Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) SkyS1gn válasza prokxy (#1434) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én se, BF4-el csináltam, de nem éri meg, aztán meg szartak is bele más lett a gazdi :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1452) voodoo98 válasza dergander (#1449) üzenetére


voodoo98
addikt

Az elejét néztem főleg, ott arról beszél, hogy volt ez a twitter kiírás, amit itt is volt korábban, hogy elvileg júliusban lesz és még ebben a hónapban kiderülnek infók. És arról is beszél, hogy egyből eltűnt ez a hír.
De én gyanítom, hogy lesz és ezen a havas mapon. Várjuk!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1453) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Rövid véleményem az eddig látottak alapján: Sajnos úgy néz ki nem egészen azt kapom, amit vártam, pedig én örülök a ww2 témakörének. Az eddigiek alapján egy átskinezett BF1-et fogunk kapni....a videók alapján sokszor nem is tudnám hirtelen megmondani bf1 vagy bfV-öt látok, a hangok, a mozdulatok, a gunplay de még az épületek is szinte majdhogynem 1:1-ben ugyan olyanok. :(

(#1454) @rglaaf válasza basaharc502 (#1453) üzenetére


@rglaaf
veterán

az első trailer után ezt már lerágtuk szerintem, ha te nem látsz semmi különbséget akkor maradsz bf1-nél

PSN:BiZzare_0 ️

(#1455) Aventador91 válasza basaharc502 (#1453) üzenetére


Aventador91
őstag

pedig nagyon nem olyan mint a bf1. sokszáz óra bf1 után én látom a különbségeket, és jobban bejön a bf5

(#1456) huby80 válasza basaharc502 (#1453) üzenetére


huby80
senior tag

irigyellek ...sporoltál 16 ezret kb :D

(#1457) prokxy válasza Dtomka (#1450) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt nem is tudtam, de ezt hogy? Mert pl. nem mindegyik videónál van rá lehetőség...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1458) guftabi96 válasza basaharc502 (#1453) üzenetére


guftabi96
addikt

Ha csak egy kicsit utánanéztél volna, akkor látnád, hogy ez nagyon más lesz, mint a BF1.
Többször ki lettek tárgyalva a változások (melyek egyébként a játékot alapjaiban változtatják meg) itt a topikban is.

#KeepFightingMichael

(#1459) Dtomka válasza basaharc502 (#1453) üzenetére


Dtomka
veterán

Vannak hasonló vonások, de szerintem nézd meg jobban a gameplayeket. Már a katonák mozgása teljesen más...

+ a repcsik is gyorsabbak... (gondolom a tankok is :) )
2018 Battlefield v

+ tudjuk
-bárki megmentheti a társát
-építhet

stb..

(#1457) prokxy
Így van, nem mindegyik videót lehet feliratozni magyar nyelvre. Meg kell nézni, hogy az automatikus fordítást támogatja e a videó:

és kiválasztani a nyelvet:

[ Szerkesztve ]

(#1460) Dave567 válasza guftabi96 (#1458) üzenetére


Dave567
addikt

:DD :DD Gondolom mekkora!!! :DDD :DDD

(#1461) guftabi96 válasza Dave567 (#1460) üzenetére


guftabi96
addikt

-újra normális recoil lesz, nem random spread
-kevesebb ammo-val éledsz
-a hp csak bizonyos szintig töltődik újra automatikusan
-a squad társakat bármilyen kaszttal játszva fel tudod éleszteni
-élesztés: egy hosszabb animáció lesz (bármikor abba lehet hagyni). az éleszteni kívánt csapattársat el is tudod húzni egy nyugodtabb helyre
-építés (homokzsákok, fedezékek, supply depo stb)
-3d spot teljesen átalakul
-az ammot, hp-t fizikai interakcióval tudod "felvenni"
-ragdoll (szerver oldali lesz, mindenki ugyan azt látja)
-lövedékek át tudnak majd hatolni bizonyos anyagokon, felületeken
-lehet vontatni (pl motorral az anti airt stb)
-mozgás teljesen átdolgozva (guggolva sprintelés, háton fekvés stb)
-nem lesznek behemótok és elite classok
-gránátot vissza lehet dobni
-teljesen átdolgozott rombolhatóság

És ez csak az, ami így fél1-kor eszembe jutott... de nyilván könnyebb rámondani, hogy ez egy átskinezett Bf1, mint utánanézni a dolgoknak :)

#KeepFightingMichael

(#1462) CptAdamica válasza guftabi96 (#1461) üzenetére


CptAdamica
veterán

Őszintén, szerinted megfogod győzni Dave barátunkat? :D

Megyen!

(#1463) k-adi válasza guftabi96 (#1461) üzenetére


k-adi
nagyúr

lövedékek át tudnak majd hatolni bizonyos anyagokon, felületeken

legal wh ;] már várom a yt montázsokat

(#1464) blaca83 válasza Dave567 (#1460) üzenetére


blaca83
őstag

Amennyi energiát fektetsz a felesleges ìrogatásba, annyiból akár utána is olvashatnál a dolognak, ha tényleg érdekel a játék.

Valóban komoly átalakuláson megy végbe a BF sorozat és többek között én is csak reménykedni tudok abban,hogy ezután az "elkefélt" BF1 után végre egy jó játékot kapunk majd.

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1465) EczkE válasza prokxy (#1434) üzenetére


EczkE
addikt

Minek meg osszefoglalo ha alig tudunk valamit a jatekrol? :) Vagy tele kene tenni az eddig megjelent gameplay videokkal? :DDD No offense, de majd ha kiderulnek a palyak, lesznek hasznos linkek a jatekhoz stb akkor mar lesz ertelme irni osszefoglalot meg topik gazdat keresni. En voodoo98-nak orulnek, BF1 topikban is nagyon jol vegzi a dolgat. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#1466) prokxy válasza EczkE (#1465) üzenetére


prokxy
veterán

Én a többi topicból indultam ki, sok dolgot tudunk már, persze a lényeg még csak most jön.

Ilyen erővel a BF1-nek sem kell, mert ott meg már mindent tudnunk! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1467) Dtomka válasza EczkE (#1465) üzenetére


Dtomka
veterán

+1 voodoo-ra (3dfx! régi szép időkre emlékeztet :) )
vagy esetleg lofagi - ha vállalja. Elég sokat adott hozzá a BF1 topichoz is...videóival tanácsaival.

(#1468) voodoo98 válasza Dtomka (#1467) üzenetére


voodoo98
addikt

(#1467) Dtomka
(#1465) EczkE

Köszönöm! :R

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1469) lofagi válasza Dtomka (#1467) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Köszi, szívesen csinálok majd videókat ehhez is. Topic gazdának annyira nem hiszem,hogy lenne időm. For Honor elég nekem a discord szerverünkkel. :] De köszönöm még1x. Megtisztelő.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1470) nincsnév007 válasza Dtomka (#1467) üzenetére


nincsnév007
őstag

+1 voodoo98 :)

(#1471) Dtomka válasza lofagi (#1469) üzenetére


Dtomka
veterán

(#1472) Gery9112 válasza Dtomka (#1471) üzenetére


Gery9112
őstag

Scout class változások BFV-ben

Nincs sweetspot -> érdemes minél inkább fejre célozni és ezért a fej hitbox-ot megnövelték és növelték a sebzés mértékét is.

Ellenfelek bemérésén van a hangsúly és a csapattársak informálásán.. (amilyennek egy felderítőnek lennie kéne :DDD )

Suppression csak vizuális így közelharcban is lehet esély ha jól céloz az illető.

A lövedék sebessége hasonló mint a BF 1-ben volt.

A scout, hogy ne kempelje végig a kört, a többi classal összhangban kevés lőszerrel kezd és így ösztönözve arra, hogy helyet változtasson és lőszert szerezzen.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1473) dergander válasza Gery9112 (#1472) üzenetére


dergander
addikt

A lövedék sebessége hasonló mint a BF 1-ben volt.

Mármint milyek? Martini 440ms Gehwer98 880ms.

A sweet spot szerintem nagyon jól működött a BF1ben,gondoljunk arra hogy nagyobb területekre(sinai) inkább azok a fegyók dukáltak jobban amiknek távoli volt a sweet. Gondolok itt 1903 sniper 100-150m. Persze az attól is függöt a sinain merre mászkáltál,a városba a Martini vagy vetterli nagyon közeli sweetje teljesen jó.

Az a véleményem hogy a játékba nem egy scout fegyver lesz, és akkor most mind ugyanolyan lenne? Már ez maga azért értelmetlen mert akkor mindenki azzal megy ami gyorsabban felhúzható,de emelett pontos is távolra. itt elértünk oda hogy a legtöbben a dragunovot fogják használni mert az éppen a legjobb mindenbe(ez csak egy példa)

Tudom hogy változtatni kell a BF1 után,egy másik irányvonalba,de ez nem sok szerinted?

Az élesztés számomra még mindig érdekes hogy minden class tud reviveolni. Szerintem ezt nyugodtan meghagyhatták volna a medicnek.

(#1474) @rglaaf válasza Gery9112 (#1472) üzenetére


@rglaaf
veterán

Helyes 5db lőszernél nem is adnék többet nekik mondjuk ha együtt kempel egy bipodos optikás supportossal akkor kb annyi :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#1475) Gery9112 válasza dergander (#1473) üzenetére


Gery9112
őstag

A sebességet nem részletezték a videóban, tippre arra gondolnak, amit te is mondasz. Érezhetően lesz majd időbeli különbség míg a golyó célba ér. A sweetspot mechanikával különösebben bajom nekem se volt. Ugye ott amit sokan sérelmeznek, hogy nem skill kell hozzá hanem jó helyezkedés. Elég csak megfelelő távolságban lenni és majdnem garantáltan 1 shot az ellenfél.

Az újraélesztés szerintem azért se annyira vészes mert aki nem medic az jóval lassabban tud majd éleszteni. Ez azért is jó mert a BF 1-ben rengetegen jártunk már úgy szerintem, hogy körbe volt véve medicekkel és nagy ívben tojtak rá. De persze ez se garancia, hogy jobban összedolgoznának a játékosok csak mégis....most ott lesz mindenki előtt a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1476) dergander válasza Gery9112 (#1475) üzenetére


dergander
addikt

Igen ezen agyaltam én is hogy akkor ha nincs one hit range,akkor hogy oldják meg hogy legyen sniper fegyók közt különbség.
Az újjáélesztésről meg annyit hogy nem biztos az se ha assault valaki akkor foglalkozik azzal. Általában aki már nagyobb szintű,azok élesztenek a kezdők meg persze,nézzük el nekik mert nemtudják mit kell csinálni. ;)

(#1477) NY_A válasza dergander (#1476) üzenetére


NY_A
őstag

Most akkor nem az van, hogy csak csapaton belül tudjuk egymást éleszteni?

(#1478) Aventador91 válasza NY_A (#1477) üzenetére


Aventador91
őstag

squad társadat bármilyen kaszttal fel tudod éleszteni, csapattársakat meg csak medik

(#1479) NY_A válasza Aventador91 (#1478) üzenetére


NY_A
őstag

Ez így teljesen jó szerintem. Nagyobb az esély, hogy tényleg élesztenek.

(#1480) Dave567 válasza guftabi96 (#1461) üzenetére


Dave567
addikt

Aztán majd a patchekel hazavágják, mint mint mint mindig. :C

(#1481) k-adi válasza Dave567 (#1480) üzenetére


k-adi
nagyúr

reméljük reméljük reméljük nem :C

(#1482) Dave567 válasza k-adi (#1481) üzenetére


Dave567
addikt

DE bizony bizony Bizony!!! :DD

(#1483) Dtomka válasza Gery9112 (#1472) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi az infót! Jók ezek a változtatások.

(#1484) FollowTheORI válasza @rglaaf (#1474) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ilyen remélem a Sztálingrádi csatában lesz orosz oldalon... és minden kasztra... :DDD

Ejj a jó kis CoD-ban mekkora volt az a rész... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1485) Dtomka


Dtomka
veterán

Csepel sziget fölött gyakorolnak 23-24 -ére:
Repülőgépek
A Red Bull Air Race világbajnokságon jelenleg használt három repülőgéptípus adatai

Félelmetes lehetett akkoriban, mikor több száz repülőgép...

[ Szerkesztve ]

(#1486) Aventador91


Aventador91
őstag

1-2 hete elkezdtem egy bf5 gameplay kedvcsináló trailert összegyúrni. csak olyan 30%ig van kész. mire befejezném addigra sztem kint lesz a beta :DDD szóval ennyi lett meg belőle [link]

(#1487) sixpak válasza Aventador91 (#1486) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jó ez...pár hónapja vettem egy Vegas Pro-t, a BF5 megjelenéséig megpróbalom kitanulni a dolgot (az alapok már nagyon mennek :D ) és én is megpróbálkozom majd néhány videóval.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1488) Aventador91 válasza sixpak (#1487) üzenetére


Aventador91
őstag

én is vegassal kezdtem, csak idővel áttértem premiere pro-ra, mert többet tud. remélem bf5ben is lesz spectator, mert szeretnék már egy jóféle cinematic cuccot összehozni.

neked hajrá

(#1489) sixpak válasza Aventador91 (#1488) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam az döntött, hogy a Vegas-t tudtam akciósan megvenni, de egyelőre ez is nagyon bonyolultnak tűnik, elképesztő, hogy mennyi mindent meg lehet csinálni, ha valaki ért hozzá.
:R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1490) Góliát válasza Aventador91 (#1486) üzenetére


Góliát
senior tag

Jó lett!
:K

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1491) prokxy válasza Aventador91 (#1486) üzenetére


prokxy
veterán

Jobb, mint az eredeti, Neked kéne ott dolgozni és ötleted adni ezeknek a marketingeseknek! :D :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1492) Dtomka válasza sixpak (#1489) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem olyan könnyű programok ezek. Rengeteg "tudást" tartalmaznak. Sok mindent meg lehet tanulni autodidakta módon, de 1 tanfolyam sokat segít. Vagy a youtube :)
Én már fordítottam\feliratoztam klipet a Vegassal (de maradok 1xübb megoldásnál 1előre), és készítettem bass bosted animációt a saját zenémhez :)

[ Szerkesztve ]

(#1493) STC Speed


STC Speed
őstag

gtx 970 ről 1080 ra váltottam, már alig várom a játékot :DD

(#1494) prokxy válasza STC Speed (#1493) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem 1050 Ti van most, előtte 1080 Ti volt, most várok, h mi lesz a nagy bejelentés a zöldektől augusztusban. Ha jó áron lesz a 1180 vagy 2080, akkor azt veszek. :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1495) voodoo98 válasza prokxy (#1494) üzenetére


voodoo98
addikt

+1 ;)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1496) Horec


Horec
tag

R9 290x-em már kevés lesz? :(

(#1497) sixpak válasza Horec (#1496) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem hinném, jó kártya az...néhány dolgot azért biztos lejebb kell venni majd.

prokxy: biztosan kiváló áron nyitnak, elnézve a 10XX árait. :D
Én a megjelenéskor vettem a 1070-et, az elején még úgy kellett vadászni őket, kevés volt belőlük, de kb. most is annyiba kerülnek, mint amennyiért vettem 2 éve....mondjuk én nem cserélem még, elég a 60+ fps-hez mindenhol.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1498) prokxy válasza sixpak (#1497) üzenetére


prokxy
veterán

Egy dolog aggaszt, közben meg vigasztal is, hogy most halomban vannak a raktárakban a jelenlegi csúcskarik NV oldalon és egyrészt ez késleltetheti a köv. generációs behozatalát, ill. lentebb viheti a jelenlegi árát. Nekem simán elég a 1080, de ha értelmes árban lesz az új gen custom edition október elején, akkor nem kérdés, h azt veszek. Az értelmes ár meg ugye függ attól, h mennyi lesz egy jelenlegi gen 1080 ROG/MSI szept végén, okt elején.
Szóval VGA lesz, csak még kérdés, h melyik. :)

szerk: Most is vannak kecsegtető áron 1080-asok, 1070Ti-k, főleg használtan, de ellenállok a kísértésnek! :B :P Nem mellesleg, meglepően sokat tud a 1050Ti-m, nem gondoltam volna.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1499) STC Speed válasza prokxy (#1498) üzenetére


STC Speed
őstag

Szerintem ősszel a 1080 olyan 160 lesz újonnan. a 2080, ha ez lesz a neve pedig 250 körül.

(#1500) prokxy válasza STC Speed (#1499) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor ez eldönti, hogy 1080 lesz. :) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.