tanulmányozd át!)
2. Szar a cucc (Vidd vissza!)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#81) atosz válasza tusi74 (#70) üzenetére


atosz
őstag

Az tényleg occsó volt! :)

(#82) róland válasza nofi (#79) üzenetére


róland
veterán

Nézd át a leírását. Ugyanis nem elég bekapcsolni a headsetet, hanem a párosítás előtt keresésre kell állítani. Ezután a telefonoddal rá kell keresni az aktív BT eszközökre, majd párosítani a megtalált headsettel.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#83) Krajczi


Krajczi
tag

Samsung Z400-ashoz szeretnék venni egy jó BT headsetet. Szerintetek melyik a jobb: ami nehezebb (17 g), hosszabb, de ezáltal jobban a száj felé ér, és van fülreakasztója (pl.
Logitech, Plantronics [mind2-t dícséritek]), vagy a kisebb (9-11 g), rövidebb és akasztónélküli (Samsung)? Nem tudom kipróbálni, hogy az akasztó nélküli benne maradna-e a fülemben. Gyárilag stereo, zsinóros HS járt a telóhoz, de mivel kipróbáltam egy BT-set, csak szeretnék egy ilyet, a kocsiban csak kényelmesebb.

(#84) Doris Lune válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


Doris Lune
tag

Szia!
Tudnál nekem segíteni abban, hogy beépített bluetooth-os laptopomat külső USB-s dongle nélkül hogy tudnám csatlakoztatni egy bluetooth-os haedsethez, hogy működjön, s tudjak vele skypolni?

viktor0610@freemail.hu

(#85) Doris Lune


Doris Lune
tag

Hi!
Ha van itt valaki, kérném szépen, hogy válaszoljon kérdésemre, mellyel megfeküdtem már 3. hete. Belső beépített bluetooth-os laptopom van. A belső bluetooth-hoz szeretnék párosítani haedsetet, de szintén bluetooth-osat, nem pedig zsinórosat, mert az menne segítség nélkül is. Milyet érdemes venni, s hogy tudnám úgy feltelepíteni, s párosítani,
hogy meg is szólaljon az az átkozott skype? :F :W

(#86) Doris Lune


Doris Lune
tag

help :(((

(#87) Cleo válasza Doris Lune (#86) üzenetére


Cleo
tag

Nézd meg először, hogy milyen chipsetje van a beépített bluetoothodnak és milyen gyári software van hozzá. Utána lehet dönteni, hogy melyik headset kellene hozzá.
Headsetnél kialakításilag is vannak sok féle. Pár szempont: sztereo vagy sima headset, fix füll/fej hallgató vagy csak headset/microfon/3.5mm jack (utána azt a fülhallgatót használod hozzá, amelyiket akarod), stb.

(#88) Doris Lune válasza Cleo (#87) üzenetére


Doris Lune
tag

Bocsi, hogy ilyen láma vagyok, de pontosan le tudnád írni, hogy hol nézzem meg, annyit tudok, hogy eszközkezelő, bluetooth rádiók, ott nekem van olyan, hogy:

Microsoft Bluetooth enumerátor
Usb bluetooth device

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

itt ezek vannak, de ebből én nem tudom megállapítani, amit leírtál, mert nem nagyon értek hozzá.
:R

(#89) Doris Lune


Doris Lune
tag

A bluetooth enumerátorról egy kép lemaradt:
[link]
:)

(#90) Cleo válasza Doris Lune (#89) üzenetére


Cleo
tag

A Vezérlő pult - Bluetooth eszközök vagy az Eszközkezelők - Bluetooth- USB Bluetooth Eszköz tulajdonságai között kellett volna látnod. Mivel nem láttál ilyesmit (Broadcom, CSR , SonyBlue stb..), annak egy magyarázata lehetséges:
-Nem a gyártó által mellékelt drivert használod, vagy MS Bluetooth stack (XP SP2 telepítésekor) automatikusan felülirta a régi drivert. A VID vagy PID számból talán még megtalálható mi a chipset neve és verzsiója, de ebben nem vagyok annyira biztos, hogy egyszerű lenne

Használd a notebook-gyártó által mellékelt drivert és kezelő progit. Ha nem tudsz, akkor egy diagnotizáló progival (AIDA?) talán lehet kitalálni, hogy milyen chipsetes a beépített bluetoothod. Esetleg megkeresheted a legfrisebb MS Bluetooth XP driver kezelőt is, bár tudomásom szerint az SP2 óta sokat nem változik.

[Szerkesztve]

(#91) Doris Lune válasza Cleo (#90) üzenetére


Doris Lune
tag

Az Aidával megnéztem, itt vannak a fotók, nekem sajna ezek nem mondanak semmit, a VID és PID számokat sem tudom, mik lehetnek, mindenesetre ideteszem, hátha előbbre visz.
[link]
[link]

:F

(#92) Cleo válasza Doris Lune (#91) üzenetére


Cleo
tag

Na jó, láttam valamit a képen (AIDA), amiből indulhatsz. De erősítsd meg a következteséseimet, rendben? Akkor gyorsabban haladnánk félreértés és idő pazarlás nélkül.

1- Ezek szerint , nincs külön driver lemezed a gyártótól ? Mert azzal (talán) a legegyszerűbb kitalálni a dolgokat.

2- Véletlenül a te géped nem egy (nem a legújabb model) SONY VAIO? (mert a Bluetooth virtuális eszközök között van valami, amit ITV fejlesztette a SONYnek, de saját magának is)

3- Tudod meg mondani, hogy a géped pontosan milyen típus? Ha Sony Vaio, akkor ugye ott van-volt egy BlueSpace bluetooth manager? Ha igy van és a BlueSpaceban nem találod egy un. Headset Profile, akkor körülbelül tudom, hogy milyen a chipset és a stack a gépeden eredetileg : CSR, Toshiba stack., BlueSpace

Ez még csak a kezdet, ha így van. Mindenképpen akarod a beépített bluetoothot használni a headsettel? Kicsit sok munka lesz, le kell vakarni a MS stackot, de nem maradhat se a régi Sony BlueSpace és stack, mert azok sem támogatja a headsetet. Utána BlueSolei vagy Wildcom kellene ide, méghozzá a kártyádhoz kell igazítani, mert azok vagy nem mennek fel , vagy csak időkorlátozva lesz, ha csak simán akarod felrakni






[Szerkesztve]

(#93) Doris Lune válasza Cleo (#92) üzenetére


Doris Lune
tag

Valóban jól látod, Sony Vaio VGN-T1xp a notebook típusa.
Nem a legújabb már, kb. 2004-ben adták ki.
Megvan a Recovery Cd, amiről magyar WinXp sp2 telepítése után fel lettek rakva a Sony driverei a gépre. (mindezeket személy szerint nő létemre én követtem el, a Ph segítőkész fórumozóinak segítségével.)
Ehhez a típushoz azonban külön Bluetooth típusú BlueSpace Manager progit nem találtam a Cd-n.
Nekünk a párommal 2 Sony Vaio-nk van, a másik PCG-Z1Xep névre hallgat. Felváltva használjuk. Ez utóbbi Notebookhoz kapott Cd-n viszont van ilyen BlueSpaceNe nevezetű managerprogi, ami ezen a gépen rendesen működik is, de a kisebbiken, a T1-en sajna nem tudom aktiválni ezt a progit, folyton azt írja ki, hogy „Turn on Bluetooth power”, de sehol sem engedi aktiválni a progin belül. Pedig a bluetooth működik, be van kapcsolva, és fájlokat is lehet vele küldeni, meg fogadni, csak a programot nem fogadja el a gép valami miatt. Tehát nem tudok vele tovább lépni.
A PCG-z1-en lévő BlueSpaceNe managerprogi viszont aktív, ott ki lett próbálva ez a HBH-600-as SE Haedset, de miután felismeri a progi a haedsetet, ki is írja a nevét, a Service Dyscovery-re nyomva azt írja ki, hogy Unknown device, és nincs tovább.
[link]
[link]

Igen, mindenképpen szeretném a beépített bluetooth-t használni, mert ez egy mobil kicsi gép, ami direkt arra van, hogy zsinórok nélkül lehessen használni, bemutatókra, sokat segít a munkámban, és nagyon égő tud lenni, mikor az ember dugdossa a donglékat, meg zsinórkákat, ha hívják Skypon pl. egy prezentáció kellős közepén.
Nem gondoltam eredetileg, hogy ez ilyen macerás ügy lesz, mert az ember azt gondolná, hogy azért találták ki a belső bluetooth-t, hogy használni is tudja, de most már mindegy, ha macerás, ha nem, meg kell oldani, s ha ebben tudnál segíteni, nagyon örülnék neki.
Ha leírnád a menetét az ügynek, valószínű, meg tudnám csinálni, mint ahogy végigmentem a másik gép segítségével a merevlemez particionálásától az utolsó driver feltevéséig egy másik topikban is, és sikerrel jártam. De ugye nem kell mégegy Xp ujratelepítés, vagy igen? :Y

Előre is köszi, hogy szánsz rám időt.

(#94) Cleo válasza Doris Lune (#93) üzenetére


Cleo
tag

Igen, így már egészen világos. Pár mondat, utána holnap összeállitok neked pár dolgot.

''..Megvan a Recovery Cd, amiről magyar WinXp sp2 telepítése után fel lettek rakva a Sony driverei a gépre. (mindezeket személy szerint nő létemre én követtem el, a Ph segítőkész fórumozóinak segítségével...''

- Fiú vagy lány, semmi jelentőség nincs ezen a téren, az igaz, hogy nem is tudtam :)) nem szoktam bekapcsolni a kép megjelenítést a fórumoknál

''...a T1-en sajna nem tudom aktiválni ezt a progit, folyton azt írja ki, hogy „Turn on Bluetooth power”, de sehol sem engedi aktiválni a progin belül. Pedig a bluetooth működik, be van kapcsolva, és fájlokat is lehet vele küldeni, meg fogadni, csak a programot nem fogadja el a gép valami miatt. Tehát nem tudok vele tovább lépni... A PCG-z1-en lévő BlueSpaceNe managerprogi viszont aktív, ott ki lett próbálva ez a HBH-600-as SE Haedset, de miután felismeri a progi a haedsetet, ki is írja a nevét, a Service Dyscovery-re nyomva azt írja ki, hogy Unknown device, és nincs tovább...''

- Érthető, hogy a nem megy a T1-en a Z1 BlueSpace, ugyanis a full licence BlueSpace-nél (BlueSole, Wildcom stb.) már régóta a Bluetooth kártya/komponens egyedi IDjéhez kötik a használati jogot. A Z1-en viszont azért nem találta a BlueSpace a Headsetet, mert valószínű, hogy még a Z1nél se mellékelte a Sony olyan Bluespacet (és stacket), amelyik támogatja a headset profilt. A helyzet csak 2006-os amcsi modellek megjelenésekor változott.

''... Igen, mindenképpen szeretném a beépített bluetooth-t használni''

- Érthető :). Én is kedvelem a kicsi notebookokat (Picturebook C1)

''....Nem gondoltam eredetileg, hogy ez ilyen macerás ügy lesz, mert az ember azt gondolná, hogy azért találták ki a belső bluetooth-t, hogy használni is tudja, de most már mindegy, ha macerás, ha nem...''.

- Hát, az infomatikát Pepsi colás marketingesek és presentációs emberek irányítják. Még csodálkozol. Na jó, ez vicc volt :).

''....De ugye nem kell mégegy Xp ujratelepítés, vagy igen? ''

- Soha ne mondd, hogy soha. De nem vagyok hive az ujratelepítéseknek. Rescovery CD van a T1nek is? Apropó, végül is melyik gépen akarod a headsetet használni , T1? Csak headset vagy sztereoheadset?

Üdv.



[Szerkesztve]

(#95) Doris Lune válasza Cleo (#94) üzenetére


Doris Lune
tag

A T1-en szeretném elsősorban, és elég egy füles, csak Skype-ra kellene.
De ha nem bonyolult, és nem sokkal több a macera, szívesen meghallgatnám a többi verziót is, ha leírod, hogy hogyan kell feltenni ugyanezt a Z1-re is, nem fogom visszautasítani, mert előfordulhat, hogy oda is kelleni fog. :U
A stereo hangzás az két fülessel való hallgatódzást jelent ebben az esetben, ugye?
Ez megint más beállítást, és drivereket igényel? Érdemes úgy zenét hallgatni szerinted?
Minőségi, vagy nagyon mezei a hangzás ennek használatakor?
A Sony Vaio, főleg a kicsi, olyan belső vezérléssel van megáldva, hogy két nagyobb hangfalra kitéve majdnem leviszi a hajamat, és borsódzik a hátam tőle.
Bluetooth-os fejhallgatóval is ilyen élményt nyújt? Mert akkor szeretném! :DD
Várom a leírást :R

(#96) Doris Lune válasza Cleo (#94) üzenetére


Doris Lune
tag

Sony Picturebook C1-ed van?
Gyönyörű képe lehet! :C
Ennek a T1-nek se piskóta! :)

(#97) Doris Lune válasza Cleo (#94) üzenetére


Doris Lune
tag

Van Recovery Cd-je, rajta van az összes driver, Preinstalled drivers, alias Original drivers package, valamint van egy Utilities is hozzá. De progik nincsenek. Amit fel tudtam tenni rá a Z1-ből, azok vannak csak rajta, pl. DVD lejátszó, Switch Wirelles Devices, és van az Utilitiesben Notebook Setup, és Power Panel. Ennyi.

(#98) tbs válasza Doris Lune (#97) üzenetére


tbs
addikt

No, látom megtaláltad... Látom a gyári drivert kéne fölrakni. Utána menni fog, rendben lesz a cucc. Hajrá! (Ügyes vagy!) :DDD

(#99) Doris Lune válasza tbs (#98) üzenetére


Doris Lune
tag

:B

(#100) Cleo válasza Doris Lune (#99) üzenetére


Cleo
tag

- Igen, nagyon szépek (C1VN és C1M Bluetooth).
- Igen, a sztereo bluetooth nagyon szépen tud szólni, de annak is vannak buktatói és nagyon függ a headsettől is.
Akkor körülbelül leírnám, hogy szerintem mid van és mit kellene csinálnod, rendben? Amit nem tudsz pontosan, kérdezz.
Először is:
1. Azért javasolom a gyári drivereket visszakeresni, mert azzal lehet meghatározni milyen chipset van a gépeden és verziójuk (MS Bluetooth miatt).
Ez most már nem szükséges, mert most már tudjuk , hogy T1-esed van és valszeg CSR és Bluetooth 1.1-et támogatja. (VDxx44-PD3003). . Ez viszont nem azt jelenti, hogy a gyári driverrel tudsz headsetet párosítani, mert egyszerűen a BlueSpace és a gyári stack nem támogatja a Headsetet. (csak 2.0+EDR Sonytől kezdve). Ezért a Z1-esen se tudsz semmit csinálni a gyárival, pedig ott már BlueSpace megy

2. T1-esnek van Recovery CD, így ha véletlenül rossz tanácsot adok, nem lesz gondod visszaállítani. Mindenképpen nem árt egy Restore Point létrehozni a gépeden , mielőtt kezdesz.

3. T1-esnek van Bluetooth és wireless kikapcsoló gombja? Nem volt időm utána nézni. Ha nincs, a hardware profilt kell létrehozni és abban kikapcsolni munkálkodás közben, de legjobb ha kikapcsoló gombja van.
Arra is kell figyelned, hogy ha a kapcsolóval nem lehet kikapcsolni külön-külön a wifi és bluetooth, akkor sajna, amíg csinálod, nem kapcsolhatod be a wifi, mert akkor bluetooth is ON és minden kezdődik elölről.

4. Full XP SP2 legyen a T1-esen.

A következőket kellene csinálnod:
1. Leállítani és levakarni a MS Bluetooth az XPSP2ből.
2. Átállítani a chipsetet megfelelő, eredeti, de nem is SONY paraméterekre a XP-ben. Ehhez editálni kell a megfelelő fájlokat, beleértve a VID és PID-eket, registry és berakni megfelelő helyekre.

Utána:
3. A célnak és chipsetnek megfelelő stackot és bluemanagert kiválasztani a BlueSpace helyett. Megkeresni, letölteni , telepíteni.és ne felejtsd , hogy minden ilyen progi kártyára van kötve a licenc és ez egy SONY hardware, ezért itt már dönteni kell , pontosan mit akarsz csinálni a headsettel jövőben
4. Pár dolgot beállítani, hogy XP jövőbeli frissítései ne automatikus írja felül a a munkádat
5. Párosítani kell és kész :)

Ennyi :). Ezért kérdeztem, hogy miért nem egy külső USB dongle-vel használod ( és nem azért mert nem vagy fíú). Ha még mindig akarod, akkor péntek este lehet kezdeni és mailben tudok segíteni nektek szakaszonként (instrukciók és pár mellékeklettel).
Garantálni viszont nem fogok tudni semmit előre :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.