Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43851) hackeeeee válasza norbert1998 (#43831) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Haha.. :D

Nekem van egy 8" 4G-s samsung Tablet-em eladó sorban.

Véleményem szubjektív...

(#43852) norbert1998 válasza MiklosSaS (#43847) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez úgy sok, ahogy van. Kész. Végem.... Kb 13 éves lehet. De legalább nem az intelbuzi fajta.

Közben elment a csávó, most már nagyon elegem van. Dlna-ban simán streamelem a fullhd-t! Lan-os gépen van 9 mega net a tízből, telefonon is előfordul, de a wifis gépen, azaz a nagy gépen van kb 2.

(#43853) norbert1998


norbert1998
veterán

Megállapítottam, hogy kurtara nálam van a hiba, olyan szinten, hogy dlna-ban megy akár 6 MB is másodpercenként, a wifis gépemen konkrétan semennyit. Totál halott, nincs semmiféle elérés, de még a helyi hálóba sem. És a poén, hogy csak winfos 8 és nyolc egy alatt. De hetesre már nem megyek vissza. Szóval nem tudom mi baja. Újratelepítés már rengeteg volt, wifi adapter csere is már négy, hibát nem ír az esemény napló, franc tudja.

Fogom az egészet aztán át húzom az UTP-t oda és kész... Csak az a baj, hogy szerelnem kell. A szerelő ezt rohadt sok pénzért csinálná meg, pedig kb őt perces munka plusz az utp kábel dugóba fogása... Egy héten belül szerintem meglesz. Holnap veszek kábelt meg beszélek a tanarommal utp csíptető kölcsön kérésével kapcsolatban,ég hogy oda egyáltalán milyen kábel kell, stp vagy utp. Crossover vagy straight.

(#43854) rapidsquirel


rapidsquirel
aktív tag

Nekem meg az egerem cseszekszik, néha kihagy a bal klikk..
Ezt néztem ki de ajánljatok valamit, hátha megtetszik[link]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43855) norbert1998


norbert1998
veterán

Fórum tökéletes, YouTube tökéletes, Play-ből 900-al töltök közben (később kezdtem, addig is így volt), PC-n tökéletesen böngetem a Play-t, de a speedtest és a microsoft az istennek sem akarnak bejönni

Futtattam Speedtestnet általi kihelyezett magyar tesztet, YT és Play közben 3.5/0.5-öt hozott.... inkább inkvicízionálok

[ Szerkesztve ]

(#43856) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#43854) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem az az Asus is nagyon jo, nekem ez van...jo kis eger.

Nah, ajanlottam egy korszar cuccot is!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43857) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#43856) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Szép, az m65 meg az m95 is, de iszonyat drágák, max 20-at perkálok ki rá.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43858) Habugi válasza MiklosSaS (#43849) üzenetére


Habugi
addikt

Zsííír!

Komolyan frankó ezt olvasni tőled, hogy elégedett vagy egy AMD procival! :K

Amúgy olvasom itt, hogy lézeres egereket nézegettek és/vagy ilyeneket használtok.
Elég rég volt utoljára lézeres egér a kezemben, talán 3-4 éve és ugye a progamingből sem tegnap szálltam ki, hol tart most ezeknél a technológia?

A DPI különösebben nem érdekel, sokkal inkább azaz egy dolog, hogy megoldható már velük az átemelés/átpozicionálás illetve milyen a dőlésszögük ezeknek?

Anno komoly játékra lowsenziseknek netto használhatatlanok voltak, mert még 5centiről is "belekaptak" az egérpadba ?! Van még ilyesmi?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#43859) MiklosSaS válasza Habugi (#43858) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, nagyon tetszik a kicsi APU. Nem is ertem miert nem talalhato ultrabook-okban vagy egybegepekben. Negy valos mag, R3-as Radeon. Joval szebbek a szinek mint NV kartyan...egy monitorra van kotve mindket gep....amikor valtok erzem a kulonbseget. Hatalmas plussz....ezert.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43860) ViZion válasza MiklosSaS (#43797) üzenetére


ViZion
félisten

Nem tudom mit fikázod a Dell-t. Az egyik legkorrektebb. Tudnak a hibáról és cserélik. Más cég meg ülne rajta 2 hetet, etc... Mellesleg nézzél LG-t, mert sztem Dellben is olyan panel van, csak ált. jobb az SW, de azért sem keresek neked, pukkadj meg! ;]
Eizo meg nem játékra van, ott lehet lag vagy magasabb GTG idő.

20% érdekes szám. Mivel mondom, h DELL NEM GYÁRT KIJELZŐT. SEM TÁPOT (ami pl. volt szar némelyik szériában)... szal. mutasd má' a linket ahonnan veszed ezt.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#43861) MiklosSaS válasza ViZion (#43860) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pukkadj te meg! :D 20 %-os a hibas termek a DELL kijelzonel.....vagyis annyi volt. De lehet hogy kiprobalok egy preteszteltet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43862) #81556480


#81556480
törölt tag

Szerintem mind a ketten pukkadjatok meg :D

(#43863) MiklosSaS válasza #81556480 (#43862) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csak ON utan Uram!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43864) Balathruin válasza MiklosSaS (#43863) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez egy offtopik. :U

(#43865) MiklosSaS válasza ViZion (#43860) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Legkozelebb amikor a scan szervizes csavoval beszelgetek akkor felveszem a beszelgetesunket es atkuldom neked.........persze ha megerted ;]

Tudom hogy nem gyart, de en a DELL. brand alatt veszem meg. Teszteljek mielott eladjak. Ha ti a meloban elbaCCtok egy projektet az alapanyag miatt a kliens nektek reklamal nem az alapanyag gyartonak.

Ettol fuggetlenul lehet kiprobalom mert nagyon tetszik a kavaja.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43866) #81556480 válasza MiklosSaS (#43863) üzenetére


#81556480
törölt tag

az ON után az OFF ? :DDD

(#43867) MiklosSaS válasza #81556480 (#43866) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem. Eloszor a null, aztan az OFF.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43868) #81556480 válasza MiklosSaS (#43867) üzenetére


#81556480
törölt tag

tudok egy jó melót: a bábolnai egérméreg gyárba minőség ellenőr. :DDD

(#43869) MiklosSaS válasza #81556480 (#43868) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hany evig dolgoztal ott? Az a szakteruleted? :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43870) =HG= válasza #81556480 (#43868) üzenetére


=HG=
addikt

Kóstolni kell? :D Mert akkor nem csoda, hogy üresedés van...

[ Szerkesztve ]

(#43871) ViZion válasza MiklosSaS (#43869) üzenetére


ViZion
félisten

Fogalma sincs ezekről, Ő az anal intruder tesztelőknél volt. ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#43872) MiklosSaS válasza =HG= (#43870) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Enni....o mindig telizabalta magat..:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43873) #81556480 válasza =HG= (#43870) üzenetére


#81556480
törölt tag

Há mit gondoltál? valakinek ki kell próbálni!

ViZion méghozzá a benzinmotoros !

(#43874) MiklosSaS válasza ViZion (#43871) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

FaCCom...en itt bajba vagyok, lehet Hetfon mar telefonrol irok ha viszik a kijelzomat...

Adj egy tanacsot...melyik legyen? Az a DELL vagy a Iiyama?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43875) CJ4567 válasza MiklosSaS (#43874) üzenetére


CJ4567
veterán

prohardver.hu

Megpróbáltam kikapcsolt kijelzővel Prohardverre navigálni, a Chromet megnyitottam billenytűkombinációval, de valamikor neked válaszolni akartam és ez lett belőle :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#43876) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#43874) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Úgysem akarod a DELL-t megvenni, akkó' minek kérted? :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43877) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#43876) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondom hogy erdekelne, tetszik ahogy kinez. Csak felek hogy meg fogom ismerni milyen faCCa a gariztatas a DELL-nel :D

Viccet felreteve a DELL es a Iiyama kijelzo kozott kell dontenem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43878) ViZion válasza MiklosSaS (#43877) üzenetére


ViZion
félisten

Legyen az Acer. Vagy az LG. Esetleg Hanns G vagy mi. :DDD

...kaptya be Néked a vacogós cápa! :DD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#43879) MiklosSaS válasza ViZion (#43878) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kapd be!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43880) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#43879) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Melyik az a Eminyama vagy mi? :DDD
Szóval, melyik kettő közül kell választani, milyen árban?

rappit4: szerintem a kérdésedben benne van a válasz. Ha a haverod lapjában, ugyanoda húzva a proci nem megy..

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43881) rappit4


rappit4
őstag

Sziasztok!
Van egy ilyen bonyolult és hosszadalmas problémám. Szóval azzal kezdődött, hogy melegen járt az fx-8320-am. 1,44V-nál 4,5GHz-en 74C-t is elérte és ment volna feljebb is. Thermalright silverarrow ib-e hűtőt is megvettem hozzá hátha az segít, de ugyan az maradt a szitu. Viszont aztán elkezdett befagyogatni eleinte keményebb játékoknál aztán már a végén a desktopon is befagyott. A végén már default bios beállításoknál is befagyott a desktopon és legvégül inditanám ujra és nem jön be a bios. Belenézek a házba és látom, hogy a dram_led világít. Elem ki,majd vissza memoriák egyenként mindegyik slotban külön de semmi. A ram biztis,hogy jó mert más gépekben szuperál. Ja, a lap pedig egy m5a97 evo r2.0. Na ekkor vittem be az aquahoz a lapot majd egy honap után csak fenygetőzésre került elő a lapom tesztok felirattal mondván semmi baja. Ma hazhoztam próba,indul asztal 10 perc lefagy dram_led világít biosig el sem jut. Na most itt vagy az aqua szervíz egy határ szar vagy a cpu a hibás. Valakinek van ötlete mit lépjek? Havernak van egy ugyan ilyen lapja esetleg abba bele tudnám dobni a cpu-t.

(#43882) CJ4567


CJ4567
veterán

Ennyire jól van optimalizálva a SpinTires? 4GB Ram + E8400 3.6GHz + 4670 kimaxolva viszi min 30(ritkább)-40fpssel simán :)

Rappit4: de jó, 1mp-vel később írt egy macska egy hsz-t .D Rossz memória elvileg. Van akinek az oldotta meg hogy meglazította a csavarokat.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#43883) ViZion válasza MiklosSaS (#43879) üzenetére


ViZion
félisten

Keresssé LG-t. De ahogy nézem Samsung, Phillips is van. Samuk nem rosszak, nekem volt anno.

rappit4: "a ram biztos jó" nem, nem az. Ha jó is, akkor legyen egy memtest, hogy biztos legyen. Alapon, tuning nélkül. Ha jó, akkor sem biztos, h OC-n is jó. CPU/NB-t ellenőrizd, időzítéseket, ram feszkót. De itt nem szakmázunk, ez a totyik azért van, h Sass tollát tépje tőlünk.

Próbáltad már hajnalban locsolni... ...sasvérrel? Segíthet! :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#43884) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#43880) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egy arban van mindketto.....irtam mar...

DELL

Iiyama

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43885) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#43884) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Az a DELL szerintem gusztustalan ronda, a másik márkát nem ismerem.

Ha az LG, akkor nincs miről beszélni, Sony mérnökök dolgoznak náluk, úgy olvastam.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43886) CJ4567 válasza rapidsquirel (#43885) üzenetére


CJ4567
veterán

LG-k szépek és szép a képük, én egy LG-t hajtok jelenleg és meg vagyok vele elégedve. TN

No Sana No Life

(#43887) MiklosSaS válasza rappit4 (#43881) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lehet megdoglott a memoria vezerlo a processzorodban, Teszteld le a processzort mas alaplapban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43888) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#43885) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

FaCCom, nekem meg pont az tetszik :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43889) mackosajt


mackosajt
addikt

Eldőlt már, hogy melyiket veszi? :P

Ezt a szappanoperát már :D

:DDD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43890) norbert1998 válasza mackosajt (#43889) üzenetére


norbert1998
veterán

No lám ki beszél! ;]

(#43891) ViZion válasza MiklosSaS (#43888) üzenetére


ViZion
félisten

Dell állványok legendásan jók. LG panel többnyire és frankó SW, ami jól kalibrálható. A legtöbb helyen, ahol Eizora nincs píííz, ott Dell van. Nem véletlen. Eladáskor megnézném mennyit szopol a iiyayimi vagy imihumi vagy milyen monitorral. Le sem lehet írni...

Komoly döntés, ha megveszed akkor örök életre szól, ugye? Szal. mi akadályoz, h fél év múlva lecseréld. Majd keress meg... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#43892) CJ4567


CJ4567
veterán

Kár volt virágboltba menni egy Sniper Ghost Warrior 2-ért... Kéne valami fps játék ami nem Thief. Nincs kedvem lopakodni.

No Sana No Life

(#43893) MiklosSaS válasza ViZion (#43891) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Buta Ormanyos...a Iiyama komoly ceg, rengeteg irodakban vannak ilyen kijelzok itt.Szinte egy kategoria a DELL/LG/SAMU kijelzokkel....

Alszom meg ra egyet....aztan eldontom. Az abaj hogy nagyon tetszik a kavaja, visszont a Iiyamara azt mondjak hogy hasonlo az Apple fele retinaval. Facc sem tudja :W

@mackosajt........ne kezd!

(#43892) CJ4567: x egy verbeli Sniperes jatek! IMADOM AZT A JATEKOT!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43894) hackeeeee válasza MiklosSaS (#43877) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Dell.

Véleményem szubjektív...

(#43895) hszilard666 válasza CJ4567 (#43892) üzenetére


hszilard666
veterán

Duke Nukem forever? :D Ami még pokolian király (imo) az az új wolfenstein! :K

Miklós:
+1 a Dellnek! :K

Hozzám most fog jönni egy 21:9 es LG kivi vagyok hogy mennyire lesz alá elég 1 kártya :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#43896) CJ4567 válasza MiklosSaS (#43893) üzenetére


CJ4567
veterán

BF3-hoz képest szerintem sehol sincs a sniperkedes benne.
Rólad szembe jutott a Crysis, köszi :D

Iszilard: köszi, az új Wolfeinstein nem megy már :( a Duke meg badass 9000 :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#43897) MiklosSaS válasza hszilard666 (#43895) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Milyen felbontasban?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43898) hackeeeee válasza MiklosSaS (#43897) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

2560*1440-re épp elég a 270x CF. 1 kártyával már necces.

Véleményem szubjektív...

(#43899) hszilard666 válasza MiklosSaS (#43897) üzenetére


hszilard666
veterán

2560x1080 Élsimit természetesen már el is felejtettem :D Ha nem elég akkor a monitortól válok majd meg, nem akarok csilliárd dollárt lapátolni a gépbe megint :U

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#43900) hackeeeee válasza hszilard666 (#43899) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annó Én is UW monitort szerettem volna, de lebeszéltek róla. :)

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.