Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39101) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Francba.....amikor lehetne nem tudok aludni....bezzeg amikor nem lehet... :W :W :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#39102) Habugi


Habugi
addikt

Nyugi Sas, ha felbaszod magad akkor pláne nem fogsz aludni!

Este 9előtt kidőltem és 10perce ébredtem, na ennél nagyobb szívás nincs.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#39103) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt Urak...
1. nap, amíg a jó van hatalmon :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39104) Lacielvtárs válasza ViZion (#39092) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mester, jól érzem a sorok között hogy egyenlőre még nem vált be a ház váltás...?
kitartás a lépésről lépésre egyre hangosabb géped felé ;]
ahogy "ismerlek" lesz az még másképp, és elcsendesíted, hogy abban hiba nem lesz :K :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39105) Habugi válasza Lacielvtárs (#39104) üzenetére


Habugi
addikt

Reggeltet elvtárs Uram..!

Miféle házat cserélt, lemaradtam.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#39106) Lacielvtárs válasza Habugi (#39105) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én úgy tudom a Mester lecserélte a jelenlegi házát, valami ablakosra, nagyobbra, fényesebbre, nehezebbre ;]
de lehet én tévedek, nem tudom, de mintha ilyenre emlékeznék, de majd úgyis jön és mondja ha félre beszélnék :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39107) ViZion válasza Lacielvtárs (#39106) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, elcsábított a csillogás. Majd korrigálom a hiányosságait, ahogy a ronda magas talpakat is kicseréltem... már ötleteim vannak.

Fáradt vagyok, éhes és mennem kell... bacca meg a nyúl a borzat... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39108) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Jóreggelt.

HATER

(#39109) Lacielvtárs válasza ViZion (#39107) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

mondom én Mester, hogy ahogy ismerlek, meg lesz az oldva, csak idő és türelem kell :DDD
és ilyenkor amikor ilyen állapotban van az ember, mint most te, akkor még a szomszéd macskája is quuva :DDD
kitartás...
nekem is kis csajjal fodrász és utána bevásárlás :(((

DiszNóÓl: neked is

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39110) CJ4567


CJ4567
veterán

Reggelt.

Győzött végre a jó :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#39111) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#39106) üzenetére


norbert1998
veterán

Jaja, enenyime lesz a core 3000.

Házi sárkány hat akkor ez a helyzet. De igazából a konfogom az ugyanaz csak a vga más, és ugye a 7850 még rosszabb volt mantle alatt :D

S

Jó reggelt :R

(#39112) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#39111) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no az tök jó akkor, az egy celeb házikó, meg kell becsülni ;]

szerk: jó reggelt neked is :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39113) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#39112) üzenetére


norbert1998
veterán

Meg is lesz! Nyári munka megy mind bele :D
Najo, azért egy mocit majd szerezni kéne, ha esetleg lekesnem a buszt, amik amúgy is 2 óránként jönnek.

(#39114) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#39115) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

K.A.V.E.......aztan munka a haz korul.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#39116) norbert1998 válasza MiklosSaS (#39115) üzenetére


norbert1998
veterán

A nehezebb részén már túl vagyok én. Szobám tiszta, kazánházban rend (volt),fa be hordva. :P

(#39117) MiklosSaS válasza norbert1998 (#39116) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalam mindig van munka.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#39118) norbert1998 válasza MiklosSaS (#39117) üzenetére


norbert1998
veterán

Erre is, általában. Most szerintem egy eléggé szabad szombatnak nézek elébe. Általában a munka nálam a műhelyi munkát jelenti, de mivel erre különböző okok miatt lehetőség nincs, a kocsonya főzéshez nem értek, marad a szabad foglalkozás. Délután meg filmezünk. Expendables 3 és step up 5 3d vára családra jelenleg.

(#39119) =HG= válasza ViZion (#39092) üzenetére


=HG=
addikt

(#39120) norbert1998


norbert1998
veterán

Pabu

[ Szerkesztve ]

(#39121) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#39115) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Az Encyclopedia Antarctica idevágó szócikke szerint:

"K.A.V.E. - Kórosan Antarktiszra Vágyódó Ember - Az emberi faj (Homo Sapiens) azon példányai, melyek a zord körülményektől való ösztönös tartózkodás ellenére is leküzdhetetlen vágyat éreznek az Antarktiszra költözésre letelepedés céljából. Az esetek döntő többségében a teljes gyógyulást már az Antarktiszon eltöltött rövid idő is garantálja, ám ritka esetben előfordulhat, hogy a K.A.V.E. végleg megtelepszik az Antarktiszon, szélsőséges esetben akár testi jellegzetességei tekintetében is alkalmazkodhat a kontinensen uralkodó viszonyokhoz.

Az Antarktiszi életmódhoz fizikai valójukban is alkalmazkodott K.A.V.E.-k az alaplapgyár felé vezető úton

Az eredeti külső jegyeiket megtartó K.A.V.E.-kkal nem összetévesztendőek az Antarktiszra ViZion atomrakétáitól való félelem miatt költöző, majd a DonSassssal meggondolatlanul aláírt szerződés miatt itt ragadó példányok, lásd az Encyclopedia Antarctica 'Mahrenburg' szócikkét."

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#39122) norbert1998


norbert1998
veterán

Elkészült féligmeddig az írásom, blogba kitettem, ha valakit érdekel

(#39123) Malibutomi válasza norbert1998 (#39122) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Építö kritika: látszik hogy sokat dolgoztál vele, jók a diagramok, de a fogalmazás nem erösséged, és az egész felépítése kissé csapongó. Mintha egy havernak mesélnéd a konyhaasztal mellett olyan érzésem volt.

(#39124) Balathruin válasza norbert1998 (#39120) üzenetére


Balathruin
veterán

Ezek csak hasonlóak. Vadon élnek vagy esetleg állatkertben.

(#39125) norbert1998 válasza Malibutomi (#39123) üzenetére


norbert1998
veterán

Értem, köszi. Akkor ezen majd még csiszolok :)

(#39126) ViZion válasza =HG= (#39119) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát köszi... Akasa retek ronda, Bitfenix 12 nap... varázslónál elvben készleten volt, azért vettem volna onnan :((

Rakás szarok ezek, mind kintről hozzák, ha lenne olcsó posta, akkor inkább rendelnék. De lehet ennyi idő alatt a kínai is megjött volna...

norbert1998: Te nem is Norbert vagy... :DDD Hétfőn ott a cucc. :K

Macilaci: pénztáros csaj megállított, h ööö... ezek lányosak, ne ezt vidd. Mon'tam, h ez kell. Postára nem jutottam el és fogalmam sincs mibe rakom, sztem tojástartó+doboz. Haladok vele, csak qrva lassan... :o

Mahreburgonya: köszönjük az elemzést... Kicsit ilyennek tűnik amikor írsz és napokig nem jössz:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39127) norbert1998 válasza ViZion (#39126) üzenetére


norbert1998
veterán

miért nem vagyok norbert? :D

okés :C

(#39128) mackosajt válasza ViZion (#39126) üzenetére


mackosajt
addikt

Mivan?

Ma epoxival javítottam a kazanunk gyári hibáját.
Vagyis amit ők is kijavitottak az ujabbakon.
Betomtem az utvalto hátsó lyukat, és beraktam a rövid tengelyt, amit ősszel adtak a készletben. Csak akkor meghagytam a hosszút. Mondva, kibirja tavaszig, majd akkor betomom.
Hát ma nagyon jó idő van, így megcsinaltam.

Mínusz 10-ben rossz poén lett volna órákig kikapcsolt futessel, hogy kössön az epoxi.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#39129) ViZion válasza mackosajt (#39128) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, nem. Lacielvtársnak ment volna, csak neked is akartam valamit, de nem lett... :DDD

FX-et nem lehet elpusztítani.
BIOS frissítés is volt, majd állítgatom, mondván ki vannak nyomtatva a beállítások...
Nem indul. Illetve indul és le is áll... WTF. :U

Háát a lényeg, h a 6300 beállításai voltak kinyomva, ott ofset + jel volt. Ide meg sok lett volna, mert 1,55 V az alap a procinak... szal. - jel és 1,425 V már fain. :C

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39130) mackosajt válasza ViZion (#39129) üzenetére


mackosajt
addikt

másik topikban csodálkozik valaki ezen a klippen, vagyis, hogy mennyire lenge a ruha...

Erre ajánlottam nekik olyat, ami garantáltan ütősebb, ha a cenzúrázatlant megnézik

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#39131) MrM94 válasza mackosajt (#39130) üzenetére


MrM94
őstag

Váááááááááá.Hát ti micsoda legenda számokat linkeltek be.. Mindkettőt imádom :D
[link]
Ez a legdurvább 18+ kb 3,23 tól

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#39132) =HG= válasza mackosajt (#39130) üzenetére


=HG=
addikt

(#39133) =HG= válasza mackosajt (#39130) üzenetére


=HG=
addikt

(#39134) Lacielvtárs válasza ViZion (#39126) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, az a durva hogy szinte olcsóbb Kínából vásárolni mint itthoni postával kérni bármit is :C
legalább is minta ezt mondták volna :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39135) ViZion válasza mackosajt (#39130) üzenetére


ViZion
félisten

óh, a nagytalpú Isten küldte azt az első klippes csajt gondolom :R
Imádom amikor látszik egy kis horpadás a medence mellett... :P
Nagyon nekem való, szerencsére most is ilyesmivel kell megküzdenem :D

Rammstein az epic, ennyi. Meglepődtem, mikor küldték a klippjét... és pron oldalra mutatott a link... tényleg a klipp volt és ott a helye valóban.

Scooter klippben is jó a bébi... bakker. El kell altatni a gyerekeket MOST! :DDD

Nekem ez a default és a refresh 2007-ből...

Háát...és jobb mint vmi hardpron. Jó táncos csaj ehh... nah, nem kezdek nosztalgiázni. :D :B

van HD is, ez azéééé...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39136) Lacielvtárs válasza ViZion (#39135) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha micsoda nénik azokban a Klippekben :C :Y

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39137) =HG= válasza ViZion (#39135) üzenetére


=HG=
addikt

Akkor altasd el, és kellemes másfél percet az asszonnyal! :D

(#39138) mackosajt válasza ViZion (#39135) üzenetére


mackosajt
addikt

ne is mondd...

asszony melózik... minnyá megyek érte... mert lejár a munkaideje!
Ma kezdem az éccakát.. valamit kezdeni kéne a 2 idő között a dologgal nálunk is.
;]

mondjuk reggelente, miután a fiúk elhúztak suliba, jól indultak a reggelek :)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#39139) ViZion válasza =HG= (#39137) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, szakállas ős-öreg emberke... ez kemény volt! A Te korodban más az is valami csoda, ha a beszólás kemény, ugye? ;] ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39140) =HG= válasza ViZion (#39139) üzenetére


=HG=
addikt

:D Áll még a jegenyefa, ifjú padavan, ne aggódj ! ;)

(#39141) MiklosSaS válasza =HG= (#39137) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Masfel perc a zuhanyozassal egyben ugye? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#39142) ViZion válasza MiklosSaS (#39141) üzenetére


ViZion
félisten

Meg tudod, h dohányzik is, szal ez egy cigi is. :DDD

Valaki látta a galaxis őrzőit? Gyerekek megnézhetik? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39143) Lacielvtárs válasza ViZion (#39142) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

attól függ mennyi idősek a gyerekek...
nekem tetszett a film, látványos és nem véres...
szerintem megnézhetik...
a jó győz a rossz elbukik.
de jó benne a fa csávó, az a legjobb karakter :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39144) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Hat ez a Saint Row IV beteg ajatek :))

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#39145) CJ4567 válasza MiklosSaS (#39144) üzenetére


CJ4567
veterán

Látom játszottál vele, hétvégén ingyenes az EGÉSZ Saints Row trilógia ami PC-re megjelent, a 4-et kivittem(LVL48) törtben, aztán elvesztettem a mentéseket gépresinél. :W :W :W

3-at feléig elvittem(tört) majd nem tudom mi lett vele de Fegelein miatt nem találtam a mentséeket és nem tudtam lementeni őket, biztos elvitte őket.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#39146) MiklosSaS válasza CJ4567 (#39145) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megvettem a IV-est...6.99 font volt....tetszik a jatek, mondjuk kicsit elmebeteg.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#39147) CJ4567


CJ4567
veterán

Invitelnek ;]

No Sana No Life

(#39148) ViZion válasza CJ4567 (#39145) üzenetére


ViZion
félisten

'oszt hol lesz ingyen?

Galaxisost megnézem most én, eddig vicces, disney sci-fi :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#39149) CJ4567 válasza ViZion (#39148) üzenetére


CJ4567
veterán

Steamon hétfőig ingyenes, de nem örökké tarthatod meg, de leárazás van.

No Sana No Life

(#39150) norbert1998 válasza ViZion (#39142) üzenetére


norbert1998
veterán

jaja, faja egy film, bár vannak poénok, amik a nagyobbaknak szólnak, de úgy vannak benne, hogy a kisebbek meg nem értik, és szimplán ignorálják

hát ez a step up 5 egy qrva klisés egy gányolmány! az egész kifullad a képminőségben (ugye 1080p/half-ou 3d), ennyit nyújt. a hangzás siralmas, 60 hz alatt nincs is semmi, pedig lenne, csak egyszerűen nincs ott (nem, nem a hangfalakkal van a gond ;]) a sztori klisés, most példának: a máésodlagos jófiut, akinek van barátnője, lesmárolja egy random csaj az ország másik felében. miért is ne, pont akkor tűnik fel a barátnője usa tulsó végéből! miafasz?! :W ja, éls ezt az összes részben eljátszották. borzalmas, én max 5 pontot adnék a 10-ből rá, annak felét a látvány miatt :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.