Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) zzola válasza voodoo98 (#1348) üzenetére


zzola
félisten

Én megrendeltem, PP-lal fizettem. Olcsó, eddig minden kulcs rendben volt innen. Az originest meg majd lemondom megjelenés előtt...

[ Szerkesztve ]

(#1352) AAtt1la válasza voodoo98 (#1350) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Tartalmat tolni fogják rendszeresen,egyrészt azért mert a BF1-nél sokan leléptek,mert nagyon lassan adták ki őket,de fő ok amiért ez fontos nekik,mert mindegyiknél új skinek fognak jönni,olyanok amik csak rövid ideig elérhetők.Szóval mindig jön valami új dolog amire pénzt lehet költeni.

(#1353) tuki2200 válasza AAtt1la (#1352) üzenetére


tuki2200
senior tag

Aha, ugy mint Battlefront 2-nel? Kb eddig semmit nem kaptunk csak 2 palyat meg vagy 4 fajta ezer eves solymot...

(#1354) Dtomka


Dtomka
veterán

Dobozos változat is lesz, vagy már nem?

(#1355) FollowTheORI válasza Dtomka (#1354) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lesz majd... és valószínűleg olcsóbb lesz picit magyar árakon a magyar boltokban... persze, ha nem kellenek az Origines extrák és előnyök.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1356) AAtt1la válasza tuki2200 (#1353) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ott nem is fogják a skinekből megszedni magukat,nem is ez volt az eredeti terv.Itt viszont csak erre számíthatnak,mert lootboxok nem lesznek.Minden egyes új nemzethez,külön ruha,fegyver,jármű skin lesz,erre van felépítve az egész.
De attól,hogy így gondolom még nem biztos,hogy igazam lesz.

(#1357) pils00


pils00
tag

#1351 zzola

Ezen én is erősen gondolkodom.
Szintén Paypal fizetéssel.

Mit kaptál a tranzakció végén a CDkeys-től?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1358) SyMbioTe válasza Dtomka (#1354) üzenetére

CD Galaxisban van már, előjegyezhető, elvileg PC DVD.

(#1355) FollowTheORI
Fentbebi boltban a dobozosnál írják az előrendelői extrákat. Persze ez nem azt jelenit, hogy lesz is.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1359) Dtomka válasza FollowTheORI (#1355) üzenetére


Dtomka
veterán

& (#1358) SyMbioTe
Köszönöm a válaszokat! Elegendő eleinte az alap. Bár ez jó dolog:
"megjelenés előtti hozzáférés a Battlefield V Open Beta-hoz"

Ez jó hír, a korábbi részek is dobozosak.
Battlefield 5

"Ár hamarosan
A pontos ár még nem ismert" - Gondolom ~17-18 k lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1360) SyMbioTe válasza Dtomka (#1359) üzenetére

576-on írnak már árat is, ott 18k.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1361) guftabi96 válasza Dtomka (#1359) üzenetére


guftabi96
addikt

Konzolvilágnál jelenleg 17k (ingyen postával) a dobozos verzió. (Sima)
Eddig mindig dobozosan vettem a Bf-eket, de most látva, hogy szürkeboltból mennyivel olcsóbb, nem biztos, hogy idén is dobozos lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#1362) Dtomka válasza SyMbioTe (#1360) üzenetére


Dtomka
veterán

Ott nem néztem, köszi!

(#1361) guftabi96
És ott sem, gondoltam még hiába messze van még az ősz. :) Köszi neked is!

Ki tudja hátha a Tesco beakciózza 14990 -re :DDD (Tudom nem tehetik, botrány lenne...)

(#1363) lofagi válasza prokxy (#1340) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Belemész a fiókodba -> Order History -> S ott lesz a megrendelésed, azon belűl pedig lesz olyan,h cancel.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1364) sixpak válasza Dtomka (#1362) üzenetére


sixpak
nagyúr

A BF1 a megjelenés után néhány nappal 10990 ft volt a tescoban, na azzal az árral senki nem tudott versenyezni...emlékszem, mert az öcsémnek vettem egyet.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1365) Aventador91


Aventador91
őstag

újabb gameplay [link]

most nézem hogy van lángszórós tank? 11:02

(#1366) Dtomka válasza sixpak (#1364) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen emlékszem, topicban téma volt. :)

(#1365) Aventador91
Ügyesen leszedte a repcsit. A fegyveren vér a korábbi részekben nem volt.
Minél több videót nézek, egyre türelmetlenebb kezdek lenni :D

(#1367) Dtomka


Dtomka
veterán

Ha jól láttam még nem volt linkelve:
Az EA határozott kijelentést tett a Battlefield V szidalmazói ellen]

Mi a véleményetek?

+1 videó: pisztoly vs repülő :Y
Battlefield 5 - Sniper Beast Mode - MULTIPLAYER GAME PLAY

[ Szerkesztve ]

(#1368) voodoo98 válasza sixpak (#1364) üzenetére


voodoo98
addikt

Nagyon kevés volt belőle (értsd úgy, hogy áruházanként néhány darab, állítólag). Egyik kollégának sikerült kiverni a balhét és így megkapott 3-t. :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1369) Aventador91 válasza Dtomka (#1366) üzenetére


Aventador91
őstag

a többi pályára leszek nagyon kíváncsi. remélem lesz olyan map hogy legalább 5-5 tank, ugyanennyi repülő stb.

(#1370) Def26 válasza Dtomka (#1367) üzenetére


Def26
félisten

Látszik, hogy svéd a faszi. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1371) prokxy válasza Aventador91 (#1369) üzenetére


prokxy
veterán

Az egy igen jó ötlet lenne. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1372) Dtomka válasza Aventador91 (#1369) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is.:)

Open beta-ban ez a havas pálya lesz? Mert a BF1-ben az ST Quentin -t mutatták be, és az OPEN betaban a Sinai-n lehetett játszani.

(#1370) Def26
Mire gondolsz? A svédek jók lennének? Én az orosz játékosokat tartom egész skilleseknek.

(#1373) fuvi válasza AAtt1la (#1356) üzenetére


fuvi
senior tag

"mert lootboxok nem lesznek"

(#1374) Gery9112 válasza fuvi (#1373) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha picit feljebb görgetsz linkeltem a DICE hivatalos válaszát, hogy miért nem lootbox az airlifts.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1375) prokxy válasza lofagi (#1363) üzenetére


prokxy
veterán

Meg is csináltam, kérdés, akkor most hogy jövök ki anyagilag legjobban, ha a deluxe-t akarom megvenni?

Ill. mikor tudok leghamarabb játszani, mit kell venni? :B

szerk: volt vmi Access premium, nem a sima, amit egyelőre nem találtam, a 19-e - 5 nap, ugye vagy hogy van?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1376) Gery9112 válasza prokxy (#1375) üzenetére


Gery9112
őstag

A Prémium Access elvileg valamikor nyár közepén lesz elérhető, azért nem találod. :) A Deluxe kiadással 3 nappal előbb játszhatsz.

Az Access Premiumot megéri megvenni szerintem, de ahogy a többiek is írták, akkor ha több játékkal fogsz játszani. Csak a BF V-ért nem éri meg szerintem. Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy inkább csengetek ki egyszer 25 ropit és az enyém minthogy előfizessek egy prémium szolgáltatásra csak ezért a játékért, amit aztán mindig meg kéne hosszabbítanom..

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1377) prokxy válasza Gery9112 (#1376) üzenetére


prokxy
veterán

Még vmi olyan volt, a premium Access-szel 5 nappal előbb lehet játszani, de az ugye +15 eur.
A deluxe nekem véglegesen kell, az meg ugye 3 nap "előny", azaz 2 napért kéne +15eur-t fizetni.

Akkor lehetne még trükközni, ha 3rd oldalról venném a játékot olcsóbban, aztán vagy megmarad vagy nem, vagy megkapom időben a kulcsot vagy nem. :) Mondjuk a nevesebbekkel nem szokott gond lenni.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1378) AAtt1la válasza Dtomka (#1367) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Legalább lezárta a témát.

(#1379) Master_Pubi válasza Dtomka (#1367) üzenetére


Master_Pubi
csendes tag

Ha már szóba került, a női karakter választható lesz, vagy alapból valamelyik kaszthoz lesz "hozzárendelve"?
Ez nem konkrétan Neked szól, ha valakinek van valamilyen infója erről, ne tartsa magában!

Megmondom őszintén, a gameplay videókban engem nagyon idegesít az állandó női "virnyákolás", mindenhonnan csak a visítás és jajgatás hallatszik, ez nekem már sok.

Persze, lehet, más nem akad fenn ezen, s csak az én lelki világom túl érzékeny! :D

-

(#1380) voodoo98 válasza prokxy (#1377) üzenetére


voodoo98
addikt

Nem.
Sima verzió: október 19.
Deluxe verzió: október 16.
Origin Premier Access (nem Premium Access :D ): október 11.
Battlefield V which immerses players in unexpected battles and untold stories of World War 2 as never seen before starting October 11, 2018 for Origin Access Premier members.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1381) fuvi válasza Gery9112 (#1374) üzenetére


fuvi
senior tag

2 probléma van/volt a lootboxokkal, az egyik a szerencsejátékos kérdés, (ami az adóhivatalokat zavarta, mert nem tudták megadóztatni kb.) ezt úgymond javították, h nem random többé, de a másik problem, a játékosok felől érkező "utálat"-ot nem küszöbölték ki. az h mi a neve, részletkérdés

(#1382) prokxy válasza voodoo98 (#1380) üzenetére


prokxy
veterán

Ejha, akkor a Origin Premier Access-t aktiválni kell majd.
Ez tartalmazza a -10%-ot a leendő origines játékra? Sima access-nél volt ilyen.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1383) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

beszerzes tekinteteben oszre csiripelik a madarak az uj nvidia kartyakat, valszeg majd valamikor azokhoz is lesz BFV

szerintem

(#1384) FollowTheORI válasza ThorsHUN (#1383) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mivel NV-vel közös program, elképzelhető... de majd meglátjuk. :)

(#1382) prokxy

Benne lesz minden ami a sima access-ben.
Más kérdés hogy vajon adnak e még többet esetleg. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1385) Gery9112 válasza fuvi (#1381) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem pontosan. Az adóhivatalokat elsősorban az adócsalás zavarja, hogy külföldi adóparadicsomokba mentik a cégek a bevételeiket. Pl.: Az Activision Blizzard hiába amerikai cég, Bermudában bejegyzett leányvállalatuk fejleszti papíron az összes játékukat és a bevétel is oda folyik.

A lootboxok ellen a kormányok léptek eddig fel nevezetesen a dán, holland illetve a hawaii kormányzó szólalt fel. A probléma főbb okai, hogy a lootboxok szerencsejáték jellege függőséget okozhat és nem titkoltan a fiatalokat veszik célba (őket sanszosabban jobban érdekli egy bugyirózsaszin fegyver mint egy 20-30 évest, ezért is ellenszenves nekem a "csak skin" mentegetőzés a lootboxoknál). A másik pedig, mivel ugye szerencsejáték, végtelen mennyiségű pénzt beleölhetsz, akkor se biztos, hogy megkapod amit szeretnél.

Ez az airlifts rendszer eddig azért nem lootbox mert oké, hogy nyitogatod de az előrendelőknek járó airliftekben mindenki ugyanazt kapja. Persze azt nem tudni, hogy a későbbiekben ez hogy lesz de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1386) lofagi


lofagi
Topikgazda

Egy újabb repülős videó. Remélem még nem volt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1387) Def26 válasza lofagi (#1386) üzenetére


Def26
félisten

ezeket is lehet szerelni, és ahogy nézem lehet tölteni az ammot is? Remélem lesznek jó kis AA földi rendszerek ellenük és esnek majd mint a legyek. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1388) CptAdamica válasza Def26 (#1387) üzenetére


CptAdamica
veterán

Abban biztos lehetsz, hogy lesz 20 nézetméterenként 1 AA.

Megyen!

(#1389) Def26 válasza CptAdamica (#1388) üzenetére


Def26
félisten

örülök neki. Szerintem mindegyik részben op az összes repülő.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1390) CptAdamica válasza Def26 (#1389) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áh. :D BF1-ben annyira tönkre vágták az élményt, simán bekempeltek sokszor az AA-ba, volt vagy 6 darab a pályán, levegőhöz nem lehetett jutni.

Megyen!

(#1391) prokxy válasza Def26 (#1389) üzenetére


prokxy
veterán

Dehogy OP, miért lenne az? A tank is OP akkor? :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1392) Dtomka


Dtomka
veterán

Ha jó a csapat pikk-pakk szétszedik a playert, legyen tankban vagy repülőben. De pályától is sok függ, mert valahol elég jól lehet kempelni tankkal..

Régebben jó statokat tudtam tankkal összehozni... pl 40:2
De 200% dmg- szervereken leginkább, ott sokkal könnyebb. Szídtak mint a bokrot, a "tank noob" párszor megjelent a chat falon. :D

(#1393) Def26 válasza prokxy (#1391) üzenetére


Def26
félisten

természetesen a tank is az. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1394) prokxy válasza Def26 (#1393) üzenetére


prokxy
veterán

Mondom én! :D
Anno én is szidtam a repcsiket, sokat gyakoroltam, guide-ket néztem, pro repcsiseket, itt is van pár hero (joker pl), tanultam tőle is, mint gunner, mint driver és már simán hozom a kötelezőt vele, ha cseszeget egy repcsis,akkor hozom miénket és igyekszem leszedni, itt is megvan mindegyiknek az ellenszere, ha meg TS-en vagyunk, simán szólok, h üljenek be adott pont AA-ba és elzavarom arra vagy leszedem pl. figher-rel.
Ugyen vannak pro-k ebben is, na azokkal nem fogok bírni, főleg ha pl. a bombert másik 2 repcsi védi.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1395) lofagi válasza Def26 (#1387) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Lehet majd szerelni ezeket is, de csak bizonyos szintig, aztán menni kell a kezdőre életerőért, illetve lőszerért.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1396) SkyS1gn válasza Def26 (#1389) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Inkább az AA OP...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1397) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#1396) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem kicsit... tegnap egy ilyen 100*-os mobil AA gyökér kempelt végig Monte Grappa tetején operationban... meg sem lehetett közelíteni semmivel... nem hogy repkedni... :D

Földön meg esélytelen ügye, mert határon kívül van a védőknek a támadó rész.

Nagy fasság volt beletenni. Inkább a fix pontokat kellett volna jó helyekre rakni és annyi.

Mondjuk jó volt mert beültem egy pilóta mögé az egyik szakaszban, és az nem repült arrafelé, szépen leszedtük a lufit... :D
Ráadásul én lőttem ki sokat belőle meg a végén a kill is az enyém lett sima gúnárként. Azért ez ritka. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1398) VincentVG


VincentVG
aktív tag

annyira belelkesultem a bf 109-es videoktol hogy nincs mese el kell kezdenem repulni.
BF1 ben mit javasoltok? melyik rep geppel kezdjek? vagy tok mindegy, rakjak bele 500 orat oszt' jo lesz majd??? :)

(#1399) prokxy válasza FollowTheORI (#1397) üzenetére


prokxy
veterán

Ki lehet szedni a tankhunter repcsivel, 2 pontos lövés és vége az AA-nak, persze ha van javítója, akkor cumi.

#1398) VincentVG: mapot megnézed, ha van enemy repcsi fent, akkor mindenképp fighter, főleg egy sinai-n, ahol több van és sűrűbben spawnol. Bombert nem javaslom, mert a többieknek fogsz ártani a több ülés miatt. Ill.megnézed a scoreboard-ot, ha van fent jó repcsis, akkor menj inkább gyalog. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1400) FollowTheORI válasza prokxy (#1399) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mire oda jutsz le lő... na de majd ilyen szitu lesz próbálkozhatsz... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.