Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) prokxy válasza bul07 (#1746) üzenetére


prokxy
veterán

Annyira szép ez a játék,minden képet megnézek többször is, hihetetlen. 1080 vajon elég lesz neki fhd-ra kimaxolva?
Van már vmi teszt?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1752) Novver


Novver
senior tag

[V1 Multikill]

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#1753) voodoo98 válasza Dtomka (#1750) üzenetére


voodoo98
addikt

BF1-et release óta nem néztem, de ott is hasonló volt a helyzet, még a teljes játékban is Nvidián. Elképzelhető, hogy ez a feature inkább az AMD-esknek szól.

(#1752) Novver
:DD

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1754) keIdor válasza prokxy (#1751) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem biztos, az 1.0 kiadás ezer százalék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1755) FollowTheORI válasza Novver (#1752) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ez olyan lesz, mint a heavy bomber BF1-ben... ha épp jó pillanatod van. :DDD

Remélem lesz a játékban B17 szőnyegbombázás is. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1756) Góliát válasza Novver (#1752) üzenetére


Góliát
senior tag

Az szép!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1757) FollowTheORI válasza prokxy (#1751) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mennyivel megy a BF1 1080-al most így?

Igazából már írtam, eddig mindig úgy volt BC2-BF3-BF4-BF1-nél is, hogy egy szinttel lentebb csúszott az adott GPU... főleg a közép felső kategória... pont a 1070-1080 szint.
Tehát pl megvolt 80-100fps ultrán, akkor az a következő játékban már csak high-ra volt elég ugyanazon sebességhez... kb. :)

Szóval erre kell számítani majd.

Ami nem túl jó előjel, hogy NV partner program lett a BFV... szóval tuti kelleni fog az új GPU a minden csilivili bekapcsolásához... ez majdhogynem garantált. :K

Szerintem az ultra 1080Ti alatt felejtős.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1758) prokxy válasza FollowTheORI (#1757) üzenetére


prokxy
veterán

A 1080 nem volt elég az ultra + 120 FPS-hez a BF1-ben, ezért vettem Ti-t.

Most van egy jó ajánlatom 1080-ra, de elgondolkozom Ti-n...csak akkor táp is kell másik, h rohadjon meg! :D

szerk: le kell venni 1-2 beállítást és elég kell legyen a 1080 a BF V-nek is, de hogy most az új vga-kkal mi lesz, mert ugye olvasni mindent...tele a raktárak, memóra árak emelkedése manipulálása miatt, ááá, most gondolkozom, h várjak vagy mi legyen...de tápot cserélek sztem mindenképp. RM550x.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1759) keIdor válasza FollowTheORI (#1757) üzenetére


keIdor
titán

Szvsz ki se jön az új GeForce még mire a BFV megérkezik.
Csak most indult be a GDDR6 tömeggyártása, a 7nm is most fog indulni TSMC-nél. Mire ebből kártya lesz, amit meg is lehet venni szerintem novembert írunk.

4K-n persze kelleni fog.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1760) FollowTheORI válasza keIdor (#1759) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem kijön addig... ha minden igaz júli végén-augusztus körül jelentik majd be őket... októberig simán. :)

Legalábbis olyan helyekről akik nem minden hónapban pletykálják az infókat ez jött eddig a legkonkrétabb infónak.

NV-nek pont jó... a Destiny 2-höz hasonlóan pont mehet majd a VGA mellé csomagolva a BFV... már ha akarnak ilyen marketing programot is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1761) keIdor válasza FollowTheORI (#1760) üzenetére


keIdor
titán

Az hogy most kezdték a tömeggyártást GPU és memóriánál ez hivatalos.:) Ebből hamar akkor se lesz kártya, fel kell futtatni a termelést, be kell csomagolni, hajóra kell tenni, szét kell szórni a világban.:)

Azt a bemutatót törölte az nVidia.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1762) FollowTheORI válasza keIdor (#1761) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

A micron kezdte most... a Samsung már év eleje óta tolja... sőt mostmár elvileg mindhárom nagy gyártó tolja... nem ezért nem jön az új VGA kártya... most csak piacpolitika van ennyi.
De sulikezdésre itt lesznek... ez 99%. :K

Ha tényleg bevárták a 7nm, amiben én kétkedek... akkor igen... lehet... de igazából ha most kezdik gyártani mindet, akkor is 3 hónap alatt simán megoldható egy kezdőkészlet októberig is.

Én még nem olvastam hogy cáfolták a nyár végi rajtot... addig hiszek benne. :P

Mondjuk én elvagyok a 980-al akármi van, de 1080-at nem hiszem veszek már... max akkor nem azzal kezdem a BFV-t. :P
Vagy ha túl drága lesz nem veszek semmit, tavaly is így volt, lett helyette konzol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1763) keIdor válasza FollowTheORI (#1762) üzenetére


keIdor
titán

Én azt mondom november-december, fekete péntek-karácsony között jönnek.
Az hogy törölte az nVidia a bemutatót további csúszást jelent.
Illetve tele vannak a raktárak Pascallal, több százezer kártyának nincs gazdája.

Én szerintem biztos megvárták a 7nm-t, a 12nm egy half-node eleve, nem igazi előrelépés, az AMD is azzal jön.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1764) voodoo98 válasza keIdor (#1763) üzenetére


voodoo98
addikt

Szerintem releasere (okt11) itt lesznek az uj geforce-ok, de meglatjuk.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1765) zzola válasza voodoo98 (#1764) üzenetére


zzola
félisten

Minap olvastam egy cikket, ott azt írták, hogy a sok raktáron lévő GPU miatt, és a használt piac robbantásának félelme miatt később jelennek meg az új GPU-k...

(#1766) voodoo98 válasza zzola (#1765) üzenetére


voodoo98
addikt

Karacsonyi szezon nagyon eros...bizzunk benne :)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1767) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mi a tök van az ea oldalával? A saját profil nem tölt be... lehet valahogy pw-t változtatni?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1768) keIdor válasza voodoo98 (#1766) üzenetére


keIdor
titán

Hát igen, de az nem október 11.:) Amíg hegyekben állnak a mostani kártyák a raktárakban, addig úgyse hoznak semmit ki, árat meg nem hajlandóak csökkenteni, az emberek meg nem hajlandóak megvenni. Max az, akinek most kell sos valami, ezekért a kártyákért én se adnék már ennyit ki.
1080 nem ér többet 150 ezernél, 1080Ti meg 180 ezernél nem ér többet... ahogy 1070-ért se nagyon adnék 120-130-nál többet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1769) Astroboy válasza keIdor (#1768) üzenetére


Astroboy
őstag

Pontosan.
Az új őszi címek miatt ellenfelek híján legnagyobbat akkor szakítják, ha nem ugrálnak. :K

(#1770) feco70


feco70
senior tag

De jó, azt mondja a fiam van kódunk, csak a sok meló miatt elfelejtett szólni.
Azt hittem.hülyét kapok :W

(#1771) prokxy válasza feco70 (#1770) üzenetére


prokxy
veterán

Neked legalább van. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1772) @rglaaf válasza prokxy (#1771) üzenetére


@rglaaf
veterán

látom te se kaptál még ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1773) prokxy válasza @rglaaf (#1772) üzenetére


prokxy
veterán

Nem hát, húzzák bele a f@szukat a hülye logikájukba bazzeg...aki 2 hete tolja a BF sorozatot az persze kap, az aztán nagy segítség lesz nekik, idióta banda, de aki 3-4000 órát már beleküldött, az meg kuncsorogjon, nézzen idióta streameket és mint egy 12 éves kisgyerek, várja a csodát, h majd kifog egyet vagy kisorsolják, hát b@szódjanak meg. :W :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1774) @rglaaf válasza prokxy (#1773) üzenetére


@rglaaf
veterán

Bf1 bf3 bf4 összesen 4200 óra eddig soha nem kaptam alfa kulcsot egyikre se, mindig open beta amikor ki tudta probálni a leghamarabb valamelyiket

PSN:BiZzare_0 ️

(#1775) protegum válasza prokxy (#1773) üzenetére


protegum
aktív tag

Kell a streamereknek a golyófogó, azért szórják a kulcsokat és igazából nem javaslatokra van szükségük. Egyszer kaptam kulcsot alphara, pedig minden bf megvan több ezer órával, akkor is a hardline-ra, arra pont elég volt, hogy még a betaval se játsszak.

(#1776) prokxy válasza @rglaaf (#1774) üzenetére


prokxy
veterán

Hasonló óraszám itt is, látod, ez nem számít.

#1775) protegum: ez van, de ahogy olvasom, eléggé alfa, nem is értem, h ezt minek kiadni. Fos az egész, legalább ne lenne ilyen bugos. Nem nagyon értem, h ott a BF1 (4 is akár?) egy jó alapnak, annak a betegségeit kiszedik, felturbózzák aztán mehet. De olyan dolgok vannak benne mikor néztem pár streamet, h én fogtam a fejem a csávó meg a fejét, h ne bassza be a monitort élő adásban.
Összességében tetszik, az open beta legyen normális, majd az még javítsák, aztán legyen egy faxa game. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1777) @rglaaf válasza prokxy (#1776) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem bf3 lett volna a legjobb alap gunplay is jo volt a jármüvezés szintén erre vissza mentek bf2-höz, az egész játék ugy érzetre direkt konzolra lett irva olyan lassú böszme minden tankozás stb

PSN:BiZzare_0 ️

(#1778) Dtomka válasza @rglaaf (#1774) üzenetére


Dtomka
veterán

BF1 - 795

BF3 - 889

BF4 - 2297

BF V ??? :D

(A BF2, BFBC2, BF Vietnam játékokkal is játszottam - de akkor még más néven...)

Naná, hogy nem kaptam kódot én sem.

(#1779) oriic válasza feco70 (#1770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell sietni, egyelőre nincs róla szó, hogy mikor lesz vége az alfának.

(#1778) Dtomka

Ha jön újra modern BF, akkor beletolok majd 1000+ órát én is. BF4 konzolon volt már (BF3 PC-n még), többi kimaradt annyira, hogy csak pár 10 órát toltam)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1780) STC Speed válasza oriic (#1779) üzenetére


STC Speed
őstag

Most is szórtak elvileg 1 órája veteránoknak.

(#1781) feco70 válasza oriic (#1779) üzenetére


feco70
senior tag

Remélem nem mostanába lesz vége, kiakarom élvezni, nekem tetszik. BFBC2 re emlékeztet, ahogy tankal átmentem az épületen, jó a rombólhatóság

(#1782) sealandfirst válasza protegum (#1775) üzenetére


sealandfirst
junior tag

-JELEN HONVÉD, golyószóró...
mondja egy alfa tulaj, akit érdekelne

hogy neked ez mond-e valamit... melyik korosztályhoz tartozol, hadköteles voltál-e

izgi


(#1783) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Na ismerős által kipróbáltam én is, nekem ez bejön, gunplay ezerszer jobb nincs random bullet deviation... a kevés ammo miatt átgondolom mikor mit teszek sokkal taktikusabb és lassabb a gameplay szerintem.

Persze még reszelésre szorul meg elég gyérül fut, nem valami optimalizált de első blikkre nekem bejön.

Majd béta alapján eldöntöm buy vagy nobuy :D

(#1776) prokxy Ettől alfa egy alfa... sőt ez nem is alfa ez annál sokkal jobb. Nem láttál rendes alphát, ott a StarCitizen na az az ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1784) protegum válasza sealandfirst (#1782) üzenetére


protegum
aktív tag

Majdnem csak zöld volt az a sörös üveg és nem barna ;)

[ Szerkesztve ]

(#1785) sealandfirst válasza protegum (#1784) üzenetére


sealandfirst
junior tag



(#1786) feco70 válasza prokxy (#1773) üzenetére


feco70
senior tag

Nem a beleölt órák számától függ:D
Bad Company óta alfázok/bétázok mindegyik BF-el
ezen felül Mass Effectek,Titanfallok,Battlefrontok
Ha elkapsz néhány alfa/beta kódot az elején és böcsülettel végignyomod,kitöltöd a végén a kérdőíveket meg szépen válaszolgatsz a kérdéseikre visszahívnak. Erre a BF V alfára nem is jelentkeztem és úgy adtak kulcsot.

(#1787) prokxy válasza feco70 (#1786) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönöm a biztató szavakat, anno a BF1-ben ez mind megtörtént, szóval lehet bug van a gépezetben. ;)
De sebaj, most még lehet kiábrándulnék belőle, ahogy ORI is írja, mert elég kezdetleges állapotban van. :D

Sky: a star citizen még 2030-ban is alpha 1.0 lesz, csak az a temérdek pénz, amit már 2x elköltöttek, na azzal el kéne számolni :U :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1788) voodoo98 válasza prokxy (#1787) üzenetére


voodoo98
addikt

Ez így van! Tudom, hogy kiváncsiak vagytok (én is mindig az vagyok), de annyira ne bánjátok! Ahhoz képest, hogy alfa elég jó állapotban van, de az open béta sokkal jobb lesz és remélem több fegyver/pálya lesz benne.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1789) Gery9112 válasza voodoo98 (#1788) üzenetére


Gery9112
őstag

Pont ezért nem bánom annyira, bétáig még van idő javítani a játékon. (csak ne úgy járjunk mint a BF4-nél, hogy a béta játszhatóbb volt mint a megjelent játék) :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1790) dergander


dergander
addikt

Én a Dice helyébe azoknak adtam volna Alfa kulcsot akik előrendelték a BF V-t. mert ez így vicces hogy valaki regel egy origin accot és már kapja is.
Nem kicsit felháborító.

[ Szerkesztve ]

(#1791) zzola válasza dergander (#1790) üzenetére


zzola
félisten

Én meg annak, akinek van Battlefield-es múltja. Előrendelni bárki tudja, ráadásul pénzbe sem kerül...

(#1792) Looserke


Looserke
őstag

4 magos i5-el és RX580 VGA-val próbálta már valaki a bétát?

(#1793) voodoo98 válasza keIdor (#1768) üzenetére


voodoo98
addikt

Csökkennek a videokártyák árai, késhetnek az új NVIDIA grafikus vezérlők

Utolsó mondat:
A jelentés kitért arra is, hogy az NVIDIA mindezek miatt úgy döntött, elhalasztja a következő-generációs videokártyáinak a megjelenését.

K jó! :((( Hogy fogok így BFV-zni??? :))

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1794) prokxy válasza voodoo98 (#1793) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor várok egy kicsit a VGA vásárlással! :D :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1795) dergander válasza zzola (#1791) üzenetére


dergander
addikt

Érdekes nekem azonnal levette a pénzt az origin ahogy megrendeltem a játékot. Hogy tudod pénz nélkül előrendelni?

(#1796) prokxy válasza dergander (#1795) üzenetére


prokxy
veterán

BF V-t előrendelted és levonta a pénzt? Azt meg hogy? PS4-en ez így oké, ott írja is, hogy ki kell fizesd, de PC-n nem.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1797) voodoo98 válasza prokxy (#1796) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem sem vonta le. BF1-nél is release-kor vonta le.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1798) dergander válasza prokxy (#1796) üzenetére


dergander
addikt

Nálam ugyanúgy kérte a bankszámla adatokat,mint játékvásárlásnál is és el is tünt a netszámláról az a 21+K forint ahogy annak a rendje.
Bár nem probléma hisz azért vettem a játékot mert kell.

Viszont ha nem most veszi le a pénz akkor azt hogy, előrendeled, aztán októberbe nem lesz a számládon pénz akkor mi lesz ? A BF1-be a fegyok amiket azert kaptál azzal mi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#1799) keIdor válasza voodoo98 (#1793) üzenetére


keIdor
titán

A mostani 1080Ti-ddel...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1800) voodoo98 válasza keIdor (#1799) üzenetére


voodoo98
addikt

:D (költöi kérdés volt)
Egyébként az alfát medium-on tudom 120fps-sel futtatni (1440p-ben), bízom benne h javul vmennyit releaseig, bár nem hiszem, hogy túl sokat.

(#1798) dergander
Ha nem tudja levonni az baj! Erre figyelni kell.
A fegyók elvesznek. Volt aki visszamondta a BFV előrendelést, és eltűnt az 5 fegyver.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.