- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Klaus Duran: RCS
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- eBay-es kütyük kis pénzért
- KISDUCK: Look! There's a Lion, oh my god!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gerner1
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
schawo
titán
Ez egy nagyon bonyolult ügy. Attól függetlenül, hogy közvetlenül nincs szükség engedélyre (illetve egész pontosan ilyen tevékenység nem engedélyezhető), még mindig egy csomó jogszabály vonatkozik a váltóra (például pénzmosás elleni jogszabályok). Ész és komoly jogszabályi ismeret nélkül senki ne vágjon bele ilyenbe, mert üzletszerű működés esetén csúnyán megütheti a bokáját.
Ha valaki komolyan ilyenen töri a fejét, akkor esetleg segíthetek neki egykét dologban (főleg, hogy mire kell odafigyelni), de csak olyan dobjon privátot, aki hót' komolyan gondolja, és invesztál is bele (az informatikiai háttér komoly pénzbe fog kerülni). Fölöslegesen nincs kedvem ilyennel bohóckodni.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Nyomtató topik
- PlayStation 5
- Arc Raiders
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Mozilla Firefox
- AliExpress tapasztalatok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Battlefield 6
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy Z Flip5 512GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- 15.gen! Intel Core ULTRA 7 265K (20mag!) +32GB DDR5 +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (Te nevedre)
- Xiaomi 14T Pro 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- ASUS C41N1904 gyári, új akkumulátor, 0-1 ciklussal
- Apple iPhone 12 Mini 64GB,Használt,Adatkabel,12 hónap garanciával
- iking.hu Apple iPhone XR 64GB használt White megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
- Új Acer Nitro V15 FHD IPS 144Hz Ryzen7 7735HS 16GB DDR5 512GB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
- Samsung Galaxy S24 FE 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új és újszerű 17-18 Gamer, irodai, üzleti készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

