Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) NY_A válasza Dtomka (#1199) üzenetére


NY_A
őstag

Az a rohadt, hát te nem gyengén nyomod. :D És itt most nem a k/d arányra gondolok.

(#1202) zzola válasza CsonkaImo (#1184) üzenetére


zzola
félisten

De pont attól lesz jó! Persze azt kell megnézni, hogy a kádéhoz mi is társul (stat). Sarokban kempingező support, aki épp arra jár és lelövi az ellent típus (sok óra, kevés kill, magas kd), vagy több fegyverrel többezer kill, medál hegyek, magas kd mellé nagyon sok kill társul....

Sajnos a V-ben búcsút inthetünk a random recoilnak, megint jönnek a makrós vérpistikék...

(#1203) Rony949 válasza Dtomka (#1199) üzenetére


Rony949
őstag

"12 év után már ott tartok, hogy lassan le fogom magam gyalulni a PH-ról. 0 összetartás csak az ellenségeskedés megy szinte minden topicban..."

Hát....ha azt hajtogatod nyilvánosan, hogy akinek 2 K/D alatti az aránya, az egy csicska, akkor ne csodálkozz ha páran megszólnak érte. Bújj ki az ego-szférádból és kezdj el kommunikálni mint egy normális ember. BF-ben meg tényleg igaz hogy a zászlófoglalásokkal több pontot szerzel mint ölésekkel. Több ilyen köröm volt már. Úgyhogy k*rvára le van szarva hogy mennyit ölünk. Amíg nyer a csapatom, én happy vagyok.

Puszi a hasadra!

[ Szerkesztve ]

(#1204) SkyS1gn válasza Dtomka (#1199) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kicsit mintha te szóltál volna be hogy na az beszél akinek nem 2 a kádé, messze álljon tőlem a keyboard war... csak visszaböktem, felőlem semmi harag ;)

Lényeg hogy nem a KD számít, de álltalában nekem is elég jó szokott lenni meg első 1-3ban végzek akár milyen posztot is töltök be, csak úgy hogy közben amennyire csak tudom nyomom az PTFO-t. :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1205) Góliát válasza NY_A (#1201) üzenetére


Góliát
senior tag

Csak úgy pörög a totyik

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1206) SyMbioTe válasza Dtomka (#1199) üzenetére

Már nem azért, jó teljesítmény a 2+ k/d, DE a BF-ben pont az a legkevesebb, hogy milyen a kd, ha több 1000 órát öltél a szériába, akkor elég jól kellene tudnod
Te pedig azt próbálod erőltetni, hogy igen is az, meg ez alapján ítéled meg a játékos képességét ahogyan látom. Egy CoD/CSGO-ban inkább számít a k/d, mint egy BF-ben.
Sok olyan kör volt BF1 CQ-ban ahol messze nem volt túl jó a k/d, de mégis benne voltam a top mezőnyben, ugye a foglalgatás/élesztés/pont megvédése, stb...
És azt be kell látnod, hogy te kezdted kicsit provokálni itt a népet a k/d arányokkal..

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1207) sixpak válasza Def26 (#1200) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem az egyik fele ostoba, agymosott hazaáruló kommunista bélféreg (fidesz), a másik fele meg a szenvedő többség....de ez nem ide tartozik. :)

Dtomka: én például nem szeretem amikor azt mondod (vagy akárki) valakire, hogy tank noob, a sorozatot a járművek különböztették meg a többi lövöldétől, mindenki azzal nyomja, amit szeret, ettől nem noob senki.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1208) guftabi96 válasza Dtomka (#1199) üzenetére


guftabi96
addikt

- Figyelem! Az M7-esen autózók figyelmét szeretnénk felhívni, hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben autózik Budapest felé.
- Hogy-hogy egy? Mind!

Gondolom nem kell bemutatni a viccet... :) Tökéletesen idevág.
Ha ilyeneket írsz, akkor ne csodálkozz, ha utána sokan nem értenek veled egyet.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#1209) Dtomka


Dtomka
veterán

OK. Akkor most aki nem ért velem 1-et olvassa vissza honnan kezdődött ez az egész!

Segíteni próbáltam, azáltal, h írtam 1 fps játékban 60 fpssel érvényesülni nem igazán jó. Majd jött a kötekedés, melyre írtam, h nekem 2,5 v-sync nélkül.
Erre ment, h nem a K/D számít... a BF-ben.

Nekem számít, hiszen az mutatja meg milyen vagy valójában.
Nekem is fontos, h a csapatom nyerjen, ennek érdekében mindent mindig meg is teszek!
+
nem 1 féle fegyverrel megyek, célom mint korábban is minden fegyver és unlockolható cucc feloldása\megszerzése.

Ennek ellenére akarom tartani a 2 K/D-t, de hát mindenki úgy játszik ahogy akar és szeretne.
A sértegetést remélem mára mindenki befejezte..
Köszönöm!

(#1203) Rony949
Írtam én olyan h, ha valakinek 2-es alatt van az 1 csicska? Ne forgasd ki a szavaim! Mert az a leggusztustalanabb dolog. Olvasd vissza, mit írtam.
Köszönöm!

(#1207) sixpak
Senkit nem tartok noobnak, ha csak tankozik. Én is korábban sokat használtam a tankot...
De látod, sokak szerint a K/D nem lényeg...akkor miért játszanak? Az 1ik legfőbb stat mely megmutatja mit tudsz...

[ Szerkesztve ]

(#1210) Aventador91 válasza SkyS1gn (#1194) üzenetére


Aventador91
őstag

csövesbánat

(#1211) @rglaaf válasza SkyS1gn (#1194) üzenetére


@rglaaf
veterán

bf4-be golmudon én se égettem magam 100K/D alatt ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1212) NY_A válasza Dtomka (#1209) üzenetére


NY_A
őstag

Eddig akármennyire is szélsőségesnek tűnt a megnyilvánulásod, megtudtalak érteni. De ez a kijelentésed megmagyaráz mindent. "akkor miért játszanak"
Azért, mert élvezik bakker. Lehet úgy is élvezettel játszani egy játékot, hogy nem akarsz folyamatosan megfelelni valaminek/valakinek. Csak azért nyomod, mert szereted. Bennem most van majd 4 deci viski pont annyi, hogy le sem tudjam írni a nevét. Olyan K/D arányt csináltam BF-ben, hogy a hozzád hasonlóak szívük szerint személyazonosságot váltanának, de rohadtul élveztem. :D
Nem, én nem akarlak sértegetni, de azért ott is vannak gondok hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#1213) LLD válasza @rglaaf (#1211) üzenetére


LLD
aktív tag

Mert 1 tank nuuuuuuuub vagy. ;]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#1214) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

#bookmarkolva

:)

(#1215) Dave567 válasza SkyS1gn (#1204) üzenetére


Dave567
addikt

Miért akkor mi számít???
Csak vagy és kész ? Játszol azt csókolom???

(#1216) SyMbioTe válasza Dave567 (#1215) üzenetére

Hát egy BF CQ-ban jobban számít a pontok foglalása és védése, társak felélesztése, csapattárs tank javítás, stb...

A k/d egy dolog csak.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1217) Aventador91 válasza SyMbioTe (#1216) üzenetére


Aventador91
őstag

egy nagy k/d-s ember biztosan segíti a csapatot, kár ezen vitázni.

(#1218) Dtomka válasza SyMbioTe (#1216) üzenetére


Dtomka
veterán

És ezeket szted az nem csinálja aki szem előtt tartja a K/D-t is?

Nem sniperkedem x km -re az ellenségtől...
Nem 1 tankban ülök csak és kempelek.

De hát itt sokan tudják mi is az a BF, pedig kevesek azok akik több mint 10 éve játsszák.
Kik is azok? Gondolom Te (is) legalább 10 éve játszol a BF sorozattal. :)

Úgyhogy, csak az oktasson ki aki legalább 2005 óta játszik vele, vagy benne volt 1 nagyobb klánban.
[VéNY]\THC\TRS\ SeS::7th [-MNZ-]

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#1219) SkyS1gn válasza Aventador91 (#1217) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Persze, csipával a hegyoldalban, mondjuk 10-1 statot csinál, 10-es a KD-ja, segített egy fikarcnyit is? NEM

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1220) Dtomka válasza SkyS1gn (#1219) üzenetére


Dtomka
veterán

Nettó hülyeség amit írsz. Igen segített. Hisz ölte az ellent! Lehet olyan playereket akiket ha nem ölt volna meg befoglaltak volna 1-2 zászlót.

(+ lehet csipával kell ölnie x embert, h feloldjon 1 fegyvert.)

[ Szerkesztve ]

(#1221) Edem05


Edem05
őstag

Én ezt...

(#1222) SkyS1gn válasza Dtomka (#1220) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De az ilyen álltalában balfax is... agressziv reconként jobbat összehozok :O

Elhanyagolható a hozzájárulása.

// az a baj ha nem az EA nyírja ki a BF-et akkor a játékosbázis... tisztán látszik, agyatlan csürhe banda, Luetinnak igaza van :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1223) prokxy


prokxy
veterán

Reggel néztem rá a fórumra, azóta a két (3, 5) gyerek lefárasztott, de bejöttem ide,de itt is ugyanaz megy: az én vonatom nagyobb, mint a tiéd,ez így a jó, neeeeem, az úgy a jó, jaj srácok! :D

A KD az csak egy dolog, önmagában semmit nem ér, ahhoz, hogy látszódjon ki a KD fapper, PTFO hero, Camper loser, stb, azt a KD-ból megítélni nem lehet, oda kell még a SPM, KPM, Accuracy, Objective scores, gamemode, stb...az egész összképből jön ki, h mennyire jó játékos.

Én pl. annak tartom magam (csak a plafon le ne szakadjon :D ), van, hogy iszonyat tolom, adja ahogy kell, kapom a WH (:P ), csíter, stb jelzőket, de ma pl. egyik körben örültem, h összehozom az 1-es KD-t, felébredtem, felpörögtem, 2. helyről vágott ki az admin! ;] Nem nagyon tetszett neki, h nem hagytam békén.:D

Szóval nyugi van, kár ezen vitázni, nézzétek inkább a boxos bemutatókat. ;)

Juj, mielőtt elfejeltem: 60 vs 144 Hz: most 75-ön tolom, semmivel nem rosszabb a földön, mint 120+szal. Repcsiben más, ott észrevehető, de minden más esetben simán hozom azt a statot egy mezei ips paneles, 75Hz-es monitorral + 1050Ti-vel, amit a 1080Ti+PG248Q-val. :K :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1224) Dtomka válasza Edem05 (#1221) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez OFF-ba... semmi köze a BF témához, h Te mit bírsz vagy nem... :U

(#1222) SkyS1gn
De az ilyen álltalában balfax is...
Lehet az lehet nem. Általánosítani nem kell... ;)

Elhanyagolható a hozzájárulása.
De legalább próbálkozott :)

Az V-ben elég sok újítás lesz melyek nem voltak benne a korábbi részekben.

(#1223) prokxy
De most már Te is tudod, a K/D nem számít... :D

[ Szerkesztve ]

(#1225) prokxy válasza Dtomka (#1224) üzenetére


prokxy
veterán

Magában, mint szám, nem sokat ér, nem tükrözi a játékos tudását, stílusát, szvsz. :)

Ez ilyen kinek milyen hardvere van és mivel tolja:
ismerek olyan srácot, akinek ritka szar cucca volt a bf3 idejében, akkor is és most is simán elverne sztem bármelyik játékmódban, gyalog, járművel stb, sokkal ügyesebb, jobban meglátja a helyzetet, lehet nekem 1500 fps, meg 1M-s gép, a skillt ez nem pótolja. :)

Ez utóbbikat nem neked céloztam, csak úgy globál. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1226) SkyS1gn válasza Dtomka (#1224) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Na jó, tényleg a semmiről beszélünk, inkább keverek még egy menta vodkát... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1227) zzola válasza prokxy (#1223) üzenetére


zzola
félisten

Na megnézem a konzolos statodat is... ;]

(#1228) prokxy válasza zzola (#1227) üzenetére


prokxy
veterán

Ahhoz képest sztem nem rossz, h első multi fps-em, második fps-em konzolon és január óta van gamepad a kezemben. :D :B

szerk: tegnap volt vmi xbox only cucc a BF V-vel, mintha hallottam volna, csak közben 2 felé figyeltem, vagy hülyeséget beszélek? :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1229) Dtomka válasza prokxy (#1228) üzenetére


Dtomka
veterán

Ahhoz képest sztem nem rossz
Mihez képest? Mit nézel amiben nem rossz? :)

(#1225) prokxy
Magában, mint szám, nem sokat ér, nem tükrözi a játékos tudását, stílusát, szvsz.
A K/D-d vagy a stílusod nem rossz benne?

Kár tagadni, a K/D az mely alapján lehet sejteni\tudni, h valaki milyen jó vagy rossz...Aki ezzel nem ért 1-et az nem nekem hazudik, hanem leginkább önmagát csapja be.

És én itt befejeztem ezt a témát... van akinek fontos van akinek nem a K/D.

[ Szerkesztve ]

(#1230) prokxy válasza Dtomka (#1229) üzenetére


prokxy
veterán

A gamepad szűz kis kacsómhoz! :D

Lehet sejteni, persze, akinek nagyon alacsony (pl. KD<1), az biztosan átlagos vagy az alatti játékos, baszhatja, ha megy zászlóra, de nem tudja befoglalni, visszavenni, mert senkit nem talál el, rosszul helyezekdik, stb.
De ha már csapatjátékos és csinálja amit kell, ad lőszert, éleszt, támogat, spotol, foglal netán, az már segíti a csapatot és az a lényeg, nem a KD. :)

De ez kb kinek a f@sza nagyobb kategória van, hiába nagy a bré, ha nincs kivel játszani, meg hiába nagy a bré, de nem bírja csak 2 percig zuhanyzással együtt, szóval menjünk inkább pihizni, mint ezen "vitatkozzunk" :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1231) lacus83


lacus83
senior tag

Mire kijön a játék lesz itt pár ezer felesleges hsz, lehet lokalba kellene ezt a topikot tenni vagy átnevezni Off topiknak.
Mi van veletek emberek :DD

Valószínűleg motor beli nagy különbség nem lesz Bf1 hez képest, szóval szerintem bőven elég lesz az 1070.
De multi eddig is CPU igényesebb volt mint Vga. Ezen viszont javíthatnának.
Minden esetre én várom a startot.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#1232) prokxy válasza lacus83 (#1231) üzenetére


prokxy
veterán

Próbáltam ON-t tenni, nem jött válasz! :D

Remélem, h a 1070 tényleg elég lesz FHD-ban fix 80 FPS-re...gondolom, h még nincs semmi infó a valós gépigényről...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1233) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

(#1234) prokxy válasza SkyS1gn (#1233) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet benne majd síelni meg kést dobni? :U :Y

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1235) STC Speed válasza SkyS1gn (#1233) üzenetére


STC Speed
őstag

64 xbox volt kirakva nem? még lehet lesz gameplay a végén. :O

(#1236) Dave567 válasza SyMbioTe (#1216) üzenetére


Dave567
addikt

Ja, csak, hogy ez nem így működik.
Metron-n cq-n csipával járkálnak az emberek, én meg a ponton vagyok folyton.
ugyan ez volt az MW 2-ben is, mindig mentem előre, és a feladatot csináltam, aztán hopp, egyedül maradtam.
BILIBE LÓG A KEZETEK, HAHÓÓÓÓ... :))

(#1237) lofagi válasza IntelKiller7 (#1083) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Itt szerintem pont az látszik,hogy míg a felső részen teljesen behavazik, addig az alsó részen alig megy be valami.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1238) STC Speed


STC Speed
őstag

Uj jackfrags gameplay.
https://youtu.be/NKfXvlJ2mOY

(#1239) zzola


zzola
félisten

(#1240) Góliát válasza zzola (#1239) üzenetére


Góliát
senior tag

Számomra érdekes, hogy mindenhol kék az ég és szakad a hó! :))

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1241) @rglaaf válasza Góliát (#1240) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köss bele mindenbe :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#1242) STC Speed válasza zzola (#1239) üzenetére


STC Speed
őstag

Remélem egy hónap múlva jön a closed alpha :)

(#1243) prokxy válasza STC Speed (#1242) üzenetére


prokxy
veterán

Jöhetne, várom a teszteket, h milyen VGA-t vegyek. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1244) voodoo98


voodoo98
addikt

STODEH - Battlefield 5 SNIPER GAMEPLAY *RAW* Scout Class BFV + SNIPING HIGHLIGHTS Exclusive EA play footage

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1245) STC Speed válasza voodoo98 (#1244) üzenetére


STC Speed
őstag

Tényleg ahova lősz oda megy a golyó. és 1 lövés. 1 golyó elég,viszont ezt minden bf alpha/beta nal eljátszották utána pedig nerfelnek és gyengítenek :D

(#1246) voodoo98 válasza STC Speed (#1245) üzenetére


voodoo98
addikt

Scout fegyvereket nem nerfelték BF1-ben, amennyire én tudom.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1247) feco70 válasza voodoo98 (#1244) üzenetére


feco70
senior tag

De jó lenne így maradna, nem kéne egy tárat belelőni

(#1248) voodoo98 válasza feco70 (#1247) üzenetére


voodoo98
addikt

Most is így van! ;)
Csak oda kell figyelni a sweet spotra és megfelelő fegyver kell egy adott távra.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1249) Aventador91


Aventador91
őstag

nagyon jók a gameplayek :C a hangok kurva jók, tetszik a pálya is, tankozni feelinges . várom már az októbert

(#1250) Aventador91


Aventador91
őstag

egyébként van még néhány gameplay, amik nem voltak linkelve. ezekben többet tankoznak, repülőznek
[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.