Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42951) caindwan válasza MrM94 (#42950) üzenetére


caindwan
tag

Személyesen azért nem szeretem keverni az alkoholt mert egyszer nagyon csúnyán ráfáztam :DD 2 napig olyan szarul voltam :( első nap meg a 20 percenkénti hányni járás kb. délutánig :DDD
Szerintem én se mernék inni a tiedből.. :D

(#42952) otto14 válasza caindwan (#42948) üzenetére


otto14
senior tag

Tegnap egész nap fájt a hasam, estére a hátam is hogy ülni nem tudtam..
Mosogatok, meg ami rámjön :D

Jól elvagyok egyedül, csak teló nélkül feleannyit érek. Vagyis nem olvasok, sokkal kevesebbet tanulok és hasonlók.. :(

asd

(#42953) MrM94 válasza caindwan (#42951) üzenetére


MrM94
őstag

Eleinte ráfáztam énis.
De tesztelgetni kell,hogy miből mennyit bírsz.
Nekem a gyengém a bor,a pálinka és a vodka.
Általában ezeket iszom :D Ezek megütnek...Eleinte nagyon hamar megütöttek mostmár nem annyira.
S nekem mázlim van mert ha bepiálok,nem fáj másnap a fejem.Vagy ha fáj az nagyon ritka.

Tudni kell,hogy mit mivel lehet keverni.És hogy reagál rá a szervezeted.
Tulajdonképpen nekem is egy haver mutatta meg és magyarázta el a trükköt,hogy hogyan kell inni tömérdek mennyiségü piát anélkül,hogy ne a mentő vigyen el.

Pl voltunk havernál annó s barátnöm ritkán iszik, s akkor se valami sokat..S vettünk ugye a lányoknak bort,hogy ők hörbizzék azt mert ők azt akartak.
Tehát 3an voltunk fiúk s két csaj de a két csaj leivott minket.
Bevágtak nemtom háyn fehér oroszt s ráittak 5 liter bort.Oszt semmi bajuk.Én megiszok 1 liter bort már úgy járkálok mint egy balerina.De ha pl adsz nekik 1 sört akkor mocskosul bepiálnak tőle. :D

Kakaska.Ugyes kis házikakas vagy!

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42954) Lacielvtárs válasza MrM94 (#42953) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

akkor gondolom ismered a mondást...
"sörre bor, bármikor, borra sör, meggyötör" :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#42955) caindwan válasza otto14 (#42952) üzenetére


caindwan
tag

Remélem ma mér azért jobban vagy :))
Megy ez :C Még 1 hónap ugye?

@macska: Próbálgatni Remek ötlet, ezen nem is gondolkodtam :DDD Én inkább a 'megpróbálom nem szétszúzni magam, odafigyelek' alapon voltam :D A fejem nekem se szokott szerencsére :U Én már 2-3 nagy sörtől is be tudok ám szédülni :DDD

@DefaultLaci: Mindig amikor "eszembe jut" ez a közmondás, illetve csak gondolkodok rajta, hogy melyikre mit is lehet? Aztán pár hétig rágja a fülem amíg el nem felejtem :DD Már meg fogom tanulni.. :D

[ Szerkesztve ]

(#42956) Lacielvtárs válasza caindwan (#42955) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

helyes, meg is kell tanulni ezeket a közhelyes aranyköpéseket :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#42957) otto14 válasza caindwan (#42955) üzenetére


otto14
senior tag

Igen, olyansmi.

asd

(#42958) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sok melo!

Kezdem felfogni a dolgot. Atal kell rendezni a lakast....stb...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42959) caindwan válasza MiklosSaS (#42958) üzenetére


caindwan
tag

Kezdhetsz rajta gondolkodni, hogy mondod el a lányodnak :C :D

(#42960) MiklosSaS válasza caindwan (#42959) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jah......terveztuk a masodik gyereket, csak kicsit kesobbre....de nagyon orulunk... :C :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42961) norbert1998 válasza MiklosSaS (#42937) üzenetére


norbert1998
veterán

Gratulálok! :) :R :C

Vizson: beleutotted azt a nagy orrod, de jól is tetted, jó hogy van mögöttem hátfal :DDD :C

Macska, azt mire értékeled, anno egyszer csináltam olyat :kakao, paprika, paradicsom, melegszendvics, kecsap mustár, utána dinnye meg üdítő.... És az égvilágon semmi emésztési gondot nem okozott.. :D

Sass, emlékszel arra a reklámra, hogy "új lakás kell nyuszomuszo"? ;]

Most ha minden jól megy, bevágok egy fél tortát :3

Sass, a lányod milyen nyelven tanítod, úgy érzem ynilvan angol egyszer, de tanítást neki magyart is? Van aki így csinálja és effektíve simán nyelvvizsgazhatna a fia az ismerősnek (csak épp fordítva van),angolból. Csak őt ugye elejétől fogva így tanította az apja, szóval parkban egyszer kacsa egyszer duck.

[ Szerkesztve ]

(#42962) MiklosSaS válasza norbert1998 (#42961) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Angol, magyar, roman.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42963) norbert1998 válasza MiklosSaS (#42962) üzenetére


norbert1998
veterán

Jól teszed. ((*értem, nem érzem))

(#42964) Habugi válasza MiklosSaS (#42937) üzenetére


Habugi
addikt

Grat! :C

Szépen gyarapszik a Pannon Sas állomány a Ködös Albionban! :P ;)

Kistesó érkezik prücsök..!

Papa, ha minket a gólya hozott, hogy a fenébe jutott el a fészkünkig?
Anyuval épp nem voltatok éhesek?

Anyjuk gyereeee, segíts kiiiiii..!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#42965) MiklosSaS válasza Habugi (#42964) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:R :R :R

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42966) norbert1998 válasza Habugi (#42964) üzenetére


norbert1998
veterán

:DDD :C

(#42967) norbert1998


norbert1998
veterán

Tessék zenét hallgatni, bass-head.ek előnyben.

mióta kerestem ezt már :3 de jó a szövege amúgy: "ne menj el, mindig is azt akartam, hogy kussolj és maradj" :DDD

(#42968) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#42965) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C
az igen, micsoda folyamatábra mán :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#42969) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#42968) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hablatyologus kitett magaert!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42970) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#42969) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

kiám' :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#42971) Balathruin válasza MiklosSaS (#42937) üzenetére


Balathruin
veterán

grat
Én mostanában nem fogok örülni az biztos. Buda-Cash-nek vége, anyám munka nélkül marad és ha talál is, akkor -60-70 ezer havonta és eddig is mínuszba jöttünk ki mindig.

(#42972) hszilard666


hszilard666
veterán

Miklós:
Gratulálok Uram! :R
Biztos vagyok benne hogy ez lehet egy férfinek az egyik legnagyobb öröm az életben! :K

Más:
Nekem ma pokolian jó napom volt, eldöntöttem ohgy meg fogok tanulni gitározni hogy el tudjam játszani a kedvenc muzsikáimat, összefutottam egy csodálatos nőszeméllyel aki (ha rajtam múlik ;] ) a kedvesem lesz :B,
És van egy jelentkező a fölös videókártyámra! Today was a good day :D Mondjuk még megmurdelhetek valahogy :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#42973) MiklosSaS válasza Balathruin (#42971) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnalom :(

@iSzilard: :R

Munkanak vege...megyek haza. Porgos napom volt mivel holnap megyek suliba kicsit...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42974) caindwan válasza Balathruin (#42971) üzenetére


caindwan
tag

Remélem hamar rendbejöttök! :R

@iszilárd: Na jó hallani ilyeneket :D És még nincs vége a napnak, hátha lehet még valahogy fokozni, ha nem volt elég :DDD

(#42975) ViZion válasza MrM94 (#42953) üzenetére


ViZion
félisten

"Tehát 3an voltunk fiúk s két csaj de a két csaj leivott minket.
Bevágtak nemtom háyn fehér oroszt s ráittak 5 liter bort."

Hogyan mondjam meg neked? Komállak, meg minden...
DE FIAM TE HÜLYE VAGY!

Ejj, de sok ilyet láttam. "Bírom a piát", "vigyázunk, ne vicelj"... majd a hírekben voltak, mert szülinapon kevesellték a piát és elindultak autóval. Igen, az is meghalt, aki csak velük ment. Nem kell elöl ülni, hátul is meg lehet halni.

De sok jófej osztálytársam volt! Asztal alá ittak símán... az'tán most raklapokat pakol egy konzervgyárban. Másik ex-munkatársam: kihívott segíteni, loccsantak arcba a fröccsök, mire elkezdtünk bármit. Ebből hagyomány is lett. Az a baj, ha találkozom vele, érezni rajta, h piál. Munkája miatt sokat is vezet, bár fele ilyen bátor lennék! Szép nagy uborka orra lett a gimis bálkirályfinak (igen magas és jóképű volt, a város egyik legszebb csajával járt). Bizony, reggel ha piacon futunk össze, ott is érezni. Bírja. Felesége kevésbé, legalábbis egy éve rettenetesen panaszkodott...

Igyál csak, hiszen bírod, megszokod, kívánod. Vagy belehalsz, vagy belerokkansz. Agyilag, testileg, az mindegy is. Szal. nagyon remélem, hogy csak "ránagyítasz" itt a dolgokra, mert ilyen fiatalon elbaszhatod az öregséged ezzel.

Okosan az ivással. Mi van, ha később szívódik fel pl. kaja miatt? Hazaviszed és megfullad a csaj a hányásában. Ősszel járt így egy jóember, írtam is róla itt. Mi van, ha hazafelé sétálva csak kicsit benézel valamit, kisétálsz egy kocsi elé? Igen, így meg én jártam. Kicsit át kellett akkor gondolni a bulizás fogalmát.

OK, nem vagyok az apád, vagy mittudomén. De hátha ér valamit, leírom. Vigyázz a piával :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42976) MiklosSaS válasza ViZion (#42975) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C , okos iras. Respect! :R

Csak a macska neha azt gondolja hogy o a kiraly....nem buta gyerek...csak na...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42977) norbert1998 válasza ViZion (#42975) üzenetére


norbert1998
veterán

:R

(#42978) mackosajt válasza ViZion (#42975) üzenetére


mackosajt
addikt

+1

Kollégánk járt úgy, hogy műszakos csapatépítő után mentek bulizni.
Ünnepelni, hogy még 3 napot húz le nálunk, és megy külföldre, a lehetőségek hazájába.
Magas volt a szint már benne, és véletlen a testével akart megállítani egy kamiont.
min. 3 hónapig feküdt a kórházban, az akkori vezérünk másnap reggel elintézte, hogy nem köröz ki a srác, legalább táppénzt kapjon.

Másik ember másik műszakból véletlen ilyen buli után leszállt a vonatról, és gyalog indult haza... a síneken... nem ért haza...

ui: jó, hogy nem vettem lengyel gyerektől semmit, mert gyanús volt a folyamatos áresés... csak a mai napon 4 negatívat kapott..

a procis gyerek holnap tudja megmondani, nekem adja el a procit, vagy annak aki holnapra ígérte, és el is megy érte alaplappal együtt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#42979) MiklosSaS válasza mackosajt (#42978) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Orulok hogy nem mentel bele az ebayes dologba. Megint olyan valaki osztotta a tanacsot akinek nincs tapasztalatja az ebayes dolgokrol.

Fogadj el egg tanacsot egy oreg rokatolsastol, ami nagyon olcso az altalaban nem jo. Ebayel vigyazni kell mert majd futhatsz a penzed utan feleveken keresztul.

A macskara visszaterve, nem hulye gyerek az. Megvan a magahiz valo esze, sot joval tobb az esze mint az atlag 20-22 eveseknek.
Annyira nem alkesz, nem is all fent ilyen veszely...csak szeret neha hoborogni.

En neha pipa vagyok ra mert nagyon lusta...kismillio lehetoseg van elotte....o meg doglik delutan 3-kor.
Maskulonben jo gyerek.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42980) mackosajt válasza MiklosSaS (#42979) üzenetére


mackosajt
addikt

Elég óvatos szoktam lenni, talán pont ezért jövök elő x hetente a megalomán procicserélős, vga vásárlós dolgaimmal, mert sokat rágódok minden ilyenen.
Melóban szerencsére gyorsabban döntök.

Bazzz... ég a belem. Ebédre babgulyást ettem, nem keveset, most bosszút áll, de nem alul szelel, hanem a gigámba vissza.

Amúgy magyar gyerek, akinél elvileg a vizes 290 van, azóta is kérdezi...
Olasz ebay-es csóka 12 órája ül az ajánlatomon... mindjárt visszavonom. Múltkori esetben 5 percen belül elutasított mindig. Most újra listázódott a 290x Tri-x, amit árul, onnan indulok, ahol abba lett hagyva, de ül az ajánlatomon...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#42981) MrM94 válasza ViZion (#42975) üzenetére


MrM94
őstag

Hülye vagyok én,de eddig 1x fordult elő,hogy nemtudtam a saját lábamon hazamenni.Akkor megfogadtam,hogy mégegyszer nem kell olyan.Azis véletlen sikeredett.
Én szépen hazabandukolok mindig.Nem úgy hogy kettőt előlre egyet hátra...Hanem simán.Mikor ittas vagyok mégóvatosabb vagyok mint általában.Nem az a fajta hőzöngő tipikus egyetemista vagyok,aki ha iszik nemtudja kontrollálni magát.Részegen is megy nálam az önkontroll.Általában én vagyok az aki csitítja a többieket.
Nagyítani nem szoktam.Nem szoktam olyan állapotban lenni,hogy neadjisten elessek,egy féltem magam,hogy összetöröm kettő meg ha megtámadnak akkor legalább tudjak elszaladni..

Amúgymeg hogy egy hónapban kétszer háromszor leöntünk a garatra az nem olyan rossz szerintem.Van nekemis sok ilyen alkoholista példa élőben.Nem akarok olyan lenni.Nem fogom elcseszni az életemet emiatt.Pl ismerek olyat aki az én koromban már annyira elszívta az agyát hogy bárkit szó szerint lepippant egy kis cuccér.Undorodom az ilyenektől.

Volt annó egy eset hogy havernek vagánykodni támadt kedve és kiment a közútra mittomén 15 lehetett.Persze hogy összetörte az autót..Akkori barátnőm meg barátnője bennevoltak.Hát köszi de én nem megyek veletek.Poligonon,máshol oké de közúton nem mentem velük.Szóval azthiszem ez bemutatja,hogy hülye vagyok én de azért vigyázok magamra.

Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a monológodat.Nem nem irónikusan hanem tényleg.Örülök neki hogy azért bírnak a totyikban s próbálnak nevelni s jótanácsokkal ellátni.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42982) ViZion válasza MrM94 (#42981) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, megnyugodtam kicsit :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42983) MiklosSaS válasza MrM94 (#42981) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tobben probalgatunk nevelgetni...de falra hanyt borso...

;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42984) CJ4567


CJ4567
veterán

Nyerhetsz 5000$-t, ha követed a spoiler részben lévő utasításokat: [link]

Nekem bevált! :)

nem venni komolyan mielőtt lángokat kapok ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#42985) Balathruin válasza CJ4567 (#42984) üzenetére


Balathruin
veterán

(#42986) MrM94 válasza MiklosSaS (#42983) üzenetére


MrM94
őstag

Nem is igaz...
Én magamból az érettségit sem néztem ki...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42987) CJ4567 válasza Balathruin (#42985) üzenetére


CJ4567
veterán

Túl gyors.

No Sana No Life

(#42988) Balathruin válasza CJ4567 (#42987) üzenetére


Balathruin
veterán

Jóvanna, gyorsan gúgliztam.

(#42989) MiklosSaS válasza MrM94 (#42986) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En sem :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42990) caindwan


caindwan
tag

En ugy vagyok a dologgal, hogy 2-3 honaponta, ha iszok. Persze ez nem ennyire konstans, neha fel evig se.

En azt tartom a bulizassal-iszogatassal, hogy amig fiatal vagy kell reszben ez is. Persze ezt se ugy mondom, hogy KO oszt majd valami lesz. Nem igy gondoltam. Csak ott van az, hogy kell az a pillanat amikor nemet tudsz mondani, mert te mar ebbol "kinottel". Jah erdekesen hangzik, de nem lehet az idok vegezeteig folytatni. En is ismerek par embert, es nagyon elszomorit, hogy azert mar nem a legfiatalabbak es meg mindig ugy viselkednek mint a 20 evesek. Meg aki minden nap lejar a kocsmaba, mikozben 15 eves lanya van. Meg hacsak 1-2 sorre is. A mindennap az mindennap.

(#42991) MrM94 válasza caindwan (#42990) üzenetére


MrM94
őstag

Jogos.
Itthon is van két söröm amit egy projektért kaptam.Azt sem tudom hova tettem...Lassan 1 hónapja itt poshad valahol...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42992) norbert1998 válasza CJ4567 (#42984) üzenetére


norbert1998
veterán

Megkopasztunk, kiscicc ;]

Macska: nem lehet, hogy már megemesztodve a csatornában vagy folyóban van? Esetleg a sarki fa szívta ilyen állapotban? ;]

(#42993) MrM94


MrM94
őstag

Ciki nem ciki még nem tanultunk ilyesmiket.De rákérdezek.Mert nem az a szégyen ha valaki nem tud valamit hanem ha hülyén is hal meg.

Szóval akaródzok barkácsolni egy ilyet.
[link]
Mivel van lyukam a CPU blokkban oda beszeretém dugaszolni hogy világíccson.

Startból vessem el az ötletet?
Semmi infót nem találok hogy milyen ledet kéne venni hozzá.
Meg ugye, 5 voltra van kötve vagy 12 re? Meg oda kéne valami ellenállás nem?

Ugye van nekem egy ledsorom itthon aminek a fele leégett,vagy zárlatos vagy tudja a jóisten mivan vele...De a ledek amik megmaradtak azokis elég furán világitanak. Szerintem abban kell legyen valami ellenállás?
És van e valakinek valami ötlete,hogy olcsóért hogyan tudok összeeszkábálni egy ilyen cuccot?
Elméletbe nekem megvan de azért megkérdezlek titeket is.Hogy ne csináljak marhaságot..

(#42992) norbert1998
Nem,bontatlanok.

szerk, oké uccsó képet nem láttam megvannak az ellenállások..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42994) CJ4567 válasza norbert1998 (#42992) üzenetére


CJ4567
veterán

Inkább trollkodj a helytelenül író SP felhasználóval ;]

No Sana No Life

(#42995) MiklosSaS válasza MrM94 (#42993) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hagyd a francba az ilyen takolt hulyeseget!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42996) MrM94 válasza MiklosSaS (#42995) üzenetére


MrM94
őstag

Hámé?
Én szeretek tákolgatni..

Meg te mondod ezt nekem aki a fejébe vette hogy VRM et készít egy alaplaphoz? :Y

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#42997) MiklosSaS válasza MrM94 (#42996) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az mas teszta...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#42998) norbert1998 válasza CJ4567 (#42994) üzenetére


norbert1998
veterán

Amúgy van egypár, de még magyar is van ilyen. Ugye az esetlegesen leeshetett, hogy az a komment nem feltétlen angol anyanyelvű embertől való. De azért a magyar komment több mint valószínű olyantól van, aki magyar anyanyelvű.

(#42999) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Aludni kellene....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#43000) stratova válasza MiklosSaS (#42999) üzenetére


stratova
veterán

Akkor én jó éjt is kívánok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.