Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43351) rapidsquirel válasza MrM94 (#43349) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Nem a több\sok ventilátor a lényeg, hanem a levegő útjának megfelelő áramoltatása.
Nálam 2 14-es elöl, egy 20-as oldalt, két 14-es felül, és két 14-es hátul, a tápventilátort és a vga-kat nem számolom. :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43352) Lacielvtárs válasza rapidsquirel (#43351) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nálam is valahogy ilyen mennyiségben vannak a vöntik ;]
a légáramlás a lényeg és nem az hogy helyből fel tudjon szállni a gép, mint egy helikopter ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43353) MrM94 válasza Lacielvtárs (#43352) üzenetére


MrM94
őstag

Csak egy fekete phanteks kéne a te házadba és tök jól nézne ki.

Rapidbácsi.
Volt,hogy én a régi házamnál csináltam olyat hogy 3db 12cm venti elől két 12cm fenn és egy 12cm hátul.
Elméletben ez szép és jó voltelől be fenn és hátul ki.
Gyakorlatban szart se ért.Jobb hőfokokat kaptam negatív nyomással mint pozitívval vagy egyenlővel. szal..
Amit én beraktam alulra aztis dizájnnak raktam be mert fehér ledes.nem másér.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43354) rapidsquirel válasza MrM94 (#43353) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Nem az elosztással volt a bajod, a ventik méretével. Design-nak ez a mostani két alsó is elmegy biztos, csak semmi szükség rá. Szal, ez a helyzet. ;) De szépnek szép. :C

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43355) norbert1998 válasza MiklosSaS (#43350) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem van elöl egy 14 és egy 12 centi, hátul egy 12 centi, fent két 12 centi és alul egy 12 centi. Ez eddig 6,és még van az oldalán hely egy hetediknek. Procim egy 12 centi, táp 12 centi, vga 2 db 8 centi. Ez 10 db.

(#43356) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Meg mindig nem tudom milyen monitort vegyek :F :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43357) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#43356) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Vedd meg azt a k.rva 1440p-t, mert látom nem hagy nyugodni, nyüsszögsz, aztán mindenki boldog lesz! Alátámasztást vársz? Semmi szükség rá, egy vagyonba kerül, dehát megteheted b@mmeg, akkor meg mire vársz? :R
Azután jön a másik videókártya, mert muszáj lesz, esztelen költekezés, vagy nem? :F

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43358) MrM94 válasza rapidsquirel (#43354) üzenetére


MrM94
őstag

Jajaja,totál semmi szükség,de inkább berakom minthogy porosodjon a szekrényben.Világít fehéren.
Az 5let az volt,mivel PWM esek a ventik,hogy rácuppantom őket az alaplapra akkor a led mindig maximális fényerőn megy a fordulátszámot pedig minimálisra tudom venni...De köszönöm szépen MSI lapnak csak a CPU fannal van PWM szabályzás többi 4 pines csatinál nemtudom.Elfelejtették.
Amúgyis szopóroller a misi lapnak a ventiszabályzása.Eddig azthittem az asusé szar de rájöttem hogy nem.Eleinte jónak tűnt aztán mégse az...Maximus V formulánál szerintem simán letudtam volna állítani a ventit úgy hogy világítson csak a led..Ja igen.. a misi lapnál nem lehet leállítani ventit mint a Zaszusznál.
Köszönjuk EMESI.
Őszintén nem olyan rossz ez a lap,de nem egy Rog Formula...
Legalább a feszt faszán lehet állítani benne.

Miklósas Ha rámhallgatsz vagy a pics#don ülsz, vagy 27 2560 144hz.
Más járható út nincs,de én nem mondanék le a 3d ről,totál hülyeség ha lemondasz róla.
Inkább vegyél valami mást a gépbe ha ég a segged.

(#43360) Lacielvtars ja,pofás,de kell majd fehér cső,vagy beharisnyázom ezeket a csöveket fehérrel de az meg nem ok mert rászáll a por s beszürkül.Ramokat cserélni feketére és avval a virítő tápmatricával kezdeni valamit.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43359) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#43357) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tudom na....nem nagyon OK...otthagyni a 144 Hz-et.... :O

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43360) Lacielvtárs válasza MrM94 (#43353) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

csinatos és Zekszi :C :R :DD
waóóó az a hűtő tök jól néz ki :K
bár nekem ez is tetszik, olyan X-faktoros ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43361) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

3 mag, 4GHz, 10 kör veryhigh ibt stabil, jeah! :D

Véleményem szubjektív...

(#43362) MiklosSaS válasza MrM94 (#43358) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a lap nagyszeru lap, hany hibauzenetet kaptal? Hanyszor vaccakolt hogy nem simerte fel a hdd/ssd-et? Hanyszor ordit hogy a processzor 90 fokos? En nekem tobb ROG lapom volt mint sima...es neha olyanokat produlakt hogy huha....
Az a MSI nagyon jo lap, nem tokeletes de nagyon rendben van. Ha nem tetszik vegyel Ranger-t, az a neked valo igazi ROG alaplap!

Mutass nekem jo arban egy 27"/144 Hz / WQHD kijelzot...160-180K HUF kozott!

Jahhh, ne legyen DELL. Nincs kedvem megirmerni a nagyszeru garancia szervizuket! Olyan kell mint a benQ!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43363) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#43359) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ha inkább a 3d a for, hagyd a francba, úgyis fáj a szemed, nem kell újfent 60hz. ;)
Ha viszket a hátsód vegyél 1 karton Heinekent, jól jön az hétvégére. :K

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#43364) MrM94 válasza MiklosSaS (#43362) üzenetére


MrM94
őstag

Stabilnak stabil,de hiányzik az ilyen kommerc fícsör belőle. A ventiszabályzás ha pontosabb lenne és lelehetne állítani és pwm es lenne na az királyság lenne.
Stabilitás szempontjából s többi szempontból én ki nem nyitom a szám.Mindig felismert mindent.Tehát a rog bugok nincsenek meg benne.

Miklósass.Jóárban biztos nem lessz,ez nem a best buy kategória. Sztm ez már felsőszint ami nekünk földi halandóknak túl drága.
De amúgy ha belegondolsz tökmindegy milyen lapot vágsz be a haswell alá.Mindegyikkel megy 4,5ghzet.

De amúgymeg te vagy a hibás,mert ha nem szólsz észre se veszem,hogy kicsit gyengébben világít a led.
S most ez olyan berögződés hogy senkit nemzavar de tudoom hogy ottvan. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43365) norbert1998 válasza hackeeeee (#43361) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor talán majd a facebookozas nem fogja kiakasztani ;]

(#43366) MrM94 válasza hackeeeee (#43361) üzenetére


MrM94
őstag

Hogyan sikerült?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43367) hackeeeee válasza MrM94 (#43366) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Levettem a cpu-nb-t 1,8GHz-re, és a 3. mag van letiltva.

Lehet, hogy a prime-ot így is eldobná, nem tudom. Majd kiderül, hogy bírja a strapát.

Lehet, megnézem, hogy így is meglesz-e a 4,2, de így a 4GHz is bőven jó.

Véleményem szubjektív...

(#43368) MrM94 válasza hackeeeee (#43367) üzenetére


MrM94
őstag

Na királyság.
Meglesszaz stabilan. :DD
Én szurkolok. Imádtam a phenomomat.

Láttam az aprón a városkámban egy fx 9590et egy rog lappal 16gb rammal.S elkapott a vágy hogy mit tudnék művelni vele evvek a vízzel ami nekem van...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43369) stratova válasza MrM94 (#43368) üzenetére


stratova
veterán

Látod-látod, téged sem kell úgy becsmérelnünk, hogy normális lennél. ;]

(#43370) MrM94 válasza stratova (#43369) üzenetére


MrM94
őstag

Hát nem...
Szeretek ájemdét tuningolni az a helyzet.Főleg FX et,meg phenomot.
Gyintel macerás,és uncsi.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43371) hackeeeee válasza MrM94 (#43368) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megpróbáltam a 4,2-t, bátran a 4,5-t is.. :D 4,5-en már el sem indul a vas, 4,2-n még igen, de eldobta az IBT-t. 1,45V neki a plafon, többet nem kap. :)

CPU-NB-nek löktem 0,075V-t még, biztos ami biztos. :)

Véleményem szubjektív...

(#43372) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#43363) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A hetvegen megvolt a de nem vagyok boldogabb:)

@macska: egyedul a pwm hianya az ami nem tetszik a lapban. Mindenben jo, siman lehet allitani mindent. Igaz, kicsit erteni is kell hozza de amit mondtam ez a lap olyan mint a phanteks haz...azok csinaltak akik gepeket epitenek...nemcsak autocadban. Latod a nagyon olcso AM1 platformon is milyen rendben van.

Jo az a 9590-es FX, csak az a baj hogy mar nem nagyon van hova huzni. 5.0-5.4 GHz a vege...ha nem szeretned negsutni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43373) MrM94 válasza MiklosSaS (#43372) üzenetére


MrM94
őstag

Mondom,a a pontosabb ventivezérlés és a ventileállítás hiányzik nekem belőle.
Másra egy szavam sincs!Finomabb ventivezérlés kéne rá... Kár hogy csak kockákban lehet állítani a görbét s nem szabadon.

Bencselgetni 5, 5,4el az is jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43374) mackosajt


mackosajt
addikt

Gyáááá, létezik, hogy kevés a tápom?

A 7970-nek még éppen elég, de a 290x-hez kevés?

Unigine Valley elindul, majd erősebb részen instant restart.

Nem mai már a táp.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43375) MrM94 válasza mackosajt (#43374) üzenetére


MrM94
őstag

Hány ága van nekije?
Vedd le a tuningot a proccról és próbáld alapon m2őt. Úgy bele kéne férjen egy ágba akarmilyen kevés az.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43376) hackeeeee válasza mackosajt (#43374) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Milyen táp?

Hipro 700? Necces... Tuning nélkül teszt. Ha 2 ágnál több van, akkor lehet, hogy elfogy.

Sőt, ha tényleg régi darab, akkor szinte biztos.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#43377) Lacielvtárs válasza mackosajt (#43374) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szerintem a táp lesz a ludas...
nekem anno a 750W chiff tápom volt kevés egy 290-esnek, semmi X és nem bírta, terhelésnél újra indulgatott :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43378) mackosajt


mackosajt
addikt

Majd próbálok tesztelni, de enni kéne már. Reggel óta nem ettem.
Havernak rohangáltam a szuszka miatt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43379) hackeeeee válasza mackosajt (#43378) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha ilyen, vagy ehhez hasonló, akkor valszeg ez megmagyarázza a problémát. :(

8vágyat! :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#43380) Lacielvtárs válasza mackosajt (#43378) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

... ez esetben, jó étvágyat kívánok :R
és ha szükséges, akkor íme a desszertnek való :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43381) Balathruin


Balathruin
veterán

Jajjmá, mindenki hw-t akar venni? Én csak álmodozom, pl. azt, hogy az öreg kazánt le kéne cserélni... Ok, pénz? Ja az nincs. Akkor +4GB memó, az olcsóbb. Arra sincs... Aztán ott a 10 éves kávédaráló. SSD? Majdegyszertalánsoha...

(#43382) mackosajt válasza hackeeeee (#43379) üzenetére


mackosajt
addikt

ilyen

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43383) MrM94 válasza mackosajt (#43382) üzenetére


MrM94
őstag

192w egy ágon kezétcsókolom tessék venni egyágasat,azér dobja el magát.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43384) hackeeeee válasza mackosajt (#43382) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg ez is 4 ágas.. Valszeg ez lesz a probléma egyik forrása. A kor pedig a másik.

Ez ide már kevés. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#43385) mackosajt


mackosajt
addikt

ajánlanátok olcsón valamit?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#43386) MrM94 válasza mackosajt (#43385) üzenetére


MrM94
őstag

Corsairt NE!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#43387) Balathruin válasza mackosajt (#43385) üzenetére


Balathruin
veterán

Mennyire olcsón?

MrM94: Van jó azokból is, csak kevés.

[ Szerkesztve ]

(#43388) MiklosSaS válasza mackosajt (#43382) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Felejtsd el az a tapot. Korszart ne vegyel, draga es szar...mar maga a neveben is benne van hogy szar.

- XFX 650-750 W
- EVGA 650-700 W
- 620 W Seasonic Evo m2
- 650 w be quet power zone
- 650/750 w evga supernova
- 650 xfx xxx

Ezek mind jo tapok, kulonosen az EVGA SuperNova csaladot ajanlom, atom stabil, eros es egesz olcso.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43389) hszilard666 válasza mackosajt (#43374) üzenetére


hszilard666
veterán

Szia Uram!
Ha esetleg van Budapesten ismerősöd akkor tudok adni egy dobozos, sajnos már nem garis corsair tx750 et, én egy 780Ti vel és egy 3770k val hajtottam, mind 2 jól meg volt cibálva, nem kapcsolt le soha. 15K ért viheted! :D

Más:
Today was a good day as well. Van jelentkezőm a 780TI blokkjára is és sikerült boltolnom filléresen szervizes haveromtól 16gb ram ot és egy zsír új fél terás SSD-t az almáslaposomba! :C Aztán ha már nála jártam vettem egy fekete tokot is a gépre :D Nagyon badass lett :B

Miklós:
Mi ez a nagy Corszarsair ellenesség nálad Uram? :D Nálam nem halt még meg semmi sem tőlük pedig ramom házam és tápom is volt már tőlük :D
Vol2:
Na az EVGA az egy picit szar :D Mármint a táp nem, de a venti benne van az pokolian rattyantás :( Nem egy ember írta a hogy is néznek ki a gépeink totyikban hogy pokolian hangos. :(

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#43390) hackeeeee válasza mackosajt (#43385) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tápon nem spórolnék.. Ha olcsón jó kell, akkor használt játszik csak.. Csak ott jó tudni az előéletet.

Ha most váltanék, akkor Cooler Master Vanguard széria. V850. Volt már szerencsém a V1200-hoz is. :) De, ez nem éppen olcsó.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#43391) MiklosSaS válasza hszilard666 (#43389) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hazak: jok, szepek. Semmi rosszat nem mondok.
eger+bill: nagyon jok, szeretem a korszar raptor egereket, jo a fogasuk, es olcsoak.
fules: nem volt toluk, nem tudom.
memoria: olcsoak de javareszt hulladek, alkalmatlan kemenyebb tuningra
ssd; soha nem kell tobbe korszar ssd.
tap: HX szeria meg ket eves sem volt es beszart, AX szeria ket honaposan beszart, olcso CX szeria felevesen beszart es vitte magaval az alaplapot is
huto: gane, szar, takolmany, atveres, olcso marketing duma

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43392) hszilard666 válasza MiklosSaS (#43391) üzenetére


hszilard666
veterán

:( Akkor megértelek. Szerencsére nálam nem volt semmi ilyesmi :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#43393) hackeeeee válasza MiklosSaS (#43391) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig, az AX széria (egy része legalábbis biztosan) is seasonic beles.

Véleményem szubjektív...

(#43394) MiklosSaS válasza hackeeeee (#43393) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, de valahogy sikerul nekiek elcseszni azt is.

@feketeCsokaHollo: nekem EVGA G2 1KW-os tapom van, nagyon tetszik. Imadom, nem is lehet hallani a ventiket. Visszont tobb kozep es belepo kategorias gepet raktam ossze EVGA 500-600-750 W-os tapokkal, XFX-bol is szinten...soha senki nem panaszkodot meg.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43395) norbert1998 válasza mackosajt (#43374) üzenetére


norbert1998
veterán

Jáj, hát áz mi áz á táp! :(

FSP Hexa és Raider családja tuti jók, havernak van 530 SE Thermaltake Smart izé, az is jó+modis és olcsó is, aztán az ilyen, hogy Thermaltake Hamburg, Berlin, ezeket is dicsérik+ a sas által írtak is jók .K

[ Szerkesztve ]

(#43396) hackeeeee válasza norbert1998 (#43395) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, új árban a Smart SE szériát már olcsónak nem nevezném. Pár ezer ft különbség van az 530 és a 730-as között. Viszont tényleg jók. :K

Bár mint említettem, Nálam a Vanguard széria ami mindent visz... Az 1200 platinnum pedig.... Mindegy. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#43397) norbert1998 válasza hackeeeee (#43396) üzenetére


norbert1998
veterán

Jaja, nekem is teljesen bejön az FSP Aurum szériája is, de a passzív Platinások sem rosszak :DDD

(#43398) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

@mackosajt: a lenyeg az, ha tapot cserelsz akkor csak ujat, boltbol. Hagyd mas herelt szarjat, inkabb 100 W-al kisebbet boltbol!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43399) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#43398) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+999 :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#43400) #81556480


#81556480
törölt tag

mozgalmas napom volt. kútyaótás :DDD

a kutya egy éven egyszer hagyja el a portát, mikor viszem oltani.

akkora mint egy fél ló. a legkissebb pincsitől is fél. vagy húzni kell vagy ő húz.

egész napom elment vele mire keresztül vágtáztunk a városon, majd kivártam a sorom, és hazajöttünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.