Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) zzola válasza Aventador91 (#1949) üzenetére


zzola
félisten

Mindenkinek, szokás szerint.

(#1952) Gery9112 válasza tuki2200 (#1950) üzenetére


Gery9112
őstag

:DDD :DDD :DDD Mást nem tudtam rá reagálni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1953) Aventador91 válasza tuki2200 (#1950) üzenetére


Aventador91
őstag

pedig legnagyobb biznisz lenne, ha szeptember elején az előrendelők bétázhatnának, aztán hónap végén lenne max egy mindenki számára elérhető, bár ez felesleges. így a nyílt béta után sok low player lehet hogy nem fogja megvenni, mert szerencsétlen low töltelék playerek, akiket csak leszednek, és sírnak hogy erős a tank, a repülő, meg minden erős, csak az nem amivel ők játszanak, sok a sniper bla bla, és ilyenekből annyi van hogy jönnek a patchek, a sok nerfelés, hogy az ilyen balherék ne sírjanak. általában ezek a fórumokon sírnak. pls, ne vegyétek meg ha bénák vagytok, játszatok tetrist helyette :K

[ Szerkesztve ]

(#1954) tuki2200 válasza Aventador91 (#1953) üzenetére


tuki2200
senior tag

Lesz zart is, ha minden igaz, elotte

[ Szerkesztve ]

(#1955) voodoo98 válasza tuki2200 (#1954) üzenetére


voodoo98
addikt

Early access beta lesz az elorendeloknek, de szerintem csak par nappal elotte.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1956) zzola válasza voodoo98 (#1955) üzenetére


zzola
félisten

Az egész játék egy béta lesz, mint most a BF1! :DDD

(#1957) l.skywalker válasza zzola (#1956) üzenetére


l.skywalker
félisten

Egy évig biztosan. Már így adják ki a játékokat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1958) FollowTheORI válasza zzola (#1956) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Beta as a service... for lifetime. :P :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1959) Gery9112 válasza l.skywalker (#1957) üzenetére


Gery9112
őstag

Az kb. pont annyi idő, ameddig az EA tervezi a multiplayer only játékait. :DDD

Aztán kezdődik minden elölről.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1960) l.skywalker válasza Gery9112 (#1959) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az UBI pedig rendre így adja ki a multis játékokat. Első év kaka (Division1, For Honor) aztán a második évben hirtelen brutál jó lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1961) Astroboy válasza FollowTheORI (#1958) üzenetére


Astroboy
őstag

:D
Szerencse, hogy ilyen horror bevételek mellett még a játékosoknak kell külön fizetniük, hogy tesztcsapatként kiszűrjék a hibákat. Tisztára olyan, mint adózott fizetésből adóköteles terméket venni, de komolyan...

(#1962) SkyS1gn válasza Aventador91 (#1949) üzenetére


SkyS1gn
félisten

a NYÍLT?!!M444 bétára gondolsz? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1963) bul07 válasza l.skywalker (#1957) üzenetére


bul07
nagyúr

Ó a végéig olyan lesz, BF1-be olyan jó kis hibák kerülnek bele egyes frissítésekkel(még most is) hogy öröm olvasni a fórumát

És jönnek mennek az ilyen hibák még ki se lehet szűrni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1964) protegum válasza Aventador91 (#1953) üzenetére


protegum
aktív tag

Miért baj az neked, legalább nem kell utána szenvedni velük, ha nem veszik meg.

(#1965) protegum válasza bul07 (#1963) üzenetére


protegum
aktív tag

A revive bug legalább már eltűnt.

(#1966) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én költözés után már kukrival nyitom ki a dobozokat. Van BF1 érzés 😂

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1967) FollowTheORI válasza l.skywalker (#1966) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nekem meg csak ebből hiányzik egy puzzle darab és az istenért sem akarja beadni sehol semmikor... :O :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1968) l.skywalker válasza FollowTheORI (#1967) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hozz egy flexet. Megoldjuk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1969) voodoo98 válasza FollowTheORI (#1967) üzenetére


voodoo98
addikt

Valamelyik heten 3000scapert lehetett venni. Esetleg figyeld meg, hatha!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1970) RudY válasza l.skywalker (#1966) üzenetére


RudY
addikt

Néhány szál dinamitrudacska is segít, takarítani úgyis kell, viszont a kipakolást megúszod. :DDD :P ;]

(#1971) FollowTheORI válasza voodoo98 (#1969) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Arra várok énis, scrap félre van téve rá, de az sem mostanában volt mert jóideje nézem.

Persze pár hónapja lehet volt, nekem is rémlik, csak akkor elfelejtettem, meg volt jobb elfoglaltságom is.
Mostmár csak ezekkel szórakozok jobb híjján. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1972) l.skywalker válasza RudY (#1970) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezen csak egy Tigris fog segíteni a BF5-ből :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1973) prokxy válasza FollowTheORI (#1971) üzenetére


prokxy
veterán

Meg is vagy 150 Te mocsok? :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1974) FollowTheORI válasza prokxy (#1973) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Már vagy 1 hete lassan... :P :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1975) prokxy válasza FollowTheORI (#1974) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor GZ! Jövök én is nemsoká, még 5 szint, sztem aug-ban meglesz, amennyit tolom! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1976) zzola


zzola
félisten

Puff. :))

(#1977) zzola


zzola
félisten

Ki veszi meg konzolra?

(#1978) prokxy válasza zzola (#1977) üzenetére


prokxy
veterán

Én biztos nem. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1979) IntelKiller7 válasza zzola (#1977) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1980) EczkE válasza zzola (#1977) üzenetére


EczkE
addikt

Valoszinuleg en is.

Asszem mindenféleképpen!

(#1981) zzola


zzola
félisten

PC-re már megvettem, kérdés hogy XBOX vagy PS4? X-en szebb/stabilabb lesz, PS-en meg több a játékos...vele együtt a XIM huszár is. :o

[ Szerkesztve ]

(#1982) IntelKiller7 válasza zzola (#1981) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Inkább játszok kisebb játékos bázissal stabilan mint, hogy 4x annyival össze vissza laggolva.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1983) zzola válasza IntelKiller7 (#1982) üzenetére


zzola
félisten

;]

PRO-val nálam sosem szaggatott...

[ Szerkesztve ]

(#1984) IntelKiller7 válasza zzola (#1983) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ha már patchelték, ez a minimum. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1985) l.skywalker válasza zzola (#1977) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jelen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1986) RudY válasza zzola (#1977) üzenetére


RudY
addikt

Már megvéve One X-re. :K

(#1987) zzola válasza RudY (#1986) üzenetére


zzola
félisten

:))

(#1988) l.skywalker


l.skywalker
félisten

The Company részletesebb ismertető [link] [trailer]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1989) Leon77 válasza zzola (#1981) üzenetére


Leon77
őstag

Nana, én venomx-et használok :K Én én meg is veszem ps-re

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#1990) Leon77 válasza zzola (#1983) üzenetére


Leon77
őstag

Nálam ps4-en bf4 atom szaggatott (bf1 csak pc-n van) 64-es szerveren nagy mateknál (metro, locker), cseréltem pro-ra, azzal kevesebb a mikro lag, de így is jelentős. Pc-n sokkal szebb és teljesen lagmentes (minden ultrán gtx 1070-el fhd-ban)

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#1991) zzola válasza Leon77 (#1989) üzenetére


zzola
félisten

Az ugyanaz, XIM matyi. :DDD

(#1992) N@idia válasza zzola (#1977) üzenetére


N@idia
őstag

Én is megveszem instant vétel lesz konzolon pc-re már kérdéses a sok csaló huszár miatt ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#1993) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Megjelenésig jó lenne valami klánba tömörülni akár platformok szerint akár egyben. Biztos vannak bevált csapatok, nem nagyon nincsen - gondoltam addig jó lenne valami PH-s Gamepod-os cucc. Mit gondoltok?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1994) zzola válasza l.skywalker (#1993) üzenetére


zzola
félisten

Játékon belüli klán lehetne, de ahhoz ugye előbb meg kell jelennie a játéknak. Én XBOX/PS4-en [TBM] TheBrokenMachine klánjában vagyok.
PC-n BF4 alatt létrehoztam egy Prohardver klánt, vannak még benne aktív tagok.

[ Szerkesztve ]

(#1995) l.skywalker válasza zzola (#1994) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ettől féltem, hogy külön vannak a platformok. De Xbox-on én örülnék ha veletek együtt (vagy mellettetek) halhatnék hősi halált :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1996) Astroboy válasza zzola (#1994) üzenetére


Astroboy
őstag

Platoon-t akartál írni nem? A PHun klánt Kuksi alapította emlékeim szerint, de majd kijavítasz ha tévedek...

(#1997) prokxy válasza Astroboy (#1996) üzenetére


prokxy
veterán

WH lesz a BF V-ben is. :) :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1998) Astroboy válasza prokxy (#1997) üzenetére


Astroboy
őstag

Öööö...ezt most nem értem. :F

(#1999) Leon77 válasza Astroboy (#1998) üzenetére


Leon77
őstag

Wall Hack gondolom...

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#2000) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Jó lenne ha a platoon-ok platform függetlenek lennének és lehetnénk mind egyben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.