Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) voodoo98 válasza Aventador91 (#2397) üzenetére


voodoo98
addikt

Persze. Siman lehet a tobbi map jobb. Beta nagyon várós!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2402) voodoo98 válasza Astroboy (#2399) üzenetére


voodoo98
addikt

Kb. 1 hét igen.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2403) Astroboy válasza Dtomka (#2400) üzenetére


Astroboy
őstag

Köszi a válaszokat! :R
Vtomi2 vajszívének hála holnap délutántól lesz egy új katona a harctéren, aki amúgy nagyon Odavan. :DD

Jövök Popes, addig keresd meg a bádogodban a kis kézi hegesztőmet.

[ Szerkesztve ]

(#2404) Aventador91 válasza voodoo98 (#2401) üzenetére


Aventador91
őstag

remélem most mindenki azért fog sírni hogy nerfeljék az rpg-t, és erősítsék a repülőket. mert ez így csak egy cod.

(#2405) bul07 válasza Dtomka (#2400) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor nem próbáltad elég sok helyen :) , mert van hogy egy kis dombra se képes felfutni ugrálás nélkül

(#2404) Aventador91

Nem kell gyengíteni semmin, erősíteni kell a páncélosokon, meg a repülőkön :DDD
Ugye azt észrevetted hogy repülők szinte hatástalanok a földi célpontok ellen
Van ugye a legnagyobb azt hiszem 1000 a jelölése, simán mellém dobták és alig sebzett meg
És persze az épületekre sincs hatása

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2406) pityu8611 válasza Astroboy (#2386) üzenetére


pityu8611
tag

aug 16. 16-00

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2407) Astroboy válasza pityu8611 (#2406) üzenetére


Astroboy
őstag

Nemá akkor csak 48 óra volt? Ez tuti?

(#2408) pityu8611 válasza Astroboy (#2407) üzenetére


pityu8611
tag

Írja az Origin.

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2409) Aventador91 válasza bul07 (#2405) üzenetére


Aventador91
őstag

az is jó ha erősítenek, vagy 10 másodpercenként csak egyet lehessen lőni rpg-vel.
a repülők vezethetősége nem rossz, csak gyengék. + tegyék vissza hogy javítás közben nem lehet irányítani a gépet. vagy csak kijelölt helyen lehetne javítani. ez az ammo töltés tetszik, nem lenne eszetlen hentelés ha erősebbek lennének a gépek

(#2410) F e Z o válasza Astroboy (#2386) üzenetére


F e Z o
veterán

Szerintem csak holnap délután 16 óráig.

H2O über alles!

(#2411) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

Na sikerült az FPS droppokat is orvosolni, a gpu memory restriction vagy mi volt bekapcsolva, kikapcs után + játék ujrainditás már nem esett be 40 fps re 1080 al :DDD

(#2412) Astroboy válasza pityu8611 (#2408) üzenetére


Astroboy
őstag

Köszi! + Neked is F e Z o!
Akkor az holnap 18:00 magyar idő szerint, ha nem tévedek... :(

(#2413) pityu8611 válasza Astroboy (#2412) üzenetére


pityu8611
tag

Az holnap délután 4 óra

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2414) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

nem tudja valaki hogyan lehet unlockolni MG-34 lmg-t? köszi elöre

(#2415) mettek


mettek
addikt

Nekem i7 7700k, msi 1070-el stabil 80-90 fps-em volt medium grafikán 1440p-ben. Viszont a jaték fura egyelőre. Olyan mintha a jó ping ellenére mégis 200as pinggel játszanék, nem érzem egyből a kapott sebzést csak halok. A tankok tényleg gyengék illetve erősnek érzem a recoilt is. Plusz az életerő is mintha hardcore szintű lenne, pikk pakk halott vagy. Ez a map baromi rossz pláne grand operationsben ami egy hentelés, kempelés. Egyelőre csalódott vagyok én is pedig hatalmas Bf fan vagyok.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2416) Dtomka válasza bul07 (#2405) üzenetére


Dtomka
veterán

Még nem kóboroltam be a pályát, de ez elég rossz hír :(

(#2403) Astroboy
Sry, hogy félreinformáltalak, de tippeltem az 1 hetet.

De sebaj nem kell már sokat várnunk az OpenBeta-ra ;) És az remélem jobb lesz.

(#2415) mettek
Én ultra-ról high-ra állítottam, de még így is csak néha van 100+ fps. ha felnézek az égre :D
De ettől függetlenül úgy érzem gyorsabb a gém, és nincs az a megakadás mint ultran... (repcsiben tapasztaltam miközben lőttem folyamatosan 1 mp-re kihagyott a lövés, )

(#2417) bul07 válasza Aventador91 (#2409) üzenetére


bul07
nagyúr

Töltés maradhat
De b@szki egy töltés 1db bomba, és azt se egyből feltölti hanem elkezdi a töltési ciklust
Rá és rá kell fordulni

Alapból kevés a bomba, egy ledobás és vég na ne már

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2418) Aventador91 válasza bul07 (#2417) üzenetére


Aventador91
őstag

jó az az 1 is, de ha ledobom a tömegbe ott bizony pusztuljon ki minden :D

(#2419) Dtomka válasza Aventador91 (#2418) üzenetére


Dtomka
veterán

Na ez nem atombomba... eléggé rövid körök lennének :D

(#2420) prokxy


prokxy
veterán

Menüben és pályatöltès közben a G910 így világít:

Mikre nem figyelnek :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2421) voodoo98 válasza prokxy (#2420) üzenetére


voodoo98
addikt

:C
cool

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2422) Dtomka válasza prokxy (#2420) üzenetére


Dtomka
veterán

:Y - azért ez durva. +1 dolog ami korábban nem csak a BF történetében, de 1 játéknál sem volt tapasztalható. Vagy ti már láttatok ilyet?

(#2423) Madn!ght válasza prokxy (#2420) üzenetére


Madn!ght
addikt

De zsííír! Nekem már az is bejött, hogy a BF1-ben, pl ha gázgránát füstjébe rongyolok, akkor méregzöldre vált.

Ez is nagyon ötletes! :C

(ugyanilyen billem van :B)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2424) pityu8611 válasza Dtomka (#2422) üzenetére


pityu8611
tag

Bf3 is tud hasonlót az Alien FX-el!

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2425) pityu8611


pityu8611
tag

Mondjuk ez a két nap nekem is kevésnek tűnik.Gondoltam 5-7 nap lessz. :(

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2426) mettek válasza pityu8611 (#2425) üzenetére


mettek
addikt

Sztem ez csak szerverteszt a nyilt beta előtt. Az is mindjárt itt van.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2427) lofagi


lofagi
Topikgazda

Enyhén vicces amúgy,hogy egy autobalance nincs a játékban. Értem,hogy alpha, de ez konkrétan az egyik alap dolognak kéne,hogy legyen.

11-27 GO-on, köszi. have fun...

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2428) zzola válasza lofagi (#2427) üzenetére


zzola
félisten

Azt majd később megoldják, ahogy a BF1-nél is tették. Szerintem a fejlesztőknek ez részletkérdés! ;]

(#2429) protegum válasza Gery9112 (#2374) üzenetére


protegum
aktív tag

Biztos kollaboráns franciák. De egyébként igen.

(#2430) Madn!ght válasza zzola (#2428) üzenetére


Madn!ght
addikt

Később. Másfél évvel a megjelenés után. (Se!) :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#2431) voodoo98 válasza lofagi (#2427) üzenetére


voodoo98
addikt

Change team sincs! Erre az esetre is jó lenne.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2432) STC Speed válasza voodoo98 (#2431) üzenetére


STC Speed
őstag

Nem találtam, de biztos lesz, viszont így sosem játszottam német oldalon, ez hogy lehet :D

(#2433) Dtomka válasza STC Speed (#2432) üzenetére


Dtomka
veterán

Tegnap játék közben én is kerestem a change side vagy valami hasonló gombot. Nem találtam, pedig eléggé kerestem.
Na megkérdeztem játék közben... válasz: ..ez még csak alpha...

Tehát már a Beta-ban benne kell lennie...

(#2434) bul07


bul07
nagyúr

Alakul ez :D
Épen elkezdődik a kör és(és nem egy alkalommal)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2435) voodoo98 válasza bul07 (#2434) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem is volt egy tegnap egy szoros kör végén (vesztésre álltunk, szóval mérsékelten voltam ideges ;) ).

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2436) prokxy válasza Madn!ght (#2423) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja :)

Ill, amikor lelőnek és a játékban haldoklom, akkor egyre gyorsabban pulzál pirosan az egész, nagyon állat! :D

Tegnap - késő este, film után + miután a 4. embertől visszakaptam az accountom :D -, mentem még pár kört, vegyesek így az utolsó érzések, mert a játék maga nagyon tetszik, ötletes dolgok vannak benne, végre tankkal tudtam is érvényesülni egy ideig, gyalog is szép streak-eket csináltam, de igencsak több sebből vérzik még a dolog, nem hiába alfa az egész.
A hibákat nem írom le újra, mások is megtették már, de ha ezeket, ill. a fegyverek viselkedését javítják és pl. nem lesz egy hit a stg44-gyel az enemy néha, dinamikusabbak lesznek a hangok, ér a repcsi vmit, stb, akkor jó lesz ez.
Nekem a BF1 is bejön, elején az is egy borzalom volt. :)

Prem.access-re köv hónapban előfizetek, 11-étől tolom és sztem közben behúzom a deluxe-t.
Ha igaz, hogy jövőre jön a BFBC3, akkor addig ez tökéletes lesz. :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2437) voodoo98 válasza prokxy (#2436) üzenetére


voodoo98
addikt

Alpha-t most már (4-től legalábbis) félre kell tenni, megvárni a Beta-t és az alapján lehet/kell ítélkezni.
Addig is ma 3 korul (2pm London time) új gameplay trailer (betából).

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2438) edari


edari
őstag

Na kipróbáltam én is ezt az alphat.
Gameplay:
-zavaró, hogy alig látni a spottolt enemy-t. (valahogy az eddigi bf-ekben jobban lehetett látni).
+jó hogy kevés ammoval indít az ember, legalább nincsenek terminátorok (már én is pisztolyra kényszerültem néha).
-beültem a tankba és kb a fél hp-mat úgy szedték le, hogy azt se tudtam hogy honnan lőnek. Persze aztán volt egy double killem, és kb ennyi is volt a tankos pályafutásom. :D
-csak én nem tudom néha, hogy honnan lőnek?
+snipereket végre nerfelték egy kicsit.
+véégre ha felveszem vki más fegyverét, akkor nem váltok classt...
-tök jók ezek az animációk, mint pl be- vagy kiszállok a tankból, felélesztem a csapattársat, átugrok valamit...de ezek már bf1-be is idegesítőek voltak, itt se különbek.

Perfomance:
Kb 1x volt egy kis akadásom, de egyébként nem volt gáz. (1600x 3900-on, 1060 6gb (+150 gpu, +200 mem), 16gb ram)
Érdekes volt látni a 10gb feletti ram használatot, illetve a konstans max vga kihasználtságot, több mint 4gb használt vram-al. Azonban cpu-ból (legalábbis ezen a pályán) jóval kevesebbet kér mint az elődje (főleg amiensen).

Hírtelen ezek jutnak most eszembe, kb 2 órát tudtam csak játszani vele.

(#2439) voodoo98


voodoo98
addikt

Battlefield 5 – Eddig gyengébben fogy, mint a Black Ops 4

Az igen! :S

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2440) Gery9112 válasza voodoo98 (#2439) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát az identitászavarnak / kegyetlenül elcseszett marketingnek megvan az ára sajnos. Csak ne a DICE-ra húzzák a vizes lepedőt, inkább az EA gondolkodjon el bár ők a Maxisnél,Bullfrognál, Westwoodnál, Visceralnál se jöttek rá mi a gáz. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#2441) Dtomka válasza voodoo98 (#2439) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez nem jó hír, de szerintem a Beta után többeknek fog tetszeni.
Csak tényleg tegyék oda magukat.

PL azt sem értem miért van megint join gomb mikor squadba akarok csatlakozni? Miért nem hagyták meg ahogy most van a BF1-ben?
Talán majd 1 pecsel belerakják..

[ Szerkesztve ]

(#2442) dergander válasza voodoo98 (#2439) üzenetére


dergander
addikt

Ez is bizonyítja hogy mindenki óvatos, ugyanis egyelőre még semmit sem láttunk a játékból.

Az alfa eddig egy az egybe BF1 , nincs semmi extra(minimális módosítás). Ja és már csak az eltántorít mindenkit hogy -30% FPS a BF1hez képest, pedig a grafika majdnem hogy lehetne ugyanaz.(Ugyanaz a motor)

(#2443) mettek válasza voodoo98 (#2439) üzenetére


mettek
addikt

Konzolon a Cod tarol ez biztos. Pc-n meg sokan most inkább premier accest fizetnek be ahogy én is tettem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2444) voodoo98 válasza mettek (#2443) üzenetére


voodoo98
addikt

Játszottam a BO4 bétával, ugyanaz a sz*r, mint eddig és veszik az emberek. A Black Ops 1 még jó volt (ezzel sokat játszottam, tetszett). Persze PC-n már pár hónap után alig vannak, DLC-s mapokon meg szinte egyáltalán nem. BO1 óta csak a WWII-vel játszottam, nem túl sokat. Cod2-es hangulata van, ez jó.
Szerintem ez egy vallás: "Minden évben meg kell venni az új codot." a neve.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2445) zzola válasza voodoo98 (#2439) üzenetére


zzola
félisten

"az EA vezető designere (és a DICE korábbi vezető igazgatója) Patrick Söderlund ugyanis távozott a kiadótól, "

KO.

Hát srácok, én 2x játszottam most alfával! Egy kört, meg fél kört-ennyi. Eddig nem fogott meg!

[ Szerkesztve ]

(#2446) mettek válasza zzola (#2445) üzenetére


mettek
addikt

Eddig senkit nem fogott meg :DDD Mindenki a betat várja hátha az jobb lesz. Az alpha alapján én egyelőre a vga cseréről is letettem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2447) lofagi


lofagi
Topikgazda

Szerintem a mai trailerrel valmi nagyot kell nekik gurítani, mert eddig nem áll jól a szénájuk. A fanok ( mint pl én ) biztos megveszik a játékot, legalábbis a többsége, de új embereket még nem biztos, hogy be tudnak majd kebelezni. A mai trailernek amúgy egy sokkal borongósabb hangulatút tudok elképzelni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2448) bul07 válasza mettek (#2446) üzenetére


bul07
nagyúr

És jön majd a pofára esés hogy a BETA is ugyan olyan lesz

Olyan nagy változtatásokat nem igen tudnak belepakolni

Tankoztam kicsi, felálltam egy dombtetőre ahonnan sokat beláttam és kempeltem, és sokszor így is menekülnöm kellet mert jött 5db gyalogos, értitek 5db fedezék nélkül és elkergettek
Na ez a baj a páncélosokkal nincs erejük

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2449) prokxy válasza bul07 (#2448) üzenetére


prokxy
veterán

Viszont nagyon könnyen halnak meg a gépágyútól, cask ugye tudnak fedezékbe menni, kinéz bamm, kinéz bamm, 2 assult pikk-pakk szétkap, a menekülés pedig nem olyan egyszerű. De ez vhol normális, a tankot is fedezni kell, meg a tanknak is fedezni kell, ilyen egyszerű. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2450) bul07 válasza prokxy (#2449) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó na de az ágyúval mellélövök és fut tovább 10m-ről

Valahogy nagyon nincs összeállva az egész

Remélem a többi pálya nem is picsafüst kis gyalogos pálya lesz, mert ez így

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.