Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) prokxy válasza bul07 (#2450) üzenetére


prokxy
veterán

Ja hogy úgy, hát igen, ez nekem is volt, idegesítő, de a BF4-ben is ilyen volt már, nincs splash damage, vagyis minimális, így nem hat a környezetre megfelelő sugárban.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2452) kriszpontaz válasza bul07 (#2450) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A pályadizájn már a BF1-ben is érdekes volt. Ugye a régebbi BF részekben egy pályán a Rush, a Conquest és a TDM módok külön-külön részét tették ki a pályáknak, és emiatt egyes pályák nem is voltak alkalmasak pl. Rush-ra sokkal inkább Conquestre.
Ehhez képest az 1-nél már észrevettem, de igaz ez a jelenlegi pályára is az alfában, hogy olyan mintha egy csőpálya lenne amire minden játékmódot rá lehet húzni, így nem kell szöszölni hogy jobban kidolgozz egyes pályarészeket a játékmódnak megfelelően. Még az is mindegy nekik hogy játszható-e vagy nem.
Az végképp kiesett náluk hogy figyeljenek rá hogy mind járművel mind gyalogosan élhető pályákat tegyenek le az asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#2453) prokxy


prokxy
veterán

Tudjátok, hogy mi a fura?
4 embernél volt rajtam kívül az account-om, de nem ilyen 1-2 órákra adtam kölcsön, hanem 1 napra, fél napokra stb, és pár órán belül mindenki visszaadta, h köszönöm, elég volt.Volt egy rekorder, majd' 1 órás. :D
Ez azért jelent vmit, nem? :U :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2454) #87082240


#87082240
törölt tag

:)) :DD

(#2455) F e Z o válasza #87082240 (#2454) üzenetére


F e Z o
veterán

Konzolokszervize.hu-n nem lett volna olcsóbb előrendelni?

H2O über alles!

(#2456) Snooker


Snooker
senior tag

[link] Mondjuk ebben lehet az is benne van, hogy sokan vagy visszamondták az előrendelést/ alapból elő sem rendeltek az Acces Premier miatt/ vagy az alpha után vissza mondták inkább.

(#2457) #87082240 válasza F e Z o (#2455) üzenetére


#87082240
törölt tag

65 euróba jött ki, itthon 90 lett volna.

(#2458) prokxy válasza #87082240 (#2457) üzenetére


prokxy
veterán

A voldemortos módszerrel? :D :P
Mert úgy behúznám én is, csak kérdés, h hogy fizetek. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2459) #87082240 válasza prokxy (#2458) üzenetére


#87082240
törölt tag

Kanadai gift card ja. :)

(#2460) Dtomka


Dtomka
veterán

Mivel a tankok elég gyengék, és lehet nem is lesznek erősebbek. Mi lenne ha limitálva lenne a rocket-es kaszt? Hülyeség...?

(#2461) kriszpontaz válasza Dtomka (#2460) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A tank legyen tank, ne papírdoboz. Azzal kell csinálni valamit nem az "RPG"-vel. Na meg az "RPG" tűzgyorsasága, talán az vicces kicsit. Pl. BF4ben ellőtted, volt vagy 2-3 másodperc mire újra lőhettél. Ehhez képest itt ellövöd, ellöki a csőmaradványt és már lőhetsz újra. Kicsit gyors ez nem?

[ Szerkesztve ]

(#2462) zzola válasza #87082240 (#2457) üzenetére


zzola
félisten

cdkeys-en 50 euro.

(#2463) voodoo98


voodoo98
addikt

TRAILER

alakul... :D
(az egyenruhák még mindig nagyon furák!)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2464) Snooker válasza voodoo98 (#2463) üzenetére


Snooker
senior tag

Hát nem tudom, engem még mindig nem mozgatott meg valahogy annyira. Amúgy mi volt ez az összeszűkülő tűz a végén? Jó lenne igazi gameplayt látni, nem ezt az összevágott valamit.

(#2465) wjbhbdux válasza Snooker (#2464) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Battle Royale.

/s

(#2466) lofagi válasza voodoo98 (#2463) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Lehet jobban jártak volna, ha ezzel indítanak neki az egésznek. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2467) CptAdamica válasza voodoo98 (#2463) üzenetére


CptAdamica
veterán

Miért kell ilyen trailereket kiadni? Miért? Hogy vegyek egy VGA-t? :(

Megyen!

(#2468) Snooker válasza lofagi (#2466) üzenetére


Snooker
senior tag

Hát jobb lett mint a legelső, az fix.

(#2469) STC Speed


STC Speed
őstag

Végén durva, a battle royal kör.

(#2470) Bestspiler7


Bestspiler7
tag

na pontosan ezt vártam volna az első trailert-től is, ennyi :)

(#2471) voodoo98 válasza Snooker (#2468) üzenetére


voodoo98
addikt

A félkarú nő meg a csapata az biztosan a single player részben lesz. Keverve van a single, multi és BR mód ebben a trailerben.
(az uccsó lángoló kör valszeg az lesz, mármint a BR végjátszmája)
Kár egyébként, hogy elment ebbe az alternatív WW2 irányba. Nekem jobban bejön a "korhű" (korhűbb) WW1 a BF1-ben.

A tónus továbbra is fura, nem BF1-es azt biztos.

(#2466) lofagi
+1

(#2472) lofagi
Tuti lesznek nagy, járműveknek kedvező mapok. Sinai Desert-szerűek.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2472) lofagi


lofagi
Topikgazda

Amúgy ha buffolnak egy kicsit a tankokon akkor jó lesz ez, ha nem akkor nem lesz más, mint egy infantry game újra. Pont a lényegét nyírják ki a játéknak, a járművezést. Nincs másik hasonló játék, ahol ennyi mindent lehetett irányítani. De ha kiherélik ezt a részét akkor pont azt ölik meg amitől a BF BF. Szóval nem tudom, remélem,hogy csak a pálya volt ami miatt nem voltak túl előnyösek a tankok számára, de elég haszatalanok voltak na.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2473) Snooker válasza voodoo98 (#2471) üzenetére


Snooker
senior tag

Engem nem zavar a félkarú nő. De igen, tényleg lehetne egy kicsit "korhűbb" (amúgy akkoriban tényleg úgy néztek ki a protézisek, mint a nőnek is van.)

(#2474) voodoo98 válasza Snooker (#2473) üzenetére


voodoo98
addikt

Továbbra sem érzem a klasszikus 2. vh-s hangulatot (mohaa, cod2, codwaw). Persze a város, a járművek és a fegyverek is korhűek, de mégis...
BF1-nél átjött az első vh-s hangulat nagyon sok mapon.

(#2475) Dtomka
Pont ezt beszéltük egy kollégával! Az a rész nagyon tetszik nekem is. K jó.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2475) Dtomka válasza voodoo98 (#2463) üzenetére


Dtomka
veterán

Szerintem odab@aszos. Nekem bejön :D
A vilit meglátva mondom bakker ez nem BP? :D

Én most még kihasználom mert nemsokára off az alpha. Tetszik (annak ellenére, hogy még eléggé tré vok) a lövés-találat vagyis az inf része.

[ Szerkesztve ]

(#2476) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok a Battle Royale teaser a végén az libabőrös volt. :)

Live-Die-Respawn

(#2477) CptAdamica válasza Dtomka (#2475) üzenetére


CptAdamica
veterán

És mennyivel másabb, mint a BF1, vagy melyikhez hasonlítanád?

Megyen!

(#2478) voodoo98


voodoo98
addikt

Screenshotok
Screenshotok #2

Real life hasonlítás:

(#2479) Snooker
Én fogok vele játszani, szerintem nem keveset. De nem annyit, mint a BF1-gyel...szerintem...meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2479) Snooker válasza voodoo98 (#2474) üzenetére


Snooker
senior tag

Ugyan ezt érzem én is. A gépemen sem futna feltehetőleg, meg engem nem nyűgözött le eddig a gameplay (csak videókat láttam róla, meg azt itt megosztott tapasztalatokat olvastam el). Habár lehet, hogy a béta - abban az esetben, ha hajlandó lesz vállalható módon futni a gépemen - megváltoztatja a véleményem.

(#2480) IntelKiller7 válasza voodoo98 (#2478) üzenetére


IntelKiller7
veterán

részről részre egyre kevesebbet játszok a részekkel.
BF3-ba fél év alatt 300 óra(azt hiszem) BF4-be 3 év alatt 300 óra, BF1-be megjelenés óta 150 óra kb. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2481) voodoo98 válasza IntelKiller7 (#2480) üzenetére


voodoo98
addikt

Öregszünk! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2482) ForRedGlory válasza voodoo98 (#2463) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A kurva anyukajukat :D

Meglatom ezt a trailert es nem hiszem el, hogy ilyen szar az alpha. Felulirja bennem az alpha emlekeit es meg a vegen lehet meg is veszem.

Erosen kell gondolkoznom, de nem ugrik be hirtelen senki, aki ilyen minosegu traileret gyart, mint az eppen aktualis BF.

[ Szerkesztve ]

(#2483) Dtomka válasza CptAdamica (#2477) üzenetére


Dtomka
veterán

Teljesen más mint a korábbi részek. Ezért sem tetszett 1-2 óra játék után (sem) még. Szokatlan. De sok jó dolog van és lesz benne, csak játszani kell vele és azon kapja magát az ember, hogy alig várja, hogy hazaérjen meloból, hogy BF V -tel játszon. Ma én ezt éreztem :)

Milyen a hangulata?
Az előző körben is, a csapatmunka bizonyította mennyire is fontos.Akkire spawnoltam éppen elindult 1 az egyik pont felé, láttam fut valaki arra gondoltam én is. Leszedték az elsőt, a 2. leszedte azt aki az elsőt...felélesztette, de csak azért tudta mert közben lőttem és mögöttem még 2 másik társunk védte. Lerohantam a hegyről mert láttam valaki leszedte a 2. -at, lelőttem (bosszút álltam :)) utána élesztettem. Rohantam a pont felé leszedtem még 1-et, közben leszedtek engem is. Az akit felélesztettem, rohant oda éleszteni....rohantunk 1gyütt befoglaltuk a pontot.

És sztem az EA & DICE ezért halad ebbe az irányba, hogy inkább a csapatmunka legyen a lényeg, ne a sok rambó kemper érvényesüljön. Nem lesz könnyű játék. Szerintem.

Ez sem lesz tökéletes BF, lesznek bugok bőven. De én azért azt mondom, ez nem 1 rókabőr.
Alig várom már a 200 % dmg szerokat.

(#2484) lofagi


lofagi
Topikgazda

Továbbra is azt tetszik a legjobban, hogy a társak interakcióba lépnek veled, ha csinálsz valami fontosat. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2485) protegum válasza prokxy (#2453) üzenetére


protegum
aktív tag

Szerintem nem. Elsőre én is csak egy pályát nyomtam le. Tetszeni tetszett, de a map nem. A Grand Operation-t ki se tudtam rendesen próbálni, nem volt ember. De tegnap este második nekifutásra többet mentem. De az tény, hogy majd a béta után.

(#2486) 3L1T3 válasza CptAdamica (#2467) üzenetére


3L1T3
addikt

Nyugi én is ezért térek vissza PC-re. Ez a Trailer egyértelmű jeleit mutatja, hogy konzolon nem fogom ezt az élményt kapni! ;]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2487) Snooker


Snooker
senior tag

Amúgy ezek a seasonok vagy már nem is tudom minek nevezték őket lesznek a DLC-k helyett?

(#2488) Dtomka


Dtomka
veterán

Sztem le kell cserélnem megint a vga-t :D (2070 ami 1080 TI szint kevesebb fogyasztással - mert csak full hd-n játszom.)
De a nagy csatában volt vki aki kinézett az ablakon? Nagyon élethű... jó cucc ez a Frosbite. (bár az unreal 4 sem tré :) )

(#2489) lofagi


lofagi
Topikgazda

Nekem továbbra is nagyon érdekes ötletnek tűnik ez a BR mód a BF-ben. Azért ahogy a trailerben is van, a tank is befigyel oda, az mennyire lehet op?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2490) ForRedGlory válasza Dtomka (#2488) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1440p Ultra nellett az adatlapomkn levo gepemen 80-100 fps volt. Nem tunt annyinak a lag miatt, de az csak javulhat.

(#2491) prokxy válasza ForRedGlory (#2482) üzenetére


prokxy
veterán

Vedd meg, legyen már rajtam kívül még egy tankmatyi :D

Dtomka: +1 ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2492) CptAdamica válasza Dtomka (#2483) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól hangzik, csábít vissza, de most ezért veszek egy vga-t és nem tetszik, akkor meg cseszhetem. :D Mondjuk ha távol van a BF1-től, akkor rossz nem lehet. :D

Megyen!

(#2493) protegum válasza kriszpontaz (#2461) üzenetére


protegum
aktív tag

Azért a panzerfaust nem rpg. Egyszer használatos cső. Kilővi, aztán veszi elő a következő töltőtt csővet. Egy katonánál 3-4 ilyen volt egyszerre. Nem bibelődtek töltéssel, jól van ez így.

(#2494) N@idia


N@idia
őstag

Elmennek a picsába a Dice-os srácok ez a trailer rendesen megsiratott éreztem a háború feelinget benne hihetetlen akció dús lett a battleroyal-ról meg ne is beszéljünk a végén... :Y :Y :Y
Elsőre is ilyen ütős trailert kellett volna kiadni és akkor mindenkit beszippantott volna rendesen a játék. A trailertől pedig rendesen libabőrös lettem, hát elgondolkodtam azon hogy fejlesztek a gépen hogy a maxot kitudjam hozni majd a játékból ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2495) kriszpontaz válasza protegum (#2493) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tudtam hogy valaki megszól, ezért tettem idézőjelbe. Látom bejött. Tudom miként működik a panzerfaust, de ez így túl gyors.

(#2496) Dtomka válasza ForRedGlory (#2490) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen ez 1 alpha, és lehet jobb lesz, de tény így kényszerítenek rá minket (akiknek a grafika is számít!), hogy cseréljünk vga-t.

:)
Én is szoktam "tankolni", de remélem lesz
-1 strike at karkand
-op locker
-amiens szerű map, én annak nagyon örülni fogok :)

(#2492) san01
Megveszed, és pár hónapra minimum le leszel kötve. Nem lesz kidobott pénz, mert ha nézted a trailer-t, a grafika ott van a toppon. ;)

Jó ez csak 1 trailer, de mára már elértük azt, hogy a trailer és a game(play) között nincs olyan nagy difi.
Vannak játékok melyeknél ez nem igaz, de az EA & DICE -nak fontos a BF.

(#2494) N@idia
Nekem az első trailer is tetszett. De ez tényleg ...durván jól sikerült.

Miért nem ezzel indítottak? Akkor hol maradna a meglepetés ereje? Ha az első trailer után 100 playerből 99 ből azt gondolták volna, hogy meg kell venni? Akkor egyből kiderülne, hogy a BF V egy nagyon jó játék lesz.

De nem ezt tették, játszanak a "néppel"... mert "innen szép nyerni". Valljuk be a többségnek aplha után nem tetszik... nekem is még mindig az, hogy elsőre másra számítottam. Több óra játék után kezd tetszeni... de még mindig nem érzem azt ami tényleg a trailer és a WWII lenne.

Ezért a 2. trailer alapján azt gondolom, nagyon sok különbség lesz az alpha és a beta között...

És amikor eladási rekordokat fog döntögetni, akkor majd Ők csak nevetni fognak...
Szerintem így lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#2497) protegum


protegum
aktív tag

Azért remélem, hogy ha már ennyire skinre meg csínyre megy a dolog, lehessen majd megváltoztatni a külsőt. Ne már a választott kaszt dőntse el a kinézetet.

(#2498) protegum válasza kriszpontaz (#2495) üzenetére


protegum
aktív tag

Kilövöd, eldobod veszed az újat. Ez még realisztikus is. Sokkal jobban szokott zavarni mikor egy automata fegyverrel semi-auton ugyanúgy 2-3 mp alatt kiürítik a tárat.

(#2499) Snooker válasza Dtomka (#2496) üzenetére


Snooker
senior tag

Erről a mapról a trailerben nekem Amiens ugrott be.

(#2500) mettek


mettek
addikt

Battlefield fanként mondom hogy jó jó de nem kell tőle hasra esni, pláne az alpha fényében. Itt egy Bf3-as trailer, ami azért ma is megállja a helyét (hangsúlyozom 2012-es!!!) de tudjuk, hogy ha ma felmegyünk egy szerverre akkor azért nem ilyen látványos egy egy kör.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.