Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Laraxior válasza mobal (#18000) üzenetére


Laraxior
titán

Afterburner

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18002) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Más sem tud belépni Origin-be egy pár órája? "Online login is currently unavailable"-t ír már kora délután óta. :F
Tegnap frissült azt hiszem az Origin, még ma délelőtt tudtam játszani, viszont olyan 13.00 óta nem enged be. :U

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#18003) zzola válasza Norbi887 (#18002) üzenetére


zzola
félisten

Engem simán beengedett kb. 20 perce...

(#18004) lacus83 válasza zzola (#18003) üzenetére


lacus83
senior tag

Azon ritka pillanatok egyike a ma délután nállam is hogy a legutolsó patch óta talán helyre állt a rend.
Nem akad,nem laggol,belép,csatlakozik már majdnem ki is jelenthető hogy Müködik ;]
Csak most szokás szerint időm nincs rá :K

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#18005) EczkE válasza lofagi (#17999) üzenetére


EczkE
addikt

A Maritat es az uj fekete ruhas elitet nagyon varom mar. :D Kar hogy most minden idomet elviszi a Days Gone. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#18006) Lendova válasza FollowTheORI (#17996) üzenetére


Lendova
őstag

Pozitív véleménnyel elrontod a topic tónusát. Szégyeld magad!

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18007) Dtomka válasza Sayiid919 (#17998) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem az a kedvenc mapom, számomra olyant mint a strike and karkand, op metro\locker vagy mint az amiens a korábbi részekből. :)

[ Szerkesztve ]

(#18008) kisza25 válasza protegum (#17995) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Vacak a net, 500-999-es pinggel nincs sok értelme.
Amúgy utolsó 3 alkalommal mindig frissített valami.
Meg korház járat volt 3nap, meg lázas voltam 3nap...
Ma lehet leszek.

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#18009) FaTHI


FaTHI
őstag

Próbálnám ezt az új "maszkot" megszerezni de spot-olni kellene az ellent mi a tökömmel lehet spottolni?

(#18010) protegum válasza FaTHI (#18009) üzenetére


protegum
aktív tag

A snipernek van egy gadgetje, egy távcső.

(#18011) EczkE válasza FaTHI (#18009) üzenetére


EczkE
addikt

Flare gun a leghatasosabb.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#18012) Atla válasza FaTHI (#18009) üzenetére


Atla
senior tag

Rush,Sniper,Flare gun, P08,

(#18013) lofagi válasza EczkE (#18005) üzenetére


lofagi
Topikgazda

+1 -Days Gone xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18014) BullKoxa


BullKoxa
őstag

(#18015) mobal válasza FaTHI (#18009) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Éppen CQ-t játszottam és az Aerodome pálya volt. C pontért ment a harc, és kb. 5 perc alatt megcsináltam a flare gun-nal.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18017) FollowTheORI válasza FaTHI (#18009) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ha jól emlékszem lehet a távcsöves mód az bugos, így csak flare gunnal tudod megcsinálni.

De egyébként ahogy írták ezzel a kettővel kell próbálkoznod.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#18018) protegum válasza FollowTheORI (#18017) üzenetére


protegum
aktív tag

Nekem nem volt bugos, egy fjell alatt megvolt. Igaz nem is erőltettem a játékot, csak spottoltam. Hálistennek sokan repcsiztek.

(#18019) Locutus válasza Sayiid919 (#18016) üzenetére


Locutus
veterán

Úgy kell belépni, hogy listáztatod a CQ szervereket, és megnézed mik jönnek a forgásban. Igy kerülöm el pl hónapok óta, hogy Aerodrome-on kelljen szenvednem :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18021) zseko válasza kerti008 (#17986) üzenetére


zseko
veterán

"Milyen beallitasokkal lehetne csokkenteni a cpu terheleset?"

Virtuális felbontás, 4k mód. Ezzel el lehet lenni arra a pár napra, amíg végül fel nem húzod magad és veszel egy új procit, ha ezzel szeretnél játszani :)

Nekem 1300X volt, ami a játékigény szerint az ajánlott, hát, nem tudom melyikük álmában, de hogy szerintem ezzel a procival nem próbálták ki az tuti. Megvolt a 80fps 1080p-ben, ja, csak éppen mellette akkora laggal és akadással, hogy semmi értelme nem volt játszani. Annyit tudtam csinálni, hogy felvettem a felbontást 4k-ra, így ugyan 40-45 fps volt csak, de a lagok megszűntek. Aztán vettem egy Ryzen 2600-at, és most úgy van 80-100 között az fps (1080p-ben), hogy nincsenek akadások. A monitor miatt viszont fix 60fps-el játszok, és teljesen jó.

HR24.hu

(#18022) F e Z o válasza zseko (#18021) üzenetére


F e Z o
veterán

Felesleges virtuális meg 4k felbontást ajánlani, mert rtx 2060 lazán elfogy, egyszerűen kevés neki a 4/4-es proci, fejleszteni kell, konzolra váltani vagy elfelejteni ezt a játékot.

mod.: Az más kérdés, hogy erre a bughalmazra én egy Forintot sem költenék fejlesztésre.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#18024) Locutus válasza Sayiid919 (#18023) üzenetére


Locutus
veterán

Remélem atomot is tudok majd dobni a B29-esemről :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18025) Laraxior


Laraxior
titán

...Úgy látom, remekelnek a fiúk ismét...
Vajon melyikre csatlakozzak? :W

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18026) FollowTheORI válasza Laraxior (#18025) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Párszor tiztázva lett már, hogy a kereső nem a legjobb módja a játékba csatlakozásnak... egyrészt állíts üres hely filtert...
Másrészt a jó megoldás csatlakozni a matchmaking, ugyanis az üres, vagy ürülő szervereket lelövi az automatika és nem fogja mutatni, illetve igény szerint indít teljesen újakat, ha van annyi várakozó. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#18027) bul07 válasza FollowTheORI (#18026) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak engem nem mindig a legkisebb pingüre dobb be

Én azért szoktam keresővel, hogy a ping tuti legyen, meg olyan szervere nem megyek ahol sok a hiányzó mert tutti hogy csak az egyik oldalról hiányoznak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18028) Laraxior válasza bul07 (#18027) üzenetére


Laraxior
titán

Ennyi... ez így pont jó keresőnek :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18029) dkess válasza F e Z o (#18022) üzenetére


dkess
őstag

Mármint nem a rtx 2060 "fogy el lazán", hanem a 4/4 CPU. Igazából egyetértek, hogy Nála a 4K felbontásnak túl sok értelme nincsen - alapvetően az alábbi két ok miatt:

- FHD monitora van, ha jól értem,
- ez az asztalra kidobálás meg "megáll a játék" igen komoly HW/SW problémára utal, amit először orvosolnia kell és aztán továbbgondolkodni.

Nekem 3570K (ami azért kicsivel gyengébb, mint az Ő Broadwell i5 -se) és RTX 2070 -el 4K/minden ultra és bekapcsolva nem voltak ilyen parajelenségeim. 3770K -val meg megy 4K/High -on, mint a kisangyal (80-90 fps) - 4K/60 Hz monitorom van. Igaz, ez Win7 -en, ahol nincsenek HT -t miskároló patch -ek ...

Amennyiben pl. Win10 -en van, akkor mehetne az Inspectre meg a memory leak -et betapasztó progi - aztán BfV -ben: FHD/High/150% (+ dx11, future frame ON stb.) és problem solved. Persze amennyiben unlimited ammo van, akkor mindenből a legjobbat - az is segíthet ...

(#18030) zseko válasza F e Z o (#18022) üzenetére


zseko
veterán

Ez így van, viszont a kérdése az volt, mivel lehet csökkenteni a cpu terhelését, és hát ezzel :) Más kérdés, hogy annyit nem ér, nem jobb, csak kisebb a szenvedés. Plusz ott van még a köztes 1440p is.

Nem ismerem nagyon az intelt és nvidiát, így csak egy gyors összehasonlításra futotta tőlem, az alapján nagyjából mintha egálban lenne az előző 1300X + Vega56 konfigommal, azzal pedig el tudtam játszani 4k-ban. Igaz, élvezet az nem volt benne. Visszakerestem, mert azt hittem ezt teszteltem ki a fenti procival, de a The Division 2 volt az, amit megnéztem 1080p/4k mindenfajta beállítással, mondjuk a tapasztalat ugyan az volt, ehhez például ezt írtam:

"Köszi hogy eszembe juttattad a 'Virtuális Szuper Felbontást' :DDD Bekapcsoltam, és 3840x2400-as felbontáson, Medium beállítással, DX11+Future Frame, Res Scale 100, és így 35-45 fps között teljesen jól játszható volt a játék. Néha megröccent ugyan, de a teljesen tolerálható határon belül. Proci ~85%, vga ~95%.
Még ultrán is megvolt a 25-28fps, de az ugye már nem az igazi, a High-nál pedig épp rezgett a léc, a határon táncolt. Low abszolút jó volt, csak nem tetszett a kinézete. Előbb is eszembe juthatott volna... Single simán hozta a 60fps-t High/Ultra beállításon."

Most meg a 2600 + Vega56 az 1080p Ultra beállításon valahol 90fps-nél tetőzik.

HR24.hu

(#18031) zseko válasza dkess (#18029) üzenetére


zseko
veterán

Így van, nálam is az 1300X volt kevés. Azzal engem is kidobált a BFV és a The Division 2 is, amióta a 2600 van, ez nem volt. Bár azóta jött pár patch is.
A virtuális felbontást csak azért mertem javasolni, mert nálam javított, a fele fps ellenére is játszható lett a játék, de persze úgyis rájön ő is arra, hogy le kell cserélni a procit. Én kínomban próbáltam már ki, egy próbát megér, de többet valóban nem, nem megoldás. Erre próbáltam utalni azzal, hogy amíg fel nem húzza magát a procicseréhez, úgy néz ki sikertelenül. :)
Egyébként nekem is fhd monitorom van.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#18032) dkess válasza zseko (#18031) üzenetére


dkess
őstag

Amennyiben nincs CPU csere, akkor egyetértek a "virtuális felbontás" -al (meg persze a High körüli beállításokkal, a dx11 -el - bár ez egy kicsit hit kérdése is illetve a future frame ON -al).

Ami viszont a gond - a kilépkedés illetve a "megáll a játék" jellegű problémák. Amennyiben az előző néhány lapot megnézzük itt ebben a topikban, akkor láthatjuk, hogy ez pl. 9700K/9900K vaalamint 2700X/3700X -el is előjött. Sőt gyakorlatilag az utóbbi időt nézve - ezen Broadwell i5 -ös példát leszámítva - ilyen konfiggal rendelkezők panaszkodtak. Abban is egyetérthetünk, hogy ezen CPU -k már részhalmaza az "elég erős CPU -k" halmazának. Nomeg persze nálam ezek a parajelenségek pl. nincsenek - soha nem lépett ki/dobott le asztalra...

Azaz amennyiben nem oldja meg a forrásproblémát, akkor nem lesz "kompromisszummentes" a megoldás ...

(#18033) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

Hol kell repairt adni az originen belül?kerestem de nem találom.

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#18034) Astroboy válasza szuk_jozsef (#18033) üzenetére


Astroboy
őstag

My game library / jobb katt a játékon / legördülő menü / repair

(#18035) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok köszönöm a Spot-os segitségeket! Viszont nagyon sok a csaló a faxom ki van már, nem lehet ezekkel valamit csinálni?

(#18036) #59063552 válasza FaTHI (#18035) üzenetére


#59063552
törölt tag

Nem lehet, hogy csak jobban játszanak mint te?

(#18037) FaTHI válasza #59063552 (#18036) üzenetére


FaTHI
őstag

Ja, olyan Aim-al hogy rád néz és hallnak 3-an. Ja meg 60:1-es stat-al :).
Amúgy ha te nem veszed észre vagy szerencséd van, vagy nagyok a bajok!

[ Szerkesztve ]

(#18039) ForRedGlory válasza F e Z o (#18022) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Az más kérdés, hogy erre a bughalmazra én egy Forintot sem költenék fejlesztésre"

Én általában pont a BF-ért fejlesztek, aztán más játékkal játszom, mert hamar rájövök, hogy nem éri meg. :D

(#18040) zseko válasza dkess (#18032) üzenetére


zseko
veterán

Én sem gondoltam másként, csak tesztre, nem hosszútávra. Egyébként procicsere után engem már nem dobált ki sem ez, sem a másik játék. És egy kezem bőven sok hozzá, hogy 96 óta, mióta gépem van, hányszor fordult elő, hogy hardver hiba miatt nem ment valami, nem pedig azért, mert szarul írták meg.
Nekem a DX12 több fps-t hoz már, azt tapasztaltam. Viszont a játék maga egyáltalán nem jön be, egy forintot nem adnék érte :p

HR24.hu

(#18041) Leon77 válasza Sayiid919 (#18038) üzenetére


Leon77
őstag

Szégyen gyalázat ez a tempó. Soha többé nem veszek ilyen korán meg játékot. Most őszintén ez így tényleg nem ér 5k-nál többet. Azt gondolom, hogy most a játékosok gyakorlatilag arcon lettek pisálva (elnézést, de tényleg).

Azért egy BF színvonalhoz az, ami itt folyik tényleg nagyon kevés. Részemről utolsó volt ez a BF amit korán megvettem. És egyébként a játékot nem fikázom, mert szórakoztató -csíterek, de a fejlesztői oldalról ez a tartalom egy II. VH-s játékhoz egyszerűen nevetséges. De azért vegyél skineket, mert azok beton biztosan jönnek, ha már a mapok nem.

Ez amúgy nem a szokásos sirám szerintem, hanem részemről egy helyzet értékelés.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#18042) FaTHI válasza Leon77 (#18041) üzenetére


FaTHI
őstag

Nekem a nagy kedvencem a bf3-és a 4-es volt. Ezzel úgy el vagyok mert nincs semmi más alternativa. És igen siralmas ez a pénzéhség ezekkel megvásárolható vackokkal, cserébe kevés az új tartalom ! Amúgy a DX12-be nálam 90-120fps (nem low, és res scale is 120%-on) DX11-be siralmas 60-90Fps.

[ Szerkesztve ]

(#18044) lofagi válasza Sayiid919 (#18038) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azért az vágod, hogy bejelentették már az E3-on, lesz Pacifik és a 5 Chapterben jön?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18045) bul07 válasza lofagi (#18044) üzenetére


bul07
nagyúr

Mondani mindent lehet :DDD

Megjelenés előtt is mondtak sok mindent, meg mutattak is, ami azóta se valósult meg
Pl fedezékbe vonszolás

Erre a pár ezer játékosra már nem fognak rálocsolni töménytelen pénzt, előbb utóbb nyíltan is ki fogják jelenteni
Esetleg hogy jövő év elején/tavaszán jön a következő rész

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18046) nincsnév007 válasza bul07 (#18045) üzenetére


nincsnév007
őstag

inkább pihentessék a sorozatot

(#18047) lofagi válasza bul07 (#18045) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Új generációs konzolokra új BF jön, legalábbis nagyon ezt pletykázzák és emiatt lett ez a rész ilyen felemás. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18048) lofagi


lofagi
Topikgazda

Following last weeks 4.2 deployment, we're deploying a small update tomorrow, Tuesday 30th July, that will enable Marita, and set live our two new Elites. This update contains no other fixes, or changes to Battlefield V.

These updates are anticipated to clock in at around the 500MB mark on Xbox One, and 300MB on PC. I'll update this post tomorrow confirming anticipated sizes for PlayStation 4.

Deployment for this update will start in line with our usual schedule:

PC - 1AM PT // 4AM ET // 9AM BST // 10AM CEST

PS4 - 2AM PT // 5AM ET // 10AM BST // 11AM CEST

Xbox - 3AM PT // 6AM ET // 11AM BST // 12PM CEST

Known Issue - Through testing on Marita, we've discovered a minor issue whilst certain Weapon Skins are equipped in the Receiver slot. Under certain circumstances, an overly bright reflection from the Sun can cause an unintentional Glare effect that's present with Aiming Down Sight. This is most prominent when a reflective skin is applied (e.g. Gold Plated, White Tiger, Blued etc.), and can be lessened by switching to a different skin in your Receiver slot.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18049) Locutus válasza lofagi (#18048) üzenetére


Locutus
veterán

Ez bug? Ez inkább így realisztikus, főleg ha valaki árány skinnel tolja nappal szemben...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#18050) FollowTheORI válasza Locutus (#18049) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Az issue, nem feltétlen bug... :N

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.