Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) sz.atesz89 válasza voodoo98 (#1700) üzenetére


sz.atesz89
tag

A supportnál könyörgős alpha szerzés nem működik? :D

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#1702) STC Speed válasza sz.atesz89 (#1701) üzenetére


STC Speed
őstag

Nem sajna

(#1703) sz.atesz89 válasza STC Speed (#1702) üzenetére


sz.atesz89
tag

:O Próbáltad ? :D :W

PSN: szuhi

(#1704) IntelKiller7 válasza sz.atesz89 (#1703) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Itt nem tudod azt kamuzni, hogy előrendelted és nem kaptál, mivel semmi feltétel nem kellett hozzá.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1705) STC Speed válasza sz.atesz89 (#1703) üzenetére


STC Speed
őstag

:K

(#1706) Dtomka válasza voodoo98 (#1700) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönjük szépen az infókat! :R

Hogy sikerült kódhoz jutnod? :)

(#1707) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Idén nem mennek körbe accountok belsős berkekben? :D Már pár embernek lógok régebből is, tessék benyújtani a számlákat ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1708) Dtomka


Dtomka
veterán

Aki unja az alfát dobja át a kódot pü-ben :DDD

(#1709) prokxy válasza SkyS1gn (#1707) üzenetére


prokxy
veterán

Pl nekem? :)
Szerk: olvasva a többiek hozzászólásait, lehet majd inkább a béta èrdekel inkább. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1710) FollowTheORI válasza prokxy (#1709) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Streameket néztem énis... ezért nem is kapartam az alfáért... van azért még vele munka rendesen... :)

Elég lesz ebből a béta is. :K
Még mielőtt idő előtt kiábrándulok. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1711) Aventador91


Aventador91
őstag

nem tudom mi bajotok, nekem bejön az egész, a beta még jobb lesz :D

(#1712) voodoo98 válasza Dtomka (#1706) üzenetére


voodoo98
addikt

Levélben nem kaptam én sem, de egyik haver igen és odaadta. ;)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1713) bul07


bul07
nagyúr

Na négy kép hogy mire gondoltam mikkor azt írtam hogy egyes fegyverek sokat takarnak a képből

Biztos látjátok melyikkel van bajom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1714) SkyS1gn válasza bul07 (#1713) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mivel egyes fegyverek más méretűek? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1715) Dtomka válasza voodoo98 (#1712) üzenetére


Dtomka
veterán

Vannak még rendes emberek :)

(#1713) bul07
Hát ez tényleg kicsit tré... esetleg a fov segíthet rajta ...

(#1716) bul07 válasza SkyS1gn (#1714) üzenetére


bul07
nagyúr

Na jó de a kép egyharmadát kitakarni :(

Jobb oldalra szinte vak az ember, mert pont abban a sávban ahol lehet az ellenség takar a fegyver, célozva meg még durvább

(#1715) Dtomka

Hát reméljük hogy nem marad így

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1717) zzola válasza bul07 (#1716) üzenetére


zzola
félisten

Valahol mindig ki fog takarni a képből egy darabot...

(#1718) bul07 válasza zzola (#1717) üzenetére


bul07
nagyúr

Oké persze

Felső két képen lévő fegyvernél egyáltalán nem zavaró a kitakarás(azt azért is raktam be), na de az alsó két képen lévőnél szerintem vállalhatatlan

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1719) zzola válasza bul07 (#1718) üzenetére


zzola
félisten

1-ben is vannak ilyen fél képernyőt kitakaró szörnyek, jellemzően a support fegyverek...

(#1720) SkyS1gn válasza bul07 (#1718) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De ha ilyen a fegyver kialakítása mit csináljanak? tozítsák el?, valamit valamiért dolog ez.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1721) @rglaaf válasza zzola (#1719) üzenetére


@rglaaf
veterán

Madsen ilyen cserébe legjobb support fegyver

PSN:BiZzare_0 ️

(#1722) bivalyolo válasza SkyS1gn (#1720) üzenetére


bivalyolo
őstag

Nem kell eltorzítani, csak máshova és távolabb helyezni a fegyvermodellt, és akkor lehet látni, hogy mi van a jobb oldalán a képernyőnek. pl cod1-ben, de a 2-ben is hasonló volt a bren.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1723) milan18


milan18
aktív tag

Van egy pici javulás.... szerintetek a végleges még jobban fog kinézni?
BF1VSBF5

(#1724) Dtomka válasza bivalyolo (#1722) üzenetére


Dtomka
veterán

Bakker ... a 2. - mennyit nyomtam. Dejavu -m lett :D

(#1723) milan18
Nem tudom, milyen volt a Bf1 alpha hiszen csak a betat tudtam kipróbálni. De szerintem sok javulás lesz még a végleges játékig. Ha lesznek még bugok, akkor patch-ek még javítani fognak a játékon :)

[ Szerkesztve ]

(#1725) dergander válasza bul07 (#1713) üzenetére


dergander
addikt

Ezért jó a 21:9-es monitor , vagy ha más nem adsz még rá FOV-ot.

(#1726) zzola válasza dergander (#1725) üzenetére


zzola
félisten

Bizony! Nekem plusz élményt ad, jobba a széles mint a nagyobb megjelenítő...

(#1727) bul07 válasza dergander (#1725) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem találtam FOV állítási lehetőséget

De hátha tévedek és van, majd a többiek akik még játszanak vele kiigazítanak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1728) voodoo98 válasza bul07 (#1727) üzenetére


voodoo98
addikt

Pedig van. Nekem mukodik. Video menuben.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1729) bul07 válasza voodoo98 (#1728) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor megkeresem, persze majd holnap reggel mikkor hazamentem a munkából :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1730) juve600 válasza bul07 (#1727) üzenetére


juve600
nagyúr

fov 95 és no problém

(#1731) protegum


protegum
aktív tag

Azért én bízom benne csak az alpha miatt van, persze tudom, hiú remény, hogy a végleges verzióban eltűnnek az időutazók. Példának okáért a panzerfaustok, sturmtigerek, az stg44-ek, a churchill etc. Narviki csatában kissé anakronisztikusnak hatnak. Habár a bf1-be se figyeltek ilyesmikre.

[ Szerkesztve ]

(#1732) voodoo98 válasza protegum (#1731) üzenetére


voodoo98
addikt

Ennyire nem korhű egy vh-s játék sem. Ennyi ferdítést el lehet fogadni.
Ami már kicsit jobban bosszant, hogy miért kellett beletenni a 2. vh-s fegyvereket BF1-ben? :F
Még Bar2-es és M1911A "belefér", de M38-as Mosin-t nem is értem.

Már vannak cheat-ek a alfában is, akkor ezért is lehetett 1-2 nagyon kimagasló player:

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1733) voodoo98 válasza bul07 (#1729) üzenetére


voodoo98
addikt

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1734) prokxy válasza voodoo98 (#1732) üzenetére


prokxy
veterán

Annyi rosszat mondtok a V-ről, tényleg ennyire sz@r? Lassan jöhetne a béta, hogy én is kipróbáljam. :)
Persze ahhoz az is kellene, hogy javítsák a sok hülyeséget benne...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1735) voodoo98 válasza prokxy (#1734) üzenetére


voodoo98
addikt

Van még mit javítani! BF1 sokkal jobban tetszik nekem eddig, mindenben. De nyilván ez egy alfa és nem játszottam a BF1 alfával, mert azzal illene összehasonlítani.

Plusz infók:
- input lag van egy kicsit, valszeg emiatt is érzem lassúnak (vsync off és on mellett is)
- repcsik laggolnak
- ez nem egy BF1 dlc, semmiképpen sem, teljesen más az atmoszférája, a grafikai engine ugyanaz, de a grafika még sem hajaz rá annyira. Nem akartak BF1 dlc-t és ez sikerült. A grafika vhogy olyan szemcsés, de nem tudom megmondani, h mihez hasonlítható. Nem hiszem ez nagyon változna.
- remélem bétában másik map lesz, mert itt nem jön át a 2. vh hangulat.
- járművek egyelőre nem dominálnak, nem nagyon használják őket, vagy legalább is nem veszem észre :)
- revive még medic-kel is nagyon lassú, simán leszednek közben, ezt vhogy gyorsítani kéne
- revive nem medic-kel pedig szinte esélytelen, h bárkit felhúzz vagy felhúzzanak
- 3d spot nagyon hiányzik, alig látni a pályán még scope-pal is, pedig 1440p-ben tolom, sweetfx-szel, szóval elég éles a kép, nyilván itt lenne tök jó a 4k 27-30"-en.

Fegyverek:
- STG44 és MP40-nek elég nagy szórásuk, középtávra már nem jó, csak 3-as lövésekkel esetleg
- ERMA MASCHINENPISTOLE elég jónak tűnik
- Gewehr 43 szintén jó, távolra is, scope-os
- Kar98k szerintem árnyéka önmagának, sokszor lövök 55-ösöket, tehát 2x kell (vagy 3x) eltalálni vele, mire fekszik. Szerintem ez gáz. BF1-ben 72-őt sebzett minimum egy bolt-action. De ha megfelelő fegyvert választottam a távolsághoz, akkor 1 lövés is elég volt torzóra.
- MG34 elég jó, de szinte csak és kizárólag fekve vagy letámasztva használható. Állva nem is lehet ADS-ezni, mint a BF1-es rocket gun.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1736) protegum válasza voodoo98 (#1735) üzenetére


protegum
aktív tag

Video setting film grain? ;)

(#1737) protegum válasza voodoo98 (#1732) üzenetére


protegum
aktív tag

Az a szar, hogy manapság már me se próbálják, csak meglegyen a show. Pedig igény lenne rá.

(#1738) voodoo98 válasza protegum (#1736) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem ki van kapcsolva, de ezek szerintem nem működnek. Most bekapcsoltam, de nem láttam semmi különbséget.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1739) bul07 válasza voodoo98 (#1735) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi meglett
De én azt állítottam elsőre is, lehet kellet egy újraindítás hogy jó legyen

Engem az bosszant nagyon hogy nem jegyzi meg hogy mi volt beállítva
Akár meccs közben is elfelejti hogy mondjuk 4halálal azelőtt milyen repülő volt beállítva

Vannak olyan értelmetlen dolgok hogy csak nézek mint Rozi a moziba

Repülök és egyszer csak felrobban a gép, de hogy mitől :F
Szemivel nem lőnek rám csak egyszer csak pukk

De volt ilyen gyalogosként is megyek egy robbanás vagy nem tudom és meg is haltam, és nem ellenség ölt meg mert nem mutatja

Snaperként van spot, vagy valami hasonló

Engem mióta játszok vagy kétszer élesztettek fel, ez nem olyan jó túl hosszú idő éleszteni simán leszedik a medicet is

Lőszer, EÜ csomag
Nem elég ám ha ledobják még gombot is kell nyomni hogy felszedje, na de ezt miért kell (EÜ esetén nem biztos azt nem néztem meg pontosan)

Bug is van még rendesen, bár ez még elfogadható ebben az állapotban

Meglőnek lehasalok erre magam elé teszi a lábamat

Meg tankozás közben egyszer csak valami elvakított, kiderült hogy a hegy bocsátja ki a fénynyalábot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1740) oriic válasza bul07 (#1739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Meglőnek lehasalok erre magam elé teszi a lábamat"

Az biztos hasalás? Mert kezek nem látszódnak és ugye a játékban újdonság (volt róla hír korábban már), hogy már lehet a hátunkon is feküdni és kúszni. (Mint Rainbow Six Siege-ben pl)

Live-Die-Respawn

(#1741) RudY válasza oriic (#1740) üzenetére


RudY
addikt

Igan az a hátalás. :DD ...de tényleg erről volt szó.

(#1742) SkyS1gn válasza bul07 (#1739) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Új/régi taktika :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1743) Dtomka válasza voodoo98 (#1735) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönjük az infókat! :)

"pedig 1440p-ben tolom, sweetfx-szel,"
De jó, akkor az V-ben is fog működni :C (Azóta már minden gémnél alkalmazom, ahol lehet ;) )

(#1744) SkyS1gn válasza Dtomka (#1743) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerintem abban van a grain effekt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1745) voodoo98 válasza Dtomka (#1743) üzenetére


voodoo98
addikt

:)
DX11-ben. DX12-t nem probaltam.

Levettem a sweetfxt meg ra is raktam. Nem arra az effektre gondolok. Tehat nem a sweetfx okozza.

Az en sweetfx profilomban csak lumasharpen van.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1746) bul07 válasza oriic (#1740) üzenetére


bul07
nagyúr

Hasalás volt

Csak ezért visszamentem lőni pár képet, pedig már minden bajom van megyek is aludni

Egy képen guggolás és hasalás

Guggolva

Hasalva

Hopp átolvasva mit írtál nem hiába fáradt vagyok, tehát úgy érted hogy lehasalok és hátrafelé kúszás, de akkor is hogy jön egy irányba a puska meg a láb
Már nem megyek vissza kipróbálni majd este

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1747) SkyS1gn válasza bul07 (#1746) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Feküdj a hátadra és próbáld ki, nem ördögtől való... ;] Vagy mi olyan hihetetlen ebben.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1748) Dtomka válasza SkyS1gn (#1744) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem hiszem, a játékban van alapból.

(#1745) voodoo98
DX12 -vel szebb, gyorsabb. Jó lenne ha ebben a játékban már a dx12 dominálna.

Igen én tudom, h csak luma van benne. De így nagyon jó :)

(#1749) voodoo98 válasza Dtomka (#1748) üzenetére


voodoo98
addikt

Kipróbáltam gyorsan a DX12-t: borzalmas. Kb. 20-30-cal kevesebb az fps és droppolom is nagyon.
(8700k 5.0ghz, 1080ti). AMD lehet, hogy jobb, de NV-n szar.

IN THE DEPTHS - Closed Alpha EASTER EGG | BATTLEFIELD V

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1750) Dtomka válasza voodoo98 (#1749) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez nem jó hír.. :((
Köszönöm, hogy megnézted. De ez is javulhat, reménykedjünk :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.