Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) bul07


bul07
nagyúr

Nem értem egyesek miért vannak kiakadva a repülőkön páncélosokon, ez BF nem COD
Van olyan játékmód ahol nincs jármű, lehet menni TDM-et játszani ott nincs jármű

Én simán elvagyok repülővel tankkal de gyalogososan is, nem vagyok szakosodott noob
(szakosodott noob= aki csak egyvalamibe jó, csak repülni tud gyalogosként alig tud valamit, vagy csak tankkal megy de repülni nem tud, vagy csak gyalogosként tud repülni tankkal semmire nem megy)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1402) zzola válasza bul07 (#1401) üzenetére


zzola
félisten

Sírok b+ a röhögéstől! "szakosodott noob"
A sarokban kempingező support az micsoda? :DDD :DDD

(#1403) ForRedGlory válasza bul07 (#1401) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Meseld mar el miert noob az, aki egy tipusra szakosodott es abban jo?

Ez nem ezermester szimulator, hogy mindenhez erteni kell, mert ha nem, akkor noob vagy... :U Mindenki abban ervenyesul, ami kozelebb all a stilusahoz, de ettol nem lesz noob.

Biztos az amerikai tengereszek is noobok, mert csak hajohoz ertenek, tankkal meg parkolni sem tudnak...

Vicces allaspont...

[ Szerkesztve ]

(#1404) juve600 válasza ForRedGlory (#1403) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#1405) zzola


zzola
félisten

Remélem lesznek f@sza kések a játékban! Szeretném prokszit legelőször lekéselni, majd ráfosni... :))
t-bag-elni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1406) bul07 válasza zzola (#1402) üzenetére


bul07
nagyúr

Egyszerűen egy gyökér :)

(#1403) ForRedGlory

Mert nem tud semmi mást
És hagyjuk a valóságot ez egy játék

Ha csak gyalogosként képes menni akkor viselje el hogy a tank megöli nem kell rinyálni, be kell ülni egy tankba és hajrá
Ja hogy azzal semmi, két perc alatt kiszedik

Az ilyenek szoktak lelépni ha mondjuk olyan szerver jön hogy nincs repülő, mert repülőbe istenkirályok de gyalogosként lótúrót nem érnek

Való életbe ezeket szakbarbárnak nevezik

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1407) ForRedGlory válasza bul07 (#1406) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hagyjuk, látom nem fogod fel, de az ilyen hülyeségeket legalább ne ragozd már, mert szánalmas a hozzáállásod és a véleményed egy JÁTÉKKAL kapcsolatban... :W

(#1408) bul07 válasza ForRedGlory (#1407) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem az a szánalom hogy egyesek szidják a járműveket hogy milyen OP meg minek az a BF-be
Ja mert hogy azzal nem tudnak mit kezdeni, még ha bele is ül semmire nem megy vele

Én nem vagyok egy hú de jó játékos de ha kell tudok repülni, tudok tankkal menni és gyalogosként is elvagyok, azzal megyek amire a csapatnak a legjobban szüksége van

Mert klán szinten oké hogy szakosodik valaki, mert mindenkinek megvan szerepe de publikon egy sima játékos na ne már

Mint tegnap egy Q8 klános, repülni azt jól tudott de ennyi, a csapata bukta is kört mert semmi mást nem tudott
Jött a másik pálya nem volt repülő kelt bukott egész kör alatt

BF a járművek miatt BF

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1409) dergander válasza bul07 (#1408) üzenetére


dergander
addikt

Van egy srác Nastywars nevű fiúcska, aki azzal írkálja tele a chatet milyen pro is ő valójában mindenféle járművel vagy akár gyalog, és mégis ahol nincs repülő ott valahogy több a halálja mint a killje, akkor ez most hogy van? Miért is annyira pro gamer valaki?

A Q8-asokat ismerem én is Fighterrel tudnak és a tudás ebbe ki is merül, valamelyik nap egyfolytába lelőttük őket az égről amint megvolt az 5 haláljuk ki is léptek. Szerintem ez mindent elmond...

(#1410) bul07 válasza dergander (#1409) üzenetére


bul07
nagyúr

Na pont ez az, ő nem pro hanem egy szakbarbár

Q8-at én is ki nem állhatom csak akkor tudnak ha többen vannak(jó persze ez se teljesen igaz mert egy két tagjuk egymagukban is jók)

Amúgy most nem tudom mi van a BF1-el annyi de annyi csíra került ellő hogy élvezhetetlen a játék, régebben több jó csata volt, mostanában meg vagy jó a csapat vagy annyira sz@r hogy nem igaz
És tele van alacsony rangúakkal minden, és mivel vége van az iskolának a kicsik is megjelentek így már éjszaka is rosszabb a helyzet

Én ő vagyok :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1411) prokxy válasza zzola (#1405) üzenetére


prokxy
veterán

Mè pont engem? :D
BF4-ben levágtál, h egyelek meg! XD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1412) zzola válasza prokxy (#1411) üzenetére


zzola
félisten

Nem toom! :DDD
Tényleg, majd elfelejtettem!

Prokxy levágása!

[ Szerkesztve ]

(#1413) ForRedGlory válasza zzola (#1412) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:D

(#1414) ForRedGlory válasza zzola (#1412) üzenetére


ForRedGlory
félisten

nemide

[ Szerkesztve ]

(#1415) NY_A válasza bul07 (#1408) üzenetére


NY_A
őstag

Én nagyon keveset használok járművet, azt inkább meghagyom a profiknak. De nem is vagyok egy rakás szerencsétlenség velük. Na jó repülővel talán. :D
De szeretem, hogy benne vannak a játékban mert nagyon sokat adnak hozzá. Nelkülük közel sem lenne ugyanaz az élmény. Meg kell tanulni a stratégiát ellenük.

(#1416) kisza25 válasza prokxy (#1411) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mert nálad elöbb fel kell nyitni a konzervet:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#1417) Kucsek válasza NY_A (#1415) üzenetére


Kucsek
aktív tag

akinek nem tetszik, hogy járművel kaszabolják annak ott a Call of Duty és annak rombolható környezete :W . Aminek viszont örülök, hogy megszűnhet a jármű kemp. Biztosan ez is szívfájdalom a "Pro" játékosoknak. Nem tagadom , én is használtam így tankot vagy más egyéb eszközt de nem voltam elszállva magamtól.

ON:
Lehet már tudni valamit a melee fegyverekről? Milyen animációk lesznek? Amit szerintem rajtam kívül még sokan szeretnének látni, az a Dog Tag gyűjtés, mint BC2-ben.Régóta rinyálnak érte külföldi fórumokon is minden megjelenés alkalmával, de valamiért nem jár a kedvünkben ezen a téren az EA :F

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#1418) blaca83 válasza Kucsek (#1417) üzenetére


blaca83
őstag

Messze a legjobb volt a BC2-ős késelési animáció. A ribbonok és medálok is sokkal ötletesebbek voltak, mint a későbbi verziókban.

Jò lenne szerintem is, ha egy gyors és nem túlcifrázott késelés térne vissza a játékba.
Természetesen az is jól mutatna,ha valakit többször elkapsz, különböző rangfokozatában akkor az megkülönböztethető lenne mint régen.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1419) prokxy válasza zzola (#1412) üzenetére


prokxy
veterán

Ezen mindig jót mosolygok, király meccs volt! :)

kisza: üdv itt is! :C BF1-ben annyira nem nehéz levágni, nem sokat konzervezek, na majd az V-ben! :P :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1420) Aventador91 válasza dergander (#1409) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem ős ellenségeim a q8-asok :D amúgy valami arabok, egyszer beszélgettem velük xd

nagy anyázásba voltunk mindig. a friendlyfire nevű tag az nagyon tud repülővel, eddig 1szer sikerült őt leszednem, ő meg engem vagy 50szer, de nem adtam fel :D akkor írta a srác hogy bf3-4-ben világ top pilóta volt, szóval esélyem nincs ellene. így is volt :D viszont kifingattam őket antiair-rel legutóbb, és leléptek akkor is :D

(#1421) front3r válasza STC Speed (#1064) üzenetére


front3r
őstag

Bizony, meg Lorne Balfe, ő is elég jó.
Remélem az egész OST-t ők fogják készíteni(vagy már meg is történt)!
Áh, redditten azt olvastam, hogy a BF1-es zeneszerzők fognak ezen is dolgozni. Pedig meghallgattam volna, hogy mit csinál a MESTER egy ilyen játék zenei aláfestésével!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1422) @rglaaf válasza prokxy (#1419) üzenetére


@rglaaf
veterán

hát én vissza mondtam pcre az előrendelést majd ps4-re veszem már :K túl sok jó cim jön konzolra a multiba meg lassan belefáradok

PSN:BiZzare_0 ️

(#1423) lofagi


lofagi
Topikgazda

Bálnavadászat! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1424) Novver válasza prokxy (#1394) üzenetére


Novver
senior tag

Van prohardveres community TS? Esetleg Discord? Ott a helyem! :D

Megadnád az elérhetőségét ha nem nagy kérés? Köszi! :R

Life is a game... The game is my life!

(#1425) STC Speed válasza front3r (#1421) üzenetére


STC Speed
őstag

Nem is tudok eddig Zimmeres játékról, viszont a bf1 zenéi is nagyon jók lettek szerintem.

(#1426) prokxy válasza @rglaaf (#1422) üzenetére


prokxy
veterán

Én is hasonlóan gondolkodtam, mikor megvettem a BF1-et PS4-re, de elég is volt belőle egy időre.
PS4-en nagyon sok jó cím van, emiatt sem adom el a konzolt, de az, h én multi FPS-t toljak rajta őskonzolosok ellen, meg XIM mesterek társaságában, hát köszi nem.
Az a baj, h PC-n már ismerem a szintemet, tudom, hogy mit tudok, mivel hogy tudok játszani, ott újra kell kezdeni az egészet,mindent. Egy tankozás is más, repcsi meg pláne, inf-ről ne beszéljünk.

Nem estem-keltem, sőt, de nagyon nem PC. Nekem minden ott van konzolon, de a multi FPS csak PC. Párom morog is érte, h leépítettem a gamer masinát, most vehetem bele a tápot meg a VGA-t, mármint a Volta-t! :D

#1424) Novver: persze, vegyél fel barátlistádra, és este/du elküldöm priviben a TS címet!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1427) zzola válasza prokxy (#1426) üzenetére


zzola
félisten

:K

Én még egy kis zsét elverek PC-re... ;] :P

(#1428) front3r válasza STC Speed (#1425) üzenetére


front3r
őstag

CoD: MW2, Crysis 2 főcímdalait ő csinálta.

Amúgy maga a filmipar nem áll olyan messze a játékipartól. Ha a filmipar nem menne olyan jól, akkor simán "átjönnek" az ottani színészek, rendezők, kb mindenki a játékiparba. Legalábbis én ezt látom.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1429) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Lesz Alpha majd, vótmá?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1430) Novver válasza prokxy (#1426) üzenetére


Novver
senior tag

Remek, köszi!

Gondolom ugyanezen a néven talállak majd meg. Én szintén Novver néven vagyok originen. Este meló után felveszlek :R

Life is a game... The game is my life!

(#1431) oriic válasza SkyS1gn (#1429) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglepődött bárki is? :D Én július elejét hallottam a zárt alfa indulásáról.

Live-Die-Respawn

(#1432) Snooker válasza SkyS1gn (#1429) üzenetére


Snooker
senior tag

Mit értenek azon, hogy "across select territories"?

(#1433) SkyS1gn válasza Snooker (#1432) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Gondolom EU meg USA, CN maybe.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1434) prokxy


prokxy
veterán

Hali Urak!

Ennek a topic-nak nincs összefoglalója se gazdija? :Y
Mielőtt vki megírná, h mé' nem leszel te, sajna én nem vagyok ez a napi szinten utánanézek típus, szóval én nem vállalom. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1435) zzola válasza prokxy (#1434) üzenetére


zzola
félisten

Én már jeleztem admin felé, de azt a választ kaptam, hogy korai még... :DD

(#1436) prokxy válasza zzola (#1435) üzenetére


prokxy
veterán

Ez elég nagy hülyeség... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1437) Gery9112 válasza prokxy (#1436) üzenetére


Gery9112
őstag

Nekem is ezt mondták a God of War topicban pedig akkor már pár száz komment összejött, de annyiban hagytam mert amint kifut a játék a kommentek száma is durván csökkenni fog. Itt oké nem ez a helyzet, lehet kéne pár offkomment. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1438) zzola válasza prokxy (#1436) üzenetére


zzola
félisten

Nem az én döntésem, + lehet alkalmatlan vagyok rá. Egy topicban jelentkeztem már, de akkor elutasítottak... :O

(#1439) voodoo98 válasza zzola (#1438) üzenetére


voodoo98
addikt

Szívesen vállalnám én is, gondolom a BF1-es topik visszaesik majd.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1440) FollowTheORI válasza zzola (#1438) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Biztos valaki bemószerolt. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1441) zzola válasza FollowTheORI (#1440) üzenetére


zzola
félisten

Ja, én saját magamat. :DDD

(#1442) voodoo98


voodoo98
addikt

BATTLEFIELD 5 CLOSED ALPHA DETAILS: Real Or Fake? - Everything We Know So Far (BF5 Gameplay)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1443) prokxy válasza voodoo98 (#1442) üzenetére


prokxy
veterán

Majd az open beta, az lesz az igazi! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1444) voodoo98 válasza prokxy (#1443) üzenetére


voodoo98
addikt

Jó lesz ez, csak kerüljünk be! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1445) prokxy válasza voodoo98 (#1444) üzenetére


prokxy
veterán

Én visszamondtam már az előrendelést, mert ugye olcsóbb lesz a premier access-szel + nem sokat játszom utóbbi fél évben, szóval nem sok esélyt látok rá. De majd Ti külditek a képeket meg a véleményeket. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1447) Gery9112 válasza Dtomka (#1446) üzenetére


Gery9112
őstag

Már annyi videó van erről a pályáról, hogy csukott szemmel is ismerni fogom mire jön az open béta. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1448) Dtomka válasza Gery9112 (#1447) üzenetére


Dtomka
veterán

Egyetértek :)
De lehet nem is ezen fogunk majd játszani Open beta-ban.
A videóban a fegyon tetszik az irányzék, jobb mint a BF1-ben.

Ott az zavart, hogy a dot (pont) eléggé halvány színű volt és beleolvadt a környezetbe. Kár, hogy annak a színét nem lehetett megváltoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#1449) dergander válasza voodoo98 (#1442) üzenetére


dergander
addikt

Kevésbé angolt tudó embernek elmondod miről szól röviden ez a videó? :)

(#1450) Dtomka válasza dergander (#1449) üzenetére


Dtomka
veterán

Van magyar feliratozás is, kapcsold be. Kicsit antimagyar de meg lehet érteni valamennyire :)
pl:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.