Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) dkess válasza Robi BALBOA (#15000) üzenetére


dkess
őstag

Igen, a második videót nézd elsősorban. Ugyanakkor ebben visszautal az elsőben megtett beállításokra - azt nem részletezi, így mégiscsak a kettőt együtt kell nézni. A másodikban emlegetett driver verzióval illetve nVidia profile inspector verzióval működik csak - ezt külön hangsúlyozza. Persze én nem zárok ki semmit.

Próbáld meg az alábbi beállításokkal esetleg. Nekem ezzel javarészt 70-80 fps (max 120 felett, de a min tekintetében sajna néha benéz 60 alá is) - Neked a stabil 60 -nak mindenképp meg kellene lennie. 300 órát játszottam 4K minden ultrán és bekapcsolva (DX11 -en) és a láthatóság miatt váltottam elsősorban (nem a teljesítmény miatt). Ezzel is túl vagyok már 100 órán ...

.

.

[ Szerkesztve ]

(#15002) deadwing válasza prokxy (#14991) üzenetére


deadwing
addikt

Nem értek egyet. Ez a fos nem támogatja, majd minden nagyobb cím viszont igen. BF1-ben is gyönyörűen ment.

Szerk..: látom már páran megelőztek...

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#15003) polgi803 válasza kisza25 (#14984) üzenetére


polgi803
őstag

"...mond még 1x azt, ha mered, "hogy mi..?" ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15004) Leon77 válasza polgi803 (#15003) üzenetére


Leon77
őstag

What??? :DDD

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#15005) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, egyre jobban megy a BR mód, most szereztem még egy solo győzelmet. Az volt a szép, hogy megláttam hamarabb a rajtam kívül utolsó életben maradt embert és egy szikla mögött voltam. Lövöm gewehr-el és mit csinál az első lövedék, na mit csinál? Persze, hogy megakad a szikla feletti levegőben. :U Barátokkal is egyre jobb, legutóbb ilyen 7-11 killt szereztünk.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#15006) polgi803 válasza Leon77 (#15004) üzenetére


polgi803
őstag

Csak nem tudtam kihagyni...Ponyvaregénybe volt tudod... :DDD

(#15007) taknyí


taknyí
senior tag

Sziasztok
Segitsetek minden ok nelkul 24 FPS re beesik es nem is jon helyre a jatek olyan mint egy lassitott felvetel. Maskor high beallitason 95 FPS meg van ez a gyakoribb. Atmegyek masik szerverre minden ok. Amin produkalja ott is rendeben van a pin es europain nyomom csak. Cucc az adatlapon... A tokom ki van semelyik mas jatek nem produkal ilyen f@szsagot.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#15008) pendre54 válasza taknyí (#15007) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Ez a játék hajlamos a készenléti memóriát a végletekig duzzasztani, aminek az eredménye lehet a diavetítés.
Nálam is előjött ez a probléma, de más játékoknál egyáltalán nem. (BF1, GTA V, PUBG ) Itt írtam a problémáról képekkel illusztrálva [link], és ha nálad is ez áll a háttérben, akkor itt a megoldás [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#15009) FollowTheORI válasza pendre54 (#15008) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Vagy venni kell 32GB-ot. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15010) polgi803


polgi803
őstag

jó...semmi... megoldottam... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15011) blaca83


blaca83
őstag

Srácok, most játszottam egy FT-ot ezzel a taggal:
der-blaue-max68

Folyamatosan jelezte a térképen pirossal, hol vannak az ellenségek! Először azt hittem jelzőrakétát lőtt, de valami simli van a dologban szerintem mert kitartott a kör végéig. Látszott az összes ENEMY. :F

A rendes játékban 16X-os, míg a FT-ban 50X-es a KD-ja....????
Van ilyen csalás ami kihat az egész csapatra??? :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15012) dkess válasza blaca83 (#15011) üzenetére


dkess
őstag

Igen, van ilyen cheat. Volt erről néhány Youtube videó is. Egy kb. két hónapos Niccaman YT rémlik, ahol Ő mint bombázó pilóta "köszönte szépen".

A srác érdekes, mert itt-ott törekszik a "diszkrécióra". Pl. StG 44 -el a kill -jeinek csak 50% -a fejes. Azért vannak érdekességek is:

- MG 42 -vel a 288 kill -nek több, mint háromnegyede (220) fejes,
- MG 34 -el viszont a 191 kill -ből csak 5 fejes sikerült.

Namost a kettő MMG ennyire nem különbözik - avagy az összesen alig több, mint egy napos játékideje alatt tényleg ilyen drámaian megskillesedett és megtanult így lőni ... :D

Szerk: az 'FT' nem esett le, hogy mi, de gondolom a FireStorm -ra gondoltál. Szerencsésebb lenne a FS vagy inkább a BR rövidítés (utóbbiról hamarabb beugrik a népeknek). :)

[ Szerkesztve ]

(#15013) blaca83 válasza dkess (#15012) üzenetére


blaca83
őstag

Szánalom...! :((( :((( :(((

"'FT' nem esett le, hogy mi, de gondolom a FireStorm -ra gondoltál. Szerencsésebb lenne a FS vagy inkább a BR rövidítés (utóbbiról hamarabb beugrik a népeknek)"

Igen, nem is tudom miért így rövidítettem... :P :B

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15014) taknyí válasza pendre54 (#15008) üzenetére


taknyí
senior tag

Köszi!
Kipróbálom...

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#15015) lofagi


lofagi
Topikgazda

Ú, ez a grind mód jó lesz. :C

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15016) Robi BALBOA válasza dkess (#15001) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ősszejött a dolog, a legújabb driverrel, minden maxon 100fps alá alig megy, de, hogy ne egye meg a fejem a két kari, kis power limittel 80fps a minimum, korlát 120, igen sima Így a game.

Valaki tud egy jól összeszedett útmutatót a játékhoz, most kezdeném, aztán full tudatlanul nem sok értelme van belevágni szerintem.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15017) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Basszus, úgy beszopattam egy srácot. Kinyitottam a bunkert, hallottam, hogy felettem járkál, majd gyorsan beültem a tank lövészbe és mozdulatlan maradtam. Jön a csóka, néha benézett óvatosan és bevette, hogy nincs ott senki, elkezdett lejönni és szarrá lőttem szegényt. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#15018) dkess válasza Robi BALBOA (#15016) üzenetére


dkess
őstag

Örülök, hogy összejött a dolog. Amennyiben jól sejtem, akkor a videókban részletezett metódus volt a nyerő.

Indításként rövid felvezető: [link]

A dolog ennél sokkal bonyolultabb persze. A lényeg a játékban egyfelől a hangulat - amennyiben kezdetben borzalmas stat -jaid lennének avagy sokszor lőnének, akkor ez önmagában ne vegye a kedvedet. Ajánlom legyen Teamspeak és/vagy Discord - teljesen más élmény többedmagaddal játszani mivel a hatékonysághoz illetve játékélményhez sokat hozzáad és tanulni is lehet.

Kezdetben ajánlom "menj az árral" (tömeggel) a legelején és figyelj. Mivel nálam ezt megelőzően a BF 1942 volt pár LAN erejéig - így én is killcam -ból tanultam a játékot (engem kezdetektől fullámákkal rak össze a játék mindig). A 9 pályát (+1 a Firestorm módban) ismerd meg először támadó/védő oldalról járd körbe minél több irányból.

Minden kaszt alapfegyvere ki van maxolva - pl. Assault Sturmgewehr 1-5 vagy a Support -nál a KE7. Ezt a két kasztot is javaslom kezdésnek - a többit, ha már lesz valamennyi pályaismeret illetve rutin. Ezekkel valamint fegyverválasztással lehet variálni, de javaslom ezekkel kezdj. A gadget -ek (gránátok egyebek) használatát az első pillanattól kezdve próbáld használni - rendkívül hasznosak.

Játsz a kasztodnak megfelelően és objective -re (adott játékmód) - nemcsak azért, mert akkor kapod a legkevesebb anyázást, hanem azért, mert Te is így fogod élvezni.

Az időközben felmerülő kérdéseidre jó eséllyel volt már válasz illetve megoldás - kereséssel könnyű rátalálni. Természetesen az itteni közösség is segítőkész.

Amilyen módokkal én játszok (lehet, ha az elején nem a Breakthrough -ra kattintok, akkor máshogy lenne):

Egyedül: Breakthrough
Baráttal/ismerőssel: Conquest
Firestorm mód (Battle Royale): csak Duo (egy hétvégét volt) illetve squad

Időszakos módok jók - érdemes kipróbálni, ha lesznek. Nekem nagy kedvenc volt a 'Rush' - ez is mondjuk leginkább ismerősökkel adja ki magát igazán (pont mint a 'Squad conquest' és nálam a sima 'Conquest' is).

(#15019) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

Holnap indul a buli megint!

(#15020) prokxy válasza lofagi (#15015) üzenetére


prokxy
veterán

Mire gondolsz fagi? Milyen grind?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15021) mobal válasza prokxy (#15020) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

[link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15022) prokxy válasza mobal (#15021) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, bár az első mondaton picit görbült le a szám:
"Grind is a 64-player experience that focuses around the idea of channeling the intense infantry fights on the maps of Battlefield V."
A grind sokaknál majd a Camp-et jelenti, már látom...

Az viszont pozitív, h foglalkoznak vele, ma akkor csapathatjuk. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15023) F e Z o válasza prokxy (#15022) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem a játékmódokkal van a gond, hanem, hogy kevés mapon történik mindez. Ez elég szomorú.

H2O über alles!

(#15024) Sanyi.il válasza F e Z o (#15023) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

És ismét csak egy hétig lesz elérhető :(

(#15025) prokxy válasza F e Z o (#15023) üzenetére


prokxy
veterán

Meg az, h megint inf only, gg. Melyik játék is ez? BF? Vagy mifasz? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15026) Lendova válasza mobal (#15021) üzenetére


Lendova
őstag

Operation Métro 1942. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#15027) dkess válasza prokxy (#15025) üzenetére


dkess
őstag

Igen, ahogy írják is ez gyakorlatilag egy 64 játékos 'Conquest' variáns - csak vonalszerű 3 ponttal meg járművek nélkül.

Itt nem a szó "hagyományos" értelmében fognak kempelni, hanem lövészárokszerű harc lesz. Aki "B" -t először elfoglalja illetve méginkább tartani tudja - az nyer. Nagyon "vékonyak" a pályák és az ellenfélhez közel eső pontot gyakorlatilag nem lehet kerülni (nincs hely) + kettős tűz is várná ott a delikvenseket távol az utánpótlástól. "B" elméletileg nagyon jól tartható minden pályán - gondoljunk a Devastation pálya templom két-két bejáratára (főbejáraton nem lehet bemenni), a Twisted steel hídjára (létrafeljárót jól lehet tartani, de gondolom valamilyen szinten az alsó részt is tartani kell) vagy éppen Rotterdam -on mindkét irányban csatorna és gyakorlatilag csak a híd és felüljáró van.

Vegyük észre a pályákon a változásokat is - pl. Rotterdam -on német oldalról a híd mindkét oldalán egy-egy plussz hajó középen (amiken át lehet majd ugrálni) illetve angol oldalon is kicsit változott a hajó helye és szintén mindkét oldalon pallókon át lehet menni. Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy amennyiben a hidakat fel lehet továbbra is robbantani, akkor hogyan fogja kiadni magát, hogy a pallókat viszont nem lehet (felszedni sem) ... :)

(#15028) lofagi


lofagi
Topikgazda

Ez a GRIND nagyon adja! :D A régi szép emlékek a nonstop gránát spamról a metróban! :D LOL

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15029) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Visszarakták BR-be a duó módot

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15030) prokxy válasza dkess (#15027) üzenetére


prokxy
veterán

Majd megyünk medic-kel este,befüstöljük a hidak oldalát, mögéjük osonunk és adunk nekik! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15031) Astroboy válasza prokxy (#15030) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem egy nagy eresztés, a pálya kici ész occó, bombázó kifogyott tank nem is volt. :D

(#15032) dkess válasza Astroboy (#15031) üzenetére


dkess
őstag

Igen, Rotterdam Grind a vasúti kocsik között hempergő géppuskások, akik a kerekek között lőnek. Persze a géppuskások ablakokban is letámasztanak. Assault -ként, ha precíziós PIAT -os/Frag grenade rifle -s vagy, akkor terem számodra babér (PIAT -al a sréhen álló kocsik miatt parányi vékony résekbe belőni avagy eszméletlenül szűk lyukakba bedurrantani gránáttal :DDD ). A hídon felül pedig több füst van, mint a 90 -es évek diszkóiban ...

Alapvetően működik az ellenfél első pontjának elfoglalása is - azonban egy public szakasszal túl sokáig egyedül nem fogod tartani. Amennyiben viszont mind a három pont megvan és az ellenfél kezdőjénél minimum egy tucatnyian vagytok "berendezkedve" (ekkor a kétoldalt levő házakat és a feljárókat is kényelmesen tartani lehet + lent egy páran), akkor eldőlt ...

(#15033) blaca83 válasza prokxy (#15030) üzenetére


blaca83
őstag

Este leszek én is!
Adunk a pofájuknak... ;] :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15034) prokxy válasza blaca83 (#15033) üzenetére


prokxy
veterán

A 2016-os priviket nézegettem, hogy összerakjam ezt a nicked és a BF-est bazzeg! :D
btw: TS DC-n leszek én is akkor.

#15031) Astroboy: hát nem, de legalább újdonság. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15035) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Hali!
Nem játszottam 3 hétig, most megint elővettem.
Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy a játék 10-20 percenként rebootolja a számítógépét? Nem túlmelegedés, nem táp. Semmilyen más játéknál nem jelentkezik, csak ennél. Se CPU se GPU nem megy 70 fok fölé.

(#15036) blaca83 válasza prokxy (#15034) üzenetére


blaca83
őstag

Én tudom szinte az összes régi motorosét fejből akikkel korábban együtt játszottunk a csapattal. :)) :P
Most tudok jönni pár kört, utána meg majd 19 óra után.

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15037) voodoo98 válasza muszurkefal (#15035) üzenetére


voodoo98
addikt

Tuning van?
Mekkora a táp és hány éves?
Ez a játék nagyon cpu és ram igényes. Elképzelhető, hogy a cpu nem kap elég voltot vagy a ramok szarok.
Nekem is volt hibás ramom, de azzal csak crashelt a játék kb. 10-20 perc után, de nem restartolt a gép.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#15038) FollowTheORI válasza muszurkefal (#15035) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Windows és driverek minden friss?

Illetve lehet memória elfogyás is, mivel néha tud leakelni rendesen a játék.
Főleg ha kikapcsoltad a lapozó fájlt, vagy túl kicsire vetted.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15039) muszurkefal válasza FollowTheORI (#15038) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

#15037:
EVGA G3 650, 2017 nyarán lett véve újonnan.
RAM az egyik ugyanannyi idős, mint a táp, a másik az feleannyi.
CPU voltját hol csekkoljam? 6700K, húzva nincs. RAM-ot is tesztelem majd.
#15038:
Afterburnerrel most figyeltem az értékeket, memory leak sincs. 16 GB-om van, 10-et nem érte el egyáltalán. DDU-val letoltam mindent, és fel a legfrissebbet. Majd megnézem régebbivel is, mert nem jött be.

Csak hétfőn megyek vissza az asztali gépemhez, akkor tudom ezeket megcsinálni. :R

(#15040) EczkE


EczkE
addikt

Ez a Grind mod nagyon jo buli, minden kor eddig elvezetes volt. :D Kicsit visszahozta az Operation Metro feelinget. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#15041) prokxy válasza EczkE (#15040) üzenetére


prokxy
veterán

2 körig nekem is tetszett, utána menekültem onnan. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15042) bul07 válasza EczkE (#15040) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát kellet ez a mód a BF5-nek mint egy falat kenyér
Megint egy gyalogos harcra kitalált mód, pfff

Ez aztán BF szériába való mód, jármű nélküli harc

Hát grat a kitalálójának
Játék fejlesztőivel ezt kellene csinálni minden órában->

Persze új pálya az sehol nincs, halál unalom már a meglévők
Már majd fél év új pálya nélkül

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15043) EczkE válasza bul07 (#15042) üzenetére


EczkE
addikt

Ott van a tobbi jatek mod, lehet azokkal jatszani. (Ez ugyis csak egy hetig lesz) Sot mondok jobbat: vannak mas jatekok is. :U

Asszem mindenféleképpen!

(#15044) zzola válasza EczkE (#15043) üzenetére


zzola
félisten

Hiába választ másik játékot, attól nem lesz több pálya.
Azért igaza van, 1/4 évente azért be lehetne dobni 1 szaros új pályát...

(#15045) EczkE válasza zzola (#15044) üzenetére


EczkE
addikt

Ezt nem vitatom. De amig nem jon palya addig lehet massal is jatszani. :)) En pl tegnap kezdtem el az AC Odysseyt

Asszem mindenféleképpen!

(#15046) zzola válasza EczkE (#15045) üzenetére


zzola
félisten

Naja. Én inkább nem is játszom nagyon. Csak felugrok pár körre trollkodni... :DDD

(#15047) bul07 válasza EczkE (#15045) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem szeretek csak BF sorozattal játszani
Ma is egész nap játszhattam volna, de inkább átaludtam az egész délutánt, mert nincs késztetés a játékra

És hiába új mód, de azon a pár sz@ros pályán lehet tolni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15048) muszurkefal válasza bul07 (#15047) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Érdekes.
Azt hittem csak én élem azt az időszakomat, hogy egyszerűen nincs motiváció játszani. Semmivel. 3 hete tegnap néztem fel először, akkor ugye tapasztaltam, amit írtam :C

Nem tudom az okát, de amikor arra gondolok, hogy játszanék egyet, akkor egyszerűen nem tudom rávenni magamat. :P

(#15049) voodoo98 válasza muszurkefal (#15039) üzenetére


voodoo98
addikt

Olyat még megtehetsz, hogy egyszerre csak az egyik ram modult rakod be (8 gb ramod lesz, de tesztre elég) és ha az egyiknél csinálja a másiknál nem, akkor az egyik ram modul a hibás.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#15050) polgi803


polgi803
őstag

Had kérdezzem meg, hogy az elinduláskor nem lehet valahogy kikerülni hogy ne kelljen állandóan kilépni a single playből hanem egyből a multy menübe kerüljön mert már igencsak unom hogy mindig meg kell szakítani a single-t hogy multyzni tudjak... :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.