Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrM94

    őstag

    válasz ViZion #24285 üzenetére

    @ViZion& stratova& Mikloss
    Mert ha elsozom a 690et annyiba veszek egy ref 780at akkor visszajon a befektetett aranak a duplaja.
    Ha elsoznam az alaplapom + procim mittomen legroszab esetbe 100k forintert tudnek hozatni magamnak dobozos 4770k-t kb 60k ba s vennek egy zsir uj Z97 es lapot.
    Tehat platformvaltassal nullan lennek.Annyi csak hogy nyertem azon hogy 780 rol 780 ra visszavaltok eleg sokat.

    Amugy i7 3770k nem akarok felvagni vagy ilyesmi kezd majd eloregedni,s ugy zuhan az ara majd hogy nem lehet kiszallni belole.Addig kell utni a vasat amig meleg.Lenne itt helybe egy faszi aki csorgatja a nyalat a 690 re.

    A masik dolog,meg hogy limitalja a 690et 4.5on :DDD

    Penz penz penz,nincs ertelme sporoljak.Abszolut semmi ertelme nincs.Emlekeztek amikor billentyuzetet akartam venni?Nem vettem meg,merthat minek az nekem inkabb sporolok a penzen stb stb.Aztan elment ugy h ahh basszus de innek egy uditot,basszus ugy megkivantam egy gyrost,beulni kv-zni stb stb stb ilyen marhasagokra hihetetlnul gyorsan elmegy,s nem latok belole semmi ertelmeset.Vagyis de,az egyre novekvo hasamat kb annyi.Legalabb ha veszek egy alaplapot akkor legalabb latom h mire vertem el a penzt.

    Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés