Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) prokxy válasza Aventador91 (#2600) üzenetére


prokxy
veterán

Én most Doom49-et néztem, jöhetne a béta valóban! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2602) bul07 válasza Aventador91 (#2598) üzenetére


bul07
nagyúr

De az is füst volt
Pár métere a tanktól dobta ki a füstbombákat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2603) Dtomka válasza Astroboy (#2591) üzenetére


Dtomka
veterán

csak itt nem tud az ember lelépni/kihátrálni a tűzvonalból mert csiga lassú a bádog, mire felcsörömpöl bejött a második találat..

:DDD
Hát ezen a szövegen hangosan felnevettem. Amúgy tök igaz.

(#2604) mettek válasza Dtomka (#2603) üzenetére


mettek
addikt

Valoban nagyon lassuak. Talan lassabb mint a Bf1-es tankok ami vicces. Mert ha már videojaték és amugy sem szimulátor akar lenni a Battlefield akkor miért ne lehetne gyorsabb a tank mint valojaban? Igy kb használhatatlan, nem lehet kimozogni a lövések elől. A heavy tankrol ne is beszéljünk amelyiknek a tornya nem forog körbe és előre is kb 15 -20 fokot mozog jobbra balra..

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2605) prokxy


prokxy
veterán

Bíztató hírek a járműveseknek :P
Link

Bocs, mobilról vagyok :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2606) bul07 válasza prokxy (#2605) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja hogy ez irónia hogy sz@pnak a járművesek mert gyalogos pályák a felsoroltak

Hát kösz :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2607) Aventador91 válasza bul07 (#2606) üzenetére


Aventador91
őstag

ott van az utolsó pálya, nyílt sivatagos terep ami a páncélosoknak kedvez. az a map elég lesz nekem, a többit ki is lehet venni ;] :DDD

(#2611) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A #2608-at és a két rá adott választ töröltem, mert a két gif miatt csak az az egy hozzászólás ~17MB volt. Ilyet legközelebb legyetek szívesek linkelni!

(#2612) prokxy


prokxy
veterán

Elég elkeserítő némely hír: félkész? :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2613) kriszpontaz válasza prokxy (#2612) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nesze neked preorder :D. Mellé meg kiragaszthatják hogy "only for uneducated" :D
Mi paraszt beszólásaik vannak azért....

(#2614) prokxy válasza kriszpontaz (#2613) üzenetére


prokxy
veterán

Mondjuk nem igazán érdekel a színezés, a lényeg, hogy a játék rendben legyen.
Még nincs preorder-elve, de mindenképp meg lesz véve! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2615) kriszpontaz válasza prokxy (#2614) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Sose felejtem el azt a szopórollert ami a 4 megjelenésekor volt..... Azóta meghagyom az ideget a lelkes béta tesztereknek :D.

(#2616) prokxy válasza kriszpontaz (#2615) üzenetére


prokxy
veterán

Én minden DLC-t úgy vártam, mint az állat, hamarabb jöttem haza melóból, aznap este csak az enyém volt, így vagyok a BF V-vel is. Lehetne már okt. 11! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2617) voodoo98 válasza prokxy (#2616) üzenetére


voodoo98
addikt

:D
(már csak egy 2080ti kéne alá, ha egyáltalán ez lesz a neve :D)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2618) prokxy válasza voodoo98 (#2617) üzenetére


prokxy
veterán

Nemsokára kiderül, már nézem egy ideje az NV twiccset. :) ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2619) voodoo98 válasza prokxy (#2618) üzenetére


voodoo98
addikt

Én is nézem. Kiba drága, úgy néz ki!
1100font, 1200$/eur, ilyeneket írkálnak és ez a FE. Custom nem tudom mennyi lesz?!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2620) prokxy válasza voodoo98 (#2619) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a 2080 is elég lesz FHD 144Hz-re. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2621) prokxy


prokxy
veterán

Végre, itt a BF V-ről beszélnek most az új RTX-es karikkal mit tud: twiccs

szerk: ez bejön, tetszik! :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2622) guftabi96


guftabi96
addikt

Szeptember 6: open beta

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#2623) prokxy


prokxy
veterán

OPEN BETA szept 6.
Előrendelőknek 4-től. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2624) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Open Beta sept. 6.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2625) voodoo98 válasza prokxy (#2621) üzenetére


voodoo98
addikt

Nagyon tetszett! :C :Y
RTX:
Battlefield V: Official GeForce RTX Trailer
link1
link2
link3

Early Beta:

(#2623) prokxy
Akkor szeptember 4! :D

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2626) FollowTheORI válasza prokxy (#2620) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem is... bőven jó lesz az... :K

Nekem elég lesz a 2080 is... az még belefér 700-750 euróért majd (sacc per kb nálunk).

Egyébként sejtettem hogy beleraknak majd a BFV-be (is) valamit ami beszarik vagy nem lesz elérhető a régi kártyákon... igazam is lett. :D

Persze lehet játszani majd RTX reflection nélkül is a pascal meg maxwell cuccokon... ha más lassító nem lesz még a játékba téve. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2627) STC Speed válasza voodoo98 (#2625) üzenetére


STC Speed
őstag

konzolon is lesz open beta?

(#2628) oriic válasza STC Speed (#2627) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze. Ugyanakkor kezdődik, ugyanúgy két nappal korábban indul előrendelőknek.

Live-Die-Respawn

(#2629) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#2626) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Korrekció... lehet mégsem kapom meg annyiért... faszom az EUba... :W

Meh... ez így azért gáz.

Megint az amerikai piac segge lett kinyalva árazában... migrálni kell a faszomba oda. :D :W

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2630) mettek válasza FollowTheORI (#2629) üzenetére


mettek
addikt

Karcolni fogja a 300ezret a 2080-as. Ez van. Apple szindróma. Luxuscikk lett a videókártya.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2631) FollowTheORI válasza mettek (#2630) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah, be is zártam hamar miután átgondoltam... azt hiszem jó lesz nekem még a 980 is egy ideig. :)

Előbb/inkább veszek egy One X-et a szingli játékokra... BFV meg elmegy majd szódával ezen a régi gépen (remélem). :D
Vagy ha nagyon gáz nézek valami 1080-at max (amit eddig nem akartam már).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2632) dergander


dergander
addikt

Az Nvidia most nagyot fog dobni ezzel az effektel. Durván fognak a BFV miatt fogyni a kártyáik. Már csak így a látvány lenyűgözött és még ezt be is tudom kapcsolni. Sokaknak több FPS kell , nálam egy 100 elég , de ez az effekt nekem meglegyen. ;]

(#2633) SH4D0W2011 válasza oriic (#2628) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Konzol üzletből lemezest előrendelők is kapnak szerintetek early beta kódot? Ritkán vásárolok lemezes játékokat, ez a BFV meg nem tudom, mennyire kell nekem örökre. :D

(#2634) bul07 válasza dergander (#2632) üzenetére


bul07
nagyúr

Effekt hehe

Ha tehetném minden kikapcsolnék, füst árnyék mindent, minek az főleg multiba
A lényeg a cél :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2636) oriic válasza SH4D0W2011 (#2633) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából erről az üzletet kellene megkérdezni szerintem.

Live-Die-Respawn

(#2637) prokxy válasza bul07 (#2634) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem pedig minden ultrán van, meg a res scale addig van tolva, amíg a VGA ki tudja tartósan hajtani a 100 FPS-t, mások vagyunk.
Nekem ez nagyon bejön, még 900 óra után is néha megállok nézelődni,mert egyes részletek újak és tényleg nagyon szép a játék.
Persze egy harc közepén nem ezt nézem, de nem állandóan csak a fight van. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2638) voodoo98 válasza prokxy (#2637) üzenetére


voodoo98
addikt

Nálam 1440p és 120 fps a cél. BF1-ben ezt teljes ultraval 100% res scale-el tudom elérni, de a BFV alpha-ban minden medium (TAA és HBAO-val) és 100% res scale. Szóval lesz/lenne helye az új karinak.
De ha túl drága lesz, akkor marad minden mediumon.

Open beta részletek:

Maps: Arctic Fjord and Rotterdam.
Modes: Conquest and Grand Operations.
Pre-load: September 3 (10:00 CEST).
Early Access: September 4. (nincs időpont)
Available Worldwide: September 6.
Platforms: PS4, XboxOne and PC.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2640) prokxy válasza voodoo98 (#2638) üzenetére


prokxy
veterán

Most 75Hz-en tolom, IPS panel, váltott innen vki 144-esre?
60 után érezhető a 144, ez ok, de 60 után a 75 is más, a 144-et észrevenni vagy placebo már?

Vagy akinek 144-es van, le tudná rakni 75-80Hz-re, hogy látható-e a különbség?

Monitort nézek, de csak IPS jöhet szóba. :P

szerk: nekem sincs ekkora HW különbség, ultrán volt a BF V is és nem sokat ment 100 alá, mint ahogy a BF1 sem. Ha levittem volna High-ra, akkor sztem még bőven 110-120+ lett volna FHD-n.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2641) voodoo98


voodoo98
addikt

BR módot állítólag más csapat fejleszti.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2642) Gery9112 válasza voodoo98 (#2641) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem marhanagy időhiánnyal küzdhetnek főleg, hogy pár napja azt hallani, hogy induláskor ez se meg az se lesz a játékban.

Így is nagy tökön lövés abban a hónapban kiadni, amikor jön az RDR 2 meg még tucatnyi más játék. :(

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2643) prokxy válasza Gery9112 (#2642) üzenetére


prokxy
veterán

A fegyverkezelés legyen rendben, (time2kill), meg pár bugot javítsanak, utána nekem a csicsa ráér! :D

Mindig az abban a szakaszában jönnek a BF-ek, a többinek kéne ezt tudni. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2644) voodoo98 válasza NewHope88 (#2639) üzenetére


voodoo98
addikt

Ha bármit high-ra állítottam már nem volt meg a stabil 120 fps. És (szerintem a gsync miatt is) azonnal érezni, ha beesik 120 alá. Elég lenne nekem a 100-110 fps is, de vhogyan a 120 kellemes neki.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2646) k-adi


k-adi
nagyúr

volt már az új bf4 trailer?

DICE - ’Accept it or don’t buy the game’
The Farm 51 - ’Help us improve’

(#2647) Gery9112 válasza k-adi (#2646) üzenetére


Gery9112
őstag

És a vicces, hogy a "régi" battlefield formulát követi. Battlefield a Battlefield helyett. Ezt nem érti az EA/DICE, hogy kb minden más stílust akarnak majmolni miközben pont Battlefieldet felejtenek el készíteni.

Köszi a trailert, nagyon jónak tűnik. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2648) prokxy válasza NewHope88 (#2645) üzenetére


prokxy
veterán

100 körül sem jó a GSYNC, nekem volt, tudom, sőt, 150 felett sem, nekem is 120-140 körül volt a legsimább a játék. ForRedGlory-nak pl nem, lehet monitorfüggő vagy nemtom.

Viszont haverom nemrég vett GSYNC-es moncsit, el is adta, mert a stabil 144Hz-et tudta neki a VGA és azt a +50e-t nem érte meg, mivel ha beesett az FPS hirtelen, hiába volt GSYNC és aktív is volt, akkor is megérezte.

Jó dolog ez, csak senki ne várja a folyamatosságot 30Hz-en :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2649) voodoo98 válasza NewHope88 (#2645) üzenetére


voodoo98
addikt

Nem konkrétan a gsync-el van baj, csak azt gondolom, hogy 120->115-ös ugrást nem kéne megéreznem Gsync-kel.
(Vsync is be van kapcsolva, lehet az is baj, de mintha Vsync off-al is csinálni. Vsync azért kell, mert enélkül töri a képet, legalábbis BF1-ben.)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.